04:5900
SON DAKİKA TORBALI HABERLERİ

Son Dakika Torbalı Haberleri

   

  İzmir'de Kaçak Sebze-Meyveye Sıkı Markaj

  İzmir'de Kaçak Sebze-Meyveye Sıkı Markaj

  İzmir'de "kayıt dışı" sebze ve meyve girişini gece-gündüz denetleyen Büyükşehir Belediyesi, Ocak ayından bu yana 40 bin aracı kontrol etti. (31 Temmuz 2014 Perşembe )

   

  Kayıt Dışı Sebze Meyveye Sıkı Markaj

  Kayıt Dışı Sebze Meyveye Sıkı Markaj

  İzmir Büyükşehir Belediyesi, iki yıllık uyum sürecinin ardından 1 Ocak 2014 tarihinden itibaren yürürlüğe giren 5957 Sayılı Hal Yasası’nı kararlı bir şekilde uygulayarak, kente kaçak giriş yapmak isteyen sebze ve meyve kamyonlarına göz açtırmadı. (31 Temmuz 2014 Perşembe )

   

  Metro Bayramı

  İzmir Metrosu'nun son etabı olan Poligon ve Fahrettin Altay'da yolculu seferler başladı. (31 Temmuz 2014 Perşembe )

   

  Karayollarında Durum

  Karayollarında Durum

  Karayollarının bazı kesimlerinde yol yapım ve onarım çalışmaları nedeniyle ulaşım kontrollü olarak sağlanıyor. (29 Temmuz 2014 Salı )

   

  İzmir Metrosu'nun Son Etabı da Tamam

  İzmir Metrosu'nun Son Etabı da Tamam

  İzmir İzmir Metrosu'nun son etabı olan Poligon-Fahrettin Altay bölümünün da tamamlanmasıyla Metro Bornova'dan Üçkuyular'a kadar ulaştı. (27 Temmuz 2014 Pazar )

   

  İzmir Metrosu Bayram'a Yetişti

  İzmir Metrosu Bayram'a Yetişti

  İzmir Büyükşehir Belediyesi, 20 kilometrelik metro ağının son iki durağı olan Poligon ve Fahrettin Altay istasyonlarını arife günü hizmete alarak, İzmirlilere bayram sürprizi yaptı. (27 Temmuz 2014 Pazar )

   

  İzmir'de Metro Bayramı

  İzmir'de Metro Bayramı

  İzmir Metrosu’nun son etabı olan Poligon ve Fahrettin Altay’da yolculu seferler başladı. (27 Temmuz 2014 Pazar )

   

  Birleşerek Güçlenecekler

  Birleşerek Güçlenecekler

  İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu’nun önderliğinde toplanan tarım sanayileri, sektöre güç kazandıracak yeni model arayışında “birleşmeyi” gündeme aldı. (26 Temmuz 2014 Cumartesi )

   

  Tarih Ödülleri'nde Son Hafta Heyecanı

  Tarih Ödülleri'nde Son Hafta Heyecanı

  Bu yıl 12. kez düzenlediği "Tarihe Saygı Yerel Koruma Ödülleri"ne başvurmak isteyenlere son uyarı: Bir haftanız kaldı! (25 Temmuz 2014 Cuma )

   

  İzmir'in Tarih Ödüllerine Başvuru İçin Son Hafta

  İzmir'in Tarih Ödüllerine Başvuru İçin Son Hafta

  İzmir Belediyesinin tarihi yapıların korunmasını teşvik amacıyla düzenlediği "Tarihe Saygı Yerel Koruma Ödülleri" yarışmasına başvurmak isteyenlerin 1 haftası kaldı. (24 Temmuz 2014 Perşembe )

   

  Torbalı'da Kaza: 4 Ölü, 2 Yaralı

  Torbalı'da Kaza: 4 Ölü, 2 Yaralı

  İzmir'in Torbalı İlçesi'nde, iki otomobil kavşakta karşılıklı çarpıştığı kazada yaşamını yitiren aynı aileden Hayati Balta, eşi Aysel Balta, kızı Figen Balta ve torunu Uğur Sanbur'un cenazesi memleketi Ödemiş İlçesi'ne bağlı Balaban Mahallesi'ne götürüldü. (23 Temmuz 2014 Çarşamba )

   

  Torbalı'da Kaza: 4 Ölü, 2 Yaralı (2)

  Torbalı'da Kaza: 4 Ölü, 2 Yaralı (2)

  Minik UĞUR ANNESİNİN TABUTUNDA DEFNEDİLDİ İzmir'in Torbalı İlçesi'nde, iki otomobilin kavşakta karşılıklı çarpıştığı kazada yaşamını yitiren aynı aileden Hayati Balta, eşi Aysel Balta, kızı Figen Balta ve torunu Uğur Sanbur'un cenazesi memleketi Ödemiş İlçesi'ne bağlı Balaban Mahallesi'ne götürüldü. (23 Temmuz 2014 Çarşamba )

   

  Torbalı'da Kaza: 4 Ölü, 2 Yaralı

  İzmir'in Torbalı İlçesi'nde, 2 otomobilin kavşakta çarpışması sonucu 4 kişi öldü, 2 kişi yaralandı. (23 Temmuz 2014 Çarşamba )

   

  İzmir Torbalı'da Kaza: 2'si Çocuk 4 Ölü

  İzmir Torbalı'da Kaza: 2'si Çocuk 4 Ölü

  Torbalı-Kemalpaşa yolunda gece geç saatlerde meydana gelen kazada 2'i çocuk 4 kişi hayatını kaybetti. (23 Temmuz 2014 Çarşamba )

   

  Torbalı'da Öğrencinin Üzerine Kapı Düşmesi

  Tenefüsste oynarken üzerine demir bahçe kapısı düşen ve koltuk değnekleriyle yürümek zorunda kalan Efe Çakar'ın ailesi, Milli Eğitim Bakanlığı aleyhine 160 bin liralık maddi ve manevi tazminat dava açtı. (22 Temmuz 2014 Salı )

   

  Kapı Düşerek Sakat Kalan Çocuk İçin 160 Bin Liralık Tazminat Davası

  Kapı Düşerek Sakat Kalan Çocuk İçin 160 Bin Liralık Tazminat Davası

  İzmir Torbalı'da, teneffüste arkadaşlarıyla oynarken üzerine demir kapı düşmesi sonucu sakat kalan Efe Çakar'ın aile avukatı 160 bin liralık tazminat davası açtı. (22 Temmuz 2014 Salı )

   

  İzmir'de İlçe Milli Eğitim Müdürleri Değişti

  Mart ayında çıkan 6528 Sayılı Milli Eğitim Temel Kanunu ile eğitim uzmanı olan ilçe milli eğitim müdürleri yerine görevlendirmeler yapıldı. (21 Temmuz 2014 Pazartesi )

   

  Mazot Hırsızlarına 3 Tutuklama

  Mazot Hırsızlarına 3 Tutuklama

  İzmir Torbalı'da park halindeki tankerden mazot çaldıkları belirlenen 4 kişiden 3'ü tutuklandı. (21 Temmuz 2014 Pazartesi )

   

  İzmir, Çamurunu Güneş Enerjisiyle Kurutup Gübre Yapacak

  İzmir, Çamurunu Güneş Enerjisiyle Kurutup Gübre Yapacak

  İzmir Büyükşehir Belediyesi, atıksu arıtma çamurlarını güneş enerjisiyle kurutup ekonomik değere dönüştürecek ilk tesisi Menderes’te kurdu. (20 Temmuz 2014 Pazar )

   

  İzmir'de Çevreci Atık Yönetimi

  İzmir Büyükşehir Belediyesi ilçelerde yaptırılan atık su arıtma tesislerinden çıkan çamuru ekonomik değere dönüştürecek "solar çamur kurutma tesisilerinin" ilkini Menderes'te kurdu. (20 Temmuz 2014 Pazar )

   

  Bu Tesis Çocuklar İçin

  Bu Tesis Çocuklar İçin

  İzmir Büyükşehir Belediyesi, atık su arıtma çamurlarını güneş enerjisiyle kurutup ekonomik değere dönüştürecek ilk tesisi Menderes’te kurdu. (20 Temmuz 2014 Pazar )

   

  TOBB ve EBSO'dan Gıda Yardımı

  Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği ile Ege Bölgesi Sanayi Odası, 1127 aileye 50 bin liralık gıda yardımında bulundu. (19 Temmuz 2014 Cumartesi )

   

 

  TOBB ve Ebso'dan Bayram Öncesi Gıda Yardımı

  TOBB ve Ebso'dan Bayram Öncesi Gıda Yardımı

  Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) ile Ege Bölgesi Sanayi Odası (EBSO), muhtaç aileleri ramazanda gıda yardımlarıyla sevindirdi. (19 Temmuz 2014 Cumartesi )

   

  İzmir'de Otelden Hırsızlık

  Torbalı ilçesinde çalıştıkları otelin kasasından nakit, ziynet eşyası, çek ve senetleri çaldıkları iddiasıyla 3 kişi tutuklandı. (18 Temmuz 2014 Cuma )

   

  Mazot Hırsızlarına Suçüstü

  Torbalı'da park halindeki tankerden mazot hırsızlığı yaptıkları ileri sürülen 4 kişi suçüstü yakalandı. (18 Temmuz 2014 Cuma )

   

  Kore Gazisi Vefat Etti

  Torbalı'da vefat eden Kore Savaşı gazisi 87 yaşındaki Hakkı Kırlı, toprağa verildi. (18 Temmuz 2014 Cuma )

   

  Sahte Altın Bilezik Satmak İsterken Yakalandı

  Torbalı'da bir kuyumcuya, sahte altın bilezik satmaya çalıştığı iddia edilen bir kişi gözaltına alındı. (18 Temmuz 2014 Cuma )

   

  Salçalık Domateste Hasat Bayramdan Sonra

  Ülkenin salçalık domates gereksiniminin yüzde 40'ının elde edildiği Karacabey ve Mustafakemalpaşa ovalarında hasat işlemleri Ağustosun ilk haftasından itibaren yapılacak. (18 Temmuz 2014 Cuma )

   

  Şampiyon Develer Arenaya İniyor

  Şampiyon Develer Arenaya İniyor

  Ege Bölgesi’nin sevilen kış eğlencelerinden olan deve güreşlerinde 2014-2015 sezonu 16 Kasım’da Manisa’nın Salihli ilçesinde yapılacak ilk güreşle açılıyor. (18 Temmuz 2014 Cuma )

   

  Genç İş Kadınından 'İzmir Yaşlanıyor' Tespiti

  Genç İş Kadınından 'İzmir Yaşlanıyor' Tespiti

  İzmir'de, cam sektörüne 10 milyon TL yatırım yaparak 400 kişiye istihdam sağlamayı hedefleyen 24 yaşındaki iş kadını Göknil Ay, İzmir'in yaş ortalamasının son 10 yılda 28'den 32'ye çıktığını, iş olanaklarının sınırlı olması nedeniyle genç ve eğitimli nüfusun İstanbul'a yöneldiğini öne sürdü. (16 Temmuz 2014 Çarşamba )

   

  Ödemiş'in Yeni Cumhuriyet Başsavcısı Göreve Başladı

  Ödemiş'in Yeni Cumhuriyet Başsavcısı Göreve Başladı

  Gebze Cumhuriyet Savcılığından Ödemiş'e Başsavcı olarak atanan Celal Tekin ve eşi Hakim Tuna Tekin görevlerine başladı. (16 Temmuz 2014 Çarşamba )

   

  Torbalı'nın Ecevit'İ Vefat Etti

  Torbalı'nın Ecevit"İ Vefat Etti

  Torbalı'da sima olarak merhum Başbakan Bülent Ecevit’e benzerliği ile tanınan Demokratik Sol Partisi (DSP) İlçe Başkan Yardımcısı Muzaffer Caba vefat etti. (15 Temmuz 2014 Salı )

   

  Kablo Hırsızlarına Suçüstü

  Kablo Hırsızlarına Suçüstü

  Torbalı’daki kablo hırsızlığı yaparken yakalanan 3 kişi tutuklandı. (15 Temmuz 2014 Salı )

   

  CHP'li Güler, Gölcük Yaylası'nda Altın Madenini TBMM'ye Taşıdı

  CHP'li Güler, Gölcük Yaylası'nda Altın Madenini TBMM'ye Taşıdı

  İzmir Valiliği Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü tarafından Ödemiş Gölcük’te özel bir firmanın altın aramak için ÇED başvurusunun onaylanması CHP Parti Meclisi Üyesi Birgül Ayman Güler’i harekete geçirdi. (13 Temmuz 2014 Pazar )

   

  Yılmaz Ailesinin Dramı

  Diyarbakır'dan İzmir'in Torbalı ilçesine göç eden 7 kişilik Yılmaz ailesi, elektriği, suyu, kapı ve percereleri olmayan kulubede yaşam mücadelesi veriyor Evin en büyük çocuğu Seyran Yılmaz "Öğretmen olursam yokluğun ve fakirliğin ne olduğunu herkese anlatacağım" (13 Temmuz 2014 Pazar )

   

  İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Kocaoğlu Açıklaması

  "Metroyla ilgili kara propaganda yapılıyor" (12 Temmuz 2014 Cumartesi )

   

  İzmir Emniyet Müdürlüğünde Görev Değişikliği

  İzmir Emniyet Müdürlüğünde Görev Değişikliği

  Emniyet Müdürlüğünde bazı ilçe ve şube müdürleri ile rütbeli personelin görev yerleri değiştirildi. (12 Temmuz 2014 Cumartesi )

   

  Kocaoğlu'ndan Res Mesajı

  Kocaoğlu'ndan Res Mesajı

  Urla Bademler'de yerli üreticiden çiçek alım sözleşmesi imza töreninde konuşan İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu, Yarımada’nın kalkınması için stratejik planın hazırlandığını söyleyerek, aynı çalışmanın Gediz, Bakırçay ve Küçük Menderes için de yapılacağını müjdeledi. (12 Temmuz 2014 Cumartesi )

   

  İzmir İl Emniyet Müdürlüğünde 99 Rütbeli Personelin Yeri Değişti

  İzmir İl Emniyet Müdürlüğü bünyesinde görev yapan 99 rütbeli personelin görev yerleri değiştirildi. (12 Temmuz 2014 Cumartesi )

   

  Başkan Kocaoğlu: Metro Konusunda Kara Propaganda Yapılıyor

  Başkan Kocaoğlu: Metro Konusunda Kara Propaganda Yapılıyor

  İzmir Büyükşehir Belediyesi, Urla Bademler Köyü Tarımsal Kalkınma Kooperatifi ile 2014 yılı için ön alım şartları protokolü imzaladı. (12 Temmuz 2014 Cumartesi )

   

  Torbalı'da Üstgeçide İmar Planı Tadilatı Kararı

  Torbalı'da Üstgeçide İmar Planı Tadilatı Kararı

  Torbalı Belediye Meclisi'nde Muratbey Mahallesinde yapılması planlanan İZBAN üst geçidiyle ilgili imar plan tadilatı kararı alındı. (12 Temmuz 2014 Cumartesi )

   

  Suriye'den Kaçan Çift Torbalı'da Evlendi

  Suriye'den Kaçan Çift Torbalı'da Evlendi

  Suriye'deki savaştan kaçarak bazı yakınları ile Türkiye'ye sığınan Seda ile İdris çifti, İzmir'in Torbalı ilçesinde yapılan düğünle evlendi. (11 Temmuz 2014 Cuma )

   

  Selçuk Belediyesi Mallarına Sahip Çıkıyor

  Selçuk Belediyesi Mallarına Sahip Çıkıyor

  Hazine tarafından 49 yıllığına Selçuk Belediyesi'ne tahsis edilen ve Selçuk Efes Güç Birliği A.Ş.(SEGAŞ) tarafından on beş yıldır işletilen Pamucak Tesisleri geçtiğimiz gün boşaltılarak belediye tarafından yeniden teslim alındı. (11 Temmuz 2014 Cuma )

   

  Maksimum Emiş Gücü İçin Philips Performer Active

  Maksimum Emiş Gücü İçin Philips Performer Active

  AirflowMax teknolojisi sayesinde torbası dolarken bile yüksek emiş gücü sabit kalan Philips Performer Active, mükemmel temizlik için geliştirildi. (10 Temmuz 2014 Perşembe )

   

  Karçimsa'dan İftar Yemeği

  Karçimsa'dan İftar Yemeği

  KARDEMİR A.Ş ve Sabancı Holngi ortaklığında bulunan KARÇİMSA tarafından iftar yemeği düzenlendi. (09 Temmuz 2014 Çarşamba )

   

  Torbalı'da Kamyonetin Çarptığı Yaya Yaralandı

  Torbalı'da Kamyonetin Çarptığı Yaya Yaralandı

  İzmir'in Torbalı ilçesi Ayrancılar mahallesinde kamyonetin çarptığı yaya yaralandı. (09 Temmuz 2014 Çarşamba )

   

  Tukas Gıda Sanayı ve Tıcaret A.s. Sermaye Pıyasası Kurulu Basvurusu 07.07.2014 17:55:13

  (TEKRAR) KAP:TUKAS GIDA SANAYI VE TICARET A.S. / TUKAS [] SERMAYE PIYASASI KURULU BASVURUSU 07.07.2014 17:55:13 (08 Temmuz 2014 Salı )

   

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
22.08.2014 04:59:34. #1.11#