SON DAKİKA TUFANBEYLİ HABERLERİ

Son Dakika Tufanbeyli Haberleri

23:01
Sabancı Holding Yönetim Kurulu Başkanı Sabancı Açıklaması "Sayın Başbakan ve Sayın Cumhurbaşkanı'nın birlikte çok iyi çalıştıklarını görmek bizim açımızdan memnuniyet verici" "Büyük bir uyum içinde bunu götürüyorlar ve kişilerin bu uyumlu çalışmasıyla gidiyor.
Sabancı Holding Yönetim Kurulu Başkanı Sabancı Açıklaması
14:17
Tufanbeyli Eksi 16'yı Gördü Adana’nın Tufanbeyli ilçesinde termometreler gece saatlerinde eksi 16 dereceyi gösterdi.
Tufanbeyli Eksi 16'yı Gördü
21:34
Tufanbeyli'de Eğitime 2 Gün Ara Verildi Yoğun kar yağışının etkili olduğu Adana'nın Tufanbeyli İlçesi'nde eğitime 2 gün ara verildi.
10:28
Kar Tufanbeyli'yi Esir Aldı Adana’nın Tufanbeyli ilçesinde önceki gün başlayan kar yağışı esarete dönüştü.
Kar Tufanbeyli'yi Esir Aldı
11:11
Tomarza'da Karda Mahsur Kalan 4 Kişi Kurtarıldı Kayseri'nin Tomarza ilçesinde etkili olan kar yağışı sonucu bir araçta mahsur kalan 4 kişi kurtarıldı.
Tomarza'da Karda Mahsur Kalan 4 Kişi Kurtarıldı
10:52
39 Bin 700 Ton Kristal Şeker Üretildi Kahramanmaraş'ın Elbistan ilçesindeki şeker fabrikasında bu yıl 39 bin 700 ton kristal şeker üretildi.
39 Bin 700 Ton Kristal Şeker Üretildi
11:03
MHP Adana'da 7 İlçede Kongreyi Tamamladı Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Adana’da 7 ilçede kongrelerini tamamladı.
MHP Adana'da 7 İlçede Kongreyi Tamamladı
17:52
Tufanbeyli - Tomarza Yolu Karayolları Ağına Alındı Kayseri Valisi Orhan Düzgün, Tomarza ve bölgesinin sosyo ekonomik açıdan gelişimine katkı sağlayacak olan 52 km uzunluğundaki Toklar-Aslantaş-Ayvat-Tufanbeyli güzergâhındaki yolun, Karayolları ağına alındığını söyledi.
13:44
İhtiyaç Duyulan Okullarda Tadilat Başladı Adana Büyükşehir Belediyesi Bayın Yayın ve Halkla İlişkiler Daire Başkanlığı bünyesinde oluşturulan Büyükşehir Atölye Ekibi, Sarıçam’a bağlı Yeniyayla Mahallesi’nde Halk Eğitim Merkezi bünyesinde faaliyet gösteren, kış şartlarına pek elverişli olmayan anaokulunda, çocukların daha kaliteli eğitim alabilmeleri için ihtiyaç duyulan malzemeyi, öğrencilerle birlikte yeniledi.
İhtiyaç Duyulan Okullarda Tadilat Başladı
09:25
Adana'da Verginin Patronu Sanayinin Merkezinde Adana Vergi Dairesi Başkanı Ahmet Tunalı, Adana Organize Sanayi Bölgesi (AOSB) Yönetim Kurulu Başkanı Bekir Sütcü’yü makamında ziyaret etti.
Adana'da Verginin Patronu Sanayinin Merkezinde
11:35
Vergideki Yapılandırmalar 'Nasılsa Af Çıkar' Beklentisine Neden Oluyor" Adana Ticaret Borsası Başkanı Muammer Çalışkan, çok sık borçların yapılandırma kanunu çıkınca mükelleflerde ‘nasılsa bir af çıkar’ diye beklenti olduğunu belirterek, vergisini zamanında yatıran mükelleflerin ödüllendirilmesi gerektiğini söyledi.
Vergideki Yapılandırmalar 'Nasılsa Af Çıkar' Beklentisine Neden Oluyor'
17:54
Adana'da En Ballı Yarışma Düzenlendi Adana Gıda, Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü ile TÜYAP Fuarcılık tarafından düzenlenen bal teşvik yarışmasında dereceye girenler ödüllendirildi.
Adana'da En Ballı Yarışma Düzenlendi
21:13
Adana 8. Tarım Fuarında Bilgi Yarışması Adana 8. Tarım Fuarı etkinlikleri kapsamında, çiftçi muhtar ve ailelerine yönelik bilgi yarışması düzenlendi.
Adana 8. Tarım Fuarında Bilgi Yarışması
18:10
Adana 8. Tarım Fuarı Fuar etkinlikleri kapsamında çiftçi muhtar ve ailelerine yönelik bilgi yarışması düzenlendi.
14:33
Başkan Sözlü: Sorunlara Köklü Çözüm Sağlayacak Hizmetler Yapacağız Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü, Varsaklar Derneği Başkanı Yusuf Umut'u ziyaret etti, dernek binasında verilen kahvaltıya katıldı.
Başkan Sözlü: Sorunlara Köklü Çözüm Sağlayacak Hizmetler Yapacağız
11:50
Sözlü, "Sorunlara Köklü Çözüm Sağlayacak Hizmetler Yapacağız" Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü, Sarıçam ve bölge insanına kalıcı, temel ihtiyaçları karşılamaya yönelik hizmetler vereceklerini söyledi.
Sözlü, 'Sorunlara Köklü Çözüm Sağlayacak Hizmetler Yapacağız'
18:00
Vali Büyük, Veriler Işığında 'Adana'nın Vizyonunu' Mercek Altına Aldı Adana Valisi Mustafa Büyük, Uluslararası Rekabet Araştırmaları Kurumu (URAK) verilerine göre kentin ülke genelinde rekabetçilik göstergelerinde kentin 9’uncu sırada yer aldığını söyledi.
Vali Büyük, Veriler Işığında 'Adana'nın Vizyonunu' Mercek Altına Aldı
18:49
Sabancı Holding'in 9 Aylık Net Karı 1 Milyar 435 Milyon Lira Oldu Sabancı Holding, yılın 9 aylık döneminde 1 milyar 435 milyon lira net kar açıkladı.
14:49
Kızılay'ın İlk Fidanları Toprakla Buluştu Türk Kızılayı’nın Orman ve Su İşleri Bakanlığı ile birlikte organize ettiği Bir Kan, Bir Fidan Projesi kapsamında Kabasakal Rüzgarlı Tepe’de Hatıra Ormanı’nında dikim yapıldı.
Kızılay'ın İlk Fidanları Toprakla Buluştu
21:11
Göksun'da İşçileri Taşıyan Midibüs Devrildi: 23 Yaralı Kahramanmaraş'ın Göksun ilçesinde, termik santrali inşaatında çalışan işçileri taşıyan midibüsün devrilmesi sonucu 23 kişi yaralandı.
Göksun'da İşçileri Taşıyan Midibüs Devrildi: 23 Yaralı
20:08
Kahramanmaraş'ta İşçilerini Taşıyan Midibüs Devrildi: 23 Yaralı Termik santrali inşaatında çalışan işçilerini taşıyan midibüsün devrilmesi sonucu 4'ü ağır 23 kişi yaralandı.
12:32
Kavgayı Ayırdı Kazada Öldü Adana’nın Tufanbeyli ilçesinde bir bar sahibi, iş yerinde kavgaya tutuşan gençleri ayırıp otomobilleriyle giderken kaza geçirdi.
Kavgayı Ayırdı Kazada Öldü
16:38
Kozan Ticaret Odası'ndan Öğrencilere Mont Yardımı Adana’nın Kozan ilçesinde ticaret odası, ihtiyaç sahibi 1750 öğrenciye mont yardımında bulundu.
Kozan Ticaret Odası'ndan Öğrencilere Mont Yardımı
15:14
Kozan'da Bin 750 Öğrenciye Kışlık Kıyafet Dağıtıldı Kozan Ticaret Odası tarafından ihtiyaç sahibi bin 750 öğrenciye kışlık kıyafet yardımı yapıldı.
11:39
Elbistan Şeker Fabrikası 135 Bin Ton Pancar Aldı Elbistan Şeker Fabrikası, 16 Eylül 2014 günü başlayan 30. kampanya döneminde 135 bin ton şeker pancarı alımı gerçekleştirdi.
Elbistan Şeker Fabrikası 135 Bin Ton Pancar Aldı
12:18
Sabancı Holding Enerji Grubu Başkanı Göçmen Açıklaması "Yeni Elektrik Piyasası Kanunu ile çerçevesi çizilmiş olan EPİAŞ daha fazla zaman kaybetmeden faaliyete geçirilmeli."
Sabancı Holding Enerji Grubu Başkanı Göçmen Açıklaması
12:17
Adana'da Aile Hekimliği İçin Ek Yerleştirme Adana’da emekli, istifa, nakil, yeni ihdas gibi nedenlerle boş kalan Aile Hekimliği pozisyonları için ek yerleştirme yapılacak.
10:32
AK Parti'ye Oy Veren Gazinin Evine Yıkım Kararı Adana Tufanbeyli'de 30 Mart yerel seçimlerinde seçimi kazanan BBP adayı yerine AK Parti adayına oy veren Uzman Çavuş Aydın Öztürk'ün evi için yıkım kararı çıkartıldı.
AK Parti'ye Oy Veren Gazinin Evine Yıkım Kararı
10:09
Muradiye Kaymakamı Çelikel Göreve Başladı İçişleri Bakanlığı’nın 3 Eylül 2014 tarihli Mülki İdare Amirleri Kararnamesi ile Van’ın Muradiye ilçesine kaymakam olarak atanan Mehmet Fatih Çelikel görevine başladı.
Muradiye Kaymakamı Çelikel Göreve Başladı
12:11
Şekerin, Tarladan Sofraya Zahmetli Yolculuğu Başladı Türkiye'nin şeker ihtiyacının önemli bir bölümünün karşılandığı Kahramanmaraş'ta, hasat dönemiyle pancarın tarladan sofraya zahmetli yolculuğu başladı.
10:14
Toplu Taşımacılar Zam İstiyor Adana Minibüsçüler Esnaf Odası Başkanı Nihat Sözütek, akaryakıt fiyatlarına yapılan zamlara rağmen şehirde hizmet veren dolmuş ve özel halk otobüslerinin yolcu taşıma ücretlerine iki yıla yakın bir süredir zam yapılmadığını belirterek, fiyat artışının kaçınılmaz hale geldiğini söyledi.
Toplu Taşımacılar Zam İstiyor
14:30
Büyükşehir'den Tufanbeylilere Müjde Adana Büyükşehir Belediye Başkanvekili Ali Şimşek, Kozan, Feke, Saimbeyli ve Tufanbeyli’de ziyaretlerde bulundu, çöplüğü kaldırma müjdesi verdi.
17:18
24 Ağustos'ta Ankara ve Çevresindeki 5 İlde 43 Noktaya Elektrik Verilmeyecek Başkent Elektrik Dağıtım, 24 Ağustos'ta Ankara'da 18, Zonguldak'ta 15, Karabük'te 6, Kırıkkale ve Kastamonu'da 2, Bartın'da ise 1 noktaya elektrik verilemeyeceğini açıkladı.
17:08
"Eğitimde Köklü Değişiklikler Bizim Dönemimizde Gerçekleşti" AK Parti Adana İl Başkanı Fikret Yeni, "Eğitimde köklü değişikler bizim dönemimizde gerçekleşti." dedi.
'Eğitimde Köklü Değişiklikler Bizim Dönemimizde Gerçekleşti'
18:43
Ankara, Çankırı, Kastamonu, Zonguldak, Bartın ve Karabük'te Elektrik Kesintisine Gidilecek Başkent Elektrik Dağıtım A.Ş., Ankara, Çankırı, Kastamonu, Zonguldak, Bartın ve Karabük’te 23 Ağustos 2014 tarihinde bazı yerlerde elektrik kesintisine gidileceğini açıkladı.
Ankara, Çankırı, Kastamonu, Zonguldak, Bartın ve Karabük'te Elektrik Kesintisine Gidilecek
17:59
23 Ağustos'ta Ankara ve Çevresindeki Bazı İllere Elektrik Verilmeyecek Başkent Elektrik Dağıtım, 23 Ağustos'ta, Ankara'da 22, Bartın'da 3, Zonguldak'ta 8, Karabük'te 4, Kastamonu'da 3, Çankırı'da ise 1 noktaya elektrik verilmeyeceğini açıkladı.
23 Ağustos'ta Ankara ve Çevresindeki Bazı İllere Elektrik Verilmeyecek
21:55
21 Ağustos'ta Ankara ve Çevresindeki İllere Elektrik Verilmeyecek Başkent Elektrik Dağıtım, Ankara'da, Karabük'te, Bartın ve Çankırı'da, Zonguldak'ta 21 Ağustos'ta elektrik kesintisine gidileceğini açıkladı.
21 Ağustos'ta Ankara ve Çevresindeki İllere Elektrik Verilmeyecek
17:53
Başkan Hüseyin Sözlu, Mansurlu Yayla Şenligine Katıldı Adana Büyükşehir Belediye Başkanı, Feke'nin Mansurlu Yaylası'nda (İnderesi Köyü) düzenlenen şenliğe katıldı.
Başkan Hüseyin Sözlu, Mansurlu Yayla Şenligine Katıldı
16:12
MHP Cumhurbaşkanlığı Seçim Çalışmalarını İlçelerde de Sürdürüyor MHP Adana teşkilatları, il merkezi dışında ilçelerde de Cumhurbaşkanlığı seçim çalışmalarını aralıksız sürdürüyor.
MHP Cumhurbaşkanlığı Seçim Çalışmalarını İlçelerde de Sürdürüyor
12:04
Saimbeyli, 160 Çeşit Kelebeğiyle Dünyanın En Önemli Biyoçeşitlilik Noktası Saimbeyli, 160 çeşit kelebeğiyle dünyanın en önemli biyoçeşitlilik noktası özelliğini taşıyor.
Saimbeyli, 160 Çeşit Kelebeğiyle Dünyanın En Önemli Biyoçeşitlilik Noktası
10:52
Türkiye'deki 400 Kelebek Türünden 160'ı Saimbeyli'de Türkiye'deki 400 kelebek türünden 160'ı Adana’nın Saimbeyli ilçesinde bulunuyor.
Türkiye'deki 400 Kelebek Türünden 160'ı Saimbeyli'de
16:14
Büyükşehir Belediyesi'nden Tufanbeyli'de İftar Yemeği Büyükşehir Belediyesi tarafından, Tufanbeyli ilçesinde iftar programı düzenledi.
Büyükşehir Belediyesi'nden Tufanbeyli'de İftar Yemeği
10:34
Atf'den Sütcü'ye Kutlama Ziyareti Adana Toroslar Federasyonu Başkanı Cenap Erol ile Toroslar Elektrik Dağıtım A.Ş (TEDAŞ) Bölge ve İcra Komitesi Üyesi Mahmut Dalkır, Türk Kızılayı Adana Şube Başkanı Ramazan Saygılı, Kozan İşletme Fakültesi Dekanı ve Toroslar Federasyonu Danışma Üyesi Prof. Dr. Turgut Çürük, Toroslar Federasyonu Denetim Kurulu Başkanı Hayali Ketmez ile Beta Bölge Başkanı Hasan Yıldız, AOSB Başkanı Bekir Sütcü’yü makamında ziyaret ederek yeniden Yönetim Kurulu Başkanlığı’na seçilmesinden dolayı kendisini
Atf'den Sütcü'ye Kutlama Ziyareti
10:10
Vali Büyük, Atf'nin Onursal Başkanı Kısa adı ATF olan ve Kozan, Saimbeyli, Feke, Tufanbeyli, Aladağ, İmamoğlu ve Sarıçam ilçelerine ait derneklerin bir araya gelmesiyle oluşan Adana Toroslar Federasyonu Başkanı Cenap Erol ve yönetim kurulu üyeleri, Vali Mustafa Büyük’ü makamında ziyaret etti.
Vali Büyük, Atf'nin Onursal Başkanı
19:23
21 Kültür Merkezi İnşaatına 33.7 Milyon Lira Türkiye'nin 21 farklı kentinde yapımı süren kültür merkezlerine 33 milyon 700 bin lira harcama yapılacağı bildirildi.
11:28
Sözlü: "Torosların Eteklerindeki İlçelerimize Hizmet Boynumuzun Borcu" AK Parti Adana Milletvekili Ali Küçükaydın, Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü’yü ziyaret etti.
Sözlü: 'Torosların Eteklerindeki İlçelerimize Hizmet Boynumuzun Borcu'
14:28
Vali Büyük Tufanbeyli'de Adana Valisi Mustafa Büyük, ilk ilçe gezisini yaptığı Tufanbeyli'de eksikliklerin giderilmesi konusunda yoğun çalışma içerisinde olacaklarını söyledi.
Vali Büyük Tufanbeyli'de
10:01
Vali Büyük Tufanbeyli'de İncelemelerde Bulundu Vali Mustafa Büyük, ilçe ziyaretleri kapsamında gittiği Tufanbeyli'de incelemelerde bulundu.
12:01
Saimbeyli'de Bin Keklik Doğaya Salındı Saimbeyli ilçesinde, hayvan popülasyonunu artırarak, sürdürülebilir av yaban hayatına katkı sağlamak amacıyla bin keklik doğaya salındı.
Saimbeyli'de Bin Keklik Doğaya Salındı
14:59
Taş ve Ağaca Şekil Veriyor Adana'nın Tufanbeyli ilçesinden Osman Yergök adlı sanatçı, açtığı atölyesinde ağaçlara şekil verirken karakalem ve yağlı boya resim de yapıyor.
Taş ve Ağaca Şekil Veriyor
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 30.01.2015 04:39:28. #1.11#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA TUFANBEYLİ HABERLERİ
[Hata Bildir]