SON DAKİKA TOMARZA HABERLERİ

Son Dakika Tomarza Haberleri

15:22
Büyükşehir Yatırımda Hız Kesmiyor Büyükşehir Belediyesi 30 Mart yerel seçimlerinin ardından Büyükşehir’e bağlanan ilçeler için yatırımda hız kesmiyor.
16:41
Başkan Özhaseki'ye Ziyaretler Bazı siyasi parti ve sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri, Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Özhaseki'yi ziyaret etti.
15:58
Büyükşehir'de Ziyaretçi Trafiği Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Özhaseki, çeşitli sivil toplum kuruluşlarından temsilciler ile bazı mahalle muhtarları ve parti temsilcilerini kabul ederek ayrı ayrı görüştü.
Büyükşehir'de Ziyaretçi Trafiği
10:16
Tema Vakfı Kayseri' Ye Yönelik Yeni Çevre Stratejileri Geliştirme Çalıştayı Yaptı TEMA Vakfı Kayseri Temsilciliği tarafından Doğa Koleji Konferans Salonu’ nda Kayseri’ ye Yönelik Yeni Çevre Stratejileri Geliştirme Çalıştayı yapıldı.
Tema Vakfı Kayseri' Ye Yönelik Yeni Çevre Stratejileri Geliştirme Çalıştayı Yaptı
11:26
Kayseri'de Karbonmonoksit Zehirlenmesi Kayseri'nin Tomarza ilçesinde, jeneratörden sızan karbonmonoksit gazından zehirlenen aynı aileden 5 kişi, hastaneye kaldırıldı.
13:02
Yurtta Kış Sivas'ta 555, Kayseri'de 40, Malatya'da 102, Tunceli'de 270, Tokat'ta 44, Elazığ'da 222 yerleşim birimine ulaşım sağlanamıyor Ekipler, kapalı yolları açmak için çalışmalarını aralıksız sürdürüyor.
12:29
Yurtta Kış Kayseri'de 195 yerleşim yerinin yolunda ulaşım sağlanamıyor.
Yurtta Kış
17:54
Kayseri'de Kar Yağışı Ulaşımı Etkiledi (4) Bazı İLÇELERDE OKULLAR TATİL Kayseri Valiliği'nden yapılan açıklamada Felahiye, Hacılar, İncesu, Pınarbaşı, Sarıoğlan, Sarız, Tomarza, Akkışla, Yahyalı ve Yeşilhisar ilçelerinde okulların yarın da tatil edildiği belirtildi.
17:44
Kayseri'de Eğitime Kar Engeli 11 ilçede olumsuz hava koşulları nedeniyle yarın eğitime ara verildi Pınarbaşı Gürün ile Sarız Afşin Göksun yolları tipi nedeniyle ulaşıma kapandı.
16:00
Kayseri'de Kar Yağışı Etkili Oluyor Tüm yurdu etkisi altına alan kar yağışı, Kayseri'de de devam ediyor.
Kayseri'de Kar Yağışı Etkili Oluyor
14:44
Kayseri'de Kar Yağışı Ulaşımı Etkiledi (3) Yol AÇMA ÇALIŞMALARI SÜRÜYOR Kayseri'nin Develi ve Tomarza ilçelerinde yoğun kar yağışı nedeniyle kapanan yolların açılması için ekipler çalışmayı sürdürüyor.
Kayseri'de Kar Yağışı Ulaşımı Etkiledi (3)
12:26
Kayseri'de Ekipler Kar Temizliği İçin Seferber Oldu Kayseri’de etkili olan kar yağışıyla şehir merkezi ve il genelindeki birçok yerleşim merkezine ulaşımı güçleştirdi.
Kayseri'de Ekipler Kar Temizliği İçin Seferber Oldu
12:23
Kayseri'de Kar Yağışı Ulaşımı Etkiledi (2) Ekipler ARALIKSIZ ÇALIŞIYOR Kayseri Büyükşehir Belediyesi karla mücadele ekipleri, kar yağışı ile birlikte başlattıkları kar temizleme ve tuzlama çalışmalarını aralıksız sürdürüyor.
Kayseri'de Kar Yağışı Ulaşımı Etkiledi (2)
09:24
Kayseri'de Kar Yağışı Ulaşımı Etkiledi Kayseri'de kar kalınlığı 20 santimetreyi, Erciyes Dağı'nda ise, 1 metreyi geçti.
Kayseri'de Kar Yağışı Ulaşımı Etkiledi
15:14
Kayseri Valiliği'nden 21 Kişinin Hayatını Kaybettiği Kaza ile İlgili Açıklama Kayseri Valiliği 2014 yılında meydana gelen ve 21 kişinin hayatını kaybettiği kaza ile ilgili olarak yapılan haberler sonrasında yazılı açıklama yaptı.
12:41
Kayseri Büyükşehir Belediyesi'nden Planlama Toplantıları Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Özhaseki, her ilçeyle ayrı ayrı yatırım ve planlama toplantısı yaptı.
12:32
İlçeler İçin Yatırım ve Planlama Toplantısı Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Özhaseki, her ilçe ile ayrı ayrı yatırım ve planlama toplantısı yaptı.
11:38
Büyükşehir'den Planlama Toplantısı Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Özhaseki, her ilçe ile ayrı ayrı yatırım ve planlama toplantısı yaptı.
Büyükşehir'den Planlama Toplantısı
11:11
Tomarza'da Karda Mahsur Kalan 4 Kişi Kurtarıldı Kayseri'nin Tomarza ilçesinde etkili olan kar yağışı sonucu bir araçta mahsur kalan 4 kişi kurtarıldı.
Tomarza'da Karda Mahsur Kalan 4 Kişi Kurtarıldı
13:02
Ziraat Oda Başkanlarından Şeker Kurumu Ziyareti Kayseri Şeker’in 2015-2016 Kampanya dönemine ilişkin bin 400 ton şeker kotasının düşürülmesi ile ilgili olarak başlattığı hak arayışına Ziraat odalarından tam destek geldi.
Ziraat Oda Başkanlarından Şeker Kurumu Ziyareti
09:51
Köpeğin Derisini Yüzüp Sahibinin Evinin Önüne Astılar Kayseri'de Salih Girgin çiftinin 3 yaşındaki av köpeğini öldüren kimliği belirsiz kişiler köpeğin derisini yüzdükten sonra zincirle evin giriş kapısının önüne astı.
Köpeğin Derisini Yüzüp Sahibinin Evinin Önüne Astılar
17:46
Kayseri'de, Bağ Evlerinden Hırsızlık Kayseri'de bağ evlerinden hırsızlık yaptıkları iddiasıyla gözaltına alınan 2 kişi, mahkemece tutuklandı.
09:37
Develi Eğitim ve Sağlık Alanında Gelişim Gösteriyor Develi Belediye Başkanı Mehmet Cabbar, Develi’nin eğitim ve sağlık alanında gelişim gösterdiğini söyledi.
Develi Eğitim ve Sağlık Alanında Gelişim Gösteriyor
15:30
Ak Parti, 16 İlçede Kongrelerini Tamamladı AK Parti'nin, Kayseri'nin 16 ilçesinde kongrelerini tamamladığı bildirildi.
Ak Parti, 16 İlçede Kongrelerini Tamamladı
11:29
Kar Yağdı 12 Araç Yoldan Çıktı Kayseri'de sabah saatlerinde etkili olan kar ve buzlanma nedeniyle Kayseri-Malatya karayolunda 12 araç yoldan çıkarken, bir öğrenci servisinin devrilmesi sonucunda 9 kişi yaralandı.
Kar Yağdı 12 Araç Yoldan Çıktı
11:27
Kar Yağdı 12 Araç Yoldan Çıktı Kayseri'de sabah saatlerinde etkili olan kar ve buzlanma nedeniyle Kayseri-Malatya karayolunda bir öğrenci servisinin devrilmesi sonucunda 9 kişi yaralandı.
Kar Yağdı 12 Araç Yoldan Çıktı
15:37
Soba Zehirlenmelerine Karşı İlanlı Önlem Tüm uyarılara rağmen soba zehirlenmelerinin önüne geçilemiyor.
Soba Zehirlenmelerine Karşı İlanlı Önlem
09:13
Tema Tomarza Miniklere Eğitim Verdi TEMA Vakfı Tomarza İlçe Gönüllü Sorumluluğu, Şehit Necati Kahraman Anaokulunda ’Yeşil Bilgi’ konulu eğitim verdi.
Tema Tomarza Miniklere Eğitim Verdi
12:50
MHP İl Başkanı Mete Eke'den AKP Kayseri Milletvekili Yaşar Karayel'e Cevap Milliyetçi Hareket Partisi İl Başkanı Mete Eke, AKP Özvatan İlçe Kongresinde konuşan AKP Kayseri Milletvekili Yaşar Karayel’in konuşmasına cevap verdi.
MHP İl Başkanı Mete Eke'den AKP Kayseri Milletvekili Yaşar Karayel'e Cevap
16:56
Halaçoğlu: Cumhurbaşkanının, Başbakanın Yanlışlarını Ortaya Koyarız Mhp Grup Başkanvekili Yusuf Halaçoğlu, "Başbakan yanlış yapmışsa, onun yanlışlarını ortaya koyarız. Cumhurbaşkanı yanlış yapmışsa onun yanlışlarını da ortaya koyarız. Bundan da hiç çekinmeyiz, bu bizim asli vazifemizdir" dedi.
Halaçoğlu: Cumhurbaşkanının, Başbakanın Yanlışlarını Ortaya Koyarız
15:55
MHP Tomarza İlçe Kongresini Yaptı Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Tomarza İlçe Başkanlığı 11’inci Olağan Genel Kurulu yapıldı.
MHP Tomarza İlçe Kongresini Yaptı
17:52
Tufanbeyli - Tomarza Yolu Karayolları Ağına Alındı Kayseri Valisi Orhan Düzgün, Tomarza ve bölgesinin sosyo ekonomik açıdan gelişimine katkı sağlayacak olan 52 km uzunluğundaki Toklar-Aslantaş-Ayvat-Tufanbeyli güzergâhındaki yolun, Karayolları ağına alındığını söyledi.
20:37
AGÜ'de Mimar Sinan'ın İzinde Gençler Yetişecek AGÜ Hayat Boyu Öğrenme Uygulama ve Araştırma Merkezince "Mimar Sinan'ın İzinde Restorasyon ve Taş İşçiliği Eğitimini Geliştirme Projesi" başlatıldı.
AGÜ'de Mimar Sinan'ın İzinde Gençler Yetişecek
16:00
Güney Çevreyolu 2015'te Tamamlanacak Kayseri Valisi Orhan Düzgün, toplam uzunluğu 12 kilometre olan Güney Çevreyolundaki çalışmaların da 2015 yılında tamamlanarak faaliyete geçirileceğini açıkladı.
Güney Çevreyolu 2015'te Tamamlanacak
11:35
Tomarza'da Okul Servis Şoförlerine Eğitim Tomarza İlçe Emniyet Amirliği, okul servis sürücülerine trafik kuralları ve iletişim konularında eğitim verdi.
Tomarza'da Okul Servis Şoförlerine Eğitim
09:12
AK Parti'de Kongre Takvimleri Belli Oldu AK Parti Kayseri teşkilatında kongre takvimi belli oldu.
AK Parti'de Kongre Takvimleri Belli Oldu
16:37
Kaski'de İhaleler Birbirini Kovalıyor KASKİ Genel Müdürlüğü’nce iki ihalenin açık ihale usulüne göre gerçekleştirilerek teklif fiyatlarının toplandığı belirtildi.
15:59
Kaçak Maden Ocağına 100 Bin Lira Ceza Kayseri'nin Tomarza ilçesinde kaçak çalıştırıldığı belirlenen maden ocağının faaliyetleri durdurularak, işletme sahibine 100 bin lira para cezası kesildi.
Kaçak Maden Ocağına 100 Bin Lira Ceza
14:15
Kayseri'de 9 Kişi Zehirlendi Kayseri'de çadırın önünde yakılan ateşin dumanından, yedikleri mantardan ve içtiği ilaçtan zehirlenen 9 kişi hastanelerde tedaviye alındı.
Kayseri'de 9 Kişi Zehirlendi
12:32
Kayseri'de Mantar Yiyen Bir Kişi Zehirlendi Kayseri'nin Tomarza ilçesinde mantar yiyen bir kişi zehirlendi.
Kayseri'de Mantar Yiyen Bir Kişi Zehirlendi
13:56
Başbakan Davutoğlu'ndan Erciyes Üniversitesinde Toplu Açılış Başbakan Ahmet Davutoğlu, Kayseri'ye giderek Erciyes Üniversitesindeki toplu açılış ve temel atma törenine katıldı.
Başbakan Davutoğlu'ndan Erciyes Üniversitesinde Toplu Açılış
13:46
Tomarza Devlet Hastanesinde Yangın Semineri Kayseri Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliği, Tomarza Devlet Hastanesinde yangın konulu eğitim semineri düzenledi.
16:26
Kabak Posaları Yem Olacak Türkiye’nin önemli çerezlik kabak yetiştirilen merkezlerinden birisi olan Kayseri´de, kabak posaları hayvan yemi olarak ekonomiye kazandırılıyor.
Kabak Posaları Yem Olacak
12:33
AK Parti'de Delege Seçimlerimleri Tamam AK Parti Kayseri Teşkilatı tarafından 15 Kasım, 31 Aralık tarihleri arasında yapılacak olan 5. Olağan Genel Kurul öncesinde oy kullanacak delegelerin seçimi yapıldı.
AK Parti'de Delege Seçimlerimleri Tamam
12:26
Tüflü Toprak Kabak Çekirdeği Üretimini Artırıyor Kayseri ve Nevşehir, verimi artıran tüflü toprak yapısı sayesinde Türkiye'nin kabak çekirdeği üretiminin yaklaşık yüzde 70'ini gerçekleştiriyor.
Tüflü Toprak Kabak Çekirdeği Üretimini Artırıyor
12:06
3 Ayrı Tarımsal İş Kazasında 3 Kişi Yaralandı Kayseri’nin Bünyan, Tomarza ve Sarıoğlan ilçelerinde meydana gelen 3 ayrı tarım iş kazasında 3 kişi yaralandı.
15:26
Kliksa, Kayseri'nin Online Alışveriş Haritasını Açıkladı Kliksa.com verilerine göre, Kayserililer telefon, bilgisayar, televizyon ve görüntü sistemleri, oto aksesuarları ve elektrikli ev aletleri kategorilerine daha çok ilgi gösteriyor.
Kliksa, Kayseri'nin Online Alışveriş Haritasını Açıkladı
09:56
Mantar Yiyen Bir Kişi Zehirlendi Kayseri’de mantar yiyen bir kişi zehirlendi.
Mantar Yiyen Bir Kişi Zehirlendi
14:24
Kayseri'de 7 Ayrı Trafik Kazasında 19 Kişi Yaralandı Kayseri’de meydana gelen 7 ayrı trafik kazasında 19 kişi yaralandı.
15:28
Vali Düzgün'den Bölge Müdürü Kara'ya Ziyaret Kayseri Valisi Orhan Düzgün, Kayseri Orman Bölge Müdürü Ahmet Kara'yı ziyaret etti.
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 27.01.2015 16:25:36. #1.12#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA TOMARZA HABERLERİ
[Hata Bildir]