SON DAKİKA TUFANBEYLİ HABERLERİ

Son Dakika Tufanbeyli Haberleri

 • 09:39 Adana'da Elektrik Kesintisi Adana’nın Pozantı, Karataş, Yumurtalık, Feke, İmamoğlu, Kozan, Aladağ, Saimbeyli ve Tufanbeyli ilçelerinde çarşamba günü elektrik kesintisi uygulanacak.
 • 09:54 Adana'da Elektrik Kesintisi Adana’nın Karaisalı, Pozantı, Yüreğir, Karataş, Ceyhan, Yumurtalık, Tufanbeyli, Aladağ ve Karataş ilçelerinde salı günü elektrik kesintisi uygulanacak.
 • 15:59 Fotoğraf Avcıları Tufanbeyli'de Fotoğraf Avcıları Tufanbeyli'de Yerli ve yabancı toplam 150 fotoğrafçının katıldığı yarışma Tufanbeyli Belediyesi’nin ev sahipliğinde düzenlenen açılış kokteyliyle start aldı.
 • 12:59 Daha Temiz Bir Adana İçin İş Birliği Daha Temiz Bir Adana İçin İş Birliği Adana’nın 15 ilçesinde temizlik hizmetlerinin eşgüdüm içinde, daha etkili şekilde sürdürülmesi için Adana Büyükşehir Belediyesi koordinatör rol üstlendi.
 • 10:04 Adana'da Elektrik Kesintisi Adana’nın Karaisalı, Pozantı, Karataş, Sarıçam, Seyhan, Yüreğir, Çukurova, İmamoğlu, Yumurtalık, Ceyhan ve Tufanbeyli ilçelerinde cumartesi günü elektrik kesintisi uygulanacak.
 • 10:02 Adana'da Elektrik Kesintisi Adana’nın Pozantı, Karataş, Seyhan, Çukurova, Karataş, Sarıçam, Yumurtalık, Kozan, Ceyhan, İmamoğlu, Feke, Aladağ, Tufanbeyli ve Saimbeyli ilçelerinde cuma günü elektrik kesintisi uygulanacak.
 • 10:40 Adana Büyükşehir, Kırsalda Hayata Bağlıyor Adana Büyükşehir, Kırsalda Hayata Bağlıyor Adana Büyükşehir Belediyesi’nin tarım ve hayvancılığı geliştirmek amacıyla uygulamaya koyduğu kırsal kalkınma projeleri köylüye iş, aş olarak yansıyor.
 • 13:04 Tufanbeyli Kaymakamlığı'ndan Malzeme Yardımı Tufanbeyli Kaymakamlığı'ndan Malzeme Yardımı Tufanbeyli Kaymakamlığı Gençlik Hizmetleri ve Spor ilçe Müdürlüğü ile Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı tarafından ortak hazırlanan projeyle, okul ve kulüplere spor malzemesi yardımı gerçekleştirildi.
 • 09:51 Adana'da Elektrik Kesintisi Adana’nın Karaisalı, Pozantı, Seyhan, Sarıçam, Ceyhan, Yumurtalık, Tufanbeyli ve Karataş ilçelerinde cumartesi günü elektrik kesintisi uygulanacak.
 • 10:44 Adana 32 Yılda 434 Şehit Verdi Adana 32 Yılda 434 Şehit Verdi Bölücü terör örgütü PKK’nın 1984 yılında silahlı eyleme başladığı günden bugüne Adanalı 434 polis ve asker şehit oldu.
 • 13:35 Sabancı Holding'in 3 Aylık Net Karı 641 Milyon Lira Sabancı Holding'in yılın ilk üç ayındaki net karı 641 milyon lira oldu.
 • 12:15 Sabancı Holding 3 Aylık Karını Kamuoyuna Duyurdu Sabancı Holding 3 Aylık Karını Kamuoyuna Duyurdu Sabancı Holding, 2016 yılının ilk üç aylık karını açıkladı. Şirketin satışları, geçen yılın aynı dönemine göre yüzde 23 artarak 8 milyar 260 milyon TL oldu.
 • 13:17 Yumurta Üreticiliği Projesi Yumurta Üreticiliği Projesi Adana Büyükşehir Belediyesi’nin, “Yerinde Kalkınma” amacıyla kırsalda başlattığı faaliyetlerden biri olan Yumurta Üreticiliği Projesi’nde son aşamaya gelindi.
 • 10:59 Adana'da Elektrik Kesintisi Adana’nın Karataş, Yüreğir, Seyhan, Sarıçam, Tufanbeyli, Feke, Saimbeyli ve Kozan ilçelerinde Cuma günü elektrik kesintisi uygulanacak.
 • 10:56 Masa Tenisi Turnuvası Ödül Töreni Masa Tenisi Turnuvası Ödül Töreni Adana’nın Tufanbeyli ilçesinde 23 Nisan Ulusal Egemenlik Çocuk Bayramı etkinlikleri kapsamında gerçekleştirilen “23 Nisan Okullar ve Kurumlararası Masa Tenisi Turnuvası”nda dereceye girenlere kupa, madalya ve diğer ödülleri düzenlenen törenle verildi.
 • 11:49 Menevşe: Cumhurbaşkanı Erdoğan Adana'nın Motivasyonunu Yükseltti Menevşe: Cumhurbaşkanı Erdoğan Adana'nın Motivasyonunu Yükseltti Adana Ticaret Odası (ATO) Yönetim Kurulu Başkanı Atila Menevşe, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın Adana'ya gerçekleştirdiği ziyaret ve ardından yapılan toplu açılışların, kent ekonomisinin lokomotifi konumundaki iş dünyasına önemli bir moral kaynağı olduğunu söyledi.
 • 10:10 Menevşe: "Cumhurbaşkanımızın Ziyareti Motivasyonumuzu Yükseltti" Adana Ticaret Odası (ATO) Yönetim Kurulu Başkanı Atila Menevşe, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Adana’ya gerçekleştirdiği ziyaret ve ardından yapılan toplu açılışların, kent ekonomisinin lokomotifi konumundaki iş dünyasına önemli bir moral kaynağı olduğunu belirterek, “Cumhurbaşkanımıza, kentimizin sorunları ve çözüm önerilerini içeren rapor sunduk. Kentimize göstermiş olduğu ilgi ve yakınlığın en kısa zamanda yatırım ve istihdama dönüşeceğine inancımız tamdır” diye konuştu.
 • 10:07 Adana'da Elektrik Kesintisi Adana’nın Karataş, Yüreğir, Pozantı, Yumurtalık, Kozan, Saimbeyli, Aladağ ve Tufanbeyli ilçelerinde çarşamba günü elektrik kesintisi uygulanacak.
 • 11:48 Güler Sabancı: "Enerji Yatırımlarına Destek İçin Düzenleme Bekliyoruz" Sabancı Holding Yönetim Kurulu Başkanı Güler Sabancı da, son 10 yılda özel sektörün enerjiye yaptığı 100 milyar dolarlık yatırımın 11 milyar dolarını ortakları E.ON ile yaptıklarını belirterek, sektörde liberalleşme ve rekabetçiliğin artacağına inandıklarını kaydetti.
 • 09:48 Bakan Albayrak: "Yerli Kömür İçin Özel Sektör Desteklenecek" Bakan Albayrak, Türkiye'de yerli kömürün sonuna kadar kullanılmaya devam edileceğini belirterek, bu kapsamda özel sektöre desteğin de sürdürüleceğini ifade etti.
 • 20:38 Enerjisa Tufanbeyli Linyit Santrali Açıldı Enerjisa Tufanbeyli Linyit Santrali Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın katılımıyla açıldı.
 • 20:03 Cumhurbaşkanı Erdoğan, Enerjisa Tufanbeyli Termik Santrali'ni Açtı - Ek Fotoğraflar) Cumhurbaşkanı Erdoğan, Enerjisa Tufanbeyli Termik Santrali'ni Açtı - Ek Fotoğraflar)
 • 20:01 Cumhurbaşkanı Erdoğan, Enerjisa Tufanbeyli Termik Santrali'ni Açtı (4) Adana'dan AYRILDICumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, OSB'deki açılışın ardından otobüsle Adana Havaalanı'na geçerek uçakla kentten ayrıldı.
 • 19:39 Adana Kebabı Yedi Adana Kebabı Yedi Cumhurbaşkanı Erdoğan, Enerjisa Tufanbeyli Termik Santrali'ni açtı (EK)ADANA KEBABI YEDİCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan için Adana Hacı Sabancı Organize Sanayi Bölgesi Bölge Başkanlığı binası önüne dev kebap mangalı kuruldu.
 • 19:11 Cumhurbaşkanı Erdoğan, Enerjisa Tufanbeyli Termik Santrali'ni Açtı (3) Adana KEBABI YEDİCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan için Adana Hacı Sabancı Organize Sanayi Bölgesi Bölge Başkanlığı binası önüne dev kebap mangalı kuruldu.
 • 18:44 Adana Osb'de Fabrikaların Toplu Açılış Töreni Adana Valisi Mustafa Büyük, yeni tesislerin açılmasıyla Adana Hacı Sabancı Organize Sanayi Böglesi'nin daha da değerli hale geldiğini belirtti.
 • 18:23 Enerjisa Tufanbeyli Termik Santrali Açılış Töreni Sabancı Holding Yönetim Kurulu Başkanı Güler Sabancı, Enerjisa Tufanbeyli Termik Santrali'nin Türkiye'nin özel sektör tarafından ileri teknoloji kullanılarak inşa edilen en büyük linyit santrali olduğunu belirterek "Enerjisa olarak, ülkemizin geleceğine duyulan inancımızla güvenimizle ortağımız E.ON ile birlikte 11 milyar dolarlık yatırım yaptık." dedi.
 • 18:20 Cumhurbaşkanı Erdoğan Adana'da Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, "Türkiye'ye bakınca sadece hendekleri görenler, bunlara sesleniyorum, 'Bu hendekleri kazdıranlara bakın' diyorum.
 • 18:06 Cumhurbaşkanı Erdoğan, Enerjisa Tufanbeyli Termik Santrali'ni Açtı (2) Cumhurbaşkanı Erdoğan, Enerjisa Tufanbeyli Termik Santrali'ni Açtı (2) 'gerçek TÜRKİYE I BU ESERLER'Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Enerjisa Tufanbeyli Termik Santrali'nin açılışının ardından helikopterle Adana Hacı Sabancı Organize Sanayi Bölgesi'ne geçti, Samsun Makina Adana Düktil Boru Fabrikası ile birlikte 49 tesisin toplu açılışına katıldı.
 • 17:07 Erdoğan: Erdoğan: "(Avrupa) Terör Olayları Üzerinden Türkiye'yi Okumaya Kalkarsan Yanılırsın" GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ : Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın konuşması Güler Sabancı'nın Cumhurbaşkanı Erdoğan'a sertifika takdimi Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Tufanbeyli Termik Santrali'nin açılışını yapması Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Ey Avrupa, ey dünya eğer Türkiye'nin gerçek fotoğrafını görmek istiyorsan işte buraya bak. Terör sadece bizim değil tüm insanlığın sorunu. Terör olayları üzerinden Türkiye'yi okumaya kalkarsan yanılırsın.
 • 16:57 Enerjisa Tufanbeyli Termik Santrali Açılış Töreni Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, "Ey Avrupa, ey dünya eğer Türkiye'nin gerçek fotoğrafını görmek istiyorsan işte buraya bak. Terör sadece bizim değil tüm insanlığın sorunu. Terör olayları üzerinden Türkiye'yi okumaya kalkarsan yanılırsın.
 • 16:49 Cumhurbaşkanı Erdoğan, Tufanbeyli'de Cumhurbaşkanı Erdoğan, Tufanbeyli'de GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ : Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın salona gelmesi Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın programa katılanlar ile selamlaşması Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın salondan ayrılılşı ADANA - Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Enerjisa'nın Termik Santrali açılış törenine katılmak için Tufanbeyli ilçesine geldi.
 • 16:39 Erdoğan: Türkiye'nin Gerçek Fotoğrafı İşte Bu Yatırımlar ve Hizmetlerdir Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Enerjisa Tufanbeyli Linyit Santrali Açılış Töreni'ne katıldı.
 • 16:36 Enerjisa Tufanbeyli Termik Santrali Açılış Töreni Enerji Piyasası Düzenleme Kurumu (EPDK) Başkanı Mustafa Yılmaz, Türkiye'nin geleceği, ülkenin refahı için yapılan her yatırım çok değerli olduğunu belirterek, "Özel sektörümüzün hem yatırımlarını hem de arama çalışmalarını aralıksız sürdüreceğine inanıyorum.
 • 16:33 Enerjisa Tufanbeyli Linyit Santrali Açılış Töreni Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, "Önümüzdeki 10 yılda enerji alanında ihtiyaç duyacağımız yatırım miktarı 110 milyar dolar olarak hesaplanıyor.
 • 16:24 Cumhurbaşkanı Erdoğan, Tufanbeyli Linyit Santrali'nin Açılışını Yaptı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Türkiye’nin son yıllarda yaşadığı sıkıntıların pek çoğunun gerisinde Türkiye’yi 2023 hedeflerinden uzaklaştırma amacı olduğunu belirterek, Türkiye’de bu gerçekleri kavrayamadıkları için aynı üslup ile konuşan ve aynı amaca hizmet edenler olduğunu, kendisinin bu kişilere “Mankurt” dediğini söyledi.
 • 16:12 Cumhurbaşkanı Erdoğan: İthal Kömür Gelmesine Karşıyım Cumhurbaşkanı Erdoğan: İthal Kömür Gelmesine Karşıyım 450 MW kurulu gücü ile Türkiye'nin 42'nci, Adana'nın ise 2'nci büyük enerji santrali olan, Sabancı Holding'e bağlı Enerjisa tarafından kurulumu yapılan Tufanbeyli Termik Santrali'nin açılışına Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı damadı Berat Albayrak, Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu ile birlikte katılan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ı, Adana Havaalanı'nda Çevre ve Şehircilik Bakanı Fatma Güldemet Sarı, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Ömer Çelik, Adana Valisi Mustafa Büyük, Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü ve diğer ilgililer karşıladı.
 • 16:03 Enerjisa Tufanbeyli Termik Santrali Açılış Töreni Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Berat Albayrak, Türkiye'nin özel sektör tarafından en büyük yerli linyit santrallerinden birini açılışını gerçekleştirdiklerini belirterek, "Yerli· kömürümüzü sonuna kadar kullanmaya devam edeceğiz.
 • 15:52 Erdoğan: Erdoğan: "Bu Tür Yatırımlarda Bir Çok 'İstemezük' Diyenler Çıkar" GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ : Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın salona gelişi Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın programa katılanlar ile selamlaşması Güler Sabancı'nın konuşması Berat Albayrak'ın konuşması Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın kürsüye çıkışı Erdoğan'ın konuşması Cumhurbaşkanı Erdoğan Adana'da, Enerjisa Tufanbeyli Termik Santrali açılış töreninde yaptığı konuşmada, "Bildiğiniz gibi bu tür yatırımlarda bir çok 'İstemezük' diyenler çıkar fakat bunların üzerine üzerine gitmek suretiyle onlara bunu kabul ettirmek durumundayız, tüm milletimizin menfaati çıkarı için, ülkemizin menfaati, çıkarı için" dedi.
 • 15:51 Cumhurbaşkanı Erdoğan, Enerjisa Tufanbeyli Termik Santrali'ni Açtı - Ek Fotoğraflar Cumhurbaşkanı Erdoğan, Enerjisa Tufanbeyli Termik Santrali'ni Açtı - Ek Fotoğraflar
 • 15:50 Adana - Cumhurbaşkanı Erdoğan Enerjisa Tufanbeyli Linyit Santrali Açılış Töreni'nde Konuştu 2 Adana - Cumhurbaşkanı Erdoğan Enerjisa Tufanbeyli Linyit Santrali Açılış Töreni'nde Konuştu 2 Adana - Cumhurbaşkanı Erdoğan Enerjisa Tufanbeyli Linyit Santrali Açılış Töreni'nde konuştu 2(Tür: Yurt)
 • 15:50 Adana - Cumhurbaşkanı Erdoğan Enerjisa Tufanbeyli Linyit Santrali Açılış Töreni'nde Konuştu 3 Adana - Cumhurbaşkanı Erdoğan Enerjisa Tufanbeyli Linyit Santrali Açılış Töreni'nde Konuştu 3 Adana - Cumhurbaşkanı Erdoğan Enerjisa Tufanbeyli Linyit Santrali Açılış Töreni'nde konuştu 3(Tür: Yurt)
 • 15:33 Erdoğan, 1.5 Milyon Konuta Yetecek Enerji Üretecek Termik Santralini Açtı Erdoğan, 1.5 Milyon Konuta Yetecek Enerji Üretecek Termik Santralini Açtı Cumhurbaşkanı Erdoğan, 1.1 milyar dolar harcanıp 1.5 milyon konuta yetecek enerji üretecek Tufanbeyli Termik Santrali'nin açılışını yaptı, "Siz çevrecilere kulak asmayın" dedi.
 • 15:01 Güler Sabancı, Açılış Töreni Öncesinde Hazırlıkları İnceledi Güler Sabancı, Açılış Töreni Öncesinde Hazırlıkları İnceledi GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ : Güler Sabancı'nın, açılış töreni öncesinde hazırlıkları incelemesinden görüntüler ADANA - Sabancı Holding Yönetim Kurulu Başkanı Güler Sabancı, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın katılacağı Enerjisa Tufanbeyli Termik Santrali'nin açılış töreni öncesinde hazırlıkları inceledi.
 • 14:56 Cumhurbaşkanı Erdoğan Adana'da, Enerjisa Tufanbeyli Termik Santrali Açılış Töreninde Yaptığı...
 • 14:00 Cumhurbaşkanı'nın Geldiği Havalimanına Giren Araçlar Didik Didik Arandı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın geldiği Adana Havalimanı’na giren bütün araçlar polis tarafından didik didik arandı.
 • 13:04 Cumhurbaşkanı Erdoğan Adana'ya Geldi Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, özel uçak "ANA" ile saat 12.30'da Adana'ya geldi.
 • 12:18 Cumhurbaşkanı Erdoğan, Adana'ya Gitti Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, özel uçakla Adana'ya gitti.
 • 09:01 Gündem / 24 Nisan 2016 Kurucusu: Mustafa Kemal Atatürk / 6 Nisan 19201- Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Enerjisa Tufanbeyli Termik Santrali'nin açılış törenine katılacak.
 • 01:38 Gündem Özetine Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Enerjisa Tufanbeyli Termik Santrali'nin açılış törenine katılacak.