17:5900
SON DAKİKA TORBALI HABERLERİ

Son Dakika Torbalı Haberleri

   

  Tto Başkanı Olgun: 'İhtiyaç Fazlası İşletmeler Piyasayı Bozuyor'

  Tto Başkanı Olgun: "İhtiyaç Fazlası İşletmeler Piyasayı Bozuyor"

  Gıda satıcıları komitesi üyeleri ile bir araya gelen Torbalı Ticaret Odası Başkanı Abdulvahap Olgun, ortaklıkların önemine vurgu yaparak, “Yeni işyeri kurulurken belediye ve odalara yetki verilmeli. İhtiyacı aşan yeni işletmeler piyasayı bozuyor” dedi. (19 Ekim 2014 Pazar )

   

  Müsiad Otomotiv Sektör Zirvesi

  MÜSİAD Otomotiv Sektör Zirvesi- Sanayi Genel Müdürü Kılıçaslan: - "Şöyle bir iddiamız var, Avrupa'da hiçbir araba markası yoktur ki Türkiye'den parça kullanmasın. (18 Ekim 2014 Cumartesi )

   

  Torbalı Ticaret Odası Başkanı Olgun Açıklaması

  "Avrupa’da olduğu gibi aynı sektörde faaliyet gösteren firmalar birbirlerinin işlerini etkilemeyecek mesafede iş yeri açmalı. Yeni iş yeri kurulurken ruhsat konusunda belediyeler ve odalara yetki verilmeli" (18 Ekim 2014 Cumartesi )

   

  Müsiad Otomotiv Sektör Zirvesi

  Sanayi Genel Müdürü Kılıçaslan, "Şöyle bir iddiamız var, Avrupa'da hiçbir araba markası yoktur ki Türkiye'den parça kullanmasın" dedi. (18 Ekim 2014 Cumartesi )

   

  Şirket Haberleri

  Şirket Haberleri

  Egesel İnşaat’ın Torbalı Ayrancılar’a nefes aldıracak Triyanda Evleri projesinde özel bir dizaynla hazırlanan Satış Ofisi düzenlenen törenle hizmete açıldı. (17 Ekim 2014 Cuma )

   

  Torbalı'da Osmanlıca Kursuna Yoğun İlgi

  Torbalı'da Osmanlıca Kursuna Yoğun İlgi

  HAYRAT Vakfı ve Milli Eğitim Bakanlığı Hayat Boyu Öğrenme Genel Müdürlüğü arasında imzalanan protokol çerçevesinde açılan Osmanlıca kursuna 41 kişi kayıt yaptırdı. (16 Ekim 2014 Perşembe )

   

 

  Media Markt 7-13 Ekim İndirimleri

  Avrupa'nın bir numaralı elektronik market zinciri Media Markt, İnternet Kampanyasıyla bir kez daha kazandırıyor! (09 Ekim 2014 Perşembe )

   

  İzmir'de Göstericiler Marketi İçindekilerle Birlikte Ateşe Verdi

  İzmir'de Göstericiler Marketi İçindekilerle Birlikte Ateşe Verdi

  Kobani protestolarında bir market içinde alışveriş yapanlarla birlikte ateşe verildi. Alevler itfaiye ekiplerinin müdahalesi sonucu söndürüldü. (08 Ekim 2014 Çarşamba )

   

  Bayramda Trenler Dolu Gitti, Dolu Geldi

  Bayramda Trenler Dolu Gitti, Dolu Geldi

  Kurban Bayramında en büyük yoğunluk yine demiryollarında yaşandı. (08 Ekim 2014 Çarşamba )

   

  Peka Metal'dan Anlamlı Bağış

  Peka Metal'dan Anlamlı Bağış

  Çelik kalıp çelik konstrüksiyon konularında 1991 yılından beri faaliyet gösteren Peka Metal; Mayıs 2014’ten beri Torbalı’da yeni fabrikasında yeni bir sosyal sorumluluk projesine daha imza attı. (08 Ekim 2014 Çarşamba )

   

  CHP İzmir Milletvekili Güven Açıklaması

  "CHP her zaman dış politikada Atatürk’ün izinden gitmiştir" (07 Ekim 2014 Salı )

   

  İzmir'de Bayram Öncesi Narkotik Operasyonu

  İzmir'de Bayram Öncesi Narkotik Operasyonu

  İzmir'de, uyuşturucu satıcılarına yönelik düzenlenen operasyonda piyasaya sürülmek istenen 16 kilo 800 gram bonzai ile 2 bin 726 ecstasy hap ve esrar ele geçirildi. (02 Ekim 2014 Perşembe )

   

  İzmir'de Uyuşturucu Operasyonları

  İzmir’de uyuşturucu satıcılarına yönelik başlatılan operasyonlarda, piyasaya sürülmek üzere olan 16 kilo 800 gram bonzai ile 2 bin 726 ecstasy hap ve esrar ele geçirildi. (02 Ekim 2014 Perşembe )

   

  Bayram Öncesi Zehir Tacirlerine Operasyon

  Bayram Öncesi Zehir Tacirlerine Operasyon

  İzmir'de uyuşturucu şebekelerine yönelik düzenlenen operasyonda bayram öncesi piyasaya sokulmak istenen 16 kilo 800 gram bonzai ile 2 bin 726 ecstasy hap ve esrar ele geçirildi. (02 Ekim 2014 Perşembe )

   

  İzmir'de Bayram Ulaşımı Yüzde 50 İndirimli

  İzmir'de Bayram Ulaşımı Yüzde 50 İndirimli

  Bayram süresince toplu ulaşım araçlarında yüzde 50 indirim kararı alan İzmir Büyükşehir Belediyesi, vatandaşların huzurlu bir bayram geçirmesi için 24 saat çalışacak. (01 Ekim 2014 Çarşamba )

   

  İzmir'de Trafik Kazası: 1 Ölü

  İzmir'de Trafik Kazası: 1 Ölü

  Torbalı'da, direksiyon hakimiyetini kaybederek zeytin ağaçlarına çarpan otomobilin sürücüsü hayatını kaybetti. (30 Eylül 2014 Salı )

   

  300 Kilo Ağırlığındaki Emel, Tedavi Edilecek!

  300 Kilo Ağırlığındaki Emel, Tedavi Edilecek!

  İzmir'in Torbalı İlçesi'nde, 300 kiloya kadar çıktığı için artık hareket edemeyip yatağa bağımlı kalan 19 yaşındaki Emel Ayaf, tedavi edilecek. (29 Eylül 2014 Pazartesi )

   

  Torbalı'da 11 Yaşındaki Çocuğun Kaybolduğu İddiası

  Torbalı'da, 11 yaşındaki çocuklarının kaybolduğu iddiasıyla bir aile, polise başvurdu. (29 Eylül 2014 Pazartesi )

   

  "Bizim Belediyelerimiz Bir Metrekare Yer Satmayacak"

  AK Parti İzmir İl Başkanı Bülent Delican, partilerine mensup hiç bir belediyenin bir metrekare dahi yer satmayacağını söyledi. (27 Eylül 2014 Cumartesi )

   

  'Halk Arenası' Bayındır'dan Canlı Yayınlandı

  'Halk Arenası' Bayındır'dan Canlı Yayınlandı

  İzmir'de çiçeğin başkenti Bayındır, "Halk Arenası" ile televizyon tarihinde bir ilki gerçekleştirerek stadyumdan canlı yayınlanan ilk açık oturum programı oldu. (26 Eylül 2014 Cuma )

   

  Torbalı'nın Ayrancılar Mahallesinde Bir Saatte 4 Hırsızlık

  İzmir'in Torbalı ilçesine bağlı Ayrancılar Mahallesinde bir saat içinde 4 hırsızlık olayı gerçekleşti. (26 Eylül 2014 Cuma )

   

  Torbalılı İşadamları Anadolu'ya Çıkarma Yaptı

  Torbalılı İşadamları Anadolu'ya Çıkarma Yaptı

  20 kişilik işadamı heyeti TÜYAP Fuar Alanı, Konya Fuarcılık A.Ş. Bölge Müdürü M.Ali Ayyıldız’dan brifing alındı. (26 Eylül 2014 Cuma )

   

  Torbalı'da Öğrenci Servislerine Sıkı Denetim

  Torbalı’da servis araçlarında bulundurulması gereken ekipmanlar, trafik ekipleri tarafından denetlendi. (25 Eylül 2014 Perşembe )

   

  300 Kiloluk Emel Okumak İstiyor

  300 Kiloluk Emel Okumak İstiyor

  İzmir'in Torbalı İlçesi Atatürk Mahallesi'nde yaşayan 19 yaşındaki Emel Ayaf, fazla kiloları nedeniyle yatağa mahkum oldu. (25 Eylül 2014 Perşembe )

   

  Torbalılı İş Adamlarından Nevşehir'e İş Gezisi

  Torbalı Ticaret Odası üyesi iş adamları, Kayseri, Nevşehir ve Konya'yı kapsayan 5 günlük iş gezisi kapsamında Nevşehir'de Sanayi ve Ticaret Odasını ziyaret etti. (24 Eylül 2014 Çarşamba )

   

  Sait: 'Ak Parti'nin Başarı Temelleri Yerele Dayanır'

  Sait: "Ak Parti'nin Başarı Temelleri Yerele Dayanır"

  AK Parti İzmir milletvekili ve Dışişleri komisyon üyesi Rifat Sait: “AK Partinin bugünkü başarısının temelleri geçmişte yerel yönetimlerdeki hizmetleri ile başlamış ve bugünlere gelmiştir" dedi. (22 Eylül 2014 Pazartesi )

   

  Torbalı ve Menderes'i Havadan İncelediler

  Torbalı ve Menderes'i Havadan İncelediler

  Torbalı Belediye Başkanı Adnan Yaşar Görmez, Menderes Belediye Başkanı Bülent Soylu ve Menderes Kaymakamı Tahsin Kurtbeyoğlu, İzmir Orman Bölge Müdürü İbrahim Aydın'ın davetiyle Torbalı ve Menderes üzerinde keşif uçuşu yaptı. (22 Eylül 2014 Pazartesi )

   

  Rehine Yakınları Ankara'ya Gitti

  Rehine Yakınları Ankara'ya Gitti

  IŞİD'in elinde 101 günden bu yana rehin bulunan Musul Konsolosluğu görevlilerinden Özel Harekat polisi Yaşar Dalkılıç'ın ailesi Ankara'ya gitti. (20 Eylül 2014 Cumartesi )

   

  Rehine Yakınları Ankara'ya Gitti

  Rehine Yakınları Ankara'ya Gitti

  Terör örgütü IŞİD'in elinde 101 günden bu yana rehin bulunan Musul Konsolosluğu görevlilerinden Özel Harekat polisi Yaşar Dalkılıç'ın ailesi Ankara'ya gitti. (20 Eylül 2014 Cumartesi )

   

  İzmir Kazandı

  İzmir Büyükşehir Belediyesi'nin son üç yıl içinde ilçe belediyeleri ile gerçekleştirdiği ortak hizmet projeleri, kente otoparktan mısır kurutma tesisine kadar yaklaşık 223.4 milyon TL değerinde onlarca yatırım kazandırdı. (20 Eylül 2014 Cumartesi )

   

  İzmir'e Üç Yılda 223 Milyon Liralık Yatırım Yapıldı

  İzmir'e Üç Yılda 223 Milyon Liralık Yatırım Yapıldı

  İzmir Büyükşehir Belediyesi'nin son üç yıl içinde ilçe belediyeleriyle hayata geçirdiği ortak hizmet projeleri, yaklaşık 223,4 milyon TL değerinde 46 yatırım kazandırdı. (19 Eylül 2014 Cuma )

   

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
27.11.2014 17:59:51. #1.12#