15:1500
SON DAKİKA TUĞRUL TÜRKEŞ HABERLERİ

Son Dakika Tuğrul Türkeş Haberleri

  Erdoğan'dan İki Kabul

  Erdoğan'dan İki Kabul

  Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Sayıştay Başkanı Recai Akyel ve MHP Ankara Milletvekili Tuğrul Türkeş’i ayrı ayrı kabul etti. (16 Eylül 2014 Salı )

   

  Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan 2 Kabul

  Cumhurbaşkanı Erdoğan, Sayıştay Başkanı Recai Akyel ve TÜDEV Başkanı Tuğrul Türkeş'i ayrı ayrı kabul etti. (16 Eylül 2014 Salı )

   

  Silah Yardımında Sabıkalı Avrupa'ya Dikkat'

  Silah Yardımında Sabıkalı Avrupa'ya Dikkat'

  MHP Genel Başkan Yardımcısı Tuğrul Türkeş, Avrupa ülkelerinin, peşmerge güçlerine gönderecekleri silahların yakinen takip edilmesi gerektiğini söyledi. (02 Eylül 2014 Salı )

   

  Cumhurbaşkanı Erdoğan KKTC'de

  Erdoğan, Rauf Denktaş ve Fazıl Küçük'ün anıt mezarlarını ziyaret etti. (01 Eylül 2014 Pazartesi )

   

  Cumhurbaşkanı Erdoğan KKTC'de

  Cumhurbaşkanı Erdoğan KKTC'de

  Cumhurbaşkanı Erdoğan'ı, KKTC Cumhurbaşkanı Derviş Eroğlu resmi törenle karşıladı. (01 Eylül 2014 Pazartesi )

   

  MHP Yeni Bir Ekonomik Model İçin Üretenlerle Görüşecek

  MHP Yeni Bir Ekonomik Model İçin Üretenlerle Görüşecek

  Genel Başkan Yardımcısı Türkeş: "Milletimiz, 'sürdürülebilir borç sistemi' diye adlandırdığımız bir sarmala tutulmuştur" "Merhum Başbuğ Alparslan Türkeş'in 'Dokuz Işık' doktrininde ifade ettiği temel ilkelere sadık kalarak, 21. yüzyılda daha güçlü bir Türkiye arzusu ile yeni bir ekonomik model ve kalkınma planı oluşturmak üzere yola çıkıyoruz. (18 Ağustos 2014 Pazartesi )

   

  MHP'den Ekonomi Atağı: Kolları Sıvıyoruz, Borçları Bitiriyoruz!

  MHP başta iç ve dış borç olmak üzere işçi ve işveren kesiminin ekonomik sorunlara yönelik görüş ve çözüm önerilerini saptamak üzere "Kararlılıkla millete gidiyoruz, kolları sıvıyor borçları bitiriyoruz" sloganıyla görüşmeler dizisi başlattı. (18 Ağustos 2014 Pazartesi )

   

  MHP Genel Başkan Yardımcısı Türkeş Açıklaması

  MHP Genel Başkan Yardımcısı Türkeş Açıklaması

  "Sayın Erdoğan'ın süregelen ayrımcı üslubunun ve nefret dilinin sonuncu kurbanı da Ermeni kökenli vatandaşlarımız olmuştur" "Sayın Erdoğan'a 21. yüzyıldan haberlerimiz var: Ermeni olmak bir suç, bir kusur, çirkinlik, ayıp veya günah değildir" (06 Ağustos 2014 Çarşamba )

   

  MHP Genel Başkan Yardımcısı Türkeş Açıklaması

  "27 Temmuz'dan bu yana Çin'in Sincan Uygur Özerk Bölgesi'nde yaşanan hadiselerde resmi rakamlara göre şimdiye dek 97 kişi hayatını kaybetmiş, 13 kişi ise yaralanmıştır" "Çin Halk Cumhuriyeti'ni samimiyetle itidale, sağduyuya ve aklıselime davet ediyoruz" (04 Ağustos 2014 Pazartesi )

   

  'Sincan Meselesi İktidar Tarafından Dünyada Gündeme Getirilmelidir'

  "Sincan Meselesi İktidar Tarafından Dünyada Gündeme Getirilmelidir"

  Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkan Yardımcısı ve Ankara Milletvekili Yıldırım Tuğrul Türkeş, Sincan'da yaşanan olaylarla ilgili yazılı bir açıklama yaptı. (04 Ağustos 2014 Pazartesi )

   

  MHP Genel Başkanı Yardımcısı Türkeş'ten Çin Zulmüne Tepki

  MHP Genel Başkanı Yardımcısı Türkeş'ten Çin Zulmüne Tepki

  MHP Genel Başkan Yardımcısı Tuğrul Türkeş, Çin'in Doğu Türkistan'da Türklere yaptığı zulme tepki gösterdi. (04 Ağustos 2014 Pazartesi )

   

  MHP Genel Başkan Yardımcısı Türkeş Açıklaması

  "Türkiye olarak, Müslümanı, Yahudisi ve Hristiyanı birlik halinde, İsrail’in pişkinliğinin hesabını mutlaka sormalıyız" (23 Temmuz 2014 Çarşamba )

   

  MHP'li Türkeş: İsrail, Gazze ve Anti-Semitizm

  İsrail'in devlet şiddetinde zirve noktalarına geldiğini belirten MHP Genel Başkan Yardımcısı Tuğrul Türkeş, "Kadın, çocuk, yaşlı, hasta ve hatta engelli ayrımı yapılmaksızın herkes ve her yerde hedef tahtası konumunda" olduğunu ifade etti. (13 Temmuz 2014 Pazar )

   

  MHP'den AK Parti Hükümetine Filistin Uyarısı

  MHP Genel Başkan Yardımcısı ve Ankara Milletvekili Tuğrul Türkeş, AK Parti hükümetinin, uluslararası platformda elindeki tüm imkanları seferber ederek inisiyatif alması ve Filistin mazlumlarının haklarını en gür sesiyle dillendirmesi gerektiğini söyledi. (13 Temmuz 2014 Pazar )

   

  MHP Genel Başkan Yardımcısı Türkeş Açıklaması

  "İsrail, yürüttüğü politikalarla, İsrail dışındaki Yahudi diasporasını da tehlikeye atmaktadır" (13 Temmuz 2014 Pazar )

   

  MHP Genel Başkan Yardımcısı Türkeş

  Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Başkan Yardımcısı Tuğrul Türkeş, “Bilinmelidir ki; İsrail, başındaki aşırıcıların önderliğinde, korkunç bir yalnızlığa sürüklenmektedir” dedi. (13 Temmuz 2014 Pazar )

   

 

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
22.09.2014 15:15:10. #1.13#