SON DAKİKA TUNCAY ÖZKAN HABERLERİ

Son Dakika Tuncay Özkan Haberleri


TUNCAY ÖZKAN

Ahmet Tuncay Özkan, Ankara'da 1966 yılında doğdu. Gazi Üniversitesi İletişim Fakültesi'nden mezun oldu. Yüksek Lisans Eğitimini Gazi Üniversitesi Fen Bilimleri Enstitüsü'nde tamamladı. Gazeteciliğe 1981 yılında Ankara'da Rüzgârlı Sokak'taki yerel gazetelerde başladı. 1984 yılında Hürriyet Grubu'nun... Devamı

18:44
Denizli'de CHP'li Tuncay Özkan İzdihamı Denizli'de söyleşiye katılan CHP Parti Meclisi Üyesi Tuncay Özkan için 400 kişilik salona kapasitesinin çok üstünde kişinin akın etmesi üzerine izdiham yaşandı.
Denizli'de CHP'li Tuncay Özkan İzdihamı
18:31
Denizli'de Tuncay Özkan'ın Söyleşisine Büyük İlgi CHP Parti Meclisi Üyesi Tuncay Özkan'ın Denizli'de söyleyişe katıldığı 400 kişilik salona, kapasitesinin çok üstünde kişinin akın etmesi üzerine izdiham meydana geldi.
Denizli'de Tuncay Özkan'ın Söyleşisine Büyük İlgi
12:38
Tuncay Özkan: Chp, Gezi Ruhunun Yaşayacağı Partidir Sayın Yazişleri müdürlerine 'Tuncay Özkan: CHP, Gezi ruhunun yaşayacağı partidir' başlıklı habriimizde Özkan'ın yanlışlıkla milletvekili olduğu yazılmıştır.
Tuncay Özkan: Chp, Gezi Ruhunun Yaşayacağı Partidir
12:30
Tuncay Özkan: Chp, Gezi Ruhunun Yaşayacağı Partidir Chp Parti Meclisi Üyesi İzmir Milletvekili Tuncay Özkan, Zonguldak'ın Ereğli İlçesi'nde kalp rahatsızlığının ardından gazeteciliği bırakarak emekli olan Ali Suat Eser'i evinde ziyaret etti.
Tuncay Özkan: Chp, Gezi Ruhunun Yaşayacağı Partidir
11:31
Zonguldak - Tuncay Özkan Chp, Gezi Ruhunun Yaşayacağı Partidir Tuncay Özkan: CHP, Gezi ruhunun yaşayacağı partidir CHP Parti Meclisi Üyesi İzmir Milletvekili Tuncay Özkan, Zonguldak'ın Ereğli İlçesi'nde kalp rahatsızlığının ardından gazeteciliği bırakarak emekli olan Ali Suat Eser'i evinde ziyaret etti.
Zonguldak - Tuncay Özkan Chp, Gezi Ruhunun Yaşayacağı Partidir
23:56
CHP'li Tuncay Özkan, Birlik ve Beraberlik Gecesine Katıldı CHP Parti Meclisi Üyesi Tuncay Özkan, partisinin Zonguldak Ereğli İlçe Başkanlığı tarafından düzenlenen Birlik ve Beraberlik Gecesine katıldı.
CHP'li Tuncay Özkan, Birlik ve Beraberlik Gecesine Katıldı
23:29
Tuncay Özkan: Hiç Kimse Özgür Düşünmekten Alıkonulamaz Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Parti Meclisi üyesi Tuncay Özkan, güvenlik paketine ilişkin "Sorgusuz sualsiz göz altına alma, arama el koyma hakkı veren, valiye yargı yetkisi veren bir paketin yasalaşması durumunda Türkiye çöl olur" dedi.
Tuncay Özkan: Hiç Kimse Özgür Düşünmekten Alıkonulamaz
14:43
Tuncay Özkan: Böyle Bir Çürüme ve Yozlaşma Hiçbir Dönem Görülmemişti CHP Parti Meclisi Üyesi Tuncay Özkan, 17 Aralık sürecinden sonra suçlanan kişilere (komploya maruz kaldıkları gerekçesiyle) paraların iade edilmesini, hukuka komplo olarak değerlendirdi.
Tuncay Özkan: Böyle Bir Çürüme ve Yozlaşma Hiçbir Dönem Görülmemişti
14:40
Zonguldak Chp?li Özkan Cumhuriyet'i Yıkmaya Çalışıyorlar CHP Parti Meclisi üyesi Tuncay Özkan, "Bugün yaşanan çürüme ve yozlaşmayı Türkiye hiçbir dönemde yaşamadı.
Zonguldak Chp?li Özkan Cumhuriyet'i Yıkmaya Çalışıyorlar
13:18
CHP'li Özkan: Cumhuriyet'i Yıkmaya Çalışıyorlar Chp Parti Meclisi üyesi Tuncay Özkan, "Bugün yaşanan çürüme ve yozlaşmayı Türkiye hiçbir dönemde yaşamadı.
CHP'li Özkan: Cumhuriyet'i Yıkmaya Çalışıyorlar
14:38
Tuncay Özkan Zonguldak'a Gelecek CHP Parti Meclis Üyesi Tuncay Özkan bir dizi ziyaret ve toplantı için 16 Ocak 2015 günü Zonguldak’a gelecek.
Tuncay Özkan Zonguldak'a Gelecek
17:41
Tuncay Özkan: "Ben Teröristim, 'Yok' Diyene Mahkeme Kararını Gösteririm" CHP Parti Meclis (PM) Üyesi Tuncay Özkan, ‘Ergenekon terör örgütüne üye olmak’ suçundan tutuklandığını ifade ederek, "Ben teröristim. ’Yok’ diyene mahkeme kararını gösteririm. Benimle bu konuda kimse iddiaya girmesin" dedi.
Tuncay Özkan: 'Ben Teröristim, 'Yok' Diyene Mahkeme Kararını Gösteririm'
15:33
Tuncay Özkan: Beni Tutuklayan Polislerin İçeriye Alınmasına 'Oh Olsun Diyemem' Samsun’da partililere seslenen CHP Parti Meclisi Üyesi Tuncay Özkan, “Şimdi bana diyorlar ki Tuncay, seni içeriye atan o polisler içeride, oh oldu değil mi? Hayır oh olmadı.
Tuncay Özkan: Beni Tutuklayan Polislerin İçeriye Alınmasına 'Oh Olsun Diyemem'
01:39
Kocaeli- Tuncay Özkan Terör Saldırılarını Lanetledi Tuncay Özkan terör saldırılarını lanetledi İZMİT'te bir yardım ve dayanışma programına katılmak için gelen PM üyesi Tuncay Özkan CHP İlçe Binasında yaptığı açıklamada Cizre'de, İstanbul'da ve Fransa'da yaşanan terör saldırılarını lanetledi.
Kocaeli- Tuncay Özkan Terör Saldırılarını Lanetledi
19:41
Tuncay Özkan Terör Saldırılarını Lanetledi İzmit'te bir yardım ve dayanışma programına katılmak için gelen PM üyesi Tuncay Özkan CHP İlçe Binasında yaptığı açıklamada Cizre'de, İstanbul'da ve Fransa'da yaşanan terör saldırılarını lanetledi.
Tuncay Özkan Terör Saldırılarını Lanetledi
14:08
Basın Konseyi Başkanı Türenç: 2014 Gazeteciler İçin "Zor Yıl" Oldu Basın Konseyi Başkanı Pınar Türenç, 2014 yılı değerlendirme raporunu açıkladı.
Basın Konseyi Başkanı Türenç: 2014 Gazeteciler İçin 'Zor Yıl' Oldu
13:49
Basın Konseyi: 2014, Zor Yıl Basın Konseyi, 2014 yılında gazetecilerin ve basın kuruluşlarının yaşadığı sıkıntıları, engellemeleri, sansürü ve işsiz kalan yüzlerce gazeteciyi konu alan 102 sayfalık bir rapor hazırladı.
13:09
Basın Konseyi Başkanı Türenç: 2014 Gazeteciler İçin "Zor Yıl" Oldu Basın Konseyi Başkanı Pınar Türenç, 2014 yılı değerlendirme raporunu açıkladı.
Basın Konseyi Başkanı Türenç: 2014 Gazeteciler İçin 'Zor Yıl' Oldu
12:56
2014 Böyle Geçti (1) 2014 yılında yurtta ve dünyada birçok önemli olaya tanıklık ettik. 17 ve 25 Aralık 2013’te yapılan yolsuzluk ve rüşvet operasyonu sonrasında yurt genelinde önemli değişiklikler yaşanırken, Türkiye internet yasaklarıyla tanıştı.
2014 Böyle Geçti (1)
15:06
Öztürk: Bağımsız Yargıya Hiçbir Güç Talimat Veremez ve Baskı Kuramaz CHP Manavgat İlçe Başkanı Ahmet Öztürk, HSYK'nın Adalet Bakanlığı'nın memuriyeti haşine geldikten sonra ülkede hukuka güvenin bittiğini söyledi.
15:08
2014 Yılı İşte Böyle Geçti! 2014 yılında yaşanan önemli gelişmeler, İhlas Haber Ajansı’nın objektiflerinden dünyaya ve Türkiye’ye böyle yansıdı.
2014 Yılı İşte Böyle Geçti!
16:02
CHP'li Tuncay Özcan Basın Toplantısı Yaptı CHP Parti Meclisi üyesi Tuncay Özkan, partisinin il başkanlığında basın toplantısı gerçekleştirdi.
CHP'li Tuncay Özcan Basın Toplantısı Yaptı
16:00
Polis CHP'nin 17-25 Aralık Yürüyüşünü Toma'larla Kuşattı CHP İzmir İl Gençlik Kolları tarafından düzenlenen "17-25 Yolsuzlukla Mücadele Haftası" yürüyüşüne polis engel olmak istedi.
15:23
CHP Gençlik Kollarının Yürüyüşünde Gerginlik İzmir'de CHP Gençlik kolları, 17- 25 Aralık yolsuzluk soruşturmalarının protesto etmek için Halk bankası önüne kadar yürüyüp basın açıklaması yapmak istedi.
CHP Gençlik Kollarının Yürüyüşünde Gerginlik
15:21
İzmir CHP Gençlik Kollarının Yürüyüşünde Gerginlik İzmir'de CHP Gençlik kolları üyeleri, 17 - 25 Aralık yolsuzluk soruşturmalarının takipsizlik sonuçlanmasını protesto etmek için Halk bankası önüne kadar yürüyüp basın açıklaması yapmak istedi.
İzmir CHP Gençlik Kollarının Yürüyüşünde Gerginlik
14:25
İzmir CHP 'Yolsuzluk ve Hırsızlıkla Mücadele Haftası'nı 5 Ocak'a Uzattı CHP Parti Meclisi üyesi Tuncay Özkan, ölüm yıl dönümünde andıkları İsmet İnönü'nün "Kim beytül mala el uzatırsa, biz o eli kırmakla görevliyiz" sözünü hatırlatarak, "Bizim yolsuzlukla mücadelemizi asla durmamıştır.
İzmir CHP 'Yolsuzluk ve Hırsızlıkla Mücadele Haftası'nı 5 Ocak'a Uzattı
14:41
CHP'li Öztürk: Öcalan Çok Fırın Ekmek Yedi 14 Aralık operasyonu kapsamında yapılan suçlamalar hakkında konuşan CHP'li Ali Rıza Öztürk, "Abdullah Öcalan terör örgütü lideri olmak için çok fırın ekmek yedi." dedi.
CHP'li Öztürk: Öcalan Çok Fırın Ekmek Yedi
14:35
Tuncay Özkan Narlıdere'de Konferans Verdi 'DEMOKRASİ VE ÖZGÜRLÜKLERDE TÜRKİYE NEREYE GİDİYOR' konulu konferansa CHP Parti Meclisi üyesi ve gazeteci-yazar Tuncay Özkan konuşmacı olarak katıldı.
14:01
CHP'li Öztürk Açıklaması "Demokrasiye, medyaya darbe 14 Aralık'ta değil Oda TV, Ergenekon, Balyoz davalarında yapıldı ancak esas darbe Fethullah Gülen'in 'mezarlıktakiler bile oy kullansın' dediği referandumda yapıldı"
CHP'li Öztürk Açıklaması
19:49
CHP'li Tuncay Özkan: Kimsenin Acısı Bize Mutluluk Vermez Cumhuriyet Halk Partisi Parti Meclisi Üyesi Tuncay Özkan, "Kimsenin acısından biz kendimize sevinç çıkartmayız." dedi.
CHP'li Tuncay Özkan: Kimsenin Acısı Bize Mutluluk Vermez
16:49
Tuncay Özkan: "Dün Bize Yaptıkları Zulmü Bugün Birbirlerine Yapıyorlar" Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Parti Meclisi Üyesi Tuncay Özkan, “Dün bize yaptıkları zulmü bugün birbirlerine yapıyorlar” dedi.
Tuncay Özkan: 'Dün Bize Yaptıkları Zulmü Bugün Birbirlerine Yapıyorlar'
15:34
CHP Parti Meclisi Üyesi Özkan CHP Parti Meclisi Üyesi Özkan: - "Biz hiç kimseyi aç bırakmayız. Buradan herkese sesleniyorum; biz sağlık sorununu, yol sorununu çözeceğiz" CHP Parti Meclisi Üyesi Tuncay Özkan, "Biz hiç kimseyi aç bırakmayız. Buradan herkese sesleniyorum; biz sağlık sorununu, yol sorununu çözeceğiz" dedi.
CHP Parti Meclisi Üyesi Özkan
14:56
CHP Parti Meclisi Üyesi Özkan Açıklaması "Biz hiç kimseyi aç bırakmayız. Buradan herkese sesleniyorum; biz sağlık sorununu, yol sorununu çözeceğiz"
14:20
DSP Genel Başkanı Türker: Medyanın Bütününe İndirilmiş Bir Darbe DSP Genel Başkanı Masum Türker, Zaman gazetesi Genel Yayın Müdürü Ekrem Dumanlı ile Samanyolu Yayın Grubu Başkanı Hidayet Karaca’nın gözaltına alınmasını, 'medyanın bütününe indirilmiş bir darbe’ olarak nitelendirdi.
DSP Genel Başkanı Türker: Medyanın Bütününe İndirilmiş Bir Darbe
14:02
DSP Genel Başkanı Masum Türker Adana'da Demokratik Sol Parti (DSP) Genel Başkanı Dr. Masum Türker, Türkiye’de toplumun köylere kadar ayrıştığı bir dönem yaşandığını söyledi.
DSP Genel Başkanı Masum Türker Adana'da
13:41
DSP Lideri Türker: Operasyonlar Başka Gazete Sahiplerine de Yönelecek DSP Genel Başkanı Masum Türker, 14 Aralık operasyonundan sonra başka gazete sahiplerine yönelik de operasyon yapılacağını ileri sürdü.
DSP Lideri Türker: Operasyonlar Başka Gazete Sahiplerine de Yönelecek
12:32
DSP Lideri Türker: Operasyonlar Başka Gazete Sahiplerine de Yönelecek Dsp Genel Başkanı Masum Türker, 14 Aralık operasyonundan sonra başka gazete sahiplerine yönelik de operasyon yapılacağını ileri sürdü.
DSP Lideri Türker: Operasyonlar Başka Gazete Sahiplerine de Yönelecek
13:55
Özgürlükler İçin Tereddütsüz İmza Attım, Derhal Gazeteciler Serbest Bırakılsın' Türkiye Gazeteciler Federasyonu (TGF) Genel Başkanı ve İzmir Gazeteciler Cemiyeti (İGC) Başkanı Atilla Sertel, gazetecilerin serbest bırakılması için hazırlanan özgürlük bildirgesine tereddütsüz imza altığını belirterek, gözaltındaki gazetecilerin bir an önce serbest bırakılması için çağrı yaptı.
Özgürlükler İçin Tereddütsüz İmza Attım, Derhal Gazeteciler Serbest Bırakılsın'
16:05
Diyarbakır'da CHP ve BBP'den Operasyonlara Tepki Zaman Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Ekrem Dumanlı ve Samanyolu Yayın Grubu Başkanı Hidayet Karaca’nın da aralarında bulunduğu bazı gazetecilerin gözaltına alınmasına tepkiler devam ediyor.
Diyarbakır'da CHP ve BBP'den Operasyonlara Tepki
19:50
Türker: İnsanların Haber Alma ve Basın Özgürlüğü Susturuluyor Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) İlçe Başkanı Ömer Lütfü Türker, hükümete muhalif olan gazetecilerin gözaltına alınmasına tepki gösterdi.
Türker: İnsanların Haber Alma ve Basın Özgürlüğü Susturuluyor
15:22
Bihlun Tamaylıgil Annesini Son Yolculuğuna Uğurladı Haber Kamera Naci YÖNER, İstanbulDHA CHP İstanbul Milletvekili Bihlun Tamaylıgil vefat eden annesi Bahar Tamaylıgil'i (76) son yolculuğuna uğurladı.
Bihlun Tamaylıgil Annesini Son Yolculuğuna Uğurladı
14:49
Bihlun Tamaylıgil Annesini Son Yolculuğuna Uğurladı Chp Eski Genel Sekreteri, İstanbul Milletvekili Bihlun Tamaylıgil, vefat eden annesi Bahar Tamaylıgil'i (76) son yolculuğuna uğurladı.
12:22
MHP'li Türkkan: Ne Bu Gözaltılar, Ne Bu Korku Salmaların Hırsızlığını Unutturmaz MHP Kocaeli Milletvekili Lütfü Türkkan, bazı medya kuruluşlarına yönelik başlatılan operasyona ve buna sessiz kalanlara tepki gösterdi.
13:11
Seydişehir Chp, Konferans Düzenledi Konuşmacı olarak, CHP İzmir Milletvekili Gazeteci Yazar Mustafa Balbay ile Parti Meclisi üyesi gazeteci yazar Tuncay Özkan katıldı.
17:21
CHP Ortaca İlçe Teşkilatı Seçim Startını Tuncay Özkan ile Verdi Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Ortaca İlçe Teşkilatı, 2015 yılında yapılacak genel seçim çalışmalarını partinin meclis üyesi, gazeteci-yazar Tuncay Özkan'ın katıldığı toplantıyla başlattı.
CHP Ortaca İlçe Teşkilatı Seçim Startını Tuncay Özkan ile Verdi
13:26
CHP'li Tuncay Özkan: Kaçak Saray Yapmayacağız Muğla'nın Ortaca İlçesi'nde CHP teşkilatı, 2015 yılında yapılacak genel seçim çalışmalarını, Parti Meclisi üyesi gazeteci- yazar Tuncay Özkan'ın katıldığı toplantıyla başlattı.
CHP'li Tuncay Özkan: Kaçak Saray Yapmayacağız
16:38
Yatağan'daki Özelleştirme Karşıtı Eylem Yatağan'daki özelleştirme karşıtı eylem- CHP Parti Meclisi Üyesi Tuncay Özkan'ın da aralarında bulunduğu CHP heyeti, özelleştirme karşıtı eylemlerini bitirme kararı alan Yatağan Termik Santrali ve kömür işletmeleri işçilerini ziyaret etti CHP Parti Meclisi Üyesi Tuncay Özkan, beraberindeki partililerle Yatağan Termik Santrali önündeki direniş çadırına gelerek, sendika temsilcilerinden özelleştirme süreci hakkında bilgi aldı.
Yatağan'daki Özelleştirme Karşıtı Eylem
15:47
Yatağan'daki Özelleştirme Karşıtı Eylem CHP Parti Meclisi Üyesi Tuncay Özkan'ın da aralarında bulunduğu CHP heyeti, özelleştirme karşıtı eylemlerini bitirme kararı alan Yatağan Termik Santrali ve kömür işletmeleri işçilerini ziyaret etti.
14:17
Simav'da "Kral Çıplak" Tiyatro Oyunu Simav ilçesinde, belediyesi tarafından organize edilen "Kral Çıplak" çocuk tiyatro oyunu sahnelendi.
12:02
Kılıçdaroğlu, Umut Gönüllüleri Eğitim Programına Katıldı CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Bakırköy'de Umut Gönüllüleri Eğitim Programına katıldı.
Kılıçdaroğlu, Umut Gönüllüleri Eğitim Programına Katıldı
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 30.01.2015 08:22:58. #1.13#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA TUNCAY ÖZKAN HABERLERİ
[Hata Bildir]