SON DAKİKA TMSF HABERLERİ

Son Dakika TMSF Haberleri

00:45
2015 Bütçesi Plan ve Bütçe Komisyonu'nda CHP Tekirdağ Milletvekili Öztrak: "Başbakan'ın bugün açıkladığı programda beni en çok sevindiren, insan odaklı büyümeden bahsetmesi oldu.
2015 Bütçesi Plan ve Bütçe Komisyonu'nda
23:41
Muhalefetten Babacan'a 'Bank Asya' Tepkisi Cumhurbaşkanı Erdoğan ve hükumete yakın medya kuruluşlarının Bank Asya'ya yönelik linç kampanyası Hazine Müsteşarlığının bütçe görüşmelerine de damgasını vurdu.
Muhalefetten Babacan'a 'Bank Asya' Tepkisi
22:26
2015 Yılı Bütçesi TBMM Plan ve Bütçe Komisyonunda Başbakan Yardımcısı Babacan: (2) "Bu yıl sonu itibariyle bireysel emeklilik sistemindeki katılımcı sayısının 5 milyonu aşmasını bekliyoruz" "Bu yılın 9 ayında, katılımcılar tarafından ödenen katkı paylarına karşılık olarak, katılımcılara yaklaşık 1 milyar 193 milyon lira devlet katkısı ödemesi yapılmıştır" "KİT’lere yapılacak sermaye transferi tutarının 2014'te 5,1 milyar lira, 2015'te ise 5 milyar lira olması beklenmektedir.
21:39
2015 Yılı Bütçesi TBMM Plan ve Bütçe Komisyonunda Başbakan Yardımcısı Babacan: (1) "Temmuz ayı itibarıyla bir önceki yılın aynı dönemine göre 1 milyon 262 bin ilave istihdam sağlanmıştır" "62. Hükümetimiz önümüzdeki dönemde 10. Kalkınma Planı'nın daha etkin uygulanmasını sağlayacak olan dönüşüm programlarının hayata geçirilmesi konusunda kararlılık.
20:44
2015 Yılı Bütçesi Plan ve Bütçe Komisyonu'nda Hazine Müsteşarlığı, BDDK, SPK, Merkez Bankası ve TMSF'nin 2015 yılı bütçelerinin görüşülmesine başlandı.
09:01
Erdoğan, Irak Dışişleri Bakanı el-Caferi'yi Kabul Edecek Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Irak Dışişleri Bakanı İbrahim el-Caferi'yi Çankaya Köşkünde kabul edecek.
Erdoğan, Irak Dışişleri Bakanı el-Caferi'yi Kabul Edecek
00:04
Gündem Özeti / 6 Kasım 2014
18:20
Rekabet Kurulunda Sözlü Savunma Rekabet Kurulu, Türkiye Futbol Federasyonu ile Krea İçerik Hizmetleri ve Prodüksiyon AŞ'nin sözlü savunmasını aldı.
13:13
CHP Genel Başkan Yardımcısı Öztrak Açıklaması "Kamu eliyle dini esaslara göre çalışacak katılım bankası kurulmasının Anayasa'ya uygunluğu tartışma konusudur"
14:57
Hakan Şükür'den Çok Konuşulacak Sözler Milli Takım'ın ve Galatasaray'ın eski golcüsü, İstanbul Bağımsız Milletvekili Hakan Şükür, AK Parti'den istifa ettiği gün, kendisine bakanlık teklif edildiğini söyledi.
Hakan Şükür'den Çok Konuşulacak Sözler
12:19
Hakan Şükür: İstifa Ettiğim Gün Bakanlık Teklif Ettiler Milli Takım'ın ve Galatasaray'ın eski golcüsü, İstanbul Bağımsız Milletvekili Hakan Şükür, AK Parti'den istifa ettiği gün, kendisine bakanlık teklif edildiğini söyledi.
Hakan Şükür: İstifa Ettiğim Gün Bakanlık Teklif Ettiler
19:54
İç Borçlanma Stratejisi Hazine, kasımda 5,5 milyar lira, aralıkta 1,2 milyar lira, ocakta ise 10,8 milyar lira iç borçlanmaya gidecek.
14:06
CHP'li Ağbaba: 12 Yıl Boyunca AK Parti'nin Kalemini Kırdığı Gazeteci Sayısı 1863 Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkan Yardımcısı Veli Ağbaba, Türkiye’nin dünyada en çok gazetecinin çıkarıldığı ülke olduğunu belirterek, 12 yıl boyunca AK Parti'nin kalemini kırdığı gazeteci sayısının bin 863 olduğunu, bu gazetecilerin yüzde 90’ının da AK Parti’nin ustalık döneminde işten çıkarıldığını söyledi.
14:50
Cansızlar: TMSF'ye Olağanüstü Bankacılık Yetkileri Vermek Anayasa'ya Aykırı Eski SPK Başkanı Prof. Dr. Doğan Cansızlar, TMSF'nin bankalara el koyma ve satma yetkilerini artıran yasa tasarısının bankacılık açısından sakıncalı olduğunu söyledi.
14:31
Yargıtay, TMSF'yi Zor Durumda Bıraktı Bir off-shore zedenin 'dolandırıcılık' iddiasıyla açtığı davada verilen karar emsal oldu. Kararı Yargıtay da onayınca çoğu kişi paraları faiziyle geri almaya başladı.
Yargıtay, TMSF'yi Zor Durumda Bıraktı
13:57
2015 Yılı Bütçe Maratonu Takvimi Belli Oldu TBMM Plan ve Bütçe Komisyonu'nda, 2015 Yılı Merkezi Yönetim Bütçe Kanunu Tasarısı ile 2013 Yılı Merkezi Yönetim Kesinhesap Kanunu Tasarısı'nın görüşmelerine, 23 Ekim Perşembe günü, Maliye Bakanı Şimşek'in sunuş konuşmasıyla başlanacak Komisyonda kurum, kuruluş ve bakanlıkların bütçelerinin görüşülmesi Kasım ayı sonuna kadar sürecek.
18:20
Bankacılık Kanunu Değişiyor İstanbul Üniversitesi Bankacılık Araştırma Merkezi Müdürü Tuna: "(Bankacılık kanun tasarısı) Tasarruf Mevduatı Sigorta Fonu'na bu tasarı ile eğer isterse köprü bir banka kuracak şekilde yetki verilebilecek"
14:28
Bankacılık Kanunu Değişiyor Hükümet, bankacılık kanunlarında değişiklik içeren tasarıyı TBMM'ye sundu.
Bankacılık Kanunu Değişiyor
12:17
Bankacılık Kanunu Değişiyor Bankacılık Kanunu ile Bazı Kanun ve Kanun Hükmünde Kararnamelerde Değişiklik Yapılmasına Dair Kanun Tasarısı TBMM Başkanlığına sunuldu.
Bankacılık Kanunu Değişiyor
08:37
TMSF Başkan Yardımcısı Fethi Çalık ve Plaza Tur Yöneticilerine Dava TMSF eski Başkan Yardımcısı Fethi Çalık ve Fon'a hizmet veren Plaza Tur firmasının 3 yöneticisi hakkında 21 yıla varan sürelerde hapis istemi ile dava açıldı.
TMSF Başkan Yardımcısı Fethi Çalık ve Plaza Tur Yöneticilerine Dava
14:25
Türk Bankacılık Sektörü Riskleri Biriktirdi ALB Menkul Değerler Araştırma Uzmanı Arda Coşar, Türk bankacılık sektörünü değerlendirdi.
14:39
Alp Gürkan, Can Güvenliği Gerekçesiyle Celse Arası İfade Vermiş Soma’da facia yaşanan maden ocağının sahibi Alp Gürkan ve işadamı Korkmaz Yiğit’in de sanıkları arasında bulunduğu ‘örgüt kurma, üye olma, hileli iflas ve dolandırıcılık’ suçlarından açılan davada yargılamaya devam edildi.
14:25
Alp Gürkan'ın Yargılandığı Dava Geçtiğimiz mayıs ayında meydana gelen faciada 101 madenciye mezar olan Soma Madencilik'in sahibi Alp Gürkan, Mehmet Erdoğan üzerinden Korkmaz Yiğit'in mallarını satın almak suretiyle kamuyu zarara uğratmakla suçlandığı davanın bugünkü duruşmasına da katılmadı.
Alp Gürkan'ın Yargılandığı Dava
17:36
İç Borçlanma Stratejisi Hazine, ekimde 10,8 milyar lira, kasımda ise 5,3 milyar lira, aralıkta ise 800 milyon lira lira iç borçlanmaya gidecek.
12:21
CHP'li Çıray: TMSF'den Pis Kokular Geliyor CHP İzmir Milletvekili ve Parti Meclisi Üyesi Aytun Çıray, TMSF'nin eski yönetimiyle ilgili yolsuzluk ve usulsüzlük iddialarını Meclis gündemine taşıdı.
CHP'li Çıray: TMSF'den Pis Kokular Geliyor
12:05
TMSF Eski Yönetiminin Yolsuzluk İddiaları Meclis'e Taşındı TMSF'nin eski yönetimiyle ilgili yolsuzluk ve usulsüzlük iddialarını CHP İzmir Milletvekili ve Parti Meclisi Üyesi Dr. Aytun Çıray, TBMM gündemine taşıdı.
20:38
Tapu, Aradığı İsimleri Bulamadı; Herkesin Mal Varlığına Tedbir Koydu İsminiz Aziz, Muzaffer, Ahmet ya da İbrahim'se yandınız. Çünkü Türkiye'de sadece isimleri aynı olduğu için mal varlığına tam 10 yıldır tedbir konulmuş insanlar var.
Tapu, Aradığı İsimleri Bulamadı; Herkesin Mal Varlığına Tedbir Koydu
12:28
BDDK Başkanı Mukim Öztekin Ciddi Bir Ameliyata Girecek BDDK Başkanı Mukim Öztekin'in bu hafta beynindeki bir sorun nedeniyle ameliyat olabileceği öğrenildi.
BDDK Başkanı Mukim Öztekin Ciddi Bir Ameliyata Girecek
14:18
İdris Bal'dan, Babacan'a Soru Önergesi Kütahya Milletvekili İdris Bal, Ali Babacan tarafından cevaplandırılması istemiyle Türkiye Büyük Millet Meclisi Başkanlığı'na soru önergesi verdi.
16:39
TMSF'nin Basmane Çukuru'na Teklif Gelmedi Tasarruf Mevduatı Sigorta Fonu'nun (TMSF) 117 milyon dolarla satışa çıkardığı Basmane Çukuru’na teklif veren olmadı.
15:13
CHP Lideri Kılıçdaroğlu Partililerle Bir Araya Geldi (2) CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, "Bir ülke nasıl güçlenir, bir ülkenin saygınlığı nasıl artar? Üç tane yolu var. Ekonomi, ekonomi, ekonomi. Üretirseniz güçlüsünüz, üretirseniz çalışkansınız, üretirseniz satarsınız, üretirseniz istihdam yaratırsınız, üretirseniz gençliğe umut olursunuz, üretirseniz genç üniversiteyi bitirdiğinde ‘ben iş bulacağım’ der” dedi.
CHP Lideri Kılıçdaroğlu Partililerle Bir Araya Geldi (2)
12:28
117 Milyon Dolarlık 'Basmane Çukuru' Elde Kaldı TMSF tarafından 117 milyon dolar muhammen bedelle satışa çıkarılan, 'Basmane çukuru' arsası için bugün yapılması gereken ihale, hiçbir teklif gelmediği için yapılamadı.
117 Milyon Dolarlık 'Basmane Çukuru' Elde Kaldı
14:08
İstanbul Ekonomi ve Finans Konferansı TMSF Başkanı Gül: "Global finansal kriz öncesinde finansal yapıdaki bozulmanın temel unsurlarından biri de finansal inovasyondu.
İstanbul Ekonomi ve Finans Konferansı
11:10
'Tarihi Köşkün Yerine 10 Ev' İddiası Muhalefeti Ayağa Kaldırdı 'Hüseyin Avni Paşa Köşkü'ne ilişkin iddialara muhalefet sert tepki gösterdi.
'Tarihi Köşkün Yerine 10 Ev' İddiası Muhalefeti Ayağa Kaldırdı
13:08
Wsj: Bank Asya Gözetim Altına Alındı, Bankayı "Siyasi Kavga" Yaraladı Türkiye'de, Bankacılık Denetleme ve Düzenleme Kurulu'nun (BDDK) uzunca bir süre gündemde olan katılım bankalarından Bank Asya'yı Bankacılık Kanunu'nun "kısıtlayıcı önlemler"i içeren 70. maddesinin kapsamına alındığı yönündeki haberler, yurt dışında hemen yankı buldu.
Wsj: Bank Asya Gözetim Altına Alındı, Bankayı 'Siyasi Kavga' Yaraladı
15:24
Finansal Kesim Dışındaki Firmaların Net Döviz Açığı Yükseldi Finansal kesim dışındaki firmaların 2014 Haziran ayında net döviz pozisyonu açığı 5 milyar 795 milyon dolar artarak, 179 milyar 396 milyon dolara yükseldi.
Finansal Kesim Dışındaki Firmaların Net Döviz Açığı Yükseldi
11:26
BDDK, Bank Asya'yı İzlemeye Aldı BDDK, imtiyazlı hisselerinin satış görüşmelerinden sonuç çıkmayan Bank Asya'yı yakın izlemeye aldı.
BDDK, Bank Asya'yı İzlemeye Aldı
15:54
Hükümette Görev Dağılımı Resmi Gazetede 62. Hükümetin görev dağılımı ile kurullarda görev alacak hükümet üyeleriyle ilgili Başbakanlık Genelgeleri, Resmi Gazetenin mükerrer sayısında yayımlandı.
13:59
Bakanlar Kurulu Toplantısı Başbakan Yardımcısı ve Hükümet Sözcüsü Arınç, toplantıda 62. Hükümütte görev alan Başbakan ve Başbakan Yardımcılarına bağlı kurum ve kuruluşlarının yapılan istişare sonucunda belirlendiği bildirdi Arınç'ın verdiği bilgiye göre, Başbakan Davutoğlu, daha önce bir Başbakan Yardımcısı uhdesinde bulunan Dişanet İşleri Başkanlığını da temsil edecek Başbakan Yardımcısı Arınç'a Hükümet Sözcülüğü, Danıştay ile ilişkiler, Terörle Mücadele Yüksek Kurulu Başkanlığı, Millgi Güvenlik Kurulu kararlarının ve
Bakanlar Kurulu Toplantısı
13:10
Arınç: ABD Maslahatgüzarı Dışişleri Bakanlığı'na Çağrıldı, İzahat Alındı Başbakan Yardımcısı ve Hükümet Sözcüsü Bülent Arınç, Bakanlar Kurulu sonrası basın mensuplarının sorularını yanıtladı.
Arınç: ABD Maslahatgüzarı Dışişleri Bakanlığı'na Çağrıldı, İzahat Alındı
13:04
Bakanlar Kurulunda Görevler Dağıtıldı Bakanlar Kurulu toplantısında görev dağılımı yapıldı.
12:58
Çözüm Süreci Bülent Arınç'a Emanet Yeni kabinenin ilk Bakanlar Kurulu Toplantısı'nda yeni görev dağılımı yapıldı. Çözüm sürecinin koordinasyonu Arınç'a verildi.
Çözüm Süreci Bülent Arınç'a Emanet
12:38
Babacan Yine Ekonomin Başında Olacak Başbakan Yardımcısı Arınç, Babacan'ın görevinin yeni hükümette de ekonominin genel koordinasyonunu içereceğini açıkladı.
Babacan Yine Ekonomin Başında Olacak
14:41
Bal'ın 38 Sayfalık Medya Raporu: Cadı Avı ile Birlikte 210 Gazeteci İşsiz Kaldı Kütahya Bağımsız Milletvekili İdris Bal, yayınladığı 38 sayfalık 'İktidarın Gölgesinde Türkiye'de Basın Özgürlüğü' başlıklı raporda, Türk medyasının durumunu anlattı.
18:36
İç Borçlanma Stratejisi Hazine, eylülde 10, ekimde 10,5, kasımda ise 5 milyar lira iç borçlanmaya gidecek.
İç Borçlanma Stratejisi
10:29
Tarımsal Ürünlerde İhracat İade Oranları Belirlendi Uluslararası piyasalarda rekabet gücünün ve ihracat potansiyelinin artırılması amacıyla tarımsal ürünlere verilecek ihracat iadesi oranları belirlendi.
Tarımsal Ürünlerde İhracat İade Oranları Belirlendi
09:12
Tarım Ürünleri İhracatına Destek Verilecek (2) (ayrıntılar ve geçmiş bilgiler eklendi.
Tarım Ürünleri İhracatına Destek Verilecek (2)
08:57
Tarım Ürünleri İhracatına Yüzde 100'e Kadar Destek Verilecek Rusya'nın, ABD ve Avrupa Birliği ülkelerinden gıda alımına son verme kararının ardından, birçok tarım ve hayvan ürününe yüzde 100'e varan ihracat iadesi verilecek.
Tarım Ürünleri İhracatına Yüzde 100'e Kadar Destek Verilecek
08:23
Turkcell A-Tel'deki Yüzde 50 Hissesini Bereket'e Sattı Turkcell, teknoloji şirketi A-Tel Pazarlama ve Servis Hizmetlerindeki yüzde 50 hissesini, diğer yüzde 50'nin sahibi Bereket Holding'e sattı.
Turkcell A-Tel'deki Yüzde 50 Hissesini Bereket'e Sattı
10:23
TMSF, GNC Türkiye'ye El Koydu TMSF, Bayındır Holding'in patronu Kamuran Çörtük'ten olan alacakları nedeniyle Amerikalı vitamin ve sağlık ürünleri üreticisi GNC Türkiye'ye el koydu.
TMSF, GNC Türkiye'ye El Koydu
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 29.01.2015 22:25:17. #1.13#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA TMSF HABERLERİ
[Hata Bildir]