SON DAKİKA TUĞRUL TÜRKEŞ HABERLERİ

Son Dakika Tuğrul Türkeş Haberleri

 • 01:05 Azerbaycan Cumhuriyet Günü Kutlamaları Azerbaycan Cumhuriyet Günü Kutlamaları GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ : Azerbaycan Cumhuriyet Günü kutlamaları Başbakan Yardımcısı Tuğrul Türkeş'in açıklamaları Azerbaycan'ın Ankara Büyükelçisi Faig Bağırov'un açıklamaları Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Yalçın Topçu'nun açıklamaları Pasta kesimi Azerbaycan Cumhuriyet Günü kutlamaları Başbakan Yardımcısı Türkeş: "Azerbaycan'ın toprak bütünlüğü ve egemenliğinin devamı bakımından ülkemizin sorumluluğunun bilincindeyiz.
 • 22:50 Azerbaycan Cumhuriyet Günü Kutlamaları Başbakan Yardımcısı Tuğrul Türkeş, "Azerbaycan'ın toprak bütünlüğü ve egemenliğinin devamı bakımından ülkemizin sorumluluğunun bilincindeyiz.
 • 13:35 Cumhurbaşkanı Erdoğan, 65. Hükümeti Kurmakla Görevlendirdiği Binali Yıldırım'ı Kabul Etti (5) Aynı KOLTUKTA KALAN BAKANLARBaşbakan Yardımcısı Mehmet Şimşek, Başbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş, Başbakan Yardımcısı Tuğrul Türkeş, Adalet Bakanı Bekir Bozdağ, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Süleyman Soylu, Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Berat Albayrak, Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Faruk Çelik, Gümrük ve Ticaret Bakanı Bülent Tüfenkci, İçişleri Bakanı Efkan Ala, Maliye Bakanı Naci Ağbal, Orman Bakanı Veysel Eroğlu.KABİNEYE YENİ GİREN BAKANLARBaşbakan Yardımcısı Nurettin Canikli, Başbakan Yardımcısı Veysi Kaynak, AB Bakanı Ömer Çelik, Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci, Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Fatma Betül Sayan Kaya, Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki, Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanı Faruk Özlü, Sağlık Bakanı Recep Akdağ, Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan.YERİ DEĞİŞENLERBaşbakan Yardımcısı Lütfi Elvan, Kalkınma Bakanı oldu.
 • 11:40 Erdoğan Onayladı! İşte 65. Hükümet'in Bakanları Erdoğan Onayladı! İşte 65. Hükümet'in Bakanları Cumhurbaşkanı Erdoğan, AK Parti Genel Başkanı Binali Yıldırım'ın sunduğu kabine listesini onayladı. 65. Hükümet'in yeni Bakanları da belli oldu. Yeni kabinede Yalçın Akdoğan gibi 8 isim yok.
 • 20:25 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı Başbakan Yardımcısı Tuğrul Türkeş, "Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün Samsun'a ayak bastığı 19 Mayıs 1919 tarihinin 97'nci yıl dönümünde, aziz milletimizin Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı'nı canı gönülden kutlarım. Bu anlamlı yıldönümünün, içerisinden geçmekte olduğumuz zorlu süreçte, vatanımızın bölünmezliği ve milletimizin birliği istikametinde, herkes için uyarıcı ve gelecek adına ümit verici bir vesile teşkil etmesini niyaz ederim." değerlendirmesinde bulundu.
 • 13:38 Bahçeli ve Türkeş'in Ne Konuştuğu Ortaya Çıktı Bahçeli ve Türkeş'in Ne Konuştuğu Ortaya Çıktı MHP lideri Devlet Bahçeli ile Başbakan Yardımcısı Tuğrul Türkeş'in dün Meclis'te ne konuştuğu ortaya çıktı. Türkeş, Bahçeli'ye hal hatır sormuş ve bir sorusu Bahçeli'yi güldürmüş.
 • 07:25 Bahçeli ile Türkeş'in Görüntüsü Geceye Damga Vurdu Bahçeli ile Türkeş'in Görüntüsü Geceye Damga Vurdu Meclis'te dokunulmazlıklarla ilgili teklifin görüşüldüğü sırada MHP lideri Bahçeli ile AK Parti'ye geçen Başbakan Yardımcısı Türkeş'in objektiflere yansıyan karesi geceye damga vurdu.
 • 11:54 Başbakan Yardımcısı Türkeş Açıklaması Başbakan Yardımcısı Tuğrul Türkeş, "MHP'de kongre süreci dahil yaşanan gelişmelerle ilgili hiçbir tarafın lehine ya da aleyhine yorumum, açıklamam olmamıştır.
 • 16:31 Başbakan Yardımcısı Türkeş, Serdar Denktaş ile Bir Araya Geldi KKTC Başbakan Yardımcısı ve Maliye Bakanı Serdar Denktaş, "Son zamanlarda Rum tarafından sürekli masayı berhava edecek açıklamalar yapıyorlar ve bunu bizi suçlayarak yapıyorlar.
 • 15:42 Davutoğlu'nun Ziyareti Kriz Çıkardı! İki Başbakan Yardımcılığı Vekaletsiz Kaldı Davutoğlu'nun Ziyareti Kriz Çıkardı! İki Başbakan Yardımcılığı Vekaletsiz Kaldı Bosna Hersek ziyareti öncesi, Başbakan Davutoğlu'nun programında yapılan değişiklikle Tuğrul Türkeş de heyete dahil edilince başbakan yardımcılığı makamları vekaletsiz kaldı.
 • 10:12 Başbakan Yardımcısı Türkeş, Kırgızistan'da İçme Suyu Projesinin Açılışını Yaptı Başbakan Yardımcısı Türkeş, Kırgızistan'da İçme Suyu Projesinin Açılışını Yaptı GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ : Başbakan Yardımcısı Türkeş'in TİKA tarafından yaptırılan içme suyu projesinin açılış kurdelesini kesmesi Başbakan Yardımcısı Türkeş'in açılışta konuşması Yuryevka Kaymakamı Bek Ceekşembayev'in konuşması Kırgız-Türk dedenin teşekkür konuşması Başbakan Yardımcısı Türkeş'in Yuryevka köyünde Ahıska ailesini ziyareti Türkeş'in Cengiz Aytmatov'un mezarını ziyareti TİKA'dan Kırgızistan'a su desteği Başbakan Yardımcısı Türkeş, yenilenen su şebekesinin açılışını yaptı BİŞKEK (AA) – Türk İşbirliği ve Koordinasyon Ajansı Başkanlığı (TİKA), Kırgızistan'ın kuzeyindeki Çuy bölgesinde Issık Ata İlçesi Yuryevka köyün temiz içme suyu ihtiyacını karşılayan bir projeyi tamamladı.
 • 22:38 Tika'dan Kırgızistan'a Su Desteği BİŞKEK (AA) – Türk İşbirliği ve Koordinasyon Ajansı Başkanlığı (TİKA), Kırgızistan'ın kuzeyindeki Çuy bölgesinde Issık Ata İlçesi Yuryevka köyün temiz içme suyu ihtiyacını karşılayan bir projeyi tamamladı.
 • 14:40 Başbakan Yardımcısı Tuğrul Türkeş Bakü'de Başbakan Yardımcısı Tuğrul Türkeş Bakü'de Başbakan Yardımcısı Tuğrul Türkeş, BM Medeniyetler İttifakı 7. Küresel Forumu'na katılmak üzere Azerbaycan'a geldi.
 • 08:45 Arınç Gitti, Mesir Çayı Yadigar Kaldı Arınç Gitti, Mesir Çayı Yadigar Kaldı Eski Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç'ın görev yaptığı dönemde en çok sipariş edilen sıcak içecek, 'Mesir Çayı', Arınç görevden ayrıldıktan sonra da vazgeçilmezlerden oldu.
 • 18:48 Tuğrul Türkeş, Dr. Fazıl Küçük Müzesi'ni Ziyaret KKTC’de resmi temaslarda bulunan Başbakan Yardımcısı Tuğrul Türkeş, Kıbrıs Türkü’nün mücadele liderine ait Dr. Fazıl Küçük Müzesi’ni ziyaret etti.
 • 14:13 Asil Nadir KKTC'ye Gelmesi Tahliye edilmesinin ardından KKTC'ye gelen Kıbrıslı Türk iş adamı Asil Nadir, "Ülkenin onur mücadelesinde, ülke olma mücadelesinde elbette katkılarımız olacak.
 • 15:04 Tuğrul Türkeş, KKTC'de Mehmet Ali Talat'la Görüştü Başbakan Yardımcısı Tuğrul Türkeş, Lefkoşa’daki temasları kapsamında KKTC ‘nin ikinci Cumhurbaşkanı ve CTP Genel Başkanı Mehmet Ali Talat ile görüştü.
 • 14:50 Başbakan Yardımcısı Türkeş KKTC'de Başbakan Yardımcısı Tuğrul Türkeş, KKTC 2. Cumhurbaşkanı ve Cumhuriyetçi Türk Partisi-Birleşik Güçler (CTP-BG) Genel Başkanı Mehmet Ali Talat'la görüştü.
 • 14:48 Tuğrul Türkeş, Kktc?de Mehmet Ali Talat ile Görüştü Tuğrul Türkeş, Kktc?de Mehmet Ali Talat ile Görüştü Dha DIŞ HABER- Tuğrul Türkeş, KKTC'de Mehmet Ali Talat ile görüştüHaber Ali Ruhluel Lefkoşa, 22 Nisan (DHA) - Başbakan Yardımcısı ve Kıbrıs İşlerinden Sorumlu Devlet Bakanı Tuğrul Türkeş KKTC'deki temaslarına devam ediyor.
 • 14:34 Tuğrul Türkeş, KKTC'de Mehmet Ali Talat ile Görüştü Tuğrul Türkeş, KKTC'de Mehmet Ali Talat ile Görüştü Başbakan Yardımcısı ve Kıbrıs İşlerinden Sorumlu Devlet Bakanı Tuğrul Türkeş KKTC'deki temaslarına devam ediyor.
 • 20:53 KKTC Başbakanı Özgürgün, Başbakan Yardımcısı Türkeş'i Kabul Etti KKTC Başbakanı Hüseyin Özgürgün, Başbakan Yardımcısı Tuğrul Türkeş’i kabul etti.
 • 20:27 Başbakan Yardımcısı Türkeş, KKTC'de Başbakan Yardımcısı Tuğrul Türkeş, KKTC'de reel sektör temsilcileriyle bir araya geldi.
 • 18:48 Başbakan Yardımcısı Tuğrul Türkeş Kktc?de Başbakan Yardımcısı Tuğrul Türkeş Kktc?de Başbakan yardımcısı Tuğrul Türkeş KKTC'deAli Ruhluel / Lefkoşa, 21 Nisan (DHA) - Başbakan Yardımcısı Tuğrul Türkeş, resmi temaslarda bulunmak üzere bugün KKTC'ye gitti.
 • 18:31 Başbakan Yardımcısı Türkeş KKTC'de Başbakan Yardımcı Tuğrul Türkeş, Kıbrıs müzakerelerinin iyi gittiğini belirterek, "Kıbrıs Türk toplumunun iyiliği, özgürlüğü menfaatleri ve hayrı doğrultusunda bir netice alınması için özverili bir çalışma yürütülüyor.
 • 18:24 Başbakan Yardımcısı Tuğrul Türkeş KKTC'de Başbakan Yardımcısı Tuğrul Türkeş KKTC'de Başbakan Yardımcısı Tuğrul Türkeş, resmi temaslarda bulunmak üzere bugün KKTC'ye gitti.
 • 18:05 Tuğrul Türkeş: Kıbrıs Müzakerelerinden Özverili Bir Çalışma Yürütülüyor KKTC Başbakanı Hüseyin Özgürgün, Başbakan Yardımcısı Tuğrul Türkeş'i kabul etti.
 • 17:55 Akıncı, Başbakan Yardımcısı Türkeş'i Kabul Etti Akıncı, Başbakan Yardımcısı Türkeş'i Kabul Etti KKTC Cumhurbaşkanı Mustafa Akıncı, Başbakan Yardımcısı ve Kıbrıs İşlerinden Sorumlu Devlet Bakanı Tuğrul Türkeş’i kabul etti.
 • 17:25 Tuğrul Türkeş, KKTC Cumhurbaşkanı Akıncı ile Görüştü Başbakan Yardımcısı Tuğrul Türkeş, KKTC Cumhurbaşkanı ile görüştü.
 • 22:39 Başbakan Davutoğlu Ankara'ya Geldi Başbakan Ahmet Davutoğlu, özel uçak "TUR" ile saat 22.00’de Ankara’ya geldi.
 • 22:03 Başbakan Davutoğlu Ankara'ya Geldi Başbakan Ahmet Davutoğlu, Strazburg'taki temaslarının ardından özel uçak "TUR" ile saat 22.00'de Ankara'ya geldi.
 • 23:29 Başbakan Davutoğlu, Fransa'ya Gitti Başbakan Ahmet Davutoğlu, öze uçak "TUR" ile saat 23.20'de Fransa'ya gitti.
 • 10:13 Başbakanlık Makamına Tuğrul Türkeş Vekalet Edecek Başbakanlık Makamına Tuğrul Türkeş Vekalet Edecek Fransa'ya gidecek olan Başbakan Davutoğlu'nun Başbakanlık makamına 'bir günlüğüne' yardımcısı Tuğrul Türkeş vekalet edecek.
 • 16:51 Başbakan Davutoğlu, Balıklıgöl'ü Ziyaret Etti Başbakan Davutoğlu, Balıklıgöl'ü Ziyaret Etti Başbakan Ahmet Davutoğlu, Şanlıurfa’ya İstiklâl Madalyası verilmesi töreninin ardından beraberindeki kabine üyeleri ile Balıklıgöl yerleşkesini ziyaret etti.
 • 14:49 Başbakan Ahmet Davutoğlu ve Bakanlar Öğle Namazını Balıklıgöl'de Kıldı Şanlıurfa’ya istiklal madalyası verilmesi töreninin ardından Başbakan Ahmet Davutoğlu ve beraberindeki kabine üyeleri, öğle namazını Balıklıgöl yerleşkesinde kıldı.
 • 19:56 Türkeş, Kaseinov ve Tüymebayev'i Kabul Etti Türkeş, Kaseinov ve Tüymebayev'i Kabul Etti GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ : Başbakan Yardımcısı Tuğrul Türkeş TÜRKSOY Genel Sekreteri Düsen Kaseinov Kazakistan'ın Ankara Büyükelçisi Tüymebayev Kazakistanlı şair Olcas Süleymanov Kabulden genel görüntü Konuşmalardan detaylar Başbakan Yardımcısı Türkeş'in kabulü Türkeş, Kazakistan'ın Ankara Büyükelçisi Tüymebayev ile Kazakistanlı şair Süleymanov'u kabul etti Başbakan Yardımcısı Tuğrul Türkeş, Kazakistan'ın Ankara Büyükelçisi Canseyit Tüymebayev, Kazakistanlı şair Olcas Süleymanov, TÜRKSOY Genel Sekreteri Düsen Kaseinov ile beraberlerindeki heyeti kabul etti.
 • 16:07 Başbakan Yardımcısı Türkeş Oyuncu Necati Şaşmaz'ı Kabul Etti Başbakan Yardımcısı Tuğrul Türkeş, oyuncu Necati Şaşmaz’ı kabul etti.
 • 16:07 Başbakan Yardımcısı Türkeş, Necati Şaşmaz'ı Kabul Etti Başbakan Yardımcısı Türkeş, Necati Şaşmaz'ı Kabul Etti MHP'den olaylı bir şekilde ayrıldıktan sonra AK Parti'ye geçen Başbakan Yardımcısı Tuğrul Türkeş, Kurtlar Vadisi Pusu'da Polat Alemdar karakterine hayat veren Necati Şaşmaz'ı kabul etti.
 • 15:25 Başbakan Yardımcısı Türkeş'in Kabulü Başbakan Yardımcısı Tuğrul Türkeş, Kazakistan'ın Ankara Büyükelçisi Canseyit Tüymebayev, Kazakistanlı şair Olcas Süleymanov, TÜRKSOY Genel Sekreteri Düsen Kaseinov ile beraberlerindeki heyeti kabul etti.
 • 18:03 Türkeş'ten Yabancı Ülke Temsilcilerine Terör Eleştirisi Türkeş'ten Yabancı Ülke Temsilcilerine Terör Eleştirisi * Başbakan Yardımcısı Tuğrul Türkeş: 'Bazı ülkelerin temsilcileri Türkiye'de meydana gelen terör hadiselerini bahane ederek bu önemli buluşmaya katılmadılar.
 • 17:43 Başbakan Yardımcısı Türkeş'ten Azerbaycan'a Destek Açıklaması Başbakan Yardımcısı Türkeş'ten Azerbaycan'a Destek Açıklaması Azerbaycan-Ermenistan arasında yaşanan çatışmalara ilişkin açıklamalarda bulunan Başbakan Yardımcısı Tuğrul Türkeş, "Türkiye Cumhuriyeti Azerbaycanlı kardeşlerimizin haklı mücadelelerini her türlü uluslararası platformda savunmaktadır ve savunmaya devam edecektir” dedi.
 • 16:11 Tuğrul Türkeş: Terör Örgütlerinin Gündemimizi Ele Geçirmesini Reddediyoruz Tuğrul Türkeş: Terör Örgütlerinin Gündemimizi Ele Geçirmesini Reddediyoruz Başbakan Yardımcısı Tuğrul Türkeş, terör örgütlerinin Türkiye'nin gündemini ele geçirmesini reddettiklerini söyledi.
 • 15:28 Türkeş'ten Yabancı Ülke Temsilcilerine Türkeş'ten Yabancı Ülke Temsilcilerine "Terör" Eleştirisi Başbakan yardımcısı Tuğrul Türkeş 19. Avrasya Ekonomi Zirvesi'nin açılış oturumunda konuştu.
 • 14:16 19. Avrasya Ekonomi Zirvesi Başbakan Yardımcısı Tuğrul Türkeş, terör saldırıları açısından, Londra, Paris, Brüksel ve Washington ne kadar güvende ise İstanbul ve Ankara'nın da o kadar güvenli olduğunu belirterek, "Terör başka bir şeydir, terörize olmak başka bir şeydir.
 • 11:20 Anadolu Ajansı 96 Yaşında Başbakan Yardımcısı Tuğrul Türkeş, "Geçtiğimiz 96 yılda hem Türk insanının hem de dünyanın dört bir yanındaki mazlum insanların sesini dünyaya duyuran 'yegane' basın kuruluşu olan Anadolu Ajansı, bugün 5 kıtaya yayılan geniş haber ağıyla hepimizin gururudur.
 • 14:58 Başbakan Yardımcısı Türkeş Babasının Kabrini Ziyaret Etti Başbakan Yardımcısı Tuğrul Türkeş, vefatının 19. yılı dolayısıyla babası merhum Alparslan Türkeş'in kabrini ziyaret ederek, dua etti.
 • 15:24 Alparslan Türkeş'in Vefatının 19. Yılı Başbakan Yardımcısı Tuğrul Türkeş, Alparslan Türkeş'i tanımlamak için "İlkeli bir devlet adamı, milletine sadakatle bağlı bir vatan evladı ve siyasi milleti için yapan bir lider" denilmesinin yetersiz olacağını belirterek, "O milletine sevdalı, millet ise ona sevdalıdır" ifadelerini kullandı.
 • 13:04 Türk Polis Teşkilatının Kuruluşunun 171. Yılı Başbakan Ahmet Davutoğlu, polis teşkilatının, hiçbir şekilde milletten ayrı, milletten üstün, halkın üstünde bir güç kaynağı olmadığını belirterek, polis teşkilatının kurulduğu andan itibaren bütün milleti kuşattığını, bütün milleti temsil eder bir nitelikte vazifesine devam ettiğini söyledi.
 • 13:33 Ülkücü Hareketin Lideri Türkeş'in Vefatının 19. Yılı Ülkücü Hareketin Lideri Alparslan Türkeş, vefatının 19. yılında anılıyor.
 • 18:15 Türkeş: Deaş Terör Örgütü Kimyasal Silah Kullanıyor Türkeş: Deaş Terör Örgütü Kimyasal Silah Kullanıyor Başbakan Yardımcısı Tuğrul Türkeş, Kerkük'e bağlı Tazehurmatu kasabasında terör örgütü IŞİD'in saldırısında yaralanan ve Polatlı Devlet Hastanesi'nde tedavi edilen 15 yaralıyı ziyaret etti.
 • 17:43 Başbakan Yardımcısı Türkeş Açıklaması Başbakan Yardımcısı Tuğrul Türkeş, DAEŞ'in Tazehurmatu'ya kimyasal saldırısına ilişkin, "Bunu yapanlar 'sözde din adına' yaptıklarını söylüyor.