SON DAKİKA TOLGA CEVİK/BİYOGRAFİSİ HABERLERİ

Son Dakika Tolga Cevik/biyografisi Haberleri

  • 15:54Doç. Dr. Tolga Bekler: Doç. Dr. Tolga Bekler: "Çanakkale'deki Depremler Büyük Depremleri Tetikleyici Değil"Çanakkale’nin Ayvacık İlçesi Gürpınar açıklarında ardı ardına meydana gelen depremler kentte paniğe neden olurken, insanların içini rahatlatacak açıklama Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi (ÇOMÜ) Mühendislik Fakültesi Jeofizik Mühendisliği Bölüm Başkanı Doç. Dr. Tolga Bekler’den geldi.
  • 14:54Ayşe Tolga kıyafetlerini Modacruz'dan bağışlıyorAyşe Tolga kıyafetlerini Modacruz'dan bağışlıyorAyşe Tolga, çok şık ve özgün kıyafetlerini Modacruz'da açtığı dolabında modasever kadınlarla buluşturmaya başladı.
  • 14:39Nagihan Karadere fotoğrafları ve biyografisiNagihan Karadere fotoğrafları ve biyografisiNagihan Karadere fotoğrafları ve biyografisi. Survivor'un en formda yarışmacılarından Nagihan Karadere Twitter ve İnstagram başta olmak üzere sosyal medyanın en çok aranan isimlerinden biri oldu. Peki Nagihan Karadere kimdir? Nagihan evli mi? Tüm bu soruların yanıtları için Karadere'yi sizler için araştırdık..