SON DAKİKA TUĞRUL TÜRKEŞ HABERLERİ

Son Dakika Tuğrul Türkeş Haberleri

 • 16 Ağustos 2016 11:04Keçiören Spor Salonu İnşaatında Yol YarılandıKeçiören Spor Salonu İnşaatında Yol YarılandıKeçiören Belediye Başkanı Mustafa Ak, inşaat çalışmaları süren ilçenin ilk spor salonu için “Açılışını inşallah 19 Mayıs 2017’de yapmayı hedefliyoruz” dedi.
 • 16 Ağustos 2016 04:43Türkeş: 'Cadı Avına Dönmesin'i Habersiz Söylemem Mümkün mü?Türkeş: 'Cadı Avına Dönmesin'i Habersiz Söylemem Mümkün mü?Başbakan Yardımcısı Türkeş, gazetelere yansıyan sözleri için "Kim söylüyor? Başbakan Yardımcısı. Bunu hükümetin bilgisi dışında, hükümetten habersiz söylemem mümkün mü?" dedi.
 • 16 Ağustos 2016 02:45Başbakan Yardımcısı Türkeş: Başbakan Yardımcısı Türkeş: "Darbenin Arkasında Başkaları Var Demek, Suçu Hafifletir"BAŞBAKAN Yardımcısı ve AKP Ankara milletvekili Tuğrul Türkeş, İngiltere'ye düzenlediği ziyaretinde Londra'daki Türk toplumunun temsilcileri ile bir araya geldi.
 • 16 Ağustos 2016 02:31Dha Dış Haber - Başbakan Yardımcısı Türkeş Darbenin Arkasında Başkaları Var Demek, Suçu HafifletirDha Dış Haber - Başbakan Yardımcısı Türkeş Darbenin Arkasında Başkaları Var Demek, Suçu HafifletirBaşbakan Yardımcısı ve AKP Ankara milletvekili Tuğrul Türkeş, İngiltere'ye düzenlediği ziyaretinde Londra'daki Türk toplumunun temsilcileri ile bir araya geldi.
 • 16 Ağustos 2016 01:42Başbakan Yardımcısı Türkeş AçıklamasıBaşbakan Yardımcısı Tuğrul Türkeş, Fetullahçı Terör Örgütü'ne (FETÖ) yönelik operasyonlarla ilgili kullandığı "Cadı avına dönmesin.
 • 13 Ağustos 2016 16:59KKTC Bakanı Ataoğlu: KKTC Bakanı Ataoğlu: "Alparslan Türkeş'in Doğduğu Evin Restorasyon Projesi Hazır"KKTC Turizm ve Çevre Bakanı Fikri Ataoğlu, Milliyetçi Hareket Partisi’nin (MHP) kurucusu ve merhum Genel Başkanı Alparslan Türkeş’in Lefkoşa Surlariçi’nde bulunan doğduğu evin restorasyon projesinin hazır olduğunu ve Başbakan Yardımcısı Tuğrul Türkeş’ten haber beklediklerini açıkladı.
 • 13 Ağustos 2016 13:18Başbakan Yardımcısı Türkeş: (2)Başbakan Yardımcısı Tuğrul Türkeş, eski CHP Genel Başkanı ve Antalya Milletvekili Deniz Baykal'a ait olduğu iddia edilen görüntülere ilişkin, "Bunu kaydetmek şerefsizliğin başta geleni değil mi yani? Bana göre öbürünün yaptığı bir ayıp ise bunu bile gölgede bırakan bir şerefsizliktir.
 • 13 Ağustos 2016 12:33Başbakan Yardımcısı Türkeş: (1)Başbakan Yardımcısı Tuğrul Türkeş, Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ), 15 Temmuz'daki darbe girişimine ilişkin, "Akın Paşa'dan bilmem neye kadar 'Vallahi billahi ben yokum.' Aslanım, biri bize ihtilal yapmaya kalktı, hanginiz yaptınız? Hiçbiriniz yapmadınız. Hayal mi gördü bu millet, 250 kişi niye öldü o zaman? Çirkin, yüzsüz bir ekip var karşımızda ve bunlar tamamiyle şiddete yöneliktiler.
 • 13 Ağustos 2016 12:32Tuğrul Türkeş: Bugüne Kadar Niye Sustun DerlerTuğrul Türkeş: Bugüne Kadar Niye Sustun DerlerBaşbakan Yardımcısı Tuğrul Türkeş, babası Alparslan Türkeş'in FETÖ tarafından öldürüldüğüne dair iddiaları değerlendirdi. Türkeş, "Bu tarz iddialar için niye sustun diye sorarlar." dedi.
 • 13 Ağustos 2016 11:37Tuğrul Türkeş'e Canlı Yayında Sıla'ya Yapılanlar SorulduTuğrul Türkeş'e Canlı Yayında Sıla'ya Yapılanlar SorulduBaşbakan Yardımcısı Tuğrul Türkeş, isim vermeden Sıla'ya "Toplumu kutuplaştırma" uyarısında bulunup "FETÖ operasyonları cadı avına döndürülmemeli" dedi.
 • 07 Ağustos 2016 18:55Demokrasi ve Şehitler MitingiBaşbakan Yardımcısı Tuğrul Türkeş, "Bazıları suçu başka ülkelere atmak istiyor.
 • 07 Ağustos 2016 18:50Başbakan Yardımcısı Türkeş - Demokrasi ve Şehitler MitingiBaşbakan Yardımcısı Türkeş - Demokrasi ve Şehitler MitingiGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: -Kızılay meydanında mitinge katılan vatandaşların bayrak sallaması -Başbakan Yardımcısı Tuğrul Türkeş'in konuşması ANKARA - Başbakan Yardımcısı Tuğrul Türkeş, Ankara Kızılay Meydanında düzenlenen "Demokrasi ve Şehitler Mitingi"nde konuştu.
 • 07 Ağustos 2016 17:50Demokrasi ve Şehitler Mitingi'ne DoğruDemokrasi ve Şehitler Mitingi'ne DoğruGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: 15 Temmuz Kızılay Demokrasi Meydanı'nda toplanan vatandaşlar Vatandaşların Türk bayrağı sallaması Şarkıların çalınması Fetullah Gülen'in maskesi takılı olan cansız mankene vurmaları Dua edilmesi Alana gelen siyasiler Dalgalanan bayraklar Başbakan Yardımcısı Tuğrul Türkeş, Mehmet Ali Şahin, Ali Babacan ve Levent Gök ANKARA - Ankara'da vatandaşlar, Cumhurbaşkanlığı himayesinde, İstanbul Valiliği ve Büyükşehir Belediyesi desteğiyle İstanbul Yenikapı Miting Alanı'nda düzenlenecek "Demokrasi ve Şehitler Mitingi"ne destek vermek için 15 Temmuz Kızılay Demokrasi Meydanı'nda toplanmaya başladı.
 • 06 Ağustos 2016 01:55KKTC'de KKTC'de "Demokrasiye Destek Mitingi"KKTC'nin başkenti Lefkoşa'da "Darbeye Karşı Demokrasiye Destek Mitingi" düzenlendi.
 • 05 Ağustos 2016 23:42Başbakan Telekonferansla KKTC'ye SeslendiBaşbakan Telekonferansla KKTC'ye SeslendiTürk halkı dünya üzerinde bir ilki gerçekleştirdi.
 • 05 Ağustos 2016 21:54Darbe Girişimi KKTC'de Protesto EdildiTürkiye’deki darbe girişimini kınamak ve Türkiye halkının yanında olduğunu göstermek amacıyla Lefkoşa’da “Demokrasiye Destek Mitingi” düzenlendi.
 • 03 Ağustos 2016 11:25Batuhan Yaşar: Batuhan Yaşar: "İstihbaratta 'Millî' Dönem"İhlas Haber Ajansı ve TGRT Haber Ankara Temsilcisi Batuhan Yaşar, Türkiye gazetesindeki köşesinde, "İstihbarat topyekun nasıl yapılandırılacak, iç ve dış olarak ikiye ayrılacak mı?", "Hangi eksiklikler belirlendi.
 • 03 Ağustos 2016 03:09Türkeş: Türkeş: "Suçlu Bu Asker Üniformasına Girmiş Olan Eşkıya Takımıdır"Başbakan Yardımcısı Tuğrul Türkeş, "Sen eğer kendi ülkene bağlıysan, iyi bir inanca sahipsen elin gavurunun aklına uyar mısın?
 • 03 Ağustos 2016 01:22Fetö'nün Darbe Girişimine TepkilerBaşbakan Yardımcısı Tuğrul Türkeş, "Sen eğer kendi ülkene bağlıysan, iyi bir inanca sahipsen elin gavurunun aklına uyar mısın?
 • 01 Ağustos 2016 15:20Tuğrul Türkeş, Özdağ Görüşmesini Doğruladı: Siyaset KonuşmadıkTuğrul Türkeş, Özdağ Görüşmesini Doğruladı: Siyaset KonuşmadıkBaşbakan Yardımcısı Tuğrul Türkeş, MHP'li Ümit Özdağ ile yaptığı görüşmeyi doğruladı: Siyaset konuşmadı, çay içip sohbet ettik.
 • 01 Ağustos 2016 14:49Başbakan Yardımcısı Türkeş'ten MHP'li Özdağ ile Görüşmesine İlişkin AçıklamaBaşbakan Yardımcısı Tuğrul Türkeş, MHP Gaziantep Milletvekili Ümit Özdağ ile yapmış olduğu görüşmeye ilişkin bazı basın yayın organlarında çıkan haberlerin doğru olmadığını belirterek, “Masa başında ve taraflara sorulmadan yapıldığı anlaşılan bu haberin gerçekleri yansıtmadığı, maksatlı olarak hazırlandığı değerlendirilmiştir” dedi.
 • 20 Temmuz 2016 14:19Kıbrıs Barış Harekatı'nın 42. Yıl Dönümü Törenlerle KutlanıyorKıbrıs Barış Harekatı'nın 42. Yıl Dönümü Törenlerle KutlanıyorKktc'de 20 Temmuz Barış ve Özgürlük Bayramı kutlamaları kapsamında Başkent Lefkoşa'da tören düzenlendi.
 • 20 Temmuz 2016 12:14Türkeş: "Dünya Bilmelidir Ki Türkiye Var Olduğu Sürece Kıbrıs Türkü de Yalnız Değildir"LEFKOŞA (İHA) – KKTC Başbakan Yardımcısı Tuğrul Türkeş, 20 Temmuz 1974 Kıbrıs Barış Harekatı’nın 42’nci yıl dönümü kutlamalarında, “Dünya bilmelidir ki Türkiye var olduğu sürece Kıbrıs Türkü de yalnız değildir” dedi.
 • 20 Temmuz 2016 12:14Akıncı: "Kalkışmaya Darbeye Karşı En İyi Cevap Kuşkusuz Hukuk ve Demokrasi İçinde Kalınarak...KKTC Cumhurbaşkanı Mustafa Akıncı, 20 Temmuz 1974 Kıbrıs Barış Harekatının 42’nci yılı kapsamında Lefkoşa’da gerçekleştirilen törende, “Hukuk ve demokrasi dışı bir kalkışmaya darbeye karşı en iyi cevap kuşkusuz hukuk ve demokrasi içinde kalınarak verilecektir.
 • 12 Temmuz 2016 18:00TBMM Genel KuruluBaşbakan Yardımcısı Tuğrul Türkeş, "Medeniyeti ve demokrasiyi hakkıyla temsil ettiğini söyleyen ülkelerin gözlerinin önünde, Avrupa'da, Srebrenitsa'da bu soykırımın yaşanmış olmasının ayıbı bütün bu kuruluşlara ve ülkeleredir" dedi.
 • 12 Temmuz 2016 16:29Başbakan Yardımcısı Türkeş: BM ve NATO Katliama Göz YumduBaşbakan Yardımcısı Tuğrul Türkeş, “Katliamın yaşandığı süreçte çok uluslu kuruluşlar kuruluş amaçlarındaki görevlerini yerine getiremedi.
 • 12 Temmuz 2016 15:58Başbakan Yardımcısı Türkeş Srebrenitsa Katliamını KınadıBaşbakan Yardımcısı Tuğrul Türkeş, Srebrenitsa'da büyük bir insanlık ayıbının gerçekleştiğini belirtti, "21'inci yüzyılda çokuluslu kuruluşlar başta olmak üzere, gelişmiş ülkelerin gözlerinin önünde Avrupa'da soykırımın yaşanmış olmasının ayıbı bütün bu kuruluşlar ve ülkelerdedir" dedi.
 • 28 Haziran 2016 13:02AK Parti Ankara İl Başkanlığı İstişare ToplantısıAK Parti Ankara İl Başkanlığı'nın her ay organize ettiği ve Ankara milletvekilleri istişare toplantısı Gölbaşı Belediyesi'ne ait çay bahçesinde yapıldı.
 • 24 Haziran 2016 15:53Türkeş: Herkes Kendi Yoluna Havası Esmeye BaşladıBaşbakan Yardımcısı Tuğrul Türkeş, İngiltere'de yapılan Avrupa Birliği (AB) referandumunda "hayır" çıkmasını değerlendirdi.
 • 24 Haziran 2016 15:39Başbakan Yardımcısı Türkeş, İngiltere'deki AB Referandumunu DeğerlendirdiBaşbakan Yardımcısı Tuğrul Türkeş, “Avrupa Parlamentosu seçimlerinde aşırı sağcı, hatta bazısı ırkçı denilebilecek partilerin oylarını yükseltmesi ile birlikte yabancı düşmanlığı ve İslam karşıtlığı konularının Avrupa’da zirve yapmış olması sanıyorum bu kararlarda etkili olmuştur” dedi.
 • 24 Haziran 2016 15:38İngiltere'nin AB'den Ayrılma KararıBaşbakan Yardımcısı Tuğrul Türkeş, İngiltere'nin Avrupa Birliği'nden ayrılma kararına ilişkin, "Avrupa Birliği'nin kurulduğu dönemlerdeki Avrupa'nın liderleri gibi güçlü liderliğin olmaması ve ülkelerin arasında bir uzlaşının olmaması, hem ekonomik olarak hem sosyal entegrasyonda, artı şu andaki ekonomik durgunluğunda etkisi var. Bunların hepsinden daha önemlisi son Avrupa Parlamentosu seçimlerinde aşırı sağcı hatta bazısı ırkçı denilebilecek partilerin oylarını yükseltmesiyle birlikte yabancı düşmanlığı ve aynı zamanda İslamofobi, İslam karşıtlığı konularının Avrupa da zirve yapmış olması sanıyorum ki bu kararlarda etkili olmuştur.
 • 23 Haziran 2016 15:26Başbakan Yardımcısı Türkeş'in KabulüBaşbakan Yardımcısı Türkeş'in KabulüGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: Başbakan Yardımcısı Tuğrul Türkeş ve Makedonya heyetinin görüntüleri Başbakan Yardımcısı Türkeş'in kabulü Başbakan Yardımcısı Tuğrul Türkeş, Makedonya Devlet Bakanı Furkan Cako ile bir araya geldi.
 • 23 Haziran 2016 15:19Başbakan Yardımcısı Türkeş'in KabulüBaşbakan Yardımcısı Tuğrul Türkeş, Makedonya Devlet Bakanı Furkan Cako ile bir araya geldi.
 • 23 Haziran 2016 12:30Başbakan Yardımcısı Türkeş'in KabulüBaşbakan Yardımcısı Tuğrul Türkeş, Kosova Kamu Yönetimi Bakanı Mahir Yağcılar ve Kosova Meclis Başkan Yardımcısı Fikrim Damka ile bir araya geldi.
 • 22 Haziran 2016 16:22Başbakan Yardımcısı Türkeş'in KabulüBaşbakan Yardımcısı Tuğrul Türkeş, KKTC Dışişleri Bakanı Tahsin Ertuğruloğlu ile bir araya geldi.
 • 22 Haziran 2016 16:10Başbakan Yıldırım, KKTC Dışişleri Bakanı Ertuğruloğlu'nu Kabul EttiBaşbakan Yıldırım, KKTC Dışişleri Bakanı Ertuğruloğlu'nu Kabul EttiBaşbakan Binali Yıldırım, KKTC Dışişleri Bakanı Tahsin Ertuğruloğlu ve beraberindeki heyeti Çankaya Köşkü'nde kabul etti.
 • 22 Haziran 2016 14:56Türkeş, Türkonfed Heyetini Kabul EttiTürkeş, Türkonfed Heyetini Kabul EttiGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: Toplantı alanından görüntüler Başbakan Yardımcısı Tuğrul Türkeş'in ve toplantı heyetinin yakın görüntüleri Türkeş, TÜRKONFED heyetini kabul etti Başbakan Yardımcısı Tuğrul Türkeş, Türk Girişim ve İş Dünyası Konfederasyonu (TÜRKONFED) Yönetim Kurulu Başkanı Tarkan Kadooğlu ve beraberindeki heyeti kabul etti.
 • 22 Haziran 2016 12:57Türkeş, KKTC'li Bakan Dürüst'ü Kabul EttiBaşbakan Yardımcısı Tuğrul Türkeş, Güney Kıbrıs Rum Kesimi'ndeki orman yangınına ilişkin, "Rum tarafı her zaman olduğu gibi aymazlığını ortaya koymuştur.
 • 22 Haziran 2016 12:44Türkeş, Türkonfed Heyetini Kabul EttiBaşbakan Yardımcısı Tuğrul Türkeş, Türk Girişim ve İş Dünyası Konfederasyonu (TÜRKONFED) Yönetim Kurulu Başkanı Tarkan Kadooğlu ve beraberindeki heyeti kabul etti.
 • 22 Haziran 2016 12:00Türkeş-Dürüst GörüşmesiTürkeş-Dürüst GörüşmesiGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: Başbakan Yardımcısı Tuğrul Türkeş, KKTC Bayındırlık ve Ulaştırma Bakanı Kemal Dürüst görüşmesi KKTC Bayındırlık ve Ulaştırma Bakanı Dürüst'ün konuşması Başbakan Yardımcısı Türkeş'in konuşması ANKARA - Başbakan Yardımcısı Tuğrul Türkeş, KKTC Bayındırlık ve Ulaştırma Bakanı Kemal Dürüst ile görüştü.
 • 16 Haziran 2016 20:49Başbakan Yardımcısı Türkeş, Mardin'de AçıklamasıBaşbakan Yardımcısı Tuğrul Türkeş, Mardin'de görüştüğü güvenlik güçlerine hitaben, "Bu coğrafyayı, Anadolu'yu elde tutmak zor bir iştir.
 • 16 Haziran 2016 19:27Başbakan Yardımcısı Tuğrul Türkeş, Mardin'deBaşbakan Yardımcısı Tuğrul Türkeş, Mardin'deBir dizi ziyaret ve temaslarda bulunmak üzere Mardin'e gelen Başbakan Yardımcısı Tuğrul Türkeş, Mardin'deki sivil toplum örgütleriyle yaptığı istişare toplantısının ardından Artuklu İlçesinde 1. Cadde esnaflarını ziyaret etti.
 • 16 Haziran 2016 17:59Başbakan Yardımcısı Türkeş, Mardin'deBaşbakan Yardımcısı Tuğrul Türkeş, Mardin'de esnafı ziyaret etti.
 • 16 Haziran 2016 17:17Mardin - Türkeş: Nusaybin'de Terörü Çok Şükür HallettikMardin - Türkeş: Nusaybin'de Terörü Çok Şükür HallettikTürkeş: Nusaybin'de terörü çok şükür hallettikBaşbakan Yardımcısı Tuğrul Türkeş, operasyonların sona erdiği Mardin'in Nusaybin İlçesi'yle ilgili değerlendirmelerde bulunarak, "Türkiye Cumhuriyet güçlü devlettir, büyük devlettir.
 • 16 Haziran 2016 17:16Başbakan Yardımcısı Türkeş AK Parti Teşkilatını Ziyaret EttiBaşbakan Yardımcısı Türkeş AK Parti Teşkilatını Ziyaret EttiBaşbakan Yardımcısı Türkeş, Mardin'deki temasları kapsamında AK Parti teşkilatını ziyaret etti.
 • 16 Haziran 2016 14:25Türkeş: Nusaybin'de Terörü Çok Şükür HallettikTürkeş: Nusaybin'de Terörü Çok Şükür HallettikBaşbakan Yardımcısı Tuğrul Türkeş, operasyonların sona erdiği Mardin'in Nusaybin İlçesi'yle ilgili değerlendirmelerde bulunarak, " Maalesef bu terör örgütü ve onun uzantıları ilçelerimizde, illerimizde diş tutmaya çalıştılar.
 • 16 Haziran 2016 13:52Başbakan Yardımcısı Tuğrul Türkeş: Akıllı Olmak LazımBaşbakan Yardımcısı Tuğrul Türkeş: Akıllı Olmak LazımÇeşitli temas ve incelemelerde bulunmak üzere Mardin'e gelen Başbakan Yardımcısı Tuğrul Türkeş, Mardin Valiliği'ni ziyaret etti.
 • 16 Haziran 2016 13:43Başbakan Yardımcısı Türkeş Mardin'deBaşbakan Yardımcısı Türkeş Mardin'deBaşbakan Yardımcısı Tuğrul Türkeş, çeşitli ziyaret ve temaslarda bulunmak üzerine Mardin’e geldi.
 • 16 Haziran 2016 13:29Başbakan Yardımcısı Türkeş, Mardin'deBaşbakan Yardımcısı Tuğrul Türkeş, "Güvenlik güçlerimiz müşterek olarak teröre karşı başarılı çalışmalar gösterdiler.
 • 16 Haziran 2016 13:05Başbakan Yardımcısı Türkeş Mardin'deBaşbakan Yardımcısı Türkeş Mardin'deBaşbakan Yardımcısı Yıldırım Tuğrul Türkeş, çeşitli temaslarda bulunmak üzere Mardin'e geldi.