SON DAKİKA TRAFİK KAZASI HABERLERİ

Son Dakika Trafik Kazası Haberleri

   

  İstanbul'un '2014 Yılı Kaza Kara Noktaları' Belirlendi

  İstanbul'un "2014 Yılı Kaza Kara Noktaları" Belirlendi

  Trafik Denetleme Şube Müdürlüğü ekipleri, Google Earth’da geliştirilen özel bir yazılım aracılığıyla İstanbul’da 2014 yılında meydana gelen ölümlü ve yaralanmalı trafik kazalarının verilerini tespit ederek, ‘2014 Yılı Kaza Kara Noktaları’nı ortaya çıkardı. (23 Ocak 2015 Cuma )

   

  İstanbul'un En Fazla Kaza Olan 8 Noktası

  İstanbul'un En Fazla Kaza Olan 8 Noktası

  * Emniyet Amiri Tülay Işık, " İstanbul'da toplamda 8 tane kara nokta var. Kadıköy Optimum önü, Haliç köprüsü üzeri, Kadıköy Rıhtım, İncirli otobüs durakları, Büyükdere Caddesi 4.Levet otobüs durakları mevkii, Kozyatağı otobüs durakları, Piyalepaşa Bulvarı ve Şişli Camii civarını kara nokta olarak kesinleştirdik" "8 noktada ölümlü ve yaralamalı kaza noktası zirve yapmış durumda. (23 Ocak 2015 Cuma )

   

  Maltepe'nin Melekleri

  Maltepe Belediyesi, sokağa terk edilen 3 köpeği belediye bünyesinde faaliyet yürüten Arama-Kurtarma Müdürlüğü arama kurtarma çalışmaları için eğitime aldı. (23 Ocak 2015 Cuma )

   

  Sis Kazasında Araçta Sıkışan Kadın Sürücü Böyle Kurtarıldı

  Sis Kazasında Araçta Sıkışan Kadın Sürücü Böyle Kurtarıldı

  Bursa'da, sis yüzünden meydana gelen zincirleme trafik kazasında otomobil içinde sıkışarak yaralanan kadın, itfaiyenin müdahalesiyle araçtan çıkarıldı. (23 Ocak 2015 Cuma )

   

  İnegöl Sis Kazasında Araçta Sıkışan Kadın Sürücü Böyle Kurtarıldı

  İnegöl Sis Kazasında Araçta Sıkışan Kadın Sürücü Böyle Kurtarıldı

  Sis kazasında araçta sıkışan kadın sürücü böyle kurtarıldı BURSA'nın İnegöl İlçesi'nde, sis yüzünden meydana gelen ve 3 aracın karıştığı zincirleme trafik kazasında otomobil içinde sıkışarak yaralanan 36 yaşındaki Rukiye Beyhan, itfaiye ve sağlık ekiplerinin müdahalesiyle çıkarılarak hastaneye kaldırıldı. (23 Ocak 2015 Cuma )

   

  Yüzde 94 Egelli Yatalak Hastaya Sgk Çilesi

  Yüzde 94 Egelli Yatalak Hastaya Sgk Çilesi

  Ankara'nın Polatlı ilçesinde 13 yaşında geçirdiği trafik kazası sonucu beyin fonksiyonlarının büyük bölümünü yitiren ve yatağa bağımlı hale gelen 54 yaşındaki Necati Güler, 41 yıldır kardeşlerinin bakımıyla hayatını sürdürüyor. (23 Ocak 2015 Cuma )

   

  Tavşanlı'da Zincirleme Trafik Kazası: 6 Yaralı

  Tavşanlı'da Zincirleme Trafik Kazası: 6 Yaralı

  Kütahya’nın Tavşanlı ilçesinde, 4 aracın karıştığı zincirleme trafik kazasında 6 kişi yaralandı. (23 Ocak 2015 Cuma )

   

Manşet Haberleri

SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 26.01.2015 02:23:19. #1.11#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA TRAFİK KAZASI HABERLERİ
[Hata Bildir]