14:4900
SON DAKİKA TMSF HABERLERİ

Son Dakika TMSF Haberleri

  Yargıtay, Bayındırbank Davasını Onadı

  Yargıtay, Bayındırbank Davasını Onadı

  Banka davalarına bakan Yargıtay 7. Ceza Dairesi, TMSF tarafından el konulan Bayındırbank'ın eski sahip ve yöneticileri hakkında verilen ceza kararlarını onadı. (16 Temmuz 2014 Çarşamba )

   

  Kılıçdaroğlu, Parti Genel Merkezi'nde Eski Kurmaylarla Bir Araya Geldi

  Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, cumhurbaşkanı adayı Ekmeleddin İhsanoğu’na ilişkin, “Bu uzlaşma Türkiye’de demokrasi tarihine yaptığımız en büyük katkılardan birisidir” dedi. (14 Temmuz 2014 Pazartesi )

   

  Kılıçdaroğlu, Partisinin Eski Kurmaylarıyla Bir Araya Geldi

  Kılıçdaroğlu: (2) "Her kuruşun hesabının sorulmasını istiyorsan, bu ülkede özgürce yaşayıp tatil yapmak istiyorsan, senin hayatına birisi gelip müdahale etmesin diye düşünüyorsan sandığa gideceksin, şakası makası yok Ekmeleddin İhsanoğlu'na oyunu vereceksin" "Bu ülkede yaşıyorsanız, çocuklarınıza karşı. (14 Temmuz 2014 Pazartesi )

   

 

  CHP'li Tanrıkulu'dan Yanan Hüseyin Avni Paşa Korusu ve Köşkü İçin Soru Önergesi

  CHP'li Tanrıkulu'dan Yanan Hüseyin Avni Paşa Korusu ve Köşkü İçin Soru Önergesi

  Chp İstanbul Milletvekili Sezgin Tanrıkulu, yanan Hüseyin Avni Paşa Korusu ve içindeki tarihi Hüseyin Avni Paşa Köşkü'yle ilgili Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç tarafından yazılı olarak cevaplandırılması istemiyle TBMM Başkanlığı'na soru önergesi verdi. (01 Temmuz 2014 Salı )

   

  CHP'li Tanrıkulu, Hüseyin Avni Paşa Korusu'nu Sordu

  CHP'li Tanrıkulu, Hüseyin Avni Paşa Korusu'nu Sordu

  CHP Genel Başkan Yardımcısı Sezgin Tanrıkulu, Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç'a, "Cengiz İnşaat A.Ş.'nin 23 Kasım 2007 tarihinde 31 milyon 690 bin 132 TL muhammen bedelle TMSF'den satın aldığının açıklandığı Hüseyin Avni Paşa Korusu için Cengiz İnşaat A.Ş. tarafından TMSF'ye bugüne dek hiçbir ödeme yapılmadığı iddiası doğru mudur? (01 Temmuz 2014 Salı )

   

  İç Borçlanma Stratejisi

  Hazine, temmuzda 11,5, ağustosta 9, eylülde 10 milyar lira iç borçlanmaya gidecek. (30 Haziran 2014 Pazartesi )

   

  (Yeniden) - CHP Milletvekileri, Hüseyin Avni Paşa Köşkü'ndeki Yangını TBMM Gündemine Taşıdı

  Chp Milletvekilleri, Hüseyin Avni Paşa Köşkü'ndeki yangını TBMM gündemine taşıdı. (30 Haziran 2014 Pazartesi )

   

  CHP'li Kart'tan, Yanan Hüseyin Avni Paşa Köşkü'yle İlgili Soru Önergesi

  Chp Konya Milletvekili Atilla Kart, Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç tarafından cevaplandırılması istemiyle TBMM Başkanlığı'na verdiği soru önergesinde, Hüseyin Avni Paşa Köşkü'nün yanmasıyla ilgili sorular yöneltti. (30 Haziran 2014 Pazartesi )

   

  CHP'li Kart Açıklaması

  CHP'li Kart Açıklaması

  "Hüseyin Avni Paşa Köşkü'nün satış aşaması, Cengiz grubunun, Hükümetin ve Başbakan'ın özel himayesinde mahzar bir sermaye grubu olduğu ve bu grubun 17 25 Aralık yolsuzluk sürecinin ana aktörlerinden olduğu gözönüne alındığında, taammüden gerçekleştirilen bir doğa ve tarih katliamıyla karşı karşıya olduğumuz. (30 Haziran 2014 Pazartesi )

   

  Tanrıkulu: Tarihi Yalı Neden Sıfır Bedelle Verildi?

  Tanrıkulu: Tarihi Yalı Neden Sıfır Bedelle Verildi?

  CHP'li Sezgin Tanrıkulu, Bülent Arınç'a, "Hüseyin Avni Paşa Yalısı hangi gerekçe ile Cengiz İnşaat A.Ş.'ye sıfır TL bedelle verilmiştir?" diye sordu. (29 Haziran 2014 Pazar )

   

  Fethipaşa Korusu İçindeki Köşk Yangında Kül Oldu

  Üsküdar'daki Fethipaşa Korusu içindeki Hüseyin Avni Paşa Köşkü'nde çıkan yangında köşk tamamen kül oldu. (28 Haziran 2014 Cumartesi )

   

  Hüseyin Avni Paşa Köşkü Kül Oldu

  Üsküdar Fethipaşa Korusu’nda bulunan ve koruma altında olan tarihi Hüseyin Avni Paşa Köşkü, yanarak kül oldu. (28 Haziran 2014 Cumartesi )

   

  TMSF'nin Ege Dünya Ticaret Merkezi'ni Satışa Çıkarması

  İzmir Büyükşehir Belediyesi Başkanı Kocaoğlu: "Satışına bugünkü koşullarda bir karşı çıkışımız söz konusu değil, umuyorum yüksek fiyattan satılır" (27 Haziran 2014 Cuma )

   

  TMSF 'Basmane Çukuru'nu Satışa Çıkardı (2)

  Kocaoğlu: HİSSEMİZİ SATMAYACAĞIZ İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu, TMSF'nin Basmane'deki Dünya Ticaret Merkezi'yle ilgili satışına karşı çıkmayacaklarını, ancak belediyeye ait yüzde 30 hisseyi satmaya niyetleri olmadığını açıkladı. (27 Haziran 2014 Cuma )

   

  TMSF 'Basmane Çukuru'nu Satışa Çıkardı

  Tasarruf Mevduatı Sigorta Fonu (TMSF), İzmir'de yapımı 14 yıldır kangrene dönüşen, kamuoyunda Basmane Çukuru olarak bilinen Ege Dünya Ticaret Merkezi Ticari ve İktisadi Bütünlüğü'nü 117 milyon dolara satışa çıkardı. (27 Haziran 2014 Cuma )

   

  Tmsf, Ege Dünya Ticaret Merkezi'ni Satışa Çıkardı

  Tmsf, Ege Dünya Ticaret Merkezi'ni Satışa Çıkardı

  Tasarruf Mevduatı Sigorta Fonu, Ege Dünya Ticaret Merkezi Ticari ve İktisadi Bütünlüğü'nü 117 milyon dolara satışa çıkardı. (27 Haziran 2014 Cuma )

   

  Tmsf, Ege Dünya Ticaret Merkezi'ni Satışa Çıkardı

  Tasarruf Mevduatı Sigorta Fonu (TMSF) Ege Dünya Ticaret Merkezi Ticari ve İktisadi Bütünlüğü'nü 117 milyon dolara satışa çıkardı. (27 Haziran 2014 Cuma )

   

  Tmsf, Ege Dünya Ticaret Merkezi'ni Satışa Çıkardı

  Tasarruf Mevduatı Sigorta Fonu (TMSF) Ege Dünya Ticaret Merkezi Ticari ve İktisadi Bütünlüğü'nü 117 milyon dolara satışa çıkardı. (27 Haziran 2014 Cuma )

   

  Nuh Cımento Sanayı A.s. Sgbf-Yonetım Kurulu Uyelerı 24.06.2014 21:15:11

  (TEKRAR) KAP:NUH CIMENTO SANAYI A.S. / NUHCM [] SGBF-YONETIM KURULU UYELERI 24.06.2014 21:15:11 (26 Haziran 2014 Perşembe )

   

  Nuh Cımento Sanayı A.s. Sgbf-Yonetım Kurulu Uyelerı 24.06.2014 21:15:11

  KAP:NUH CIMENTO SANAYI A.S. / NUHCM [] SGBF-YONETIM KURULU UYELERI 24.06.2014 21:15:11 (24 Haziran 2014 Salı )

   

  Anılarda Yeşilyurt Fotoğrafları Sergisi Açıldı

  Anılarda Yeşilyurt Fotoğrafları Sergisi Açıldı

  Malatya’da, Anılarda Yeşilyurt Fotoğraf Sergisi açıldı. (21 Haziran 2014 Cumartesi )

   

  Torba Tasarı" TBMM Plan ve Bütçe Komisyonu'nda

  Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Yıldız: "(Soma) 254 sigortalının hak sahibinin gelir aylık bağlama işlemleri tamamlandı" "İşçilerin bir kısmının servisten indirilerek 'siz de çalışmaya gitmeyeceksiniz' denmesini tabii ve doğru bulmam. Amacımız orada iş hayatının tamamen durmasını sağlamaksa, bunun için bu kadar uğraşmaya gerek yok. Ama amacımız hep beraber oradaki istihdamı işçi sağlığı ve iş güvenliğiyle beraber sağlamaktır" "Bu şartalara uyuyorsa oradaki işetmeler devam eder, uymuyorsa (20 Haziran 2014 Cuma )

   

  Zimmet Davasında Fethi Çalık Hakkındaki Yargılama Durduruldu

  Eski Tasarruf Mevduatı Sigorta Fonu (TMSF) Başkan Yardımcısı Fethi Çalık'ın da aralarında bulunduğu 3 sanık hakkında, Uzan Grubu'ndan el konulan lüks yatların satış sürecinde haksız yere ödeme yaptıkları iddiasıyla açılan davada, Çalık hakkında yargılamanın durdurulmasına karar verildi. (18 Haziran 2014 Çarşamba )

   

  Eski TMSF Başkan Yardımcısı Çalık'ın Zimmet Davası

  Aralarında eski TMSF Başkan Yardımcısı Fethi Çalık'ın da bulunduğu 3 sanığın, Uzan Grubu'ndan el konulan lüks yatların satış sürecinde haksız yere ödeme yaptıkları iddiasıyla yargılanmalarına devam edildi Sanık Fethi Çalık yönünden dava şartı olan soruşturma izninin tamamlanmaması sebebiyle hakkındaki yargılamanın durdurulmasına karar verildi. (18 Haziran 2014 Çarşamba )

   

  Soma Faciasında Savcının Yoğunlaştığı 12 Soru

  Soma Faciasında Savcının Yoğunlaştığı 12 Soru

  Savcı işçilere 12 kilit soru sordu, yanıtlar dehşeti ortaya koydu: Bantlarda işçi değil kömür taşınıyordu. Yıllardır aynı maskeyle çalıştık! (18 Haziran 2014 Çarşamba )

   

  İş Adamlarının "Örgüt" Suçundan Yargılandıkları Dava

  Korkmaz Yiğit: "İflas edecek biri değilim, borçlarımı ödemeden ölmeyeceğim" "Oranın yerlilerine ait (Ispartakule) arazileri, iddianamede isimleri geçen kişiler, benim tavsiyem üzerine 40 50 dolara aldılar. (17 Haziran 2014 Salı )

   

  TMSF Başkanı Gül Açıklaması

  "Devam eden davayla ilgili olarak Alp Gürkan'ın mal varlıklarına haciz işlemi başlatıldı. (17 Haziran 2014 Salı )

   

  İş Adamlarının "Örgüt" Suçundan Yargılandıkları Dava

  Korkmaz Yiğit ve Soma'da 301 kişinin hayatını kaybettiği maden ocağını işleten Alp Gürkan'ın da aralarıda bulunduğu 17 sanığın, "suç örgütü kurmak", "hileli iflas" ve "nitelikli dolandırıcılık" gibi suçlardan 6 ila 18 yıl arasında değişen hapis cezalarına çarptırılması istemiyle yargılanmasına başlandı Davaya müdahillik talebi kabul edilen TMSF'nin, 13 Haziran'da aldığı kararla, iş adamı Alp Gürkan'ın da aralarında bulunduğu 10 sanığın mal varlıklarına haciz işlemi başlattığı ortaya çıktı (17 Haziran 2014 Salı )

   

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
30.09.2014 14:49:53. #1.11#