SON DAKİKA TSK HABERLERİ

Son Dakika TSK Haberleri

17:22
Diyarbakrı Hdp'li Beştaş Cizre Emniyet Müdürü Görevden Alınmalı Hdp'li Beştaş: Cizre Emniyet Müdürü görevden alınmalı HDP Eş Genel Başkan Yardımcısı Meral Danış Beştaş, Şırnak'ın Cizre İlçesi'nde yaşanan olayların ardından İlçe Emniyet Müdürü'nün görevden alınmasını istedi.
Diyarbakrı Hdp'li Beştaş Cizre Emniyet Müdürü Görevden Alınmalı
16:30
Hdp'li Beştaş: Cizre Emniyet Müdürü Görevden Alınmalı Hdp Eş Genel Başkan Yardımcısı Meral Danış Beştaş, Şırnak'ın Cizre İlçesi'nde yaşanan olayların ardından İlçe Emniyet Müdürü'nün görevden alınmasını istedi.
Hdp'li Beştaş: Cizre Emniyet Müdürü Görevden Alınmalı
15:43
MHP Grup Başkanvekili Vural MHP Grup Başkanvekili Vural: - "Bu milletin milli, manevi değerlerine hakaret özgürlük sayılamaz"- "4 bakanla ilgili gerekçeyle birlikte Yüce Divan'a gitmeleri yönünde önerge vereceğiz" MHP Grup Başkanvekili Oktay Vural, milletin milli, manevi değerlerine hakaretin özgürlük sayılamayacağını belirtti.
MHP Grup Başkanvekili Vural
15:28
MHP Grup Başkanvekili Vural Açıklaması "Bu milletin milli, manevi değerlerine hakaret özgürlük sayılamaz" "4 bakanla ilgili gerekçeyle birlikte Yüce Divan'a gitmeleri yönünde önerge vereceğiz"
14:40
Askeri Hastane Çalışanları Sağlık Hizmet Koluna Üye Olacak Danıştay 10. Dairesi, Sağlık-Sen’in başvurusu üzerine, Genelkurmay Başkanlığı’na bağlı hastanelerde çalışan personelin büro hizmet koluna üye olmasına yönelik yönetmeliğin yürütmesinin durdurulması kararını verdi.
10:18
TAB Gıda 2014'te de Ödüllere Doymadı! 2014 yılını birçok yenilikle kapatan TAB Gıda, başarılarını aldığı ödüllerle pekiştiriyor.
01:35
İç Güvenlik Paketi" Komisyonda Tasarının il ve ilçe jandarma komutanlarının İçişleri Bakanı tarafından atanmasını öngören, jandarma personelinin görevden uzaklaştırılmasında İçişleri Bakanı'na yetki veren, valilere il ve ilçe jandarma komutanı hakkında değerlendirme raporu düzenlemesini içeren maddeleri TBMM İçişleri Komisyonu'nda kabul edildi CHP ve MHP milletvekilleri, düzenlemeleri "jandarma siyasallaşacak" diye eleştirdi.
20:33
Askeri Öğrencilere Türkiye'yi Tanıtacaklar İBB Gençlik Meclisi, TSK tarafından askeri eğitim almak üzere Türkiye'ye getirilen 140 gencin İstanbul'u ve Türkiye'yi daha iyi tanımaları için nisan ayına kadar çeşitli etkinlikler düzenleyecek.
19:26
Milli Mayın Faaliyet Merkezi Kuruluyor Tasarı'nın birinci bölümünde yer alan maddeler TBMM Genel Kurulu'nda kabul edildi Mayın faaliyetlerine ilişkin yapılacak mal ve hizmet alımlarında eşit koşullarda yerli firmalara öncelik verilecek.
19:05
Milli Mayın Faaliyet Merkezi Kuruluyor CHP Grup Başkanvekili Altay: "(600 yıllık filmin 90 yıllık reklamıdır cumhuriyet) sözüne katılıyor musunuz? O Sayın milletvekili de burada cumhuriyete ve değerlerine bağlı kalacağına dair namusu, şerefi üzerine yemin etmiş bir Sayın milletvekilidir.
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 30.01.2015 06:54:45. #1.11#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA TSK HABERLERİ
[Hata Bildir]