03:0100
SON DAKİKA TUFANBEYLİ HABERLERİ

Son Dakika Tufanbeyli Haberleri

  Muradiye Kaymakamı Çelikel Göreve Başladı

  Muradiye Kaymakamı Çelikel Göreve Başladı

  İçişleri Bakanlığı’nın 3 Eylül 2014 tarihli Mülki İdare Amirleri Kararnamesi ile Van’ın Muradiye ilçesine kaymakam olarak atanan Mehmet Fatih Çelikel görevine başladı. (01 Ekim 2014 Çarşamba )

   

  Şekerin, Tarladan Sofraya Zahmetli Yolculuğu Başladı

  Türkiye'nin şeker ihtiyacının önemli bir bölümünün karşılandığı Kahramanmaraş'ta, hasat dönemiyle pancarın tarladan sofraya zahmetli yolculuğu başladı. (20 Eylül 2014 Cumartesi )

   

  Toplu Taşımacılar Zam İstiyor

  Toplu Taşımacılar Zam İstiyor

  Adana Minibüsçüler Esnaf Odası Başkanı Nihat Sözütek, akaryakıt fiyatlarına yapılan zamlara rağmen şehirde hizmet veren dolmuş ve özel halk otobüslerinin yolcu taşıma ücretlerine iki yıla yakın bir süredir zam yapılmadığını belirterek, fiyat artışının kaçınılmaz hale geldiğini söyledi. (07 Eylül 2014 Pazar )

   

  Büyükşehir'den Tufanbeylilere Müjde

  Adana Büyükşehir Belediye Başkanvekili Ali Şimşek, Kozan, Feke, Saimbeyli ve Tufanbeyli’de ziyaretlerde bulundu, çöplüğü kaldırma müjdesi verdi. (22 Ağustos 2014 Cuma )

   

  24 Ağustos'ta Ankara ve Çevresindeki 5 İlde 43 Noktaya Elektrik Verilmeyecek

  Başkent Elektrik Dağıtım, 24 Ağustos'ta Ankara'da 18, Zonguldak'ta 15, Karabük'te 6, Kırıkkale ve Kastamonu'da 2, Bartın'da ise 1 noktaya elektrik verilemeyeceğini açıkladı. (21 Ağustos 2014 Perşembe )

   

  'Eğitimde Köklü Değişiklikler Bizim Dönemimizde Gerçekleşti'

  "Eğitimde Köklü Değişiklikler Bizim Dönemimizde Gerçekleşti"

  AK Parti Adana İl Başkanı Fikret Yeni, "Eğitimde köklü değişikler bizim dönemimizde gerçekleşti." dedi. (21 Ağustos 2014 Perşembe )

   

 

  Vali Büyük Tufanbeyli'de İncelemelerde Bulundu

  Vali Mustafa Büyük, ilçe ziyaretleri kapsamında gittiği Tufanbeyli'de incelemelerde bulundu. (22 Haziran 2014 Pazar )

   

  Saimbeyli'de Bin Keklik Doğaya Salındı

  Saimbeyli'de Bin Keklik Doğaya Salındı

  Saimbeyli ilçesinde, hayvan popülasyonunu artırarak, sürdürülebilir av yaban hayatına katkı sağlamak amacıyla bin keklik doğaya salındı. (17 Haziran 2014 Salı )

   

  Taş ve Ağaca Şekil Veriyor

  Taş ve Ağaca Şekil Veriyor

  Adana'nın Tufanbeyli ilçesinden Osman Yergök adlı sanatçı, açtığı atölyesinde ağaçlara şekil verirken karakalem ve yağlı boya resim de yapıyor. (11 Haziran 2014 Çarşamba )

   

  Büyükşehir Belediye Meclisinde Sel Felaketi Gündemi

  Büyükşehir Belediye Meclisinde Sel Felaketi Gündemi

  Adana Büyükşehir Belediye Meclisi'nin Haziran ayı ilk toplantısında belediye başkanları ve meclis üyeleri gündem dışı söz alarak Cuma ve Cumartesi günleri yaşanan “Sel felaketi” üzerine, kentteki altyapı yetersizliği nedeniyle işbirliği çağrısı yaptı. (09 Haziran 2014 Pazartesi )

   

  Tufanbeyli Termik Santrali'nde Zehirli Gazların Deşarjı Soğutma Kulesindenden Yapılacak

  Adana'nın tufanbeyli İlçesi'nde linyit kömürü yakılarak elektrik enerjisi üretilecek Tufanbeyli Termik Santrali'nin baca gazının atmosfere deşarjı, soğutma kulesinden yapılacak. (09 Haziran 2014 Pazartesi )

   

  Kızılay'dan Eğitime Destek

  Kızılay'dan Eğitime Destek

  Türk Kızılayı Adana Şube Başkanı Ramazan Saygılı ve beraberindeki heyet Saimbeyli ve Tufanbeyli ilçelerini ziyaret ederek kitap ve kırtasiye desteğinde bulundu. (08 Haziran 2014 Pazar )

   

  Elbistan'da Pancar Üreticilerine Avans Ödemesi Yapılacak

  Elbistan'da Pancar Üreticilerine Avans Ödemesi Yapılacak

  Elbistan Şeker Fabrikası Müdürlüğü'nden şeker pancarı üreticilerine yapılacak olan avans ödemelerinin başladığı bildirildi. (04 Haziran 2014 Çarşamba )

   

  Güney Kore Cumhuriyeti Ankara Büyükelçisi Lee Tufanbeyli'de

  Güney Kore Cumhuriyeti Ankara Büyükelçisi Lee Tufanbeyli'de

  Güney Kore Cumhuriyeti Ankara Büyükelçisi Sangkyu Lee, yapımına devam edilen termik santralde incelemelerde bulunmak üzere Tufanbeyli'ye geldi. (03 Haziran 2014 Salı )

   

  Güzelim Köyünde 500 Kınalı Keklik Doğaya Salındı

  Güzelim Köyünde 500 Kınalı Keklik Doğaya Salındı

  Adana'nın Tufanbeyli ilçesinde, 'Doğaya Keklik Yerleştirme Eylem Programı' kapsamında 500 kınalı keklik doğaya bırakıldı. (02 Haziran 2014 Pazartesi )

   

  Öğrencilerden Anlamlı Kermes

  Tufanbeyli'de, ortaokul öğrencileri, Soma'daki faciada yaşamlarını kaybeden madencilerin aileleri için kermes düzenledi. (02 Haziran 2014 Pazartesi )

   

  Kınalı Keklikler Doğayla Buluştu

  Kınalı Keklikler Doğayla Buluştu

  Orman ve Su İşleri Bakanlığı 7. Bölge Müdürlüğü Adana Şube Müdürlüğü'nce, "2014 yılı Doğaya Keklik Yerleştirme Eylem Programı" kapsamında doğaya 500 kınalı keklik bırakıldı. (02 Haziran 2014 Pazartesi )

   

  Tufanbeyli'de 500 Keklik Doğaya Salındı

  Tufanbeyli'de 500 Keklik Doğaya Salındı

  Tufanbeyli ilçesinde, Orman ve Su İşleri Bakanlığı 7. Bölge Müdürlüğü tarafından 500 keklik doğaya salındı. (31 Mayıs 2014 Cumartesi )

   

  ATO Yönetim Kurul Üyesi M. Emin Yumuşak: Eğitimde Yeni Bir Reforma İhtiyaç Var

  Adana Ticaret Odası Yönetim Kurulu Üyesi ve 44. Grup Eğitim Sektörü temsilcilerinden M. Emin Yumuşak, Milli Eğitim politikasının dönemsel olarak değişmesine rağmen hala dört başı mamur bir noktaya gelemediğini söyledi. (29 Mayıs 2014 Perşembe )

   

  Okuma-Yazma Oranında Adana 39. Sırada

  Okuma-Yazma Oranında Adana 39. Sırada

  Adana Ticaret Odası Yönetim Kurulu Üyesi ve 44. Grup Eğitim Sektörü Temsilcilerinden M. Emin Yumuşak, eğitim politikalarının acilen masaya yatırılması ve günümüz koşullarına uygun hale getirilmesi gerektiğini söyledi. (29 Mayıs 2014 Perşembe )

   

  Sarıçam Bahar Şölenlerinin Merkezi Oldu

  Sarıçam Bahar Şölenlerinin Merkezi Oldu

  Sarıçam ilçesi bölge halkının bahar etkinliklerine ev sahipliği yapıyor. (27 Mayıs 2014 Salı )

   

  Doğu Akdeniz'de Kuvvetli Yağış, Rüzgar ve Dolu Uyarısı

  Doğu Akdeniz'de Kuvvetli Yağış, Rüzgar ve Dolu Uyarısı

  Meteoroloji 6. Bölge Müdürlüğü, Adana, Osmaniye, Mersin ve Kahramanmaraş'ta kuvvetli yağış, rüzgar ve dolu uyarısında bulundu. (26 Mayıs 2014 Pazartesi )

   

  Ak Parti, Adana'da 12 İlçe Yönetimini İstifaya Çağırdı (2)

  İl BAŞKANI: 10 İLÇENİN İSTİFASI İSTENDİ AK Parti Adana'da, ilçe başkan ve yönetim kurulu üyelerinin istifalarının istenmesiyle ilgili çalışma 12 ilçeden 10'ü düşürüldü. (20 Mayıs 2014 Salı )

   

  AK Parti'nin Adana'da 10 İlçe Yönetimi İstifa Etti

  AK Parti Adana İl Başkanı Fikret Yeni, yerel seçimlerde yönetim kurulu üyelerinin bir çoğunun aday adayı olup bu görevlerinden istifa etmesi nedeniyle 10 ilçe başkanının da yönetim kurulu üyeleriyle birlikte istifa dilekçelerini il başkanlığına sunduğunu bildirdi. (20 Mayıs 2014 Salı )

   

  AK Parti Adana İl Başkanı Yeni Açıklaması

  AK Parti Adana İl Başkanı Yeni Açıklaması

  "Seyhan, Çukurova, Sarıçam, Yüreğir, Karaisalı, Pozantı, Karataş, İmamoğlu, Kozan, Feke ilçe başkanlıkları önümüzdeki seçim sürecinde daha sağlıklı çalışmalar yapabilmek adına, yönetim kurulu üyeleriyle istifa dilekçelerini il başkanlığımıza bildirdi" (20 Mayıs 2014 Salı )

   

  Ak Parti, Adana'da 12 İlçe Yönetimini İstifaya Çağırdı

  Ak Parti, Adana'da 12 İlçe Yönetimini İstifaya Çağırdı

  Adana'da yerel seçimlerde başarısız olan Ak Parti, 12 ilçe başkanı ile yönetim kurulu üyelerinin istifasını istedi. (20 Mayıs 2014 Salı )

   

  Erol: 'Ortak Paydamız Adana'

  Erol: "Ortak Paydamız Adana"

  Adana’nın 7 ilçesindeki derneklerin 5 Ocak 2013 tarihinde bir araya gelmesi ile oluşan Toros Dernekleri Federasyonu dernek sayısını 14’ e çıkardı. (18 Mayıs 2014 Pazar )

   

  Başkan Sözlü, YÜDAY'ın Kuruluş Etkinliğine Katıldı

  Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü, Yüreğir Yardımlaşma Derneğinin 18. kuruluş yıl dönümü etkinliğine katıldı. (15 Mayıs 2014 Perşembe )

   

  Adana'nın Birliktelik Ruhuna İhtiyacı Var'

  Adana'nın Birliktelik Ruhuna İhtiyacı Var"

  Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü, Yüreğir Yardımlaşma Derneği’nin (YÜDAY) 18. Kuruluş yıldönümü etkinliğine katıldı. (15 Mayıs 2014 Perşembe )

   

  Hüseyin Sözlü'den Saimbeyli'ye Hizmet Sözü

  Hüseyin Sözlü'den Saimbeyli'ye Hizmet Sözü

  Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü, tüm ilçelere olduğu gibi Saimbeyli'ye de gereken her türlü hizmetin götürüleceğini söyledi. (08 Mayıs 2014 Perşembe )

   

  Saimbeyli'nin Umudu Sözlü

  Saimbeyli'nin Umudu Sözlü

  Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü, tüm ilçelere olduğu gibi Saimbeyli’ye de gereken her türlü hizmetin götürüleceğini söyledi. (08 Mayıs 2014 Perşembe )

   

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
26.10.2014 03:01:32. #1.12#