SON DAKİKA TUĞRUL TÜRKEŞ HABERLERİ

Son Dakika Tuğrul Türkeş Haberleri

19:55
Avrupa Konseyi Parlamenterler Meclisi: Basın Özgürlüğünde Türkiye Kötüye Gidiyor Türkiye'nin de üye olduğu Avrupa Konseyi Parlamenterler Meclisi, “Avrupa’da basın özgürlüğünün korunması” başlıklı raporu 19 'hayır' oyuna karşı 77 'evet' ile kabul etti.
Avrupa Konseyi Parlamenterler Meclisi: Basın Özgürlüğünde Türkiye Kötüye Gidiyor
12:14
Tuğrul Türkeş ile Ekrem Kızıltaş Arasında Gerginlik Ahmet Hakan’ın sunduğu CNN Türk’te yayınlanan Tarafsız bölge programına konuk olan MHP milletvekili Tuğrul Türkeş ile gazeteci-yazar Ekrem Kızıltaş tartışması dikat çekti.
19:32
Afganistan Tezkeresi TBMM Genel Kurulu'nda MHP Genel Başkan Yardımcısı Türkeş, Diyanet İşleri Başkanlığı'nın savaş ve mezhep çatışmalarının yaşandığı yerlerde daha faal olması, TİKA'nın da faaliyetlerini belli bölgelerde yoğunlaştırması gerektiğini söyledi HDP Grup Başkanvekili Baluken: "El Nusra ve IŞİD'in Suriye ve Irak'ta güçlenmesi, NATO.
15:22
Bahçeli, Avrupa Konseyi Genel Sekreteri Jagland'ı Kabul Etti MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Avrupa Konseyi Genel Sekreteri Thorbjorn Jagland'ı makamında kabul etti.
15:08
Bahçeli, Jagland'ı Kabul Etti MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, TBMM'deki makamında Avrupa Konseyi Genel Sekreteri Thorbjorn Jagland'ı kabul etti.
15:06
Bahçeli, Jagland'ı Kabul Etti MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, TBMM'deki makamında Avrupa Konseyi Genel Sekreteri Thorbjorn Jagland'ı kabul etti.
Bahçeli, Jagland'ı Kabul Etti
18:33
2015 Yılı Bütçesi Genel Kurul'da MHP Ankara Milletvekili Türkeş: "IŞİD bahanesiyle İran, bölgedeki nüfuzunu artırmaktadır.
19:55
MHP Genel Başkan Yardımcısı Türkeş, Zile'de Türkeş: "Türkiye'nin bir numaralı problemi ekonomidir"
13:49
MHP Genel Başkan Yardımcısı Türkeş Açıklaması "Kendi varlığına, dini değerlerine ve inanışlarına küresel çapta saygı gösterilmesini talep eden İsrail'in, İslam dinince büyük önem atfettiğimiz mabedimize saldırması asla kabul edilemez"
MHP Genel Başkan Yardımcısı Türkeş Açıklaması
20:04
Süleyman Demirel Demokrasi ve Kalkınma Müzesi Açıldı Süleyman Demirel Demokrasi ve Kalkınma Müzesi açıldı (1)- Atabey ilçesine bağlı İslamköy Mahallesi'nde Dokuzuncu Cumhurbaşkanı Süleyman Demirel'in memurluktan cumhurbaşkanlığının sona erdiği döneme kadar geçen sürede okuduğu kitaplar, fotoğrafları ve kullandığı eşyaların sergilendiği müzenin açılışı gerçekleştirildi- Dokuzuncu Cumhurbaşkanı Demirel: -"Ülkenin yönetimini yapacak iktidarlar seçimle gelip seçimle gitmelidir.
16:59
Demirel Demokrasi ve Kalkınma Müzesi Açılışına Çok Sayıda Konuk Geldi (2) Demirel'in AÇILIŞTAKİ KONUŞMASI Dokuzuncu Cumhurbaşkanı Süleyman Demirel'in adını taşıyan Demokrasi ve Kalkınma Müzesi, memleketi Isparta'nın Atabey İlçesi'ne bağlı İslamköy'de açıldı.
16:29
Süleyman Demirel Demokrasi ve Kalkınma Müzesi Açıldı Demirel Vakfı Başkanı Şevket Demirel: "Müze milletin malıdır.
16:21
Süleyman Demirel Demokrasi ve Kalkınma Müzesi Açıldı 9. Cumhurbaşkanı Süleyman Demirel’in adına, Isparta’nın Atabey ilçesi’ne Bağlı İslamköy’ünde kurulan Demokrasi ve Kalkınma Müzesi ile Külliyesi, düzenlenen törenle açıldı.
Süleyman Demirel Demokrasi ve Kalkınma Müzesi Açıldı
18:16
MHP'den Ortadoğu Yol Haritası Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkan Yardımcısı ve Ankara Milletvekili Tuğrul Türkeş, "Milliyetçi Hareket Partisi'nin Ortadoğu Siyaset Belgesi" başlığıyla yaptığı yazılı basın açıklamasında MHP'nin Ortadoğu politikalarına ilişkin bilgiler verdi.
16:47
MHP Genel Başkan Yardımcısı Türkeş, Gaziantep'te "Türkiye'nin bin 300 kilometrelik kısmının aşağısında yangın var"
14:48
Türkeş: Parti Olarak Yeni Ekonomi Modeli Üzerinde Çalışıyoruz MHP Genel Başkan Yardımcısı Tuğrul Türkeş, yeni ekonomi modeli üzerinde çalıştıklarını söyledi.
Türkeş: Parti Olarak Yeni Ekonomi Modeli Üzerinde Çalışıyoruz
11:46
Bahçeli'den Resepsiyon Kararı Mhp Genel Başkanı Devlet Bahçeli, TBMM'deki Grup toplantısının ardından gazetecilerin sorularını yanıtladı.
Bahçeli'den Resepsiyon Kararı
11:43
Bahçeli Soruları Yanıtladı Açıklaması "(Gülen cemaatinin MHP'yi ele geçirme girişimi iddiası) Böyle bir deneme yapılmaya kalkışılmış ancak başarılı olmamıştır" "29 Ekim'de Anıtkabir'de olacağız, tebrikat ve resepsiyonda bulunmayacağız"
Bahçeli Soruları Yanıtladı Açıklaması
16:08
Türkeş: PKK Beslediği Bilgi Düşmanlığını Açıkça Ortaya Koydu MHP Genel Başkan Yardımcısı Tuğrul Türkeş, PKK’nın, Güneydoğu’daki son eylemleriyle beslediği ‘bilgi’ düşmanlığını açıkça ortaya koyduğunu belirterek, hükümetin; PKK, IŞİD ve Hizbullah terör örgütleri arasında seçici davranmamasını ve tümünün faaliyetlerine karşı eşzamanlı mücadele yürütmesini istedi.
15:11
MHP Genel Başkan Yardımcısı Türkeş Açıklaması Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Başkan Yardımcısı Tuğrul Türkeş, “Diyarbakır’da ateşe verilen Ziya Gökalp Müzesi, PKK’nın entelektüel birikime ve kitaba duyduğu nefreti gözler önüne sermiştir” dedi.
12:28
İskoçya'nın Birleşik Krallık'ta Kalma Kararı MHP Genel Başkan Yardımcısı Türkeş: "İskoçya'da fevri duygular değil, ortak akıl kazanmıştır.
12:16
MHP Genel Başkanı Yardımcısı Tuğrul Türkeş Açıklaması MHP Genel Başkan yardımcısı Tuğrul Türkeş, İskoçya’da yapılan referandum ile ilgili, “Gelişmiş bir ülke olan İskoçya’dan gelişmekte olan Türkiye’deki ayrılıkçılar ve ana akım medyadaki halktan kopuk aykırı sesler ibret almalıdır” dedi.
MHP Genel Başkanı Yardımcısı Tuğrul Türkeş Açıklaması
12:04
Tuğrul Türkeş : İskoçya'daki Referandum Sonucunu Türkiye'deki Ayrılıkçılar İbret Almalıdır Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkan Yardımcısı Yıldırım Tuğrul Türkeş'in İskoçya'daki yapılan referandum ile ilgili yazılı bir açıklama yaptı.
17:30
Erdoğan'dan İki Kabul Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Sayıştay Başkanı Recai Akyel ve MHP Ankara Milletvekili Tuğrul Türkeş’i ayrı ayrı kabul etti.
Erdoğan'dan İki Kabul
17:15
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan 2 Kabul Cumhurbaşkanı Erdoğan, Sayıştay Başkanı Recai Akyel ve TÜDEV Başkanı Tuğrul Türkeş'i ayrı ayrı kabul etti.
15:10
Silah Yardımında Sabıkalı Avrupa'ya Dikkat' MHP Genel Başkan Yardımcısı Tuğrul Türkeş, Avrupa ülkelerinin, peşmerge güçlerine gönderecekleri silahların yakinen takip edilmesi gerektiğini söyledi.
Silah Yardımında Sabıkalı Avrupa'ya Dikkat'
13:05
Tuğrul Türkeş: Müttefik Görünenlerin Türkiye Aleyhine Casusluk Faaliyetleri Yürüttüğü Dönemde Tüm... Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkan Yardımcısı ve Ankara Milletvekili Tuğrul Türkeş, çeşitli ülkelerin Peşmerge güçlerine silah sevkiyatı yaptığını savunarak bu sevkiyatı eleştiren bir açıklama yaptı.
12:40
MHP Genel Başkan Yardımcısı Türkeş Açıklaması "Adı geçen devletlerin Peşmerge güçlerine yapacakları silah sevkıyatından PKK'nın da yararlanacağı ihtimali ciddi bir endişe kaynağıdır" "Hükümetin yetkili Bakanlarının ve kurumlarının gerçekleştirilecek silah sevkiyatını yakinen takip etmeleri ve izlemeleri gerekmektedir"
MHP Genel Başkan Yardımcısı Türkeş Açıklaması
12:29
MHP'den Kürtlere Maksimum Desteğe Tepki: Madam'ı, D'allema'yı Unutmadık MHP Genel Başkan Yardımcısı ve Ankara Milletvekili Tuğrul Türkeş, MHP'nin 1990'lı yıllar boyunda PKK'ya lojistik ve siyasî destek veren devletleri ve bu devletlerin Türkiye üzerindeki menfaat hesaplarını unutmadığını belirterek, "Dönemin Fransa Cumhurbaşkanı François Mitterand'ın hanımı Danielle Mitterand'ın PKK ile nasıl sürekli dirsek teması kurduğunu, dönemin İtalya Başbakanı Massimo D'Allema'nın İmralı canisini nasıl himayesi altına aldığını ve sakladığını, Almanya, Fransa, İtalya ve
21:38
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Boğaz Şehitliğini Ziyaret Etti Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Boğaz Şehitliğini ziyaret etti.
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Boğaz Şehitliğini Ziyaret Etti
21:24
Cumhurbaşkanı Erdoğan, KKTC'de Erdoğan, Boğaz Şehitliği’ni ziyaret etti.
Cumhurbaşkanı Erdoğan, KKTC'de
19:28
Erdoğan, Fazıl Küçük'ün anıt mezarını ziyaret etti - Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Rauf Denktaş ve Fazıl Küçük'ün anıt mezarlarını ziyaret etti.
Erdoğan, Fazıl Küçük'ün anıt mezarını ziyaret etti -
17:28
Cumhurbaşkanı Erdoğan KKTC'de Erdoğan, Rauf Denktaş ve Fazıl Küçük'ün anıt mezarlarını ziyaret etti.
15:57
Cumhurbaşkanı Erdoğan KKTC'de Cumhurbaşkanı Erdoğan'ı, KKTC Cumhurbaşkanı Derviş Eroğlu resmi törenle karşıladı.
Cumhurbaşkanı Erdoğan KKTC'de
12:06
MHP Yeni Bir Ekonomik Model İçin Üretenlerle Görüşecek Genel Başkan Yardımcısı Türkeş: "Milletimiz, 'sürdürülebilir borç sistemi' diye adlandırdığımız bir sarmala tutulmuştur" "Merhum Başbuğ Alparslan Türkeş'in 'Dokuz Işık' doktrininde ifade ettiği temel ilkelere sadık kalarak, 21. yüzyılda daha güçlü bir Türkiye arzusu ile yeni bir ekonomik model ve kalkınma planı oluşturmak üzere yola çıkıyoruz.
MHP Yeni Bir Ekonomik Model İçin Üretenlerle Görüşecek
11:13
MHP'den Ekonomi Atağı: Kolları Sıvıyoruz, Borçları Bitiriyoruz! MHP başta iç ve dış borç olmak üzere işçi ve işveren kesiminin ekonomik sorunlara yönelik görüş ve çözüm önerilerini saptamak üzere "Kararlılıkla millete gidiyoruz, kolları sıvıyor borçları bitiriyoruz" sloganıyla görüşmeler dizisi başlattı.
14:25
MHP Genel Başkan Yardımcısı Türkeş Açıklaması "Sayın Erdoğan'ın süregelen ayrımcı üslubunun ve nefret dilinin sonuncu kurbanı da Ermeni kökenli vatandaşlarımız olmuştur" "Sayın Erdoğan'a 21. yüzyıldan haberlerimiz var: Ermeni olmak bir suç, bir kusur, çirkinlik, ayıp veya günah değildir"
MHP Genel Başkan Yardımcısı Türkeş Açıklaması
13:55
MHP Genel Başkan Yardımcısı Türkeş Açıklaması "27 Temmuz'dan bu yana Çin'in Sincan Uygur Özerk Bölgesi'nde yaşanan hadiselerde resmi rakamlara göre şimdiye dek 97 kişi hayatını kaybetmiş, 13 kişi ise yaralanmıştır" "Çin Halk Cumhuriyeti'ni samimiyetle itidale, sağduyuya ve aklıselime davet ediyoruz"
11:53
"Sincan Meselesi İktidar Tarafından Dünyada Gündeme Getirilmelidir" Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkan Yardımcısı ve Ankara Milletvekili Yıldırım Tuğrul Türkeş, Sincan'da yaşanan olaylarla ilgili yazılı bir açıklama yaptı.
'Sincan Meselesi İktidar Tarafından Dünyada Gündeme Getirilmelidir'
10:21
MHP Genel Başkanı Yardımcısı Türkeş'ten Çin Zulmüne Tepki MHP Genel Başkan Yardımcısı Tuğrul Türkeş, Çin'in Doğu Türkistan'da Türklere yaptığı zulme tepki gösterdi.
MHP Genel Başkanı Yardımcısı Türkeş'ten Çin Zulmüne Tepki
16:00
MHP Genel Başkan Yardımcısı Türkeş Açıklaması "Türkiye olarak, Müslümanı, Yahudisi ve Hristiyanı birlik halinde, İsrail’in pişkinliğinin hesabını mutlaka sormalıyız"
16:15
MHP'li Türkeş: İsrail, Gazze ve Anti-Semitizm İsrail'in devlet şiddetinde zirve noktalarına geldiğini belirten MHP Genel Başkan Yardımcısı Tuğrul Türkeş, "Kadın, çocuk, yaşlı, hasta ve hatta engelli ayrımı yapılmaksızın herkes ve her yerde hedef tahtası konumunda" olduğunu ifade etti.
15:30
MHP'den AK Parti Hükümetine Filistin Uyarısı MHP Genel Başkan Yardımcısı ve Ankara Milletvekili Tuğrul Türkeş, AK Parti hükümetinin, uluslararası platformda elindeki tüm imkanları seferber ederek inisiyatif alması ve Filistin mazlumlarının haklarını en gür sesiyle dillendirmesi gerektiğini söyledi.
15:08
MHP Genel Başkan Yardımcısı Türkeş Açıklaması "İsrail, yürüttüğü politikalarla, İsrail dışındaki Yahudi diasporasını da tehlikeye atmaktadır"
15:01
MHP Genel Başkan Yardımcısı Türkeş Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Başkan Yardımcısı Tuğrul Türkeş, “Bilinmelidir ki; İsrail, başındaki aşırıcıların önderliğinde, korkunç bir yalnızlığa sürüklenmektedir” dedi.
09:43
İhsanoğlu'nun Eşi Öncelikli Hedefini Açıkladı First Lady adaylarından Füsun İhsanoğlu, eşinin cumhurbaşkanı seçilmesi durumunda kadın, aile, eğitim ve sağlık alanlarına yönelik ağlar kuracağını açıkladı.
İhsanoğlu'nun Eşi Öncelikli Hedefini Açıkladı
18:03
Lübnan'da Askerin Görev Süresini Bir Yıl Uzatan Tezkere Kabul Edildi TBMM Genel Kurulu'nda, Lübnan'da BM Geçici Görev Gücü (UNIFIL) kapsamında görev yapan Türk askerinin, görev süresinin bir yıl daha uzatılması konusunda hükümete yetki verilmesini öngören Başbakanlık Tezkeresi kabul edildi.
17:13
Türk Askerinin Unıfıl'deki Görevi 1 Yıl Daha Uzatıldı TBMM Genel Kurulu'nda, Lübnan'da UNIFIL kapsamında görev yapan Türk askerinin görev süresinin bir yıl daha uzatılması konusunda hükümete yetki verilmesini öngören Başbakanlık Tezkeresi kabul edildi.
15:55
CHP ve MHP'den Lübnan Tezkeresine Destek MHP ve CHP, Lübnan'da Birleşmiş Milletler Geçici Görev Gücü bünyesinde görev yapan Türk askerinin görev süresini 1 yıl daha uzatan Başbakanlık Tezkeresine olumlu oy vereceğini açıkladı.
15:40
CHP ve Mhp, İhsanoğlu'nun Adaylığı İçin Dilekçeleri TBMM'ye Sundu Chp ve MHP, 'çatı aday' olarak belirledikleri Ekmeleddin İhsanoğlu'nu cumhurbaşkanlığına aday gösteren dilekçeleri TBMM Başkanı Cemil Çiçek'e sundu.
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 01.02.2015 21:45:38. #1.12#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA TUĞRUL TÜRKEŞ HABERLERİ
[Hata Bildir]