SON DAKİKA TUFANBEYLİ HABERLERİ

Son Dakika Tufanbeyli Haberleri

 • 10:10Adana'da Elektrik KesintisiAdana'nın Ceyhan, Karataş, Aladağ, Tufanbeyli, Saimbeyli, Kozan ve Seyhan ilçelerinde Salı günü elektrik kesintisi uygulanacak.
 • 10:09Adana'da Elektrik KesintisiAdana'nın Ceyhan, Seyhan, Pozantı, Kozan, Saimbeyli, Tufanbeyli, Aladağ, Karataş ve Yüreğir ilçelerinde Pazartesi günü elektrik kesintisi uygulanacak.
 • 09:59Adana'da Elektrik KesintisiAdana'da Elektrik KesintisiAdana’nın Seyhan, Kozan, Ceyhan, Sarıçam, Tufanbeyli ve Aladağ ilçelerinde pazar günü elektrik kesintisi uygulanacak.
 • 09:29Adana'da Elektrik Kesintisi UygulanacakAdana'nın Seyhan, Yumurtalık, Karaisalı, Pozantı, Ceyhan, Sarıçam, Kozan, Tufanbeyli ve Aladağ ilçelerinde perşembe günü elektrik kesintisi uygulanacak.
 • 17:00AK Parti Adana Milletvekili Ünüvar AçıklamasıAK Parti Adana Milletvekili Necdet Ünüvar, hükümetin, halkın güvenliğini sağlama adına her türlü tedbiri aldığını, bundan sonra da almaya devam edeceğini bildirdi.
 • 11:13Ünüvar, Köy Köy Geziyor Vatandaşı DinliyorÜnüvar, Köy Köy Geziyor Vatandaşı DinliyorAK Parti Adana Milletvekili Prof. Dr. Necdet Ünüvar, hükümetin, halkın güvenliğini sağlama adına her türlü tedbiri aldığını, bundan sonra da almaya devam edeceğini söyledi.
 • 10:00Adana'da Elektrik KesintisiAdana’nın Seyhan, Karaisalı, Yumurtalık, Aladağ ve Tufanbeyli ilçelerinde çarşamba günü elektrik kesintisi uygulanacak.
 • 12:26AK Parti Adana Milletvekili Necdet Ünüvar AçıklamasıAK Parti Adana Milletvekili Necdet Ünüvar AçıklamasıAK Parti Adana Milletvekili Prof. Dr. Necdet Ünüvar, Türkiye’yi terörle susturacağını ve durduracağını zannedenlerin yanıldıklarını belirterek, “Türkiye, terörle durdurulabilecek bir ülke değildir” dedi.
 • 12:31Çü Tufanbeyli Meslek Yüksekokulu'na Öğrenci AlınacakÇukurova Üniversitesi (ÇÜ) Tufanbeyli Meslek Yüksekokulu'na 2015-2016 eğitim döneminde ilk kez öğrenci alınacak.
 • 09:42Adana'da Elektrik KesintisiAdana’nın Ceyhan, Tufanbeyli, Feke, Seyhan ve Aladağ ilçelerinde çarşamba günü elektrik kesintisi uygulanacak.
 • 14:31Adana'da Elektrik KesintisiAdana’nın Karaisalı, Aladağ, Seyhan, Çukurova, Sarıçam, Kozan, Ceyhan, Feke, Karataş veTufanbeyli ilçelerinde salı günü elektrik kesintisi uygulanacak.
 • 15:40Adana'daki Kırım Kongo Kanamalı Ateşi Teşhisi - Halk Sağlığı Müdürü ÇatakAdana'daki Kırım Kongo Kanamalı Ateşi Teşhisi - Halk Sağlığı Müdürü ÇatakGörüntü Dökümü: - Adana Halk Sağlığı Müdürü Çatak ile röportaj Adana'daki Kırım Kongo Kanamalı Ateşi teşhisi- Adana Halk Sağlığı Müdürü Çatak: - "Yüksek rakımlı ilçelerimiz Saimbeyli, Tufanbeyli, Karaisalı ve Aladağ'ın yüksek kesimlerinde çalışan ve bu bölgelerde yaşayan vatandaşlarımızın dikkat etmesinde fayda var" Adana Halk Sağlığı Müdürü Kadir Çağlar Çatak, Kırım Kongo Kanamalı Ateşi'nin (KKKA) daha çok yüksek kesimlerde görüldüğünü belirterek, "Yüksek rakımlı ilçelerimiz Saimbeyli, Tufanbeyli, Karaisalı ve Aladağ'ın yüksek kesimlerinde çalışan ve bu bölgelerde yaşayan vatandaşlarımızın dikkat etmesinde fayda var" dedi.
 • 14:54Adana'daki Kırım Kongo Kanamalı Ateşi TeşhisiAdana Halk Sağlığı Müdürü Kadir Çağlar Çatak, Kırım Kongo Kanamalı Ateşi'nin (KKKA) daha çok yüksek kesimlerde görüldüğünü belirterek, "Yüksek rakımlı ilçelerimiz Saimbeyli, Tufanbeyli, Karaisalı ve Aladağ'ın yüksek kesimlerinde çalışan ve bu bölgelerde yaşayan vatandaşlarımızın dikkat etmesinde fayda var" dedi.
 • 11:143 Metrekarelik Tamirhaneden Bölge Bayiliğine3 Metrekarelik Tamirhaneden Bölge BayiliğineKayseri’nin Develi ilçesinden Adana’nın Tufanbeyli ilçesine gelip 3 metrekarelik tamirhane açan Mustafa Ateşsoy 41 yılda bir traktör firmasının bölge bayiliğine kadar yükselip 10 kişiyi istihdam etmeyi başardı.
 • 11:04Peş Peşe Ölen Çiftin Akrabaları TedirginPeş Peşe Ölen Çiftin Akrabaları TedirginAdana’da Kırım Kongo Kanamalı Ateşi (KKKA) hastalığı nedeniyle tedavi gördükleri hastanede 5 dakika arayla hayatlarını kaybeden çiftin akrabaları, hastalığın bulaşıcı olmasından dolayı tedirgin olduklarını belirterek yardım istedi.
 • 14:30Kısacık'tan Tufanbeyli ve Saimbeyli İlçelerine Teşekkür ZiyaretiKısacık'tan Tufanbeyli ve Saimbeyli İlçelerine Teşekkür ZiyaretiAK Parti Adana Milletvekili Sadullah Kısacık, 7 Haziran 2015 seçimleri sonrasında Adana milletvekili olarak seçilmesinin ardından Tufanbeyli ve Saimbeyli ilçelerine teşekkür ziyaretinde bulundu.
 • 10:35Köylülerden Kan Örneği AlındıKöylülerden Kan Örneği AlındıAdana’nın Tufanbeyli ilçesi Çukurkışla köyünde 3 ineğin telef olması ve 3 kişinin de ölmesinin ardından il sağlık müdürlüğü yetkilileri, köylülerden kan örneği aldı.
 • 17:21Özmen Çiftinin Cenazeleri Tabutlarıyla DefnedildiÖzmen Çiftinin Cenazeleri Tabutlarıyla DefnedildiAdana’nın Tufanbeyli ilçesi Çukurkışla köyünde henüz tespit edilemeyen bir hastalık nedeniyle hayatını kaybeden Selahattin Özmen ve eşi Mine Özmen tabutlarıyla birlikte defnedildi.
 • 17:04Peş Peşe Ölen Çift, Tabutlarıyla DefnedildiPeş Peşe Ölen Çift, Tabutlarıyla DefnedildiAdana'da hayvandan geçen bir hastalık şüphesiyle tedavi gördükleri hastanede 5 dakika arayla hayatlarını kaybeden çiftin cenazeleri, tabutla birlikte toprağa verildi.
 • 13:225 Dakika Arayla Ölen Çiftin Cenazeleri, Bulaşıcı Hastalık Şüphesi Nedeniyle Tabutla Defnedilecek5 Dakika Arayla Ölen Çiftin Cenazeleri, Bulaşıcı Hastalık Şüphesi Nedeniyle Tabutla DefnedilecekAdana'da hayvandan geçen bir hastalık şüphesiyle 5 dakika arayla yaşamını kaybeden 53 yaşındaki Selahattin Özmen ve eşi 49 yaşındaki Mine Özmen'in cenazeleri bulaşıcı hastalık riskine karşı özel bir ekip tarafından dezenfekte edilip, izolasyonu sağlandıktan sonra tabuta yerleştirildi.
 • 13:07Adana 5 Dakika Ara ile Ölen Çiftin Cenazeleri Tabutla DefnedilecekAdana 5 Dakika Ara ile Ölen Çiftin Cenazeleri Tabutla Defnedilecek5 dakika ara ile ölen çiftin cenazeleri tabutla defnedilecek ADANA'da hayvandan geçen bir hastalık şüphesiyle 5 dakika arayla yaşamını kaybeden 53 yaşındaki Selahattin Özmen ve eşi 49 yaşındaki Mine Özmen'in cenazeleri bulaşıcı hastalık riskine karşı özel bir ekip tarafından dezenfekte edilip, izolasyonu sağlandıktan sonra tabuta yerleştirildi.
 • 12:34Peş Peşe Ölen Çifte Özel TabutPeş Peşe Ölen Çifte Özel TabutAdana’nın Tufanbeyli ilçesine bağlı Çukurkışla Mahallesi’nde hastalanarak ölen 4 büyükbaş hayvanla temas kurduktan sonra rahatsızlanarak tedavi gördükleri hastanede hayatını kaybeden karı kocanın cenazeleri, bulaşıcı riskine karşılık dezenfekte edildikten sonra çivi ile kapatılan tabutla toprağa verilmek üzere götürüldü.
 • 22:06Adana'da Şüpheli Ölümler - Hayvancılıkla Uğraşan Çiftin ÖlümüAdana'da Şüpheli Ölümler - Hayvancılıkla Uğraşan Çiftin ÖlümüGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Hastaneden genel görüntü- Hastane önündeki cenaze aracı- Ölen çiftin yakınlarından genel görüntü- Hastaneden genel görüntü- Ölen çiftin akrabası ile röportaj Adana'da şüpheli ölümler- Tufanbeyli ilçesinde hayvancılıkla uğraşan çift, rahatsızlanarak kaldırıldıkları hastanede yaşamını yitirdi- Çiftin ölümünün hayvanlardan geçen bir hastalıktan kaynaklandığı şüphesi üzerinde duruluyor- Çukurova Üniversitesi Balcalı Hastanesi Başhekimi Prof. Dr. Taşova: - "Zoomatik bir hastalık olarak görüyoruz ancak elimizde tamamlanmış bir tetkik yok" Adana'nın Tufanbeyli ilçesinde ishal ve halsizlik şikayetiyle hastaneye kaldırılan çift hayatını kaybetti.
 • 19:383 Kişinin Öldüğü Köyde Vatandaşlar Korku İçinde3 Kişinin Öldüğü Köyde Vatandaşlar Korku İçindeAdana’nın Tufanbeyli ilçesine bağlı Çukurkışla köyünde 4 hayvanın telef olması 3 kişinin de art arda ölmesinin ardından köylüler korktuklarını söyleyerek, ölüm nedenlerinin belirlenmesini istedi.
 • 19:19İneklerinin Ardından Sahipleri de Öldüİneklerinin Ardından Sahipleri de ÖldüAdana'nın Tufanbeyli ilçesinde ishal ve halsizlik şikayetiyle hastaneye kaldırılan çift hayatını kaybetti.
 • 18:47Önce 4 Hayvanları Telef Oldu Sonra Aynı Aileden 3 Kişi Hayatını KaybettiAdana’nın Tufanbeyli İlçesinden son bir haftada aynı aileden 3 kişi hayatını kaybetti.
 • 16:28Aynı Aileden 3 Kişi Öldü, Hayvandan Bulaşan Hastalık Şüphesi VarAynı Aileden 3 Kişi Öldü, Hayvandan Bulaşan Hastalık Şüphesi VarAdana'nın Tufanbeyli ilçesinde hayvancılıkla uğraşan aynı aileden 3 kişi, hayvandan insana bulaştığı düşünülen bir hastalık şüphesiyle arka arkaya hayatını kaybetti.
 • 16:20Adana'da Aynı Aileden 3 Kişi ÖldüAdana'da Aynı Aileden 3 Kişi ÖldüAdana'nın Tufanbeyli ilçesinde hayvancılıkla uğraşan aileden 3 kişi, hayvandan insana bulaştığı düşünülen bir hastalık şüphesiyle yaşamını yitirdi.
 • 14:58Adana'da Esrarengiz ÖlümlerAdana'da Esrarengiz ÖlümlerAdana’nın Tufanbeyli ilçesinde bir hafta önce hastalanan 4 ineğin aniden ölümünün ardından rahatsızlanan aynı aileden 3 kişi hayatını kaybetti.
 • 10:06Adana'da Elektrik KesintisiAdana'nın Seyhan, Ceyhan, Yumurtalık, Kozan, Feke, Tufanbeyli, Aladağ, Sarıçam ve Pozantı ilçelerinde Perşembe günü elektrik kesintisi uygulanacak.
 • 11:13Saimbeyli'de Trafik Kazaları: 5 YaralıSaimbeyli'de Trafik Kazaları: 5 YaralıAdana’nın Saimbeyli ilçesinde meydana gelen iki ayrı trafik kazasında 5 kişi yaralandı.
 • 09:57Saimbeyli'de İki Ayrı Kazada 5 Kişi YaralandıSaimbeyli'de İki Ayrı Kazada 5 Kişi YaralandıAdana’nın Saimbeyli ilçesinde meydana gelen iki ayrı trafik kazasında 5 kişi yaralandı.
 • 16:53Malatya'da Vali Yardımcısı ve Kaymakam Atamalarıİçişleri Bakanlığı’nın genelgesi ile Malatya’da 3 vali yardımcısı ile 7 ilçe kaymakamının yeri değişti.
 • 10:29Adana'da Elektrik Kesintisi UygulanacakAdana'nın Karaisalı Seyhan, Pozantı, Feke, Tufanbeyli, Aladağ ve Sarıçam ilçelerinde perşembe günü elektrik kesintisi uygulanacak.
 • 09:55Adana'da Elektrik KesintisiAdana’nın Seyhan, Pozantı, Yüreğir, Kozan, Feke, Saimbeyli, Tufanbeyli, Aladağ ve Karaisalı ilçelerinde çarşamba günü elektrik kesintisi uygulanacak.
 • 15:03Adana'da Elektrik KesintisiAdana’nın Kozan, Feke, Saimbeyli, Aladağ, Tufanbeyli, Seyhan, Karataş, Poantı, Ceyhan ve Karaisalı ilçelerinde salı günü elektrik kesintisi uygulanacak.
 • 09:28Muğla'da Kaybolan Feride Adana'da BulunduMuğla’dan kaçırıldığı iddia edilen üniversite öğrencisi Feride B. (20), Adana’nın Tufanbeyli ilçesinde bulundu.
 • 20:13Muğla'da Kaçırılan Üniversite Öğrencisi Adana'da BulunduMuğla'dan kaçırıldığı ileri sürülen üniversite öğrencisi Feride B, Adana'nın Tufanbeyli ilçesinde bulundu.
 • 18:26Muğla'da Kaçırılan Üniversiteli Feride, Adana'da Kurtarıldı (2)"kaçırıldım, ŞİKAYETÇİYİM" Adana'nın Tufanbeyli Doğanbeyli Jandarma Komutanlığı'nda ifadesi alınan Feride Berşe ile kendisini kaçırdığını iddia ettiği 27 yaşındaki Ahmet A. Cumhuriyet Savcılığı'na getirildi.
 • 12:59Muğla'da Kaçırılan Üniversiteli Feride, Adana'da KurtarıldıMuğla'da Kaçırılan Üniversiteli Feride, Adana'da KurtarıldıMuğla'da geçen perşembe günü kaçırıldığı ileri sürülen üniversite öğrencisi 20 yaşındaki Feride Berşe, Adana'da kurtarıldı. Feride için sosyal medya seferber oldu.
 • 09:31Adana'da Elektrik KesintisiAdana'da Elektrik KesintisiAdana'nın Yüreğir, Karataş, Pozantı, Ceyhan, Seyhan, Karaisalı, Kozan, Feke, Tufanbeyli, Aladağ ve Karaisalı ilçelerinde Pazartesi günü elektrik kesintisi uygulanacak.
 • 09:23Feke Kalesi ve Kara Kilise Restorasyonu TamamlanıyorFeke Kalesi ve Kara Kilise Restorasyonu TamamlanıyorAdana’nın Feke ilçesinde bulunan Kara Kilise ve kalenin restorasyon çalışmaları tamamlanma aşamasına geldi.
 • 11:36Milletvekili Tümer, CHP İlçe Teşkilatı Yöneticileriyle Bir Araya GeldiMilletvekili Tümer, CHP İlçe Teşkilatı Yöneticileriyle Bir Araya GeldiCHP Adana Milletvekili Zülfikar İnönü Tümer, mazbatasını aldıktan sonra partisinin ilçe örgütlerini ziyaret etti.
 • 18:13Cezaevi Müdürünün Silahlı Saldırıda ÖldürülmesiSilahlı saldırı sonucu yaşamını yitiren Kandıra 1 No'lu F Tipi Yüksek Güvenlikli Kapalı Cezaevi Müdürü İsmet Aktürk'ün cenazesi Adana'nın Tufanbeyli ilçesinde defnedildi.
 • 17:30Adana - Silahlı Saldırıda Ölen Cezaevi Müdürü İsmet Aktürk, Son Yolculuğuna Uğurlandı -1Adana - Silahlı Saldırıda Ölen Cezaevi Müdürü İsmet Aktürk, Son Yolculuğuna Uğurlandı -1Silahlı saldırıda ölen cezaevi müdürü İsmet Aktürk, son yolculuğuna uğurlandı İzmit'te uğradığı silahlı saldırıda hayatını kaybeden Kandıra F Tipi Cezaevi Müdürü İsmet Aktürk, memleketi Adana'nın Tufanbeyli İlçesi'nde son yolculuğuna uğurlandı.
 • 16:36Silahlı Saldırıda Ölen Cezaevi Müdürü İsmet Aktürk, Son Yolculuğuna Uğurlandıİzmit'te uğradığı silahlı saldırıda hayatını kaybeden Kandıra F Tipi Cezaevi Müdürü İsmet Aktürk, memleketi Adana'nın Tufanbeyli İlçesi'nde son yolculuğuna uğurlandı.
 • 15:10Milletvekili Türkmen'den Teşekkür ZiyaretleriMilletvekili Türkmen'den Teşekkür ZiyaretleriCumhuriyet Halk Partisi (CHP) Milletvekili Elif Doğan Türkmen, seçilmesinin ardından teşekkür ziyaretlerine en uzak ilçelerden başladı.
 • 11:04Saimbeyli Kültür Sanat ve Kiraz Festivali Renkli GeçtiSaimbeyli Kültür Sanat ve Kiraz Festivali Renkli GeçtiAdana’nın Saimbeyli ilçesinde düzenlenen 25. Kültür Sanat ve Kiraz Festivali renkli görüntülere sahne oldu.
 • 10:17Adana'da Elektrik KesintisiAdana’nın Seyhan, Sarıçam, Pozantı, Karaisalı, Yumurtalık, Ceyhan, Karataş, Kozan, Saimbeyli ve Tufanbeyli ilçelerinde cuma günü elektrik kesintisi uygulanacak.
 • 09:22Cihan Haber Ajansı Gündemi- Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Kenya Büyükelçisi Kiema Kilonzo, Filistin Büyükelçisi Faed Khaled Mustafa ve Litvanya Büyükelçisi Audrius Bruzga'nın güven mektuplarını kabul edecek.