SON DAKİKA TERZİALAN HABERLERİ

Son Dakika Terzialan Haberleri

16:48
Erik Toplarken Ağaçtan Düştü Çanakkale'nin Çan İlçesine Bağlı Terzialan Beldesinde Erik Topladığı Ağaçtan Düşen 8 Yaşındaki N.ç. Hastaneye Kaldırıldı.
10:53
MHP Çanakkale Milletvekili Cengiz'den Köy Gezisi Partisinin Genişletilmiş İstişare Toplantısı Katılmak Üzere Çanakkale'ye Gelen MHP Çanakkale Milletvekili Mustafa Kemal Cengiz, Çan'ın Karakadılar ve Hurma Köyü ile Terzialan Beldesine Giderek Vatandaşlarla Görüştü.
MHP Çanakkale Milletvekili Cengiz'den Köy Gezisi
16:17
Çanda €œgeleneksel Türk Milliyetçileri Şöleni” Düzenlendi Çanakkale’nin Çan İlçesinde Hacılar Çınarlığı’nda €œ14’üncü Türk Milliyetçileri Şöleni” Düzenlendi.
Çanda €œgeleneksel Türk Milliyetçileri Şöleni” Düzenlendi
12:57
Terzialan'da İkinci Doğa Yürüyüşü 11 Mayıs’ta Yapılacak Çanakkale’nin Çan İlçesine Bağlı Terzialan Beldesinde Bu Yıl İkincisi Düzenlenecek Doğa Yürüyüşü 11 Mayıs Pazar Günü Yapılacak.
08:35
Okullararası Satranç Turnuvası Sona Erdi Çanakkale'nin Çan İlçesinde Kale Gençlik ve Spor Kulübü ile Çan Modern Fen Dershanesinin Birlikte Düzenledikleri "Okullararası Satranç Takım Turnuvası" Sona Erdi.
Okullararası Satranç Turnuvası Sona Erdi
15:14
Terzialan Belediye Başkanı, Hakaret Suçundan Tutuklandı Çanakkale'nin Çan İlçesine Bağlı Terzialan Beldesinin Belediye Başkanı Münir Karabacak, Görevli Memura Mukavemet ve Hakaret Suçundan Tutuklandı.
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 27.01.2015 12:23:58. #1.13#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA TERZİALAN HABERLERİ
[Hata Bildir]