14:5300
SON DAKİKA TOKİ HABERLERİ

Son Dakika TOKİ Haberleri

  Karalar'ın Hedefindeki 3 Proje

  Karalar'ın Hedefindeki 3 Proje

  Seyhan Belediye Başkanı Zeydan Karalar, görev yapacağı 5 senede 'Meydan', 'Yeşil Vadi' ve 'Yerinde Dönüşüm' projelerini hayata geçireceğini söyledi. (30 Temmuz 2014 Çarşamba )

   

  Tuşba'nın 'Kardeşlik Sofrası' Ramazanda Binlerce Kişiyi Ağırladı

  Tuşba'nın 'Kardeşlik Sofrası' Ramazanda Binlerce Kişiyi Ağırladı

  Van’ın Tuşba Kaymakamlığı ile Tuşba Belediye Başkanlığı’nın birlikte ‘Şehr-i Tuşba’da Şehr-i Ramazan’ sloganıyla değişik mahallelerde kurduğu ‘Kardeşlik Sofrası’nda, Ramazan ayı boyunca toplumun her kesiminde binlerce kişi bir arada iftar açtı. (30 Temmuz 2014 Çarşamba )

   

  Başbakan Erdoğan Van'a Geliyor

  Başbakan Erdoğan Van'a Geliyor

  AK Parti Tanıtım ve Medya Başkan Yardımcısı İhsan Şener, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın, cumhurbaşkanlığı seçimi çalışmaları kapsamında 31 Temmuz'da Van'da miting yapacağını söyledi. (30 Temmuz 2014 Çarşamba )

   

  Türkiye'nin Çelik Bilekli Kızları Başarıya Doymuyor

  Eskişehir Gençlik Hizmetleri ve Spor Müdürlüğü bünyesindeki bilek güreşi takımının kadın sporcuları, aldıkları başarılarla adeta göz dolduruyor. (30 Temmuz 2014 Çarşamba )

   

  Kırıkkale'de Anız Yangını

  Kırıkkale'de Anız Yangını

  Kırıkkale'nin Bahşılı ilçesinde çıkan anız yangını, itfaiye ekipleri ve köylülerin müdahalesiyle söndürüldü. (29 Temmuz 2014 Salı )

   

  Özel Harekatçı Polis İntihar Etti

  Diyarbakır Emniyet Müdürlüğü Özel Harekat Şube Müdürlüğü'nde görevli 23 yaşındaki polis memuru N.K.G., beylik tabancasıyla canına kıydı. (28 Temmuz 2014 Pazartesi )

   

  Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Yıldız Açıklaması

  Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Yıldız Açıklaması

  "Hedefimiz Türkiye'deki istikrarın tüm yönleriyle devam etmesi. Bundan sonra da yeni Türkiye ve 2023 hedeflerine koşturmaya devam edeceğiz" (28 Temmuz 2014 Pazartesi )

   

  Diyarbakır'da Özel Harekatçı Polis İntihar Etti

  Diyarbakır'da Özel Harekatçı Polis İntihar Etti

  Diyarbakır Emniyet Emniyet Müdürlüğü Özel Harekat Şube Müdürlüğü'nde görevli polis memuru Namık Kemal Gürbüz, beylik tabancasıyla başına ateş ederek canına kıydı. (28 Temmuz 2014 Pazartesi )

   

  Tüed Başkanı Ergün: TOKİ "Emekli Kentleri" Projeleri Üretmeli

  Türkiye Emekliler Derneği (TÜED) Genel Başkanı Kazım Ergün, emeklilerin azımsanamayacak bir kesiminin kiracı olduğunu ve gelirlerinde ciddi erimeler yaşandığını belirterek, "Bu doğrultuda; TOKİ'nin örnek bir proje hazırlayıp, hemen hemen tüm illerimizi kapsayacak şekilde "Emekli Kentleri' projeleri üretmesini istiyoruz" dedi. (28 Temmuz 2014 Pazartesi )

   

 

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
01.08.2014 14:53:17. #1.11#