20:2000
SON DAKİKA TUFANBEYLİ HABERLERİ

Son Dakika Tufanbeyli Haberleri

  Vali Büyük, Atf'nin Onursal Başkanı

  Vali Büyük, Atf'nin Onursal Başkanı

  Kısa adı ATF olan ve Kozan, Saimbeyli, Feke, Tufanbeyli, Aladağ, İmamoğlu ve Sarıçam ilçelerine ait derneklerin bir araya gelmesiyle oluşan Adana Toroslar Federasyonu Başkanı Cenap Erol ve yönetim kurulu üyeleri, Vali Mustafa Büyük’ü makamında ziyaret etti. (03 Temmuz 2014 Perşembe )

   

  21 Kültür Merkezi İnşaatına 33.7 Milyon Lira

  Türkiye'nin 21 farklı kentinde yapımı süren kültür merkezlerine 33 milyon 700 bin lira harcama yapılacağı bildirildi. (01 Temmuz 2014 Salı )

   

  Sözlü: 'Torosların Eteklerindeki İlçelerimize Hizmet Boynumuzun Borcu'

  Sözlü: "Torosların Eteklerindeki İlçelerimize Hizmet Boynumuzun Borcu"

  AK Parti Adana Milletvekili Ali Küçükaydın, Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü’yü ziyaret etti. (29 Haziran 2014 Pazar )

   

  Vali Büyük Tufanbeyli'de

  Vali Büyük Tufanbeyli'de

  Adana Valisi Mustafa Büyük, ilk ilçe gezisini yaptığı Tufanbeyli'de eksikliklerin giderilmesi konusunda yoğun çalışma içerisinde olacaklarını söyledi. (22 Haziran 2014 Pazar )

   

  Vali Büyük Tufanbeyli'de İncelemelerde Bulundu

  Vali Mustafa Büyük, ilçe ziyaretleri kapsamında gittiği Tufanbeyli'de incelemelerde bulundu. (22 Haziran 2014 Pazar )

   

  Saimbeyli'de Bin Keklik Doğaya Salındı

  Saimbeyli'de Bin Keklik Doğaya Salındı

  Saimbeyli ilçesinde, hayvan popülasyonunu artırarak, sürdürülebilir av yaban hayatına katkı sağlamak amacıyla bin keklik doğaya salındı. (17 Haziran 2014 Salı )

   

  Taş ve Ağaca Şekil Veriyor

  Taş ve Ağaca Şekil Veriyor

  Adana'nın Tufanbeyli ilçesinden Osman Yergök adlı sanatçı, açtığı atölyesinde ağaçlara şekil verirken karakalem ve yağlı boya resim de yapıyor. (11 Haziran 2014 Çarşamba )

   

  Büyükşehir Belediye Meclisinde Sel Felaketi Gündemi

  Büyükşehir Belediye Meclisinde Sel Felaketi Gündemi

  Adana Büyükşehir Belediye Meclisi'nin Haziran ayı ilk toplantısında belediye başkanları ve meclis üyeleri gündem dışı söz alarak Cuma ve Cumartesi günleri yaşanan “Sel felaketi” üzerine, kentteki altyapı yetersizliği nedeniyle işbirliği çağrısı yaptı. (09 Haziran 2014 Pazartesi )

   

  Tufanbeyli Termik Santrali'nde Zehirli Gazların Deşarjı Soğutma Kulesindenden Yapılacak

  Adana'nın tufanbeyli İlçesi'nde linyit kömürü yakılarak elektrik enerjisi üretilecek Tufanbeyli Termik Santrali'nin baca gazının atmosfere deşarjı, soğutma kulesinden yapılacak. (09 Haziran 2014 Pazartesi )

   

 

  Öğrencilerden Anlamlı Kermes

  Tufanbeyli'de, ortaokul öğrencileri, Soma'daki faciada yaşamlarını kaybeden madencilerin aileleri için kermes düzenledi. (02 Haziran 2014 Pazartesi )

   

  Kınalı Keklikler Doğayla Buluştu

  Kınalı Keklikler Doğayla Buluştu

  Orman ve Su İşleri Bakanlığı 7. Bölge Müdürlüğü Adana Şube Müdürlüğü'nce, "2014 yılı Doğaya Keklik Yerleştirme Eylem Programı" kapsamında doğaya 500 kınalı keklik bırakıldı. (02 Haziran 2014 Pazartesi )

   

  Tufanbeyli'de 500 Keklik Doğaya Salındı

  Tufanbeyli'de 500 Keklik Doğaya Salındı

  Tufanbeyli ilçesinde, Orman ve Su İşleri Bakanlığı 7. Bölge Müdürlüğü tarafından 500 keklik doğaya salındı. (31 Mayıs 2014 Cumartesi )

   

  ATO Yönetim Kurul Üyesi M. Emin Yumuşak: Eğitimde Yeni Bir Reforma İhtiyaç Var

  Adana Ticaret Odası Yönetim Kurulu Üyesi ve 44. Grup Eğitim Sektörü temsilcilerinden M. Emin Yumuşak, Milli Eğitim politikasının dönemsel olarak değişmesine rağmen hala dört başı mamur bir noktaya gelemediğini söyledi. (29 Mayıs 2014 Perşembe )

   

  Okuma-Yazma Oranında Adana 39. Sırada

  Okuma-Yazma Oranında Adana 39. Sırada

  Adana Ticaret Odası Yönetim Kurulu Üyesi ve 44. Grup Eğitim Sektörü Temsilcilerinden M. Emin Yumuşak, eğitim politikalarının acilen masaya yatırılması ve günümüz koşullarına uygun hale getirilmesi gerektiğini söyledi. (29 Mayıs 2014 Perşembe )

   

  Sarıçam Bahar Şölenlerinin Merkezi Oldu

  Sarıçam Bahar Şölenlerinin Merkezi Oldu

  Sarıçam ilçesi bölge halkının bahar etkinliklerine ev sahipliği yapıyor. (27 Mayıs 2014 Salı )

   

  Doğu Akdeniz'de Kuvvetli Yağış, Rüzgar ve Dolu Uyarısı

  Doğu Akdeniz'de Kuvvetli Yağış, Rüzgar ve Dolu Uyarısı

  Meteoroloji 6. Bölge Müdürlüğü, Adana, Osmaniye, Mersin ve Kahramanmaraş'ta kuvvetli yağış, rüzgar ve dolu uyarısında bulundu. (26 Mayıs 2014 Pazartesi )

   

  Ak Parti, Adana'da 12 İlçe Yönetimini İstifaya Çağırdı (2)

  İl BAŞKANI: 10 İLÇENİN İSTİFASI İSTENDİ AK Parti Adana'da, ilçe başkan ve yönetim kurulu üyelerinin istifalarının istenmesiyle ilgili çalışma 12 ilçeden 10'ü düşürüldü. (20 Mayıs 2014 Salı )

   

  AK Parti'nin Adana'da 10 İlçe Yönetimi İstifa Etti

  AK Parti Adana İl Başkanı Fikret Yeni, yerel seçimlerde yönetim kurulu üyelerinin bir çoğunun aday adayı olup bu görevlerinden istifa etmesi nedeniyle 10 ilçe başkanının da yönetim kurulu üyeleriyle birlikte istifa dilekçelerini il başkanlığına sunduğunu bildirdi. (20 Mayıs 2014 Salı )

   

  AK Parti Adana İl Başkanı Yeni Açıklaması

  AK Parti Adana İl Başkanı Yeni Açıklaması

  "Seyhan, Çukurova, Sarıçam, Yüreğir, Karaisalı, Pozantı, Karataş, İmamoğlu, Kozan, Feke ilçe başkanlıkları önümüzdeki seçim sürecinde daha sağlıklı çalışmalar yapabilmek adına, yönetim kurulu üyeleriyle istifa dilekçelerini il başkanlığımıza bildirdi" (20 Mayıs 2014 Salı )

   

  Ak Parti, Adana'da 12 İlçe Yönetimini İstifaya Çağırdı

  Ak Parti, Adana'da 12 İlçe Yönetimini İstifaya Çağırdı

  Adana'da yerel seçimlerde başarısız olan Ak Parti, 12 ilçe başkanı ile yönetim kurulu üyelerinin istifasını istedi. (20 Mayıs 2014 Salı )

   

  Erol: 'Ortak Paydamız Adana'

  Erol: "Ortak Paydamız Adana"

  Adana’nın 7 ilçesindeki derneklerin 5 Ocak 2013 tarihinde bir araya gelmesi ile oluşan Toros Dernekleri Federasyonu dernek sayısını 14’ e çıkardı. (18 Mayıs 2014 Pazar )

   

  Başkan Sözlü, YÜDAY'ın Kuruluş Etkinliğine Katıldı

  Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü, Yüreğir Yardımlaşma Derneğinin 18. kuruluş yıl dönümü etkinliğine katıldı. (15 Mayıs 2014 Perşembe )

   

  Adana'nın Birliktelik Ruhuna İhtiyacı Var'

  Adana'nın Birliktelik Ruhuna İhtiyacı Var"

  Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü, Yüreğir Yardımlaşma Derneği’nin (YÜDAY) 18. Kuruluş yıldönümü etkinliğine katıldı. (15 Mayıs 2014 Perşembe )

   

  Hüseyin Sözlü'den Saimbeyli'ye Hizmet Sözü

  Hüseyin Sözlü'den Saimbeyli'ye Hizmet Sözü

  Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü, tüm ilçelere olduğu gibi Saimbeyli'ye de gereken her türlü hizmetin götürüleceğini söyledi. (08 Mayıs 2014 Perşembe )

   

  Saimbeyli'nin Umudu Sözlü

  Saimbeyli'nin Umudu Sözlü

  Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü, tüm ilçelere olduğu gibi Saimbeyli’ye de gereken her türlü hizmetin götürüleceğini söyledi. (08 Mayıs 2014 Perşembe )

   

  Başkan Sözlü: Koltukları Değil Gönülleri Fethedeceğiz

  Başkan Sözlü: Koltukları Değil Gönülleri Fethedeceğiz

  Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü, koltukları değil, gönülleri fethetmeye talip olduklarını söyledi. (28 Nisan 2014 Pazartesi )

   

  MHP Adana'da Ağustos Hazırlığı

  MHP Adana'da Ağustos Hazırlığı

  Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Adana İl Başkanı Mustafa İzgioğlu, ağustos ayında yapılacak cumhurbaşkanlığı seçimi için teşkilatlara “Hazırlıklı olun” mesajı verdi. (27 Nisan 2014 Pazar )

   

  Veteriner Hekim, Nikahtan 4 Saat Sonra Kazada Öldü

  Veteriner Hekim, Nikahtan 4 Saat Sonra Kazada Öldü

  Osmaniye'nin Kadirli İlçesi'nde 28 yaşındaki Veteriner Hekim Alper Baş, yolda yürürken hafif ticari aracın çarpması sonucu yaşamını yitirdi. (25 Nisan 2014 Cuma )

   

  Kadirli'de Veteriner Hekim Nikahtan 4 Saat Sonra Öldü

  Kadirli'de Veteriner Hekim Nikahtan 4 Saat Sonra Öldü

  Osmaniye'nin Kadirli ilçesinde 28 yaşındaki Veteriner Hekim Alper Baş, yolda yürürken hafif ticari aracın çarpması sonucu yaşamını yitirdi. (25 Nisan 2014 Cuma )

   

  CHP'li Çetinkaya: Adana'nın Dokusunda Mühendislik Yok

  CHP'li Çetinkaya: Adana'nın Dokusunda Mühendislik Yok

  CHP Adana Belediye Meclisi Grup Sözcüsü Ulaş Çetinkaya, şehrin güvenli yaşam alanının oluşması için önerilerini sıralayacaklarını söyledi. (20 Nisan 2014 Pazar )

   

  Çetikaya'dan 'Adana'nın Dokusunda Mühendislik Hizmeti Yok' Çıkışı

  Çetikaya'dan "Adana'nın Dokusunda Mühendislik Hizmeti Yok" Çıkışı

  Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Adana Büyükşehir Belediye Meclisi Grup Sözcüsü, Yüksek Şehir Plancısı Ulaş Çetinkaya, Adana Büyükşehir Belediyesi’nde CHP grubu olarak şehrin farklı bir niteliğe kavuşması ve güvenli yaşam alanı oluşması için özveride bulunacaklarını, önerileri sıralayacaklarını ve bu önerilerin takipçisi olacaklarını söyledi. (20 Nisan 2014 Pazar )

   

  Uçurumda Cesedi Bulunan Kişi Sabıkalı Çıktı

  Uçurumda Cesedi Bulunan Kişi Sabıkalı Çıktı

  Kayseri'nin Hacılar ilçesi yakınlarında geçen cumartesi günü uçurumda bulunan cesedin, Naci Gökoğuz'a ait olduğu belirlenirdi. (15 Nisan 2014 Salı )

   

  Sözlü'den Sabancı'ya Yatırım Daveti

  Sözlü'den Sabancı'ya Yatırım Daveti

  Bu yıl 16.sı düzenlenen Sabancı Uluslararası Adana Tiyatro Festivali’nin açılışına katılmak üzere Adana’ya gelen Sabancı Holding Yönetim Kurulu Başkanı Güler Sabancı, Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü’yü ziyaret etti. (15 Nisan 2014 Salı )

   

  Polis Teşkilatının Kuruluşunun 169. Yıl Dönümü

  Tufanbeyli İlçe Emniyet Amirliği tarafından, Polis teşkilatının kuruluşunun 169. yıl dönümü etkilikleri kapsamında, düzenlenen resim, şiir ve kompozisyon yarışamısında dereceye giren öğrencilere hediyeleri verildi. (11 Nisan 2014 Cuma )

   

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
23.08.2014 20:20:13. #1.11#