03:2500
SON DAKİKA TMSF HABERLERİ

Son Dakika TMSF Haberleri

   

  Anılarda Yeşilyurt Fotoğrafları Sergisi Açıldı

  Anılarda Yeşilyurt Fotoğrafları Sergisi Açıldı

  Malatya’da, Anılarda Yeşilyurt Fotoğraf Sergisi açıldı. (21 Haziran 2014 Cumartesi )

   

  Torba Tasarı" TBMM Plan ve Bütçe Komisyonu'nda

  Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Yıldız: "(Soma) 254 sigortalının hak sahibinin gelir aylık bağlama işlemleri tamamlandı" "İşçilerin bir kısmının servisten indirilerek 'siz de çalışmaya gitmeyeceksiniz' denmesini tabii ve doğru bulmam. Amacımız orada iş hayatının tamamen durmasını sağlamaksa, bunun için bu kadar uğraşmaya gerek yok. Ama amacımız hep beraber oradaki istihdamı işçi sağlığı ve iş güvenliğiyle beraber sağlamaktır" "Bu şartalara uyuyorsa oradaki işetmeler devam eder, uymuyorsa (20 Haziran 2014 Cuma )

   

  Zimmet Davasında Fethi Çalık Hakkındaki Yargılama Durduruldu

  Eski Tasarruf Mevduatı Sigorta Fonu (TMSF) Başkan Yardımcısı Fethi Çalık'ın da aralarında bulunduğu 3 sanık hakkında, Uzan Grubu'ndan el konulan lüks yatların satış sürecinde haksız yere ödeme yaptıkları iddiasıyla açılan davada, Çalık hakkında yargılamanın durdurulmasına karar verildi. (18 Haziran 2014 Çarşamba )

   

  Eski TMSF Başkan Yardımcısı Çalık'ın Zimmet Davası

  Aralarında eski TMSF Başkan Yardımcısı Fethi Çalık'ın da bulunduğu 3 sanığın, Uzan Grubu'ndan el konulan lüks yatların satış sürecinde haksız yere ödeme yaptıkları iddiasıyla yargılanmalarına devam edildi Sanık Fethi Çalık yönünden dava şartı olan soruşturma izninin tamamlanmaması sebebiyle hakkındaki yargılamanın durdurulmasına karar verildi. (18 Haziran 2014 Çarşamba )

   

  Soma Faciasında Savcının Yoğunlaştığı 12 Soru

  Soma Faciasında Savcının Yoğunlaştığı 12 Soru

  Savcı işçilere 12 kilit soru sordu, yanıtlar dehşeti ortaya koydu: Bantlarda işçi değil kömür taşınıyordu. Yıllardır aynı maskeyle çalıştık! (18 Haziran 2014 Çarşamba )

   

  İş Adamlarının "Örgüt" Suçundan Yargılandıkları Dava

  Korkmaz Yiğit: "İflas edecek biri değilim, borçlarımı ödemeden ölmeyeceğim" "Oranın yerlilerine ait (Ispartakule) arazileri, iddianamede isimleri geçen kişiler, benim tavsiyem üzerine 40 50 dolara aldılar. (17 Haziran 2014 Salı )

   

  TMSF Başkanı Gül Açıklaması

  "Devam eden davayla ilgili olarak Alp Gürkan'ın mal varlıklarına haciz işlemi başlatıldı. (17 Haziran 2014 Salı )

   

  İş Adamlarının "Örgüt" Suçundan Yargılandıkları Dava

  Korkmaz Yiğit ve Soma'da 301 kişinin hayatını kaybettiği maden ocağını işleten Alp Gürkan'ın da aralarıda bulunduğu 17 sanığın, "suç örgütü kurmak", "hileli iflas" ve "nitelikli dolandırıcılık" gibi suçlardan 6 ila 18 yıl arasında değişen hapis cezalarına çarptırılması istemiyle yargılanmasına başlandı Davaya müdahillik talebi kabul edilen TMSF'nin, 13 Haziran'da aldığı kararla, iş adamı Alp Gürkan'ın da aralarında bulunduğu 10 sanığın mal varlıklarına haciz işlemi başlattığı ortaya çıktı (17 Haziran 2014 Salı )

   

  TMSF Alp Gürkan 'Da Dahil 12 Kişinin Mal Varlığına El Koydu

  Tasarruf Mevduatı Sigorta Fonu (TMSF) Soma Holding'in patronu Alp Gürkan'ın tüm mal varlığına tedbir koydu. (17 Haziran 2014 Salı )

   

  TMSF Alp Gürkan ve 11 İşadamının Mal Varlığına El Koydu

  Tasarruf Mevduatı Sigorta Fonu'nun (TMSF), iş adamı Korkmaz Yiğit'in borcu nedeniyle, mal varlıklarını aktardığı tespit edilen Soma Holding Yönetim Kurulu Başkanı Alp Gürkan'ın da aralarında bulunduğu 11 işadamı ile 5 şirketin tüm mal varlıklarına tedbir kararı konulduğu ortaya çıktı. (17 Haziran 2014 Salı )

   

  Alp Gürkan ve 12 İşadamının Malvarlığına Tedbir Kararı Konuldu

  Tasarruf Mevduatı Sigorta Fonu'nun (TMSF), Soma Holding'in sahibi Alp Gürkan ve Korkmaz Yiğit'in de aralarında bulunduğu 13 işadamı ile 5 şirketin tüm malvarlığına tedbir kararı koyduğu ortaya çıktı. (17 Haziran 2014 Salı )

   

  Soma Holding'in Sahibi Alp Gürkan Duruşmaya Katılmadı

  Soma Holding’in sahibi Alp Gürkan’ın işadamı Korkmaz Yiğit ile birlikte nitelikli dolandırıcılık iddiasıyla yargılandığı davanın ilk duruşması Çağlayan Adliyesi'nde görüldü. (17 Haziran 2014 Salı )

   

  Göztepe'de Devir Teslim

  Kulübün hisselerini devralan Genel Energy İcra Kurulu Başkanı Sepil'in kulüp başkanlığına gelmesi dolayısıyla devir teslim töreni düzenlendi Kulüp Başkanı Sepil: "En büyük hedefimiz, Göztepemizi tekrar uluslararası kulüp statüsünü yükseltmek" (06 Haziran 2014 Cuma )

   

  Gürsel Tekin, TMSF Hakkında Suç Duyurusunda Bulundu

  Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Sekreteri Gürsel Tekin, Tasarruf Mevduatı Sigorta Fonu (TMSF) yöneticileri hakkında suç duyurusunda bulundu. (06 Haziran 2014 Cuma )

   

  Gürsel Tekin'den TMSF'ye Suç Duyurusu

  Gürsel Tekin'den TMSF'ye Suç Duyurusu

  Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Sekreteri Gürsel Tekin, Tasarruf Mevduatı Sigorta Fonu (TMSF) yöneticileri hakkında suç duyurusunda bulundu. (06 Haziran 2014 Cuma )

   

  CHP Genel Sekreteri Tekin'den Suç Duyurusu

  CHP Genel Sekreteri Tekin'den Suç Duyurusu

  Gürsel Tekin, TMSF yöneticileri ile bazı basın yayın organlarının yöneticileri hakkında ''basın özgürlüğünü ihlal, basın hürriyetine engel olma, haberleşmenin engellenmesi, ayrımcılık ve yayın ilkelerine muhalefet'' gibi iddialarla suç duyurusunda bulundu. (06 Haziran 2014 Cuma )

   

 

  CHP'den TMSF Hakkında Suç Duyurusu

  Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkan Yardımcısı Gürsel Tekin, Tasarruf Mevduatı ve Sigorta Fonu (TMSF) yönetici ve görevlileri ile TMSF bünyesindeki medya kurumlarının yöneticileri hakkında " haberleşmenin engellenmesi" ve "ayrımcılık" suçlarını işledikleri iddiasıyla suç duyurusunda bulundu. (06 Haziran 2014 Cuma )

   

  Trabzonspor Başkanı Hacıosmanoğlu, Eski Yöneticilerin İddialarına Cevap Verdi

  Trabzonspor Başkanı Hacıosmanoğlu, Eski Yöneticilerin İddialarına Cevap Verdi

  Trabzonspor Kulübü Başkanı İbrahim Hacıosmanoğlu, eski başkan Sadri Şener’le ilgili yargılama konusu olan paraların avukatlara ödenen paralarla bir alakasının olmadığını söyledi. (05 Haziran 2014 Perşembe )

   

  Trabzonspor Kulübü Başkanı Hacıosmanoğlu, Çarpıcı Açıklamalarda Bulundu

  Trabzonspor Kulübü Başkanı Hacıosmanoğlu, Çarpıcı Açıklamalarda Bulundu

  Trabzonspor Kulübü Başkanı İbrahim Hacıosmanoğlu, çok çarpıcı açıklamalarda bulundu. (05 Haziran 2014 Perşembe )

   

  Hacıosmanoğlu Eleştirilere Cevap Verdi

  Hacıosmanoğlu Eleştirilere Cevap Verdi

  Trabzonspor Kulübü Başkanı İbrahim Hacıosmanoğlu, herhangi bir kimseyi itibarsızlaştırma gibi bir niyetleri olmadığını, görevlerinin sadece Trabzonspor’un hakkını korumak olduğunu söyledi. (05 Haziran 2014 Perşembe )

   

  Finansal Erişim, Finansal Eğitm, Finansal Tüketicinin Korunması Strtaejisi ve Eylem Planları...

  Finansal İstikrar Komitesi, birbirleriyle ilişkili finansal konuların, bütüncül bir yaklaşımla ele alarak, Türkiye'nin öncelikleri, ilgili diğer paydaşların görüş ve önerilerini dikkate alarak "Finansal Erişim, Finansal Eğitim, Finansal Tüketicinin Korunması Stratejisi ve Eylem Planları"nı hazırladı. (05 Haziran 2014 Perşembe )

   

  Başbakanlıktan Finansal Strateji ve Eylem Planları Genelgesi

  Başbakanlıktan Finansal Strateji ve Eylem Planları Genelgesi

  Finansal İstikrar Komitesi tarafından hazırlanan, "Finansal Erişim, Finansal Eğitim, Finansal Tüketicinin Korunması Stratejisi ve Eylem Planları" (Strateji ve Eylem Planları), Resmi Gazete'de yayımlanan Başbakanlık Genelgesi ile uygulamaya konuldu Finansal İstikrar Komitesi tarafından gerektiğinde Strateji ve Eylem Planlarında değişiklik yapılabilecek. (05 Haziran 2014 Perşembe )

   

  Piyasaların Denetimi İçin Finansal İstikrar Komitesi Kuruldu

  Tüketicilerin finansal ürün ve hizmetlere ulaşabilmeleri, finansal piyasalarda yanlış uygulamalara karşı korunmaları, finansal piyasaların istikrarı ve gelişimini amaçlayan "Finansal İstikrar Komitesi" kuruldu. (05 Haziran 2014 Perşembe )

   

  Göztepe Kulübü'nün Devir Teslim Töreni Yapıldı

  İzmir'in önemli ve köklü kulüplerinden biri olan Göztepe'nin devir teslim töreni yapıldı. (04 Haziran 2014 Çarşamba )

   

  Altınbaş Holding, Göztepe'yi Devretti

  Altınbaş Holding, hayal kırıklıklarıyla dolu 7 yıllık bir macera ardından Göztepe'yi devretti. (04 Haziran 2014 Çarşamba )

   

  Başarısızlıkların Ardından Takım El Değiştirdi

  Ticari ve iktisadi bütünlüğü 2007'de TMSF tarafından ihale ile Altınbaş Holding iştiraki Assos Perakende Mağazacılık ve Sportif Hizmetleri A.Ş'ye satılan Göztepe, 7 yıl sonra Genel Energy İcra Kurulu Başkanı Mehmet Sepil'e devredildi Altınbaş Holding bünyesinde amatör kümeden PTT 1. Lig'e kadar yükselen Göztepe, geçen yıl PTT 1. Lig'den düştükten sonra bu sezon Spor Toto 2. Lig play off yarı finalinde elendi. (04 Haziran 2014 Çarşamba )

   

  Göztepe Kulübü El Değiştirdi

  Göztepe Kulübü El Değiştirdi

  Spor Toto 2. Ligde mücadele eden, İzmir kulübü Göztepe'nin yeni sahibi, Genel Energy İcra Kurulu Başkanı Mehmet Sepil oldu. (04 Haziran 2014 Çarşamba )

   

  Göztepe Kulübü'nün Yeni Sahibi İş Adamı Mehmet Sepil Oldu

  Göztepe Kulübü'nün Yeni Sahibi İş Adamı Mehmet Sepil Oldu

  İzmir'in köklü kulüplerinden Göztepe'nin yeni sahibi, Genel Energy İcra Kurulu Başkanı Mehmet Sepil oldu. (04 Haziran 2014 Çarşamba )

   

  Göztepe Satılıyor

  Göztepe Satılıyor

  Altınbaş Holding'in, Göz-Göz için petrol işi yapan Genel Energy ile 9 milyon dolara el sıkıştığı ortaya çıktı. (04 Haziran 2014 Çarşamba )

   

  Göztepe, Mehmet Sepil'e Devrediliyor (2)- Yeniden

  Sayın Yazıişleri müdürlerine Göztepe Kuübü'nün satışıyla ilgili haberimizde, isim yanlışlığı yapılmıştır. (03 Haziran 2014 Salı )

   

  Denızbank A.s. Ozel Durum Acıklaması 03.06.2014 16:33:03

  KAP:DENIZBANK A.S. / DENIZ [] OZEL DURUM ACIKLAMASI (GENEL) 03.06.2014 16:33:03 (03 Haziran 2014 Salı )

   

  Göztepe, Mehmet Serpil'e Devrediliyor

  Göztepe'nin Genel Energy'in patronu Mehmet Serpil'e 9 milyon dolar karşılığında devredilmesi konusunda prensip anlaşmasına varıldı. (03 Haziran 2014 Salı )

   

  BMC'ye Katarlı Ortak Geliyor

  BMC'ye Katarlı Ortak Geliyor

  BMC'yi satın alan Es Mali Yatırım'da yüzde 191 sermaye artırımı sonrası Katar'ın payı yüzde 50 olacak. (02 Haziran 2014 Pazartesi )

   

  TMSF'den Hazineye 100 Milyon Dolar Daha Ödeme

  Tasarruf Mevduatı Sigorta Fonu (TMSF) tarafından Hazine’ye 100 milyon dolar tutarında ödeme gerçekleştirildi. (02 Haziran 2014 Pazartesi )

   

  TMSF'den Hazine'ye 100 Milyon Dolar

  Tasarruf Mevduatı Sigorta Fonu (TMSF), Hazine'ye 100 milyon dolar tutarında ödeme gerçekleştirdi. (02 Haziran 2014 Pazartesi )

   

  TMSF Hazine'ye 100 Milyon Dolar Ödedi

  TMSF Hazine'ye 100 Milyon Dolar Ödedi

  Tasarruf Mevduatı Sigorta Fonu, Hazine'ye 100 milyon dolar tutarında ödeme gerçekleştirdi. (02 Haziran 2014 Pazartesi )

   

  Show TV, Mahkeme Kararıyla TMSF'de

  Show TV, Mahkeme Kararıyla TMSF'de

  Ciner Grubu'na satılan Show TV yeniden Tasarruf Mevduatı Sigorta Fonu'na geçti. (30 Mayıs 2014 Cuma )

   

  Show Tv Mahkeme Kararıyla TMSF'de

  Tasarruf Mevduatı Sigorta Fonu’ndan (TMSF) yapılan açıklamada, Show TV’nin yönetiminin mahkeme kararı ile TMSF’ye geçtiği duyuruldu. (30 Mayıs 2014 Cuma )

   

  Show Tv'nin Yönetimi TMSF'ye Geçti

  Tasarruf Mevduatı Sigorta Fonu (TMSF), mahkeme kararıyla Show TV'nin yönetiminin TMSF'ye geçtiğini açıkladı. (30 Mayıs 2014 Cuma )

   

  Show TV Mahkeme Kararıyla TMSF'de

  Show TV Mahkeme Kararıyla TMSF'de

  TMSF'nin açıklamasına göre, İstanbul 4. İdare Mahkemesi, Show TV'nin satışının iptali için açılan davada, yürütmeyi durdurma kararı verdi. (30 Mayıs 2014 Cuma )

   

  İç Borçlanma Stratejisi

  Hazine, haziranda 13 milyar lira, temmuzda 12,3 milyar lira, ağustosta 9,2 milyar lira iç borçlanmaya gidecek. (30 Mayıs 2014 Cuma )

   

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
02.08.2014 03:25:53. #1.11#