SON DAKİKA TUNCAY OZKAN/BİYOGRAFİSİ HABERLERİ

Son Dakika Tuncay Ozkan/biyografisi Haberleri

  • 17:20Özkan Vatandaşları DinliyorÖzkan Vatandaşları DinliyorKaracabey Belediye Başkanı Ali Özkan, mahalle mahalle gezerek vatandaşları dinliyor.
  • 17:06Şehit Komiser Tuncay Son Yolculuğuna Uğurlandı (1)Şehit Komiser Tuncay Son Yolculuğuna Uğurlandı (1)GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: -Şehit cenazesinin omuzlarda getirilişi-Acılı ailesinin taziyeleri kabulü-Törende hazır bulunan generaller, subaylar ve diğer askeri erkan-Devlet erkanının taziye için gelmesi-Şehidin babasının rahatsızlanmasıYalçın Akdoğan. Efkan Ala, Gürsel Tekin, Levent Gök ve Devlet Bahçeli'nin gelişi-Cenaze namazı için saf tutulması-Cenaze namazının kılınması-Naaşın polis cenaze aracına konması-Şehidin yakınlarının baygınlık geçirmesi Şırnak'ın Cizre ilçesindeki terör saldırısında şehit düşen komiser Umut Tuncay, Kocatepe Camisi'nde kılınan cenaze namazının ardından son yolculuğuna uğurlandı.
  • 14:50Saldırıda Şehit Olan Komiser Tuncay ile Sivil Personel Oğlak İçin Tören DüzenlendiSaldırıda Şehit Olan Komiser Tuncay ile Sivil Personel Oğlak İçin Tören DüzenlendiGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Şırnak'taki şehidin toprağa verilmesi ve dua edilmesi- Şırnak Valisi Ali İhsan Su'un Türk bayrağını şehit babasın teslim etmesi- Taziye yerinden görüntü- Şehidin babası ve Vali Su'un taziyeleri kabul etmesi- Polislerin şehidin babasının elini öpmesi- Dua edilmesi Cizre'deki terör saldırısı- Saldırıda şehit olan komiser Tuncay ile sivil personel Oğlak için tören düzenlendi Şırnak'ın Cizre ilçesindeki terör saldırısında şehit düşen komiser Umut Tuncay ile emniyet müdürlüğünde görevli sivil personel Sabri Oğlak için tören düzenlendi.
  • 17:59Doçek Genel Sekreteri Özkan AçıklamasıKeşan Doğa Çevre ve Kültür Derneği (DOÇEK) Genel Sekreteri Nail Özkan, doğa sporlarını bölgeye tanıtmak ve sevdirmek için çalışmalar yaptıklarını belirtti.
  • 14:00Sibel Özkan Konak Halterde Dünya AltıncısıSibel Özkan Konak Halterde Dünya AltıncısıDünya Halter Şampiyonası, 98 ülkeden 609 sporcunun katılımı ile Amerika Birleşik Devletleri’nin Houston kentinde başladı.
  • 15:03Özkan, İhl Öğrencilerini Özkan, İhl Öğrencilerini "Halil İbrahim Sofrası"Nda AğırladıBursa’nın Karacabey Belediye Başkanı Ali Özkan, İmam-Hatip Anadolu Lisesi öğrencileri ile bir araya geldi.
  • 13:20Doç. Dr. Tuncay Kardaş: Doç. Dr. Tuncay Kardaş: "Işid'e Katılan Gençlerin Canlı Bombaya Dönüşme Süresi 1-2 Yıl"Terör örgütü IŞİD’in canlı bomba eylemlerini değerlendiren Sakarya Üniversitesi Öğretim Üyesi Doç. Dr. Tuncay Kardaş, hiçbir silah bilgisi olmadan IŞİD’e katılan gençlerin, 1-2 yıl içerisinde katliam yapan canlı bombalara dönüştüğünü söyledi.
  • 12:34Faili Meçhul Davasında Hanefi Avcı ve Tuncay Özkan Tanık Olarak Dinlenecek1990’lı yıllar işlenen 19 faili meçhul cinayet ile ilgili davanın görülmesine Ankara 1. Ağır Ceza Mahkemesi’nde devam edildi.
  • 12:40Borsa İstanbul Genel Müdürü Tuncay DinçBorsa İstanbul Genel Müdürü Tuncay DinçGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - BİST Genel Müdürü Tuncay Dinç'in konuşması Borsa İstanbul Genel Müdürü Tuncay Dinç, "Bundan sonra biraz daha ağırlık vereceğimiz modellerin, kreditörler yanında borçluları da daha çok dikkate alacak bir model olması lazım. Buna ister İslami ister sağlıklı ister kapsayıcı finans diyelim farklı bir modele ihtiyacımız olduğu gayet açık" dedi.
  • 23:57CHP İzmir Milletvekili Tuncay Özkan Yemin EttiCHP İzmir Milletvekili Tuncay Özkan Yemin EttiTBMM'de 26. Dönem ve yemin töreni, geçici Meclis Başkanı Deniz Baykal'ın başkanlığında başladı.