SON DAKİKA TUNCAY OZKAN/BİYOGRAFİSİ HABERLERİ

Son Dakika Tuncay Ozkan/biyografisi Haberleri

  • 11:23Nezih Tuncay Hastaneye KaldırıldıNezih Tuncay Hastaneye KaldırıldıDevekuşu Kabare’nin önemli oyuncularından 71 yaşındaki usta oyuncu Nezih Tuncay hastaneye kaldırıldı.
  • 10:12Usta Oyuncu Nezih Tuncay Hastaneye KaldırıldıUsta Oyuncu Nezih Tuncay Hastaneye KaldırıldıDevekuşu Kabare'nin önemli oyuncularından 71 yaşındaki usta oyuncu Nezih Tuncay hastaneye kaldırıldı. Ses sanatçısı Onur Akay, ünlü oyuncu Nezih Tuncay için dua istedi.
  • 15:24Akdeniz Üniversitesi'ndeki Üçüncü Çift Kol Nakli - Ömer ÖzkanGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: Akdeniz Üniversitesi Plastik, Rekonstrüktif ve Plastik Cerrahi Anabilim Dalı Öğretim Üyesi Prof. Dr. Ömer Özkan'ın açıklamaları Akdeniz Üniversitesi'ndeki üçüncü çift kol nakli Ameliyatı gerçekleştiren Prof. Dr. Özkan: "Üç aydan sonra hissetmeye başlayacak, altı aydan sonra da nakledilen kollarının hareketleri başlar.
  • 14:22Prof. Dr. Ömer Özkan: Hasta Uyandı, En Ufak Bir Sorun GörünmüyorProf. Dr. Ömer Özkan: Hasta Uyandı, En Ufak Bir Sorun GörünmüyorTürkiye'nin dördüncü, Akdeniz Üniversitesi Hastanesi'nin ise üçüncü kol nakli ameliyatının başarıyla gerçeklemesinin ardından operasyonu yapan Prof. Dr. Ömer Özkan ve ekibi kameralar karşısına çıkarak, operasyonun detayları hakkında bilgiler verdi.