SON DAKİKA TUĞRUL TÜRKEŞ HABERLERİ

Son Dakika Tuğrul Türkeş Haberleri

 • 17:18Bakan Kılıç, Keçiören'de Yapılacak Olan Spor Salonunun Temel Atma Törenine Katıldı -1Bakan Kılıç, Keçiören'de Yapılacak Olan Spor Salonunun Temel Atma Törenine Katıldı -1Bakan Kılıç, Keçiören'de yapılacak olan spor salonunun temel atma törenine katıldı Gençlik ve Spor Bakanlığı ile Keçiören Belediyesi'nin iş birliğiyle Keçiören'de yapılacak olan spor salonunun temeli atıldı.
 • 15:082 Bin 500 Kişilik Spor Salonunun Temel Atma Töreni - Türkeş2 Bin 500 Kişilik Spor Salonunun Temel Atma Töreni - TürkeşGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: Başbakan Yardımcısı Tuğrul Türkeş'in konuşması Spor salonunun temel atma töreni Butona basılması ANKARA - Başbakan Yardımcısı Tuğrul Türkeş ve Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, Keçiören Belediyesi tarafından düzenlenen 2 bin 500 kişilik spor salonunun temel atma törenine katıldı.
 • 14:25Keçiören'de Spor Salonu Temel Atma TöreniBaşbakan Yardımcısı Tuğrul Türkeş, amatör ve profesyonel sporculara hitap edecek yeni spor merkezlerinin büyük ihtiyaç olduğunu söyledi.
 • 14:07Başbakan Yardımcısı Türkeş ve Bakan Kılıç Keçiören'de Temel Atma Törenine KatıldıBaşbakan Yardımcısı Türkeş ve Bakan Kılıç Keçiören'de Temel Atma Törenine KatıldıBaşbakan Yardımcısı Tuğrul Türkeş ve Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, Keçiören Belediyesi tarafından Ovacık Mahallesi’nde yapılacak olan 3 bin kişilik spor salonunun temel atma törenine katıldı.
 • 21:09Türkeş: Türkeş: "Türkçe'nin Değişik Dil ve Lehçelerini Kullanan 300 Milyon İnsan Var"Görüntü Dökümü: 2016 yılı bütçesi Plan ve Bütçe Komisyonu Başbakan Yardımcısı Tuğrul Türkeş'in açıklamaları 2016 yılı bütçesi Plan ve Bütçe Komisyonunda Başbakan Yardımcısı Türkeş: "Sabahtan bir geldim, kendimi bir yüzyıl öncesinde buldum, muhalefet sayesinde.
 • 19:252016 Yılı Bütçesi Plan ve Bütçe KomisyonundaBaşbakan Yardımcısı Tuğrul Türkeş, "Sabahtan bir geldim, kendimi bir yüzyıl öncesinde buldum, muhalefet sayesinde.
 • 18:06Başbakan Yardımcısı Türkeş, MİT Tır'ları Sorusunu CevaplamadıBaşbakan Yardımcısı Türkeş, MİT Tır'ları Sorusunu CevaplamadıCHP İzmir Milletvekili Musa Çam, TBMM Plan ve Bütçe Komisyonu'nda, Başbakan Yardımcısı Tuğrul Türkeş'in MİT TIR'larıyla ilgili söylediği 'Vallahi ve billahi o silahlar Türkmenler'e gitmiyordu' sözlerini gündeme getirdi.
 • 15:562016 Yılı Bütçesi Plan ve Bütçe KomisyonundaTBMM Plan ve Bütçe Komisyonundaki bütçe görüşmelerinde, terör olayları ve Çözüm Süreci gündeme geldi.
 • 13:552016 Yılı Bütçesi Plan ve Bütçe KomisyonundaBaşbakan Yardımcısı Tuğrul Türkeş, "Sosyal ve beşeri bilimler alanında, bilimsel araştırmalar ile elde edilen özgün bilgileri, paydaşlarına ve ilgililerine elektronik ortamda sunmak amacıyla oluşturulan 'Bütünleşik Bilgi Sistemi' ile kurumlarımızın kütüphane, arşiv ve dokümantasyon merkezlerinin genel ağı üzerinde birleştirilmesi amaçlanmaktadır" dedi.
 • 13:40Plan ve Bütçe Komisyonu GörüşmeleriBaşbakan Yardımcısı Yalçın Akdoğan, bugün itibariyle biyometrik kayıt sistemine giren 2 milyon 541 bin Suriyeli’nin Türkiye’de bulunduğunu ifade etti.
 • 13:00CHP'li Kuşoğlu: Türgev Mühendislik Çalışması YapıyorCHP Ankara Milletvekili Bülent Kuşoğlu, TÜRGEV çalışmalarıyla ilgili herhangi bir bilgi alamadıklarını belirterek, "TÜRGEV'in çok büyük hedefleri var. Bu önemli bir konu. Devletin yapmadığı işleri, kendisi devletle, Milli Eğitim Bakanlığı başta olmak üzere başka bakanlık ve belediyelerle yapıyor.
 • 11:11Bakanların, Komisyona Korumalarıyla Katılması Tepki ÇektiBakanların, Komisyona Korumalarıyla Katılması Tepki ÇektiTBMM Plan ve Bütçe Komisyonu'na Başbakan Yardımcıları Yalçın Akdoğan ve Tuğrul Türkeş'in korumalarıyla katılmaları tepki çekti.
 • 17:42Başbakan Yardımcısı Türkeş, KKTC Cumhuriyet Meclisi Başkanı Siber ile GörüştüBaşbakan Yardımcısı Tuğrul Türkeş, KKTC Cumhuriyet Meclisi Başkanı Sibel Siber ile görüştü.
 • 17:34Türkeş, KKTC Cumhuriyet Meclis Başkanı Siber ile GörüştüBaşbakan Yardımcısı Tuğrul Türkeş, KKTC Cumhuriyet Meclisi Başkanı Sibel Siber ile bir araya geldi.
 • 16:07Başbakan Yardımcısı Türkeş AçıklamasıBaşbakan Yardımcısı Tuğrul Türkeş, Türkiye'den KKTC'ye Su Temini Projesi'ne ilişkin sözlerine yönelik iddialarla ilgili, "Suyun Kıbrıs Türklerine verileceğini, bu konuda Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti (KKTC) dışında bir talep vuku bulursa bunun görüşülebileceğini, Kıbrıs'tan İsrail'e boru hattı döşenmesinin düşünülmüş ve planlanmış bir çalışma olmadığını, bu konuda iletilmiş bir talebin de söz konusu olmadığını ifade etmeme rağmen kimi yayın organları konferanstaki ifadelerimi saptırmaya çalışmaktadır" dedi.
 • 15:00Eroğlu: Eroğlu: "Eski Türkiye'de Bir Göletin 22 Yılda 24 Trilyona Bittiğini Biliyorum"Görüntü Dökümü: Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu'nun soruları cevaplaması Eroğlu, AA Editör Masası'nda (7) Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, KKTC Su Temin Projesi'ne ilişkin, "Karar verdikleri zaman biz hazırız ama kendileri henüz karar vermiş değil. İnşallah önümüzdeki hafta bir araya geleceğiz.
 • 20:54Türkeş: "Bölgedeki Ateş Burayı da Vuruyor"Görüntü Dökümü: Başbakan Yardımcısı Türkeş'in konuşması, Açılış töreni ve dua, "Suriye ve Irak ile 1358 kilometrelik sınırımız var bölgedeki sıkıntılar ve onun sıcaklığı oradaki ateşi, burayı da vuruyor.
 • 20:53Şanlıurfa Avrupa Mülteci Alımında Cimri DavranıyorŞanlıurfa Avrupa Mülteci Alımında Cimri DavranıyorTuğrul Türkeş: Elimizden geleni yapıyoruz (2) AVRUPA MÜLTECİ ALIMINDA CİMRİ DAVRANIYOR Başbakan Yardımcısı Tuğrul Türkeş, Gaziantep temaslarının ardından gittiği Şanlıurfa'da Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanı Faruk Çelik ile birlikte bir dinlenme tesisinin açılış törenine katıldı.
 • 19:22Başbakan Yardımcısı Türkeş'in ZiyaretleriBaşbakan Yardımcısı Türkeş'in ZiyaretleriGörüntü Dökümü: Başbakan Yardımcısı Tuğrul Türkeş'in valiliğe gelişi ve tokalaşma, Türkeş'in şeref defterini imzalaması, Türkeş'in Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin'i ziyareti, Fatma Şahin'in konuşması, Tuğrul Türkeş'in konuşması, Hediye takdimi, Başbakan Yardımcısı Mehmet Şimşek'in belediyeye gelişi, Ziyaretten detaylar, Başbakan Yardımcısı Türkeş: "Bin 358 kilometrelik sınırımızda ateşin yanıyor olması hem Irak'ta hem de Suriye'de yaşananlar sebebiyle sıkıntıların olduğu aşikar ama çok şükür Türkiye Cumhuriyeti devleti güçlü bir devlettir.
 • 19:15Tuğrul Türkeş: Elimizden Geleni Yapıyoruz (2)Tuğrul Türkeş: Elimizden Geleni Yapıyoruz (2)Avrupa MÜLTECİ ALIMINDA CİMRİ DAVRANIYOR Başbakan Yardımcısı Tuğrul Türkeş, Gaziantep temaslarının ardından gittiği Şanlıurfa'da Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanı Faruk Çelik ile birlikte bir dinlenme tesisinin açılış törenine katıldı.
 • 18:16Türkeş, Dünyanın, Suriyeli Mülteci Politikasını EleştirdiTürkeş, Dünyanın, Suriyeli Mülteci Politikasını EleştirdiŞanlıurfa’da 250 kişiye istihdam sağlayan bir tesisin açılışını gerçekleştiren Başbakan Yardımcısı Tuğrul Türkeş, dünyanın Suriyeli mülteci politikasını eleştirdi.
 • 18:06Başbakan Yardımcısı Türkeş Şanlıurfa'daBaşbakan Yardımcısı Tuğrul Türkeş, "Suriye ve Irak ile 1358 kilometrelik sınırımız var bölgedeki sıkıntılar ve onun sıcaklığı oradaki ateşi, burayı da vuruyor.
 • 14:41Gaziantep Tuğrul Türkeş: Elimizden Geleni YapıyoruzGaziantep Tuğrul Türkeş: Elimizden Geleni YapıyoruzTuğrul Türkeş: Elimizden geleni yapıyoruz GAZİANTEP, (DHA)? BAŞBAKAN Yardımcısı Tuğrul Türkeş, Irak ve Suriye sınırında ateş yandığını ancak tüm sıkıntıları çözmek için siyasi iktidar olarak ellerinden geleni yaptıklarını soyledi.
 • 14:24Başbakan Yardımcılarından Gaziantep ÇıkarmasıBaşbakan Yardımcılarından Gaziantep Çıkarması8. Büyükelçiler konferansı nedeniyle Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu’nun bulunduğu Gaziantep’te, Başbakan yardımcılarından Tuğrul Türkeş ve Mehmet Şimşek de, bir dizi ziyarette bulundu.
 • 14:11Başbakan Yardımcısı Türkeş AçıklamasıBaşbakan Yardımcısı Tuğrul Türkeş, "Bin 358 kilometrelik sınırımızda ateşin yanıyor olması hem Irak'ta hem de Suriye'de yaşananlar sebebiyle sıkıntıların olduğu aşikar ama çok şükür Türkiye Cumhuriyeti devleti güçlü bir devlettir" dedi.
 • 13:51Tuğrul Türkeş: Elimizden Geleni YapıyoruzTuğrul Türkeş: Elimizden Geleni Yapıyoruz– BAŞBAKAN Yardımcısı Tuğrul Türkeş, Irak ve Suriye sınırında ateş yandığını ancak tüm sıkıntıları çözmek için siyasi iktidar olarak ellerinden geleni yaptıklarını soyledi.
 • 13:58Türkeş: Bildiri Yayınlayan Akademisyenlere Allah Akıl Fikir VersinBaşbakan Yardımcısı Tuğrul Türkeş, 8. Büyükelçiler Konferansında konuştuktan sonra gazetecilerin gündeme ilişkin sorularını yanıtladı.
 • 13:36Başbakan Yardımcısı Türkeş'ten Akademisyenlere ÇağrıBaşbakan Yardımcısı Tuğrul Türkeş, operasyonların durdurulması için imza toplayan akademisyenlerle ilgili, "Bir konuda en iyi akademisyenlerin bilgi ile konuşması ve konuşulması gerekirken, hiç bilmedikleri bir konuda, anlamadıkları bir meselede sadece güncel medya haberlerine veyahut dezenformasyona dayalı haberlere bağlı olarak açıklama yapmaları, Türk akademi hayatı açısından kaygı vericidir" dedi.
 • 13:35Başbakan Yardımcısı Türkeş AçıklamasıBaşbakan Yardımcısı Tuğrul Türkeş, "Sultanahmet'teki patlamaya hedefi itibariyle baktığımızda şayet tesadüfi olarak orada bir patlama değil de kasıtlı olarak yönlenmişse, bu Türk turizmine de yapılan bir saldırıdır.
 • 16:06Başbakan Yardımcısı Türkeş, Tüsiad Heyetini Kabul EttiBaşbakan Yardımcısı Tuğrul Türkeş, Türk Sanayicileri ve İşadamları Derneği (TÜSİAD) Yönetim Kurulu Başkanı Cansen Başaran Symes başkanlığındaki TÜSİAD heyetini kabul etti.
 • 11:15Başbakan Yardımcısı Türkeş ATO Heyetini Kabul EttiBaşbakan Yardımcısı Tuğrul Türkeş, Ankara Ticaret Odası (ATO) Yönetim Kurulu Başkanı Salih Bezci ve beraberindeki heyeti kabul etti.
 • 22:17Tuğrul Türkeş, Kürsüye Çıktı; Milletvekilleri MİT Tır'larını SorduTuğrul Türkeş, Kürsüye Çıktı; Milletvekilleri MİT Tır'larını SorduTürkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM) Genel Kurulu'nun 14'üncü birleşimi açıldı.
 • 15:08Tuğrul Türkeş'in Doktor Kızı Başhekim Yardımcısı OlduTuğrul Türkeş'in Doktor Kızı Başhekim Yardımcısı OlduBaşbakan Yardımcısı Tuğrul Türkeş'in kızı Dr. Muzaffer Şükriye Aliye Türkeş Demir, Atatürk Devlet Hastanesi Başhekim yardımcılığına atandı. Demir bir hafta önce görevine başladı.
 • 14:08Haydar Aliyev'in Vefatının 12. YılıBaşbakan Yardımcısı Tuğrul Türkeş, eski Azerbaycan Cumhurbaşkanı Haydar Aliyev'in dost ve kardeş Azerbaycan'ın varoluş mücadelesinde bilge liderliği, vizyoner duruşu ve ileri görüşlü yaklaşımıyla halkının önünde adeta bir deniz feneri gibi parladığını söyledi.
 • 15:51TBMM Başkanı Kahraman KKTC'deTBMM Başkanı İsmail Kahraman, Kıbrıs'ta huzur ve barışın olmasını istediklerini belirterek, "Türkiye olarak, TBMM olarak üzerimize düşen her türlü gayreti, beklentiyi, desteği vermeye hazırız. Bugüne kadar verdik, yine vermeye devam edeceğiz" dedi.
 • 13:36Meclis Başkanı İsmail Kahraman İlk Yurt Dışı Ziyaretini KKTC'de GerçekleştiriyorMeclis Başkanı İsmail Kahraman İlk Yurt Dışı Ziyaretini KKTC'de GerçekleştiriyorTürkiye Büyük Millet Meclis'i Başkanı İsmail Kahraman, Meclis Başkanı seçilmesinin ardından ilk yurt dışı gezisini bu gün Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti'ne (KKTC) gerçekleştiriyor.
 • 09:31Tuğrul Türkeş, Geçici Başbakan OlduTuğrul Türkeş, Geçici Başbakan OlduBaşbakan Ahmet Davutoğlu, Başbakanlık makamını geçici olarak yardımcılarından Tuğrul Türkeş'e devretti.
 • 10:51Can Dündar: Bir Casus Düşünün Ki 5,5 Aydır Elini Kolunu Sallayarak GeziyorCumhuriyet Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Can Dündar, Susurluk’ta da devletin suça bulaştığını ve 'devlet sırrı' denilerek olayların gizlenmeye çalışıldığını belirtti.
 • 07:39Bahçeli ve Türkeş, Meclis Açılışında TokalaşmışBahçeli ve Türkeş, Meclis Açılışında TokalaşmışSeçim hükümeti sürecinde gerilim yaşayan MHP Lideri Devlet Bahçeli ve Tuğrul Türkeş'in 5 ay sonra ilk kez TBMM'de tokalaştığı ortaya çıktı.
 • 12:51Hava Sahasını İhlal Eden Savaş Uçağının DüşürülmesiBaşbakan Yardımcısı Tuğrul Türkeş, hava sahasını ihlal eden savaş uçağının düşürülmesiyle ilgili olarak "Rusya ilk öfkesini yendikten sonra, kendi yaptığı hataları gözden geçirirse umuyoruz ki kısa zamanda normalize olur.
 • 15:00MHP'li Akçay: "Davutoğlu Farklı Konuşuyor, Türkeş Farklı Konuşuyor"MHP Grup Başkanvekili Erkan Akçay, MİT TIR’ları ile ilgili Başbakan Ahmet Davutoğlu’nun ve Başbakan Yardımcısı Tuğrul Türkeş’in farklı konuştuklarını belirterek, kamuoyunun kafa karışıklığından kurtarılması gerektiğini söyledi.
 • 14:56CHP'li Tanal: CHP'li Tanal: "Başbakan Yargıyı Etkilemeye Yönelik Açıklama Yapıyor"CHP İstanbul Milletvekili Mahmut Tanal, Başbakan Ahmet Davutoğlu’nun Suriye’deki Türkmenlere yönelik yapılan katliamın sorumlularının MİT TIR’larına operasyon yapanlar olduğu yönündeki ifadelerini eleştirerek, Başbakan Davutoğlu’nun devam eden yargı sürecini etkileme suçu işlediğini söyledi.
 • 12:51Davutoğlu, Açıklamasıyla Tır'ların İçinde Silah Olduğunu İkrar Etti"CHP İstanbul Milletvekili Mahmut Tanal, Başbakan Ahmet Davutoğlu'nun açıklamasıyla TIR'ların içinde silah olduğunu ikrar ettiğini belirterek, açıklamaların tek başına IŞİD terör örgütünü destekler mahiyetinde olduğuna dikkat çekti.
 • 12:0340 Vekilli MHP, 41 Oy Aldı; Meclis'te Herkes Onları Konuştu40 Vekilli MHP, 41 Oy Aldı; Meclis'te Herkes Onları KonuştuTBMM Başkanlığı seçimlerinde 40 vekili olan MHP, 41 oy alınca herkes aynı soruyu sordu: Fazladan bir oy nereden geldi? Kulislerde 'Türkeş verdi' esprileri yapıldı.
 • 11:48Tuğrul Türkeş MHP'nin Adayına mı Oy Verdi?Tuğrul Türkeş MHP'nin Adayına mı Oy Verdi?Meclis Başkanı seçiminde MHP adayı Yusuf Halaçoğlu 41 oy aldı. 40 milletvekili olan MHP'nin adayına gelen fazladan 1 oyu kimin verdiği araştırılıyor.
 • 08:31Muhaliflerin Yüzünü Güldüren Anket: MHP Seçmeni Bahçeli'yi İstemiyorMuhaliflerin Yüzünü Güldüren Anket: MHP Seçmeni Bahçeli'yi İstemiyorMHP'de Bahçeli'yi devirmek için harekete geçen muhalifler tüzük engelini aşmak için farklı yöntemler üzerinde dururken, yapılan son anket yüzleri güldürdü.
 • 13:59Cavit Şadi Pehlivanoğlu Son Yolculuğuna UğurlandıEski Ordu Milletvekili ve Anavatan Partisi’nin kurucularından Cavit Şadi Pehlivanoğlu, Kocatepe Camii’nde kılınan cenaze namazının ardından son yolculuğuna uğurlandı.
 • 22:00KKTC Cumhurbaşkanı Akıncı, Türkeş, Bostancı ve Kasırga'yı Kabul EttiKKTC Cumhurbaşkanı Akıncı, Türkeş, Bostancı ve Kasırga'yı Kabul EttiGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - KKTC'nin kuruluşunun 32. yıl dönümü dolayısıyla Lefkoşa'yı ziyaret eden Başbakan Yardımcısı Tuğrul Türkeş, TBMM Başkanvekili Naci Bostancı, Cumhurbaşkanlığı Genel Sekreteri Fahri Kasırga ve beraberindeki heyetin KKTC Cumhurbaşkanlığı Sarayı'na gelişi - Kasırga'nın konuşması - KKTC Cumhurbaşkanı Akıncı'nın konuşması KKTC'nin 32. kuruluş yıl dönümü- KKTC Cumhurbaşkanı Akıncı, KKTC'nin kuruluşunun 32. yıl dönümü dolayısıyla KKTC'de bulunan Başbakan Yardımcısı Tuğrul Türkeş, TBMM Başkanvekili Naci Bostancı, Cumhurbaşkanlığı Genel Sekreteri Fahri Kasırga ve beraberlerindeki heyeti kabul etti- Akıncı: "Kıbrıs'taki olası bir çözümde tüm kesimler kazançlı çıkabilir.
 • 16:36KKTC'nin 32. Kuruluş Yıl Dönümü - Başbakan Yardımcısı TürkeşKKTC'nin 32. Kuruluş Yıl Dönümü - Başbakan Yardımcısı TürkeşGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Tören geçişi- Cumhurbaşkanı Genel Sekreteri Fahri Kasırga'nın Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın mektubunu KKTC Cumhurbaşkanı Mustafa Akıncı'ya takdimi - Başbakan Yardımcısı Türkeş'in konuşması - KKTC Cumhurbaşkanı Akıcı'nın konuşması KKTC'nin 32. kuruluş yıl dönümü- Başbakan Yardımcısı Türkeş: - "Müzakere sürecine hakim olan mevcut olumlu atmosfer değerlendirilerek daha fazla vakit kaybetmeksizin çözüme ulaşılması mümkündür.
 • 15:57Türkeş: Doğu Akdeniz'deki Trajik Gelişmeler Kıbrıs'ta Çözümün Önemini GösteriyorTürkeş: Doğu Akdeniz'deki Trajik Gelişmeler Kıbrıs'ta Çözümün Önemini GösteriyorBaşbakan Yardımcısı Tuğrul Türkeş, Doğu Akdeniz’de ve çevresinde son dönemde yaşana trajik gelişmelerin, Kıbrıs meselesinin daha fazla gecikmeden adil ve kalıcı bir çözüme ulaştırılmasının önemini bir kez daha ortaya koyduğunu söyledi.