SON DAKİKA TUNÇBİLEK HABERLERİ

Son Dakika Tunçbilek Haberleri

18:33
Pankobirlik Genel Başkanı Konuk Açıklaması "Çumra Entegre Tesisi'ndeki termik santral ve Kangal Termik Santrali'nden sonra süreçte bir aksilik olmaz da Soma Termik B Santrali de bünyemize katılırsa Konya Şeker olarak ülkemizdeki toplam elektrik üretiminin yüzde 3,5'ini tek başımıza karşılayacak seviyeye ulaşacağız" Konuk, Konya'da kent merkezindeki mevcut şeker fabrikası arsasının bir kısmının üniversite yerleşkesi, büyük bölümünün de yeşil alan olarak değerlendirileceğini açıkladı.
16:57
Tki Tavşanlı Linyitspor Yeniden Ali Nail Durmuş'a Emanet Teknik Direktör Durmuş ile sezon sonuna kadar sözleşme imzalandı.
13:11
İşsizlere Müjde... Kütahya’nın Tavşanlı ilçesine bağlı Tunçbilek beldesindeki Türkiye Kömür İşletmeleri (TKİ) Garp Linyitleri İşletmesi Müessesesi Müdürlüğü’ne (GLİ) 160’ı yeraltında çalıştırılmak üzere toplam 198 işçi alınacağı bildirildi.
İşsizlere Müjde...
14:11
Konya Şeker Enerji Sektöründe de Büyüyor Türkiye’nin en büyük tarımsal sanayi kuruluşlarından biri olan ve hedefini dünyanın en büyük 5 gıda şirketi arasına girmek olarak belirleyen Konya Şeker, Kangal Termik santralinden sonra özelleştirme ihalesinde Soma Termik Santralini alarak enerji sektöründe de dev bir adım attı.
Konya Şeker Enerji Sektöründe de Büyüyor
18:15
Rekabet Kurulu Kararları Rekabet Kurulu, Türk Traktör ve Ziraat Makineleri AŞ ile yetkili bayileri arasındaki franchise sözleşmesinin grup muafiyetinden yararlandığına karar verdi.
14:38
Ödemiş Belediyesi KRİZ MASASI Oluşturdu Kriz Masası oluşturulduğunu belirten Belediye Başkanı A.Mahmut Badem, ilçe sınırları içinde yaşayan hiçbir vatandaşın mağdur olmayacağını belirtti.
Ödemiş Belediyesi KRİZ MASASI Oluşturdu
21:18
Hüsnü Şenlendirici'den Anlamlı Konser Ünlü klarnet virtüözü Hüsnü Şenlendirici, Narlıbahçe’de düzenlenen ‘Nartaneleri Engelsiz Yaşam Evi’ yardım gecesinde sahne aldı.
Hüsnü Şenlendirici'den Anlamlı Konser
10:10
Ekonomide 2014 Böyle Geçti Türkiye, yılın son çeyreğinde dünyanın en büyük ekonomilerinin oluşturduğu G 20 Dönem Başkanlığını üstlendi Orta Vadeli Program'da büyüme tahmini bu yıl için yüzde 3,3'e çekilirken, 2015 yılı için büyüme yüzde 4'e revize edildi, 2016 ve 2017 yıllarında ise yüzde 5'lik büyüme öngörüldü Başbakan Davutoğlu, Onuncu Kalkınma Planı kapsamında hazırlanan 25 öncelikli dönüşüm programlarına ilişkin eylem planlarını açıkladı BDDK Başkanı Öztekin, sağlık sorunları nedeniyle görevinden ayrıldı Brent
13:50
Seyitömer'den Sonra Tunçbilek Termik Santrali de Çelikler'in Tunçbilek Termik Santrali ile Orhaneli Termik Santrali 463 milyon 800 bin dolara açık artırmaya çıkarıldı.
Seyitömer'den Sonra Tunçbilek Termik Santrali de Çelikler'in
16:10
Orhaneli ve Tunçbilek'e 521 Milyon Dolar Orhaneli ve Tunçbilek termik santralleri ihalesinin en yüksek teklifini 521 milyon dolarla Çelikler Taahhüt İnşaat ve Sanayi A.Ş. verdi.
16:10
İki Termik Santrale 521 Milyon Dolar Bursa ve Kütahya’da bulunan 2 termik santral, 4 firmanın katıldığı açık arttırma ile 521 milyon dolara Çelikler İnşaat’a satıldı.
İki Termik Santrale 521 Milyon Dolar
15:39
Orhaneli ve Tunçbilek Termik Santrallerinin Özelleştirilmesi İhalede en yüksek teklifi, 521 milyon dolarla Çelikler Taahhüt İnşaat ve Sanayi AŞ verdi.
09:51
Orhaneli ve Tunçbilek Termik Santralleri'nin Özelleştirilmesi Orhaneli ve Tunçbilek Termik Santralleri ile Bursa Linyitleri İşletmesi tarafından kullanılan taşınmazların özelleştirme ihalesinin nihai pazarlık görüşmesi yarın yapılacak.
09:45
Orhaneli ve Tunçbilek Termik Santrallerinin Özelleştirilmesi Orhaneli ve Tunçbilek Termik Santralleri ile Bursa Linyitleri İşletmesi tarafından kullanılan taşınmazların özelleştirme ihalesinin nihai pazarlık görüşmesi yapılacak.
18:33
Orhaneli ve Tunçbilek Termik Santralleri'nin Özelleştirilmesi Orhaneli ve Tunçbilek Termik Santralleri ile Bursa Linyitleri İşletmesi tarafından kullanılan taşınmazların özelleştirme ihalesinin nihai pazarlık görüşmesi yarın yapılacak.
15:52
Tavşanlı'nın Tunçbilek Beldesi Atv'de Tanıtılacak ATV Televizyonu Tavşanlı’ya bağlı Tunçbilek Beldesinde çekimler yaptı.
16:24
Spor Toto 2. Lig Spor Toto 2. Lig Beyaz Grup’ta geçtiğimiz hafta kendi sahasında Turgutluspor engelini son dakika golüyle geçen TKİ Tavşanlı Linyitspor’da morallerin yüksek olduğu ve bu hafta sonu oynayacakları 1461 Trabzonspor karşılaşmasında da üç puan hedefledikleri öğrenildi.
Spor Toto 2. Lig
11:10
Orhaneli ve Tunçbilek Termik Santrallerinin Özelleştirilmesi Orhaneli ve Tunçbilek Termik Santralleri ile Bursa Linyitleri İşletmesi tarafından kullanılan taşınmazların özelleştirme ihalelerine başvuran tüm katılımcıların önyeterlilik kriterlerini karşıladıkları bildirildi.
17:43
Orhaneli ve Tunçbilek Termik Santrallerinin Özelleştirilmesi Orhaneli ve Tunçbilek termik santralleri, Bursa Linyitleri İşletmesi (BLİ) tarafından kullanılan taşınırlar ile bazı taşınmaz ve maden ruhsatlarının özelleştirme ihalesine 4 teklif verildi.
17:17
Orhaneli Termik Santrali'nin Özelleştirilmesine Tepki Elektrik Mühendisleri Odası Bursa Şubesi Başkanı Remzi Çınar, Orhaneli Termik Santrali’nin özelleştirilmesine tepki gösterdi.
Orhaneli Termik Santrali'nin Özelleştirilmesine Tepki
13:03
Kara Elmas Sezonu 500 Liradan Açtı İnegöl Odun ve Kömürcüler Derneği Başkanı Ziya Turan, kömür sezonunun bu yıl yerli kömürün tonu 500 lira, ithalin ise 550-600 lira arasında başladığını söyledi.
Kara Elmas Sezonu 500 Liradan Açtı
18:39
7. Uluslararası Enerji Kongresi ve Fuarı - Halil Kırşan 7. Uluslararası Enerji Kongresi ve Fuarı- Özelleştirme İdaresi Başkan Yardımcısı Kırşan: - "Kemerköy, Yeniköy, Çatalağzı ve Yatağan termik santrallerinin devir işlemlerini sene sonuna kadar tamamlayacağız"ANKARA (AA) - Özelleştirme İdaresi Başkan Yardımcısı Halil Kırşan, 2014'ün sonuna kadar Kemerköy, Yeniköy, Çatalağzı ve Yatağan termik santrallerinin özelleştirmesinin tamamlanacağını söyledi.
7. Uluslararası Enerji Kongresi ve Fuarı - Halil Kırşan
15:52
7. Uluslararası Enerji Kongresi ve Fuarı Özelleştirme İdaresi Başkan Yardımcısı Kırşan: “Kemerköy, Yeniköy, Çatalağzı ve Yatağan termik santrallerinin devir işlemlerini sene sonuna kadar tamamlayacağız”
7. Uluslararası Enerji Kongresi ve Fuarı
15:39
Sendika Başkanından Özelleştirme Tepkisi Kamu Emekçileri Sendikaları Konfederasyonu'na (KESK) bağlı Enerji Sanayi Maden Kamu Emekçileri Sendikası (ESM) Genel Başkanı Mustafa Şenoğlu, madenlerin ve santrallerin özelleştirilmesine tepkisini dile getirdi.
Sendika Başkanından Özelleştirme Tepkisi
11:41
Santral İhalelerine Süre Uzatımı Başbakanlık Özelleştirme İdaresi Başkanlığı, Orhaneli ve Tunçbilek Termik Santralleri ile Soma B Termik Santrali ihalelerinin son teklif verme sürelerini uzattı.
Santral İhalelerine Süre Uzatımı
16:04
Teneffüste Kalp Krizi Geçiren Öğrenci Öldü Isparta'da 14 yaşındaki ortaokul öğrencisi, teneffüs sırasında kalp krizi geçirerek öldü.
14:12
Kalp Krizi Geçiren 14 Yaşındaki Öğrenci Yaşamını Yitirdi Isparta’da, teneffüs sırasında kalp krizi geçiren 14 yaşındaki Fatih Tunçbilek isimli öğrenci yaşamını yitirdi.
11:18
Teneffüste Kalp Krizi Geçiren Öğrenci Öldü Isparta'da teneffüste kalp krizi geçiren 7'nci sınıf öğrencisi 14 yaşındaki Fatih Tunçbilek yaşamını yitirdi.
Teneffüste Kalp Krizi Geçiren Öğrenci Öldü
17:47
TBMM Kit Komisyonu Toplantısı EÜAŞ Genel Müdürü Alış: "(Çöllolar Kömür Sahası'ndaki göçükler) Mahkeme sürecinin tamamlanmasını bekliyoruz.
11:42
Güroymak Kaymakamlığından 8 Bin 500 Ton Kömür Yardımı Bitlis'in Güroymak Kaymakamlığı, ihtiyaç sahibi ailelere 8 bin 500 ton kömür yardımı yapıyor.
Güroymak Kaymakamlığından 8 Bin 500 Ton Kömür Yardımı
14:05
Btso, Orhaneli ve Tunçbilek Termik Santrallerini İnceledi Bursa Ticaret ve Sanayi Odası (BTSO) üyeleri, organize sanayi bölgeleri ile Orhaneli ve Tunçbilek termik santrallerinde incelemelerde bulundu.
14:39
Acun'un İsmiyle Büyük Dolandırıcılık 74 yaşındaki halk ozanı Ahmet Teke'yi, Acun Ilıcalı'nın programı 'Yetenek Sizsiniz'e çıkarma vaadiyle 400 bin TL dolandırdılar.
Acun'un İsmiyle Büyük Dolandırıcılık
10:52
Bu Sitelerin Sakinleri 22 Yıldır Topluca Bayramlaşıyor Eskişehir'in Tepebaşı ilçesinde dört sitenin sakinleri 1992 yılından bu yana 48 bayramdır toplu bayramlaşma geleneğini devam ettiriyor.
Bu Sitelerin Sakinleri 22 Yıldır Topluca Bayramlaşıyor
11:39
CHP'li Kaleli'den Termik Santralin Özelleştirilmesine Yöresel Kıyafetli Tepki Bursa'nın Orhaneli İlçesi yakınlarında bulunan ve Özelleştirme İdaresi Başkanlığı tarafından verilen ilanla ihale yoluyla satılacağı açıklanan termik santralin özelleştirilmesine CHP ve sivil toplum örgütleri tepki gösterdi.
CHP'li Kaleli'den Termik Santralin Özelleştirilmesine Yöresel Kıyafetli Tepki
17:20
Soner Aksoy: Tunçbilek'in Havası Temizlenmeli AK Parti Kütahya Milletvekili Soner Aksoy, AK Parti İlçe Başkanı Mehmet Demir’in bilgilendirmesiyle Tunçbilek’teki Termik Santrali’ne doğalgaz getirilmesi için Ankara ile temasa geçti.
Soner Aksoy: Tunçbilek'in Havası Temizlenmeli
10:45
Enerji-İş, Özelleştirmeye Karşı Orhaneli Termik Santralindeki İşçileri Birlik Olmaya Davet Etti Orhaneli ve Tunçbilek termik santrallerinin ihale satış tarihleri açıklanırken Birleşik Kamu İş, santrallerdeki kadrolu ve taşeron işçileri özelleştirmeye karşı birlik olmaya davet etti.
Enerji-İş, Özelleştirmeye Karşı Orhaneli Termik Santralindeki İşçileri Birlik Olmaya Davet Etti
14:57
3 Termik Santral Daha Özelleştirilecek Başbakanlık Özelleştirme İdaresi Başkanlığı, Orhaneli ve Tunçbilek Termik Santralleri ile Soma B Termik Santrali'nin özelleştirilmesi için ilana çıktı.
3 Termik Santral Daha Özelleştirilecek
12:36
Soma, Bursa ve Kütahya'daki Termik Santraller Satılıyor Manisa’nın Soma ilçesindeki termik santral satışa çıkarıldı.
12:11
Soma B Termik Santrali Özelleştirilecek Elektrik Üretim AŞ'ye ait Orhaneli ve Tunçbilek Termik Santralleri ile Soma B Termik Santrali özelleştirilecek.
Soma B Termik Santrali Özelleştirilecek
12:11
Soma B Termik Santrali Özelleştirilecek Elektrik Üretim AŞ'ye ait Orhaneli ve Tunçbilek Termik Santralleri ile Soma B Termik Santrali özelleştirilecek.
09:08
Soma B Termik Santrali Özelleştirilecek Elektrik Üretim AŞ'ye ait Orhaneli ve Tunçbilek Termik Santralleri ile Soma B Termik Santrali özelleştirilecek.
Soma B Termik Santrali Özelleştirilecek
14:08
Muş'ta 20 Bin Aileye 20 Bin Ton Kömür Yardımı Muş Valiliği, Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı, vakıf sistemine kayıtlı yaklaşık 20 bin aileye 20 bin ton linyit kömürü dağıtım işlemlerine başladı.
Muş'ta 20 Bin Aileye 20 Bin Ton Kömür Yardımı
08:21
Türkiye'nin En Etkin Tedarik Zinciri Yöneticileri Belirlendi Uluslararası Tedarik Zinciri Zirvesi İstanbul kapsamında, belirlenen Türkiye'nin en etkin tedarik zinciri yöneticileri Suada'da düzenlenen gala gecesinde ödüllerini aldı.
14:55
Tavşanlılı Madenciler "Torba Yasa'dan" Memnun Tavşanlı’yı çok yakından ilgilendiren “Torba Yasa” TBMM Genel Kurulu’ndan geçti.
Tavşanlılı Madenciler 'Torba Yasa'dan' Memnun
16:54
Ekonomik Sınırlarımızı Geliştirmeliyiz" Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Yıldız: " (2. Abdülhamit Han'ın yaptırdığı petrol haritası) O zamanlar bu bilgiler yok değil vardı.
Ekonomik Sınırlarımızı Geliştirmeliyiz'
14:57
Ülkücüler, Kitabını Alıp Meydana da Bir Araya Geldi Kırıkkale Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı üyeleri Cumhuriyet Meydanında bulunan Atatürk anıtı merdivenlerinde kitap okudu.
15:52
Durmuş: Takımımız Y.Malatyaspor'u Yenebilecek Güce Sahip TKİ Tavşanlı Linyitspor teknik direktörü Ali Nail Durmuş, Kütahya'da oynanacak Yeni Malatyaspor karşılaşması için iddialı konuştu.
Durmuş: Takımımız Y.Malatyaspor'u Yenebilecek Güce Sahip
15:20
Yatağan Termik Santrali Özelleştirmesi Danıştay'da Türkiye Maden-İşçileri Sendikası Muğla Şube Başkanı Süleyman Girgin, Yatağan Termik Santrali ve bağlı kömür ocaklarının özelleştirilmesi kararının iptali ve yürütmenin durdurulması için Danıştay'da iptal davası açtıklarını söyledi.
Yatağan Termik Santrali Özelleştirmesi Danıştay'da
14:05
Bakan Yıldız Soruları Yanıtladı Açıklaması "(Irak'taki petrol aramaları) Bununla alakalı önlemlerimizi aldık, şu anda faaliyetler orada askıya alınmış durumda.
Bakan Yıldız Soruları Yanıtladı Açıklaması
13:55
Taner Yıldız - Irak'taki petrol aramaları - Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız, Irak'taki petrol aramaları konusunda, "Bununla alakalı önlemlerimizi aldık, şu anda faaliyetler orada askıya alınmış durumda.
Taner Yıldız - Irak'taki petrol aramaları -
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 27.01.2015 05:24:07. #1.13#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA TUNÇBİLEK HABERLERİ
[Hata Bildir]