SON DAKİKA TURGAY TANÜLKÜ HABERLERİ

Son Dakika Turgay Tanülkü Haberleri

14:14
Engel'siz Sanat Ödülü Dt'ye Devlet Tiyatrolarının (DT) geçen ay seyircinin beğenisine sunduğu ''Nihayet Bitti''nin bedensel engelli sanatçısı Tolga Demiralp ''Yılın En İyi Erkek Oyuncusu'' ödülüne layık görüldü.
Engel'siz Sanat Ödülü Dt'ye
11:51
Tiyatrocu Tanülkü'den Engelli Muhammed'e Destek Tiyatrocu Tanülkü'den engelli Muhammed'e destek ANKARA'NIN Altındağ ilçesinde ailesi ile birlikte yaşayan ve yaptığı resimlerle gündeme gelen 25 yaşındaki zihinsel engelli Muhammed Yalçın'a 'Kurtlar Vadisi' dizisinde 'Şahin Abi' olarak tanınan devlet tiyatrosu sanatçısı, film ve dizi oyuncusu Turgay Tanülkü destek sözü verdi.
Tiyatrocu Tanülkü'den Engelli Muhammed'e Destek
10:47
Tiyatrocu Tanülkü'den Engelli Muhammed'e Destek Ankara'nın Altındağ ilçesinde ailesi ile birlikte yaşayan ve yaptığı resimlerle gündeme gelen 25 yaşındaki zihinsel engelli Muhammed Yalçın'a 'Kurtlar Vadisi' dizisinde 'Şahin Abi' olarak tanınan devlet tiyatrosu sanatçısı, film ve dizi oyuncusu Turgay Tanülkü destek sözü verdi.
Tiyatrocu Tanülkü'den Engelli Muhammed'e Destek
09:39
"EN Güzeli" Sinema Filminin Çekimleri Tamamlandı Yapımını YSM'ninyaptığı, yönetmenliğini Mustafa Uğur Yağcıoğlu'nun üstlendiği, 'En Güzeli' adlı sinema filminin çekimleri tamamlandı.
09:30
Tiyatrocu Tanülkü: Basın Ne Kadar Özgürse O Ülke O Kadar Özgürdür Devlet Tiyatrosu Sanatçısı Turgay Tanülkü, medya mensuplarının yanı sıra yapımcı, yönetmen ve oyunculara yapılan operasyon ile ilgili değerlendirmelerde bulundu.
19:21
100. Yıl Film Afişleri Sergisi Kültür ve Turizm Bakanı Çelik "Yeni Türkiye vizyonu ışığında sinemamızın 2. yüzyılını devrimsel adımlarla başlattığımızı söylemek isterim." dedi.
16:06
Sanatçı Tanülkü: Haberleşme Anlamında Herkesin Özgürlüğü Vardır Devlet Tiyatro Sanatçısı Turgay Tanülkü, Cihan haber Ajansı ‘nın CerModern’de yapılan ‘100. Yıl Film Afişleri Sergi’ adlı sergiye alınmayışını değerlendirerek, “Böyle bir uygulamaya karşıyım. Çünkü haberleşmek anlamında herkesin bir özgürlüğü vardır.
10:05
Yön Sanat Atölyesi, Yenimahalle'de Sahneye Çıktı 2010 yılından bugüne yaptığı sanatsal çalışmalarla adından söz ettiren Yön Sanat Atölyesi, yeni sezon çalışmalarına Yenimahalle Belediyesi 50’nci Yıl Dört Mevsim Tiyatro Salonu’nda başladı.
Yön Sanat Atölyesi, Yenimahalle'de Sahneye Çıktı
12:23
Ünlü Oyuncu Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan'ı Canlandıracak 17 Aralık yolsuzluk ve rüşvet operasyonu sürecini anlatacak sinema filminde dönemin başbakanı Tayyip Erdoğan'ı Orhan Kılıç canlandıracak.
Ünlü Oyuncu Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan'ı Canlandıracak
09:20
Pek Yakında' ve 4 Yeni Film Sinemalarda Sinemalarda bu hafta 5 yeni film vizyona girdi.
Pek Yakında' ve 4 Yeni Film Sinemalarda
10:09
Sinema - Asasız Musa Aydın Orak'ın yönettiği ve Turgay Tanülkü, Aydın Orak, Selamo, Murat Toprak, Şenay Aydın, Anter Anter, Rahşan Anter ile Dicle Anter'in oynadığı Asasız Musa, aa.
Sinema - Asasız Musa
18:44
Manisa'dan Kısa Kısa Salihli İlçe Jandarma Komutanlığı, Kurban Bayramı nedeniyle bölgede meydana gelebilecek hayvan hırsızlığına karşı vatandaşları uyardı.
Manisa'dan Kısa Kısa
13:29
Kır Yürüyüşüne Büyük İlgi Sağlık Bakanı Mehmet Müezzinoğlu’nun Manisa’dan startını verdiği, "2014 Sağlıklı Beslenme ve Hareket Yılı" etkinlikleri kapsamında Manisa Halk Sağlığı Müdürlüğü bir ilke imza etti.
Kır Yürüyüşüne Büyük İlgi
11:47
Engelli Çocuklardan Tiyatro Oyunu Yenimahalle Belediyesi’nin düzenlediği 1’inci Mahalle Tiyatrosu Festivali kapsamında sergilenen oyunlarda engelli çocukların oyunu beğenildi.
11:47
Engelli Çocukların Oyunu Göz Doldurdu Yenimahalle Belediyesi'nin düzenlediği 1. Mahalle Tiyatrosu Festivali kapsamında sergilenen oyunlar, vatandaşlardan yoğun ilgi görmeye devam ediyor.
12:07
Yenimahalle Tiyatro Festivali Başladı Yenimahalle Belediyesinin bu yıl ilkini düzenlediği Mahalle Tiyatrosu Festivali başladı.
Yenimahalle Tiyatro Festivali Başladı
10:27
Yenimahalle'de Mahalle Tiyatrosu Festivali Başladı Yenimahalle Belediyesinin bu yıl ilkini düzenlediği, Mahalle Tiyatrosu Festivali başladı.
Yenimahalle'de Mahalle Tiyatrosu Festivali Başladı
22:34
Başkent'te Mahkumlara Moral Oyunu Ankara Açık Ceza İnfaz Kurumu’nda barındırılan hükümlüler, devlet tiyatrosu sanatçılarının oynadığı oyunla moral buldu.
Başkent'te Mahkumlara Moral Oyunu
13:59
Arınç, Devlet Tiyatrosu Sanatçısı Tanülkü'yü Kabul Etti Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç, ''Son yıllarda tutuklu ve hükümlülerin sayısının azaltılmasına yönelik bir kısım çalışmalar yapılıyor." dedi.
Arınç, Devlet Tiyatrosu Sanatçısı Tanülkü'yü Kabul Etti
13:38
Başbakan Yardımcısı Arınç, Devlet Tiyatrosu Sanatçısı Tanülkü'yü Kabul Etti Başbakan Yardımcısı Arınç: ''Son yıllarda tutuklu ve hükümlülerin sayısının azaltılmasına yönelik bir kısım çalışmalar yapılıyor bildiğiniz gibi. Bunlardan en önemlisi de denetimli serbestlik imkanının biraz daha fazlalaştırılmasıdır ama ne var ki maalesef yine cezaevlerimizde büyük bir yoğunluk yaşanmaktadır'' ''Bu üzücüdür çünkü cezaevleri ıslah edici bir fonksiyon taşımasını arzu etmemizle birlikte maalesef içerinin yoğunluğu ve birarada kalmak mecburiyeti, birtakım eksiklikler bu
10:34
Turgay Tanülkü, "Son Kuşlar" ile Sincan Cezaevinde Usta tiyatrocu Turgay Tanülkü, Sait Faik Abasıyanık'ın Son Kuşlar adlı eserinden uyarlanan "Masallar, İnsanlar, Bir de Türküler" oyunuyla Sincan Cezaevindeki tutuklu ve hükümlülerle buluştu.
18:11
Alanya'da Uluslararası Meslek Yüksekokulu Açıldı Alanya sosyal ve Kültürel Proje Oluşturma ve Yürütme Derneği ile İstanbul T.C. Plato Meslek Yüksekokulu (MYO) arasında yapılan işbirliği kapsamında Antalya'nın Alanya İlçesi'nde Uluslararası Plato Meslek Yüksekokulu açıldı.
12:36
Meslekleri Ayrı, Hayalleri Aynı Doktor, avukat, tornacı, kaynakçı, esnaf gibi farklı meslek gruplarından kişiler, oyunculuk hayallerini gerçekleştirmek için bir araya geldi Devlet Tiyatroları sanatçısı Tanülkü: "Tiyatronun niyete girersen, herkesin yapabileceği kutsal bir beraberlik olduğunu ispat edeceğiz" Avukat Aydın: "Tiyatrocu olursam işimi bırakırım. Ruhum besleniyor bu işte.
Meslekleri Ayrı, Hayalleri Aynı
18:04
Bilecik'te Mahkumlara Tiyatro Gösterisi Yapıldı Bilecik'te "Sosyal Sorumluluk Proje" kapsamında Bilecik M Tipi Kapalı Cezaevinde tiyatro gösterisi yapıldı.
Bilecik'te Mahkumlara Tiyatro Gösterisi Yapıldı
19:24
Hükümlüler İçin Tiyatro Oyunu Bilecik M Tipi Kapalı Ceza İnfaz Kurumu Müdürlüğünde, "Son kuşlar" adlı oyun sahnelendi.
Hükümlüler İçin Tiyatro Oyunu
16:51
Hükümlüler İçin Tiyatro Oyunu Bozüyük Açık Ceza İnfaz Kurumu İşyurdu Müdürlüğünde, "Masallar, İnsanlar, Birde Türküler" adlı oyun sahnelendi.
15:52
Masallar, İnsanlar Bir de Türküler" Oyunu Bozüyük'te Sahnelendi İstanbul Devlet Tiyatroları ile Cezaevi Tevkif Evleri Genel Müdürlüğü arasında yapılan sosyal sorumluluk projesi çerçevesinde "Masallar, İnsanlar Bir De Türküler" adlı tiyatro oyunu Bozüyük Açık Cezaevi İnfaz Kurumunda sahnelendi.
Masallar, İnsanlar Bir de Türküler' Oyunu Bozüyük'te Sahnelendi
12:22
Tiyatro Sevgisini "Demir Parmaklık"ların Ardına Taşıyor Devlet Tiyatroları sanatçısı Tanülkü, 33 yıldır cezaevlerinde hükümlü ve tutuklulara tiyatro oyunu sahneliyor.
09:45
Masallar, İnsanlar, Bir de Türküler' Bu Kez Hükümlüler İçin Sahnelendi Sait Faik Abasıyanık’ın, ‘Masallar, İnsanlar, Bir de Türküler’ adlı eserinden uyarlanan ve mahkum hikayelerini anlatan tiyatro oyunu, Eskişehir Açık Ceza İnfaz Kurumu’nda sahnelendi.
Masallar, İnsanlar, Bir de Türküler' Bu Kez Hükümlüler İçin Sahnelendi
11:50
Engelliler "Kamyon"U Soma İçin Sahneledi Yön Sanat Atölyesi tarafından hazırlanan ve yoğun katılımın olduğu Kamyon adlı oyun, Yenimahalle Belediyesi Dört Mevsim Tiyatro Salonu’nda Soma için sahnelendi.
Engelliler 'Kamyon'U Soma İçin Sahneledi
18:08
Tutuklu ve Hükümlüler, Tiyatro Oyunu İzledi Eskişehir H Tipi Ceza İnfaz Kurumunda, "Masallar, İnsanlar, Bir De Türküler" adlı tiyatro oyunu sahnelendi.
Tutuklu ve Hükümlüler, Tiyatro Oyunu İzledi
18:06
Parmaklıklar Ardında Tiyatro Galası Eskişehir H Tipi Kapalı Ceza İnfaz Kurumu’nda ‘Masallar, İnsanlar, Bir de Türküler’ adlı tiyatro oyununun galası gerçekleştirildi.
Parmaklıklar Ardında Tiyatro Galası
19:55
Tutuklu ve Hükümlüler, Tiyatro Oyunu İzledi Kütahya E Tipi Ceza İnfaz Kurumunda "Masallar, İnsanlar, Bir De Türküler" adlı tiyatro oyunu sahnelendi.
Tutuklu ve Hükümlüler, Tiyatro Oyunu İzledi
17:55
Mahkumlar İçin Tiyatro Gösterimi Dinar T Tipi Kapalı Ceza İnfaz Kurumunda, "Masallar, İnsanlar, Birde Türküler" isimli tiyatro oyunu sergilendi.
Mahkumlar İçin Tiyatro Gösterimi
19:34
Sandıklı'da Mahkumlar İçin Tiyatro Gösterisi Afyonkarahisar'ın Sandıklı ilçesindeki A3 tipi Kapalı Ceza İnfaz Kurumunda Son Kuşlar adlı tiyatro oyunu sahnelendi.
Sandıklı'da Mahkumlar İçin Tiyatro Gösterisi
12:41
Bu Hafta 10 Film Vizyona Girecek Antakya'da bir köyde 14 yaşlarında iki çocuğun macera dolu yolculuklarını konu edinen Semir Aslanyürek imzalı "Lal" izleyiciyle buluşacak Yönetmen koltuğunda Marc Webb'in oturduğu "İnanılmaz Örümcek Adam 2" filmi, macera sevenleri sinema salonlarına çekmeyi hedefliyor Fernando Gonzalez Molina'nin yönettiği "Sensiz Olmaz" filminde, Londra'da geçirdiği 2 yılın ardından İspanya'ya geri dönen Hache'nin eski ve yeni aşkı arasındaki kararsızlığı anlatılıyor.
19:02
Mahkumlar İçin Tiyatro Oyunu Afyonkarahisar E Tipi Kapalı Ceza İnfaz Kurumu'nda, İstanbul Devlet Tiyatrosu tarafından tiyatro oyunu sahnelendi.
Mahkumlar İçin Tiyatro Oyunu
17:39
Masallar, İnsanlar, Birde Türküler' Afyonkarahisar E Tipi Kapalı Cezaevinde Sahne Aldı Sait Faik Abasıyanık’ın, ‘Masallar, İnsanlar, Birde Türküler’ isimli eserinden uyarlanan ve mahkum hikayelerini anlatan tiyatro oyunu, Afyonkarahisar E Tipi Kapalı Cezaevinde sahne aldı.
Masallar, İnsanlar, Birde Türküler' Afyonkarahisar E Tipi Kapalı Cezaevinde Sahne Aldı
21:35
Tiyatro Oyunu Kader Mahkumlarına Duygusal Anlar Yaşattı Uşak'ta sergilenen, Uşaklı usta tiyatro oyuncusu Turgay Tanülkü'nün mahkum hikayeleri ile Sait Faik Abasıyanık'ın ölümsüz eseri 'Son Kuşlar'ı harmanlarak yazdığı 'İnsanlar, Masallar, Bir de Türküler' isimli tiyatro oyunu, hükümlülere duygusal anlat yaşattı.
Tiyatro Oyunu Kader Mahkumlarına Duygusal Anlar Yaşattı
18:42
Tiyatro Oyunu Kader Mahkumlarına Duygusal Anlar Yaşattı Uşak'ta sergilenen, İnsanlar, Masallar, Bir de Türküler adlı tiyatro oyunu, hükümlülere duygusal anlar yaşattı.
Tiyatro Oyunu Kader Mahkumlarına Duygusal Anlar Yaşattı
19:24
Turgay Tanülkü'den Oyunculuk Eğitimi Bilinç Oyunculuk Atölyesi tarafından düzenlenen “Turgay Tanülkü ile kamera önü oyunculuk” eğitimleri Eskişehir'de başlıyor.
Turgay Tanülkü'den Oyunculuk Eğitimi
15:45
Sanatçı Tanülkü'den "Kamera Önü Oyunculuk Dersleri" Eskişehir'de özel bir şirkete ait eğitim merkezinde, Devlet Tiyatroları sanatçısı Tanülkü tarafından "kamera önü oyunculuk dersleri" veriliyor Tanülkü: "Bir Avrupa ülkesinde drama dersi almayanı, sekreter veya garson olarak bile işe almıyorlar çünkü drama eğitiminde insan iletişimi ön saftadır"
Sanatçı Tanülkü'den 'Kamera Önü Oyunculuk Dersleri'
13:07
Mahkumlar İçin Tiyatro Sahnelendi Salihli C Tipi Kapalı ve Açık Ceza İnfaz Kurumu Müdürlüğü’nde, "Son Kuşlar İnsanlar Masallar Bir de Türküler" adlı oyun sergilendi.
Mahkumlar İçin Tiyatro Sahnelendi
14:18
Asasız Musa'nın Dünya Prömiyeri İstanbul Film Festivali'nde Asasız Musa filminin dünya prömiyeri 18 Nisan'da 33. İstanbul Film Festivali çerçevesinde saat: 21.30'da Beyoğlu Sineması'nda gösterilecek.
Asasız Musa'nın Dünya Prömiyeri İstanbul Film Festivali'nde
18:13
Manisa E Tipi Kapalı Ceza İnfaz Kurumunda Tiyatro Gösterisi Manisa E Tipi Kapalı Ceza İnfaz Kurumunda "Son Kuşlar" adlı oyun sergilendi.
Manisa E Tipi Kapalı Ceza İnfaz Kurumunda Tiyatro Gösterisi
17:43
Tanülkü: 160 Bin Mahkuma Ulaşınca Tiyatroya Veda Edeceğim Devlet Tiyatrosu Sanatçısı Turgay Tanülkü, Sait Faik Abasıyanık'ın Son Kuşlar adlı eserinden uyarlanarak hazırladığı 'Masallar, İnsanlar, Bir de Türküler' adlı oyunu Manisa E Tipi Kapalı Cezaevi'nde mahkumlar için sahneledi.
Tanülkü: 160 Bin Mahkuma Ulaşınca Tiyatroya Veda Edeceğim
17:10
Turgay Tanülkü Tiyatroyu Bırakıyor Ünlü oyuncu Turgay Tanülkü, son oyunu, Son Kuşlar, Masallar İnsanlar bir de Türküler’ ile tiyatro sahnelerine veda edeceğini söyledi.
Turgay Tanülkü Tiyatroyu Bırakıyor
14:19
'Masallar, Türküler, Bir de İnsanlar' Oyunu Cezaevinde Gösterilecek Devlet Tiyatroları Genel Müdürlüğü ve İstanbul Devlet Tiyatrosu; Ceza ve Tevkifevleri Genel Müdürlüğü ile birlikte bir sosyal sorumluluk projesine imza atıyor.
'Masallar, Türküler, Bir de İnsanlar' Oyunu Cezaevinde Gösterilecek
09:59
Tiyatro Gediz Başarılarını Arttırıyor Gediz Üniversitesi öğrencilerinin kurduğu Tiyatro Gediz, büyük başarıya ulaştı.
Tiyatro Gediz Başarılarını Arttırıyor
09:09
EMSAD 7 Mart'ta İzmir Menemen Tiyatro Festivalinde Sahne Alacak Aralarında Emsad Tiyatro kulübünün de oyununun sergileyeceği, 4-7 Mart tarihleri arasında gerçekleştirilecek 7. İzmir Menemen İnadına Tiyatro festivalinin programı belli oldu.
EMSAD 7 Mart'ta İzmir Menemen Tiyatro Festivalinde Sahne Alacak
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 31.01.2015 16:39:29. #1.11#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA TURGAY TANÜLKÜ HABERLERİ
[Hata Bildir]