SON DAKİKA TURGAY TANÜLKÜ HABERLERİ

Son Dakika Turgay Tanülkü Haberleri

 • 13:09 17. Uluslararası Tiyatro Festivali"Nin Ardından Trabzon Devlet Tiyatrosu Müdürü Uğur Keleş, "17. Uluslararası Tiyatro Festivali"nin amacına ulaştığını belirterek, "Festivalde 'Son Kuşlar' adlı oyun, cezaevinde tutuklu ve hükümlüler için oynandı.
 • 11:51 Tutuklu ve Hükümlüler "Son Kuşlar" Oyununu İzledi Devlet Tiyatroları Genel Müdürlüğünce, Trabzon Devlet Tiyatrosu organizasyonunda düzenlenen "17. Uluslararası Karadeniz Tiyatro Festivali" kapsamında, "Son Kuşlar" adlı oyun, Trabzon E Tipi Kapalı Ceza İnfaz Kurumunda sahnelendi.
 • 13:20 Son Kuşlar' Tiyatro Oyununun Galası Trabzon Cezaevi'nde Yapılacak Trabzon'da düzenlenecek '17'nci Karadeniz Tiyatro Festivali' kapsamında 'Son Kuşlar' adlı tiyatro oyununun galası, E Tipi Kapalı Cezaevi'nde yapılacak.
 • 11:00 Tutuklu ve Hükümlülere Yönelik Tiyatro Gösterisi Devlet Tiyatroları Genel Müdürlüğünce, Trabzon Devlet Tiyatrosu organizasyonunda düzenlenen "17. Uluslararası Karadeniz Tiyatro Festivali" kapsamında, "Son Kuşlar" adlı oyunun, Trabzon E Tipi Kapalı Ceza İnfaz Kurumu'nda sahneleneceği bildirildi.
 • 12:13 Akil Gençler, Turgay Tanülkü ile Buluştu Akil Gençler, Turgay Tanülkü ile Buluştu Ünlü oyuncu Turgay Tanülkü, Akil Gençler Platformu İstanbul İl Bakanlığı'nın düzenlediği panelde cezaevi günlerini anlatarak, darbe anayasasının değişmesi gerektiğini söyledi.
 • 12:24 Bayrampaşa'nın Yarım Asırlık Bayrampaşa'nın Yarım Asırlık "Kötü İmajı" Dönüşüyor GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ : Bayrampaşa cezaevi alanından görüntüler Bayrampaşa Belediye Başkanı Atilla Aydıner'in açıklamaları - İsyan, rehin alma, yangın, firar, ölüm orucu, silahlı çatışma, cinayet ve gerginliklerle kamuoyu gündeminde kalan Bayrampaşa Cezaevi, kültür alanına dönüşmek için gün sayıyor Bayrampaşa Belediye Başkanı Aydıner: "Bayrampaşa deyince, "cezaevinin olduğu yer' derlerdi.
 • 18:00 Adalet Anaokulu Yenilendi Adalet Anaokulu Yenilendi Görüntü Dökümü : Ceza ve Tevkifevleri Genel Müdürü Enis Yavuz Yıldırım ile röportaj Bakırköy Cumhuriyet Başsavcısı Selami Hatipoğlu ile röportaj Çocuklara Yeniden Özgürlük Vakfı Başkanı Nevin Özgün ile röportaj Anaokulundan detaylar Adalet Anaokulu yenilendi Adalet Bakanlığı Ceza ve Tevkifevleri Genel Müdürlüğü ve Çocuklara Yeniden Özgürlük Vakfı işbirliğiyle, "İçeride Çocuk Var" projesi kapsamında Bakırköy Kadın Kapalı Ceza İnfaz Kurumu içerisindeki anaokulu yenilerek hizmete açıldı Bakırköy Kadın Kapalı Ceza İnfaz Kurumu içerisindeki Adalet Anaokulu yenilenerek törenle açıldı.
 • 16:22 Adalet Anaokulu Yenilendi Bakırköy Kadın Kapalı Ceza İnfaz Kurumu içerisindeki Adalet Anaokulu yenilenerek törenle açıldı.
 • 11:44 Fenomen Dizide Oynayan Deniz Seki: Bana Çok Büyük Moral Oldu Fenomen Dizide Oynayan Deniz Seki: Bana Çok Büyük Moral Oldu Atv'nin dizisi "Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz" için kamera karşısına geçen Deniz Seki, "Bana büyük moral oldu. Bu akşam ben de diziyi izlemeyi heyecanla bekliyorum." dedi.
 • 15:52 Vicdan Ağacı' Filminin Galası Kuşadası'nda Yapıldı Vicdan Ağacı' Filminin Galası Kuşadası'nda Yapıldı Kuşadası’nda çekilen ’Vicdan Ağacı’ adlı filmin galası Kuşadası’nda yapıldı.
 • 19:11 Kadın Mahkumlara Cezaevinde Tiyatro Oyunu Kadın Mahkumlara Cezaevinde Tiyatro Oyunu Bakırköy Kadın Kapalı Cezaevi'nde kalan kadın mahkumlar için tiyatrocu Turgay Tanülkü'nün başrolünü oynadığı Sait Faik Abasıyanık'ın Son Kuşlar isimli öyküsünden uyarlanan tiyatro oyunu sahnelendi.
 • 18:38 Bakırköy Kadın Kapalı Cezaevi'nde Tiyatro Oyunu Bakırköy Kadın Kapalı Cezaevi'nde Tiyatro Oyunu Oyundan detaylar- Oyuncu Turgay Tanülkü'nün konuşması Bakırköy Kadın Kapalı Cezaevi'nde tiyatro oyunu- Devlet Tiyatroları Genel Müdürlüğü ve Cezaevleri Tevfif Evleri Genel Müdürlüğünün ortak sosyal sorumluluk projesi olan "Son Kuşlar" tiyatro oyunu Bakırköy Kadın Kapalı Cezaevinde sergilendi Devlet Tiyatroları Genel Müdürlüğü ve Cezaevleri Tevfif Evleri Genel Müdürlüğünün ortak sosyal sorumluluk projesi olan "Son Kuşlar" tiyatro oyunu Bakırköy Kadın Kapalı Cezaevinde sergilendi.
 • 17:45 Kadın Mahkumlara Cezaevinde Tiyatro Oyunu Kadın Mahkumlara Cezaevinde Tiyatro Oyunu Bakırköy Kadın Kapalı Cezaevi'nde kalan kadın mahkumlar için tiyatrocu Turgay Tanülkü'nün başrolünü oynadığı Sait Faik Abasıyanık'ın Son Kuşlar isimli öyküsünden uyarlanan tiyatro oyunu sahnelendi.
 • 17:28 Bakırköy Kadın Kapalı Cezaevi'nde Tiyatro Oyunu Devlet Tiyatroları Genel Müdürlüğü ve Cezaevleri Tevfif Evleri Genel Müdürlüğünün ortak sosyal sorumluluk projesi olan "Son Kuşlar" tiyatro oyunu Bakırköy Kadın Kapalı Cezaevinde sergilendi.
 • 13:56 Son Kuşlar Son Kuşlar" Bayramiç Cezaevinde Sahnelendi Bayramiç Kapalı Cezaevinde mahkumlar için tiyatro sanatçısı Turgay Tanülkü’nün de oynadığı "Son Kuşlar" isimli tiyatro oyunu sahnelendi.
 • 13:06 Son Kuşlar Son Kuşlar" Bayramiç Cezaevinde Sahnelendi GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: -Cezaevinin girişinden detay-Turgay Tanülkü'nün konuşmasından detaylar-Son kuşlar oyunundan görüntü-Mahkumlardan detaylar "Son Kuşlar" Bayramiç Cezaevinde sahnelendi Bayramiç Kapalı Cezaevinde mahkumlar için tiyatro sanatçısı Turgay Tanülkü'nün de oynadığı "Son Kuşlar" isimli tiyatro oyunu sahnelendi.
 • 11:16 Son Kuşlar" Bayramiç Cezaevinde Sahnelendi Bayramiç Kapalı Cezaevinde mahkumlar için tiyatro sanatçısı Turgay Tanülkü'nün de oynadığı "Son Kuşlar" isimli tiyatro oyunu sahnelendi.
 • 14:22 Son Kuşlar, E Tipi Cezaevinde Sahnelendi Son Kuşlar, E Tipi Cezaevinde Sahnelendi Çanakkale’de E Tipi Kapalı Cezaevi’nde mahkumlar için ‘Son Kuşlar’ isimli tiyatro oyunu sahnelendi.
 • 16:08 15'nci Direklerarası Seyircileri Ödül Töreni 15'nci Direklerarası Seyircileri Ödül Töreni Odunpazarı Belediye Başkanı Av. Kazım Kurt, Türkiye’de düşünce özgürlüğünün sonuna kadar uygulanabilmesi için Odunpazarı Belediyesi olarak sanata ve sanatçıya destek olmaya devam edeceklerini belirtti.
 • 11:47 Turgay Tanülkü Mahkum Çocukları İçin Vakıf Kuracak İstanbul Devlet Tiyatroları sanatçısı, oyuncu ve yönetmen Turgay Tanülkü, anne veya babaları cezaevinde bulunan çocukların eğitimine destek olabilmek amacıyla vakıf kuracak.
 • 09:49 Cezaevinde Tiyatro İlgi Gördü Bursa E Tipi Cezaevi'nde sahnelenen "Son Kuşlar" adlı tiyatro oyunu ilgi gördü.
 • 19:40 Tutuklu ve Hükümlü Kadınlar Tutuklu ve Hükümlü Kadınlar "Son Kuşlar" Oyununu İzledi GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Oyundan detaylar- İzleyicilerden görüntüler Tutuklu ve hükümlü kadınlar "Son Kuşlar" oyununu izledi- Devlet Tiyatroları Genel Müdürlüğü ile Ceza ve Tevkifevleri Genel Müdürlüğünün yürüttüğü proje kapsamında, Bursa E Tipi Açık Ceza İnfaz Kurumu'nda "Son Kuşlar" adlı tiyatro oyunu sahnelendi Kültür ve Turizm Bakanlığı Devlet Tiyatroları Genel Müdürlüğü ile Adalet Bakanlığı Ceza ve Tevkifevleri Genel Müdürlüğünün yürüttüğü proje kapsamında, Bursa E Tipi Açık Ceza İnfaz Kurumu'nda "Son Kuşlar" adlı tiyatro oyunu sahnelendi.
 • 18:47 Tutuklu ve Hükümlü Kadınlar "Son Kuşlar" Oyununu İzledi Kültür ve Turizm Bakanlığı Devlet Tiyatroları Genel Müdürlüğü ile Adalet Bakanlığı Ceza ve Tevkifevleri Genel Müdürlüğünün yürüttüğü proje kapsamında, Bursa E Tipi Açık Ceza İnfaz Kurumu'nda "Son Kuşlar" adlı tiyatro oyunu sahnelendi.
 • 17:02 Son Kuşlar Son Kuşlar" Yalovalı Tutuklular İçin Sahnelendi Yalova A3 Tipi Kapalı Ceza İnfaz Kurumunda Devlet Tiyatrosu Sanatçısı Turgay Tanülkü’nün oynadığı "Son Kuşlar" adlı tiyatro oyun sahnelendi.
 • 15:17 Tutuklu ve Hükümlüler "Son Kuşlar" Oyununu İzledi Kültür ve Turizm Bakanlığı Devlet Tiyatroları Genel Müdürlüğü ile Adalet Bakanlığı Ceza ve Tevkifevleri Genel Müdürlüğünün yürüttüğü proje kapsamında, Yalova A3 Tipi Kapalı Cezaevi'nde tutuklu ve hükümlüler için "Son Kuşlar" adlı tiyatro oyunu sahnelendi.
 • 09:48 Abdulhey Ekranlara Geri Döndü Abdulhey Ekranlara Geri Döndü Kurtlar Vadisi dizisine döneceği haberleri yapılan Kenan Çoban 'Eşkıya Dünya'ya Hükümdar Olmaz' dizisine katıldı.
 • 13:48 Son Kuşlar" 88 Cezaevinde Sahnelendi Kültür ve Turizm Bakanlığı Devlet Tiyatroları Genel Müdürlüğü ve Adalet Bakanlığı Ceza ve Tevkifevleri Genel Müdürlüğünce ortaklaşa yürütülen sosyal sorumluluk projesiyle aynı ismi taşıyan "Son Kuşlar" tiyatro oyunu, şimdiye kadar 88 cezaevinde sahnelendi.
 • 16:45 Sakarya L Tipi Cezaevinde Tiyatro Gösterisi Sakarla L Tipi Cezaevinde tiyatro oyunu sahnelendi.
 • 11:48 Oyuncu Tanülkü, Anne ve Babası Cezaevinde 22 Çocuğun Eğitimini Sağladı Oyuncu Tanülkü, Anne ve Babası Cezaevinde 22 Çocuğun Eğitimini Sağladı Devlet Tiyatroları Genel Müdürlüğü ve Ceza ve Tevkifevleri Genel Müdürlüğü'nün sosyal sorumluluk projesi kapsamında sahnelenen 'Son Kuşlar' oyununun galası Bolu T Tipi Cezaevi'ne yapıldı.
 • 08:26 En Duygusal Ve Bilge Şef 'Erkan Can' Yapımını YSM'nin yaptığı 'En Güzeli' adlı sinema filmiyle izleyiciyle buluşan usta oyuncu Erkan Can, 'Şef' karakteriyle dikkat çekiyor.
 • 15:07 Sinema - Kanlı Postal Sinema - Kanlı Postal Filmin Fragmanı İSTANBUL - Muhammet A. B. Arslan'ın yönettiği ve Mesut Akusta, Turgay Tanülkü, Barış Koçak ile Levent Akkök'ün oynadığı Kanlı Postal, sinema izleyicisiyle buluşuyor.
 • 09:58 Bu Hafta 13 Film Vizyona Girecek Türkiye'deki sinema salonlarında bu hafta 4'ü yerli 13 film vizyona girecek.
 • 21:43 Cezaevinde Tiyatro Gösterisi Cezaevinde Tiyatro Gösterisi Karabük T tipi Cezaevi'nde "Son Kuşlar" isimli tiyatro oyunu sahnelendi Kültür ve Turizm Bakanlığı Devlet Tiyatroları Genel Müdürlüğü ve Adalet Bakanlığı Ceza ve Tevkifevleri Genel Müdürlüğünün ortaklaşa yürüttüğü sosyal sorumluluk projesiyle aynı ismi taşıyan "Son Kuşlar" tiyatro oyunu Karabük T tipi Cezaevi'nde sahnelendi.
 • 20:08 Cezaevinde Tiyatro Gösterisi Kültür ve Turizm Bakanlığı Devlet Tiyatroları Genel Müdürlüğü ve Adalet Bakanlığı Ceza ve Tevkifevleri Genel Müdürlüğünün ortaklaşa yürüttüğü sosyal sorumluluk projesiyle aynı ismi taşıyan "Son Kuşlar" tiyatro oyunu Karabük T tipi Cezaevi'nde sahnelendi.
 • 08:27 'EN Güzel Yenge' Tuvana Türkay. 'EN Güzel Yenge' Tuvana Türkay. YSM'nin (Yayla Sanat Medya) yaptığı, yönetmenliğini Mustafa Uğur Yağcıoğlu'nun üstlendiği 'En Güzeli' adlı sinema filmiyle 28 Ağustos'ta izleyiciyle buluşuyor.
 • 08:27 Erkan Can, Usta Şeflere Taş Çıkardı Yapımını YSM'nin yaptığı 'En Güzeli' adlı sinema filmiyle 28 Ağustos'ta izleyiciyle buluşmaya hazırlanan usta oyuncu Erkan Can, canlandırdığı karakterle yine çok şaşırtacak.
 • 08:17 Bu İkiliye Dikkat!! Filmde çocukluk arkadaşları olan Şafak ile birlikte çalışmak için Antalya'ya giden Doğan ve Güneş karakterlerine hayat veren Cem Kılıç ve Osman Karagöz, sergiledikleri performans dikkat çekiyor.
 • 08:46 Tarık Papuççuoğlu'nun 40 Derece de Kumla İmtihanı Tarık Papuççuoğlu'nun 40 Derece de Kumla İmtihanı Mustafa Uğur Yağcıoğlu'nun üstlendiği 'En Güzeli' adlı sinema filminde rol alan usta oyuncu Tarık Papuççuoğlu, canlandırdığı 'Fahri' karakteriyle izleyici karşısına çıkmaya hazırlanıyor.
 • 20:25 Son Kuşlar Son Kuşlar" Kahramanmaraş'ta Mahkumlar İçin Sahnelendi GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Tiyatro gösterisine katılanlar- Turgay Tanülkü'nün karanfil vermesi- Tiyatro gösterisinden görüntüler.
 • 18:53 Son Kuşlar" Kahramanmaraş'ta Mahkumlar İçin Sahnelendi Kahramanmaraş E Tipi Kapalı Cezaevi'ndeki tutuklu ve hükümlüler, Sait Faik Abasıyanık'ın "Son Kuşlar" adlı eserinden uyarlanan tiyatro oyununu izledi.
 • 23:53 Milli Savunma Bakanı Yılmaz, Mahkumlarla Tiyatro Oyunu İzledi Milli Savunma Bakanı Yılmaz, Mahkumlarla Tiyatro Oyunu İzledi GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Milli Savunma Bakanı Yılmaz mahkumlarla tiyatro oyunu izledi- Tiyatro oyunundan görüntü- İzleyicilerin görüntüsü- Milli Savunma Bakanı İsmet Yılmaz'ın mahkumlara çiçek dağıtması Milli Savunma Bakanı Yılmaz mahkumlarla tiyatro oyunu izledi Milli Savunma Bakanı İsmet Yılmaz, Sivas E Tipi Kapalı Cezaevi'nde, Sait Faik Abasıyanık'ın "Son Kuşlar" adlı eserinden uyarlanan tiyatro oyununu mahkumlarla birlikte izledi.
 • 22:55 Sivas Bakan Yılmaz, Cezaevinde 'Son Kuşlar'ı İzledi Sivas Bakan Yılmaz, Cezaevinde 'Son Kuşlar'ı İzledi Bakan Yılmaz, cezaevinde 'Son Kuşlar'ı izledi Sivas E Tipi Kapalı Cezaevi'nde, Sait Faik Abasıyanık'ın 'Son Kuşlar' adlı eserinden uyarlanan tiyatro oyunu sergilendi.
 • 22:54 Bakan Yılmaz Mahkumlarla Birlikte Sahnelenen Oyunu İzledi Bakan Yılmaz Mahkumlarla Birlikte Sahnelenen Oyunu İzledi Milli Savunma Bakanı İsmet Yılmaz, Sivas E Tipi Kapalı Cezaevi’nde tutuklu ve hükümlüler ile birlikte ‘Son Kuşlar’ adlı tiyatro oyununu izledi.
 • 22:42 Milli Savunma Bakanı Yılmaz Mahkumlarla Tiyatro Oyunu İzledi Milli Savunma Bakanı İsmet Yılmaz, Sivas E Tipi Kapalı Cezaevi'nde, Sait Faik Abasıyanık'ın "Son Kuşlar" adlı eserinden uyarlanan tiyatro oyununu mahkumlarla birlikte izledi.
 • 22:01 Bakan Yılmaz, Cezaevinde 'Son Kuşlar'ı İzledi Bakan Yılmaz, Cezaevinde 'Son Kuşlar'ı İzledi Sivas E Tipi Kapalı Cezaevi'nde, Sait Faik Abasıyanık'ın 'Son Kuşlar' adlı eserinden uyarlanan tiyatro oyunu sergilendi.
 • 18:59 1. Uluslararası Aile Filmleri Festivali Sona Erdi Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı tarafından, Anadolu Ajansı'nın iletişim sponsorluğunda düzenlenen 1. Uluslararası Aile Filmleri Festivali, Ankara Rixos Hotel'de düzenlenen törenle sona erdi.
 • 15:20 Zihinsel Engelli Çocukların Tiyatro Gösterisi Büyüledi Eğitim-İş Çaycuma Temsilciliğinin katkılarıyla "Sınır" adlı tiyatro oyunu Çaycuma Kültür ve Sanat Merkezinde izleyicilerle buluştu.
 • 20:38 Son Kuşlar" Tunceli'deki Mahkumlar İçin Sahnelendi Devlet Tiyatroları (DT) ile Ceza ve Tevkifevleri Genel Müdürlüğü işbirliğinde yürütülen sosyal sorumluluk projesi kapsamında, "Son Kuşlar" isimli tiyatro oyunu, Tunceli'deki mahkumlarla buluştu.
 • 20:12 Son Kuşlar Son Kuşlar" Mahkumlar İçin Sahnelendi GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Son kuşlar adlı tiyatro oyunundan görüntüler, - Turgay Tanülkü'nün dinleyicilere simit dağıtması, - Turgay Tanülkü'nün konuşması, "Son Kuşlar" Tunceli'deki mahkumlar için sahnelendi Devlet Tiyatroları (DT) ile Ceza ve Tevkifevleri Genel Müdürlüğü işbirliğinde yürütülen sosyal sorumluluk projesi kapsamında, "Son Kuşlar" isimli tiyatro oyunu, Tunceli'deki mahkumlarla buluştu.
 • 18:36 Elazığ'da 'Son Kuşlar' Mahkumlar İçin Sahnelendi Elazığ'da 'Son Kuşlar' Mahkumlar İçin Sahnelendi Devlet Tiyatroları Genel Müdürlüğü ile Ceza ve Tevkifevleri Genel Müdürlüğü’nün sosyal sorumluluk projesi kapsamında hazırladığı, Sait Faik Abasıyanık’ın yazdığı Turgay Tanülkü’nün yönettiği ‘Son Kuşlar’ adlı oyun sahne aldı.