SON DAKİKA TURGAY TANÜLKÜ HABERLERİ

Son Dakika Turgay Tanülkü Haberleri

 • 19:40Tutuklu ve Hükümlü Kadınlar Tutuklu ve Hükümlü Kadınlar "Son Kuşlar" Oyununu İzlediGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Oyundan detaylar- İzleyicilerden görüntüler Tutuklu ve hükümlü kadınlar "Son Kuşlar" oyununu izledi- Devlet Tiyatroları Genel Müdürlüğü ile Ceza ve Tevkifevleri Genel Müdürlüğünün yürüttüğü proje kapsamında, Bursa E Tipi Açık Ceza İnfaz Kurumu'nda "Son Kuşlar" adlı tiyatro oyunu sahnelendi Kültür ve Turizm Bakanlığı Devlet Tiyatroları Genel Müdürlüğü ile Adalet Bakanlığı Ceza ve Tevkifevleri Genel Müdürlüğünün yürüttüğü proje kapsamında, Bursa E Tipi Açık Ceza İnfaz Kurumu'nda "Son Kuşlar" adlı tiyatro oyunu sahnelendi.
 • 18:47Tutuklu ve Hükümlü Kadınlar "Son Kuşlar" Oyununu İzlediKültür ve Turizm Bakanlığı Devlet Tiyatroları Genel Müdürlüğü ile Adalet Bakanlığı Ceza ve Tevkifevleri Genel Müdürlüğünün yürüttüğü proje kapsamında, Bursa E Tipi Açık Ceza İnfaz Kurumu'nda "Son Kuşlar" adlı tiyatro oyunu sahnelendi.
 • 17:02Son KuşlarSon Kuşlar" Yalovalı Tutuklular İçin SahnelendiYalova A3 Tipi Kapalı Ceza İnfaz Kurumunda Devlet Tiyatrosu Sanatçısı Turgay Tanülkü’nün oynadığı "Son Kuşlar" adlı tiyatro oyun sahnelendi.
 • 15:17Tutuklu ve Hükümlüler "Son Kuşlar" Oyununu İzlediKültür ve Turizm Bakanlığı Devlet Tiyatroları Genel Müdürlüğü ile Adalet Bakanlığı Ceza ve Tevkifevleri Genel Müdürlüğünün yürüttüğü proje kapsamında, Yalova A3 Tipi Kapalı Cezaevi'nde tutuklu ve hükümlüler için "Son Kuşlar" adlı tiyatro oyunu sahnelendi.
 • 09:48Abdulhey Ekranlara Geri DöndüAbdulhey Ekranlara Geri DöndüKurtlar Vadisi dizisine döneceği haberleri yapılan Kenan Çoban 'Eşkıya Dünya'ya Hükümdar Olmaz' dizisine katıldı.
 • 13:48Son Kuşlar" 88 Cezaevinde SahnelendiKültür ve Turizm Bakanlığı Devlet Tiyatroları Genel Müdürlüğü ve Adalet Bakanlığı Ceza ve Tevkifevleri Genel Müdürlüğünce ortaklaşa yürütülen sosyal sorumluluk projesiyle aynı ismi taşıyan "Son Kuşlar" tiyatro oyunu, şimdiye kadar 88 cezaevinde sahnelendi.
 • 16:45Sakarya L Tipi Cezaevinde Tiyatro GösterisiSakarla L Tipi Cezaevinde tiyatro oyunu sahnelendi.
 • 11:48Oyuncu Tanülkü, Anne ve Babası Cezaevinde 22 Çocuğun Eğitimini SağladıOyuncu Tanülkü, Anne ve Babası Cezaevinde 22 Çocuğun Eğitimini SağladıDevlet Tiyatroları Genel Müdürlüğü ve Ceza ve Tevkifevleri Genel Müdürlüğü'nün sosyal sorumluluk projesi kapsamında sahnelenen 'Son Kuşlar' oyununun galası Bolu T Tipi Cezaevi'ne yapıldı.
 • 08:26En Duygusal Ve Bilge Şef 'Erkan Can' Yapımını YSM'nin yaptığı 'En Güzeli' adlı sinema filmiyle izleyiciyle buluşan usta oyuncu Erkan Can, 'Şef' karakteriyle dikkat çekiyor.
 • 15:07Sinema - Kanlı PostalSinema - Kanlı PostalFilmin Fragmanı İSTANBUL - Muhammet A. B. Arslan'ın yönettiği ve Mesut Akusta, Turgay Tanülkü, Barış Koçak ile Levent Akkök'ün oynadığı Kanlı Postal, sinema izleyicisiyle buluşuyor.
 • 09:58Bu Hafta 13 Film Vizyona GirecekTürkiye'deki sinema salonlarında bu hafta 4'ü yerli 13 film vizyona girecek.
 • 21:43Cezaevinde Tiyatro GösterisiCezaevinde Tiyatro GösterisiKarabük T tipi Cezaevi'nde "Son Kuşlar" isimli tiyatro oyunu sahnelendi Kültür ve Turizm Bakanlığı Devlet Tiyatroları Genel Müdürlüğü ve Adalet Bakanlığı Ceza ve Tevkifevleri Genel Müdürlüğünün ortaklaşa yürüttüğü sosyal sorumluluk projesiyle aynı ismi taşıyan "Son Kuşlar" tiyatro oyunu Karabük T tipi Cezaevi'nde sahnelendi.
 • 20:08Cezaevinde Tiyatro GösterisiKültür ve Turizm Bakanlığı Devlet Tiyatroları Genel Müdürlüğü ve Adalet Bakanlığı Ceza ve Tevkifevleri Genel Müdürlüğünün ortaklaşa yürüttüğü sosyal sorumluluk projesiyle aynı ismi taşıyan "Son Kuşlar" tiyatro oyunu Karabük T tipi Cezaevi'nde sahnelendi.
 • 08:27'EN Güzel Yenge' Tuvana Türkay.'EN Güzel Yenge' Tuvana Türkay.YSM'nin (Yayla Sanat Medya) yaptığı, yönetmenliğini Mustafa Uğur Yağcıoğlu'nun üstlendiği 'En Güzeli' adlı sinema filmiyle 28 Ağustos'ta izleyiciyle buluşuyor.
 • 08:27Erkan Can, Usta Şeflere Taş ÇıkardıYapımını YSM'nin yaptığı 'En Güzeli' adlı sinema filmiyle 28 Ağustos'ta izleyiciyle buluşmaya hazırlanan usta oyuncu Erkan Can, canlandırdığı karakterle yine çok şaşırtacak.
 • 08:17Bu İkiliye Dikkat!! Filmde çocukluk arkadaşları olan Şafak ile birlikte çalışmak için Antalya'ya giden Doğan ve Güneş karakterlerine hayat veren Cem Kılıç ve Osman Karagöz, sergiledikleri performans dikkat çekiyor.
 • 08:46Tarık Papuççuoğlu'nun 40 Derece de Kumla İmtihanıTarık Papuççuoğlu'nun 40 Derece de Kumla İmtihanıMustafa Uğur Yağcıoğlu'nun üstlendiği 'En Güzeli' adlı sinema filminde rol alan usta oyuncu Tarık Papuççuoğlu, canlandırdığı 'Fahri' karakteriyle izleyici karşısına çıkmaya hazırlanıyor.
 • 20:25Son KuşlarSon Kuşlar" Kahramanmaraş'ta Mahkumlar İçin SahnelendiGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Tiyatro gösterisine katılanlar- Turgay Tanülkü'nün karanfil vermesi- Tiyatro gösterisinden görüntüler.
 • 18:53Son Kuşlar" Kahramanmaraş'ta Mahkumlar İçin SahnelendiKahramanmaraş E Tipi Kapalı Cezaevi'ndeki tutuklu ve hükümlüler, Sait Faik Abasıyanık'ın "Son Kuşlar" adlı eserinden uyarlanan tiyatro oyununu izledi.
 • 23:53Milli Savunma Bakanı Yılmaz, Mahkumlarla Tiyatro Oyunu İzlediMilli Savunma Bakanı Yılmaz, Mahkumlarla Tiyatro Oyunu İzlediGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Milli Savunma Bakanı Yılmaz mahkumlarla tiyatro oyunu izledi- Tiyatro oyunundan görüntü- İzleyicilerin görüntüsü- Milli Savunma Bakanı İsmet Yılmaz'ın mahkumlara çiçek dağıtması Milli Savunma Bakanı Yılmaz mahkumlarla tiyatro oyunu izledi Milli Savunma Bakanı İsmet Yılmaz, Sivas E Tipi Kapalı Cezaevi'nde, Sait Faik Abasıyanık'ın "Son Kuşlar" adlı eserinden uyarlanan tiyatro oyununu mahkumlarla birlikte izledi.
 • 22:55Sivas Bakan Yılmaz, Cezaevinde 'Son Kuşlar'ı İzlediSivas Bakan Yılmaz, Cezaevinde 'Son Kuşlar'ı İzlediBakan Yılmaz, cezaevinde 'Son Kuşlar'ı izledi Sivas E Tipi Kapalı Cezaevi'nde, Sait Faik Abasıyanık'ın 'Son Kuşlar' adlı eserinden uyarlanan tiyatro oyunu sergilendi.
 • 22:54Bakan Yılmaz Mahkumlarla Birlikte Sahnelenen Oyunu İzlediBakan Yılmaz Mahkumlarla Birlikte Sahnelenen Oyunu İzlediMilli Savunma Bakanı İsmet Yılmaz, Sivas E Tipi Kapalı Cezaevi’nde tutuklu ve hükümlüler ile birlikte ‘Son Kuşlar’ adlı tiyatro oyununu izledi.
 • 22:42Milli Savunma Bakanı Yılmaz Mahkumlarla Tiyatro Oyunu İzlediMilli Savunma Bakanı İsmet Yılmaz, Sivas E Tipi Kapalı Cezaevi'nde, Sait Faik Abasıyanık'ın "Son Kuşlar" adlı eserinden uyarlanan tiyatro oyununu mahkumlarla birlikte izledi.
 • 22:01Bakan Yılmaz, Cezaevinde 'Son Kuşlar'ı İzlediBakan Yılmaz, Cezaevinde 'Son Kuşlar'ı İzlediSivas E Tipi Kapalı Cezaevi'nde, Sait Faik Abasıyanık'ın 'Son Kuşlar' adlı eserinden uyarlanan tiyatro oyunu sergilendi.
 • 18:591. Uluslararası Aile Filmleri Festivali Sona ErdiAile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı tarafından, Anadolu Ajansı'nın iletişim sponsorluğunda düzenlenen 1. Uluslararası Aile Filmleri Festivali, Ankara Rixos Hotel'de düzenlenen törenle sona erdi.
 • 15:20Zihinsel Engelli Çocukların Tiyatro Gösterisi BüyülediEğitim-İş Çaycuma Temsilciliğinin katkılarıyla "Sınır" adlı tiyatro oyunu Çaycuma Kültür ve Sanat Merkezinde izleyicilerle buluştu.
 • 20:38Son Kuşlar" Tunceli'deki Mahkumlar İçin SahnelendiDevlet Tiyatroları (DT) ile Ceza ve Tevkifevleri Genel Müdürlüğü işbirliğinde yürütülen sosyal sorumluluk projesi kapsamında, "Son Kuşlar" isimli tiyatro oyunu, Tunceli'deki mahkumlarla buluştu.
 • 20:12Son KuşlarSon Kuşlar" Mahkumlar İçin SahnelendiGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Son kuşlar adlı tiyatro oyunundan görüntüler, - Turgay Tanülkü'nün dinleyicilere simit dağıtması, - Turgay Tanülkü'nün konuşması, "Son Kuşlar" Tunceli'deki mahkumlar için sahnelendi Devlet Tiyatroları (DT) ile Ceza ve Tevkifevleri Genel Müdürlüğü işbirliğinde yürütülen sosyal sorumluluk projesi kapsamında, "Son Kuşlar" isimli tiyatro oyunu, Tunceli'deki mahkumlarla buluştu.
 • 18:36Elazığ'da 'Son Kuşlar' Mahkumlar İçin SahnelendiElazığ'da 'Son Kuşlar' Mahkumlar İçin SahnelendiDevlet Tiyatroları Genel Müdürlüğü ile Ceza ve Tevkifevleri Genel Müdürlüğü’nün sosyal sorumluluk projesi kapsamında hazırladığı, Sait Faik Abasıyanık’ın yazdığı Turgay Tanülkü’nün yönettiği ‘Son Kuşlar’ adlı oyun sahne aldı.
 • 19:07Son Kuşlar", Niğde'deki Mahkumlar İçin SahnelendiNiğde E Tipi Kapalı Cezaevinde tutuklu ve hükümlüler için "Son Kuşlar" tiyatro oyunu sahnelendi.
 • 17:05Son Kuşlar Mahkumlar İçin SahnelendiSon Kuşlar Mahkumlar İçin SahnelendiDevlet Tiyatroları Genel Müdürlüğü ile Cezaevleri Tevkif Evleri Genel Müdürlüğü’nün ortak sosyal sorumluluk projesi kapsamında ’Son Kuşlar’ adlı oyun Niğde E Tipi Cezaevi’nde sahnelendi.
 • 18:27Tiyatro Sanatçısı Turgay Tanülkü, Belediye Başkanı Ünver'i Ziyaret EttiTiyatro Sanatçısı Turgay Tanülkü, Belediye Başkanı Ünver'i Ziyaret EttiÜnlü tiyatro oyuncusu ve yönetmeni Turgay Tanülkü, beraberindeki bir grup tiyatro sanatçısı ile birlikte Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver’i makamında ziyaret etti.
 • 12:00Engelliler Engelliler "Sınır" TanımadıYön Sanat Atölyesi tarafından hazırlanan ve Engelli bireylerin rol aldığı “Sınır” adlı oyun Didim Belediyesi ile Didim ve Yöresi Engelliler Derneği işbirliğiyle Didim’de sahnelendi.
 • 17:01Son KuşlarSon Kuşlar" Mahkumlar İçin SahnelendiYozgat'ın Akdağmadeni ilçesindeki K1 Tipi Kapalı Cezaevi'nde mahkumlar için "Son Kuşlar" isimli tiyatro oyunu sahnelendi.
 • 14:38Son Kuşlar" Akdağmadeni'nde SahnelendiDevlet Tiyatroları (DT) ile Ceza ve Tevkifevleri Genel Müdürlüğünün iş birliğinde yürütülen sosyal sorumluluk projesi kapsamında "Son Kuşlar" adlı oyun, Yozgat'ın Akdağmadeni ilçesindeki K1 Tipi Kapalı Cezaevi'nde sahnelendi.
 • 17:07Sarıkaya'da Mahkumlar İçin Tiyatro Oyunu SahnelendiSarıkaya'da Mahkumlar İçin Tiyatro Oyunu SahnelendiYozgat'ın Sarıkaya ilçesinde Devlet Tiyatroları ile Ceza ve Tevkifevleri Genel Müdürlüğü iş birliğinde yürütülen sosyal sorumluluk projesi kapsamında K1 Tipi Kapalı Cezaevi'nde yatan mahkumlar için "Son Kuşlar" isimli tiyatro oyunu sahnelendi.
 • 13:17Son Kuşlar" Yozgat'ta Mahkumlar İçin SahnelendiYozgat'ın Sarıkaya ilçesindeki K1 Tipi Kapalı Cezaevi'nde mahkumlar için "Son Kuşlar" isimli tiyatro oyunu sahnelendi.
 • 12:54Başkan Tütüncü Personeli ile K.o.z Filmini İzlediBaşkan Tütüncü Personeli ile K.o.z Filmini İzlediKepez Belediyesi Başkanı Tütüncü, belediye çalışanları ve partilileri K.O.Z filmine götürdü.
 • 20:02"Son Kuşlar" Çorum Cezaevinde SahnelendiDevlet Tiyatroları ile Ceza ve Tevkifevleri Genel Müdürlüğü iş birliğinde yürütülen sosyal sorumluluk projesi kapsamında "Son Kuşlar" adlı oyun, cezaevinde mahkumlar için sahneye kondu.
 • 18:56Tiyatro Perdesi Mahkumlar İçin AçıldıTiyatro Perdesi Mahkumlar İçin AçıldıDevlet Tiyatroları bu kez perdelerini mahkumlar için perde açtı.
 • 18:10Son Kuşlar" Çorum Cezaevinde SahnelendiDevlet Tiyatroları (DT) ile Ceza ve Tevkifevleri Genel Müdürlüğünün iş birliğinde yürütülen sosyal sorumluluk projesi kapsamında "Son Kuşlar" adlı oyun, Çorum L Tipi Kapalı ve Açık Ceza İnfaz Kurumunda sahnelendi.
 • 13:52Son Kuşlar" Kırıkkale Cezaevinde SahnelendiDevlet Tiyatroları (DT) ile Ceza ve Tevkifevleri Genel Müdürlüğünün iş birliğinde yürütülen sosyal sorumluluk projesi kapsamında "Son Kuşlar" adlı oyun, Kırıkkale'de cezaevinde sahnelendi.
 • 18:26Cezaevinde 'Son Kuşlar' Tiyatro Oyunu SergilendiCezaevinde 'Son Kuşlar' Tiyatro Oyunu SergilendiKırıkkale’ye bağlı Hacılar F Tipi Yüksek Güvenlikli Cezaevi'nde, devlet tiyatroları oyuncusu Turgay Tanülkü tarafından yazılan 'Son Kuşlar' isimli oyun sergilendi.
 • 17:12Kod Adı KOZ, 'En Kötü Yüz Film' Sıralamasında Birinci OlduKod Adı KOZ, 'En Kötü Yüz Film' Sıralamasında Birinci OlduGişede umduğu başarıyı bulamayan Kod Adı KOZ: Maskeler Düşüyor filmi, eleştirmenlerden kötü puan alırken, En kötü 100 Film sıralamasında da birinci oldu.
 • 11:00Kütahya Protokolü Kod Adı K.o.z Filmini İzlediKütahya Protokolü Kod Adı K.o.z Filmini İzlediKütahya protokolü, Kod Adı K.O.Z filmini izledi.
 • 18:53Başkan Türel K.o.z Filmi GalasındaBaşkan Türel K.o.z Filmi Galasında17 Aralık sürecinin perde arkasını konu alan "Kod Adı K.O.Z" filminin Antalya galası yapıldı.
 • 10:40Adana Emniyeti Adana Emniyeti "K.o.z"A Akın EttiAdana Emniyet Müdürü Cengiz Zeybek, müdür yardımcıları, şube müdürleri ve eşleri "Kod Adı: K.O.Z" isimli sinema filminde buluştu.
 • 20:19Kod Adı: K. O. Z.Kod Adı: K. O. Z." Filminin Galası Yapıldı"Kod Adı: K.O.Z." filminin Antalya galası yapıldı- Galada, Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel, filmi oyuncularla izledi Celal Çimen'in yönettiği "Kod Adı: K.O.Z." adlı filmin Antalya galası yapıldı.
 • 18:19Kod Adı: K.o.z." Filminin Antalya Galası YapıldıCelal Çimen'in yönettiği "Kod Adı: K.O.Z." adlı filmin Antalya galası yapıldı.
 • 16:54Zonguldak Emniyeti Zonguldak Emniyeti "K.o.z" Filmini İzlediZonguldak Emniyet Müdürü Osman Ak, müdür yardımcıları, şube müdürleri ile emniyet personelleri bir araya gelerek sinemada Kod Adı: K.O.Z" adlı sinema filmini izledi.