16:2900
SON DAKİKA TPAO HABERLERİ

Son Dakika Tpao Haberleri

   

  Ipfye Enerji Kongresi

  Ipfye Enerji Kongresi

  Başbakan Yardımcısı Arınç: "Türkiye 76 77 milyon nüfusuyla genç nüfusu içinde barındıran bir ülke. Nüfusun yarısından fazlası, yüzde 50'sini aşan kısmı 30 yaşın altında. (Bugün 13:16)

   

  Batmanlı Güreşçiler İstanbul Yolcusu

  Batmanlı Güreşçiler İstanbul Yolcusu

  İstanbul Burhan Felek spor salonunda yapılacak olan Uluslar arası Cumhuriyet kupasına katılmak için Petrolspor güreş takımı dün İstanbul'a hava yolu ile gitti. (Bugün 10:28)

   

  TPAO'ya 25 Arama Ruhsatı

  TPAO'ya 25 Arama Ruhsatı

  TPAO, Karadeniz'in Türk karasuları dışında sahip olduğu petrol arama ruhsatlarının intibakı için 8'er yıllık toplam 25 petrol arama ruhsatı verildi. (Dün 09:42)

   

  Batman'da İl Koordinasyon Kurulu Toplandı

  Batman'da İl Koordinasyon Kurulu Toplandı

  Vali Çelik: "Batman’da toplam maliyeti 2 milyar 782 milyon lira olan 300 proje ile ilgili çalışmalar sürüyor" (22 Ekim 2014 Çarşamba )

   

  Güney Kıbrıs Rum Yönetimi'nin Güneydeki Petrol-Doğalgaz Araması İzleniyor

  Güney Kıbrıs Rum Yönetimi'nin Güneydeki Petrol-Doğalgaz Araması İzleniyor

  Genelkurmay Başkanlığı, Akdeniz Kalkanı Harekatı’nda görevli TCG Bartın’ın Güney Kıbrıs Rum Yönetimi’nin Kıbrıs Adası güneyindeki sözde petrol-doğalgaz arama ruhsat sahalarında sondaj çalışmaları yapan Bahama bayraklı SAIPEM-10000 isimli platform gemisini izlediğini açıkladı. (22 Ekim 2014 Çarşamba )

   

  Batmanda Tenis Tutkusu

  Batmanda Tenis Tutkusu

  Birçok spor dalında Batman'ı temsil eden Petrolspor, son olarak tenis branşını da açarak Batman gençliğine büyük hizmet sunmuş oldu. (22 Ekim 2014 Çarşamba )

   

  "Görüşme Sürecinin Durmasının Tek Sorumlu Tarafı Rum Tarafıdır"

  KKTC Cumhurbaşkanı Eroğlu, "Barışçıyız, tavrımız, antlaşma isteğimiz ve önerilerimiz ortadadır ama hakkımızın, hukukumuzun çiğnenmesine de rıza gösteremeyiz." dedi. (21 Ekim 2014 Salı )

   

  Önemli Yurt İçi Olayları

  Genelkurmay Başkanlığı: "Bölücü terör örgütü mensubu 6 terörist teslim oldu" "Yunanistan'a ait 2 adet F 16 uçağı, Ege'nin uluslararası hava sahasında eğitim uçuşu yapan ve Akıncı Meydanı'ndan kalkan 142'nci Filo Komutanlığına ait bir adet F 16'ya bir dakika süre ile radar kilidini muhafaza etmek suretiyle. (21 Ekim 2014 Salı )

   

  Tanap Mutabakat Zaptı

  Tanap Mutabakat Zaptı

  Türkiye ile Azerbaycan arasında TANAP Sistemi'ne ilişkin mutabakat zaptının onaylanmasına ilişkin milletlerarası andlaşma, Resmi Gazete'de yayımlandı. (21 Ekim 2014 Salı )

   

  Bakan Yıldız'dan Gündeme İlişkin Açıklamalar

  Bakan Yıldız'dan Gündeme İlişkin Açıklamalar

  Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız, doğalgaz temini konusunda, “Böyle bir krizi inşallah yaşamayız, ama böyle bir ihtimal var mı derseniz Ukrayna’dan kaynaklanabilecek böyle bir ihtimal var” dedi. (20 Ekim 2014 Pazartesi )

   

  Petrolspor, Potada Sevinç Yaşadı

  Petrolspor, Potada Sevinç Yaşadı

  TPAO Bünyesinde bulunan Petrolspor Basketbol Takımı, rakibini rahat bir şekilde yenerek paun almayı başardı. (20 Ekim 2014 Pazartesi )

   

  Akın, 'Sporcumuzla Gurur Duyuyoruz'

  Akın, "Sporcumuzla Gurur Duyuyoruz"

  Dünya İşitme engelliler güreş şampiyonasında Dünya şampiyonu olan Sinan Sadak'ı TPAO Bölge Müdürü ve Petrol Spor Kulüp Başkanı Gökhan Akın makamında kabul etti. (19 Ekim 2014 Pazar )

   

 

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
24.10.2014 16:29:57. #1.13#