SON DAKİKA TUFANBEYLİ HABERLERİ

Son Dakika Tufanbeyli Haberleri

 • 13:30Tufanbeyli Kapalı Semt Pazarının Temeli AtıldıTufanbeyli Kapalı Semt Pazarının Temeli AtıldıAdana’nın Tufanbeyli ilçesinde yapılacak kapalı semt pazarının temeli törenle atıldı.
 • 12:47Hacı Adayları UğurlandıHacı Adayları UğurlandıAdana'nın Kozan ilçesinde hac vazifesini yapmak üzere kutsal topraklara gidecek hacı adayları için uğurlama programı düzenlendi.
 • 13:50MHP Seçim Çalışmalarını Tufanbeyli'den BaşlattıMHP Seçim Çalışmalarını Tufanbeyli'den BaşlattıMilliyetçi Hareket Partisi (MHP) Adana İl Başkanı Yusuf Baş, seçim çalışmalarını Adana’nın en uzak ilçesi Tufanbeyli’den başlattı.
 • 10:15Adana'da Elektrik KesintisiAdana’nın, Saimbeyli, Tufanbeyli, Feke, Seyhan, Sarıçam, Seyhan, Kozan ve Yüreğir ilçelerinde pazar günü elektrik kesintisi uygulanacak.
 • 15:30530. Kızıldağ Karakucak Güreşleri'nde Başpehlivan Sait Bingöl530. Kızıldağ Karakucak Güreşleri'nde Başpehlivan Sait BingölAdana Büyükşehir Belediyesi ve Karaisalı Belediyesi’nce düzenlenen, 530. Geleneksel Kızıldağ Karakucak Güreşleri, Karaisalı ilçesinin Kızıldağ Yaylası’nda gerçekleştirildi.
 • 14:30Saimbeyli'de Kadın Kaymakam DönemiSaimbeyli'de Kadın Kaymakam DönemiYozgat’ın Çandır ilçesinin başarılı Kaymakamı Seda Başoğlu, Adana’nın Saimbeyli ilçesine Kaymakam olarak atandı.
 • 10:10Elbistan'da Şeker Pancarı Kampanya Dönemi 17 Eylül'de BaşlıyorElbistan'da Şeker Pancarı Kampanya Dönemi 17 Eylül'de BaşlıyorElbistan Şeker Fabrikası’nda 31. Kampanya Dönemi, 17 Eylül 2015 günü çiftçiden şeker pancarı alımı ile başlayacak.
 • 10:45Gülşehir'de, İcra Müdürü Görevine BaşladıMustafa Alkan'ın Balıkesir'in Bigadiç İlçe Nüfus Müdürlüğü görevine atanmasının ardından boşalan Gülşehir İcra Müdürlüğüne Ahmet Kaya atandı.
 • 10:09Yatırımda Enerji Sektörünün Yıldızı ParlıyorYatırımda Enerji Sektörünün Yıldızı ParlıyorMakine, demir-çelik, tarım sektörlerinin yanı sıra Türkiye’nin önemli enerji yatırımlarına çözüm ortağı olarak projeler sunup inşa eden Polyar Grup’un Genel Müdürü Selim Özkan, enerji sektörünün yıldızının parladığını söyledi.
 • 16:05Kayseri'de Kazada Ölen 4 Kişilik Aile Toprağa VerildiKayseri'de Kazada Ölen 4 Kişilik Aile Toprağa VerildiKayseri'nin Develi ilçesi Bakırdağı mevkiinde dün akşam meydana gelen trafik kazasında Aydın ailesinden 5 kişi hayatını kaybetti.
 • 23:13Kayseri'de Feci Kaza 5 Ölü, 1 YaralıKayseri'de Feci Kaza 5 Ölü, 1 YaralıKayseri'de feci kaza 5 ölü, 1 yaralı KAYSERİ'nin Develi İlçesi ile Adana'nın Tufanbeyli ilçesi arasındaki Bakırdağı mevkiinde, hafif ticari aracın şerit ihlali yapması sonucu otomobille kafa kafaya çarpıştığı kazada aynı aileden 5 kişi öldü, 1 kişi yaralandı.
 • 22:51Hafif Ticari Araçla Çarpışan Otomobildeki 5 Kişi ÖldüHafif Ticari Araçla Çarpışan Otomobildeki 5 Kişi Öldü– KAYSERİ'nin Develi İlçesi ile Adana'nın Tufanbeyli ilçesi arasındaki Bakırdağı mevkiinde, hafif ticari aracın şerit ihlali yapması sonucu otomobille kafa kafaya çarpıştığı kazada aynı aileden 5 kişi öldü, 1 kişi yaralandı.
 • 20:53Kayseri'de Korkunç Kaza, 5 Kişi Hayatını KaybettiKayseri'de Korkunç Kaza, 5 Kişi Hayatını KaybettiKayseri'nin Develi ilçesinde hafif ticari araçla otomobilin çarpışması sonucu meydana gelen trafik kazasında 5 kişi hayatını kaybetti, 1 kişi yaralandı.
 • 10:16Adana'da Elektrik KesintisiAdana’nın Ceyhan, Karaisalı, Çukurova, Seyhan, Saimbeyli, Tufanbeyli ve Aladağ ilçelerinde pazartesi günü elektrik kesintisi uygulanacak.
 • 17:22Kaymakam Eşler, Beypazarı'nı GezdiAdana'da iki farklı ilçede görev yapan kaymakam eşler, Beypazarı'nda el sanatı atölyelerindeki çalışmaları inceledi.
 • 15:54Tufanbeyli'nin İçme Suyu Problemi ÇözülüyorTufanbeyli'nin İçme Suyu Problemi ÇözülüyorBüyükşehir Yasası’nın devreye girmesiyle birlikte tüm ilçe, mahalle ve beldelerin Adana Büyükşehir Belediyesi görev sınırına dahil olması sonucunda ASKİ’de hummalı bir çalışma başladı.
 • 15:50Ayça Katlav: Ekonomide Kadın Erkek Ayrımı OlmazAyça Katlav: Ekonomide Kadın Erkek Ayrımı OlmazUluslararası İş ve Meslek Sahibi Kadınlar Federasyonu Adana Kulübü Başkanı Mimar Ayça Katlav, Çukurova bölgesinin hem deniz, hem kara hem de demiryolu gibi ulaştırma imkanlarına sahip olduğundan doğu ve batı arasında önemli noktalardan biri olduğunu söyledi.
 • 10:51Yönetici Formasyonu Kazandırma Kursu BaşladıYönetici Formasyonu Kazandırma Kursu BaşladıOkul Tabanlı Değerlendirme Akredite ve Kalite Sistemi (ODAK) içerisinde yer alan Değişim Liderleri Projesi kapsamında geçekleştirilen eğitimlerin Adana’daki ikinci ayağı gerçekleştirildi.
 • 13:40Spor İl Müdürü Ataşbak: Sporu Kırsal Kesimlere de Götürmeyi HedefliyoruzSpor İl Müdürü Ataşbak: Sporu Kırsal Kesimlere de Götürmeyi HedefliyoruzAdana Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Abdulkadir Ataşbak, ilçe belediye başkanlarıyla koordineli çalışarak sporu kırsal kesimlere kadar götürmeyi hedeflediklerini söyledi.
 • 12:35Ünüvar'dan Ünüvar'dan "Feke-mansurlu Yolu" MüjdesiAK Parti Adana Milletvekili Prof. Dr. Necdet Ünüvar, Feke-Mansurlu yolu ihalesinin 12 Ağustos Çarşamba günü yapılacağını bildirdi.
 • 10:20Ataşbak İlçelerde Spor Tesislerini İncelediAtaşbak İlçelerde Spor Tesislerini İncelediAdana Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Abdulkadir Ataşbak, ilçe belediye başkanlarıyla koordineli çalışarak sporu kırsal kesimlere kadar götürmeyi hedeflediklerini söyledi.
 • 09:52Adana'da Elektrik KesintisiAdana’nın Tufanbeyli, Aladağ, Karaisalı, Saimbeyli, Kozan, Seyhan, Yüreğir ve Ceyhan ilçelerinde perşembe günü elektrik kesintisi uygulanacak.
 • 10:10Adana'da Elektrik KesintisiAdana'nın Ceyhan, Karataş, Aladağ, Tufanbeyli, Saimbeyli, Kozan ve Seyhan ilçelerinde Salı günü elektrik kesintisi uygulanacak.
 • 10:09Adana'da Elektrik KesintisiAdana'nın Ceyhan, Seyhan, Pozantı, Kozan, Saimbeyli, Tufanbeyli, Aladağ, Karataş ve Yüreğir ilçelerinde Pazartesi günü elektrik kesintisi uygulanacak.
 • 09:59Adana'da Elektrik KesintisiAdana'da Elektrik KesintisiAdana’nın Seyhan, Kozan, Ceyhan, Sarıçam, Tufanbeyli ve Aladağ ilçelerinde pazar günü elektrik kesintisi uygulanacak.
 • 09:29Adana'da Elektrik Kesintisi UygulanacakAdana'nın Seyhan, Yumurtalık, Karaisalı, Pozantı, Ceyhan, Sarıçam, Kozan, Tufanbeyli ve Aladağ ilçelerinde perşembe günü elektrik kesintisi uygulanacak.
 • 17:00AK Parti Adana Milletvekili Ünüvar AçıklamasıAK Parti Adana Milletvekili Necdet Ünüvar, hükümetin, halkın güvenliğini sağlama adına her türlü tedbiri aldığını, bundan sonra da almaya devam edeceğini bildirdi.
 • 11:13Ünüvar, Köy Köy Geziyor Vatandaşı DinliyorÜnüvar, Köy Köy Geziyor Vatandaşı DinliyorAK Parti Adana Milletvekili Prof. Dr. Necdet Ünüvar, hükümetin, halkın güvenliğini sağlama adına her türlü tedbiri aldığını, bundan sonra da almaya devam edeceğini söyledi.
 • 10:00Adana'da Elektrik KesintisiAdana’nın Seyhan, Karaisalı, Yumurtalık, Aladağ ve Tufanbeyli ilçelerinde çarşamba günü elektrik kesintisi uygulanacak.
 • 12:26AK Parti Adana Milletvekili Necdet Ünüvar AçıklamasıAK Parti Adana Milletvekili Necdet Ünüvar AçıklamasıAK Parti Adana Milletvekili Prof. Dr. Necdet Ünüvar, Türkiye’yi terörle susturacağını ve durduracağını zannedenlerin yanıldıklarını belirterek, “Türkiye, terörle durdurulabilecek bir ülke değildir” dedi.
 • 12:31Çü Tufanbeyli Meslek Yüksekokulu'na Öğrenci AlınacakÇukurova Üniversitesi (ÇÜ) Tufanbeyli Meslek Yüksekokulu'na 2015-2016 eğitim döneminde ilk kez öğrenci alınacak.
 • 09:42Adana'da Elektrik KesintisiAdana’nın Ceyhan, Tufanbeyli, Feke, Seyhan ve Aladağ ilçelerinde çarşamba günü elektrik kesintisi uygulanacak.
 • 14:31Adana'da Elektrik KesintisiAdana’nın Karaisalı, Aladağ, Seyhan, Çukurova, Sarıçam, Kozan, Ceyhan, Feke, Karataş veTufanbeyli ilçelerinde salı günü elektrik kesintisi uygulanacak.
 • 15:40Adana'daki Kırım Kongo Kanamalı Ateşi Teşhisi - Halk Sağlığı Müdürü ÇatakAdana'daki Kırım Kongo Kanamalı Ateşi Teşhisi - Halk Sağlığı Müdürü ÇatakGörüntü Dökümü: - Adana Halk Sağlığı Müdürü Çatak ile röportaj Adana'daki Kırım Kongo Kanamalı Ateşi teşhisi- Adana Halk Sağlığı Müdürü Çatak: - "Yüksek rakımlı ilçelerimiz Saimbeyli, Tufanbeyli, Karaisalı ve Aladağ'ın yüksek kesimlerinde çalışan ve bu bölgelerde yaşayan vatandaşlarımızın dikkat etmesinde fayda var" Adana Halk Sağlığı Müdürü Kadir Çağlar Çatak, Kırım Kongo Kanamalı Ateşi'nin (KKKA) daha çok yüksek kesimlerde görüldüğünü belirterek, "Yüksek rakımlı ilçelerimiz Saimbeyli, Tufanbeyli, Karaisalı ve Aladağ'ın yüksek kesimlerinde çalışan ve bu bölgelerde yaşayan vatandaşlarımızın dikkat etmesinde fayda var" dedi.
 • 14:54Adana'daki Kırım Kongo Kanamalı Ateşi TeşhisiAdana Halk Sağlığı Müdürü Kadir Çağlar Çatak, Kırım Kongo Kanamalı Ateşi'nin (KKKA) daha çok yüksek kesimlerde görüldüğünü belirterek, "Yüksek rakımlı ilçelerimiz Saimbeyli, Tufanbeyli, Karaisalı ve Aladağ'ın yüksek kesimlerinde çalışan ve bu bölgelerde yaşayan vatandaşlarımızın dikkat etmesinde fayda var" dedi.
 • 11:143 Metrekarelik Tamirhaneden Bölge Bayiliğine3 Metrekarelik Tamirhaneden Bölge BayiliğineKayseri’nin Develi ilçesinden Adana’nın Tufanbeyli ilçesine gelip 3 metrekarelik tamirhane açan Mustafa Ateşsoy 41 yılda bir traktör firmasının bölge bayiliğine kadar yükselip 10 kişiyi istihdam etmeyi başardı.
 • 11:04Peş Peşe Ölen Çiftin Akrabaları TedirginPeş Peşe Ölen Çiftin Akrabaları TedirginAdana’da Kırım Kongo Kanamalı Ateşi (KKKA) hastalığı nedeniyle tedavi gördükleri hastanede 5 dakika arayla hayatlarını kaybeden çiftin akrabaları, hastalığın bulaşıcı olmasından dolayı tedirgin olduklarını belirterek yardım istedi.
 • 14:30Kısacık'tan Tufanbeyli ve Saimbeyli İlçelerine Teşekkür ZiyaretiKısacık'tan Tufanbeyli ve Saimbeyli İlçelerine Teşekkür ZiyaretiAK Parti Adana Milletvekili Sadullah Kısacık, 7 Haziran 2015 seçimleri sonrasında Adana milletvekili olarak seçilmesinin ardından Tufanbeyli ve Saimbeyli ilçelerine teşekkür ziyaretinde bulundu.
 • 10:35Köylülerden Kan Örneği AlındıKöylülerden Kan Örneği AlındıAdana’nın Tufanbeyli ilçesi Çukurkışla köyünde 3 ineğin telef olması ve 3 kişinin de ölmesinin ardından il sağlık müdürlüğü yetkilileri, köylülerden kan örneği aldı.
 • 17:21Özmen Çiftinin Cenazeleri Tabutlarıyla DefnedildiÖzmen Çiftinin Cenazeleri Tabutlarıyla DefnedildiAdana’nın Tufanbeyli ilçesi Çukurkışla köyünde henüz tespit edilemeyen bir hastalık nedeniyle hayatını kaybeden Selahattin Özmen ve eşi Mine Özmen tabutlarıyla birlikte defnedildi.
 • 17:04Peş Peşe Ölen Çift, Tabutlarıyla DefnedildiPeş Peşe Ölen Çift, Tabutlarıyla DefnedildiAdana'da hayvandan geçen bir hastalık şüphesiyle tedavi gördükleri hastanede 5 dakika arayla hayatlarını kaybeden çiftin cenazeleri, tabutla birlikte toprağa verildi.
 • 13:225 Dakika Arayla Ölen Çiftin Cenazeleri, Bulaşıcı Hastalık Şüphesi Nedeniyle Tabutla Defnedilecek5 Dakika Arayla Ölen Çiftin Cenazeleri, Bulaşıcı Hastalık Şüphesi Nedeniyle Tabutla DefnedilecekAdana'da hayvandan geçen bir hastalık şüphesiyle 5 dakika arayla yaşamını kaybeden 53 yaşındaki Selahattin Özmen ve eşi 49 yaşındaki Mine Özmen'in cenazeleri bulaşıcı hastalık riskine karşı özel bir ekip tarafından dezenfekte edilip, izolasyonu sağlandıktan sonra tabuta yerleştirildi.
 • 13:07Adana 5 Dakika Ara ile Ölen Çiftin Cenazeleri Tabutla DefnedilecekAdana 5 Dakika Ara ile Ölen Çiftin Cenazeleri Tabutla Defnedilecek5 dakika ara ile ölen çiftin cenazeleri tabutla defnedilecek ADANA'da hayvandan geçen bir hastalık şüphesiyle 5 dakika arayla yaşamını kaybeden 53 yaşındaki Selahattin Özmen ve eşi 49 yaşındaki Mine Özmen'in cenazeleri bulaşıcı hastalık riskine karşı özel bir ekip tarafından dezenfekte edilip, izolasyonu sağlandıktan sonra tabuta yerleştirildi.
 • 12:34Peş Peşe Ölen Çifte Özel TabutPeş Peşe Ölen Çifte Özel TabutAdana’nın Tufanbeyli ilçesine bağlı Çukurkışla Mahallesi’nde hastalanarak ölen 4 büyükbaş hayvanla temas kurduktan sonra rahatsızlanarak tedavi gördükleri hastanede hayatını kaybeden karı kocanın cenazeleri, bulaşıcı riskine karşılık dezenfekte edildikten sonra çivi ile kapatılan tabutla toprağa verilmek üzere götürüldü.
 • 22:06Adana'da Şüpheli Ölümler - Hayvancılıkla Uğraşan Çiftin ÖlümüAdana'da Şüpheli Ölümler - Hayvancılıkla Uğraşan Çiftin ÖlümüGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Hastaneden genel görüntü- Hastane önündeki cenaze aracı- Ölen çiftin yakınlarından genel görüntü- Hastaneden genel görüntü- Ölen çiftin akrabası ile röportaj Adana'da şüpheli ölümler- Tufanbeyli ilçesinde hayvancılıkla uğraşan çift, rahatsızlanarak kaldırıldıkları hastanede yaşamını yitirdi- Çiftin ölümünün hayvanlardan geçen bir hastalıktan kaynaklandığı şüphesi üzerinde duruluyor- Çukurova Üniversitesi Balcalı Hastanesi Başhekimi Prof. Dr. Taşova: - "Zoomatik bir hastalık olarak görüyoruz ancak elimizde tamamlanmış bir tetkik yok" Adana'nın Tufanbeyli ilçesinde ishal ve halsizlik şikayetiyle hastaneye kaldırılan çift hayatını kaybetti.
 • 19:383 Kişinin Öldüğü Köyde Vatandaşlar Korku İçinde3 Kişinin Öldüğü Köyde Vatandaşlar Korku İçindeAdana’nın Tufanbeyli ilçesine bağlı Çukurkışla köyünde 4 hayvanın telef olması 3 kişinin de art arda ölmesinin ardından köylüler korktuklarını söyleyerek, ölüm nedenlerinin belirlenmesini istedi.
 • 19:19İneklerinin Ardından Sahipleri de Öldüİneklerinin Ardından Sahipleri de ÖldüAdana'nın Tufanbeyli ilçesinde ishal ve halsizlik şikayetiyle hastaneye kaldırılan çift hayatını kaybetti.
 • 18:47Önce 4 Hayvanları Telef Oldu Sonra Aynı Aileden 3 Kişi Hayatını KaybettiAdana’nın Tufanbeyli İlçesinden son bir haftada aynı aileden 3 kişi hayatını kaybetti.
 • 16:28Aynı Aileden 3 Kişi Öldü, Hayvandan Bulaşan Hastalık Şüphesi VarAynı Aileden 3 Kişi Öldü, Hayvandan Bulaşan Hastalık Şüphesi VarAdana'nın Tufanbeyli ilçesinde hayvancılıkla uğraşan aynı aileden 3 kişi, hayvandan insana bulaştığı düşünülen bir hastalık şüphesiyle arka arkaya hayatını kaybetti.
 • 16:20Adana'da Aynı Aileden 3 Kişi ÖldüAdana'da Aynı Aileden 3 Kişi ÖldüAdana'nın Tufanbeyli ilçesinde hayvancılıkla uğraşan aileden 3 kişi, hayvandan insana bulaştığı düşünülen bir hastalık şüphesiyle yaşamını yitirdi.