08:3100
SON DAKİKA THK HABERLERİ

Son Dakika THK Haberleri

  Yamaç Paraşütü ve Model Uçak Ligi Yarışmacıları Ödüllendirildi

  Türkiye Yamaçparaşütü Hedef Şampiyonası'nın ve Model Uçak Fun Fly Ligi'nin kapanış töreni Eskişehir'de, yapıldı. (28 Eylül 2014 Pazar )

   

  Van Gölü Manzaralı Yamaç Paraşütü Yaptılar

  Van Gölü Manzaralı Yamaç Paraşütü Yaptılar

  Van Gölü manzaralı yamaç paraşütü yaptılar- Tuşba Belediyesi ve THK tarafından yamaç paraşütü gösterisi düzenlendi- Tuşba Belediye Başkanı Özgökçe: "Tuşba şehri hem eko turizmi ile hem de diğer bütün turizm çeşitleri ile inanıyoruz ki gelecekte inşallah Van'ın ve Türkiye'nin yükselen değerleri olacak"VAN (AA) - Tuşba Belediye Başkanlığı ile Türk Hava Kurumu (THK) Van Şube Başkanlığı tarafından Dağönü Mahallesi'nde yamaç paraşütü gösterisi yapıldı. (27 Eylül 2014 Cumartesi )

   

  Van Gölü Manzaralı Yamaç Paraşütü Yaptılar

  Tuşba Belediyesi ve THK tarafından yamaç paraşütü gösterisi düzenlendi Tuşba Belediye Başkanı Özgökçe: "Tuşba şehri hem eko turizmi ile hem de diğer bütün turizm çeşitleri ile inanıyoruz ki gelecekte inşallah Van'ın ve Türkiye'nin yükselen değerleri olacak" (27 Eylül 2014 Cumartesi )

   

  Tuşba Belediyesi'nden Yamaç Paraşütü Gösterisi

  Tuşba Belediyesi'nden Yamaç Paraşütü Gösterisi

  Van merkez Tuşba Belediye Başkanlığı ile Türk Hava Kurumu (THK) Van Şube Başkanlığı tarafından yamaç paraşütü gösterisi düzenledi. (27 Eylül 2014 Cumartesi )

   

  Hakkarili Çocuklar Polis Ağabeyleri ile Birlikte Model Uçak Uçurdular

  Hakkarili Çocuklar Polis Ağabeyleri ile Birlikte Model Uçak Uçurdular

  Türk Hava Kurumu’nun (THK) "Doğu Uçuyor Projesi" kapsamında, Hakkari Valiliği ve Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü’nün düzenlenen program büyük ilgi gördü. (27 Eylül 2014 Cumartesi )

   

  Hakkari'de Çocuklar Polislerle Model Uçak Uçurdu

  Türk Hava Kurumu Genel Müdürlüğü'nce başlatılan "Doğu Uçuyor Projesi" kapsamında bir araya gelen Hakkarili çocuklar, polislerle model uçak uçurma yarışmasına katıldı. (27 Eylül 2014 Cumartesi )

   

  Van'da Yamaç Paraşütü

  Van'da Yamaç Paraşütü

  Van'ın Tuşba İlçesi Belediyesi ile Türk Hava Kurumu (THK) tarafından, Vanlıların yamaç paraşütü ile tanışmalarını sağlamak amacıyla yamaç paraşütü gösterisi yapıldı. (27 Eylül 2014 Cumartesi )

   

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
19.12.2014 08:31:56. #1.12#