04:5600
SON DAKİKA TMSF HABERLERİ

Son Dakika TMSF Haberleri

  Tspb'nin Genel Kurul Toplantısı

  Tspb'nin Genel Kurul Toplantısı

  TSPB Başkanı Köksal: "Güçlü ve saygın yatırım kuruluşları olmadan güçlü bir sermaye piyasasının olması mümkün değil. Sermaye piyasası rekabetin daha da artacağı bir döneme girdi. (08 Temmuz 2014 Salı )

   

  Demirçalı: TSK'nın Zırhlı Araç İhtiyacını Karşılayan Firma Katar'a Satıldı

  Demirçalı: TSK'nın Zırhlı Araç İhtiyacını Karşılayan Firma Katar'a Satıldı

  CHP Genel Sekreter Yardımcısı ve Adana Milletvekili Ali Demirçalı, Türk Silahlı Kuvvetleri’nin zırhlı araç ihtiyacını karşılayan firmanın TMSF ve Savunma Sanayi Müsteşarlığı eliyle borçlarının sıfırlanarak Katar Silahlı Kuvvetlerine satıldığını iddia etti. (07 Temmuz 2014 Pazartesi )

   

  Mustafa Balbay Münih'te

  Chp İzmir Milletvekili, gazeteci yazar Mustafa Balbay Almanya'nın Münih kentinde 'Geçmişten Geleceğe Türkiye' konulu konferansa katıldı. (06 Temmuz 2014 Pazar )

   

  Firmaların Döviz Varlıkları 100 Milyar Doları Geçti

  Firmaların Döviz Varlıkları 100 Milyar Doları Geçti

  Finansal dışındaki firmaların döviz varlıkları nisan ayında ilk defa 100 milyar doları aşarak 100,6 milyar dolar oldu. (04 Temmuz 2014 Cuma )

   

  İş Adamı Aksoy'un "Zimmet" Davası Yargıtayda

  El konulan İktisat Bankasının eski sahibi Aksoy'un "zimmet" suçundan 12,5 yıl hapis cezasına çarptırıldığı davanın temyiz duruşması Yargıtay 7. Ceza Dairesinde yapıldı Aksoy: "Bankamızın kredi verdikleri arasında bir tane paravan şirket, bir tane hizmetçi adına açılmış, bir tane şoför adına açılmış şirket yoktur. (02 Temmuz 2014 Çarşamba )

   

  Erol Aksoy'un Zimmet Davası Yargıtay'da: Aksoy: "Bir Tane Hizmetçi Adına Açılmış Şirketim Yok"

  El konulan İktisat Bankasının eski sahibi Erol Aksoy'un "zimmet" suçundan 12,5 yıl hapis cezasına çarptırıldığı davanın temyiz duruşması Yargıtay 7. Ceza Dairesinde gerçekleştirildi. (02 Temmuz 2014 Çarşamba )

   

  CHP'li Tanrıkulu'dan Yanan Hüseyin Avni Paşa Korusu ve Köşkü İçin Soru Önergesi

  CHP'li Tanrıkulu'dan Yanan Hüseyin Avni Paşa Korusu ve Köşkü İçin Soru Önergesi

  Chp İstanbul Milletvekili Sezgin Tanrıkulu, yanan Hüseyin Avni Paşa Korusu ve içindeki tarihi Hüseyin Avni Paşa Köşkü'yle ilgili Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç tarafından yazılı olarak cevaplandırılması istemiyle TBMM Başkanlığı'na soru önergesi verdi. (01 Temmuz 2014 Salı )

   

  CHP'li Tanrıkulu, Hüseyin Avni Paşa Korusu'nu Sordu

  CHP'li Tanrıkulu, Hüseyin Avni Paşa Korusu'nu Sordu

  CHP Genel Başkan Yardımcısı Sezgin Tanrıkulu, Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç'a, "Cengiz İnşaat A.Ş.'nin 23 Kasım 2007 tarihinde 31 milyon 690 bin 132 TL muhammen bedelle TMSF'den satın aldığının açıklandığı Hüseyin Avni Paşa Korusu için Cengiz İnşaat A.Ş. tarafından TMSF'ye bugüne dek hiçbir ödeme yapılmadığı iddiası doğru mudur? (01 Temmuz 2014 Salı )

   

  İç Borçlanma Stratejisi

  Hazine, temmuzda 11,5, ağustosta 9, eylülde 10 milyar lira iç borçlanmaya gidecek. (30 Haziran 2014 Pazartesi )

   

  (Yeniden) - CHP Milletvekileri, Hüseyin Avni Paşa Köşkü'ndeki Yangını TBMM Gündemine Taşıdı

  Chp Milletvekilleri, Hüseyin Avni Paşa Köşkü'ndeki yangını TBMM gündemine taşıdı. (30 Haziran 2014 Pazartesi )

   

  CHP'li Kart'tan, Yanan Hüseyin Avni Paşa Köşkü'yle İlgili Soru Önergesi

  Chp Konya Milletvekili Atilla Kart, Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç tarafından cevaplandırılması istemiyle TBMM Başkanlığı'na verdiği soru önergesinde, Hüseyin Avni Paşa Köşkü'nün yanmasıyla ilgili sorular yöneltti. (30 Haziran 2014 Pazartesi )

   

  CHP'li Kart Açıklaması

  CHP'li Kart Açıklaması

  "Hüseyin Avni Paşa Köşkü'nün satış aşaması, Cengiz grubunun, Hükümetin ve Başbakan'ın özel himayesinde mahzar bir sermaye grubu olduğu ve bu grubun 17 25 Aralık yolsuzluk sürecinin ana aktörlerinden olduğu gözönüne alındığında, taammüden gerçekleştirilen bir doğa ve tarih katliamıyla karşı karşıya olduğumuz. (30 Haziran 2014 Pazartesi )

   

  Tanrıkulu: Tarihi Yalı Neden Sıfır Bedelle Verildi?

  Tanrıkulu: Tarihi Yalı Neden Sıfır Bedelle Verildi?

  CHP'li Sezgin Tanrıkulu, Bülent Arınç'a, "Hüseyin Avni Paşa Yalısı hangi gerekçe ile Cengiz İnşaat A.Ş.'ye sıfır TL bedelle verilmiştir?" diye sordu. (29 Haziran 2014 Pazar )

   

 

  Fethipaşa Korusu İçindeki Köşk Yangında Kül Oldu

  Üsküdar'daki Fethipaşa Korusu içindeki Hüseyin Avni Paşa Köşkü'nde çıkan yangında köşk tamamen kül oldu. (28 Haziran 2014 Cumartesi )

   

  Hüseyin Avni Paşa Köşkü Kül Oldu

  Üsküdar Fethipaşa Korusu’nda bulunan ve koruma altında olan tarihi Hüseyin Avni Paşa Köşkü, yanarak kül oldu. (28 Haziran 2014 Cumartesi )

   

  TMSF'nin Ege Dünya Ticaret Merkezi'ni Satışa Çıkarması

  İzmir Büyükşehir Belediyesi Başkanı Kocaoğlu: "Satışına bugünkü koşullarda bir karşı çıkışımız söz konusu değil, umuyorum yüksek fiyattan satılır" (27 Haziran 2014 Cuma )

   

  TMSF 'Basmane Çukuru'nu Satışa Çıkardı (2)

  Kocaoğlu: HİSSEMİZİ SATMAYACAĞIZ İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu, TMSF'nin Basmane'deki Dünya Ticaret Merkezi'yle ilgili satışına karşı çıkmayacaklarını, ancak belediyeye ait yüzde 30 hisseyi satmaya niyetleri olmadığını açıkladı. (27 Haziran 2014 Cuma )

   

  TMSF 'Basmane Çukuru'nu Satışa Çıkardı

  Tasarruf Mevduatı Sigorta Fonu (TMSF), İzmir'de yapımı 14 yıldır kangrene dönüşen, kamuoyunda Basmane Çukuru olarak bilinen Ege Dünya Ticaret Merkezi Ticari ve İktisadi Bütünlüğü'nü 117 milyon dolara satışa çıkardı. (27 Haziran 2014 Cuma )

   

  Tmsf, Ege Dünya Ticaret Merkezi'ni Satışa Çıkardı

  Tmsf, Ege Dünya Ticaret Merkezi'ni Satışa Çıkardı

  Tasarruf Mevduatı Sigorta Fonu, Ege Dünya Ticaret Merkezi Ticari ve İktisadi Bütünlüğü'nü 117 milyon dolara satışa çıkardı. (27 Haziran 2014 Cuma )

   

  Tmsf, Ege Dünya Ticaret Merkezi'ni Satışa Çıkardı

  Tasarruf Mevduatı Sigorta Fonu (TMSF) Ege Dünya Ticaret Merkezi Ticari ve İktisadi Bütünlüğü'nü 117 milyon dolara satışa çıkardı. (27 Haziran 2014 Cuma )

   

  Tmsf, Ege Dünya Ticaret Merkezi'ni Satışa Çıkardı

  Tasarruf Mevduatı Sigorta Fonu (TMSF) Ege Dünya Ticaret Merkezi Ticari ve İktisadi Bütünlüğü'nü 117 milyon dolara satışa çıkardı. (27 Haziran 2014 Cuma )

   

  Nuh Cımento Sanayı A.s. Sgbf-Yonetım Kurulu Uyelerı 24.06.2014 21:15:11

  (TEKRAR) KAP:NUH CIMENTO SANAYI A.S. / NUHCM [] SGBF-YONETIM KURULU UYELERI 24.06.2014 21:15:11 (26 Haziran 2014 Perşembe )

   

  Nuh Cımento Sanayı A.s. Sgbf-Yonetım Kurulu Uyelerı 24.06.2014 21:15:11

  KAP:NUH CIMENTO SANAYI A.S. / NUHCM [] SGBF-YONETIM KURULU UYELERI 24.06.2014 21:15:11 (24 Haziran 2014 Salı )

   

  Anılarda Yeşilyurt Fotoğrafları Sergisi Açıldı

  Anılarda Yeşilyurt Fotoğrafları Sergisi Açıldı

  Malatya’da, Anılarda Yeşilyurt Fotoğraf Sergisi açıldı. (21 Haziran 2014 Cumartesi )

   

  Torba Tasarı" TBMM Plan ve Bütçe Komisyonu'nda

  Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Yıldız: "(Soma) 254 sigortalının hak sahibinin gelir aylık bağlama işlemleri tamamlandı" "İşçilerin bir kısmının servisten indirilerek 'siz de çalışmaya gitmeyeceksiniz' denmesini tabii ve doğru bulmam. Amacımız orada iş hayatının tamamen durmasını sağlamaksa, bunun için bu kadar uğraşmaya gerek yok. Ama amacımız hep beraber oradaki istihdamı işçi sağlığı ve iş güvenliğiyle beraber sağlamaktır" "Bu şartalara uyuyorsa oradaki işetmeler devam eder, uymuyorsa (20 Haziran 2014 Cuma )

   

  Zimmet Davasında Fethi Çalık Hakkındaki Yargılama Durduruldu

  Eski Tasarruf Mevduatı Sigorta Fonu (TMSF) Başkan Yardımcısı Fethi Çalık'ın da aralarında bulunduğu 3 sanık hakkında, Uzan Grubu'ndan el konulan lüks yatların satış sürecinde haksız yere ödeme yaptıkları iddiasıyla açılan davada, Çalık hakkında yargılamanın durdurulmasına karar verildi. (18 Haziran 2014 Çarşamba )

   

  Eski TMSF Başkan Yardımcısı Çalık'ın Zimmet Davası

  Aralarında eski TMSF Başkan Yardımcısı Fethi Çalık'ın da bulunduğu 3 sanığın, Uzan Grubu'ndan el konulan lüks yatların satış sürecinde haksız yere ödeme yaptıkları iddiasıyla yargılanmalarına devam edildi Sanık Fethi Çalık yönünden dava şartı olan soruşturma izninin tamamlanmaması sebebiyle hakkındaki yargılamanın durdurulmasına karar verildi. (18 Haziran 2014 Çarşamba )

   

  Soma Faciasında Savcının Yoğunlaştığı 12 Soru

  Soma Faciasında Savcının Yoğunlaştığı 12 Soru

  Savcı işçilere 12 kilit soru sordu, yanıtlar dehşeti ortaya koydu: Bantlarda işçi değil kömür taşınıyordu. Yıllardır aynı maskeyle çalıştık! (18 Haziran 2014 Çarşamba )

   

  İş Adamlarının "Örgüt" Suçundan Yargılandıkları Dava

  Korkmaz Yiğit: "İflas edecek biri değilim, borçlarımı ödemeden ölmeyeceğim" "Oranın yerlilerine ait (Ispartakule) arazileri, iddianamede isimleri geçen kişiler, benim tavsiyem üzerine 40 50 dolara aldılar. (17 Haziran 2014 Salı )

   

  TMSF Başkanı Gül Açıklaması

  "Devam eden davayla ilgili olarak Alp Gürkan'ın mal varlıklarına haciz işlemi başlatıldı. (17 Haziran 2014 Salı )

   

  İş Adamlarının "Örgüt" Suçundan Yargılandıkları Dava

  Korkmaz Yiğit ve Soma'da 301 kişinin hayatını kaybettiği maden ocağını işleten Alp Gürkan'ın da aralarıda bulunduğu 17 sanığın, "suç örgütü kurmak", "hileli iflas" ve "nitelikli dolandırıcılık" gibi suçlardan 6 ila 18 yıl arasında değişen hapis cezalarına çarptırılması istemiyle yargılanmasına başlandı Davaya müdahillik talebi kabul edilen TMSF'nin, 13 Haziran'da aldığı kararla, iş adamı Alp Gürkan'ın da aralarında bulunduğu 10 sanığın mal varlıklarına haciz işlemi başlattığı ortaya çıktı (17 Haziran 2014 Salı )

   

  TMSF Alp Gürkan 'Da Dahil 12 Kişinin Mal Varlığına El Koydu

  Tasarruf Mevduatı Sigorta Fonu (TMSF) Soma Holding'in patronu Alp Gürkan'ın tüm mal varlığına tedbir koydu. (17 Haziran 2014 Salı )

   

  TMSF Alp Gürkan ve 11 İşadamının Mal Varlığına El Koydu

  Tasarruf Mevduatı Sigorta Fonu'nun (TMSF), iş adamı Korkmaz Yiğit'in borcu nedeniyle, mal varlıklarını aktardığı tespit edilen Soma Holding Yönetim Kurulu Başkanı Alp Gürkan'ın da aralarında bulunduğu 11 işadamı ile 5 şirketin tüm mal varlıklarına tedbir kararı konulduğu ortaya çıktı. (17 Haziran 2014 Salı )

   

  Alp Gürkan ve 12 İşadamının Malvarlığına Tedbir Kararı Konuldu

  Tasarruf Mevduatı Sigorta Fonu'nun (TMSF), Soma Holding'in sahibi Alp Gürkan ve Korkmaz Yiğit'in de aralarında bulunduğu 13 işadamı ile 5 şirketin tüm malvarlığına tedbir kararı koyduğu ortaya çıktı. (17 Haziran 2014 Salı )

   

  Soma Holding'in Sahibi Alp Gürkan Duruşmaya Katılmadı

  Soma Holding’in sahibi Alp Gürkan’ın işadamı Korkmaz Yiğit ile birlikte nitelikli dolandırıcılık iddiasıyla yargılandığı davanın ilk duruşması Çağlayan Adliyesi'nde görüldü. (17 Haziran 2014 Salı )

   

  Soma'nın Patronu Alp Gürkan'ın da Yargılandığı Dava (1)

  Soma'nın Patronu Alp Gürkan'ın da Yargılandığı Dava (1)

  Soma'da 301 işçinin ölümüyle sonuçlanan maden faciasının yaşandığı şirketin sahibi Alp Gürkan'ın İstanbul 12. Ağır Ceza Mahkemesi'nde yargılanmasına başlandı. (17 Haziran 2014 Salı )

   

  Alp Gürkan'ın Mal Varlığına Tedbir Konuldu

  Alp Gürkan'ın Mal Varlığına Tedbir Konuldu

  TMSF, Soma Holding'in patronu Alp Gürkan'ın tüm mal varlığına tedbir koydu. (17 Haziran 2014 Salı )

   

  Babacan'dan "Öz" Yanıtı: Tazminatı Ödenmek Suretiyle Görevine Son Verilmiştir

  Başbakan Yardımcısı Ali Babacan, Meryem Öz'ün Tasarruf Mevduatı Sigorta Fonunun azınlık hissesine sahip olduğu Çağlar Grubu şirketlerinden Yeşim Tekstil Anonim Şirketinde 11 Mayıs 2013 tarihinde göreve başladığını, 10 Ocak 2014 tarihinde şirket yönetimi tarafından talebi uygun görülerek tazminatı ödenmek suretiyle görevine son verildiğini söyledi. (15 Haziran 2014 Pazar )

   

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
20.09.2014 04:56:16. #1.13#