SON DAKİKA TORBALI HABERLERİ

Son Dakika Torbalı Haberleri

09:50
Selçuk İlçesi İzmir'e Bir Adım Daha Yaklaştı İzmir Büyükşehir Belediyesi, İZBAN'ın 26 kilometrelik Selçuk hattındaki iki istasyonun ardından iki karayolu üst geçidi ve altı adet menfez tipi karayolu alt geçidi için de yapım ihalesine çıkıyor.
Selçuk İlçesi İzmir'e Bir Adım Daha Yaklaştı
09:09
Selçuk'a "Bir Adım Daha" Büyükşehir, şimdi de alt ve üst geçitler için ihaleye çıkıyor.
Selçuk'a 'Bir Adım Daha'
16:05
Kobani'de Ölen Suriyeli İçin Torbalı'da Taziye Çadırı (2) - Yeniden Sayın Yazıişleri Müdürlerinin dikkatine 'Torbalılı genç, YPG saflarında çatıştığı Kobani'de ölmüş' başlıklı haber, ölen çocuğun Suriyeli olması nedeniyle yeniden geçildi.
Kobani'de Ölen Suriyeli İçin Torbalı'da Taziye Çadırı (2) - Yeniden
17:27
Büyükşehir'den Yatırım Yağmuru İzmir Büyükşehir Belediyesi, 2014'te kente 1 milyar 215 milyon liralık yatırım harcaması yaptı. Büyükşehir'in 11 yıllık yatırım harcaması ise 7 milyar 222 milyon liraya ulaştı.
10:46
İzmir Büyükşehir 2014'te 1 Milyar 215 Milyon Liralık Yatırım Yaptı İzmir Büyükşehir Belediyesi, 2014 yılında 1 milyar 215 milyon liralık yatırım harcaması yaptı.
11:09
Torbalı'da Tapu İşlemleri İçin Online Kolaylık Torbalı Belediyesi ile Tapu ve Kadastro 3. Bölge Müdürlüğü arasında imzalanan protokolle belediye ilçe genelindeki tapu bilgilerine online olarak ulaşılabilecek.
23:25
Etik Başkanı Mehmet İşler, 'Radyo Sahil'in Canlı Yayın Konuğu Oldu Ege Turistik İşletmeler ve Konaklamalar Birliği (ETİK) Başkanı ve Türkiye Otelciler Federasyonu (TUROFED) Başkan Yardımcısı Mehmet İşler, Aliağa merkezli yayın yapan Sahil Radyo’da Yunus Yeşilöz’ün hazırlayıp sunduğu “Açık Görüş” programına konuk oldu.
Etik Başkanı Mehmet İşler, 'Radyo Sahil'in Canlı Yayın Konuğu Oldu
22:49
Bakan Elvan'dan Başkan Görmez'e Açık Çek Ulaştırma Haberleşme ve Denizcilik Bakanı Lütfü Elvan, 30 Mart Yerel Seçimlerinde AK Parti'ye geçen Torbalı Belediyesine giderek Başkan Adnan Yaşar Görmez'i tebrik etti.
Bakan Elvan'dan Başkan Görmez'e Açık Çek
15:19
Bakan Elvan: Karayolları'ndaki Değişimi Motivasyon İçin Yaptık Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Lütfi Elvan, Karayolları Genel Müdürlüğü'ndeki kadro değişiklilerinin daha fazla motivasyon ve daha hızlı koşmak için yapılan rutin bir uygulama olduğunu söyledi.
Bakan Elvan: Karayolları'ndaki Değişimi Motivasyon İçin Yaptık
15:04
İzmir Bakan Elvan: Karayolları'ndaki Değişimi Motivasyon İçin Yaptık Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Lütfi Elvan, Karayolları Genel Müdürlüğü'ndeki kadro değişiklilerinin daha fazla motivasyon ve daha hızlı koşmak için yapılan rutin bir uygulama olduğunu söyledi.
İzmir Bakan Elvan: Karayolları'ndaki Değişimi Motivasyon İçin Yaptık
14:01
Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Elvan, İzmir'de Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Elvan, İzmir'de- Bakan Elvan: - "Bizim bir yılda açtığımız tünel Cumhuriyetimiz'in kuruluşundan 2003 yılına kadar yapılan tünellerin 2,6 katıdır"-(Sabuncubeli Tüneli) 7 / 24 bazlı çalışır, tüneli zamanında tamamlarız. Hiç kimsenin kaygısı olmasın" Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Lütfi Elvan, 2015 yılında 118 kilometrelik 60'ın üzerinde tünelin açılışını yapacaklarını belirterek, "Bizim bir yılda açtığımız tünel Cumhuriyetimiz'in kuruluşundan
Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Elvan, İzmir'de
13:49
Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Elvan, İzmir'de Bakan Elvan: "Bizim bir yılda açtığımız tünel Cumhuriyetimiz'in kuruluşundan 2003 yılına kadar yapılan tünellerin 2,6 katıdır" (Sabuncubeli Tüneli) 7 / 24 bazlı çalışır, tüneli zamanında tamamlarız. Hiç kimsenin kaygısı olmasın"
13:43
Bakan Elvan: "İzmir'in Ulaşım ve Erişim Alanında Tıkanan Yollarını Açmaya Devam Edeceğiz" Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Elvan, İzmir'de- Bakan Elvan: "Biz İzmir'e hizmet etmeye, İzmir'in ulaşım ve erişim alanında tıkanan yollarını açmaya devam edeceğiz"- "Öyle şeyler oluyor ki bir taraftan biz kamu olarak yatırıma başlıyoruz, diğer taraftan belediye mahkemeye başvuruyor.
Bakan Elvan: 'İzmir'in Ulaşım ve Erişim Alanında Tıkanan Yollarını Açmaya Devam Edeceğiz'
13:19
Bakan Elvan, İzmir'de İncelemelerde Bulundu Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Lütfi Elvan, İzmir’in kent içi toplu ulaşım sistemlerinden İzmir banliyö sisteminin (İZBAN) yapımı devam eden Torbalı hattında incelemelerde bulundu.
Bakan Elvan, İzmir'de İncelemelerde Bulundu
13:14
İzmir Turizmde Hakettiği Yerde Değil' Ege Turistik İşletmeler ve Konaklamalar Birliği (ETİK) Başkanı ve Türkiye Otelciler Federasyonu (TUROFED) Başkan Yardımcısı Mehmet İşler, Aliağa ilçesinde katıldığı bir radyo programında Ege turizmine yönelik açıklamalarda bulundu.
13:03
Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Elvan, İzmir'de Bakan Elvan: "Biz İzmir'e hizmet etmeye, İzmir'in ulaşım ve erişim alanında tıkanan yollarını açmaya devam edeceğiz" "Öyle şeyler oluyor ki bir taraftan biz kamu olarak yatırıma başlıyoruz, diğer taraftan belediye mahkemeye başvuruyor.
16:03
Torbalı Ticaret Odası Başkanı Olgun Açıklaması "2014 yılını kapatırken 4 yeni girişimcimiz daha KOSGEB desteğiyle işyeri açtı"
Torbalı Ticaret Odası Başkanı Olgun Açıklaması
12:31
Torbalı'ya 4 Yeni Okul Anadolu’nun farklı bölgelerinden hızlı göç alan, İzmir’in sanayi merkezi Torbalı’da eğitim-öğretim kalitesini yükseltmek amacıyla ilçe belediyesi öncülüğünde bir dizi çalışmalar yapılıyor.
Torbalı'ya 4 Yeni Okul
22:18
Binali Yıldırım'dan Selçuk'a Müjde AK Parti İzmir Milletvekili Binali Yıldırım, Selçuklulara 2015 yılının hizmet yılı olacağı müjdesini vererek, yapılacak yatırımlarla ilgili bilgi verdi.
Binali Yıldırım'dan Selçuk'a Müjde
15:11
Torbalı, Girişimci Fabrikası Gibi KOSGEB ile birlikte açtığı girişimcilik kursları ile İzmir’de şampiyon olan Torbalı Ticaret Odası adeta girişimci fabrikası gibi çalışıyor: 220 girişimci yetişti, 20 iş işyeri açıldı.
Torbalı, Girişimci Fabrikası Gibi
10:12
Torbalı'da 220 Girişimci Yetişti, 20 İş Yeri Açıldı Torbalı Ticaret Odası (TTO), KOSGEB ile birlikte açtığı kurslarda İzmir’de girişimcilik şampiyonu olan, uygulamalı girişimcilik programlarının en verimli olduğu ilçe Torbalı’da bu ay 4 yeni girişimci daha iş yeri açtı.
Torbalı'da 220 Girişimci Yetişti, 20 İş Yeri Açıldı
17:40
Torbalı'da Yaşlı Çifti Kaza Ayırdı İzmir Torbalı'da, yaya geçidini kullanarak yolun karşısına geçmek isteyen 83 yaşındaki Hasan Alp, otomobil çarpması sonucu can verdi.
Torbalı'da Yaşlı Çifti Kaza Ayırdı
15:04
Kuvvetli Yağış Uyarısı Türkiye'nin güney ve batı bölgelerindeki bazı yerlerde kuvvetli yağış uyarısında bulunuldu.
Kuvvetli Yağış Uyarısı
11:23
Torbalı'da Zabıtadan Kantin Denetimi Torbalı’da zabıta ekipleri okullardaki kantinleri denetledi, uyulması gereken kurallar hakkında kantincileri bilgilendirdi.
Torbalı'da Zabıtadan Kantin Denetimi
00:56
İzmir'de Motosiklet Park Halindeki Kamyona Çarptı: 1 Ağır Yaralı İzmir'in Kemalpaşa ilçesinde, 19 yaşındaki motosiklet sürücüsü Ahmet Uslu kamyona çarparak ağır yaralandı.
İzmir'de Motosiklet Park Halindeki Kamyona Çarptı: 1 Ağır Yaralı
19:12
İzmir'de Uyuşturucuya 2 Tutuklama İzmir'de düzenlenen 2 ayrı operasyonda 880 ecstasy hap ve kullanıma hazır bonzai ele geçirildi, 2 kişi tutuklandı.
15:20
Suriyelilerin Yaşam Mücadelesi Suriye'deki savaştan kaçıp, İzmir'in Torbalı İlçesi'ne sığınan Suriyeliler, zor koşullarda yaşam mücadelesi veriyor.
Suriyelilerin Yaşam Mücadelesi
14:33
Aliağa'ya "Süper İtfaiye" Geliyor İzmir Büyükşehir Belediyesi'nin Aliağa'da yapımını tamamladığı itfaiye binası, 27 Aralık Cumartesi günü törenle açılacak.
Aliağa'ya 'Süper İtfaiye' Geliyor
12:53
Tav Airport Hotel İzmir'de Bta, Türkiye'nin ilk havalimanı oteli TAV Airport Hotel'i, İstanbul Atatürk Havalimanı'nın ardından İzmir Adnan Menderes Havalimanı'nda da açtı.
Tav Airport Hotel İzmir'de
10:48
Tav Airport Hotel İkinci Otelini İzmir'de Açtı BTA, Türkiye’nin ilk havalimanı oteli TAV Airport Hotel’i, İstanbul Atatürk Havalimanı’nın ardından İzmir Adnan Menderes Havalimanı’na taşıdı.
09:49
Aliağa'ya 'Süper İtfaiye' Geliyor İzmir Büyükşehir Belediyesi’nin Aliağa ilçesinde yapımını tamamladığı itfaiye binası, 27 Aralık 2014 Cumartesi günü törenle açılacak.
Aliağa'ya 'Süper İtfaiye' Geliyor
13:50
Metropolis Antik Kenti Kazı Çalışmalarında Roma Hamamı Bulundu İzmir'in Torbalı ilçesi yakınlarındaki Metropolis'te devam eden kazı çalışmalarında bir Roma hamamı daha gün yüzüne çıkarıldı.
Metropolis Antik Kenti Kazı Çalışmalarında Roma Hamamı Bulundu
09:30
Torbalı'da Ehliyetsiz Motosikletçi Otomobille Çarpıştı İzmir Torbalı'da ehliyetsiz olan ve 210 promil allkolü olduğu tespit edilen motosiklet sürücüsü otomobille çarpıştı.
Torbalı'da Ehliyetsiz Motosikletçi Otomobille Çarpıştı
11:04
Torbalı'da Ulaşım ve Akaryakıt Sektörünün Sorunları Ele Alındı Torbalı Ticaret Odası'nın düzenlediği sektör toplantıları çerçevesinde, ulaşım ve akaryakıt sektörünün sorunları ele alındı.
01:06
Torbalı Ulaşımı Masaya Yatırıldı Torbalı Ticaret Odası’nın (TTO) her hafta sektör temsilcileri ile gerçekleştirdiği toplantıların bu haftaki konuğu taşımacılar ve akaryakıt istasyonu sahipleri oldu.
Torbalı Ulaşımı Masaya Yatırıldı
10:57
İzmir Valiliği'nden Demiryolunda Elektrik Uyarısı İzmir Valiliği, İZBAN’ın yeni güzergahı olan Cumaovası-Torbalı-Tepeköy hattına 25 bin volt elektrik verileceğini duyurarak, can güvenliği için hatlara yaklaşılmaması uyarısında bulundu.
10:50
Torbalı Deve Güreşleri 22 Şubat'ta Torbalı’da her yıl düzenlenen geleneksel deve güreşleri bu yıl 22 Şubat 2015’te Özbey mahallesinde yapılacak.
Torbalı Deve Güreşleri 22 Şubat'ta
10:55
Depremlerin Çok Sık Yaşanması Ege Bölgesi İçin Avantaj' Ege Üniversitesi Edebiyat Fakültesi Coğrafya Bölümü Öğretim Üyesi Yrd. Doç. Dr. Lütfi İhsan Sezer, son günlerde İzmir’de sıklaşan depremlerle ilgili konuştu.
09:50
Depremlerin Çok Sık Yaşanması Ege Bölgesi İçin Bir Avantaj Ege Üniversitesi Edebiyat Fakültesi Coğrafya Bölümü Öğretim Üyesi Yrd. Doç. Dr. Lütfi İhsan Sezer, son günlerde İzmir'de sıklaşan depremler ile ilgili konuştu.
09:40
PTT Müdürü Ercan: "Hizmet İçin Burdayız" Mehmet Ercan Kimdir ? İzmir Torbalı'dan İ Didim'deki PTT Merkez Müdürlüğüne Müdür olarak atanan Mehmet Ercan, Didim'deki mevcut personel ile en iyi şekilde hizmet vermeye çalıştıklarını belirtti.
PTT Müdürü Ercan: 'Hizmet İçin Burdayız' Mehmet Ercan Kimdir ?
09:38
PTT Müdürü Ercan "Hizmet İçin Burdayız" Didim'deki PTT Merkez Müdürlüğüne Müdür olarak atanan Mehmet Ercan, Didim'deki mevcut personel ile en iyi şekilde hizmet vermeye çalıştıklarını söyledi.
PTT Müdürü Ercan 'Hizmet İçin Burdayız'
18:34
Tukaş'tan İpotek Tesisi Hakkında Açıklama Tukaş, İş Bankası'ndan kullanmakta olduğu ve ilerde kullanabileceği kredilerin teminatını oluşturmak üzere, toplam 94 milyon lira tutarında 1. derece İş Bankası'na, 2. derece İş Finansal Kiralama'ya ipotek tesis edilmesine karar verildiğini duyurdu.
11:37
Organik Köyün Res'e Karşı Hukuk Zaferi Türkiye'nin ilk organik tarımının yapıldığı yerlerdelerden İzmir'in Bayındır İlçesi'ne bağlı Çınardibi Köyü de dahil olmak üzere 3 ilçedeki, 9 köyü içerisine alacak şekilde 126 türbin direkli en büyük Rüzgar Enerjisi Santrali (RES) projesi için Bakanlar Kurulu'ndan 'acele kamulaştırma' kararı alınıp çalışmalara başlandı.
Organik Köyün Res'e Karşı Hukuk Zaferi
10:21
Bahçeşehir Koleji İzmir'de İkinci Kampüsünü Açıyor Kaliteli eğitimi, 59 kampus, 109 okulu ile Türkiye'nin her noktasına ulaştıran yeni nesil eğitime öncülük eden Bahçeşehir Koleji, İzmir'de ikinci kampusünü açıyor.
Bahçeşehir Koleji İzmir'de İkinci Kampüsünü Açıyor
21:35
Torbalı'da Kamulaştırma Tepkisi Torbalı'da yapımı planlanan ESHOT Aktarma Merkezi için evleri yıkılacak olan vatandaşlar, kamulaştırma bedelinin çok düşük olduğunu iddia etti.
18:06
Bahçeşehir Koleji İzmir'de İkinci Kampusünü Açıyor Kaliteli eğitimi, 59 kampus, 109 okulu ile Türkiye’nin her noktasına ulaştıran yeni nesil eğitime öncülük eden ve TEOG başarılarıyla Türkiye’nin zirvesinde yer alan Bahçeşehir Koleji, 2015-2016 eğitim öğretim yılında İzmir’de ikinci kampusünü açıyor.
Bahçeşehir Koleji İzmir'de İkinci Kampusünü Açıyor
16:49
Tcdd'den İzban Torbalı Hattı Açıklaması İzmir’de halen Aliağa-Menderes ilçeleri arasında toplu ulaşımı sağlayan TCDD-İzmir Büyükşehir Belediyesi ortaklı İZBAN’ın, 30 km daha ek hatla Torbalı’ya uzatılması çalışmaları devam ederken, ortaklardan TCDD, Cumaovası-Torbalı-Tepeköy hat kesimi Elektirifikasyon Tesisleri Projesi’nin montajının tamamlandığını açıkladı.
Tcdd'den İzban Torbalı Hattı Açıklaması
15:15
Torbalı Protokolü Gazeteciye Kız İstedi Eşine ender rastlanan olaylardan biri daha Torbalı’da yaşandı.
Torbalı Protokolü Gazeteciye Kız İstedi
09:01
"TCDD ile Kader Birliği Yaptık" Torbalı köylerini ziyaret eden Başkan Aziz Kocaoğlu, İZBAN'daki ortakları Devlet Demiryolları'na sahip çıktı.
16:28
İzmir'in 11. itfaiyesi Gaziemir'de Kuruldu Türkiye'nin en nitelikli itfaiye teşkilatları arasında yer alan İzmir Büyükşehir Belediyesi İtfaiyesi, kentlilere daha iyi hizmet verebilmek amacıyla çıtasını yükseltmeye devam ediyor.
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 01.02.2015 20:09:16. #1.12#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA TORBALI HABERLERİ
[Hata Bildir]