SON DAKİKA TERZİALAN HABERLERİ

Son Dakika Terzialan Haberleri

13:46
Çan, Şehit Kurmay Binbaşı İçin Ağlıyor Diyarbakır'ın Lice İlçesi'nde PKK'lı teröristlerin döşediği mayına basan Lice İlçe Jandarma Komutanı Kurmay Binbaşı 38 yaşındaki Ercan Kurt'un şehit olduğu haberi, Çanakkale'nin Çan İlçesi Terzialan Beldesi'nde yaşayan anne ve babasını...
13:20
Lice'deki Mayın Patlaması Lice ilçesinde meydana gelen mayın patlamasında şehit olan Jandarma Binbaşı Ercan Kurt'un Çanakkale'nin Çan ilçesine bağlı Terzialan beldesindeki baba evinde büyük üzüntü yaşanıyor.
13:03
Çanlı Binbaşı Lice'de Şehit Oldu Diyarbakır'da yola döşenen mayının patlaması sonucu şehit olan Binbaşı Ercan Kurt'un haberi memleketini yasa boğdu.
13:45
Vali Tuna'nın Çan Çıkarması Çanakkale Valisi Güngör Azim Tuna, Çan ilçesinde bir dizi temaslarda bulundu.
12:00
Vali Tuna Çan'da Çanakkale Valisi Güngör Azim Tuna, Çan ilçesinde bir dizi açılış ve ziyaretlerde bulundu.
09:24
Sağlık İçin Dere Tepe Yürüdüler Çanakkale'nin Çan ilçesinde Dağcılık Kulübü tarafından düzenlenen yürüyüşe 7'den 70'e çok sayıda vatandaş katıldı.
Sağlık İçin Dere Tepe Yürüdüler
18:20
Terzialan'da Doğa Yürüyüşü Yapıldı Çan'ın Terzialan beldesinde doğa yürüyüşü yapıldı.
12:59
Terzialan'da Doğa Yürüyüşü Çanakkale'in Çan ilçesinin Terzialan beldesine bu yıl altıncısı düzenlenen doğa yürüyüşü yapılacak.
12:00
Çan'dan Kısa Kısa İlkokul Öğretmenleri Sağlık ve Sosyal Yardım Sandığı (İlksan) Çan İlçe Temsilciliği seçiminde başkanlığa Şehit Engin Eker İlköğretim Okulu Müdürü Halil İbrahim Kırmış seçildi.
15:50
Çan Kaymakamı Köy Yollarındaki Denetimlerini Sürdürüyor Çan Köylere Hizmet Götürme Birliği yeni dönemin yol çalışmalarına erken başladı.
Çan Kaymakamı Köy Yollarındaki Denetimlerini Sürdürüyor
19:00
İlköğretim Okulunda Etnografya Sergisi Açıldı Çan'a bağlı Terzialan Beldesinde "Okullar Hayat Olsun Projesi" kapsamında, etnografya sergisi açıldı.
20:00
Çan'da 23 Nisan Atletizm Koşusu Çan'da 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlamaları kapsamında, "İlköğretim Okulları Atletizm Koşusu" yapıldı.
16:13
Çan'da İlköğretim Okullarının Öğrencileri 23 Nisan İçin Yarıştı Çanakkale'nin Çan ilçesinde 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı nedeniyle atletizm yarışmaları düzenlendi.
Çan'da İlköğretim Okullarının Öğrencileri 23 Nisan İçin Yarıştı
18:23
Terzialan'da "Şehitler Ormanı" Oluşturulacak Terzialan beldesinde "Şehitler ormanı" oluşturulacak.
10:12
Terzialan Beldesi'nde Şehitler Ormanı Oluşturulacak Çanakkale'nin Çan ilçesine bağlı Terzialan Beldesi'nde Orman Haftası nedeniyle fidan dikme etkinliği düzenlendi.
Terzialan Beldesi'nde Şehitler Ormanı Oluşturulacak
19:40
Çan'da "Okullar Hayat Olsun" Projesi Çan'da, Milli Eğitim Bakanlığı ile Orman Su İşleri Bakanlığı tarafından başlatılan "Okullar Hayat Olsun" projesi kapsamında okulların kültür, eğitim, sanat ve spor alanında mahalle sakinlerine açılmasını kapsayan protokolü imzalandı.
17:30
Çan'da "Okullar Hayat Olsun" Projesi İçin İmzalar Atıldı Çanakkale'nin Çan ilçesinde Milli Eğitim Bakanlığı ile Orman Su İşleri Bakanlığı tarafından başlatılan "Okullar Hayat Olsun Projesi" kapsamında okulların kültür, eğitim, sanat ve spor alanında mahalle sakinlerine açılması için uygulamaya konulan...
Çan'da 'Okullar Hayat Olsun' Projesi İçin İmzalar Atıldı
12:22
Çan'da Atletizm Takımı Seçmeleri Yapıldı Çanakkale'nin Çan ilçe merkezi ve köylerindeki ilköğretim okulları arasında "Atletizmi Geliştirme Projesi" kapsamında yarışma yapıldı.
Çan'da Atletizm Takımı Seçmeleri Yapıldı
16:40
Çan'da "Cumhuriyet Koşusu" Yapıldı Cumhuriyet'in 88.yıl dönümü kutlamaları kapsamında Çan'da "Cumhuriyet Koşusu" yapıldı.
16:41
Çan'da Bu Yıl 28, 1 Kilometre Köy Yolu Asfaltlandı Gözen, gazetecilere yaptığı açıklamada, bu sezon toplam 28 bin 100 metrelik köy yolunun asfaltlandığını, bu miktarın 14 bin 100 metresinin İl Özel İdaresi, 14 bin metresinin de Köylerin Altyapısının Desteklenmesi (KÖYDES) Projesi imkanlarıyla yapıldığını kaydetti.
09:00
Milletvekili Sarıbaş, Çan'ın Köylerini Ziyaret Etti CHP Çanakkale Milletvekili Ali Sarıbaş, Çan'ın köylerini ziyaret etti.
17:00
Çan'da Bayramlaşma Töreni Düzenlendi Çan'da Ramazan Bayramı dolayısıyla bayramlaşma yapıldı.
09:24
Terzialan Beldesinde Kan Bağışı Kampanyası Terzialan Beldesinde düzenlenen kampanyada vatandaşlar, 29 ünite kan bağışında bulundu.
14:21
Çan'da 9 Bin 500 Pullu Sazan Yavrusu Gölete Bırakıldı Çan'da, 9 bin 500 pullu sazan balığı yavrusu gölete bırakıldı.
09:43
Çan Termikspor'dan Trap Atışları Müsabakası Çan Termik Geçlik ve Spor Kulübü Derneği tarafından bu yıl ilk kez "Trap ve Kurşun Atışları" müsabakası düzenlendi.
15:22
Çan'daki Trap Atış Yarışması'na 400 Avcı Katıldı Çan ilçesine bağlı Uzunalan köyünde düzenlenen Trap Atış Yarışması'na 400 avcı katıldı.
17:24
Terzialan'da CHP'nin Seçim Bürosu Açıldı Çan'ın Terzialan beldesinde CHP'nin seçim bürosu açıldı.
10:22
Terzialan'da "5. Doğa Yürüyüşü" Yapıldı Çan'ın Terzialan Beldesinde "5. Doğa Yürüyüşü" yapıldı.
16:04
AK Parti'nin Çan'da Seçim Bürosu Açıldı AK Parti'nin Çan'da seçim bürosu açıldı.
10:23
CHP'den Engelliye Akülü Sandalye Hediyesi CHP Çan İl Genel Meclisi Üyesi İsmail Doğan'ın girişimleriyle ilçedeki engellilere akülü sandalye dağıtımı sürüyor.
10:03
MHP Çanakkale Milletvekili Adayı Koç, Terzialan'da MHP Çanakkale Milletvekili adayı Enver Koç, Çan'ın Terzialan beldesini ziyaret etti.
12:04
Çan'daki Etkinliklere Hava Engeli Çan'da, yarın yapılması planlanan iki etkinlik, olumsuz hava koşulları nedeniyle ileri bir tarihe ertelendi.
16:45
Vali Tuna, Çan'ı Ziyaret Etti Çanakkale Valisi Güngör Azim Tuna, Çan'ı ziyaret etti.
18:03
Çan'da Doğa Yürüyüşü Yapılacak Çan'ın Terzialan beldesinde doğa yürüyüşü yapılacak.
13:04
AK Parti Çanakkale Milletvekili Adayları Çan'da AK Parti Çanakkale milletvekili adayları Mehmet Daniş, İsmail Kaşdemir, Sebahattin Güner ve Yeşim Karadağ, Çan'da düzenlenen tanıtım toplantısına katıldı.
17:24
Biçay Katı Atık Yönetim Birliği Toplantısı Biga, Çan ve Yenice ile belde belediyelerinin kurduğu Biga, Çan, Yenice ve Çevresi Katı Atık Yönetim Birliği'nin (BİÇAY) olağan Meclis Toplantısı Çan'da yapıldı.
17:04
Beşiktaşlılar "Hatıra Ormanı" Oluşturdu Çanakkale'nin Çan ilçesindeki Beşiktaşlılar Derneği üyeleri, Terzialan beldesinde "Hatıra ormanı" oluşturdu.
17:25
23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Çan Belediyesi'nin davetiyle ilçeye gelen Gürcistan ve Bulgaristanlı halk dansları toplulukları, Terzialan beldesi ile Yenice'de gösteri sundu.
17:05
Hem Başkanı Değişti, Hem İsmi Küçükkuyu Belediye Başkanı Cengiz Balkan'ın 2 yıldır başkanlığını yürüttüğü Madra Dağı ve Kazdağları Belediyeler Birliği Başkanlığı'na Akçay Belediye Başkanı Cahit İnceoğlu seçildi
15:45
Üniversite Öğrencileri Akçakoyun Yibo'yu Ziyaret Etti Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi (ÇOMÜ) Halkla İlişkiler Topluluğu üyeleri Terzialan, Yenice ve Akçakoyun'u ziyaret etti.
13:05
Ak Partili Kadınlar Orman İşletme Müdürünü Ziyaret Etti AK Parti Çan İlçe Teşkilatı Kadın Kolları üyeleri, Dünya Ormancılık Haftası kapsamında, Çan Orman İşletme Müdürü İhsan Tunç'u ziyaret etti.
18:23
Çan 8. Geleneksel Deve Güreşi Festivali Çan'da, Bu Yıl 8'incisi Düzenlenen Geleneksel Deve Güreşi Festivalinde, 120 Deve Güreştirildi.
16:07
Lise Öğrencileri İlköğretim Öğrencilerine Kitap Bağışladı Çan Anadolu Lisesi Öğrencileri, Terzialan Beldesi İlköğretim Okuluna Kitap Bağışında Bulundu.
17:17
Vali Atalık Çan'ı Ziyaret Etti Çanakkale Valisi Abdülkadir Atalık, Çan'ı Ziyaret Etti.
12:37
Vali Atalık, Terzialan Belediyesini Ziyaret Etti Çanakkale Valisi Abdülkadir Atalık, Terzialan Belde Belediyesini Ziyaret Etti.
09:16
AK Parti Kadın Kolları Üyeleri Çan'da Buluştu Çanakkale, Çan ve Terzialan Beldesi AK Parti Kadın Kolları Başkan ve Yöneticileri, Çan'da Bir Araya Geldi
14:31
Terzialan Beldesinde 'Sigaraya Son' Kampanyası Çan'ın Terzialan Beldesinde, 'Sigaraya Son' Kampanyası Düzenlendi
15:01
Çan Türk Musikisi Derneği Okulda Konser Verdi Çan Türk Musikisi Derneği, 23 Eylül İlköğretim Okulu'nda Konser Verdi
14:39
Terzialan Belediyesi'nden Birlik ve Dayanışma Yemeği Çan'ın Terzialan Belde Belediyesi Tarafından Birlik ve Dayanışma Yemeği Verildi
19:08
Eceabat Belediye Başkanı Kemal Dokuz Kaza Sonucu Yaralandı Çanakkale'nin Çan İlçesi Yakınlarında Meydana Gelen Trafik Kazasında, Eceabat Belediye Başkanı Kemal Dokuz Yaralandı.
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 30.01.2015 19:01:46. #1.11#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA TERZİALAN HABERLERİ
[Hata Bildir]