SON DAKİKA TURGAY TANÜLKÜ HABERLERİ

Son Dakika Turgay Tanülkü Haberleri

 • 11 Ağustos 2016 11:54Oyuncu Turgay Tanülkü: Oyuncu Turgay Tanülkü: "Sıfır Noktadan Gelmiş 23 Evladım Var"Oyuncu Turgay Tanülkü, "Kimin nereli olduğuna bakmaksızın beraber yürümeyi öğrendik.
 • 11 Ağustos 2016 10:59Sıfır Noktadan Gelmiş 23 Evladım VarSıfır Noktadan Gelmiş 23 Evladım Var"Oyuncu Turgay Tanülkü, "Kimin nereli olduğuna bakmaksızın beraber yürümeyi öğrendik.
 • 19 Temmuz 2016 16:06Ünlü İsimlerden "Darbeye Hayır" BildirisiKültür sanat dünyasının ünlü isimleri, Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) darbe girişimine tepki amacıyla "Darbeye Hayır" bildirisi yayımladı.
 • 19 Temmuz 2016 15:54Darbeye Karşı 170 Sanatçı Ortak Bildiri YayınladıDarbeye Karşı 170 Sanatçı Ortak Bildiri YayınladıDarbeye karşı ortak mesaj yayınlamadıkları gerekçesiyle sert eleştirilere maruz kalan çok sayıda sanatçı ortak bildiri yayınlayarak demokrasinin yanında olduklarını bildirdi.
 • 07 Temmuz 2016 15:05Kod Adı: K.o.z." TRT 1'de İzleyiciyle BuluşacakYönetmenliğini Celal Çimen'in üstlendiği "Kod Adı: K.O.Z." filmi, yarın akşam TRT 1'de yayımlanacak.
 • 24 Haziran 2016 23:36Ya Nasip ya Kısmet"TRT TV Filmleri Projesi kapsamında çekilen 33 filmden biri olan "Ya Nasip ya Kısmet" oyuncuları basın mensuplarıyla buluştu.
 • 01 Haziran 2016 16:05Ya Nasip ya Kısmet" İzleyiciyle BuluşacakTRT TV Filmleri Projesi kapsamında çekilen 33 filmden biri olan "Ya Nasip ya Kısmet", yarın izleyiciyle buluşacak.
 • 21 Mayıs 2016 13:0917. Uluslararası Tiyatro Festivali"Nin ArdındanTrabzon Devlet Tiyatrosu Müdürü Uğur Keleş, "17. Uluslararası Tiyatro Festivali"nin amacına ulaştığını belirterek, "Festivalde 'Son Kuşlar' adlı oyun, cezaevinde tutuklu ve hükümlüler için oynandı.
 • 11 Mayıs 2016 11:51Tutuklu ve Hükümlüler "Son Kuşlar" Oyununu İzlediDevlet Tiyatroları Genel Müdürlüğünce, Trabzon Devlet Tiyatrosu organizasyonunda düzenlenen "17. Uluslararası Karadeniz Tiyatro Festivali" kapsamında, "Son Kuşlar" adlı oyun, Trabzon E Tipi Kapalı Ceza İnfaz Kurumunda sahnelendi.
 • 09 Mayıs 2016 13:20Son Kuşlar' Tiyatro Oyununun Galası Trabzon Cezaevi'nde YapılacakTrabzon'da düzenlenecek '17'nci Karadeniz Tiyatro Festivali' kapsamında 'Son Kuşlar' adlı tiyatro oyununun galası, E Tipi Kapalı Cezaevi'nde yapılacak.
 • 09 Mayıs 2016 11:00Tutuklu ve Hükümlülere Yönelik Tiyatro GösterisiDevlet Tiyatroları Genel Müdürlüğünce, Trabzon Devlet Tiyatrosu organizasyonunda düzenlenen "17. Uluslararası Karadeniz Tiyatro Festivali" kapsamında, "Son Kuşlar" adlı oyunun, Trabzon E Tipi Kapalı Ceza İnfaz Kurumu'nda sahneleneceği bildirildi.
 • 30 Mart 2016 12:13Akil Gençler, Turgay Tanülkü ile BuluştuAkil Gençler, Turgay Tanülkü ile BuluştuÜnlü oyuncu Turgay Tanülkü, Akil Gençler Platformu İstanbul İl Bakanlığı'nın düzenlediği panelde cezaevi günlerini anlatarak, darbe anayasasının değişmesi gerektiğini söyledi.
 • 22 Şubat 2016 12:24Bayrampaşa'nın Yarım Asırlık Bayrampaşa'nın Yarım Asırlık "Kötü İmajı" DönüşüyorGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: Bayrampaşa cezaevi alanından görüntüler Bayrampaşa Belediye Başkanı Atilla Aydıner'in açıklamaları - İsyan, rehin alma, yangın, firar, ölüm orucu, silahlı çatışma, cinayet ve gerginliklerle kamuoyu gündeminde kalan Bayrampaşa Cezaevi, kültür alanına dönüşmek için gün sayıyor Bayrampaşa Belediye Başkanı Aydıner: "Bayrampaşa deyince, "cezaevinin olduğu yer' derlerdi.
 • 21 Ocak 2016 18:00Adalet Anaokulu YenilendiAdalet Anaokulu YenilendiGörüntü Dökümü: Ceza ve Tevkifevleri Genel Müdürü Enis Yavuz Yıldırım ile röportaj Bakırköy Cumhuriyet Başsavcısı Selami Hatipoğlu ile röportaj Çocuklara Yeniden Özgürlük Vakfı Başkanı Nevin Özgün ile röportaj Anaokulundan detaylar Adalet Anaokulu yenilendi Adalet Bakanlığı Ceza ve Tevkifevleri Genel Müdürlüğü ve Çocuklara Yeniden Özgürlük Vakfı işbirliğiyle, "İçeride Çocuk Var" projesi kapsamında Bakırköy Kadın Kapalı Ceza İnfaz Kurumu içerisindeki anaokulu yenilerek hizmete açıldı Bakırköy Kadın Kapalı Ceza İnfaz Kurumu içerisindeki Adalet Anaokulu yenilenerek törenle açıldı.
 • 21 Ocak 2016 16:22Adalet Anaokulu YenilendiBakırköy Kadın Kapalı Ceza İnfaz Kurumu içerisindeki Adalet Anaokulu yenilenerek törenle açıldı.
 • 08 Aralık 2015 11:44Fenomen Dizide Oynayan Deniz Seki: Bana Çok Büyük Moral OlduFenomen Dizide Oynayan Deniz Seki: Bana Çok Büyük Moral OlduAtv'nin dizisi "Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz" için kamera karşısına geçen Deniz Seki, "Bana büyük moral oldu. Bu akşam ben de diziyi izlemeyi heyecanla bekliyorum." dedi.
 • 20 Kasım 2015 15:52Vicdan Ağacı' Filminin Galası Kuşadası'nda YapıldıVicdan Ağacı' Filminin Galası Kuşadası'nda YapıldıKuşadası’nda çekilen ’Vicdan Ağacı’ adlı filmin galası Kuşadası’nda yapıldı.
 • 13 Kasım 2015 19:11Kadın Mahkumlara Cezaevinde Tiyatro OyunuKadın Mahkumlara Cezaevinde Tiyatro OyunuBakırköy Kadın Kapalı Cezaevi'nde kalan kadın mahkumlar için tiyatrocu Turgay Tanülkü'nün başrolünü oynadığı Sait Faik Abasıyanık'ın Son Kuşlar isimli öyküsünden uyarlanan tiyatro oyunu sahnelendi.
 • 13 Kasım 2015 18:38Bakırköy Kadın Kapalı Cezaevi'nde Tiyatro OyunuBakırköy Kadın Kapalı Cezaevi'nde Tiyatro OyunuOyundan detaylar- Oyuncu Turgay Tanülkü'nün konuşması Bakırköy Kadın Kapalı Cezaevi'nde tiyatro oyunu- Devlet Tiyatroları Genel Müdürlüğü ve Cezaevleri Tevfif Evleri Genel Müdürlüğünün ortak sosyal sorumluluk projesi olan "Son Kuşlar" tiyatro oyunu Bakırköy Kadın Kapalı Cezaevinde sergilendi Devlet Tiyatroları Genel Müdürlüğü ve Cezaevleri Tevfif Evleri Genel Müdürlüğünün ortak sosyal sorumluluk projesi olan "Son Kuşlar" tiyatro oyunu Bakırköy Kadın Kapalı Cezaevinde sergilendi.
 • 13 Kasım 2015 17:45Kadın Mahkumlara Cezaevinde Tiyatro OyunuKadın Mahkumlara Cezaevinde Tiyatro OyunuBakırköy Kadın Kapalı Cezaevi'nde kalan kadın mahkumlar için tiyatrocu Turgay Tanülkü'nün başrolünü oynadığı Sait Faik Abasıyanık'ın Son Kuşlar isimli öyküsünden uyarlanan tiyatro oyunu sahnelendi.
 • 13 Kasım 2015 17:28Bakırköy Kadın Kapalı Cezaevi'nde Tiyatro OyunuDevlet Tiyatroları Genel Müdürlüğü ve Cezaevleri Tevfif Evleri Genel Müdürlüğünün ortak sosyal sorumluluk projesi olan "Son Kuşlar" tiyatro oyunu Bakırköy Kadın Kapalı Cezaevinde sergilendi.
 • 06 Kasım 2015 13:56Son KuşlarSon Kuşlar" Bayramiç Cezaevinde SahnelendiBayramiç Kapalı Cezaevinde mahkumlar için tiyatro sanatçısı Turgay Tanülkü’nün de oynadığı "Son Kuşlar" isimli tiyatro oyunu sahnelendi.
 • 06 Kasım 2015 13:06Son KuşlarSon Kuşlar" Bayramiç Cezaevinde SahnelendiGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: -Cezaevinin girişinden detay-Turgay Tanülkü'nün konuşmasından detaylar-Son kuşlar oyunundan görüntü-Mahkumlardan detaylar "Son Kuşlar" Bayramiç Cezaevinde sahnelendi Bayramiç Kapalı Cezaevinde mahkumlar için tiyatro sanatçısı Turgay Tanülkü'nün de oynadığı "Son Kuşlar" isimli tiyatro oyunu sahnelendi.
 • 06 Kasım 2015 11:16Son Kuşlar" Bayramiç Cezaevinde SahnelendiBayramiç Kapalı Cezaevinde mahkumlar için tiyatro sanatçısı Turgay Tanülkü'nün de oynadığı "Son Kuşlar" isimli tiyatro oyunu sahnelendi.
 • 04 Kasım 2015 14:22Son Kuşlar, E Tipi Cezaevinde SahnelendiSon Kuşlar, E Tipi Cezaevinde SahnelendiÇanakkale’de E Tipi Kapalı Cezaevi’nde mahkumlar için ‘Son Kuşlar’ isimli tiyatro oyunu sahnelendi.
 • 26 Ekim 2015 16:0815'nci Direklerarası Seyircileri Ödül Töreni15'nci Direklerarası Seyircileri Ödül TöreniOdunpazarı Belediye Başkanı Av. Kazım Kurt, Türkiye’de düşünce özgürlüğünün sonuna kadar uygulanabilmesi için Odunpazarı Belediyesi olarak sanata ve sanatçıya destek olmaya devam edeceklerini belirtti.
 • 09 Ekim 2015 11:47Turgay Tanülkü Mahkum Çocukları İçin Vakıf Kuracakİstanbul Devlet Tiyatroları sanatçısı, oyuncu ve yönetmen Turgay Tanülkü, anne veya babaları cezaevinde bulunan çocukların eğitimine destek olabilmek amacıyla vakıf kuracak.
 • 06 Ekim 2015 09:49Cezaevinde Tiyatro İlgi GördüBursa E Tipi Cezaevi'nde sahnelenen "Son Kuşlar" adlı tiyatro oyunu ilgi gördü.
 • 02 Ekim 2015 19:40Tutuklu ve Hükümlü Kadınlar Tutuklu ve Hükümlü Kadınlar "Son Kuşlar" Oyununu İzlediGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Oyundan detaylar- İzleyicilerden görüntüler Tutuklu ve hükümlü kadınlar "Son Kuşlar" oyununu izledi- Devlet Tiyatroları Genel Müdürlüğü ile Ceza ve Tevkifevleri Genel Müdürlüğünün yürüttüğü proje kapsamında, Bursa E Tipi Açık Ceza İnfaz Kurumu'nda "Son Kuşlar" adlı tiyatro oyunu sahnelendi Kültür ve Turizm Bakanlığı Devlet Tiyatroları Genel Müdürlüğü ile Adalet Bakanlığı Ceza ve Tevkifevleri Genel Müdürlüğünün yürüttüğü proje kapsamında, Bursa E Tipi Açık Ceza İnfaz Kurumu'nda "Son Kuşlar" adlı tiyatro oyunu sahnelendi.
 • 02 Ekim 2015 18:47Tutuklu ve Hükümlü Kadınlar "Son Kuşlar" Oyununu İzlediKültür ve Turizm Bakanlığı Devlet Tiyatroları Genel Müdürlüğü ile Adalet Bakanlığı Ceza ve Tevkifevleri Genel Müdürlüğünün yürüttüğü proje kapsamında, Bursa E Tipi Açık Ceza İnfaz Kurumu'nda "Son Kuşlar" adlı tiyatro oyunu sahnelendi.
 • 01 Ekim 2015 17:02Son KuşlarSon Kuşlar" Yalovalı Tutuklular İçin SahnelendiYalova A3 Tipi Kapalı Ceza İnfaz Kurumunda Devlet Tiyatrosu Sanatçısı Turgay Tanülkü’nün oynadığı "Son Kuşlar" adlı tiyatro oyun sahnelendi.
 • 01 Ekim 2015 15:17Tutuklu ve Hükümlüler "Son Kuşlar" Oyununu İzlediKültür ve Turizm Bakanlığı Devlet Tiyatroları Genel Müdürlüğü ile Adalet Bakanlığı Ceza ve Tevkifevleri Genel Müdürlüğünün yürüttüğü proje kapsamında, Yalova A3 Tipi Kapalı Cezaevi'nde tutuklu ve hükümlüler için "Son Kuşlar" adlı tiyatro oyunu sahnelendi.
 • 30 Eylül 2015 09:48Abdulhey Ekranlara Geri DöndüAbdulhey Ekranlara Geri DöndüKurtlar Vadisi dizisine döneceği haberleri yapılan Kenan Çoban 'Eşkıya Dünya'ya Hükümdar Olmaz' dizisine katıldı.
 • 21 Eylül 2015 13:48Son Kuşlar" 88 Cezaevinde SahnelendiKültür ve Turizm Bakanlığı Devlet Tiyatroları Genel Müdürlüğü ve Adalet Bakanlığı Ceza ve Tevkifevleri Genel Müdürlüğünce ortaklaşa yürütülen sosyal sorumluluk projesiyle aynı ismi taşıyan "Son Kuşlar" tiyatro oyunu, şimdiye kadar 88 cezaevinde sahnelendi.
 • 19 Eylül 2015 16:45Sakarya L Tipi Cezaevinde Tiyatro GösterisiSakarla L Tipi Cezaevinde tiyatro oyunu sahnelendi.
 • 12 Eylül 2015 11:48Oyuncu Tanülkü, Anne ve Babası Cezaevinde 22 Çocuğun Eğitimini SağladıOyuncu Tanülkü, Anne ve Babası Cezaevinde 22 Çocuğun Eğitimini SağladıDevlet Tiyatroları Genel Müdürlüğü ve Ceza ve Tevkifevleri Genel Müdürlüğü'nün sosyal sorumluluk projesi kapsamında sahnelenen 'Son Kuşlar' oyununun galası Bolu T Tipi Cezaevi'ne yapıldı.
 • 11 Eylül 2015 08:26En Duygusal Ve Bilge Şef 'Erkan Can' Yapımını YSM'nin yaptığı 'En Güzeli' adlı sinema filmiyle izleyiciyle buluşan usta oyuncu Erkan Can, 'Şef' karakteriyle dikkat çekiyor.
 • 10 Eylül 2015 15:07Sinema - Kanlı PostalSinema - Kanlı PostalFilmin Fragmanı İSTANBUL - Muhammet A. B. Arslan'ın yönettiği ve Mesut Akusta, Turgay Tanülkü, Barış Koçak ile Levent Akkök'ün oynadığı Kanlı Postal, sinema izleyicisiyle buluşuyor.
 • 10 Eylül 2015 09:58Bu Hafta 13 Film Vizyona GirecekTürkiye'deki sinema salonlarında bu hafta 4'ü yerli 13 film vizyona girecek.
 • 03 Eylül 2015 21:43Cezaevinde Tiyatro GösterisiCezaevinde Tiyatro GösterisiKarabük T tipi Cezaevi'nde "Son Kuşlar" isimli tiyatro oyunu sahnelendi Kültür ve Turizm Bakanlığı Devlet Tiyatroları Genel Müdürlüğü ve Adalet Bakanlığı Ceza ve Tevkifevleri Genel Müdürlüğünün ortaklaşa yürüttüğü sosyal sorumluluk projesiyle aynı ismi taşıyan "Son Kuşlar" tiyatro oyunu Karabük T tipi Cezaevi'nde sahnelendi.
 • 03 Eylül 2015 20:08Cezaevinde Tiyatro GösterisiKültür ve Turizm Bakanlığı Devlet Tiyatroları Genel Müdürlüğü ve Adalet Bakanlığı Ceza ve Tevkifevleri Genel Müdürlüğünün ortaklaşa yürüttüğü sosyal sorumluluk projesiyle aynı ismi taşıyan "Son Kuşlar" tiyatro oyunu Karabük T tipi Cezaevi'nde sahnelendi.
 • 25 Ağustos 2015 08:27'EN Güzel Yenge' Tuvana Türkay.'EN Güzel Yenge' Tuvana Türkay.YSM'nin (Yayla Sanat Medya) yaptığı, yönetmenliğini Mustafa Uğur Yağcıoğlu'nun üstlendiği 'En Güzeli' adlı sinema filmiyle 28 Ağustos'ta izleyiciyle buluşuyor.
 • 21 Ağustos 2015 08:27Erkan Can, Usta Şeflere Taş ÇıkardıYapımını YSM'nin yaptığı 'En Güzeli' adlı sinema filmiyle 28 Ağustos'ta izleyiciyle buluşmaya hazırlanan usta oyuncu Erkan Can, canlandırdığı karakterle yine çok şaşırtacak.
 • 28 Temmuz 2015 08:17Bu İkiliye Dikkat!! Filmde çocukluk arkadaşları olan Şafak ile birlikte çalışmak için Antalya'ya giden Doğan ve Güneş karakterlerine hayat veren Cem Kılıç ve Osman Karagöz, sergiledikleri performans dikkat çekiyor.
 • 10 Temmuz 2015 08:46Tarık Papuççuoğlu'nun 40 Derece de Kumla İmtihanıTarık Papuççuoğlu'nun 40 Derece de Kumla İmtihanıMustafa Uğur Yağcıoğlu'nun üstlendiği 'En Güzeli' adlı sinema filminde rol alan usta oyuncu Tarık Papuççuoğlu, canlandırdığı 'Fahri' karakteriyle izleyici karşısına çıkmaya hazırlanıyor.
 • 12 Haziran 2015 20:25Son KuşlarSon Kuşlar" Kahramanmaraş'ta Mahkumlar İçin SahnelendiGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Tiyatro gösterisine katılanlar- Turgay Tanülkü'nün karanfil vermesi- Tiyatro gösterisinden görüntüler.
 • 12 Haziran 2015 18:53Son Kuşlar" Kahramanmaraş'ta Mahkumlar İçin SahnelendiKahramanmaraş E Tipi Kapalı Cezaevi'ndeki tutuklu ve hükümlüler, Sait Faik Abasıyanık'ın "Son Kuşlar" adlı eserinden uyarlanan tiyatro oyununu izledi.
 • 04 Haziran 2015 23:53Milli Savunma Bakanı Yılmaz, Mahkumlarla Tiyatro Oyunu İzlediMilli Savunma Bakanı Yılmaz, Mahkumlarla Tiyatro Oyunu İzlediGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Milli Savunma Bakanı Yılmaz mahkumlarla tiyatro oyunu izledi- Tiyatro oyunundan görüntü- İzleyicilerin görüntüsü- Milli Savunma Bakanı İsmet Yılmaz'ın mahkumlara çiçek dağıtması Milli Savunma Bakanı Yılmaz mahkumlarla tiyatro oyunu izledi Milli Savunma Bakanı İsmet Yılmaz, Sivas E Tipi Kapalı Cezaevi'nde, Sait Faik Abasıyanık'ın "Son Kuşlar" adlı eserinden uyarlanan tiyatro oyununu mahkumlarla birlikte izledi.
 • 04 Haziran 2015 22:55Sivas Bakan Yılmaz, Cezaevinde 'Son Kuşlar'ı İzlediSivas Bakan Yılmaz, Cezaevinde 'Son Kuşlar'ı İzlediBakan Yılmaz, cezaevinde 'Son Kuşlar'ı izledi Sivas E Tipi Kapalı Cezaevi'nde, Sait Faik Abasıyanık'ın 'Son Kuşlar' adlı eserinden uyarlanan tiyatro oyunu sergilendi.
 • 04 Haziran 2015 22:54Bakan Yılmaz Mahkumlarla Birlikte Sahnelenen Oyunu İzlediBakan Yılmaz Mahkumlarla Birlikte Sahnelenen Oyunu İzlediMilli Savunma Bakanı İsmet Yılmaz, Sivas E Tipi Kapalı Cezaevi’nde tutuklu ve hükümlüler ile birlikte ‘Son Kuşlar’ adlı tiyatro oyununu izledi.