SON DAKİKA TERME HABERLERİ

Son Dakika Terme Haberleri

15:11
Terme Çayı Taştı, Sokaklar Dereye Döndü İki gündür Samsun ve ilçelerinde devam eden sağanak, Terme ilçesinde su baskınlarına sebep oldu.
Terme Çayı Taştı, Sokaklar Dereye Döndü
13:09
Samsun'da Sağanak Yağış Etkili Oldu Samsun'un Terme İlçesi'nde etkili olan sağanak yağış, 'Terme Çayı'nın taşmasına ve zemin katların sular altında kalmasına yol açtı.
Samsun'da Sağanak Yağış Etkili Oldu
13:01
Samsun'da Sağanak Yağış Etkili Oldu Samsun'un Terme ilçesinde etkili olan sağanak yağış, Terme Çayının taşmasına ve zemin katların sular altında kalmasına yol açtı.
Samsun'da Sağanak Yağış Etkili Oldu
13:35
Terme'de Çocuklardan Örnek Temizlik Kampanyası Samsun’un Terme ilçesinde Milli Eğitim Müdürlüğü ile Belediye Temizlik İşleri Müdürlüğü'nün organize ettiği kampanya ile ilköğretim okulu öğrencileri çöp topladı.
Terme'de Çocuklardan Örnek Temizlik Kampanyası
23:35
Terme Belediyesinden Termik Santrale Pankartlı Tepki Samsun'un Terme ilçesinde kurulmak istenen fosil yakıtlı termik santralini, ilçe belediyesi, belediye binasına astığı pankartla protesto etti.
Terme Belediyesinden Termik Santrale Pankartlı Tepki
11:29
Ak Partili Başkan: Burası Amazonların Vatanı, Termik Santral Olmaz Samsun'un Terme İlçesi'nin Ak Partili Belediye Başkanı Şenol Kul, ilçeye kurulmak istenen ithal kömürle çalışacak termik santrale karşı çıkarak 'Burası Amazonların vatanı, burada termik santral olmaz' diyen çevrecilerle birlikte mücadele başlattı.
Ak Partili Başkan: Burası Amazonların Vatanı, Termik Santral Olmaz
08:36
9. Ulusal Bilecik Tiyatro Festivali" "Vukuatlı bekçi Murto" adlı oyun sahnelendi.
9. Ulusal Bilecik Tiyatro Festivali'
17:41
Terme Belediye Başkanı Kul'a Amazon Araştırmacısından Ziyaret Unesco Yönetim Kurulu Üyesi, Rus Bilim Adamı Litvin Vitaly Terme Belediye Başkanı Şenol Kul’u makamında ziyaret etti.
16:04
Terçep'ten Ünye'de Termik Santrale Karşı Destek Turu Samsun Akçay’da kurulması planlanan termik santrale karşı harekete geçen Terme Çevre Platformu (TERÇEP), çevreyi korumak ve termik santrale "hayır" demek için Ünye"de sivil toplum kuruluşlarını ziyaret ederek destek istedi.
Terçep'ten Ünye'de Termik Santrale Karşı Destek Turu
15:47
Silahlı Saldırıya Uğrayan Çaycı Hayatını Kaybetti Samsun’da silahlı saldırıya uğrayan bir kişi, kaldırıldığı hastanede hayatını kaybetti.
Silahlı Saldırıya Uğrayan Çaycı Hayatını Kaybetti
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 29.01.2015 08:19:18. #1.13#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA TERME HABERLERİ
[Hata Bildir]