00:4500
SON DAKİKA TURGUT DİBEK HABERLERİ

Son Dakika Turgut Dibek Haberleri


TURGUT DİBEK

Turgut Dibek, 2 Haziran 1966'da Kırklareli'de doğdu. Babasının adı Eyüp, annesinin adı Hayriye'dir. Avukat; İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesi'ni bitirdi. Kırklareli'de serbest avukat olarak çalıştı. Dibek, evli ve 2 çocuk babasıdır. ... Devamı

   

  CHP Bölge Toplantısı Edirne'de Düzenlenecek

  CHP Bölge Toplantısı Edirne'de Düzenlenecek

  Çanakkale, Tekirdağ, Kırklareli ve Edirne’nin içinde bulunduğu CHP Bölge Toplantısı Edirne’de yapılacak. (Dün 16:59)

   

  İstanbul Tahkim Merkezi Kuruluyor

  TBMM Genel Kurulunda, İstanbul Tahkim Merkezinin kurulmasına ilişkin kanun tasarısı görüşülüyor. (19 Kasım 2014 Çarşamba )

   

  Adalet Komisyonu'nda Tartışma

  Hukuk fakültesi mezunu olmayan idari yargıdaki hakim ve savcılarla Danıştay üyelerine sınavsız fakülteye giriş hakkı getiren düzenleme iktidar ve muhalefet milletvekilleri arasında tartışmaya neden oldu Muhalefet milletvekilleri, AK Parti'nin önergesiyle dün çıkarılan düzenlemenin tekrar getirilmesine tepki göstererek, komisyon toplantısını terk etti. (13 Kasım 2014 Perşembe )

   

  Yargı Paketi, Meclis Adalet Komisyonu'nda Kabul Edildi

  Türkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM) Adalet Komisyonu'nda, kamuoyunda 'yargı paketi' olarak bilinen 'Hakimler ve Savcılar Kanunu ile Bazı Kanun ve Kanun Hükmünde Kararnamelerde Değişiklik Yapılmasına Dair Kanun teklifi' kabul edildi. (13 Kasım 2014 Perşembe )

   

  Yargı Paketi Adalet Komisyonu'nda

  Adalet Bakanı Bozdağ: "Kobani bahane edilerek yapılan izinsiz gösteriler sonucu bin 598 şüpheli hakkında 73 soruşturma açıldı. (13 Kasım 2014 Perşembe )

   

  Yargı Paketi Adalet Komisyonu'nda

  Teklifin "Noterlerin, MİT ve Emniyet gibi istihbarat birimlerine istediği bilgi ve belgeleri vermesine yol açabileceği ifade edilen düzenleme" ile "idari yargıda görev yapan hakim ve savcıların hukuk fakültelerine sınavsız olarak yerleştirilmeleri" düzenlemesinden vazgeçildi "Adli yıl açılış törenlerinin. (12 Kasım 2014 Çarşamba )

   

 

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
21.11.2014 00:45:13. #1.11#