SON DAKİKA TÜLİN ŞAHİN HABERLERİ

Son Dakika Tülin Şahin Haberleri

10:45
Kainat Güzeli Adayı Dilan, Azra Akın'a Benzetiliyor ABD'de düzenlenecek 'Miss Universe'de Türkiye'yi temsil eden 19 yaşındaki Dilan Çiçek Deniz, Azra Akın'a olan benzerliğiyle dikkat çekiyor.
Kainat Güzeli Adayı Dilan, Azra Akın'a Benzetiliyor
10:08
Antalyalı Güzel, Kainat Güzellik Yarışmasında Türkiye'yi Temsil Edecek Elidor Miss Turkey 2014 Güzellik Yarışması'nda ikinci seçilen Dilan Çiçek Deniz, Kainat Güzellik Yarışması'nda Türkiye'yi temsil etmek üzere ABD'ye gitti.
Antalyalı Güzel, Kainat Güzellik Yarışmasında Türkiye'yi Temsil Edecek
12:17
N11.com", Resimli Anlık Bildirimle Geri Dönüşü İkiye Katladı E ticaret platformu "n11.com", anlık bildirime görsel ekleyerek geri dönüşü ikiye katladı.
10:07
Tasarımcı Emine Yıldırım Defilesinde Rekor Elbise! Rococo'dan Victorian dönemine kadar geniş bir yelpazeyi kapsayan "Age in Vogue" adlı koleksiyonu ile moda severlerin karşısına çıkan tasarımcı Emine Yıldırım, ayakta alkışlandı.
Tasarımcı Emine Yıldırım Defilesinde Rekor Elbise!
17:02
Tülin Şahin, Kendisinden 10 Kilo Ağır Elbiseyi Tanıttı İzmir'de, tasarımcı Emine Yıldırım'ın 19'ncu yüzyıl Fransız döneminin ihtişamından etkilenerek hazırladığı 'Age in Vogue' adlı koleksiyonu İzmirli modaseverlerin beğenisine sunuldu.
Tülin Şahin, Kendisinden 10 Kilo Ağır Elbiseyi Tanıttı
13:36
Tülin Şahin, Kendisinden 10 Kilo Ağır Elbiseyi Tanıttı İzmir'de, tasarımcı Emine Yıldırım'ın 19'ncu yüzyıl Fransız döneminin ihtişamından etkilenerek hazırladığı 'Age in Vogue' adlı koleksiyonu İzmirli modaseverlerin beğenisine sunuldu.
Tülin Şahin, Kendisinden 10 Kilo Ağır Elbiseyi Tanıttı
18:15
Tülin Şahin: "Napolyon Gibi 'Para Para Para' Değil, 'Moda Moda Moda' Diyeceğiz" Ünlü model Tülin Şahin, genç moda tasarımcısı Emine Yıldırım’ın, 19’uncu yüzyıl Fransız döneminin ihtişamından etkilenerek hazırladığı “Age in Vogue” adlı koleksiyonunda Napolyon’un eşi Josephine’yi podyuma taşıyacak.
12:46
Tülin Şahin Rus Dergilerinin Kapağında Rus dergilerinin ve medyasının ünlü topmodel Tülin Şahin'e karşı ilgi ve hayranlıkları devam ediyor.
Tülin Şahin Rus Dergilerinin Kapağında
18:17
Tülin Şahin'den Güzellik Sırları Aydın Büyükşehir Belediyesi tarafından organize edilen ve bu yıl ilkinin gerçekleştiği Zeytin ve Zeytinyağı Hasat Şenliği ilk gününde Aydınlılar'dan yoğun ilgi gördü.
Tülin Şahin'den Güzellik Sırları
13:29
Aydın'da Zeytin ve Zeytinyağı Hasat Şenliği Başlıyor Türkiye'nin en büyük zeytin şehri Aydın hasatı kutluyor.
15:29
Zeytin Kenti Aydın Hasatını Kutluyor Türkiye’nin en büyük zeytin kenti Aydın, hasadını kutluyor.
Zeytin Kenti Aydın Hasatını Kutluyor
10:28
Forum Gaziantep'te Tülin Şahin Fırtınası Esti Türkiye genelinde bu yıl beşinci kez düzenlenen Forum Fashion Week kapsamında Forum Gaziantep’te çok özel bir defilede Gazianteplilerle buluşan Tülin Şahin hayranlarına unutamayacakları anlar yaşattı.
Forum Gaziantep'te Tülin Şahin Fırtınası Esti
19:23
Forum Fashion Week'e Büyük İlgi Bu yıl beşinci kez düzenlenen Forum Fashion Week’te ünlü top model Tülin Şahin ile mankenler göz kamaştırdı.
Forum Fashion Week'e Büyük İlgi
13:53
Tülin Şahin, Uğurkan Erez ve Ebru Güzel Forum Kayseri'ye Geliyor Bu yıl beşinci kez düzenlenen Forum Fashion Week, Forum Kayseri’de ünlü isimlerin katılacağı söyleşiler, sürpriz çekiliş kampanyası ve indirimlerle dopdolu alışveriş keyfiyle, 26-28 Eylül arasında moda fırtınası estirecek.
Tülin Şahin, Uğurkan Erez ve Ebru Güzel Forum Kayseri'ye Geliyor
12:32
Ayşe Hatun Önal ve Tülin Şahin Forum Gaziantep'e Geliyor Forum Gaziantep, Türkiye genelinde bu yıl 5.’si düzenlenen Forum Fashion Week etkinliklerine ev sahipliği yapıyor.
Ayşe Hatun Önal ve Tülin Şahin Forum Gaziantep'e Geliyor
15:37
Forum Fashion Week 2014 Başlıyor! Bu yıl 5.'si düzenlenen Forum Fashion Week, 23 Eylül'de Pera Palas'ta düzenlenecek 'Men in Skirts/ Erkek Etekleri' defilesiyle başlayacak.
17:11
250 Metrelik Podyum, Mankenleri Korkuttu "3. Laleli Fashion Shopping Festivali"ne bu yıl yine Öner Evez Fashion Events Management'ın organizasyonunu üstlendiği ve Mesih Paşa caddesini boydan boya kaplayan 250 metrelik podyum damgasını vurdu.
10:49
Forum Fashion Week 2014 Başlıyor! Bu yıl 5.si düzenlenen Forum Fashion Week, 23 Eylül'de Pera Palas'ta düzenlenecek 'Men in Skirts/ Erkek Etekleri' defilesiyle başlayacak.
09:34
Başkent'te Moda Rüzgarı Merve Büyüksaraç'ın da aralarında bulunduğu mankenler, Başkent'te dünya markalarını müşterilerinin beğenisine sunan bir alışveriş mağazasının açılışında podyuma çıktı.
Başkent'te Moda Rüzgarı
18:07
Türkiye'nin En Uzun Podyumu Laleli'de İstanbul Laleli’de bu yıl 3’üncüsü gerçekleştirilen Laleli Fashion Shopping Festivali'nde kurulan 250 metrelik podyumda ünlü mankenler defileye çıktı.
Türkiye'nin En Uzun Podyumu Laleli'de
22:18
Türkiye'nin En Uzun Podyumu Laleli'de İstanbul Laleli'de 3.'sü gerçekleştirilen Laleli Fashion Shopping Festivali kapsamında kurulan 250 metrelik podyumda ünlü mankenler defileye çıktı.
Türkiye'nin En Uzun Podyumu Laleli'de
08:50
Laleli Fashion Shopping Festival 3. Kez Kapılarını Açtı Laleli Sanayici ve İşadamları Derneğinin ev sahipliğinde düzenlenen Laleli Fashion Shopping Festivali kortej yürüyüşüyle başladı.
17:49
3. Laleli Fashion Shopping Festivali Başladı İstanbul'un hazır giyim ve alışveriş merkezlerinden biri olan Laleli'de bu yıl 3.'sü gerçekleştirilen Laleli Fashion Shopping Festivali kortej yürüyüşü ile başladı.
14:20
Orıflame Eylül Kataloğu Tülin Şahin'le Işıldıyor Top model Tülin Şahin, 1 yıldır marka yüzü olduğu Oriflame'in Eylül Kataloğu için kamera karşısına geçti.
Orıflame Eylül Kataloğu Tülin Şahin'le Işıldıyor
14:18
Ankara Shopping Fest'te Fashion Week ATO tarafından düzenlenen Ankara Alışveriş Festivali'nin 3'ncüsü alışveriş, kültür ve eğlenceyi bir arada sunarken moda severlere de keyifli anlar yaşatacak.
14:17
Ankara Alışveriş Festivali'nde Moda Haftası Ankara Ticaret Odası (ATO) tarafından düzenlenen Ankara Alışveriş Festivali moda günlerine ev sahipliği yapacak.
Ankara Alışveriş Festivali'nde Moda Haftası
11:47
"Istanbul Unveiled"le Türkiye'ninTanıtımına Büyük Katkı Amerika dahil 5 ülkedeki festivallerde gösterilecek olan "Istanbul Unveiled"in yapımcılığı ve yönetmenliği İstanbul Rehberler Odası Başkanı Şerif Yenen üstlendi.
'Istanbul Unveiled'le Türkiye'ninTanıtımına Büyük Katkı
11:17
İtalyan Basınında, Tülin Şahin Rüzgarı Esiyor İtalya'da yapılan bir defilenin, açılışını ve kapanışını yapan manken Tülin Şahin'e İtalyan basını övgüler yağdırdı.
İtalyan Basınında, Tülin Şahin Rüzgarı Esiyor
10:44
Tülin Şahin İtalyan Basınında Manken Tülin Şahin'in İstanbul'da ünlü tasarımcı Alberta Ferretti'nin defilesine çıkması İtalyan basınında geniş yer buldu.
Tülin Şahin İtalyan Basınında
14:29
Şiddetli Yağmura Rağmen Hayranları Emma Shapplin'i Yalnız Bırakmadı Harbiye Cemil Topuzlu Açıkhava Sahnesi'nde hayranlarının karşısına geçen Emma Shapplin muhteşem sesi ile dinleyicileri büyüledi.
Şiddetli Yağmura Rağmen Hayranları Emma Shapplin'i Yalnız Bırakmadı
10:33
Yağmur Altında Emma Shapplin Rüzgarı Harbiye Cemil Topuzlu Açıkhava Sahnesi’nde konser veren Emma Shapplin, yağan yağmura rağmen sanatçıyı yalnız bırakmayan hayranlarına unutulmaz bir gece yaşattı.
Yağmur Altında Emma Shapplin Rüzgarı
17:27
Hekim Yapı'nın Hekimboard Ürünleri Mimari Modaya Yansıyacak Hekim Holding bünyesinde yer alan Hekim Yapı, mimari konsepte yön verecek Hekimboard markası ile fark yaratacak.
Hekim Yapı'nın Hekimboard Ürünleri Mimari Modaya Yansıyacak
17:25
Hekim Yapı'nın Hekimboard Ürünleri Mimari Modaya Yansıyacak Hekim Holding bünyesinde yer alan Hekim Yapı, mimari konsepte yön verecek Hekimboard markası ile fark yaratacak.
14:49
Hekim Yapı'dan Dünya'da Bir İlk! Didem Soydan, "Öner Evez Hekim Yapı lansmanından ve içeriğinden bahsettiğinde, hiç düşünmeden evet dedim. Bakalım neler olacak?"
11:24
Gülüşüyle Azra Akın'a Benzetiliyor Türkiye'nin en güzel kızlarının belirlendiği 'Elidor Miss Turkey 2014 Güzellik Yarışması' ikincisi Dilan Çiçek Deniz, gülüşüyle Azra Akın'a benzetiliyor.
15:02
Pamuk Üretimi ve Tekstil İhracatı Türkiye İçin Kritik Önemde Akdeniz Tekstil ve Hammadeleri ihracatçıları Birliği (ATHİB) tarafından bu yıl 2'incisi gerçekleştiren ATHİB Dokuma Kumaş Tasarım Yarışması'nda ödüller Sheraton’da düzenlenen törenle sahiplerine verildi.
Pamuk Üretimi ve Tekstil İhracatı Türkiye İçin Kritik Önemde
00:15
Adana'da En İyi Dokuma ve Kumaş Tasarımaları Ödüllendirildi ATHİB'in bu yıl 2. sini düzenlediği ATHİB Dokuma Kumaş Tasarım Yarışmasında ödüller Adana'da düzenlenen törenle sahiplerine verildi.
Adana'da En İyi Dokuma ve Kumaş Tasarımaları Ödüllendirildi
23:38
2. Dokuma Kumaş Tasarım Yarışması Yapıldı ATHİB bu sene 2'incisini gerçekleştirdiği Dokuma Kumaş Tasarım Yarışmasının ödül töreni yapıldı.
2. Dokuma Kumaş Tasarım Yarışması Yapıldı
22:41
ATHİB Dokuma Kumaş Tasarım Yarışmasının Ödül Töreni Yapıldı Akdeniz Tekstil ve Hammaddeleri İhracatçıları Birliğinin bu sene ikincisini gerçekleştirdiği Dokuma Kumaş Tasarım Yarışmasının ödül töreni düzenlendi.
ATHİB Dokuma Kumaş Tasarım Yarışmasının Ödül Töreni Yapıldı
16:36
Dokuma Kumaş Tasarım Yarışması Ödülleri Sahiplerini Buluyor Akdeniz Tekstil ve Hammaddeleri İhracatçıları Birliği (ATHİB) tarafından bu yıl ikincisi düzenlenen Dokuma Kumaş Tasarım Yarışması’nda ödüller 13 Haziran Cuma günü törenle sahiplerini bulacak.
Dokuma Kumaş Tasarım Yarışması Ödülleri Sahiplerini Buluyor
10:35
Athib 2. Dokuma Kumaş Tasarım Yarışması Ödülleri Sahiplerini Buluyor Akdeniz Tekstil ve Hammaddeleri İhracatçıları Birliği tarafından bu yıl ikincisi düzenlenen ATHİB Dokuma Kumaş Tasarım Yarışması’nda ödüller 13 Haziran Cuma günü törenle sahiplerini bulacak.
Athib 2. Dokuma Kumaş Tasarım Yarışması Ödülleri Sahiplerini Buluyor
10:04
Ünlüler Marmaris'i Sevdi Dünyanın ve Türkiye'nin sayılı turizm merkezlerinden olan Marmaris'i, ünlüler de kameralar da sevdi.
Ünlüler Marmaris'i Sevdi
10:30
Darüşşafaka Doğuş Basketbol Gençlere Sesleniyor Darüşşafaka Doğuş Basketbol, kulübün 100. Kuruluş yıldönümünde tüm Türkiye'deki gençlere yepyeni bir sosyal sorumluluk projesi ile sesleniyor
Darüşşafaka Doğuş Basketbol Gençlere Sesleniyor
17:35
Darüşşafaka Doğuş'tan Sosyal Sorumluluk Projesi Darüşşafaka Doğuş'un, gençleri basketbola ve spor yapmaya yönlendirerek kötü alışkanlıklardan uzak tutmayı amaçlayan Oyunda Kal projesi tanıtıldı.
16:00
Fashıon TV'den "Türk Tasarımcıya Ödül" Bu yıl üçüncüsü düzenlenen 'Fashion TV Moda Ödülleri' Ece Vahapoğlu ve Vatan Şaşmaz'ın sunumuyla gerçekleşti.
Fashıon TV'den 'Türk Tasarımcıya Ödül'
07:59
Boğaziçi Köprüsü Adriana Lima'nın Parmağında Tekin Seyrekoğlu imzalı Boğaziçi Köprüsü figürlü yüzük, dünyaca ünlü Top Model Adriana Lima'ya hediye edildi.
Boğaziçi Köprüsü Adriana Lima'nın Parmağında
17:46
Mücevher Fuarı Kapılarını Açtı Birbirinden pahalı mücevherlerin sergilendiği "İstanbul Jewelry Show", İstanbul Fuar Merkezi'nde açıldı.
Mücevher Fuarı Kapılarını Açtı
14:47
'Altın Boğaziçi Köprüsü' Fuara Damgasını Vurdu İstanbul Jewelry Show, Yeşilköy'de bulunan CNR Fuar Merkezinde kapılarını açtı.
14:09
İstanbul'da 37. Uluslararası Mücevherat Fuarı Açıldı 37. Uluslararası Mücevherat Fuarı, İstanbul Fuar Merkezinde açıldı.
İstanbul'da 37. Uluslararası Mücevherat Fuarı Açıldı
11:22
Bu Defile Minik Bebeklere Nefes Olacak İzmirli ünlü Modacı Ertan Kayıtken, adını 'Nefes' koyduğu koleksiyonuyla Behçet Uz Çocuk Hastanesi Vakfı ile çocuklar için defile düzenledi.
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 01.02.2015 07:39:59. #1.13#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA TÜLİN ŞAHİN HABERLERİ
[Hata Bildir]