SON DAKİKA TUNCAY ÖZKAN HABERLERİ

Son Dakika Tuncay Özkan Haberleri

 • 16:31Tuncay Özkan: Tuncay Özkan: "Fethullahçıdan da Oy İsterim"CHP İzmir Milletvekili Tuncay Özkan, CHP’deki hiç kimsenin Fethullah Gülen örgütü ile bir ilişkisi olmadığını, ancak Fethullahçılardan da oy istediklerini belirtti.
 • 12:37Özkan'dan 'Yerli ve Milli' TepkisiÖzkan'dan 'Yerli ve Milli' TepkisiCHP İzmir Milletvekili Adayı Tuncay Özkan, AK Parti’nin Yenikapı’da düzenlediği teröre karşı kardeşlik mitinginde konuşan Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın “Yerli ve milli milletvekili istiyorum’ sözlerine tepki gösterdi.
 • 14:29İzmir - CHP'li Özkan: Bu Hükümet Sandıklara Sahip Çıkamayacakİzmir - CHP'li Özkan: Bu Hükümet Sandıklara Sahip ÇıkamayacakCHP'li Özkan: Bu hükümet sandıklara sahip çıkamayacak İZMİR, (DHA)- CHP İzmir Milletvekili Tuncay Özkan, kurulan Hükümet'in sorun çözemeyeceğini, pek çok sorun yaratacağını, seçim güvenliğini sağlayamacağını, sandıklara bile sahip çıkamayacağını söyledi.
 • 13:25CHP'li Özkan: Bu Hükümet Sandıklara Sahip ÇıkamayacakCHP'li Özkan: Bu Hükümet Sandıklara Sahip ÇıkamayacakChp İzmir Milletvekili Tuncay Özkan, kurulan Hükümet'in sorun çözemeyeceğini, pek çok sorun yaratacağını, seçim güvenliğini sağlayamacağını, sandıklara bile sahip çıkamayacağını söyledi.
 • 15:01Tokat - CHP'li Özkan: AKP Yıkıldı, Haberi YokTokat - CHP'li Özkan: AKP Yıkıldı, Haberi YokCHP'li Özkan: AKP yıkıldı, haberi yok CUMHURİYET Halk Partisi (CHP) İzmir Milletvekili Tuncay Özkan, 30 Ağustos Zafer Bayramı kutlamalarının iptal edilmesine tepki göstererek, "AKP yıkıldı ama haberi yok. 1 Kasım'da halkımız AKP'yi sandığa gömecek" dedi.
 • 14:19CHP'li Özkan: AKP Yıkıldı, Haberi YokCHP'li Özkan: AKP Yıkıldı, Haberi YokChp İzmir Milletvekili Tuncay Özkan, 30 Ağustos Zafer Bayramı'nda düzenlenen kutlama programlarının iptal edilmesine tepki göstererek, "AKP yıkıldı ama haberi yok. 1 Kasım'da halkımız AKP'yi sandığa gömecek" dedi.
 • 17:26Tuncay Özkan: Tuncay Özkan: " Seçim AKP'nin Hüsranı, CHP'nin Zaferiyle Sonuçlanacak"GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Basın mensuplarından görüntü- Tuncay Özkan'ın açıklaması CHP İzmir Milletvekili Tuncay Özkan: - "Türk halkı 1 Kasım'da yapılacak seçimlerde AKP'ye çok büyük bir tokat atacak.
 • 14:13Tuncay Özkan: Tuncay Özkan: "Mhp Bu Tarihi Sorumluluktan Kaçamaz"Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) İzmir Milletvekili Tuncay Özkan, “MHP’nin CHP’nin en azından azınlık hükümetine destek vermesi, 17-25 Aralık hesabının sorulmasına yönelik Meclis’in çalıştırılmasına omuz vermesi, Türkiye’yi AK Parti’nin karanlığından kurtarmak için destek olmalıydı ama bunların hiçbirini yapmadı.
 • 17:56Milletvekili Tuncay Özkan: Milletvekili Tuncay Özkan: "Akp-chp Koalisyonuna Uzağım"Tatil için iki günlüğüne Muğla’nın Marmaris ilçesine gelen CHP İzmir Milletvekili ve Parti Meclisi Üyesi Tuncay Özkan, partisinin ilçe teşkilatına ziyarette bulundu.
 • 16:53Tuncay Özkan: Ülke İçin En Hayırlısı Ne İse O OlsunTuncay Özkan: Ülke İçin En Hayırlısı Ne İse O OlsunChp İzmir Milletvekili ve Parti Meclisi Üyesi Tuncay Özkan, CHP - AK Parti koalisyonuna karşı olduğunu belirtti, "Ancak ülke için en hayırlısı ne ise o olsun" dedi.
 • 11:44Balbay ve Özkan; Ortak Hayalle Koğuştan Meclis'eBalbay ve Özkan; Ortak Hayalle Koğuştan Meclis'eErgenekon Soruşturması kapsamında yıllarca tutuklu kalan gazeteciler; Mustafa Balbay ve Tuncay Özkan, aynı koğuşu paylaşırken siyasal suçlamalara karşı siyasetle yanıt vermeyi kararlaştırarak milletvekili olmayı hedefledi.
 • 21:14Tuncay Özkan ve Mustafa Balbay'dan Meclis PozuTuncay Özkan ve Mustafa Balbay'dan Meclis PozuCHP'nin gazeteci kökenli milletvekilleri Tuncay Özkan ve Mustafa Balbay, cezaevinden sonra milletvekili olarak birlikte Meclis'te poz verdi.
 • 14:31Tuncay Özkan'dan Başbakan Davutoğlu'na ÇağrıTuncay Özkan'dan Başbakan Davutoğlu'na ÇağrıCumhuriyet Halk Partisi İzmir Milletvekili Adayı Tuncay Özkan, Başbakan Ahmet Davutoğlu’na seslenerek, “Başbakan burada bir ofis açtı.
 • 18:06Nazlıcan ve Tuncay Özkan'ın Duygusal SeçimiNazlıcan ve Tuncay Özkan'ın Duygusal SeçimiNazlıcan ve Tuncay Özkan'ın duygusal seçimi BABASI Tuncay Özkan 5.5 yıl boyunca cezaevindeyken gördüğü denizden, yüzüne vuran rüzgardan utanan Nazlıcan, şimdi onunla İzmir'de deniz kıyısında ayaklarını sallayarak, meltemin tadını çıkarıyor.
 • 11:33Nazlıcan ve Tuncay Özkan'ın Duygusal SeçimiNazlıcan ve Tuncay Özkan'ın Duygusal SeçimiBabası Tuncay Özkan 5.5 yıl boyunca cezaevindeyken gördüğü denizden, yüzüne vuran rüzgardan utanan Nazlıcan, şimdi onunla İzmir'de deniz kıyısında ayaklarını sallayarak, meltemin tadını çıkarıyor.
 • 11:10Ergenekon Davasında Bozma İstemiYargıtay Cumhuriyet Başsavcılığının 274 sanıklı Ergenekon davasıyla ilgili 91 sayfalık bozma istemli tebliğnamesi, Ulusal Yargı Ağı Bilişim Sistemi'ne (UYAP) girdi.
 • 22:30Ahmet Ertuğrul: Ahmet Ertuğrul: "İnanmalıyız, İnanırsak Başarmamak İçin Hiçbir Sebep Yoktur"GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - CHP Genel Sekreter Yardımcısı Ahmet Ertuğrul konuşması- Eski Devlet Bakanı Fikret Ünlü konuşması- CHP İzmir 1. Bölge 3. sıra milletvekili adayı Tuncay Özkan konuşması Genel seçime doğru- CHP Genel Sekreter Yardımcısı Ertuğrul: - "Çalışmalar, ülke genelinde 7 Haziran akşamı CHP'yi iktidara taşıyacak.
 • 13:14CHP'nin CHP'nin "Seçim 2015 Çalıştayı"GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Çalıştay salonunda detaylar- Tuncay Özkan ve Mustaf Balbay konuşurken- Dinleyici detayları- CHP Genel Başkan Yardımcısı Tekin Bingöl'ün konuşması- CHP'li milletvekilleri ve belediye başkanları ve katılımcıların alkış tutarak hatıra fotoğrafı çektirmesi İzmir'de CHP Seçim 2015 Çalıştayı yapıldı- CHP Genel Başkan Yardımcısı Bingöl: "CHP iktidarının ayak seslerini duydukça telaşlanıyorlar ama hiçbir şekilde kurtuluşu yok. Bu ülke, kurtuluşunu CHP iktidarıyla gerçekleştirecek.
 • 20:24Tuncay Özkan AK Parti Mitingi Fotoğrafı mı Paylaştı?Tuncay Özkan AK Parti Mitingi Fotoğrafı mı Paylaştı?CHP'den milletvekili adayı olan Tuncay Özkan'ın, partisinin Kartal'daki mitinginin fotoğrafı yerine AK Parti mitingi fotoğrafı paylaştığı ileri sürüldü.
 • 10:45Tuncay Özkan: "Ak Parti İkinci ya da Üçüncü Parti Çıkacak"Cumhuriyet Halk Partisi’nin (CHP) İzmir 1. Bölge 3’üncü sıradan milletvekili adayı olan Tuncay Özkan, en iyi siyaseti gazetecilerin yapacağına dikkat çekerek, AK Parti’nin seçimlerde ikinci ya da üçüncü parti çıkacağını, CHP’nin de en az yüzde 35 oranında oy alacağını öne sürdü.
 • 16:48CHP Adayı Özkan: Güneş Kırkı Çıkar Çıkmaz Sokakta OlacakCHP Adayı Özkan: Güneş Kırkı Çıkar Çıkmaz Sokakta OlacakChp İzmir 1'inci bölge 3'üncü sıra milletvekili adayı gösterilen Gazeteci Tuncay Özkan, eşi Duygu, kızı Nazlıcan ve 'Güneş' adını verdiği 35 günlük oğluyla seçim için sokağa ineceğini belirterek, "İzmir'in aydınlığı ile Türkiye'yi AKP karanlığından kurtaracağız. Kırkı çıkar çıkmaz Güneş de bize destek verecek" dedi.
 • 16:43CHP'nin Adayları Arasında En Dikkat Çeken İl İzmirCHP'nin Adayları Arasında En Dikkat Çeken İl İzmirCHP Genel Merkezi, 7 Haziran genel seçimlerinde yarışacağı milletvekili adaylarının isimlerini açıklarken, CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu, Ergenekon davasından tahliye edilen gazeteci Tuncay Özkan ve mevcut milletvekili Mustafa Balbay, Zeynep Altıok Akatlı gibi isimler İzmir’den aday oldu.
 • 14:59Tuncay Özkan: Seçimden AKP Üçüncü Parti ÇıkarTuncay Özkan: Seçimden AKP Üçüncü Parti ÇıkarCHP Parti Meclisi üyesi Tuncay Özkan, genel seçimlerde CHP'nin tek başına iktidar olacağı bir sonuç beklediğini, AK Parti'nin ise üçüncü parti olabileceğini belirtti.
 • 16:59Tuncay Özkan, Mudanya'da Metal İşçileriyle Halay ÇektiCHP Parti Meclisi (PM) Üyesi Tuncay Özkan, Bursa’nın Mudanya ilçesinde faaliyet gösteren Türk Prysmian Kablo Fabrikası’nda örgütlü bulunan Birleşik Metal-İş Sendikası’na bağlı işçilerin dayanışma halayına katıldı.
 • 18:32Eskişehir'de Eskişehir'de "Neden Öldürüldüler?" PaneliCHP Parti Meclisi Üyesi Tuncay Özkan, Eskişehir’de düzenlenen “Neden Öldürüldüler?
 • 18:31Denizli'de Tuncay Özkan'ın Söyleşisine Büyük İlgiDenizli'de Tuncay Özkan'ın Söyleşisine Büyük İlgiCHP Parti Meclisi Üyesi Tuncay Özkan'ın Denizli'de söyleyişe katıldığı 400 kişilik salona, kapasitesinin çok üstünde kişinin akın etmesi üzerine izdiham meydana geldi.
 • 12:38Tuncay Özkan: Chp, Gezi Ruhunun Yaşayacağı PartidirTuncay Özkan: Chp, Gezi Ruhunun Yaşayacağı PartidirSayın Yazişleri müdürlerine 'Tuncay Özkan: CHP, Gezi ruhunun yaşayacağı partidir' başlıklı habriimizde Özkan'ın yanlışlıkla milletvekili olduğu yazılmıştır.
 • 12:30Tuncay Özkan: Chp, Gezi Ruhunun Yaşayacağı PartidirTuncay Özkan: Chp, Gezi Ruhunun Yaşayacağı PartidirChp Parti Meclisi Üyesi İzmir Milletvekili Tuncay Özkan, Zonguldak'ın Ereğli İlçesi'nde kalp rahatsızlığının ardından gazeteciliği bırakarak emekli olan Ali Suat Eser'i evinde ziyaret etti.
 • 11:31Zonguldak - Tuncay Özkan Chp, Gezi Ruhunun Yaşayacağı PartidirZonguldak - Tuncay Özkan Chp, Gezi Ruhunun Yaşayacağı PartidirTuncay Özkan: CHP, Gezi ruhunun yaşayacağı partidir CHP Parti Meclisi Üyesi İzmir Milletvekili Tuncay Özkan, Zonguldak'ın Ereğli İlçesi'nde kalp rahatsızlığının ardından gazeteciliği bırakarak emekli olan Ali Suat Eser'i evinde ziyaret etti.
 • 23:56CHP'li Tuncay Özkan, Birlik ve Beraberlik Gecesine KatıldıCHP'li Tuncay Özkan, Birlik ve Beraberlik Gecesine KatıldıCHP Parti Meclisi Üyesi Tuncay Özkan, partisinin Zonguldak Ereğli İlçe Başkanlığı tarafından düzenlenen Birlik ve Beraberlik Gecesine katıldı.
 • 23:29Tuncay Özkan: Hiç Kimse Özgür Düşünmekten AlıkonulamazTuncay Özkan: Hiç Kimse Özgür Düşünmekten AlıkonulamazCumhuriyet Halk Partisi (CHP) Parti Meclisi üyesi Tuncay Özkan, güvenlik paketine ilişkin "Sorgusuz sualsiz göz altına alma, arama el koyma hakkı veren, valiye yargı yetkisi veren bir paketin yasalaşması durumunda Türkiye çöl olur" dedi.
 • 15:03CHP Pm Üyesi Özkan'dan Genel Maden İşçileri Sendikası Başkanına ZiyaretCHP Pm Üyesi Özkan'dan Genel Maden İşçileri Sendikası Başkanına ZiyaretCHP Parti Meclis Üyesi Tuncay Özkan, Genel Maden İşçileri Sendikası Genel Başkanı Eyüp Alabaş’ı ziyaret etti.
 • 14:43Tuncay Özkan: Böyle Bir Çürüme ve Yozlaşma Hiçbir Dönem GörülmemiştiTuncay Özkan: Böyle Bir Çürüme ve Yozlaşma Hiçbir Dönem GörülmemiştiCHP Parti Meclisi Üyesi Tuncay Özkan, 17 Aralık sürecinden sonra suçlanan kişilere (komploya maruz kaldıkları gerekçesiyle) paraların iade edilmesini, hukuka komplo olarak değerlendirdi.
 • 14:40Zonguldak Chp?li Özkan Cumhuriyet'i Yıkmaya ÇalışıyorlarZonguldak Chp?li Özkan Cumhuriyet'i Yıkmaya ÇalışıyorlarCHP Parti Meclisi üyesi Tuncay Özkan, "Bugün yaşanan çürüme ve yozlaşmayı Türkiye hiçbir dönemde yaşamadı.
 • 13:18CHP'li Özkan: Cumhuriyet'i Yıkmaya ÇalışıyorlarCHP'li Özkan: Cumhuriyet'i Yıkmaya ÇalışıyorlarChp Parti Meclisi üyesi Tuncay Özkan, "Bugün yaşanan çürüme ve yozlaşmayı Türkiye hiçbir dönemde yaşamadı.
 • 17:41Tuncay Özkan: Tuncay Özkan: "Ben Teröristim, 'Yok' Diyene Mahkeme Kararını Gösteririm"CHP Parti Meclis (PM) Üyesi Tuncay Özkan, ‘Ergenekon terör örgütüne üye olmak’ suçundan tutuklandığını ifade ederek, "Ben teröristim. ’Yok’ diyene mahkeme kararını gösteririm. Benimle bu konuda kimse iddiaya girmesin" dedi.
 • 15:33Tuncay Özkan: Beni Tutuklayan Polislerin İçeriye Alınmasına 'Oh Olsun Diyemem'Tuncay Özkan: Beni Tutuklayan Polislerin İçeriye Alınmasına 'Oh Olsun Diyemem'Samsun’da partililere seslenen CHP Parti Meclisi Üyesi Tuncay Özkan, “Şimdi bana diyorlar ki Tuncay, seni içeriye atan o polisler içeride, oh oldu değil mi? Hayır oh olmadı.
 • 01:39Kocaeli- Tuncay Özkan Terör Saldırılarını LanetlediKocaeli- Tuncay Özkan Terör Saldırılarını LanetlediTuncay Özkan terör saldırılarını lanetledi İZMİT'te bir yardım ve dayanışma programına katılmak için gelen PM üyesi Tuncay Özkan CHP İlçe Binasında yaptığı açıklamada Cizre'de, İstanbul'da ve Fransa'da yaşanan terör saldırılarını lanetledi.
 • 19:41Tuncay Özkan Terör Saldırılarını LanetlediTuncay Özkan Terör Saldırılarını Lanetlediİzmit'te bir yardım ve dayanışma programına katılmak için gelen PM üyesi Tuncay Özkan CHP İlçe Binasında yaptığı açıklamada Cizre'de, İstanbul'da ve Fransa'da yaşanan terör saldırılarını lanetledi.
 • 15:082014 Yılı İşte Böyle Geçti!2014 Yılı İşte Böyle Geçti!2014 yılında yaşanan önemli gelişmeler, İhlas Haber Ajansı’nın objektiflerinden dünyaya ve Türkiye’ye böyle yansıdı.
 • 16:02CHP'li Tuncay Özcan Basın Toplantısı YaptıCHP'li Tuncay Özcan Basın Toplantısı YaptıCHP Parti Meclisi üyesi Tuncay Özkan, partisinin il başkanlığında basın toplantısı gerçekleştirdi.
 • 13:10CHP 'Yolsuzluk ve Hırsızlıkla Mücadele Haftası'nı 5 Ocak'a UzattıCHP 'Yolsuzluk ve Hırsızlıkla Mücadele Haftası'nı 5 Ocak'a UzattıChp Parti Meclisi üyesi Tuncay Özkan, ölüm yıl dönümünde andıkları İsmet İnönü'nün "Kim beytül mala el uzatırsa, biz o eli kırmakla görevliyiz" sözünü hatırlatarak, "Bizim yolsuzlukla mücadelemizi asla durmamıştır.
 • 19:49CHP'li Tuncay Özkan: Kimsenin Acısı Bize Mutluluk VermezCHP'li Tuncay Özkan: Kimsenin Acısı Bize Mutluluk VermezCumhuriyet Halk Partisi Parti Meclisi Üyesi Tuncay Özkan, "Kimsenin acısından biz kendimize sevinç çıkartmayız." dedi.
 • 16:49Tuncay Özkan: Tuncay Özkan: "Dün Bize Yaptıkları Zulmü Bugün Birbirlerine Yapıyorlar"Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Parti Meclisi Üyesi Tuncay Özkan, “Dün bize yaptıkları zulmü bugün birbirlerine yapıyorlar” dedi.
 • 15:34CHP Parti Meclisi Üyesi ÖzkanCHP Parti Meclisi Üyesi ÖzkanCHP Parti Meclisi Üyesi Özkan: - "Biz hiç kimseyi aç bırakmayız. Buradan herkese sesleniyorum; biz sağlık sorununu, yol sorununu çözeceğiz" CHP Parti Meclisi Üyesi Tuncay Özkan, "Biz hiç kimseyi aç bırakmayız. Buradan herkese sesleniyorum; biz sağlık sorununu, yol sorununu çözeceğiz" dedi.
 • 17:21CHP Ortaca İlçe Teşkilatı Seçim Startını Tuncay Özkan ile VerdiCHP Ortaca İlçe Teşkilatı Seçim Startını Tuncay Özkan ile VerdiCumhuriyet Halk Partisi (CHP) Ortaca İlçe Teşkilatı, 2015 yılında yapılacak genel seçim çalışmalarını partinin meclis üyesi, gazeteci-yazar Tuncay Özkan'ın katıldığı toplantıyla başlattı.
 • 13:26CHP'li Tuncay Özkan: Kaçak Saray YapmayacağızCHP'li Tuncay Özkan: Kaçak Saray YapmayacağızMuğla'nın Ortaca İlçesi'nde CHP teşkilatı, 2015 yılında yapılacak genel seçim çalışmalarını, Parti Meclisi üyesi gazeteci- yazar Tuncay Özkan'ın katıldığı toplantıyla başlattı.
 • 16:38Yatağan'daki Özelleştirme Karşıtı EylemYatağan'daki Özelleştirme Karşıtı EylemYatağan'daki özelleştirme karşıtı eylem- CHP Parti Meclisi Üyesi Tuncay Özkan'ın da aralarında bulunduğu CHP heyeti, özelleştirme karşıtı eylemlerini bitirme kararı alan Yatağan Termik Santrali ve kömür işletmeleri işçilerini ziyaret etti CHP Parti Meclisi Üyesi Tuncay Özkan, beraberindeki partililerle Yatağan Termik Santrali önündeki direniş çadırına gelerek, sendika temsilcilerinden özelleştirme süreci hakkında bilgi aldı.
 • 12:22Gazeteci Tuncay Özkan Giresun'da Cumhuriyet Kadınları ile Bir Araya GeldiGazeteci Tuncay Özkan Giresun'da Cumhuriyet Kadınları ile Bir Araya GeldiGazeteci Tuncay Özkan Giresun’da Cumhuriyet Kadınları ile bir araya geldi.
 • 19:49Özkan: Bizi Özgür Bırakan PartililerimizdirÖzkan: Bizi Özgür Bırakan PartililerimizdirAtatürkçü Düşünce Derneği (ADD) Manisa Şubesi'nin 'Cumhuriyet' konulu konferansına konuşmacı olarak katılman CHP Parti Meclisi üyesi ve gazeteci-yazar Tuncay Özkan, "Partililerimin sevgisi, inancı sayesinde serbest kaldım. Ne AKP ile Fethullah Gülen'in kavgası, ne şu, ne bu. Bizi özgür bırakan partililerimizdir" dedi.