SON DAKİKA TOKİ HABERLERİ

Son Dakika TOKİ Haberleri

12:03
Ekinci, Meslek Edindirme Kursunu İnceledi Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Ekinci, Kadın Destek Merkezi'ni ziyaret ederek meslek öğrenen ev hanımlarıyla bir araya geldi.
Ekinci, Meslek Edindirme Kursunu İnceledi
10:10
Kepez'e Yeni Pazar Yeri Kepez belediyesi Gazi Mahallesi’nin okul, park ve mülkiyetten sonra semt pazarı yeri talebini de karşıladı.
Kepez'e Yeni Pazar Yeri
00:33
Cumhurbaşkanı Erdoğan: Bedelini Biz Ödüyoruz, Halayı Onlar Çekiyor IŞİD'in Kobani'den çekilmesini değerlendiren Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan, "Bedelini biz ödüyoruz, halayı onlar çekiyor" dedi.
Cumhurbaşkanı Erdoğan: Bedelini Biz Ödüyoruz, Halayı Onlar Çekiyor
00:09
Cumhurbaşkanı Erdoğan Açıklaması "(Kobani'deki IŞİD kuşatmasının sona ermesi) Çiftetelli, o cümleden rahatsız oldular.
21:43
Erdoğan: Ben Damdan Düşmüş Biriyim Cumhurbaşkanı Erdoğan, katıldığı programda Nasreddin Hoca göndermesinde bulunarak "Ben damdan düşmüş biriyim. Birçok kez önümüz tıkandı. Başkanlık sistemi olsaydı daha ileride olurduk." dedi.
Erdoğan: Ben Damdan Düşmüş Biriyim
17:24
AK Parti'li Ören'den Dar Gelirlilere Konut Müjdesi AK Parti Siirt Milletvekili Osman Ören, 2015 yılının, yatırım projelerinin tamamlanmasında dönüm noktası olacağını belirterek, geçmiş dönemde ilimizde eğitim başta olmak üzere, ulaşım, sağlık istihdam gibi birçok önemli konuda yapılan çalışmaların meyvesini 2015 yılında toplayacaklarını söyledi.
17:10
Büyükşehir Belediyesi Spor Salonlarında Trambolin Seansları Başlatıldı Kayseri Büyükşehir Belediyesi Spor Etkinlikleri A.Ş bünyesinde bulunan spor salonları’nda, Trambolin seanları hizmeti başlatıldı.
Büyükşehir Belediyesi Spor Salonlarında Trambolin Seansları Başlatıldı
16:54
2015 Trabzon İçin Gelişim Stratejisi Toplantısı 2015 Trabzon İçin Gelişim Stratejisi Toplantısı- Vali Yardımcısı Yalınalp: "Ulaştırma sektörü 455 milyon lira harcama ile toplam harcamanın yüzde 53 ile ilk sırada bulunmaktadır" Trabzon Ticaret ve Sanayi Odası'nın (TTSO) düzenlediği 2015 Trabzon İçin Gelişim Stratejisi Toplantısı yapıldı.
2015 Trabzon İçin Gelişim Stratejisi Toplantısı
16:40
CHP Yönetimi Ereğli'deki Su Zammını Yargıya Taşıyor Zonguldak'ın Ereğli ilçesi CHP İlçe Başkanı Hayrettin Kartal, Ereğli Belediye Başkanı Hüseyin Uysal'ı suya yaptığı zam nedeniyle mahkemeye vereceklerini söyledi.
CHP Yönetimi Ereğli'deki Su Zammını Yargıya Taşıyor
16:38
Sp Teşkilatı, İpekyolu Hastanesi'nin Kapatılmasına Tepki Gösterdi Saadet Partisi(SP) Van İl Başkanlığı, İpekyolu Devlet Hastanesi’nin yeniden tüm poliklinikleri ile aktif bir şekilde hizmet vermesi için basın açıklaması yaptı.
Sp Teşkilatı, İpekyolu Hastanesi'nin Kapatılmasına Tepki Gösterdi
11:46
Başkent'te Bir Kadın Evinde Ölü Bulundu Başkentte bir kadın kaldığı evde ölü bulundu.
Başkent'te Bir Kadın Evinde Ölü Bulundu
11:34
Başkent'te Şüpheli Ölüm Başkent’te bir kadın kaldığı evde ölü bulundu.
Başkent'te Şüpheli Ölüm
11:18
Osmaniye'nin 2.Toplu Konut Projesi Tamamlandı Osmaniye Belediyesi'nin, Yeşilyurt Kentsel Dönüşüm Projesi kapsamında Yaveriye TOKİ bölgesindeki toplu konut yapım çalışmaları tamamlandı.
Osmaniye'nin 2.Toplu Konut Projesi Tamamlandı
10:45
Köpek Kavgasında Oğul Öldü, Baba Yaralandı – KÖPEK besleme yüzünden tartıştığı ifade edilen 2 kişi arasında çıkan kavgada tüfekle vurulan oğul öldü, babası yaralandı.
Köpek Kavgasında Oğul Öldü, Baba Yaralandı
10:08
Başkan Ekinci, Meslek Edindirme Kursunu Ziyaret Etti Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Ekinci, Batıkent Mahallesinde bulunan Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi Kadın Destek Merkezi'ni ziyaret ederek meslek öğrenen ev hanımlarıyla bir araya geldi.
08:41
Belediyenin İkinci Toplu Konut Projesi Tamamlandı Osmaniye Belediyesi'nin Yeşilyurt Kentsel Dönüşüm Projesi kapsamında Yaveriye TOKİ bölgesinde toplu konut yapım çalışmaları tamamlandı.
04:43
Kayseri'de Gençlerin Köpek Kavgası Kanlı Bitti: 1 Ölü, 1 Yaralı Kayseri'de köpek yüzünden tartışan iki kişi arasında çıkan kavgada uzun namlulu silahla vurulan 1 kişi öldü, 1 kişi de yaralandı.
Kayseri'de Gençlerin Köpek Kavgası Kanlı Bitti: 1 Ölü, 1 Yaralı
02:38
Kayseri'de Gençlerin Köpek Kavgası Kanlı Bitti: 1 Ölü, 1 Yaralı Kayseri'de köpek yüzünden tartışan iki kişi arasında çıkan kavgada uzun namlulu silahla vurulan 1 kişi öldü, 1 kişi de yaralandı.
Kayseri'de Gençlerin Köpek Kavgası Kanlı Bitti: 1 Ölü, 1 Yaralı
18:00
İnşaat İşçisi 5'inci Kattan Düşerek Öldü İnşaat işçisi 5'inci kattan düşerek öldü ADIYAMAN'ın Besni İlçesi'nde, kalıpçı ustası 59 yaşındaki Mehmet Demir, çalıştığı inşaatın 5'inci katından düşerek yaşamını yitirdi.
İnşaat İşçisi 5'inci Kattan Düşerek Öldü
17:25
İnşaat İşçisi 5'inci Kattan Düşerek Öldü Adıyaman'ın Besni İlçesi'nde, kalıpçı ustası 59 yaşındaki Mehmet Demir, çalıştığı inşaatın 5'inci katından düşerek yaşamını yitirdi.
İnşaat İşçisi 5'inci Kattan Düşerek Öldü
17:21
Kentsel Dönüşümde Rekabetçilik ve Sosyal Uyum Geliştirilecek Onuncu Kalkınma Planı'na göre, kentsel dönüşüm kapsamında yapılan imar planı değişiklikleri sonucunda ortaya çıkan değer artışının belli bir oranının kamu payı olarak tahsil edilmesini sağlayacak mevzuat altyapısı hazırlanacak Özel sektörün alt gelir gruplarına yönelik konut üretimini teşvik amacıyla vergi indirimi, finansman maliyetlerinin azaltılmasına yönelik destek mekanizmaları geliştirilecek Büyükşehirlerin yoğun göç almış bölgelerinde uygulanan kentsel dönüşüm programları, sosyal
17:09
2015 Yılında 5 Köprülü Kavşak Daha Geliyor Gaziantep’in ulaşım mastır planın doğrultusunda kentte yapılacak çalışmaları açıklayan Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin, 2015 yılı içerisinde 5 köprülü kavşak daha yapılacağını söyledi.
2015 Yılında 5 Köprülü Kavşak Daha Geliyor
16:45
Bingöl Kent Merkezi Nüfusu 100 Bini Aştı Bingöl Belediye Başkanı Barakazi: "Birçok getirisi olan 100 bin nüfusumuz ile kentimiz daha hızlı gelişecek ve belediye hizmetleri de bu açıdan önem kazanacaktır"
15:06
İzmir'de 14 Hdp'li Ağır Ceza'da İzmir'de hakkında 13 kişiyle birlikte "Silahlı terör örgütüne üye olmakla birlikte örgüt adına suç işleme, 2911 Sayılı Kanunu'na muhalefet, Görevi yaptırmamak için direnme, Kamu malına zarar verme, Mala zarar verme, Silahlı terör örgütünün propagandasını yapma ve Terör amaçlı patlayıcı madde imali ve kullanmak" suçlamasıyla Ağır Ceza'da dava açılan HDP İzmir İl Eş Başkanı Cavit Uğur ve 13 kişi yargılanmaya başladı.
İzmir'de 14 Hdp'li Ağır Ceza'da
14:46
2015 Yılında 5 Köprülü Kavşak Daha Geliyor Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin, 2015 yılı içerisinde 5 köprülü kavşak daha yapılacağını söyledi.
13:32
2015 Yılında 5 Köprülü Kavşak Daha Geliyor Gaziantep’in ulaşım mastır planın doğrultusunda kentte yapılacak çalışmaları açıklayan Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin, 2105 yılı içerisinde 5 köprülü kavşak daha yapılacağını söyledi.
2015 Yılında 5 Köprülü Kavşak Daha Geliyor
12:55
Erciş'te Asfalt Çalışmaları Yapıldı Erciş'te cadde ve ara sokaklarda asfalt yama çalışmaları yapıldı.
Erciş'te Asfalt Çalışmaları Yapıldı
12:19
Su Yalıtımlı Binalar Afetlerde Can Kaybını Azaltıyor mu? Canpa Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Üyesi Murat Özcan, binalarda su yalıtımı yapılarak deprem gibi afetlerde can kayıplarının yüksek oranda önlenebileceğini söyledi.
Su Yalıtımlı Binalar Afetlerde Can Kaybını Azaltıyor mu?
09:39
Erciş'te Yol Yapım Çalışmaları Van’ın Erciş Belediyesi, ilçede yaşanan ağır kış şartlarına rağmen yol yapım çalışmalarını sürdürüyor.
Erciş'te Yol Yapım Çalışmaları
18:20
Avukat Bolat: Sarayla İlgili Tüm Hukuk Yollarını Deniyoruz Başbakanlık Toplu Konut İdaresi'nin (TOKİ), Cumhurbaşkanlığı Sarayı'nın (Ak Saray) maliyetlerini kalem kalem açıklamamasına rağmen saraya yönelik tartışmalar sürüyor.
Avukat Bolat: Sarayla İlgili Tüm Hukuk Yollarını Deniyoruz
16:14
Başkan Gürkan, Bazı Mahalle Muhtarları ile Biraraya Geldi Battalgazi Belediye Başkanı Selahattin Gürkan, bazı mahalle muhtarları ile bir araya geldi.
Başkan Gürkan, Bazı Mahalle Muhtarları ile Biraraya Geldi
15:57
Balya' da TOKİ Bilgilendirme Toplantısı Balıkesir’in Balya ilçesinde, hemen hemen her gün vatandaşlarla bir araya gelen Belediye Başkanı Osman Kılıç, ilçede yapılacak TOKİ konutları için de bilgilendirme toplantısı yaptı.
Balya' da TOKİ Bilgilendirme Toplantısı
15:55
Antalya'da Felçli Babasından Kesilen Nafakaya İsyan Etti Antalya'da 8 yıldır yatağa bağımlı felçli babasına bakan 40 yaşındaki Murat Akbıyık, üvey annesinin açıp kazandığı nafaka davasına tepki gösterdi.
Antalya'da Felçli Babasından Kesilen Nafakaya İsyan Etti
15:23
Cumhurbaşkanlığı Sarayı'nda "Muhtarlar Toplantısı" Cumhurbaşkanı Erdoğan: (2) "Çözüm Süreci bir pazarlık süreci, bir al ver süreci değildir.
Cumhurbaşkanlığı Sarayı'nda 'Muhtarlar Toplantısı'
12:54
TOKİ'nin Saray Savunması: Maliyeti Açıklanırsa Kamu ve Kişiler Zarar Görür Başbakanlık Toplu Konut İdaresi (TOKİ), Cumhurbaşkanlığı Sarayı’nın (Ak Saray) maliyetlerini kalem kalem açıklamamakta kararlı. Daha önce TOKİ, Saray’ın maliyetlerini soran Mimarlar Odası Ankara Şubesi’ne ‘Açıklanırsa ekonomi zarar görür’ cevabı vererek, bilgi vermeyi reddetmişti.
12:01
Karikatür Atölyesinde Sertifika Heyecanı Eskişehir Tepebaşı Belediyesi 3’üncü Dönem Karikatür Atölyesi’ni tamamlayan 63 çocuk, sertifikalarını düzenlenen törenle aldı.
Karikatür Atölyesinde Sertifika Heyecanı
10:36
Cibuti'deki Osmanlı İzleri Yenilenecek Cibuti’de, Osmanlı döneminden kalan 3 cami, Türk İşbirliği ve Koordinasyon Ajansı Başkanlığı (TİKA) tarafından restore edilecek.
Cibuti'deki Osmanlı İzleri Yenilenecek
19:41
TOKİ Konutlarındaki Elektrik Kesintisi İsyan Ettirdi Başbakanlığa bağlı Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ) tarafından Deve Bağırttıran Mevkii’ne yaptırılan TOKİ konutuna 3 gündür elektrik verilmiyor.
TOKİ Konutlarındaki Elektrik Kesintisi İsyan Ettirdi
19:24
Kahramanmaraş'ta 424 Konutun Sahibi Kurayla Belirlendi Kahramanmaraş'ta 424 konutun sahibi kurayla belirlendi Kahramanmaraş'ın merkez Onikişubat Belediyesi tarafından TOKİ ile işbirliğiyle dar gelirli aileler için yaptırılacak 424 konutun sahibi, kurayla belirlendi.
Kahramanmaraş'ta 424 Konutun Sahibi Kurayla Belirlendi
19:10
Kahramanmaraş'ta 424 Konutun Sahibi Kurayla Belirlendi Kahramanmaraş'ın merkez Onikişubat Belediyesi tarafından TOKİ ile işbirliğiyle dar gelirli aileler için yaptırılacak 424 konutun sahibi, kurayla belirlendi.
Kahramanmaraş'ta 424 Konutun Sahibi Kurayla Belirlendi
18:17
Milletvekili Osman Kahveci, Eflani'de Bir Dizi Ziyaretlerde Bulundu AK Parti Karabük Milletvekili Osman Kahveci, Eflani İlçesi’nde bir dizi ziyaretlerde bulunarak “Eflani’mizin hem sağlık açısından hem de eğitim açısından önemli noksanlarını giderdik ” dedi.
Milletvekili Osman Kahveci, Eflani'de Bir Dizi Ziyaretlerde Bulundu
13:16
Gençlik Spor İl Müdürü Hadi, Yeni Stadın İnşaatını Gezdi Adana Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Fazlı Bayram Hadi, Sarıçam ilçesi Çukurova Üniversitesi Balcalı mevkiinde yapımı süren yeni statta incelemelerde bulundu.
12:32
Adana'da Yapımı Süren 33 Bin Kişilik Stat Gençlik Hizmetleri ve Spor Müdürü Hadi: "Fiziki olarak yüzde 20’si tamamlanan 33 bin kişilik stat 2016 yılının başlarında hizmete girecek"
Adana'da Yapımı Süren 33 Bin Kişilik Stat
11:11
Liselilerin Okul Dışındaki Yumurtalı Eylemine Soruşturma Eskişehir'de ders sonrası okul dışında hükümetin Osmanlıcanın ders olarak okutulması protestosuna katılan 7 lise öğrencisi hakkında soruşturma başlatıldı.
10:36
Yeni Stadın İnşaatı Hızla Sürüyor Adana Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Fazlı Bayram Hadi, Sarıçam İlçesi, Çukurova Üniversitesi Balcalı mevkinde yapımı süren yeni statta incelemelerde bulundu.
Yeni Stadın İnşaatı Hızla Sürüyor
09:44
CHP'nin Seçim Teması 'Aş, İş ve Özgürlük' CHP, MYK toplantısında 2015 seçim stratejisini masaya yatırdı. Partinin seçim stratejisi "aş, iş ve özgürlük" ilkesi üzerine kurulacak.
CHP'nin Seçim Teması 'Aş, İş ve Özgürlük'
20:34
Erdoğan'dan Somali'de Terör Vurgusu Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, “Terör gruplarına yönelik de bizler pes edemeyiz.
Erdoğan'dan Somali'de Terör Vurgusu
19:35
Kamalak: "Açlık Sınırının Bin 450 Lira Olduğu Bir Ülkede, Asgari Ücreti Nasıl Olur da 949 Lira İlan... Saadet Partisi Genel Başkanı Kamalak: - "Açlık sınırının bin 450 lira olduğu bir ülkede, asgari ücreti nasıl olur da 949 lira ilan edebilirsiniz?
Kamalak: 'Açlık Sınırının Bin 450 Lira Olduğu Bir Ülkede, Asgari Ücreti Nasıl Olur da 949 Lira İlan...
18:58
Merkez Parti'den Gövde Gösterisi Merkez Parti’ye katılım töreni, İstanbul’da geniş katılımlı bir törenle yapıldı.
18:14
Cumhurbaşkanı Erdoğan Somali'de Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, “Terör gruplarına yönelik de bizler pes edemeyiz.
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 30.01.2015 15:59:12. #1.12#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA TOKİ HABERLERİ
[Hata Bildir]