SON DAKİKA TURGUT DİBEK HABERLERİ

Son Dakika Turgut Dibek Haberleri

  • 14:54 Turgut, Yeni Malatyaspor'a Desteğini Çekti Turgut, Yeni Malatyaspor'a Desteğini Çekti Malatyalı iş adamı Cemal Turgut, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada artık Yeni Malatyaspor’a destek vermeyeceğini söyledi.
  • 11:12 Turgut Özal Tıp Merkezi'nde Tedavi Gören Çocuklara Moral Desteği Turgut Özal Tıp Merkezi'nde Tedavi Gören Çocuklara Moral Desteği Malatya Büyükşehir Belediyesi tarafından İnönü Üniversitesi Turgut Özal Tıp Fakültesi’nde tedavi görmekte olan lösemili çocuklara ve ailelerine moral desteği sağlamak amacıyla “Biz de Varız Yanınızdayız” etkinliği düzenlendi.
  • 11:38 Ankara Turgut Özal Mahallesi'ne 2 Yeni Park Türkiye Cumhuriyeti’nin medar-ı iftiharlarını Ankara Yenimahalle’de unutulmaz kılan Yenimahalle Belediye Başkanı Fethi Yaşar, bu kez de Nobel Kimya Ödülü’nü kazanan ilk Türk Prof. Dr. Aziz Sancar ve Kıbrıs Harekatı Şehidi Piyade Onbaşı Salih Cibir’in isminin verildiği parkları Turgut Özal Mahallesi’nde hizmete açtı.
  • 14:10 Yazar ve Senarist Ahmet Turgut Okurlarıyla Buluştu Yazar ve Senarist Ahmet Turgut Okurlarıyla Buluştu Bu yıl kapılarını üçüncü kez kitapseverlere açan Adıyaman Kitap Günlerine katılarak okurlarıyla buluşan Yazar ve Senarist Ahmet Turgut, kitaplarını imzalayarak okurlarıyla sohbet etti.