08:2300
SON DAKİKA TURGUT DİBEK HABERLERİ

Son Dakika Turgut Dibek Haberleri


TURGUT DİBEK

Turgut Dibek, 2 Haziran 1966'da Kırklareli'de doğdu. Babasının adı Eyüp, annesinin adı Hayriye'dir. Avukat; İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesi'ni bitirdi. Kırklareli'de serbest avukat olarak çalıştı. Dibek, evli ve 2 çocuk babasıdır. ... Devamı

   

  Kırklareli Barosu Genel Kurulu

  Baro Başkanı Saygılı, yeniden başkanlığa seçildi. (19 Ekim 2014 Pazar )

   

  Yeni Yargı Paketi

  Yeni Yargı Paketi

  TBMM Adalet Komisyonu toplantısı, tekliflerin birleştirilmesi için başka güne ertelendi HDP'li Kaplan:"Cumhurbaşkanı ve Başbakan'ın 'hain' dediği muhalefet, makul şüpheye giriyor mu?" (15 Ekim 2014 Çarşamba )

   

  Kayıp' AB Fonları TBMM Gündemine Taşındı

  Sayıştay'ın AB fonları denetimi ile ortaya çıkan fonların takibinin yapılamaması Meclis gündemine taşındı. (13 Ekim 2014 Pazartesi )

   

 

  CHP Kurultayında Başvurular Alındı, Seçime Geçildi

  CHP'nin 18. Olağanüstü Kurultayında PM üyeliği için 474, Yüksek Disiplin Kurulu için 98, Bilim, Yönetim ve Kültür Platformu için 12 başvuru yapıldığı açıklandı. (06 Eylül 2014 Cumartesi )

   

  CHP Kurultayında Pm Listesi Matbaaya Gitti

  PM için başvuran isimlerden bazıları şöyle:Umut AkdoğanYakup AkkayaZeki AlçınMuğla Milletvekili Ömer Süha AldanMersin Milletvekili Aytuğ Atıcıİzmir Milletvekili Mustafa BalbayAli BalkızEskişehir Milletvekili Süheyl BatumBenan BaykalHakan BayrakçıEnis BerberoğluCHP Genel Başkan Yardımcısı Tekin BingölTrabzon. (06 Eylül 2014 Cumartesi )

   

  CHP Kırklareli Milletvekili Dibek'ten 30 Ağustos Mesajı

  CHP Kırklareli Milletvekili Dibek'ten 30 Ağustos Mesajı

  CHP Kırklareli Milletvekili Turgut Dibek, 30 Ağustos Zafer Bayramı mesajında Türk ulusunun tarih boyunca onuruyla yaşadığını, özgürlüğünden ödün vermediğini ifade etti. (29 Ağustos 2014 Cuma )

   

  Maliye Bakanı Şimşek: 969 Bin 889 Mektup Gönderdik

  Maliye Bakanı Şimşek: 969 Bin 889 Mektup Gönderdik

  Maliye Bakanı Mehmet Şimşek, 2014 yılı içerisinde, mükelleflere, borçlarını ve yükümlülüklerini hatırlatıcı mahiyette 969 bin 889 mektup gönderildiğini bildirdi. (15 Ağustos 2014 Cuma )

   

  Maliye'den Vatandaşa "Borç" Mektubu

  Maliye Bakanı Mehmet Şimşek, 2014 yılı içerisinde mükelleflere, borçlarını ve yükümlülüklerini hatırlatıcı mahiyette olan ve bu borçlarını ödememeleri durumunda karşılaşacakları yasal müeyyidelere yer verilen toplam 969 bin 889 adet mektup gönderildiğini açıkladı. (15 Ağustos 2014 Cuma )

   

  Kırklarelilerden 'Atatürk Posteri' Tepkisi

  Kırklarelilerden "Atatürk Posteri" Tepkisi

  Kırklareli Belediyesi tarafından İstasyon Caddesi üzerine konulmak istenen Atatürk posterlerinin asılmasının engellendiği iddiasına Kırklarelililer tepki gösterdi. (13 Ağustos 2014 Çarşamba )

   

  Vali Konağı önündeki oturma eylemi -

  Vali Konağı önündeki oturma eylemi -

  Kırklareli'ndeki İstasyon Caddesi üzerine Atatürk resimleri ve panoları asılmak istendiği ancak Valiliğin polis tarafından bu düzenlemeyi engellediği iddiasının gerçeği yansıtmadığını bildirildi. (13 Ağustos 2014 Çarşamba )

   

  Kırklareli'nde Atatürk Posterine Polis Engeli

  Kırklareli'nde Atatürk Posterine Polis Engeli

  Kırklareli Valiliği, "İstasyon Caddesi üzerine Atatürk resimleri ve panoları asılmak istendiği ancak polis marifetiyle bu düzenleme engellendi." açıklamasında bulundu. (13 Ağustos 2014 Çarşamba )

   

  Milli Eğitim Bakanı Avcı Açıklaması

  Milli Eğitim Bakanı Avcı Açıklaması

  " 4 5 Ocak 2014 tarihlerinde yapılan Açıköğretim Lisesi Sınavları, sınav güvenliği açısından hazırlık aşaması tamamlanıncaya kadar her türlü güvenlik tedbiri alınarak sağlıklı bir şekilde yürütülmüştür" (06 Ağustos 2014 Çarşamba )

   

  Milli Eğitim Bakanı Açık Öğretim Sınavı ile İlgili İddialara Yanıt Verdi

  Milli Eğitim Bakanı Nabi Avcı, açık öğretim sınavı kitapçığının özel bir matbaada basıldığı iddialarına ilişkin, "4-5 Ocak 2014 tarihlerinde yapılan Açıköğretim Lisesi Sınavları da sınav güvenliği açısından hazırlık aşaması tamamlanıncaya kadar her türlü güvenlik tedbiri alınarak sağlıklı bir şekilde yürütülmüştür" dedi. (06 Ağustos 2014 Çarşamba )

   

  Küçükbaş hayvan ölümleri -

  Küçükbaş hayvan ölümleri -

  Kırklareli Gıda, Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü, besicileri "mavi dil hastalığı"na karşı bilgilendirdi. (04 Ağustos 2014 Pazartesi )

   

  Kırklareli'nde Ramazan Bayramı

  Lüleburgaz'da, bayramlaşma töreni düzenlendi. (29 Temmuz 2014 Salı )

   

  Ramazan Bayramı

  CHP Kırklareli Milletvekili Dibek: "Bayramlar, hoşgörü ve paylaşımın en güzel örneklerinin sergilendiği kutsal günlerimizdir" (28 Temmuz 2014 Pazartesi )

   

  CHP'li Dibek: İhraç Edilen Düveler Kimlere Verildi?

  CHP Kırklareli Milletvekili Turgut Dibek, 2 Haziran'da Kırklareli'nden Azerbaycan'a yapılan ihracatla gönderilen damızlık düvelerin kimlere verildiğini sordu. (25 Temmuz 2014 Cuma )

   

  Aa'dan Taraf'ın İddialarına Yalanlama

  "Türk basın tarihine kara leke olarak geçecek Taraf gazetesinin bu habercilik tarzının bugünlerde tekrar etmesinin nedeni yaklaşan Cumhurbaşkanlığı seçimleridir. (24 Temmuz 2014 Perşembe )

   

  Arınç: Anadolu Ajansının Gazetelerden Takibi Yapılan Alacağı Yaklaşık 1 Milyon 228 Bin Tl

  Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç, Anadolu Ajansının, ulusal yayın yapan gazetelerden 2013 yılından kalan vadesi geçmiş ve takibi yapılan alacağının yaklaşık 1 milyon 228 bin TL olduğunu belirterek, "Abonelik bedellerini ödemedikleri gerekçesiyle, ulusal yayın yapan 1 gazetenin abonelik iptali gerçekleştirilmiş, 2 gazetenin de yayınları kesilmiştir" dedi. (24 Temmuz 2014 Perşembe )

   

  CHP'li Dibek'ten 24 Temmuz Basın Bayramı Mesajı

  CHP'li Dibek'ten 24 Temmuz Basın Bayramı Mesajı

  CHP Kırklareli Milletvekili Turgut Dibek, 24 Temmuz Basın Bayramı dolayısıyla mesaj yayımladı. (24 Temmuz 2014 Perşembe )

   

  İsrail'in Gazze'ye Saldırısı

  İsrail'in Gazze'ye Saldırısı

  Bakanlar Kurulu'nun, 3 günlük yas ilan edilmesi kararı doğrultusunda Kırklareli'nde bayraklar yarıya indirildi CHP Kırklareli Milletvekili Dibek: "İsrail'in Gazze'ye yönelik saldırılarını kınıyorum" (22 Temmuz 2014 Salı )

   

  Avukatlar Soruşturma Dosyasını Göremeyecek

  AK Parti Kırıkkale Milletvekili Ramazan Can tarafından Türkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM) Başkanlığı'na verilen 'Ceza Muhakemesi Kanununda Değişiklik Yapılması Hakkında Kanun Teklifi', Adalet Komisyonu'nda kabul edildi. (16 Temmuz 2014 Çarşamba )

   

  Avukatların Soruşturma Dosyasını Alma Yetkisi Kısıtlanıyor

  Avukatların Soruşturma Dosyasını Alma Yetkisi Kısıtlanıyor

  Soruşturmanın amacını tehlikeye düşürme durumunda avukatın dosya içeriğini incelemesi ya da belge örneği alması yetkisini kısıtlayan kanun teklifi TBMM Adalet Komisyonu'nda kabul edildi Adalet Bakanı Bozdağ: "Birkaç ay önce kaldırdığımız konuyu aynen getirip 'evet' demek, benim açımdan da zor" "Uyuşturucu. (16 Temmuz 2014 Çarşamba )

   

  CHP'li Dibek: Orman Arazisine Yapılan Başbakanlık Yeni Binasına Ne Kadar Para Harcandı?

  CHP'li Dibek: Orman Arazisine Yapılan Başbakanlık Yeni Binasına Ne Kadar Para Harcandı?

  CHP Kırklareli Milletvekili Turgut Dibek, Başbakanlık yeni binasına ne kadar para harcandığını sordu. (14 Temmuz 2014 Pazartesi )

   

  İhsanoğlu: Bayrağın ve Vatanın Birliği Türkiye'nin Kırmızı Çizgisidir' Haberine Ek

  İhsanoğlu: Bayrağın ve Vatanın Birliği Türkiye'nin Kırmızı Çizgisidir" Haberine Ek

  Cumhurbaşkanı Adayı Ekmeleddin İnsanoğlu, Edirne'den sonra seçim otobüsü ile Kırklareli'ne geçti. (13 Temmuz 2014 Pazar )

   

  Alan: 'Bana cezaevi vız gelir tırıs gider' -

  Alan: "Bana cezaevi vız gelir tırıs gider" -

  Milliyetçi hareket Parti (MHP) İstanbul Milletvekili Engin Alan, ''Bana cezaevi vız gelir tırıs gider. İstiyorlarsa yarın yine giderim hiç umurumda olmaz. Allah bu devlete millete zeval vermesin'' dedi. (13 Temmuz 2014 Pazar )

   

  MHP İstanbul Milletvekili Alan Açıklaması

  MHP İstanbul Milletvekili Alan Açıklaması

  ''Bana cezaevi vız gelir tırıs gider. İstiyorlarsa yarın yine giderim hiç umrumda olmaz. Allah bu devlete millete zeval vermesin'' (12 Temmuz 2014 Cumartesi )

   

  İçişleri Bakanı'ndan 'Ödenek' Yanıtı: İç Güvenliğin Sağlanmasına Yönelik Hizmetlere Denk Olarak...

  İçişleri Bakanı'ndan "Ödenek" Yanıtı: İç Güvenliğin Sağlanmasına Yönelik Hizmetlere Denk Olarak...

  İçişleri Bakanı Efkan Âlâ, yaklaşık 265 bin personeli bulunan ve 24 saat esasına göre görev yapan Emniyet Teşkilatının iç güvenliğin sağlanmasına yönelik hizmetlerine denk olarak ödenek tahsisi yapıldığını bildirdi. (12 Temmuz 2014 Cumartesi )

   

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
21.10.2014 08:23:47. #1.12#