05:2400
SON DAKİKA TURGUT DİBEK HABERLERİ

Son Dakika Turgut Dibek Haberleri


TURGUT DİBEK

Turgut Dibek, 2 Haziran 1966'da Kırklareli'de doğdu. Babasının adı Eyüp, annesinin adı Hayriye'dir. Avukat; İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesi'ni bitirdi. Kırklareli'de serbest avukat olarak çalıştı. Dibek, evli ve 2 çocuk babasıdır. ... Devamı

   

  Maliye Bakanı Şimşek: 969 Bin 889 Mektup Gönderdik

  Maliye Bakanı Şimşek: 969 Bin 889 Mektup Gönderdik

  Maliye Bakanı Mehmet Şimşek, 2014 yılı içerisinde, mükelleflere, borçlarını ve yükümlülüklerini hatırlatıcı mahiyette 969 bin 889 mektup gönderildiğini bildirdi. (15 Ağustos 2014 Cuma )

   

  Maliye'den Vatandaşa "Borç" Mektubu

  Maliye Bakanı Mehmet Şimşek, 2014 yılı içerisinde mükelleflere, borçlarını ve yükümlülüklerini hatırlatıcı mahiyette olan ve bu borçlarını ödememeleri durumunda karşılaşacakları yasal müeyyidelere yer verilen toplam 969 bin 889 adet mektup gönderildiğini açıkladı. (15 Ağustos 2014 Cuma )

   

  Kırklarelilerden 'Atatürk Posteri' Tepkisi

  Kırklarelilerden "Atatürk Posteri" Tepkisi

  Kırklareli Belediyesi tarafından İstasyon Caddesi üzerine konulmak istenen Atatürk posterlerinin asılmasının engellendiği iddiasına Kırklarelililer tepki gösterdi. (13 Ağustos 2014 Çarşamba )

   

  Vali Konağı önündeki oturma eylemi -

  Vali Konağı önündeki oturma eylemi -

  Kırklareli'ndeki İstasyon Caddesi üzerine Atatürk resimleri ve panoları asılmak istendiği ancak Valiliğin polis tarafından bu düzenlemeyi engellediği iddiasının gerçeği yansıtmadığını bildirildi. (13 Ağustos 2014 Çarşamba )

   

  Kırklareli'nde Atatürk Posterine Polis Engeli

  Kırklareli'nde Atatürk Posterine Polis Engeli

  Kırklareli Valiliği, "İstasyon Caddesi üzerine Atatürk resimleri ve panoları asılmak istendiği ancak polis marifetiyle bu düzenleme engellendi." açıklamasında bulundu. (13 Ağustos 2014 Çarşamba )

   

  Milli Eğitim Bakanı Avcı Açıklaması

  Milli Eğitim Bakanı Avcı Açıklaması

  " 4 5 Ocak 2014 tarihlerinde yapılan Açıköğretim Lisesi Sınavları, sınav güvenliği açısından hazırlık aşaması tamamlanıncaya kadar her türlü güvenlik tedbiri alınarak sağlıklı bir şekilde yürütülmüştür" (06 Ağustos 2014 Çarşamba )

   

  Milli Eğitim Bakanı Açık Öğretim Sınavı ile İlgili İddialara Yanıt Verdi

  Milli Eğitim Bakanı Nabi Avcı, açık öğretim sınavı kitapçığının özel bir matbaada basıldığı iddialarına ilişkin, "4-5 Ocak 2014 tarihlerinde yapılan Açıköğretim Lisesi Sınavları da sınav güvenliği açısından hazırlık aşaması tamamlanıncaya kadar her türlü güvenlik tedbiri alınarak sağlıklı bir şekilde yürütülmüştür" dedi. (06 Ağustos 2014 Çarşamba )

   

  Küçükbaş hayvan ölümleri -

  Küçükbaş hayvan ölümleri -

  Kırklareli Gıda, Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü, besicileri "mavi dil hastalığı"na karşı bilgilendirdi. (04 Ağustos 2014 Pazartesi )

   

  Kırklareli'nde Ramazan Bayramı

  Lüleburgaz'da, bayramlaşma töreni düzenlendi. (29 Temmuz 2014 Salı )

   

  Ramazan Bayramı

  CHP Kırklareli Milletvekili Dibek: "Bayramlar, hoşgörü ve paylaşımın en güzel örneklerinin sergilendiği kutsal günlerimizdir" (28 Temmuz 2014 Pazartesi )

   

  CHP'li Dibek: İhraç Edilen Düveler Kimlere Verildi?

  CHP Kırklareli Milletvekili Turgut Dibek, 2 Haziran'da Kırklareli'nden Azerbaycan'a yapılan ihracatla gönderilen damızlık düvelerin kimlere verildiğini sordu. (25 Temmuz 2014 Cuma )

   

  Aa'dan Taraf'ın İddialarına Yalanlama

  "Türk basın tarihine kara leke olarak geçecek Taraf gazetesinin bu habercilik tarzının bugünlerde tekrar etmesinin nedeni yaklaşan Cumhurbaşkanlığı seçimleridir. (24 Temmuz 2014 Perşembe )

   

 

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
21.08.2014 05:24:51. #1.13#