00:0600
SON DAKİKA TUĞRUL TÜRKEŞ HABERLERİ

Son Dakika Tuğrul Türkeş Haberleri

  Cumhurbaşkanı Erdoğan KKTC'de

  Erdoğan, Rauf Denktaş ve Fazıl Küçük'ün anıt mezarlarını ziyaret etti. (Dün 17:28)

   

  Cumhurbaşkanı Erdoğan KKTC'de

  Cumhurbaşkanı Erdoğan KKTC'de

  Cumhurbaşkanı Erdoğan'ı, KKTC Cumhurbaşkanı Derviş Eroğlu resmi törenle karşıladı. (Dün 15:57)

   

  MHP Yeni Bir Ekonomik Model İçin Üretenlerle Görüşecek

  MHP Yeni Bir Ekonomik Model İçin Üretenlerle Görüşecek

  Genel Başkan Yardımcısı Türkeş: "Milletimiz, 'sürdürülebilir borç sistemi' diye adlandırdığımız bir sarmala tutulmuştur" "Merhum Başbuğ Alparslan Türkeş'in 'Dokuz Işık' doktrininde ifade ettiği temel ilkelere sadık kalarak, 21. yüzyılda daha güçlü bir Türkiye arzusu ile yeni bir ekonomik model ve kalkınma planı oluşturmak üzere yola çıkıyoruz. (18 Ağustos 2014 Pazartesi )

   

  MHP'li Türkeş: İsrail, Gazze ve Anti-Semitizm

  İsrail'in devlet şiddetinde zirve noktalarına geldiğini belirten MHP Genel Başkan Yardımcısı Tuğrul Türkeş, "Kadın, çocuk, yaşlı, hasta ve hatta engelli ayrımı yapılmaksızın herkes ve her yerde hedef tahtası konumunda" olduğunu ifade etti. (13 Temmuz 2014 Pazar )

   

  MHP'den AK Parti Hükümetine Filistin Uyarısı

  MHP Genel Başkan Yardımcısı ve Ankara Milletvekili Tuğrul Türkeş, AK Parti hükümetinin, uluslararası platformda elindeki tüm imkanları seferber ederek inisiyatif alması ve Filistin mazlumlarının haklarını en gür sesiyle dillendirmesi gerektiğini söyledi. (13 Temmuz 2014 Pazar )

   

  MHP Genel Başkan Yardımcısı Türkeş Açıklaması

  "İsrail, yürüttüğü politikalarla, İsrail dışındaki Yahudi diasporasını da tehlikeye atmaktadır" (13 Temmuz 2014 Pazar )

   

  MHP Genel Başkan Yardımcısı Türkeş

  Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Başkan Yardımcısı Tuğrul Türkeş, “Bilinmelidir ki; İsrail, başındaki aşırıcıların önderliğinde, korkunç bir yalnızlığa sürüklenmektedir” dedi. (13 Temmuz 2014 Pazar )

   

  İhsanoğlu'nun Eşi Öncelikli Hedefini Açıkladı

  İhsanoğlu'nun Eşi Öncelikli Hedefini Açıkladı

  First Lady adaylarından Füsun İhsanoğlu, eşinin cumhurbaşkanı seçilmesi durumunda kadın, aile, eğitim ve sağlık alanlarına yönelik ağlar kuracağını açıkladı. (04 Temmuz 2014 Cuma )

   

  Lübnan'da Askerin Görev Süresini Bir Yıl Uzatan Tezkere Kabul Edildi

  TBMM Genel Kurulu'nda, Lübnan'da BM Geçici Görev Gücü (UNIFIL) kapsamında görev yapan Türk askerinin, görev süresinin bir yıl daha uzatılması konusunda hükümete yetki verilmesini öngören Başbakanlık Tezkeresi kabul edildi. (02 Temmuz 2014 Çarşamba )

   

  Türk Askerinin Unıfıl'deki Görevi 1 Yıl Daha Uzatıldı

  TBMM Genel Kurulu'nda, Lübnan'da UNIFIL kapsamında görev yapan Türk askerinin görev süresinin bir yıl daha uzatılması konusunda hükümete yetki verilmesini öngören Başbakanlık Tezkeresi kabul edildi. (02 Temmuz 2014 Çarşamba )

   

  CHP ve MHP'den Lübnan Tezkeresine Destek

  MHP ve CHP, Lübnan'da Birleşmiş Milletler Geçici Görev Gücü bünyesinde görev yapan Türk askerinin görev süresini 1 yıl daha uzatan Başbakanlık Tezkeresine olumlu oy vereceğini açıkladı. (02 Temmuz 2014 Çarşamba )

   

  CHP ve Mhp, İhsanoğlu'nun Adaylığı İçin Dilekçeleri TBMM'ye Sundu

  Chp ve MHP, 'çatı aday' olarak belirledikleri Ekmeleddin İhsanoğlu'nu cumhurbaşkanlığına aday gösteren dilekçeleri TBMM Başkanı Cemil Çiçek'e sundu. (29 Haziran 2014 Pazar )

   

 

  CHP ve MHP Resmen Ekmeleddin İhsanoğlu'nu Aday Gösterdi

  CHP ve MHP Resmen Ekmeleddin İhsanoğlu'nu Aday Gösterdi

  Ekmeleddin İhsanoğlu'nu 12. cumhurbaşkanlığına aday gösteren önergeler, CHP Grup Başkanvekili Engin Altay ile MHP Grup Başkanvekili Oktay Vural tarafından TBMM Başkanı Cemil Çiçek'e teslim edildi. (29 Haziran 2014 Pazar )

   

  Mirzabeyoğlu İçin Yeniden Yargılama Talebi

  Mirzabeyoğlu İçin Yeniden Yargılama Talebi

  Dilekçede, 16 yıldır cezaevinde bulunan Mirzabeyoğlu hakkında yeniden yargılama talebinin kabulüne, daha fazla telafisi imkansız zararlara uğramaması için hakkındaki mevcut hükmün infazının durdurulması ve tahliyesine karar verilmesi talep edildi. (27 Haziran 2014 Cuma )

   

  Mirzabeyoğlu Yeniden Yargılama Talebinde Bulundu

  Mirzabeyoğlu Yeniden Yargılama Talebinde Bulundu

  İBDA-C örgütü lideri olarak ağırlaştırılmış müebbet hapis cezasına çarptırılan Mirzabeyoğlu'nun avukatları, yeniden yargılanma talebinde bulundu. (27 Haziran 2014 Cuma )

   

  TBMM Genel Kurulu

  Genel Kurul'da, CHP'nin Soma, HDP'nın bal üreticilerinin sorunlarıyla ilgili araştırma önergeleri ile MHP'nin Kıbrıs konusunda Genel Görüşme açılmasına ilişkin önergesi kabul edilmedi MHP'li Türkeş: "Buradan AKP Hükümetine çağrımızdır: Cesaretinizi toplayın ve Kıbrıs'ta süren ve Kıbrıs Türkünün ve Türkiye'nin. (18 Haziran 2014 Çarşamba )

   

  TBMM Genel Kurulu

  MHP'nin, Irak'taki gelişmelerle ilgili grup önerisi kabul edilmedi. (17 Haziran 2014 Salı )

   

  Bahçeli: 'Başbakan Az Konuşsun'

  Bahçeli: "Başbakan Az Konuşsun"

  MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Musul’daki Türk konsolosluğuna yapılan baskınla ilgili askeri seçeneğin her zaman masada olması gerektiğini belirterek, “Sayın hükümet yöneticileri bizim ne söylediğimizi anlamak istemiyor. (14 Haziran 2014 Cumartesi )

   

  MHP Genel Başkanı Bahçeli Açıklaması

  MHP Genel Başkanı Bahçeli Açıklaması

  "(Türkiye'nin Musul Başkonsolosluğuna düzenlenen baskın) Siyasi iktidar dış politikada kapalı kutu ve karanlık ilişkiler içerisinde bulunduğundan dolayı gelişmeleri takip edeceğiz ve ona göre değerlendirme yapacağız" "Askeri seçenek masada olmazsa başta Başkonsolos olmak üzere oradaki 49 vatandaşımızın. (14 Haziran 2014 Cumartesi )

   

  Bahçeli: Başbakanın Millete Yapacağı En Büyük Hizmet Susmak Olmalıdır

  Bahçeli: Başbakanın Millete Yapacağı En Büyük Hizmet Susmak Olmalıdır

  MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın Rize’de dile getirdiği muhalefete yönelik, “Bunların derdi buradaki IŞİD unsurlarını tahrik etmek. (14 Haziran 2014 Cumartesi )

   

  Bakan Davutoğlu, MHP'li Türkeş ile Görüştü

  Dışişleri Bakanı Ahmet Davutoğlu ile MHP Genel Başkan Yardımcısı Tuğrul Türkeş'in görüşmesi sona erdi. (12 Haziran 2014 Perşembe )

   

  Davutoğlu, Türkeş ile Görüştü

  Dışişleri Bakanı Ahmet Davutoğlu, Türkiye'nin Musul Başkonsolosluğuna düzenlenen baskınla ilgili MHP Genel Başkan Yardımcısı Tuğrul Türkeş ile görüştü. (12 Haziran 2014 Perşembe )

   

  Dışişleri Bakanı Davutoğlu, MHP Genel Başkan Yardımcısı Türkeş ile Görüşüyor

  Dışişleri Bakanı Ahmet Davutoğlu, Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkan Yardımcısı Tuğrul Türkeş ile görüşüyor. (12 Haziran 2014 Perşembe )

   

  Bakan Davutoğlu, MHP Genel Başkan Yardımcısı Türkeş'le Görüşecek

  Dışişleri Bakanı Ahmet Davutoğlu, Dışişleri Bakanlığı'na geldi. (12 Haziran 2014 Perşembe )

   

  AK Parti'li Çelik: Saddam Dönemindeki Irak Yok Şu Anda

  AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Hüseyin Çelik, şu anda Saddam Hüseyin dönemindeki Irak'ın olmadığını ifade ederken, Musul'daki rehin alma olayında Türkiye'deki muhalefetin tutumunu da eleştirdi. (12 Haziran 2014 Perşembe )

   

  Kılıçdaroğlu'ndan Davutoğlu'na: Yaşananların Faturası Olmalı

  Kılıçdaroğlu'ndan Davutoğlu'na: Yaşananların Faturası Olmalı

  CHP lideri Kılıçdaroğlu Ahmet Davutoğlu'na, 'Yaşananların siyasi faturası olmalı' dedi. Davutoğlu, ise 'Faturayı halk keser' dedi. (12 Haziran 2014 Perşembe )

   

  MHP Iğdır Milletvekili Oğan: Bölgeden Her An Katliam Haberleri Gelebilir

  MHP Iğdır Milletvekili Oğan: Bölgeden Her An Katliam Haberleri Gelebilir

  MHP Iğdır Milletvekili Sinan Oğan, IŞİD'in işgal ettiği Türkiye'nin başkonsolosluğunun bulunduğu Musul bölgesinden her an katliam haberlerinin gelebileceğine dikkat çekti. (12 Haziran 2014 Perşembe )

   

  Davutoğlu, Türkeş ile Görüşecek

  Davutoğlu, Türkeş ile Görüşecek

  Dışişleri Bakanı Ahmet Davutoğlu, Musul'daki görüşmelerle ilgili MHP Genel Başkanı Yardımcısı Tuğrul Türkeş ile görüşecek. (12 Haziran 2014 Perşembe )

   

  Davutoğlu Türkeş ile Görüşecek

  Davutoğlu Türkeş ile Görüşecek

  Dışişleri Bakanı Davutoğlu, saat 17.00'de MHP Genel Başkan Yardımcısı Türkeş ile görüşecek. (12 Haziran 2014 Perşembe )

   

  Davutoğlu, Musul İçin Partileri Ziyaret Turuna Çıkıyor

  Dışişleri Bakanı Ahmet Davutoğlu, siyasi parti liderlerini ziyaret ederek Musul’daki son durumu ve Türk başkonsolosluğuna baskın düzenlenerek rehin alınma olayını görüşecek. (12 Haziran 2014 Perşembe )

   

  Davutoğlu, MHP'yi Saat 17.00'de Bilgilendirecek

  Dışişleri Bakanı Ahmet Davutoğlu, Musul gelişmeleri konusunda MHP'yi saat 17.00'de bilgilendirecek. (12 Haziran 2014 Perşembe )

   

  Bahçeli, Davutoğlu'nu Reddetti

  Bahçeli, Davutoğlu'nu Reddetti

  Devlet Bahçeli, Dışişleri Bakanı Ahmet Davutoğlu'nun Musul konusunda görüşme talebini reddetti. (12 Haziran 2014 Perşembe )

   

  Mhp: Başbakan, Soma'dan Sonra Taşeronluğu Devletine Tepesine Taşıdı

  Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Başkan Yardımcısı Tuğrul Türkeş, Başbakan Erdoğan’ın terör örgütü PKK’nın dağa kaçırdığı çocuklar için HDP’ye çağrıda bulunmasına tepki gösterdi. (28 Mayıs 2014 Çarşamba )

   

  MHP Genel Başkan Yardımcısı Türkeş Açıklaması

  "Devletin yetkilerini ve asli vazifelerini devlet dışındaki bir çevreye havale etmek açıkça siyasi taşeronluğu teşvik etmek ve meşrulaştırmaktır" (28 Mayıs 2014 Çarşamba )

   

  MHP Genel Başkan Yardımcısı Tuğrul Türkeş Açıklaması

  MHP Genel Başkan Yardımcısı Tuğrul Türkeş, MHP'nin cumhurbaşkanlığı seçiminde takip ettiği yolun, gerçek bir cumhurbaşkanı seçilmesi için gereken yol olduğunu söyledi. (22 Mayıs 2014 Perşembe )

   

  Aday Olursa Başbakanlığı Bırakmalı'

  Aday Olursa Başbakanlığı Bırakmalı'

  MHP Genel Başkan Yardımcısı Tuğrul Türkeş, Başbakan Erdoğan'ın cumhurbaşkanlığı seçimi için adaylık hazırlığında olduğu izlenimi doğduğunu, bu nedenle bununla ilgili uyarı yapma zorunlulukları bulunduğunu ifade etti. (22 Mayıs 2014 Perşembe )

   

  MHP Genel Başkan Yardımcısı Türkeş Açıklaması

  "Sayın Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, cumhurbaşkanlığına adaylığını koyacak ise Başbakanlığı bırakmak zorundadır, açık ve net" "MHP, toplumun mümkün mertebe geniş kesiminin onayı ve mutabakatını sağlayacak adayın oluşması için çalışma yapıyor. (22 Mayıs 2014 Perşembe )

   

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
02.09.2014 00:06:29. #1.12#