SON DAKİKA TUFANBEYLİ HABERLERİ

Son Dakika Tufanbeyli Haberleri

 • 12:26Tufanbeyli 1. Geleneksel Amatör Futbol Turnuvası Sona ErdiTufanbeyli 1. Geleneksel Amatör Futbol Turnuvası Sona ErdiAdana’nın Tufanbeyli İlçesi Belediyesi ile Adana Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü’nün ortaklaşa düzenlediği “1. Geleneksel Amatör Futbol Turnuvası” tamamlandıTufanbeyli İlçe Spor Müdürü Mürsel Elçi, ilçede vatandaşların boş zamanını spor yaparak geçirmelerini sağlamak, spor kültürü oluşturmak, sevgi, dostluk, dayanışma, paylaşma ve kaynaşmayı sağlamak için düzenlenen turnuvanın yaklaşık bir ay sürdüğünü söyledi.
 • 15:58Adana Büyükşehir Gezici Kütüphanesi Saimbeyli'deAdana Büyükşehir Gezici Kütüphanesi Saimbeyli'deAdana Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Daire Başkanlığı’nca oluşturulan gezici kütüphane, Saimbeyli’de kitapseverlerle buluştu.
 • 12:41Büyükşehir'in Gezici Kütüphanesi Saimbeyli'deBüyükşehir'in Gezici Kütüphanesi Saimbeyli'deAdana Büyükşehir Belediyesi’nin eğitimde farkındalık oluşturmak amacıyla oluşturduğu Gezici Kütüphane’nin bu seferki durağı Saimbeyli oldu.
 • 10:46Adana'da Elektrik KesintisiAdana’nın Yumurtalık, Pozantı, Yüreğir, Seyhan, Tufanbeyli, Aladağ ve Sarıçam ilçelerinde pazar günü elektrik kesintisi uygulanacak.
 • 12:26Tufanbeyli Kapalı Semt Pazarı Kışa YetiştirilecekTufanbeyli Kapalı Semt Pazarı Kışa YetiştirilecekAdana’nın Tufanbeyli ilçesinde yapımı devam eden kapalı semt pazarı kış gelmeden bitirilerek halkın hizmetine sunulacak.
 • 16:12Ceo Ajanda 2016 - Zafer KurtulCeo Ajanda 2016 - Zafer KurtulGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Sabancı Holding Üst Yöneticisi Zafer Kurtul'un konuşması- Kibar Holding Üst Yöneticisi Tamer Saka'nın konuşması - Sabancı Holding Üst Yöneticisi Kurtul: - "Sabancı Holding'in özkaynakları 20 milyar. Yani biz yüzde 15 kazanmayı, yüzde 15 özsermaye getirisi hedefliyoruz.
 • 14:51Ceo Ajanda 2016Ceo Ajanda 2016Sabancı Holding Üst Yöneticisi (CEO) Zafer Kurtul, 2015'in 9 ayında elde ettikleri karın yeterli olmadığını belirterek, "Özsermaye karlılığı olarak baktığımızda aslında bu rakamlar oldukça düşük. Sabancı Holding'in özkaynakları 20 milyar. Yani biz yüzde 15 kazanmayı, yüzde 15 özsermaye getirisi hedefliyoruz.
 • 10:16Adana'da Elektrik KesintisiAdana’nın Seyhan, Pozantı, Sarıçam, Karataş, Yüreğir, Ceyhan ve Tufanbeyli ilçelerinde pazar günü elektrik kesintisi uygulanacak.
 • 10:32Adana'da Elektrik KesintisiAdana’nın Çukurova, Seyhan, Sarıçam, Pozantı, Karaisalı, Ceyhan, Kozan ve Tufanbeyli ilçelerinde cumartesi günü elektrik kesintisi uygulanacak.
 • 10:06Adana'da Elektrik KesintisiAdana'da Elektrik KesintisiAdana'nın Ceyhan, Karataş, Seyhan, Pozantı, Sarıçam, Tufanbeyli ve Kozan ilçelerinde Cuma günü elektrik kesintisi uygulanacak.
 • 10:12Adana'da Elektrik KesintisiAdana'nın Seyhan, Karataş, Yüreğir, Tufanbeyli, Kozan ve Ceyhan ilçelerinde Perşembe günü elektrik kesintisi uygulanacak.
 • 10:54Enerjisa Tiyatroyu Öğrencilerin Ayağına GötürdüEnerjisa Tiyatroyu Öğrencilerin Ayağına GötürdüEnerjisa, Adana’nın Tufanbeyli ilçesinde hiç tiyatro izlemeyen öğrencilerin ayağına tiyatro götürdü.
 • 17:59Büyükşehir, Tufanbeyli Merkez ve Köylerdeki Su Sorununu ÇözüyorBüyükşehir, Tufanbeyli Merkez ve Köylerdeki Su Sorununu ÇözüyorAdana Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi (ASKİ), Tufanbeyli merkezi ve 29 mahallesindeki eksiklikleri tespit ederek giderilmesi için hazırlanan projeler hayata geçirilmeye başlandı.
 • 15:29İlçelerdeki Su Depoları Yenileniyorİlçelerdeki Su Depoları YenileniyorAdana Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi (ASKİ) Genel Müdürlüğü ekipleri, Adana’nın ilçelerindeki tüm içme suyu depolarının tadilat bakım ve onarımı yapıyor.
 • 17:31Tufanbeyli seçim sonuçları 1 Kasım 2015 oy dağılımı - Tufanbeyli Tufanbeyli seçim sonuçları 1 Kasım 2015 oy dağılımı - TufanbeyliTufanbeyli seçim sonuçları 1 Kasım 2015 Tufanbeyli oy dağılımı. 1 Kasım seçim sonuçları sonrası ortaya çıkan tablo en kolay ve anlaşılır görseller eşliğinde haberler.com'un seçim sonuçları sayfasında.
 • 17:02Şehit Polis Memuru Sadık Özkan, Tufanbeyli'de Toprağa VerildiŞehit Polis Memuru Sadık Özkan, Tufanbeyli'de Toprağa VerildiDiyarbakır'ın Kayapınar ilçesinde terör örgütü IŞİD mensuplarının bulunduğu binaya düzenlenen operasyonda şehit düşen polis memuru Sadık Özkan (25), memleketi Adana’nın Tufanbeyli ilçesinde toprağa verildi.
 • 16:07Şehit Polis Sadık Özkan, Tufanbeyli'de Toprağa VerildiŞehit Polis Sadık Özkan, Tufanbeyli'de Toprağa VerildiDiyarbakır'de IŞİD terör örgütüyle girilen çatışmada şehit olan özel harekat polisi 25 yaşındaki Sadık Özkan, memleketi Adana'nın Tufanbeyli İlçesi'nde düzenlenen törenin ardından gözyaşlarıyla toprağa verildi.
 • 12:58Ünüvar ve Gümüş, Adana Şehir Hastanesi İnşaatını GezdiÜnüvar ve Gümüş, Adana Şehir Hastanesi İnşaatını GezdiAK Parti Adana Milletvekili Prof. Dr. Necdet Ünüvar, Adana ve Mersin’e, Sağlık Bakanlığınca çok önemli sağlık yatırımları yapıldığını, bu yatırımların, yakın zamanda açılacak şehir hastaneleriyle taçlanacağını söyledi.
 • 10:49Şehit Polisin Cenazesi Helikopterle Tufanbeyli'ye GönderildiŞehit Polisin Cenazesi Helikopterle Tufanbeyli'ye GönderildiDiyarbakır'ın Kayapınar ilçesinde, terör örgütü IŞİD mensuplarının bulunduğu binaya düzenlenen operasyonda şehit olan 25 yaşındaki polis memuru Sadık Özkan'ın cenazesi Adana Aşkım Tüfekçi Devlet Hastanesi morgundan alındı.
 • 10:10Tümer: Tümer: "Her İşin Başı Sağlık Olacak"Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Adana Milletvekili ve Milletvekili Adayı, İnşaat Mühendisi Zülfikar İnönü Tümer, Milletvekili Adayı Rukiye Çinkılıç’la birlikte Adana’nın en uzak ilçesi Tufanbeyli’ye yaptığı ziyarette “CHP iktidarında her işin başı sağlık olacak” dedi.
 • 18:54Şehit Polisin Babaevine Ateş DüştüŞehit Polisin Babaevine Ateş DüştüDiyarbakır’da IŞİD terör örgütü militanlarıyla girilen çatışmada şehit olan özel harekat polisi Sadık Özkan’ın Adana’nın Tufanbeyli ilçesindeki baba ocağına ateş düştü.
 • 18:47Şehit Polis Memurunun Tufanbeyli'de Ki Baba Evine Acı Haber UlşatıŞehit Polis Memurunun Tufanbeyli'de Ki Baba Evine Acı Haber UlşatıDiyarbakır'ın Kayapınar ilçesinde, terör örgütü IŞİD mensuplarının bulunduğu binaya düzenlenen operasyonda şehit düşen 25 yaşında ki polis memuru Sadık Özkan’ın Tufanbeyli’deki baba ocağına ateş düştü.
 • 14:26Tufanbeyli'ye Şehit Ateşi DüştüTufanbeyli'ye Şehit Ateşi DüştüDiyarbakır'da IŞİD terör örgütü militanlarıyla girilen çatışmada şehit olan özel harekat polisi 25 yaşındaki Sadık Özkan'ın Adana'nın Tufanbeyli İlçesi'ndeki baba ocağına ateş düştü.
 • 13:58Tufanbeyli'ye Şehit Ateşi DüştüTufanbeyli'ye Şehit Ateşi DüştüDiyarbakır'da ışid terör örgütü militanlarıyla girilen çatışmada şehit olan özel harekat polisi 25 yaşındaki Sadık Özkan'ın Adana'nın Tufanbeyli İlçesi'ndeki baba ocağına ateş düştü.
 • 11:49CHP'li Yağ: Çukurova'da Esnaf ve Çiftçiye 'Yenilenme' Fırsatı SunacağızCHP'li Yağ: Çukurova'da Esnaf ve Çiftçiye 'Yenilenme' Fırsatı SunacağızCumhuriyet Halk Partisi (CHP) Adana İl Başkanı Gökhan Yağ, partisinin Çukurova'da tarım başta olmak üzere tüm sektörlerdeki işletmelerde yüksek enerji kullanan teknolojik değeri düşük alet, makine ve ekipmanların tespitini yaparak bölgede ilk kez ‘ileri teknoloji değişim teşviki ve seferberliği’ uygulayacağını söyledi.
 • 11:05Chp, Adana Vizyonunu AçıkladıChp, Adana Vizyonunu AçıkladıCumhuriyet Halk Partisi (CHP) Adana l Başkanı Gökhan Yağ, CHP’nin Adana vizyonunu açıklayarak “CHP iktidarında Adana mutlu ve umutlu insanların yaşadığı, yaşanabilir bir kent haline gelecek” dedi.
 • 13:34Sabancı Holding Enerji Grup Başkanı Göçmen: Sabancı Holding Enerji Grup Başkanı Göçmen: "Elektrik Piyasasının Liberalleşmesini Bekliyoruz"Sabancı Holding Enerji Grup Başkanı Mehmet Göçmen, elektrik enerjisi sektörünün liberalizasyona hazır olduğunu belirterek, ’Elektrik piyasasının liberalleşmesini bekliyoruz.
 • 10:22Adana'da Elektrik KesintisiAdana’nın Çukurova, Karaisalı, Seyhan, Yumurtalık, Tufanbeyli, Kozan, Aladağ, Karaisalı ve Pozantı ilçelerinde cumartesi günü elektrik kesintisi uygulanacak.
 • 10:19Dağlı: Dağlı: "Huzurun Adresi AK Parti'dir"AK Parti Adana Milletvekili Adayı Tamer Dağlı, seçim çalışmaları kapsamında Tufanbeyli ve Feke ilçesini gezdi.
 • 09:45Ünüvar: Ünüvar: "Ak Parti, Vizyonu Olan Yegane Parti"AK Parti Adana Milletvekili Prof. Dr. Necdet Ünüvar, AK Parti’nin, geleceğe yönelik konuşan ve vizyonu olan yegane parti olduğunu söyledi.
 • 10:21Adana'da Elektrik KesintisiAdana’nın Karataş, Karaisalı, Seyhan, Yüreğir, İmamoğlu, Ceyhan, Saimbeyli, Tufanbeyli, Feke ve Kozan ilçelerinde cumartesi günü elektrik kesintisi uygulanacak.
 • 11:58MHP'li Yılmaz: Akp, 2.5 Milyon Adanalıyı CezalandırıyorMHP'li Yılmaz: Akp, 2.5 Milyon Adanalıyı CezalandırıyorMilliyetçi Hareket Partisi (MHP) Adana Milletvekili Seyfettin Yılmaz, 4 yıl önce Adana Metrosu’nun borçlarıyla birlikte Ulaştırma, Haberleşme ve Denizcilik Bakanlığı’na devredilmesi için dönemin Başbakanı tarafından söz verilmesine rağmen bunun yapılmadığını söyledi.
 • 13:12MHP'li Yılmaz: Ey Davutoğlu; Yüreğin Yetiyorsa Kur'an Üzerine Yemin EtMHP'li Yılmaz: Ey Davutoğlu; Yüreğin Yetiyorsa Kur'an Üzerine Yemin EtMHP Adana Milletvekili Seyfettin Yılmaz, 7 Haziran seçimleri sonrası Başbakan Ahmet Davutoğlu’nun ne CHP’ye, ne de MHP’ye koalisyon hükümeti kurmak için teklifte bulunmadığını savundu.
 • 10:34Firar Edip, Eşini ve Onun Sevgilisini Vuran Zanlı YakalandıFirar Edip, Eşini ve Onun Sevgilisini Vuran Zanlı YakalandıAdana'da tahliyesine 16 gün kala firar ederek eşini ve onun sevgilisi olduğu öne sürülen kişiyi vuran Musa S., düzenlenen operasyonla ağabeyinin evinde yakalandı.
 • 09:44Dağlı: Dağlı: "1 Kasım Bir İstiklal Mücadelesidir"AK Parti Adana Milletvekili Tamer Dağlı, "1 Kasım seçimleri gerçekten başka. Seçimden öte bu bir istiklal mücadelesidir.
 • 12:11Şekerin Yolculuğu İstihdama Katkı SağlıyorŞekerin Yolculuğu İstihdama Katkı SağlıyorGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Şeker pancarının sökülmesi- Şeker pancarının temizlenmesi- Çiftçinin konuşması- Şeker pancarının iş makinesi ile sökülmesi- Römorka boşaltılması- Çiftçinin konuşması- Elbistan Ziraat Odası Başkanı Mehmet Ali Bulut'un açıklaması Şekerin yolculuğu istihdama katkı sağlıyor- Elbistan Ziraat Odası Başkanı Bulut: - "Şeker pancarı üretiminden sofralara giden yolculukta önemli bir istihdam sağlıyor"- Elbistan Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Paksoy: - "Şeker fabrikasında çalışan işçi ve memurun da ilçe ekonomisine yaptığı katkı göz önünde bulundurulduğunda ekonomiye katkısının yukarılara çıktığını görüyoruz" KENAN ARAYICI - Türkiye'nin 4. büyük ovası olan Elbistan Ovası'nda yetişen şeker pancarı, 25 bin işçinin geçim kaynağı olurken, ülke ekonomisine de ciddi katkılar sağlıyor.
 • 11:17Şekerin Yolculuğu İstihdama Katkı SağlıyorTürkiye'nin 4. büyük ovası olan Elbistan Ovası'nda yetişen şeker pancarı, 25 bin işçinin geçim kaynağı olurken, ülke ekonomisine de ciddi katkılar sağlıyor.
 • 10:09Firar Edip Eşini Vuran Zanlı: 3 Kişiyi Daha VuracağımFirar Edip Eşini Vuran Zanlı: 3 Kişiyi Daha VuracağımAdana'da cezaevinden firar ederek eşiyle ilişkisi olduğunu düşündüğü kişiyi yaralayan zanlı, 3 kişiyi daha vurduktan sonra teslim olacağını söyledi
 • 14:35Vali Büyük, Saimbeyli, Tufanbeyli ve Feke'de İncelemelerde BulunduVali Büyük, Saimbeyli, Tufanbeyli ve Feke'de İncelemelerde BulunduAdana Valisi Mustafa Büyük, Saimbeyli, Tufanbeyli ve Feke ilçelerinde çeşitli ziyaret ve incelemelerde bulundu.
 • 12:27Evde Erkek Sesi Duydu, Cezaevinden Firar Edip Eşini VurduEvde Erkek Sesi Duydu, Cezaevinden Firar Edip Eşini VurduAdana Turfanbeyli'de eşiyle telefonda görüşürken açık kalan telefondan erkek sesi duyan Musa S., cezaevinden çıkmasına 16 gün kala firar ederek eşini vurdu.
 • 11:36Adana'da Elektrik KesintisiAdana’nın Yüreğir, Karataş, Seyhan Ceyhan, Aladağ, Kozan ve Tufanbeyli ilçelerinde cumartesi günü elektrik kesintisi uygulanacak.
 • 09:32Üniversiteye Kayıt Yolunda Kaza: 1 Ölü, 4 YaralıÜniversiteye Kayıt Yolunda Kaza: 1 Ölü, 4 YaralıÇukurova Üniversitesi Tufanbeyli Meslek Yüksekokuluna kayıt yaptırmak için yola çıktıkları öğrenilen ve içinde 5 kişinin bulunduğu otomobil kaza yaptı.
 • 14:29Baş: Baş: "Ülkemizi Terörden Temizlemek İçin Çok Çalışmalıyız"Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Adana İl Başkanı Yusuf Baş, “Ülkemizi bölücü terörden, ekonomik terörden temizlemek için çok çalışmalıyız” dedi.
 • 10:53Dağlı Seçim Çalışmalarına BaşladıDağlı Seçim Çalışmalarına BaşladıAK Parti Adana Milletvekili Adayı Tamer Dağlı, listelerin açıklanmasının ardından hiç vakit kaybetmeden çalışmalarına başladı.
 • 00:05Aski'ye Ait Kamyonet Takla Attı: 1 Ölü, 2 YaralıAski'ye Ait Kamyonet Takla Attı: 1 Ölü, 2 YaralıAdana'nın Kozan İlçesi'nde ASKİ'ye ait kamyonet, sürücüsünün direksiyon hakimiyetini kaybetmesi sonucu yoldan çıkarak takla attı.
 • 13:19Elbistan Şeker Fabrikası'nda Pancar Alımı BaşladıElbistan Şeker Fabrikası'nda Pancar Alımı BaşladıElbistan Şeker Fabrikası’nda 31. Kampanya Dönemi, çiftçiden şeker pancarı alımı ile başladı.
 • 14:32Ayaklı Kan Bankası GibiAyaklı Kan Bankası GibiAdana’nın Tufanbeyli İlçesi’nde Türk Kızılayı’na 2 yılda 10 ünite kan bağışında bulunan Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü Mürsel Erçil’e bronz madalya verildi.
 • 12:232 Yılda Biteceği Söylenen Duble Yol 7 Yılda Bitirilemedi2 Yılda Biteceği Söylenen Duble Yol 7 Yılda Bitirilemedi35 milyon liraya mal olacağı ve 2 yılda bitirileceği belirtilen Kozan-Adana yolu aradan 7 yıl geçmesine rağmen hâlâ bitirilemedi.
 • 22:21Kazada Yaralanan Korelilere İlk Müdahale Olay Yerinden Geçen DoktordanAdana’nın Tufanbeyli ilçesinde enerji santralinde çalıştıkları belirtilen Koreli mühendisler, kaza yaptı.
 • 12:26MHP'li Karakaya'dan Hekimevi ve Kene Ölümleriyle İlgili Soru ÖnergesiMHP'li Karakaya'dan Hekimevi ve Kene Ölümleriyle İlgili Soru ÖnergesiMHP Genel Başkan Yardımcısı Adana Milletvekili Mevlüt Karakaya, Adana Hekimevi’nin kapatılmasıyla ortaya çıkan sorunu ve paniğe neden olan ölümcül kene vakasını meclis gündemine taşıdı.