12:2800
SON DAKİKA TUFANBEYLİ HABERLERİ

Son Dakika Tufanbeyli Haberleri

  Sabancı Holding Enerji Grubu Başkanı Göçmen Açıklaması

  Sabancı Holding Enerji Grubu Başkanı Göçmen Açıklaması

  "Yeni Elektrik Piyasası Kanunu ile çerçevesi çizilmiş olan EPİAŞ daha fazla zaman kaybetmeden faaliyete geçirilmeli." (17 Ekim 2014 Cuma )

   

  Adana'da Aile Hekimliği İçin Ek Yerleştirme

  Adana’da emekli, istifa, nakil, yeni ihdas gibi nedenlerle boş kalan Aile Hekimliği pozisyonları için ek yerleştirme yapılacak. (14 Ekim 2014 Salı )

   

  AK Parti'ye Oy Veren Gazinin Evine Yıkım Kararı

  AK Parti'ye Oy Veren Gazinin Evine Yıkım Kararı

  Adana Tufanbeyli'de 30 Mart yerel seçimlerinde seçimi kazanan BBP adayı yerine AK Parti adayına oy veren Uzman Çavuş Aydın Öztürk'ün evi için yıkım kararı çıkartıldı. (06 Ekim 2014 Pazartesi )

   

  Muradiye Kaymakamı Çelikel Göreve Başladı

  Muradiye Kaymakamı Çelikel Göreve Başladı

  İçişleri Bakanlığı’nın 3 Eylül 2014 tarihli Mülki İdare Amirleri Kararnamesi ile Van’ın Muradiye ilçesine kaymakam olarak atanan Mehmet Fatih Çelikel görevine başladı. (01 Ekim 2014 Çarşamba )

   

  Şekerin, Tarladan Sofraya Zahmetli Yolculuğu Başladı

  Türkiye'nin şeker ihtiyacının önemli bir bölümünün karşılandığı Kahramanmaraş'ta, hasat dönemiyle pancarın tarladan sofraya zahmetli yolculuğu başladı. (20 Eylül 2014 Cumartesi )

   

  Toplu Taşımacılar Zam İstiyor

  Toplu Taşımacılar Zam İstiyor

  Adana Minibüsçüler Esnaf Odası Başkanı Nihat Sözütek, akaryakıt fiyatlarına yapılan zamlara rağmen şehirde hizmet veren dolmuş ve özel halk otobüslerinin yolcu taşıma ücretlerine iki yıla yakın bir süredir zam yapılmadığını belirterek, fiyat artışının kaçınılmaz hale geldiğini söyledi. (07 Eylül 2014 Pazar )

   

 

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
01.11.2014 12:28:13. #1.12#