07:5500
SON DAKİKA TURGUT DİBEK HABERLERİ

Son Dakika Turgut Dibek Haberleri


TURGUT DİBEK

Turgut Dibek, 2 Haziran 1966'da Kırklareli'de doğdu. Babasının adı Eyüp, annesinin adı Hayriye'dir. Avukat; İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesi'ni bitirdi. Kırklareli'de serbest avukat olarak çalıştı. Dibek, evli ve 2 çocuk babasıdır. ... Devamı

   

  CHP Kırklareli Milletvekili Dibek Açıklaması

  "İğneada'da yapılması planlanan nükleer santral projesi çalışmaları durduruldu" (18 Aralık 2014 Perşembe )

   

  2015 Yılı Bütçesi TBMM Genel Kurulu'nda

  CHP'li Çelebi: "Açlık sınırı bin 200, asgari ücret 891 lira. Bununla mı övünüyorsunuz?" CHP'li Çam: "Kömür ocakları kaçak, saray kaçak, Urla'daki villalar kaçak. Başbakan ve Cumhurbaşkanı sürekli kaçaklar üstüne iktidarını yükseltiyor. (13 Aralık 2014 Cumartesi )

   

  İnsan Hakları Haftası

  CHP Kırklareli Milletvekili Dibek: "İnsanın en önemli hakkı yaşama hakkıdır" (10 Aralık 2014 Çarşamba )

   

  Belediye Başkanı Kesimoğlu, Emekli Öğretmenlerle Bir Araya Geldi

  Belediye Başkanı Kesimoğlu, Emekli Öğretmenlerle Bir Araya Geldi

  Kırklareli Belediye Başkanı Mehmet Siyam Kesimoğlu, 24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla, emekli öğretmenlere bir araya geldi. (24 Kasım 2014 Pazartesi )

   

  Emektar Öğretmenler Unutulmadı

  Kırklareli Belediye Başkanlığı tarafından 24 Kasım Öğretmenler günü dolayısıyla, emekli öğretmenlere bir kahvaltı verildi. (24 Kasım 2014 Pazartesi )

   

  Dünya Çocuk Hakları Günü

  Dünya Çocuk Hakları Günü

  CHP Kırklareli Milletvekili Dibek: "Sağlıklı bir toplum, bedensel, ruhsal, sosyal yönden sağlıklı bireylerden oluşur" (21 Kasım 2014 Cuma )

   

  CHP Bölge Toplantısı Edirne'de Düzenlenecek

  CHP Bölge Toplantısı Edirne'de Düzenlenecek

  Çanakkale, Tekirdağ, Kırklareli ve Edirne’nin içinde bulunduğu CHP Bölge Toplantısı Edirne’de yapılacak. (20 Kasım 2014 Perşembe )

   

  İstanbul Tahkim Merkezi Kuruluyor

  TBMM Genel Kurulunda, İstanbul Tahkim Merkezinin kurulmasına ilişkin kanun tasarısı görüşülüyor. (19 Kasım 2014 Çarşamba )

   

  Adalet Komisyonu'nda Tartışma

  Hukuk fakültesi mezunu olmayan idari yargıdaki hakim ve savcılarla Danıştay üyelerine sınavsız fakülteye giriş hakkı getiren düzenleme iktidar ve muhalefet milletvekilleri arasında tartışmaya neden oldu Muhalefet milletvekilleri, AK Parti'nin önergesiyle dün çıkarılan düzenlemenin tekrar getirilmesine tepki göstererek, komisyon toplantısını terk etti. (13 Kasım 2014 Perşembe )

   

  Yargı Paketi, Meclis Adalet Komisyonu'nda Kabul Edildi

  Türkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM) Adalet Komisyonu'nda, kamuoyunda 'yargı paketi' olarak bilinen 'Hakimler ve Savcılar Kanunu ile Bazı Kanun ve Kanun Hükmünde Kararnamelerde Değişiklik Yapılmasına Dair Kanun teklifi' kabul edildi. (13 Kasım 2014 Perşembe )

   

  Yargı Paketi Adalet Komisyonu'nda

  Adalet Bakanı Bozdağ: "Kobani bahane edilerek yapılan izinsiz gösteriler sonucu bin 598 şüpheli hakkında 73 soruşturma açıldı. (13 Kasım 2014 Perşembe )

   

  Yargı Paketi Adalet Komisyonu'nda

  Teklifin "Noterlerin, MİT ve Emniyet gibi istihbarat birimlerine istediği bilgi ve belgeleri vermesine yol açabileceği ifade edilen düzenleme" ile "idari yargıda görev yapan hakim ve savcıların hukuk fakültelerine sınavsız olarak yerleştirilmeleri" düzenlemesinden vazgeçildi "Adli yıl açılış törenlerinin. (12 Kasım 2014 Çarşamba )

   

  CHP Kırklareli Milletvekili Dibek Açıklaması

  CHP Kırklareli Milletvekili Dibek Açıklaması

  "Seçim çalışmalarında hepimize çok büyük görevler düşüyor" (12 Kasım 2014 Çarşamba )

   

  Babaeski'nin Düşman İşgalinden Kurtuluşunun 92. Yıl Dönümü

  Babaeski'nin Düşman İşgalinden Kurtuluşunun 92. Yıl Dönümü

  Babaeski'nin düşman işgalinden kurtuluşunun 92. yıl dönümü dolayısıyla, kurtuluş kokteyli düzenlendi. (11 Kasım 2014 Salı )

   

  Büyük Önder Atatürk Anıldı

  Gazi Mustafa Kemal Atatürk, ölümünün 76. yıl dönümünde Edirne, Kırklareli ve Tekirdağ'da anıldı. (10 Kasım 2014 Pazartesi )

   

  Kırklareli'nin Düşman İşgalinden Kurtuluşunun Yıl Dönümü

  Kırklareli'nin Düşman İşgalinden Kurtuluşunun Yıl Dönümü

  CHP Kırklareli Milletvekili Dibek: "10 Kasım Kırklareli için sevinç ve üzüntünün bir arada olduğu gündür" (10 Kasım 2014 Pazartesi )

   

  Dibek: Hükümet, IŞİD Bağlantılı Dernekleri TİKA Üzerinden Destekliyor

  CHP Milletvekili Turgut Dibek, hükümetin TİKA üzerinden IŞİD bağlantılı derneklere bilerek destek verdiğini söyledi. (08 Kasım 2014 Cumartesi )

   

  Vize'nin Kurtuluşunun 92. Yıl Dönümü

  CHP Kırklareli Milletvekili Dibek: "Cumhuriyet'e giden yolda her aşaması ayrı bir kahramanlık destanı olan Kurtuluş Savaşı'nda bağımsızlık ve vatan bütünlüğü koruma kararlılığını halkımız tüm dünyaya göstermiştir" (02 Kasım 2014 Pazar )

   

  29 Ekim Cumhuriyet Bayramı

  29 Ekim Cumhuriyet Bayramı- Bayram dolayısıyla Kırklareli ve Niğde'de etkinlikler düzenlendiKIRKLARELİ/NİĞDE (AA) - Kırklareli ve Niğde'de 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı dolayısıyla etkinlikler düzenlendiKırklareli Belediyesi'nce Cumhuriyetin 91. yıl dönümü etkinlikleri kapsamında "Cumhuriyet Yürüyüşü" gerçekleştirildi. (29 Ekim 2014 Çarşamba )

   

  29 Ekim Cumhuriyet Bayramı

  Bayram dolayısıyla Kırklareli ve Niğde'de etkinlikler düzenlendi. (29 Ekim 2014 Çarşamba )

   

  29 Ekim Cumhuriyet Bayramı

  Kırklareli Belediyesi'nce Cumhuriyetin 91. yıl dönümü etkinlikleri kapsamında "Cumhuriyet Yürüyüşü" düzenlendi. (29 Ekim 2014 Çarşamba )

   

  29 Ekim Cumhuriyet Bayramı

  CHP Kırklareli İl Başkanlığı, Atatürk Anıtı'na çelenk sundu. (28 Ekim 2014 Salı )

   

 

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
20.12.2014 07:55:56. #1.12#