21:5100
SON DAKİKA TESK HABERLERİ

Son Dakika TESK Haberleri

  Palandöken: TOKİ Kent Kimliğine Uygun Esnaf Mahalleleri Yapmalı

  Palandöken: TOKİ Kent Kimliğine Uygun Esnaf Mahalleleri Yapmalı

  Şehirlerin kimliğini oluşturan belli başlı özelliklerin başında yöresel yemek, giysi ve takılar ile esnaf çarşılarının geldiğini söyleyen TESK Genel Başkanı Bendevi Palandöken, "Ekonominin barometresi olan esnaf ve sanatkara, TOKİ kentsel dönüşüm bölgelerinde mutlaka yer vermelidir. (30 Ağustos 2014 Cumartesi )

   

  Palandöken: Şanlı Destan Asla Unutulmayacak

  Palandöken: Şanlı Destan Asla Unutulmayacak

  TESK Başkanı Palandöken, 30 Ağustos Zaferi'nin beraberliğin en güzel görüntüsü olduğunu vurgulayarak, "Necip milletimiz bağımsızlık değerlerinden asla vazgeçmedi dedi. (30 Ağustos 2014 Cumartesi )

   

  TESK Başkanı Palandöken: 'Şanlı Destan Asla Unutulmayacak'

  TESK Başkanı Palandöken: "Şanlı Destan Asla Unutulmayacak"

  TESK Genel Başkanı Bendevi Palandöken, bağımsızlık yolunda tek yürek olan milletimizin 30 Ağustos 1922'de yazdığı şanlı destanın asla unutulmayacağını söyledi. (30 Ağustos 2014 Cumartesi )

   

  TESK Başkanı: Siyasi Görünüm Netleşti, Ekonomi Ön Plana Alınmalı

  TESK Genel Başkanı Bendevi Palandöken, "Siyasi görünüm netleşti, ekonomi ön plana alınmalı" dedi. (29 Ağustos 2014 Cuma )

   

  62. Hükümetin Kurulması

  62. Hükümetin Kurulması

  TESK Başkanı Palandöken: "Ahmet Davutoğlu liderliğinde kurulan yeni hükümette ekonomi yönetiminin devam etmesi güven verdi" (29 Ağustos 2014 Cuma )

   

  KESOB, Palandöken'i Destekleyecek

  KESOB, Palandöken'i Destekleyecek

  KESOB Başkanı Şevket Memiler, esnafın derdine her zaman derman olmak için çalışan TESK kongresinde Genel Başkanı Bendevi Palandöken'i destekleyeceklerini söyledi. (29 Ağustos 2014 Cuma )

   

  TOBB ve TESK'ten Cumhurbaşkanı Erdoğan'a Tebrik

  TOBB ve TESK'ten Cumhurbaşkanı Erdoğan'a Tebrik

  TOBB Başkanı Hisarcıklıoğlu ve TESK Genel Başkanı Palandöken, TBMM Genel Kurulunda, mazbatasını aldıktan sonra ant içerek görevine başlayan Erdoğan'ı tebrik etti. (28 Ağustos 2014 Perşembe )

   

  TESK Genel Başkanı Palandöken, Erdoğan'ı Tebrik Etti

  TESK Genel Başkanı Palandöken, Erdoğan'ı Tebrik Etti

  Türkiye Esnaf ve Sanatkarları Konfederasyonu Genel Başkanı Bendevi Palandöken, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ı kutladı. (28 Ağustos 2014 Perşembe )

   

  Düzeltme<br/>-"Sivil Toplum Kuruluşlarından CHP'li Altay'a Kınama" Başlığı ile Verdiğimiz...

  Cumhurbaşkanlığı devir teslim töreninde bir araya gelen Türk İş, Hak İş, TOBB, Memur Sen, TESK, TİSK, TESKOMB başkanları, CHP Grup Başkanvekili Altay'ın TBMM Başkanlık Divanı'na Anayasa ve İçtüzük kitapçığını fırlatmasını kınadı Sivil toplum kuruluşu başkanları, "CHP Grup Başkanvekili Engin Altay’ın bugünkü ant içme töreninde Meclis Genel Kurulu'nda Anayasa ve İçtüzük kitapçığını fırlatarak yaptığı protestoyu kınıyoruz" ifadesini kullandı. (28 Ağustos 2014 Perşembe )

   

 

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
02.09.2014 21:51:10. #1.12#