SON DAKİKA TESK HABERLERİ

Son Dakika Tesk Haberleri

 • 17:15Orduspor'un Başkanlığına Yaşar Pamuk SeçildiOrduspor'un Başkanlığına Yaşar Pamuk SeçildiGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Kongreye katılanlardan detay- Oy kulananlar- Yaşar Pamuk'un birlikte fotoğraf çekimi-Yaşar Pamuk'un konuşması Orduspor'un olağan kongresi- Yaşar Pamuk kulüp başkanlığına seçildi Spor Toto 2. Lig takımlarından Orduspor'da gerçekleşen olağan kongrede Yaşar Pamuk kulüp başkanlığına seçildi.
 • 15:24Orduspor'un Yeni Başkanı Yaşar PamukOrduspor'un Yeni Başkanı Yaşar PamukYeni sezonda Spor Toto 2'nci Lig'de mücadele edecek olan Orduspor'un kulüp başkanlığına Yaşar Pamuk seçildi.
 • 14:58Orduspor'un Olağan KongresiSpor Toto 2. Lig takımlarından Orduspor'da gerçekleşen olağan kongrede Yaşar Pamuk kulüp başkanlığına seçildi.
 • 14:34Spor Toto 2. LigSpor Toto 2. LigYeni sezonda Spor Toto 2. Lig’de mücadele edecek olan Orduspor’da kulüp başkanlığına eski başkanlardan Yaşar Pamuk seçildi.
 • 11:25TESK Genel Başkanı Palandöken AçıklamasıTürkiye Esnaf ve Sanatkarları Konfederasyonu (TESK) Genel Başkanı Bendevi Palandöken, Türkiye'nin dünya turizm sektöründe önemli bir yere sahip olduğunu belirterek, "Turist sayısındaki dönemsel düşüş esnafımızı kısa süreli olumsuz etkileyebilir ama Ramazan Bayramı'ndan sonra iç turizmin pik yapmasıyla her şey düzelecektir" ifadelerini kullandı.
 • 11:25Palandöken: Palandöken: "Turizmdeki Düşüş Esnafı Zorluyor"Türkiye Esnaf ve Sanatkarları Konfederasyonu (TESK) Genel Başkanı Bendevi Palandöken “Türkiye turizm açısından dünya üzerinde en önemli ülkeler arasındadır.
 • 11:04TESK Genel Başkanı Palandöken AçıklamasıTürkiye Esnaf ve Sanatkarları Konfederasyonu (TESK) Genel Başkanı Bendevi Palandöken, bu yıl ülke genelinde yaşanan don ve dolu gibi afetlerden sonra şimdi de yoğun yağmurların tarımı ve üreticiyi vurduğunu belirtti.
 • 10:25"Yağışlar Nedeniyle Sebze ve Meyveler Tarlada Kaldı"TESK Genel Başkanı Bendevi Palandöken, "Hava muhalefeti sebebiyle sebze ve meyvenin çıkması gecikince fiyatlar yükseldi." dedi.
 • 18:16İsmet Yılmaz'ın Meclis Başkanı SeçilmesiTürkiye Esnaf ve Sanatkarları Konfederasyonu (TESK) Genel Başkanı Bendevi Palandöken, TBMM Başkanlık seçimine ilişkin, "Sayın İsmet Yılmaz'ın 26. Meclis Başkanı olarak seçilmesinden dolayı kendilerini esnaf ve sanatkar camiamız adına kutluyorum" ifadelerini kullandı.
 • 17:29Palandöken: "Sayın İsmet Yılmaz'ı Camiamız Adına Kutluyoruz"ANKARA (İHA) – TESK Genel Başkanı Bendevi Palandöken, "Sayın İsmet Yılmaz’ın 26. Meclis Başkanı olarak seçilmesinden dolayı kendilerini esnaf ve sanatkar camiamız adına kutluyorum" dedi.
 • 11:10TESK Genel Başkanı Palandöken AçıklamasıTürkiye Esnaf ve Sanatkarları Konfederasyonu (TESK) Genel Başkanı Bendevi Palandöken, ülke geneline yayılan 2 milyonu aşkın Suriyeli'nin, hemen her meslek dalında boy gösterdiğini ve bu durumun, esnaf ve sanatkarı olumsuz etkilediğini ileri sürdü.
 • 10:19Palandöken: "Suriyeli Korsan Bakkal, Taksici ve Taşımacıların Önüne Geçilmelidir"ANKARA (İHA) – Türkiye Esnaf ve Sanatkarlar Konfederasyonu (TESK) Genel Başkanı Bendevi Palandöken, Suriyelilerin ülke genelinde birçok meslek dalında çalışma izni olmadan faaliyet gösterdiklerini belirterek önlem alınmasını istedi.
 • 09:58Palandöken: Suriyeliler Esnafımızın Ekmeğine Göz DiktiTürkiye Esnaf ve Sanatkarlar Konfederasyonu (TESK) Genel Başkanı Bendevi Palandöken, mülteci olarak gelen Suriyelilerin ülke genelinde birçok meslek dalında çalışma izni olmadan faaliyet gösterdiklerini belirtti.
 • 13:54Palandöken: Emekliye Yapılan Maaş Artışı Yeterli DeğilTürkiye Esnaf ve Sanatkarlar Konfederasyonu (TESK) Genel Başkanı Bendevi Palandöken "Başta Bağ-Kur ve SSK emeklileri olmak üzere yaklaşık 10.9 milyon emeklimizi ilgilendiren Temmuz ayında seyyanen verilecek olan 100 lira ve enflasyon farkı kadar yapılacak zam dahi geçinmeye yetmiyor.
 • 13:27TESK Genel Başkanı Palandöken AçıklamasıTürkiye Esnaf ve Sanatkarları Konfederasyonu (TESK) Genel Başkanı Bendevi Palandöken, aylıkları başta olmak üzere emekliler arasında uygulanan farklılıkların kaldırılarak standart sağlanmasını istedi.
 • 12:40TESK Başkanı Palandöken: "Emekliye Yapılan Maaş Artışı Yeterli Değil"Türkiye Esnaf ve Sanatkarlar Konfederasyonu (TESK) Genel Başkanı Bendevi Palandöken, “Başta Bağ-Kur ve SSK emeklileri olmak üzere yaklaşık 10.9 milyon emeklimizi ilgilendiren Temmuz ayında seyyanen verilecek olan 100 lira ve enflasyon farkı kadar yapılacak zam dahi geçinmeye yetmiyor” dedi.
 • 11:13TESK Genel Başkanı Palandöken AçıklamasıTürkiye Esnaf ve Sanatkarları Konfederasyonu (TESK) Genel Başkanı Bendevi Palandöken, kamyoncu esnafının kullanmak zorunda olduğu 'K' türü yetki belgelerine ilişkin fiyatların düşürülmesi ve devir hakkı verilmesi gerektiğini bildirdi.
 • 10:19Palandöken'den 'K Belgesi' SitemiPalandöken'den 'K Belgesi' SitemiTürkiye Esnaf ve Sanatkarları Konfederasyonu (TESK) Genel Başkanı Bendevi Palandöken, kamyoncu esnafının kullanmak zorunda olduğu K türü yetki belgelerinin fiyatlarının düşürülerek mutlaka devir hakkı verilmesi gerektiğini belirtti.
 • 10:03Tesk: Şu An 507 Bin 804 K Belgesi Var; Fiyatlar Çok YüksekTürkiye Esnaf ve Sanatkarları Konfederasyonu (TESK) Genel Başkanı Bendevi Palandöken, kamyoncu esnafının kullanmak zorunda olduğu K türü yetki belgelerinin fiyatlarının düşürülerek mutlaka devir hakkı verilmesi gerektiğini belirtti.
 • 11:26TESK Genel Başkanı Palandöken AçıklamasıTürkiye Esnaf ve Sanatkarları Konfederasyonu (TESK) Genel Başkanı Bendevi Palandöken, alışveriş merkezlerinin (AVM) kurulduğu yerde iş sahibi olan ve büyümeye çalışan esnafı yok ettiğini iddia etti.
 • 11:08Ankara AVM'de Şampiyon, İstanbul'a 31 Yeni AvmAnkara AVM'de Şampiyon, İstanbul'a 31 Yeni AvmTürkiye Esnaf ve Sanatkârlar Konfederasyonu Genel Başkanı Bendevi Palandöken, "İstanbul'da 3 yıl içinde 31 yeni AVM açılacakmış." dedi.
 • 12:05Gıdada "Ramazan Fırsatçıları"Na DikkatTürkiye Esnaf ve Sanatkarları Konfederasyonu (TESK) Genel Başkanı Bendevi Palandöken, tüketicileri, gıda ürünlerini kaçak üretimle piyasaya sunun "ramazan fırsatçılarına" karşı uyararak, "Ramazanda artan merdiven altı üretilen gıda ürünlerini kesinlikle almayın ve yol kenarında araç arkalarında satılan tatlı, ekmek ve kadayıf gibi yıkanmadan yenebilen ürünlerden uzak durun" ifadesini kullandı.
 • 10:59Palandöken: Palandöken: "Ramazan Ayında Merdiven Altı Üreticiler Arttı"TESK Genel Başkanı Bendevi Palandöken, “Ramazan ayında artan merdiven altı üretilen gıda ürünlerini kesinlikle almayın ve yol kenarında araç arkalarında satılan tatlı, ekmek ve kadayıf gibi yıkanmadan yenebilen ürünlerden uzak durun. Alacağınız üründen önce alışveriş yapacağınız esnafı iyi tespit edin.
 • 10:47TESK Genel Başkanı Palandöken AçıklamasıTürkiye Esnaf ve Sanatkarları Konfederasyonu (TESK) Genel Başkanı Bendevi Palandöken, Babalar Günü'nde yapılacak harcamaların piyasanın canlanmasına neden olacağını ifade ederek, harcama tutarının 1,5 milyar lirayı aşmasının beklendiğini belirtti.
 • 10:42Palandöken: "Küçükte Olsa Bir Hediye ile Babamızı Mutlu Edelim"Büyük harcamaların yapıldığı özel günlerin sonuncusu olan Babalar Gününde piyasaya bir buçuk milyar liradan fazla harcama yapılmasının beklendiğini belirten TESK Genel Başkanı Bendevi Palandöken, “Piyasanın canlanmasına en büyük katkı özel günler ve bayramlarda olmaktadır.
 • 19:11Türkiye-Ab Kik Heyetininin Hdp Ziyareti Sonrası AçıklamaTürkiye-Ab Kik Heyetininin Hdp Ziyareti Sonrası AçıklamaHDP Eş Genel Başkanı Figen Yüksekdağ, TOBB Başkanı Rıfat Hisarcıklıoğlu'nun başkanlığındaki Türkiye-AB KİK heyetini kabul etti.
 • 18:37Yüksekdağ, Türkiye-Ab Kik Üyeleri ile GörüştüHDP Eş Genel Başkanı Figen Yüksekdağ, sivil toplum kuruluşlarının temsilcilerinden oluşan Türkiye-AB Karma İstişare Komitesi (KİK) üyelerini makamında kabul etti.
 • 18:30Palandöken: Bir Erken Seçim Türkiye İçin Alternatif DeğilTESK Başkanı Bendevi Palandöken, HDP’yi ziyaretinden sonra yaptığı açıklamada “Bir erken seçimin Türkiye için alternatif olmadığını düşüncesinde olduğumuzu bildirdik.
 • 16:07Rıfat Hisarcıklıoğlu: Erken Seçim, En Son AlternatifRıfat Hisarcıklıoğlu: Erken Seçim, En Son Alternatifİş dünyasından oluşan heyet, seçim sonrasında siyasi partileri dolaşmaya devam ediyor.
 • 13:50Hisarcıklıoğlu: Hükümetin Biran Önce İş Başı Yapması GerekiyorCHP Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu, TOBB, TESK, Türk-İş, TİSK ve Türkiye Kamu-Sen, Memur-Sen, TZOB Başkanları, Hak-İş Başkan Yardımcısı ile Türkiye-AB KİK Sekreteri ile parti genel merkezinde görüştü.
 • 13:37TOBB Başkanı Hisarcıklıoğlu: "Yeni Hükümet Bir An Önce Oluşturularak İşbaşı Yapması Gerek"Türkiye-AB Karma İstişare Komitesi üyesi sivil toplum örgütleri, CHP Lideri Kılıçdaroğlu ile görüşmesine ilişkin ortak açıklama yaptı.
 • 13:10Hisarcıklıoğlu: Hisarcıklıoğlu: "Yeni Hükümetin Bir An Önce İş Başı Yapması Gerekiyor"GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Hisarcıklıoğlu, Türkiye-AB Karma İstişare Komitesi (KİK) üyelerinin ortak basın bildirisini okudu, - TOBB Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu, TESK Başkanı Bendevi Palandöken, Türk-İş Başkanı Ergun Atalay, Kılıçdaroğlu, Türkiye-AB KİK üyelerini kabul etti-TOBB Başkanı Hisarcıklıoğlu: -"Çevre coğrafyamızdaki ekonomik ve siyasi çalkantılar da artmaktadır.
 • 13:08Kılıçdaroğlu, Türkiye-Ab Kik Üyelerini Kabul EttiTürkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu, "Çevre coğrafyamızdaki ekonomik ve siyasi çalkantılar da artmaktadır.
 • 12:45Kılıçdaroğlu, Türkiye-ab Karma İstişare Komitesi'ni Kabul EttiKılıçdaroğlu, Türkiye-ab Karma İstişare Komitesi'ni Kabul EttiCHP Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu, STK temsilcilerinden oluşan Türkiye-AB Karma İstişare Komitesi’ni (KİK) kabul etti.
 • 12:38Stk'lar Kılıçdaroğlu'nu Ziyaret EttiStk'lar Kılıçdaroğlu'nu Ziyaret EttiStk'lar Kılıçdaroğlu'nu ziyaret etti Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, TOBB, TESK, TÜRK-İŞ, TİSK VE TÜRKİYE KAMU-SEN, MEMUR-SEN, TZOB Başkanları, HAK-İŞ Başkan Yardımcıs ile TÜRKİYE-AB KİK Sekreteri ile görüştü.
 • 12:31Stk'lar Kılıçdaroğlu'nu Ziyaret EttiStk'lar Kılıçdaroğlu'nu Ziyaret EttiCumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, TOBB, TESK, TÜRK-İŞ, TİSK VE TÜRKİYE KAMU-SEN, MEMUR-SEN, TZOB Başkanları, HAK-İŞ Başkan Yardımcıs ile TÜRKİYE-AB KİK Sekreteri ile görüştü.
 • 12:059. Cumhurbaşkanı Demirel'in VefatıTürkiye Esnaf ve Sanatkarları Konfederasyonu (TESK) Genel Başkanı Bendevi Palandöken, 9. Cumhurbaşkanı Süleyman Demirel'in vefatına ilişkin, "Türk demokrasisi duayenini kaybetti" ifadesini kullandı.
 • 11:45TESK Başkanı Palandöken: "Siyasetimizin Çok Önemli Bir Kaybıdır"ANKARA (İHA) – Türkiye Esnaf ve Sanatkarları Konfederasyonu (TESK) Genel Başkanı Bendevi Palandöken, “Sayın Demirel’in vefatı bizleri derinden üzmüştür.
 • 09:22Cihan Haber Ajansı Gündemi- Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Kenya Büyükelçisi Kiema Kilonzo, Filistin Büyükelçisi Faed Khaled Mustafa ve Litvanya Büyükelçisi Audrius Bruzga'nın güven mektuplarını kabul edecek.
 • 09:01Gündem/ 17 Haziran 2015Kurucusu: Mustafa Kemal Atatürk/ 6 Nisan 1920 1- Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a, Kenya Bu¨yu¨kelc¸isi Kiema Kilonzo, Filistin Bu¨yu¨kelc¸isi Faed Khaled Mustafa ve Litvanya Bu¨yu¨kelc¸isi Audrius Bruzga, Cumhurbaşkanlığı Sarayı'nda güven mektuplarını sunacak.
 • 01:05Cihan Haber Ajansı Ön GündemiBaşbakan Ahmet Davutoğlu, Yönetim Kurulu Başkanı Cansen Başaran-Symes başkanlığındaki TÜSİAD Heyetini Çankaya Köşkünde kabul edecek.
 • 17:12Hisarcıklıoğlu: Hisarcıklıoğlu: "Kimse Siyaset Mühendisliği Yapmaya Kalkmasın"GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - TOBB Başkanı Rıfat Hisarcıklıoğlu'nun konuşması, Davutoğlu'nun Türkiye-AB KİK üyelerini kabulü- TOBB Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu: - "Sandıktan koalisyon tablosu, yani 'uzlaşın' mesajı çıkmıştır.
 • 16:49Davutoğlu'nun Türkiye-Ab Kik Üyelerini KabulüTürkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu, sandıktan koalisyon tablosu, yani "uzlaşın" mesajı çıktığını belirterek, "Erken seçimin ülkemizdeki yapısal sorunlara kalıcı bir çözüm getirmeyeceğini ve vakit kaybettireceğini düşünüyoruz.
 • 16:32TOBB Başkanı Hisarcıklıoğlu: TOBB Başkanı Hisarcıklıoğlu: "Yeni Hükümet Bir An Önce Oluşturularak İşbaşı Yapması Gerek"Türkiye-AB Karma İstişare Komitesi üyesi sivil toplum örgütleri, Başbakan Davutoğlu ile görüşmesine ilişkin ortak açıklama yaptı.
 • 16:27Davutoğlu, Türkiye AB Karma İstişare Komitesi Üyelerini Kabul EttiAK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Ahmet Davutoğlu, sivil toplum kuruluşlarının temsilcilerinden oluşan Türkiye AB Karma İstişare Komitesi üyelerini kabul etti.
 • 16:13Başbakan Davutoğlu, Stk Temsilcilerinden Oluşan Türkiye-ab Karma İstişare Komitesi'ni Kabul EttiBaşbakan Davutoğlu, Stk Temsilcilerinden Oluşan Türkiye-ab Karma İstişare Komitesi'ni Kabul EttiBaşbakan Ahmet Davutoğlu, STK temsilcilerinden oluşan Türkiye-AB Karma İstişare Komitesi’ni AK Parti Genel Merkezi’nde kabul etti.
 • 16:06Türkiye AB Kik Üyeleri: Sandıktan Koalisyon Tablosu, Yani 'Uzlaşın' Mesajı ÇıktıBaşbakan Ahmet Davutoğlu ile görüşen Türkiye AB KİK üyeleri, Türkiye Esnaf ve Sanatkârları Konfederasyonu (TESK), Türkiye Ziraat Odaları Birliği (TZOB), Türkiye İşçi Sendikaları Konfederasyonu (TÜRK-İŞ), HAK-İŞ Konfederasyonu, Memur Sendikaları Konfederasyonu (MEMUR-SEN), Türkiye KAMU-SEN, Türkiye İşveren Sendikaları Konfederasyonu (TİSK) ve Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) temsilcileri ortak açıklama yaptı.
 • 16:00İş Dünyasından Ortak Çağrıİş Dünyasından Ortak ÇağrıTürkiye Esnaf ve Sanatkarları Konfederasyonu (TESK), Türkiye Ziraat Odaları Birliği (TZOB), Türkiye İşçi Sendikaları Konfederasyonu (TÜRK-İŞ), HAK-İŞ Konfederasyonu, Memur Sendikaları Konfederasyonu (MEMUR-SEN), Türkiye KAMU-SEN, Türkiye İşveren Sendikaları Konfederasyonu (TİSK), Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) ortak açıklama yaptı.
 • 15:52Kılıçdaroğlu, BM Temsilcisi Malhotra ile GörüştüKılıçdaroğlu, BM Temsilcisi Malhotra ile GörüştüCHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Birleşmiş Milletler (BM) Temsilcisi Kamal Malhotra ile görüştü.
 • 12:46Kılıçdaroğlu Müsiad, Tobb, TESK, Tzob ve Sendikaların Temsilcileri ile GörüşecekCHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, yarın MÜSİAD, TOBB, TESK, TZOB ve sendika temsilcileri ile görüşecek.