17:1900
SON DAKİKA TMSF HABERLERİ

Son Dakika TMSF Haberleri

  CHP'li Kart'tan, Yanan Hüseyin Avni Paşa Köşkü'yle İlgili Soru Önergesi

  Chp Konya Milletvekili Atilla Kart, Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç tarafından cevaplandırılması istemiyle TBMM Başkanlığı'na verdiği soru önergesinde, Hüseyin Avni Paşa Köşkü'nün yanmasıyla ilgili sorular yöneltti. (30 Haziran 2014 Pazartesi )

   

  CHP'li Kart Açıklaması

  CHP'li Kart Açıklaması

  "Hüseyin Avni Paşa Köşkü'nün satış aşaması, Cengiz grubunun, Hükümetin ve Başbakan'ın özel himayesinde mahzar bir sermaye grubu olduğu ve bu grubun 17 25 Aralık yolsuzluk sürecinin ana aktörlerinden olduğu gözönüne alındığında, taammüden gerçekleştirilen bir doğa ve tarih katliamıyla karşı karşıya olduğumuz. (30 Haziran 2014 Pazartesi )

   

  Tanrıkulu: Tarihi Yalı Neden Sıfır Bedelle Verildi?

  Tanrıkulu: Tarihi Yalı Neden Sıfır Bedelle Verildi?

  CHP'li Sezgin Tanrıkulu, Bülent Arınç'a, "Hüseyin Avni Paşa Yalısı hangi gerekçe ile Cengiz İnşaat A.Ş.'ye sıfır TL bedelle verilmiştir?" diye sordu. (29 Haziran 2014 Pazar )

   

  Fethipaşa Korusu İçindeki Köşk Yangında Kül Oldu

  Üsküdar'daki Fethipaşa Korusu içindeki Hüseyin Avni Paşa Köşkü'nde çıkan yangında köşk tamamen kül oldu. (28 Haziran 2014 Cumartesi )

   

  Hüseyin Avni Paşa Köşkü Kül Oldu

  Üsküdar Fethipaşa Korusu’nda bulunan ve koruma altında olan tarihi Hüseyin Avni Paşa Köşkü, yanarak kül oldu. (28 Haziran 2014 Cumartesi )

   

  TMSF'nin Ege Dünya Ticaret Merkezi'ni Satışa Çıkarması

  İzmir Büyükşehir Belediyesi Başkanı Kocaoğlu: "Satışına bugünkü koşullarda bir karşı çıkışımız söz konusu değil, umuyorum yüksek fiyattan satılır" (27 Haziran 2014 Cuma )

   

  Zimmet Davasında Fethi Çalık Hakkındaki Yargılama Durduruldu

  Eski Tasarruf Mevduatı Sigorta Fonu (TMSF) Başkan Yardımcısı Fethi Çalık'ın da aralarında bulunduğu 3 sanık hakkında, Uzan Grubu'ndan el konulan lüks yatların satış sürecinde haksız yere ödeme yaptıkları iddiasıyla açılan davada, Çalık hakkında yargılamanın durdurulmasına karar verildi. (18 Haziran 2014 Çarşamba )

   

  Eski TMSF Başkan Yardımcısı Çalık'ın Zimmet Davası

  Aralarında eski TMSF Başkan Yardımcısı Fethi Çalık'ın da bulunduğu 3 sanığın, Uzan Grubu'ndan el konulan lüks yatların satış sürecinde haksız yere ödeme yaptıkları iddiasıyla yargılanmalarına devam edildi Sanık Fethi Çalık yönünden dava şartı olan soruşturma izninin tamamlanmaması sebebiyle hakkındaki yargılamanın durdurulmasına karar verildi. (18 Haziran 2014 Çarşamba )

   

  Soma Faciasında Savcının Yoğunlaştığı 12 Soru

  Soma Faciasında Savcının Yoğunlaştığı 12 Soru

  Savcı işçilere 12 kilit soru sordu, yanıtlar dehşeti ortaya koydu: Bantlarda işçi değil kömür taşınıyordu. Yıllardır aynı maskeyle çalıştık! (18 Haziran 2014 Çarşamba )

   

  İş Adamlarının "Örgüt" Suçundan Yargılandıkları Dava

  Korkmaz Yiğit: "İflas edecek biri değilim, borçlarımı ödemeden ölmeyeceğim" "Oranın yerlilerine ait (Ispartakule) arazileri, iddianamede isimleri geçen kişiler, benim tavsiyem üzerine 40 50 dolara aldılar. (17 Haziran 2014 Salı )

   

 

  TMSF Başkanı Gül Açıklaması

  "Devam eden davayla ilgili olarak Alp Gürkan'ın mal varlıklarına haciz işlemi başlatıldı. (17 Haziran 2014 Salı )

   

  İş Adamlarının "Örgüt" Suçundan Yargılandıkları Dava

  Korkmaz Yiğit ve Soma'da 301 kişinin hayatını kaybettiği maden ocağını işleten Alp Gürkan'ın da aralarıda bulunduğu 17 sanığın, "suç örgütü kurmak", "hileli iflas" ve "nitelikli dolandırıcılık" gibi suçlardan 6 ila 18 yıl arasında değişen hapis cezalarına çarptırılması istemiyle yargılanmasına başlandı Davaya müdahillik talebi kabul edilen TMSF'nin, 13 Haziran'da aldığı kararla, iş adamı Alp Gürkan'ın da aralarında bulunduğu 10 sanığın mal varlıklarına haciz işlemi başlattığı ortaya çıktı (17 Haziran 2014 Salı )

   

  TMSF Alp Gürkan 'Da Dahil 12 Kişinin Mal Varlığına El Koydu

  Tasarruf Mevduatı Sigorta Fonu (TMSF) Soma Holding'in patronu Alp Gürkan'ın tüm mal varlığına tedbir koydu. (17 Haziran 2014 Salı )

   

  TMSF Alp Gürkan ve 11 İşadamının Mal Varlığına El Koydu

  Tasarruf Mevduatı Sigorta Fonu'nun (TMSF), iş adamı Korkmaz Yiğit'in borcu nedeniyle, mal varlıklarını aktardığı tespit edilen Soma Holding Yönetim Kurulu Başkanı Alp Gürkan'ın da aralarında bulunduğu 11 işadamı ile 5 şirketin tüm mal varlıklarına tedbir kararı konulduğu ortaya çıktı. (17 Haziran 2014 Salı )

   

  Alp Gürkan ve 12 İşadamının Malvarlığına Tedbir Kararı Konuldu

  Tasarruf Mevduatı Sigorta Fonu'nun (TMSF), Soma Holding'in sahibi Alp Gürkan ve Korkmaz Yiğit'in de aralarında bulunduğu 13 işadamı ile 5 şirketin tüm malvarlığına tedbir kararı koyduğu ortaya çıktı. (17 Haziran 2014 Salı )

   

  Soma Holding'in Sahibi Alp Gürkan Duruşmaya Katılmadı

  Soma Holding’in sahibi Alp Gürkan’ın işadamı Korkmaz Yiğit ile birlikte nitelikli dolandırıcılık iddiasıyla yargılandığı davanın ilk duruşması Çağlayan Adliyesi'nde görüldü. (17 Haziran 2014 Salı )

   

  Soma'nın Patronu Alp Gürkan'ın da Yargılandığı Dava (1)

  Soma'nın Patronu Alp Gürkan'ın da Yargılandığı Dava (1)

  Soma'da 301 işçinin ölümüyle sonuçlanan maden faciasının yaşandığı şirketin sahibi Alp Gürkan'ın İstanbul 12. Ağır Ceza Mahkemesi'nde yargılanmasına başlandı. (17 Haziran 2014 Salı )

   

  Alp Gürkan'ın Mal Varlığına Tedbir Konuldu

  Alp Gürkan'ın Mal Varlığına Tedbir Konuldu

  TMSF, Soma Holding'in patronu Alp Gürkan'ın tüm mal varlığına tedbir koydu. (17 Haziran 2014 Salı )

   

  Babacan'dan "Öz" Yanıtı: Tazminatı Ödenmek Suretiyle Görevine Son Verilmiştir

  Başbakan Yardımcısı Ali Babacan, Meryem Öz'ün Tasarruf Mevduatı Sigorta Fonunun azınlık hissesine sahip olduğu Çağlar Grubu şirketlerinden Yeşim Tekstil Anonim Şirketinde 11 Mayıs 2013 tarihinde göreve başladığını, 10 Ocak 2014 tarihinde şirket yönetimi tarafından talebi uygun görülerek tazminatı ödenmek suretiyle görevine son verildiğini söyledi. (15 Haziran 2014 Pazar )

   

  BMC'nin CEO'sundan AK Parti'ye Yeşil Işık

  BMC'nin CEO'sundan AK Parti'ye Yeşil Işık

  Adı, AK Parti İzmir İl Başkanlığı için geçen BMC'nin CEO'su Cemal Öztürk, "Görev verilirse hazırım, üstesinden de gelirim" dedi. (13 Haziran 2014 Cuma )

   

  TMSF'den Banka Borçlularına Yeni Fırsat

  TMSF'den Banka Borçlularına Yeni Fırsat

  El konulan bankalara borcu olan vatandaşların faizsiz ödeme yapabilmesi için başlatılan kampanya yıl sonuna kadar uzatıldı. (10 Haziran 2014 Salı )

   

  Tmsf, Bireysel Borçlular İçin Başlattığı Kampanyanın Tarihini Uzattı

  Tasarruf Mevduatı Sigorta Fonu (TMSF), bireysel borçlular için başlattığı kampanyayı 31 Aralık 2014 tarihine kadar uzattı. (10 Haziran 2014 Salı )

   

  Tmsf, Bireysel Borçlular İçin Başlattığı Kampanyayı 2014 Sonuna Kadar Uzattı

  Tasarruf Mevduatı Sigorta Fonu (TMSF), bireysel borçlular için başlattığı kampanyayı, 31 Aralık 2014 tarihine kadar uzattı. (10 Haziran 2014 Salı )

   

  Babacan'dan "Turkuaz" Yanıtı

  Başbakan Yardımcısı Ali Babacan, Sabah gazetesi ve ATV televizyonunun Kalyon Grubu'na satışı ile ilgili Tasarruf Mevduatı Sigorta Fonu'ndan izin alınmasının söz konusu olmadığını söyledi. (10 Haziran 2014 Salı )

   

  Göztepe'de Devir Teslim Töreni

  Göztepe'de Devir Teslim Töreni

  Altınbaş Holding, TMSF'den 2007 yılında aldığı İzmir'in köklü ekiplerinden Göztepe'yi Genel Energy İcra Kurulu Başkanı Mehmet Sepil'e devretti. (06 Haziran 2014 Cuma )

   

  Göztepe'de Devir Teslim

  Kulübün hisselerini devralan Genel Energy İcra Kurulu Başkanı Sepil'in kulüp başkanlığına gelmesi dolayısıyla devir teslim töreni düzenlendi Kulüp Başkanı Sepil: "En büyük hedefimiz, Göztepemizi tekrar uluslararası kulüp statüsünü yükseltmek" (06 Haziran 2014 Cuma )

   

  Gürsel Tekin, TMSF Hakkında Suç Duyurusunda Bulundu

  Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Sekreteri Gürsel Tekin, Tasarruf Mevduatı Sigorta Fonu (TMSF) yöneticileri hakkında suç duyurusunda bulundu. (06 Haziran 2014 Cuma )

   

  Gürsel Tekin'den TMSF'ye Suç Duyurusu

  Gürsel Tekin'den TMSF'ye Suç Duyurusu

  Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Sekreteri Gürsel Tekin, Tasarruf Mevduatı Sigorta Fonu (TMSF) yöneticileri hakkında suç duyurusunda bulundu. (06 Haziran 2014 Cuma )

   

  CHP Genel Sekreteri Tekin'den Suç Duyurusu

  CHP Genel Sekreteri Tekin'den Suç Duyurusu

  Gürsel Tekin, TMSF yöneticileri ile bazı basın yayın organlarının yöneticileri hakkında ''basın özgürlüğünü ihlal, basın hürriyetine engel olma, haberleşmenin engellenmesi, ayrımcılık ve yayın ilkelerine muhalefet'' gibi iddialarla suç duyurusunda bulundu. (06 Haziran 2014 Cuma )

   

  CHP'den TMSF Hakkında Suç Duyurusu

  Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkan Yardımcısı Gürsel Tekin, Tasarruf Mevduatı ve Sigorta Fonu (TMSF) yönetici ve görevlileri ile TMSF bünyesindeki medya kurumlarının yöneticileri hakkında " haberleşmenin engellenmesi" ve "ayrımcılık" suçlarını işledikleri iddiasıyla suç duyurusunda bulundu. (06 Haziran 2014 Cuma )

   

  Trabzonspor Başkanı Hacıosmanoğlu, Eski Yöneticilerin İddialarına Cevap Verdi

  Trabzonspor Başkanı Hacıosmanoğlu, Eski Yöneticilerin İddialarına Cevap Verdi

  Trabzonspor Kulübü Başkanı İbrahim Hacıosmanoğlu, eski başkan Sadri Şener’le ilgili yargılama konusu olan paraların avukatlara ödenen paralarla bir alakasının olmadığını söyledi. (05 Haziran 2014 Perşembe )

   

  Trabzonspor Kulübü Başkanı Hacıosmanoğlu, Çarpıcı Açıklamalarda Bulundu

  Trabzonspor Kulübü Başkanı Hacıosmanoğlu, Çarpıcı Açıklamalarda Bulundu

  Trabzonspor Kulübü Başkanı İbrahim Hacıosmanoğlu, çok çarpıcı açıklamalarda bulundu. (05 Haziran 2014 Perşembe )

   

  Hacıosmanoğlu Eleştirilere Cevap Verdi

  Hacıosmanoğlu Eleştirilere Cevap Verdi

  Trabzonspor Kulübü Başkanı İbrahim Hacıosmanoğlu, herhangi bir kimseyi itibarsızlaştırma gibi bir niyetleri olmadığını, görevlerinin sadece Trabzonspor’un hakkını korumak olduğunu söyledi. (05 Haziran 2014 Perşembe )

   

  Finansal Erişim, Finansal Eğitm, Finansal Tüketicinin Korunması Strtaejisi ve Eylem Planları...

  Finansal İstikrar Komitesi, birbirleriyle ilişkili finansal konuların, bütüncül bir yaklaşımla ele alarak, Türkiye'nin öncelikleri, ilgili diğer paydaşların görüş ve önerilerini dikkate alarak "Finansal Erişim, Finansal Eğitim, Finansal Tüketicinin Korunması Stratejisi ve Eylem Planları"nı hazırladı. (05 Haziran 2014 Perşembe )

   

  Başbakanlıktan Finansal Strateji ve Eylem Planları Genelgesi

  Başbakanlıktan Finansal Strateji ve Eylem Planları Genelgesi

  Finansal İstikrar Komitesi tarafından hazırlanan, "Finansal Erişim, Finansal Eğitim, Finansal Tüketicinin Korunması Stratejisi ve Eylem Planları" (Strateji ve Eylem Planları), Resmi Gazete'de yayımlanan Başbakanlık Genelgesi ile uygulamaya konuldu Finansal İstikrar Komitesi tarafından gerektiğinde Strateji ve Eylem Planlarında değişiklik yapılabilecek. (05 Haziran 2014 Perşembe )

   

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
29.08.2014 17:19:10. #1.13#