SON DAKİKA TUĞRUL TÜRKEŞ HABERLERİ

Son Dakika Tuğrul Türkeş Haberleri

 • 27 Eylül 2016 23:18Tacikistan Milli Günü ResepsiyonuTacikistan Milli Günü ResepsiyonuBaşbakan Yardımcısı Tuğrul Türkeş, Türkiye ile Tacikistan arasındaki mevcut işbirliğinin istikrar, barış ve kalkınmaya katkı sağlamaya devam edeceğini söyledi.
 • 21 Eylül 2016 22:16Moldova'nın 25. Bağımsızlık Yıl Dönümü ResepsiyonuMoldova'nın 25. bağımsızlık yıl dönümü resepsiyonu düzenlendi.
 • 10 Eylül 2016 16:22735. Ertuğrul Gazi'yi Anma ve Yörük Şenlikleri735. Ertuğrul Gazi'yi Anma ve Yörük Şenlikleri" Coşkuyla KutlandıBilecik’in Söğüt ilçesinde bu yıl 735’incisi gerçekleşen Ertuğrul Gazi’yi Anma ve Yörük Şenlikleri töreninde konuşan Başbakan Yardımcısı Tuğrul Türkeş, "Bugün anmakta olduğumuz Ertuğrul Gazi’nin ebedi istirahatgahı olan bu ovada yükselen bu millet 600 yıl sonra düştü denirken bu sefer Ankara’dan tekrar yükselmiştir" dedi.
 • 10 Eylül 2016 16:11Bilecik Başbakan Yardımcısı Türkeş Demir, Her Darbe ile Daha da SertleşirBilecik Başbakan Yardımcısı Türkeş Demir, Her Darbe ile Daha da SertleşirBaşbakan Yardımcısı Türkeş: Demir, her darbe ile daha da sertleşirBaşbakan Yardımcısı Tuğrul Türkeş, "Demir, her darbe ile daha da sertleşir. Demirden dağları eriterek dünyaya yayılmış Türk milleti de demir gibi 15 Temmuz'daki darbe girişimi ile daha da güçlenmiştir.
 • 10 Eylül 2016 14:45Başbakan Yardımcısı Türkeş: Demir, Her Darbe ile Daha da SertleşirBaşbakan Yardımcısı Türkeş: Demir, Her Darbe ile Daha da SertleşirBAŞBAKAN Yardımcısı Tuğrul Türkeş, "Demir, her darbe ile daha da sertleşir. Demirden dağları eriterek dünyaya yayılmış Türk milleti de demir gibi 15 Temmuz'daki darbe girişimi ile daha da güçlenmiştir.
 • 10 Eylül 2016 14:15735. Ertuğrul Gazi'yi Anma ve Yörük Şenlikleri735. Ertuğrul Gazi'yi Anma ve Yörük ŞenlikleriBaşbakan Yardımcısı Tuğrul Türkeş, "15 Temmuz gecesi iradesini gasp etmeye yeltenen teröristlere, milletimiz burada yatan atalarına yakışır şekilde destansı bir mücadele ve direniş göstermiştir.
 • 02 Eylül 2016 18:05İslam Kerimovu'un VefatıÖzbekistan Cumhurbaşkanı İslam Kerimovu'un cenazesinde Türkiye'yi Başbakan Yardımcısı Tuğrul Türkeş'in temsil edeceği bildirildi.
 • 01 Eylül 2016 23:05Başbakan Yardımcısı Türkeş, Serdar Denktaş ile Bir Araya GeldiBaşbakan Yardımcısı Türkeş, Serdar Denktaş ile Bir Araya GeldiBaşbakan Yardımcısı Tuğrul Türkeş, savaştan kaçan Suriyeli Türkmen bir ailenin Türkiye'ye geçmesine izin verilmediği iddiasına ilişkin, "Türkmen bir aileyle ilgili menfi bir tarzı hükümetimizin takınması söz konusu değildir.
 • 01 Eylül 2016 19:13Başbakan Yardımcısı Türkeş, Serdar Denktaş ile Bir Araya GeldiBaşbakan Yardımcısı Türkeş, Serdar Denktaş ile Bir Araya GeldiBaşbakan Yardımcısı Tuğrul Türkeş, savaştan kaçan Suriyeli Türkmen bir ailenin Türkiye'ye geçmesine izin verilmediği iddiasına ilişkin, "Türkmen bir aileyle ilgili menfi bir tarzı hükümetimizin takınması söz konusu değildir.
 • 01 Eylül 2016 18:23Türkeş'ten, Türkmen Elif'in Sınır Dışı Edildiği İddialarına AçıklamaBaşbakan Yardımcısı Tuğrul Türkeş, Türkmen komutan Murat Paşa’nın kız kardeşi ve 6 yaşındaki yeğeni Elif’in sınır dışı edildiği iddialarına ilişkin, “Giriş işlemleri tamamlanıp geçici kimlikleri de verilmiştir” dedi.
 • 16 Ağustos 2016 11:04Keçiören Spor Salonu İnşaatında Yol YarılandıKeçiören Spor Salonu İnşaatında Yol YarılandıKeçiören Belediye Başkanı Mustafa Ak, inşaat çalışmaları süren ilçenin ilk spor salonu için “Açılışını inşallah 19 Mayıs 2017’de yapmayı hedefliyoruz” dedi.
 • 16 Ağustos 2016 04:43Türkeş: 'Cadı Avına Dönmesin'i Habersiz Söylemem Mümkün mü?Türkeş: 'Cadı Avına Dönmesin'i Habersiz Söylemem Mümkün mü?Başbakan Yardımcısı Türkeş, gazetelere yansıyan sözleri için "Kim söylüyor? Başbakan Yardımcısı. Bunu hükümetin bilgisi dışında, hükümetten habersiz söylemem mümkün mü?" dedi.
 • 16 Ağustos 2016 02:45Başbakan Yardımcısı Türkeş: Başbakan Yardımcısı Türkeş: "Darbenin Arkasında Başkaları Var Demek, Suçu Hafifletir"BAŞBAKAN Yardımcısı ve AKP Ankara milletvekili Tuğrul Türkeş, İngiltere'ye düzenlediği ziyaretinde Londra'daki Türk toplumunun temsilcileri ile bir araya geldi.
 • 16 Ağustos 2016 02:31Dha Dış Haber - Başbakan Yardımcısı Türkeş Darbenin Arkasında Başkaları Var Demek, Suçu HafifletirDha Dış Haber - Başbakan Yardımcısı Türkeş Darbenin Arkasında Başkaları Var Demek, Suçu HafifletirBaşbakan Yardımcısı ve AKP Ankara milletvekili Tuğrul Türkeş, İngiltere'ye düzenlediği ziyaretinde Londra'daki Türk toplumunun temsilcileri ile bir araya geldi.
 • 16 Ağustos 2016 01:42Başbakan Yardımcısı Türkeş AçıklamasıBaşbakan Yardımcısı Tuğrul Türkeş, Fetullahçı Terör Örgütü'ne (FETÖ) yönelik operasyonlarla ilgili kullandığı "Cadı avına dönmesin.
 • 13 Ağustos 2016 16:59KKTC Bakanı Ataoğlu: KKTC Bakanı Ataoğlu: "Alparslan Türkeş'in Doğduğu Evin Restorasyon Projesi Hazır"KKTC Turizm ve Çevre Bakanı Fikri Ataoğlu, Milliyetçi Hareket Partisi’nin (MHP) kurucusu ve merhum Genel Başkanı Alparslan Türkeş’in Lefkoşa Surlariçi’nde bulunan doğduğu evin restorasyon projesinin hazır olduğunu ve Başbakan Yardımcısı Tuğrul Türkeş’ten haber beklediklerini açıkladı.
 • 13 Ağustos 2016 13:18Başbakan Yardımcısı Türkeş: (2)Başbakan Yardımcısı Tuğrul Türkeş, eski CHP Genel Başkanı ve Antalya Milletvekili Deniz Baykal'a ait olduğu iddia edilen görüntülere ilişkin, "Bunu kaydetmek şerefsizliğin başta geleni değil mi yani? Bana göre öbürünün yaptığı bir ayıp ise bunu bile gölgede bırakan bir şerefsizliktir.
 • 13 Ağustos 2016 12:33Başbakan Yardımcısı Türkeş: (1)Başbakan Yardımcısı Tuğrul Türkeş, Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ), 15 Temmuz'daki darbe girişimine ilişkin, "Akın Paşa'dan bilmem neye kadar 'Vallahi billahi ben yokum.' Aslanım, biri bize ihtilal yapmaya kalktı, hanginiz yaptınız? Hiçbiriniz yapmadınız. Hayal mi gördü bu millet, 250 kişi niye öldü o zaman? Çirkin, yüzsüz bir ekip var karşımızda ve bunlar tamamiyle şiddete yöneliktiler.
 • 13 Ağustos 2016 12:32Tuğrul Türkeş: Bugüne Kadar Niye Sustun DerlerTuğrul Türkeş: Bugüne Kadar Niye Sustun DerlerBaşbakan Yardımcısı Tuğrul Türkeş, babası Alparslan Türkeş'in FETÖ tarafından öldürüldüğüne dair iddiaları değerlendirdi. Türkeş, "Bu tarz iddialar için niye sustun diye sorarlar." dedi.
 • 13 Ağustos 2016 11:37Tuğrul Türkeş'e Canlı Yayında Sıla'ya Yapılanlar SorulduTuğrul Türkeş'e Canlı Yayında Sıla'ya Yapılanlar SorulduBaşbakan Yardımcısı Tuğrul Türkeş, isim vermeden Sıla'ya "Toplumu kutuplaştırma" uyarısında bulunup "FETÖ operasyonları cadı avına döndürülmemeli" dedi.
 • 07 Ağustos 2016 18:55Demokrasi ve Şehitler MitingiBaşbakan Yardımcısı Tuğrul Türkeş, "Bazıları suçu başka ülkelere atmak istiyor.
 • 07 Ağustos 2016 18:50Başbakan Yardımcısı Türkeş - Demokrasi ve Şehitler MitingiBaşbakan Yardımcısı Türkeş - Demokrasi ve Şehitler MitingiGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: -Kızılay meydanında mitinge katılan vatandaşların bayrak sallaması -Başbakan Yardımcısı Tuğrul Türkeş'in konuşması ANKARA - Başbakan Yardımcısı Tuğrul Türkeş, Ankara Kızılay Meydanında düzenlenen "Demokrasi ve Şehitler Mitingi"nde konuştu.
 • 07 Ağustos 2016 17:50Demokrasi ve Şehitler Mitingi'ne DoğruDemokrasi ve Şehitler Mitingi'ne DoğruGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: 15 Temmuz Kızılay Demokrasi Meydanı'nda toplanan vatandaşlar Vatandaşların Türk bayrağı sallaması Şarkıların çalınması Fetullah Gülen'in maskesi takılı olan cansız mankene vurmaları Dua edilmesi Alana gelen siyasiler Dalgalanan bayraklar Başbakan Yardımcısı Tuğrul Türkeş, Mehmet Ali Şahin, Ali Babacan ve Levent Gök ANKARA - Ankara'da vatandaşlar, Cumhurbaşkanlığı himayesinde, İstanbul Valiliği ve Büyükşehir Belediyesi desteğiyle İstanbul Yenikapı Miting Alanı'nda düzenlenecek "Demokrasi ve Şehitler Mitingi"ne destek vermek için 15 Temmuz Kızılay Demokrasi Meydanı'nda toplanmaya başladı.
 • 06 Ağustos 2016 01:55KKTC'de KKTC'de "Demokrasiye Destek Mitingi"KKTC'nin başkenti Lefkoşa'da "Darbeye Karşı Demokrasiye Destek Mitingi" düzenlendi.
 • 05 Ağustos 2016 23:42Başbakan Telekonferansla KKTC'ye SeslendiBaşbakan Telekonferansla KKTC'ye SeslendiTürk halkı dünya üzerinde bir ilki gerçekleştirdi.