18:5200
SON DAKİKA TTNET HABERLERİ

Son Dakika Ttnet Haberleri

  Ttnet'ten ABD'de Dragster Kullanma İmkanı

  TTNET'in Hız Kulübü üyelerin arasından çekilişle belirlenecek 2 TTNET müşterisi, ABD’de yeryüzünün en hızlısı kabul edilen kısa mesafeli sürat yarışı arabası Dragster’i deneyebilecek. (20 Kasım 2014 Perşembe )

   

  Ttnet'ten "Hiper Hızla Uç" Kampanyası

  TTNET "Hiper Hızla Uç" kampanyası ile müşterilerine çekilişsiz Avrupa'ya çift kişilik gidiş dönüş uçak bileti hediye ediyor. (19 Kasım 2014 Çarşamba )

   

  İçinden Bir Film Geçen Şarkılar

  İçinden Bir Film Geçen Şarkılar

  Unutursam Fısılda şarkıları albüm oldu ! (19 Kasım 2014 Çarşamba )

   

  Avea'dan 1. Agile Zirvesi

  Avea, bu yıl kurum içi hizmet birimi olarak hayata geçirdiği Agile (Çevik) Studio ile kendi sektöründe bir ilki gerçekleştirirken, Türkiye'nin en büyük kurum içi agile etkinliği olan "Avea 1. Agile Zirvesi"ni düzenledi. (12 Kasım 2014 Çarşamba )

   

  Avea'ya, Eccco'dan Ödül

  Avea, Avrupa Çağrı Merkezi Organizasyonları Konfederasyonu’nun (ECCCO) Londra’da düzenlediği özel etkinlikte, aralarında Almanya, Fransa ve İtalya’nın da bulunduğu ve Avrupa’nın en iyi 11 çağrı merkezinin mücadele ettiği platformda, ikincilik ödülünün sahibi oldu. (09 Kasım 2014 Pazar )

   

  Call Of Duty'nin Yeni Oyunu Dünyayla Aynı Anda Ttnet Playstore'da

  TTNET’in dijital oyun platformu Playstore, dünyanın en büyük oyun markalarından Call of Duty’nin, "Call of Duty: Advanced Warfare" adlı yeni oyununu dünyayla aynı anda satışa sundu. (08 Kasım 2014 Cumartesi )

   

 

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
28.11.2014 18:52:57. #1.12#