SON DAKİKA TURGUT DİBEK HABERLERİ

Son Dakika Turgut Dibek Haberleri


TURGUT DİBEK

Turgut Dibek, 2 Haziran 1966'da Kırklareli'de doğdu. Babasının adı Eyüp, annesinin adı Hayriye'dir. Avukat; İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesi'ni bitirdi. Kırklareli'de serbest avukat olarak çalıştı. Dibek, evli ve 2 çocuk babasıdır. ... Devamı

14:11
Bakan Bozdağ'a 'Denetimli Serbestlik' Soruları CHP Milletvekili Turgut Dibek, ‘denetimli serbestlik’ uygulamasını TBMM gündemine taşıdı.
15:19
Askeri Hakimler Kanunu'nda Değişiklik Adalet Komisyonu'nda Komisyon tasarının Askeri Hakimler Kurulu oluşturulmasını da içeren 13 maddesini kabul etti MHP'li Başesgioğlu: "Milli Savunma Bakanının teklifi, Başbakanın onayıyla üyeleri seçilen kurul, hakimlik teminatını sağlamaz" CHP'li Aldan: "Demokrasiyi, özgürlüğü, evrenselliği, bilimi arayacağımıza bizden olanı ararsak sorunlardan kurtulamayız. Çevremizde başımıza bela olacak insanlar istemiyoruz" Askeri Yargıtay Üyesi Şimşek: "Kurula askeri yüksek yargı üyesi girmesi halinde bağımsızlık söz konusu
Askeri Hakimler Kanunu'nda Değişiklik Adalet Komisyonu'nda
11:12
94 Gazetecinin Sürekli Basın Kartlarının Onaylanmaması Meclis Gündeminde Chp Kırklareli Milletvekili Turgut Dibek, Başbakan Yardımcısı Yalçın Akdoğan'a "BYEGM Genel Müdürü Cemalettin Haşimi, hangi mevzuata dayanarak Basın Kartı Komisyonunun sürekli basın kartı almaya hak kazanan 94 gazeteci ile ilgili kararını uygulamamıştır?
94 Gazetecinin Sürekli Basın Kartlarının Onaylanmaması Meclis Gündeminde
16:08
'Doğal Varlıklar ve Çevresel Etki Değerlendirmesi" Konferansı TBB Genel Başkan Yardımcısı Besler: ''Doğa kendinden alınanı er ya da geç kendisine geri alacaktır''
10:19
10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü CHP Kırklareli Milletvekili Dibek: "Toplumun bilgilenmesini, yaşananlardan haberdar olmasını sağlayan gazeteciler büyük sorunlarla karşı karşıyadır"
10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü
13:14
Kırklareli'nden Kısa Kısa CHP Kırklareli Milletvekili Dibek, Cem Vakfı'nı ziyaret etti.
17:47
DİSK'ten Lüleburgaz'da Asgari Ücret Mitingi Kırklareli'nin Lüleburgaz ilçesinde DİSK'İn düzenlediği mitingde, taşeronlaşmaya tepki gösterilerek asgari ücretin net 1800 liraya yükseltilmesi istendi.
DİSK'ten Lüleburgaz'da Asgari Ücret Mitingi
16:43
Disk'ten Lüleburgaz'da Asgari Ücret Mitingi: Asgari Ücret Net 1800 Lira Olsun Kırklareli'nin Lüleburgaz İlçesi'nde DİSK'İn düzenlediği mitingde, taşeronlaşmaya tepki gösterilerek asgari ücretin net 1800 liraya yükseltilmesi istendi.
Disk'ten Lüleburgaz'da Asgari Ücret Mitingi: Asgari Ücret Net 1800 Lira Olsun
10:20
Milletvekili Dibek, Babaeski'de Partisinin Toplantısına Katıldı CHP Kırklareli Milletvekili Turgut Dibek, Babaeski İlçe Başkanlığında düzenlenen toplantıya katıldı.
17:44
Eroğlu: "Ergene Projesi, Gediz, Büyükmenderes ve Akarca Havzasına da Model Oldu" Orman ve Su İşleri Bakanı Eroğlu: - "Ergene Projesi, Gediz, Büyükmenderes ve Akarca havzasına da model oldu.
Eroğlu: 'Ergene Projesi, Gediz, Büyükmenderes ve Akarca Havzasına da Model Oldu'
17:16
Orman ve Su İşleri Bakanı Eroğlu Açıklaması "Ergene Projesi, Gediz, Büyükmenderes ve Akarca havzasına da model oldu.
11:07
Atatürk'ün Kırklareli'ne Gelişinin 84. Yıl Dönümü CHP Kırklareli Milletvekili Dibek, kutlama mesajı yayımladı.
Atatürk'ün Kırklareli'ne Gelişinin 84. Yıl Dönümü
12:08
CHP Kırklareli Milletvekili Dibek Açıklaması "İğneada'da yapılması planlanan nükleer santral projesi çalışmaları durduruldu"
19:09
2015 Yılı Bütçesi TBMM Genel Kurulu'nda CHP'li Çelebi: "Açlık sınırı bin 200, asgari ücret 891 lira. Bununla mı övünüyorsunuz?" CHP'li Çam: "Kömür ocakları kaçak, saray kaçak, Urla'daki villalar kaçak. Başbakan ve Cumhurbaşkanı sürekli kaçaklar üstüne iktidarını yükseltiyor.
09:44
İnsan Hakları Haftası CHP Kırklareli Milletvekili Dibek: "İnsanın en önemli hakkı yaşama hakkıdır"
13:43
Düzeltme: Bozdağ'dan Ak Saray Özrü: Yanlışı 'Doğru' Diye Takdim Ettim Sayın Abonemiz; "Bozdağ’dan Ak Saray özrü: Yanlışı 'doğru' diye takdim ettim, kusura bakmayın" başlığı ile 27.11.2014 saat 11.47.18'de servis edilen haberimizde görüşleri yer alan CHP Kırklareli Milletvekili Turgut Dibek'in söy ismi sehven 'Dilbek' yazılmıştır.
17:44
CHP Kırklareli Milletvekili Dibek Yayın Yasağını Sordu CHP Kırklareli Milletvekili Turgut Dibek, 4 eski bakanın rüşvet aldığı iddiasıyla kurulan TBMM Soruşturma Komisyonu’yla ilgili haberlere getirilen yayın yasağını sordu.
12:09
CHP, TBMM Başkanı Çiçek'e Yazılı Soru Önergesi Verdi CHP'li Dibek, 4 eski bakanla ilgili Meclis Soruşturma Komisyonunun çalışmalarıyla ilgili yayın yasağı kararı nedeniyle TBMM Başkanı Cemil Çiçek'e soru önergesi verdi.
CHP, TBMM Başkanı Çiçek'e Yazılı Soru Önergesi Verdi
16:14
Belediye Başkanı Kesimoğlu, Emekli Öğretmenlerle Bir Araya Geldi Kırklareli Belediye Başkanı Mehmet Siyam Kesimoğlu, 24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla, emekli öğretmenlere bir araya geldi.
Belediye Başkanı Kesimoğlu, Emekli Öğretmenlerle Bir Araya Geldi
15:32
Emektar Öğretmenler Unutulmadı Kırklareli Belediye Başkanlığı tarafından 24 Kasım Öğretmenler günü dolayısıyla, emekli öğretmenlere bir kahvaltı verildi.
09:33
Dünya Çocuk Hakları Günü CHP Kırklareli Milletvekili Dibek: "Sağlıklı bir toplum, bedensel, ruhsal, sosyal yönden sağlıklı bireylerden oluşur"
Dünya Çocuk Hakları Günü
16:59
CHP Bölge Toplantısı Edirne'de Düzenlenecek Çanakkale, Tekirdağ, Kırklareli ve Edirne’nin içinde bulunduğu CHP Bölge Toplantısı Edirne’de yapılacak.
CHP Bölge Toplantısı Edirne'de Düzenlenecek
21:24
İstanbul Tahkim Merkezi Kuruluyor TBMM Genel Kurulunda, İstanbul Tahkim Merkezinin kurulmasına ilişkin kanun tasarısı görüşülüyor.
20:09
Adalet Komisyonu'nda Tartışma Hukuk fakültesi mezunu olmayan idari yargıdaki hakim ve savcılarla Danıştay üyelerine sınavsız fakülteye giriş hakkı getiren düzenleme iktidar ve muhalefet milletvekilleri arasında tartışmaya neden oldu Muhalefet milletvekilleri, AK Parti'nin önergesiyle dün çıkarılan düzenlemenin tekrar getirilmesine tepki göstererek, komisyon toplantısını terk etti.
19:17
Yargı Paketi, Meclis Adalet Komisyonu'nda Kabul Edildi Türkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM) Adalet Komisyonu'nda, kamuoyunda 'yargı paketi' olarak bilinen 'Hakimler ve Savcılar Kanunu ile Bazı Kanun ve Kanun Hükmünde Kararnamelerde Değişiklik Yapılmasına Dair Kanun teklifi' kabul edildi.
14:03
Yargı Paketi Adalet Komisyonu'nda Adalet Bakanı Bozdağ: "Kobani bahane edilerek yapılan izinsiz gösteriler sonucu bin 598 şüpheli hakkında 73 soruşturma açıldı.
19:26
Yargı Paketi Adalet Komisyonu'nda Teklifin "Noterlerin, MİT ve Emniyet gibi istihbarat birimlerine istediği bilgi ve belgeleri vermesine yol açabileceği ifade edilen düzenleme" ile "idari yargıda görev yapan hakim ve savcıların hukuk fakültelerine sınavsız olarak yerleştirilmeleri" düzenlemesinden vazgeçildi "Adli yıl açılış törenlerinin.
09:31
CHP Kırklareli Milletvekili Dibek Açıklaması "Seçim çalışmalarında hepimize çok büyük görevler düşüyor"
CHP Kırklareli Milletvekili Dibek Açıklaması
09:38
Babaeski'nin Düşman İşgalinden Kurtuluşunun 92. Yıl Dönümü Babaeski'nin düşman işgalinden kurtuluşunun 92. yıl dönümü dolayısıyla, kurtuluş kokteyli düzenlendi.
Babaeski'nin Düşman İşgalinden Kurtuluşunun 92. Yıl Dönümü
13:10
Büyük Önder Atatürk Anıldı Gazi Mustafa Kemal Atatürk, ölümünün 76. yıl dönümünde Edirne, Kırklareli ve Tekirdağ'da anıldı.
09:09
Kırklareli'nin Düşman İşgalinden Kurtuluşunun Yıl Dönümü CHP Kırklareli Milletvekili Dibek: "10 Kasım Kırklareli için sevinç ve üzüntünün bir arada olduğu gündür"
Kırklareli'nin Düşman İşgalinden Kurtuluşunun Yıl Dönümü
14:45
Dibek: Hükümet, IŞİD Bağlantılı Dernekleri TİKA Üzerinden Destekliyor CHP Milletvekili Turgut Dibek, hükümetin TİKA üzerinden IŞİD bağlantılı derneklere bilerek destek verdiğini söyledi.
11:15
Vize'nin Kurtuluşunun 92. Yıl Dönümü CHP Kırklareli Milletvekili Dibek: "Cumhuriyet'e giden yolda her aşaması ayrı bir kahramanlık destanı olan Kurtuluş Savaşı'nda bağımsızlık ve vatan bütünlüğü koruma kararlılığını halkımız tüm dünyaya göstermiştir"
23:16
29 Ekim Cumhuriyet Bayramı 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı- Bayram dolayısıyla Kırklareli ve Niğde'de etkinlikler düzenlendiKIRKLARELİ/NİĞDE (AA) - Kırklareli ve Niğde'de 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı dolayısıyla etkinlikler düzenlendiKırklareli Belediyesi'nce Cumhuriyetin 91. yıl dönümü etkinlikleri kapsamında "Cumhuriyet Yürüyüşü" gerçekleştirildi.
22:50
29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Bayram dolayısıyla Kırklareli ve Niğde'de etkinlikler düzenlendi.
22:47
29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Kırklareli Belediyesi'nce Cumhuriyetin 91. yıl dönümü etkinlikleri kapsamında "Cumhuriyet Yürüyüşü" düzenlendi.
14:44
29 Ekim Cumhuriyet Bayramı CHP Kırklareli İl Başkanlığı, Atatürk Anıtı'na çelenk sundu.
13:17
Chp, "Kadın Politikası" Oluşturulması Amacıyla Meclis Araştırması Açılmasını İstedi CHP, kadın politikasının oluşturulması, koruyucu ve kollayıcı tedbirlerin alınması amacıyla Meclis Araştırması açılması talep etti.
Chp, 'Kadın Politikası' Oluşturulması Amacıyla Meclis Araştırması Açılmasını İstedi
11:56
HSYK ile İlgili Soru Gönergesi 'Kişisel Görüş' Diye İade Edildi CHP Kırklareli Milletvekili Turgut Dibek'in, AK Parti ile ilgili soru önergesi, 1 ay bekletildikten ve seçimler geçtikten sonra Meclis Başkanı tarafından iade edildi.
12:19
Kırklareli Barosu Genel Kurulu Baro Başkanı Saygılı, yeniden başkanlığa seçildi.
13:10
Yeni Yargı Paketi TBMM Adalet Komisyonu toplantısı, tekliflerin birleştirilmesi için başka güne ertelendi HDP'li Kaplan:"Cumhurbaşkanı ve Başbakan'ın 'hain' dediği muhalefet, makul şüpheye giriyor mu?"
Yeni Yargı Paketi
12:16
Kayıp' AB Fonları TBMM Gündemine Taşındı Sayıştay'ın AB fonları denetimi ile ortaya çıkan fonların takibinin yapılamaması Meclis gündemine taşındı.
10:03
09:22
Lüleburgaz'dan Kısa Kısa Lüleburgaz Kaymakamı Cemalettin Yılmaz, Kurban Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayımladı.
18:01
Kırklareli'de Kurban Bayramı Bayramlaşma töreni düzenlendi.
14:38
CHP Kırklareli Milletvekili Turgut Dibek: "Bayramlar İnsanların Birlik ve Beraberlik Duyguları... CHP Kırklareli Milletvekili Turgut Dibek, bayramların insanların birlik ve beraberlik duyguları içerisinde geçirdiği güzel günler olduğunu söyledi.
CHP Kırklareli Milletvekili Turgut Dibek: 'Bayramlar İnsanların Birlik ve Beraberlik Duyguları...
13:25
Yayla Bolluk Bereket Hasat ve Bağ Bozumu Şenliği Başladı 6. Uluslararası Kırklareli Yayla Bolluk Bereket Hasat ve Bağ Bozumu Şenliği başladı.
10:57
Kırklareli'nden Kısa Kısa Elektrik kesintisi.
Kırklareli'nden Kısa Kısa
21:55
6. Uluslararası Yayla Bolluk Bereket Hasat ve Bağ Bozumu Şenliği" "6. Uluslararası Yayla Bolluk Bereket Hasat ve Bağ Bozumu Şenliği"- Belediye Başkanı Kesimoğlu: "Geleneklerimize sahip çıkarak geleceğe ulaştırmayı hedefliyoruz"KIRKLARELİ (AA) - Kırklareli Belediyesince düzenlenen "6. Uluslararası Yayla Bolluk Bereket Hasat ve Bağ Bozumu Şenliği" kortej yürüyüşü ile başladı.
6. Uluslararası Yayla Bolluk Bereket Hasat ve Bağ Bozumu Şenliği'
20:03
6. Uluslararası Yayla Bolluk Bereket Hasat ve Bağ Bozumu Şenliği" Belediye Başkanı Kesimoğlu: "Geleneklerimize sahip çıkarak geleceğe ulaştırmayı hedefliyoruz"
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 27.01.2015 10:22:25. #1.13#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA TURGUT DİBEK HABERLERİ
[Hata Bildir]