SON DAKİKA TESK HABERLERİ

Son Dakika Tesk Haberleri

 • 17 Ocak 2017 11:06TESK Genel Başkanı Palandöken AçıklamasıTürkiye Esnaf ve Sanatkarları Konfederasyonu (TESK) Genel Başkanı Bendevi Palandöken, döviz kurlarının ve kredi faizlerinin aşağı çekilmesi halinde ekonominin yeniden toparlanmaya başlayacağına işaret ederek, "Yatırım ortamı iyileşecek ve ekonomide yeniden yatırımların hız kazanması için...
 • 17 Ocak 2017 10:09Palandöken: Palandöken: "Ekonomide Alınan Tedbirler Olumlu Yanıt Verdi"Ekonomide alınan tedbirlerin olumlu yanıt verdiğini ve doların panzehirinin halkın bilinçlenmesi olacağını belirten Türkiye Esnaf ve Sanatkarları Konfederasyonu (TESK) Genel Başkanı Bendevi Palandöken, "Spekülatörlerin dolar üzerindeki oyunları bozuldu ve bozulmaya devam edecek.
 • 16 Ocak 2017 16:40Bitlisli Esnafların Sorunları Bakan Tüfenkci'ye İletildiTatvan Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Emrullah Tekin, Bitlisli esnafların sorunlarını Gümrük ve Ticaret Bakanı Bülent Tüfenkci, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Vedat Demiröz, Gümrük ve Ticaret Bakan Yardımcısı Fatih Çiftçi ve TESK Genel Başkan Vekili Burhan Aksak'a iletti.
 • 16 Ocak 2017 12:27TESK'ten Soyfa'ya Çalışma ZiyaretiTESK'ten Soyfa'ya Çalışma ZiyaretiTürkiye Esnaf ve Sanatkarları Konfederasyonu (TESK) Genel Başkanı Bendevi Palandöken, beraberindeki heyetle Sofya'ya çalışma ziyaretinde bulundu.
 • 16 Ocak 2017 11:34TESK Genel Başkanı Palandöken'den Bulgaristan'a ZiyaretTESK Genel Başkanı Palandöken'den Bulgaristan'a ZiyaretTürkiye Esnaf ve Sanatkarlar Konfederasyonu (TESK) Genel Başkanı Bendevi Palandöken, "Esnaf ve Sanatkarlar Yeterlilik Merkezi Projesi" kapsamında Bulgaristan’ın başkenti Sofya’ya çalışma ziyaretinde bulundu.
 • 15 Ocak 2017 14:13Esnaf Odaları Esnaf Odaları "Avrupa Birliği Hibe Fonu" Tanıtım Toplantısına KatıldıBursa İnegöl’deki esnaf odaları başkanları, Bursa Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği (BESOB) tarafından düzenlenen “Avrupa Birliği Hibe Fonu” tanıtım toplantısında bir araya geldi.
 • 15 Ocak 2017 12:44TESK Başkanı Palandöken: TESK Başkanı Palandöken: "Ekmek İsrafı Önlenince Zamma Gerek Kalmaz"Türkiye Esnaf ve Sanatkarlar Konfederasyonu (TESK) Genel Başkanı Bendevi Palandöken, “Ekmekte israf önlenirse zam yapılmasına gerek kalmaz. Çünkü yapılacak tasarruf ile aile bütçesine yüzde 35-40 oranında bir katkı sağlanacaktır” dedi.
 • 15 Ocak 2017 12:22İsraf Önlense Zamma Gerek Kalmaz'İsraf Önlense Zamma Gerek Kalmaz'TESK Genel Başkanı Palandöken, ekmek israfının önlenmesi ile buğday ithalatının önüne geçilebileceğini bu sayede ekmek zammının gündeme gelmeyeceğini ifade etti.
 • 15 Ocak 2017 12:05Ekmek Tasarrufu ile 8 Milyar Lira Cepte KalabilirEkmek Tasarrufu ile 8 Milyar Lira Cepte KalabilirTESK Genel Başkanı Bendevi Palandöken, ekmek israfının önlenmesi ile zam yapılmasına gerek kalmayacağını belirtti.
 • 14 Ocak 2017 11:27TESK'ten Esnafa UyarıTESK'ten Esnafa UyarıTürkiye Esnaf ve Sanatkarları Konfederasyonu (TESK) Genel Başkanı Bendevi Palandöken, tütün mamulleri ve alkollü içkilerin satışına ilişkin ruhsatların yenilenmesi çağrısında bulundu.
 • 14 Ocak 2017 10:55Palandöken: "Tapdk Belgelerinizi Yenilemek İçin Son Güne Kalmayın"Tütün mamulleri ve alkollü içeceklerin satışına ilişkin bayilerin alması gereken ruhsatların yenilenmesi için 2017 bedellerin açıklandığını belirten TESK Genel Başkanı Bendevi Palandöken, “Vatandaşımızın güven içinde alışveriş yapabilmesinin belgesi olan TAPDK Belgelerini yenilemek için 31...
 • 13 Ocak 2017 14:54Akaryakıt Fiyatlarında İndirim TalebiAkaryakıt Fiyatlarında İndirim TalebiTürkiye Esnaf ve Sanatkarları Konfederasyonu (TESK) Genel Başkanı Bendevi Palandöken, akaryakıt fiyatlarında acilen indirime gidilmesini, yeniden tavan fiyat uygulamasına geçilmesini istedi.
 • 13 Ocak 2017 13:30Palandöken Palandöken "Akaryakıt Fiyatlarında İndirim Şart"ANKARA (İHA) – Türkiye Esnaf ve Sanatkarları Konfederasyonu (TESK) Genel Başkanı Bendevi Palandöken, akaryakıt fiyatlarında acilen indirime gidilmesi gerektiğini söyledi.
 • 13 Ocak 2017 11:37Tesk: Esnafın Gözü Sicil AffındaTesk: Esnafın Gözü Sicil AffındaAnayasa görüşmeleri nedeniyle sicil affının Meclis'ten geçmediğini belirten TESK Başkanı Palandöken, konunun takipçisi olacaklarını söyledi.
 • 13 Ocak 2017 10:32Palandöken: Palandöken: "Esnafın Gözü, Kulağı Sicil Affında"Türkiye Esnaf ve Sanatkarlar Konfederasyonu (TESK) Genel Başkanı Bendevi Palandöken, sicil affını da kapsayan, Türkiye Cumhuriyeti Emekli Sandığı Kanunu ile Bazı Kanun ve Kanun Hükmünde Kararnamelerde Değişiklik Yapılmasına Dair Kanun Tasarısının görüşmelerinin yarım kaldığını...
 • 13 Ocak 2017 10:29Esnaf Sicil Affı BekliyorEsnaf Sicil Affı Bekliyor"Türkiye Esnaf ve Sanatkarlar Konfederasyonu (TESK) Genel Başkanı Bendevi Palandöken, sicil affı düzenlemesinin hayata geçirilmesinin esnafı ve pi·yasaları rahatlatacağını belirterek, "Esnafımızın gözü kulağı Mecliste.
 • 12 Ocak 2017 12:30Tüfenkci Aa Editör Masası'na Konuk Oldu: (3)Tüfenkci Aa Editör Masası'na Konuk Oldu: (3)Gümrük ve Ticaret Bakanı Bülent Tüfenkci, sicil affına ilişkin yasa tasarısının yaklaşık 12 milyon 500 bin kişiyi ilgilendirdiğini belirterek, "Bunu sadece işletmeler, sanayicilerimize yönelik diye düşünmememiz lazım.
 • 12 Ocak 2017 11:31Mersin'deki SelMersin'deki SelTürkiye Esnaf ve Sanatkarları Konfederasyonu (TESK) Genel Başkanı Bendevi Palandöken, Mersin'deki sel felaketi·nden zarar görenleri·n, si·gorta pri·mi· ve vergi· ödemeleri·nin ertelenmesini istedi.
 • 12 Ocak 2017 11:27Palandöken: Palandöken: "Hortum ve Sel Felaketinden Zarar Görenlerin Sigorta Primi ve Vergi Ödemeleri...Türkiye Esnaf ve Sanatkarları Konfederasyonu (TESK) Genel Başkanı Bendevi Palandöken, Mersin’de hortum ve sel felaketinden zarar görenlerin sigorta primi ve vergi ödemelerinin ertelenmesi gerektiğini söyledi.
 • 12 Ocak 2017 10:46Tşof Başkanı Apaydın: Tşof Başkanı Apaydın: "Şehir İçi Taşımacılığa Düzenleme Artık Kaçınılmaz"Türkiye Şoförler ve Otomobilciler Federasyonu (TŞOF) Başkanı Fevzi Apaydın, şoförlüğün standartlara bağlanmış eğitim ve belgelendirme süreçleri sonucu elde edilmiş bir mesleki belge ile yapılması gerektiğini belirterek, “Sürücü belgesi olan herkes şoför olarak iş piyasasına girmemeli, en...
 • 11 Ocak 2017 17:28Aesob'dan Ankara ÇıkarmasıAntalya Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği (AESOB) Başkanı Adlıhan Dere ve Yönetimi, Gümrük ve Ticaret Bakanı Bülent Tüfenkci’yi ziyaret etti.
 • 10 Ocak 2017 11:18Hava Şartları Bahane Edilerek Fiyat ArtırılıyorHava Şartları Bahane Edilerek Fiyat Artırılıyor"TESK Genel Başkanı Palandöken, aşırı soğukların ürün hasadını güçleştirdiğini fakat zamların daha çok soğuk havayı fırsata çevirmeye çalışan spekülatörlerden kaynaklandığını ifade etti.
 • 10 Ocak 2017 11:15Soğuk Hava Ürün Hasadını GeciktirdiTürkiye Esnaf ve Sanatkarları Konfederasyonu (TESK) Genel Başkanı Bendevi Palandöken, aşırı soğukların ürün hasadını geciktirdiğini belirterek, üreticilerin de tüketicilerin de artan fiyatlardan şikayetçi olduğunu ifade etti.
 • 10 Ocak 2017 11:02Palandöken: "Zincirler ve Spekülatörler Fiyatları Artırıyor"Aşırı soğukların ürün hasadını geciktirdiği gibi yetiştirme maliyetlerini de arttırdığını belirten TESK Genel Başkanı Bendevi Palandöken, "Son günlerde bilhassa sebze fiyatlarının yüksek seyretmesinin dar gelirli vatandaşları zorlamaktadır.
 • 09 Ocak 2017 16:43Esnaf ve Sanatkarlar Yeterlilik Merkezi ProjesiEdirne Esnaf ve Sanatkarları Odaları Birliği (EDESOB) Başkanı Emin İnağ'ın, Esnaf ve Sanatkarlar Yeterlilik Merkezi Projesi'ne ilişkin Bulgaristan'ın başkenti Sofya'da incelemelerde bulunacağı bildirildi.