SON DAKİKA TUFANBEYLI 200912 HABERLERİ

Son Dakika Tufanbeylı 200912 Haberleri

14:17
Tufanbeyli Eksi 16'yı Gördü Adana’nın Tufanbeyli ilçesinde termometreler gece saatlerinde eksi 16 dereceyi gösterdi.
Tufanbeyli Eksi 16'yı Gördü
17:52
Tufanbeyli - Tomarza Yolu Karayolları Ağına Alındı Kayseri Valisi Orhan Düzgün, Tomarza ve bölgesinin sosyo ekonomik açıdan gelişimine katkı sağlayacak olan 52 km uzunluğundaki Toklar-Aslantaş-Ayvat-Tufanbeyli güzergâhındaki yolun, Karayolları ağına alındığını söyledi.
09:58
Tufanbeyli Belediyesi İftar Çadırı Kurdu Adana'nın Tufanbeyli ilçesinde belediyenin kurduğu iftar çadırında yaklaşık 200 kişi orucunu açtı.
Tufanbeyli Belediyesi İftar Çadırı Kurdu
13:50
Tufanbeyli Termik Santrali'nde Zehirli Gazların Deşarjı Soğutma Kulesindenden Yapılacak Adana'nın tufanbeyli İlçesi'nde linyit kömürü yakılarak elektrik enerjisi üretilecek Tufanbeyli Termik Santrali'nin baca gazının atmosfere deşarjı, soğutma kulesinden yapılacak.
11:22
Tufanbeyli Atatürk Yatılı Bölge Ortaokulunda Satranç Turnuvası Tufanbeyli Atatürk Yatılı Bölge Ortaokulunda Satranç turnuvası düzenlendi.
01:45
Tufanbeyli Seçim Sonuçları Remzi Ergü'nü Gösteriyor Adana'da Tufanbeyli İlçe Belediye Başkanlığını, resmi olmayan sonuçlara göre AK Parti Adayı Remzi Ergü'nün kazandığını söyledi.
11:20
Tufanbeyli Hükümet Konağı Hizmete Açıldı Tufanbeyli İlçesinde yaptırılan yeni hükümet konağı hizmet vermeye başladı.
09:56
Adana'nın Tufanbeyli İlçesi'nde Kiralar Bin Liraya Çıktı 5 bin nüfuslu ilçede daha önce en fazla 150 lira olan aylık ev kiraları, termik santral inşaatı başladıktan sonra bin liraya kadar çıktı.
Adana'nın Tufanbeyli İlçesi'nde Kiralar Bin Liraya Çıktı
14:31
Tufanbeyli ve Ceyhan'da Mera Islah ve Amenajman Projeleri Adana İl Gıda, Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğünce Tufanbeyli ilçesine bağlı Polatpınar ve Ceyhan ilçesine bağlı Köprülü köylerinde mera ıslah ve amenajman projeleri uygulanacağı bildirildi.
13:53
Tufanbeyli Belediye Başkanı Balı'dan Aldırmaz'a Ziyaret Tufanbeyli Belediye Başkanı Recep Balı, Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili Zihni Aldırmaz'a nezaket ziyaretinde bulundu.
Tufanbeyli Belediye Başkanı Balı'dan Aldırmaz'a Ziyaret
12:07
Tufanbeyli Kaymakamı Tepeli'nin Babası Vefat Etti 84 yaşındaki babası Veysi Tepeli, geçirdiği kalp krizi sonucu hayatını kaybetti.
Tufanbeyli Kaymakamı Tepeli'nin Babası Vefat Etti
15:40
Tufanbeyli Kaymakamı Tepeli'nin Babası Vefat Etti Adana'nın Tufanbeyli ilçesi Kaymakamı Ersin Tepeli'nin babası Veysi Tepeli vefat etti.
16:09
Gezici Sinemanın İlk Durağı Tufanbeyli Oldu 'Altın Koza Anadolu'nun Festivalidir' ve 'Adana'dan Anadolu'ya Türk Sineması Yollarda' sloganlarıyla yolculuğuna başlayan gezici sinemanın ilk durağı Tufanbeyli oldu.
Gezici Sinemanın İlk Durağı Tufanbeyli Oldu
15:45
Gezici Sinemanın İlk Durağı Tufanbeyli "Altın Koza Anadolu'nun Festivalidir" ve "Adana'dan Anadolu'ya Türk Sineması Yollarda" sloganlarıyla yolculuğuna başlayan gezici sinemanın ilk durağı Tufanbeyli oldu.
15:40
Altın Koza'nın Gezici Sinema Tırının İlk Durağı Tufanbeyli Adana Büyükşehir Belediyesi'nce bu yıl 19'cusunu gerçekleştirilecek Altın Koza Film Festivali kapsamında hazırlanan "Gezici Sinema Tırı"nın ilk durağı Tufanbeyli ilçesi oldu.
15:23
Tufanbeyli Karakucak Güreşlerinin Başpehlivanı Ali Rıza Kaya Oldu Tufanbeyli'de bu yıl 26.'sı düzenlenen Karakucak güreşleri ve yaz şenlikleri tamamlandı.
Tufanbeyli Karakucak Güreşlerinin Başpehlivanı Ali Rıza Kaya Oldu
10:14
Adana'nın Tufanbeyli İlçesine Yaz Gelmedi Adana'da yaz aylarında hava sıcaklığı bunaltırken kuzeydeki Tufanbeyli ilçesinde kıştan kalma günler yaşanıyor.
Adana'nın Tufanbeyli İlçesine Yaz Gelmedi
20:58
Tarihi Yerleri ve Yayla Turizmiyle Öne Çıkan Tufanbeyli İlgi Bekliyor Tarihi eser zenginliği ve yayla turizmi ile öne çıkan Adana'nın Tufanbeyli ilçesi, yerli ve yabancı turistleri bekliyor.
13:26
Adana'nın Tufanbeyli İlçesinde Yoğun Kar ve Tipi Nedeniyle Okullar Tatil Edildi Adana'nın Tufanbeyli ilçesinde yoğun kar yağışı ve tipi nedeniyle okullar bir gün süreyle tatil edildi.
15:13
Tufanbeyli Eksi 25 Dereceyi Gördü Kar kalınlığının 2 metre olduğu Adana'nın Tufanbeyli ilçesinde termometreler bugün sabah eksi 25 dereceyi gösterdi.
12:00
Tufanbeyli Belediyesi Kar Temizleme Çalışmalarını Sürdürüyor Tufanbeyli Belediyesi tarafından kar temizleme çalışmalarına aralıksız devam edildiği bildirildi.
10:05
AK Parti Tufanbeyli İlçe Teşkilatı Kongresi AK Parti Tufanbeyli İlçe Teşkilatı 4.Olağan Kongresinde, Hasan Kafadar yeniden başkanlığa seçildi.
10:54
Tufanbeyli Eksi 22 Derece Adana'nın Tufanbeyli ilçesi Türkiye'ye etkisi altına alan Sibirya soğukları nedeniyle adeta buz tuttu.
Tufanbeyli Eksi 22 Derece
12:11
Tufanbeyli Emniyet Amirliği'nde İntihar Şoku Adana'nın Tufanbeyli İlçe Emniyet Amirliğinde görevli 25 yaşındaki teknisyen Gökhan Gümüşsoy, tabanca ile intihar etti.
Tufanbeyli Emniyet Amirliği'nde İntihar Şoku
12:20
Tufanbeyli Yibo'da Güvenlik Önlemleri Tufanbeyli'de, Atatürk Yatılı İlköğretim Bölge Okulu (YİBO) güvenlik kamerasıyla donatıldı.
12:40
Tufanbeyli 10. Yaz Şenlikleri ve Karakucak Festivali Sona Erdi Belediye güreş alanındaki konserde şarkıcılar Engin Nurşani, Emrah Mahsuni ve Oğuz Aksaç sahne aldı.
20:20
Tufanbeyli 10. Yaz Şenlikleri ve Karakucak Festivali Tufanbeyli'de, "Yaz Şenlikleri ve Karakucak Güreş Festivali" yapıldı.
14:00
Tufanbeyli Kaymakamı Ersin Tepeli'nin Köy Ziyaretleri Tufanbeyli Kaymakamı Ersin Tepeli'nin ilçeye bağlı köyleri düzenli olarak ziyaret ederek vatandaşların sorunlarını dinlediği bildirildi.
17:03
Tufanbeyli ve Aladağ'da Kar Yağışı Adana'nın Tufanbeyli ve Aladağ ilçelerine kar yağdı.
15:03
Tufanbeyli Kaymakamı Tepeli, Görevine Başladı Tufanbeyli Kaymakamlığına Atanan Ersin Tepeli, Görevine Başladı.
16:23
Tufanbeyli Eğitim Bir Tufanbeyli'de, Eğitimciler Birliği Sendikası (eğitim Bir-sen) Temsilciliğine Hidayet Çavuşoğlu'nun Seçildiği Bildirildi
11:53
Tufanbeyli Belediyesine Alınan Hizmet Araçları İçin Tören Düzenlendi Tufanbeyli Belediyesince, Yeni Alınan Hizmet Araçları İçin Tören Düzenlendi
13:53
Tufanbeyli Toplum Sağlığı Merkezine Vekil Ebe Hemşire Alınacak Tufanbeyli Kaymakamlığı'nca Toplum Sağlığı Merkezine Bir Vekil Ebe Hemşire Alımı Yapılacağı Bildirildi
09:08
Tufanbeyli Belediyesi'nden İftar Yemeği Tufanbeyli Belediyesi İftar Yemeği Düzenlendi
11:08
Tufanbeyli Gençliği ve Üniversite Eğitimi Çalıştayı Tufanbeyli Belediyesi, 'Tufanbeyli Gençliği ve Üniversite Eğitimi' Konulu Çalıştay Düzenlendi
13:37
Tufanbeyli Kaymakam Vekili Vedat Yılmaz Göreve Başladı Tufanbeyli Kaymakam Vekilliğine Tayin Edilen Vedat Yılmaz Göreve Başladı
16:22
Tufanbeyli Kaymakamı Cevat Uyanık Veda Etti Tufanbeyli Kaymakamı Cevat Uyanık'ın Batman'ın Hasankeyf İlçesine Kaymakam Olarak Tayini Edilmesi Sebebiyle Veda Etkinliği Düzenlendi
18:22
Tufanbeyli Yaz Şenlikleri Tufanbeyli'de 'Yaz Şenlikleri ve Karakucak Güreş Festivali' Kapsamında Aşıklar Şöleni Düzenlendi
19:37
Tufanbeyli Kaymakamlığı Kurumlar Arası Futbol Turnuvası Sona Erdi Tufanbeyli Kaymakamlığınca Düzenlenen Kurumlar Arası Futbol Turnuvası Sona Erdi
11:22
'Yeteneklisin Tufanbeyli' Yarışması Başladı 'Yeteneklisin Tufanbeyli' Yarışması Elemeleri Başladı
11:11
Tufanbeyli Atatürk Yibo'nun Mezuniyet Töreni Tufanbeyli Atatürk Yatılı İlköğretim Bölge Okulu (yibo) Mezuniyet Töreni Düzenledi
22:08
Saadet Partisi Tufanbeyli İlçe Başkanı Ünal Oldu Saadet Partisi Tufanbeyli İlçe Başkanlığında Ahmet Ünal Seçildi
21:38
Saadet Partisi Tufanbeyli İlçe Kongresi Yapıldı Saadet Partisi Tufanbeyli İlçe Teşkilatının 4
15:08
Tufanbeyli Belediyesi İşkur Bürosu Açtı Tufanbeyli Belediyesi, Türkiye İş Kurumu (iş-kur) ile Yaptığı Protokol Kapsamında İşkur Bürosu Açtı
09:37
Tufanbeyli Kaymakamı Uyanık'ın Köy Gezisi Tufanbeyli Kaymakamı Cevat Uyanık, Köylerdeki Sorunları Belirlemek Üzere İnceleme Gezilerine Başladı
12:37
Tufanbeyli Güvenlik Toplantısı Tufanbeyli Güvenlik Danışma Kurulu Komisyonu İlçe Kaymakamı Cevat Uyanık Başkanlığında Toplandı
11:07
Tufanbeyli Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Sardoğan Güven Tazeledi Adana Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği'ne Bağlı Tufanbeyli Esnaf ve Sanatkârlar, Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası ve Tufanbeyli Esnaf ve Kefalet Kooperatifi Olağan Genel Kurulları Yapıldı. Başkan Cuma Sardoğan, Rakipsiz Katıldığı Seçimlerde Üyelerden Tam Destek Aldı.
Tufanbeyli Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Sardoğan Güven Tazeledi
11:00
Eğitim-bir-sen Tufanbeyli Temsilciliği İsrail'i Kınadı Eğitim Bir Sen Tufanbeyli Temsilciliği, İsrail'in Filistin'e Yönelik Saldırılarını Kınadı.
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 26.01.2015 18:28:28. #1.13#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA TUFANBEYLI 200912 HABERLERİ
[Hata Bildir]