06:4500
SON DAKİKA TURGUT DİBEK HABERLERİ

Son Dakika Turgut Dibek Haberleri


TURGUT DİBEK

Turgut Dibek, 2 Haziran 1966'da Kırklareli'de doğdu. Babasının adı Eyüp, annesinin adı Hayriye'dir. Avukat; İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesi'ni bitirdi. Kırklareli'de serbest avukat olarak çalıştı. Dibek, evli ve 2 çocuk babasıdır. ... Devamı

   

  29 Ekim Cumhuriyet Bayramı

  29 Ekim Cumhuriyet Bayramı- Bayram dolayısıyla Kırklareli ve Niğde'de etkinlikler düzenlendiKIRKLARELİ/NİĞDE (AA) - Kırklareli ve Niğde'de 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı dolayısıyla etkinlikler düzenlendiKırklareli Belediyesi'nce Cumhuriyetin 91. yıl dönümü etkinlikleri kapsamında "Cumhuriyet Yürüyüşü" gerçekleştirildi. (29 Ekim 2014 Çarşamba )

   

  29 Ekim Cumhuriyet Bayramı

  Bayram dolayısıyla Kırklareli ve Niğde'de etkinlikler düzenlendi. (29 Ekim 2014 Çarşamba )

   

  29 Ekim Cumhuriyet Bayramı

  Kırklareli Belediyesi'nce Cumhuriyetin 91. yıl dönümü etkinlikleri kapsamında "Cumhuriyet Yürüyüşü" düzenlendi. (29 Ekim 2014 Çarşamba )

   

 

  Kırklareli Belediyesinin, Vali Konağı Önüne Yapmak İstediği Kaide

  Belediye Başkanı Kesimoğlu: "Bizim duruşumuz asla devlete karşı değil" (12 Eylül 2014 Cuma )

   

  Kırklareli Belediye Başkanı Kesimoğlu: Vali Telefonlarımı Açmıyor

  Kırklareli Belediye Başkanı Kesimoğlu: Vali Telefonlarımı Açmıyor

  CHP'li Mehmet Siyam Kesimoğlu, Atatürk posterlerinin asılacağı panonun yapımına engel olan Kırklareli Valisi Mustafa Yaman'ın telefonlarını açmadığını söyledi. (12 Eylül 2014 Cuma )

   

  Kesimoğlu'' Bizim Duruşumuz Asla Devlete Karşı Değil''

  Kırklareli Belediyesi tarafından İstasyon Caddesine yaptırılmak istenen Atatürk Kaidelerinin 6'sı tamamlandı. (12 Eylül 2014 Cuma )

   

  Adalet Bakanı'ndan ODTÜ Yanıtı

  Adalet Bakanı Bekir Bozdağ, tutuklu ODTÜ öğrencileri İlhan Kaya ve Barış Önal ile görüşmek için Sincan 1 Nolu F Tipi Cezaevine gelen öğrencilerin "gardiyanlar tarafından dövüldüğü" iddiasına ilişkin, disiplin soruşturmasında ilgili cezaevi personeli hakkında "Disiplin tertibine yer olmadığına" dair karar verildiğini bildirdi. (10 Eylül 2014 Çarşamba )

   

  CHP'nin 91'inci Kuruluş Yıl Dönümü

  CHP'nin 91'inci Kuruluş Yıl Dönümü

  CHP Kırklareli Milletvekili Dibek: "Cumhuriyet Halk Partisi, Türkiye Cumhuriyeti'nin kurulmasında ve Türk siyasi tarihinin oluşmasında birincil rol oynamıştır" (09 Eylül 2014 Salı )

   

  CHP Kurultayında PM İçin Vekillerden Rekor Başvuru

  CHP'nin 18. Olağanüstü Kurultayının 2. gününde 60 kişilik Parti Meclisi için rekor başvuru oldu. (06 Eylül 2014 Cumartesi )

   

  CHP Kurultayında Başvurular Alındı, Seçime Geçildi

  CHP'nin 18. Olağanüstü Kurultayında PM üyeliği için 474, Yüksek Disiplin Kurulu için 98, Bilim, Yönetim ve Kültür Platformu için 12 başvuru yapıldığı açıklandı. (06 Eylül 2014 Cumartesi )

   

  CHP Kurultayında Pm Listesi Matbaaya Gitti

  PM için başvuran isimlerden bazıları şöyle:Umut AkdoğanYakup AkkayaZeki AlçınMuğla Milletvekili Ömer Süha AldanMersin Milletvekili Aytuğ Atıcıİzmir Milletvekili Mustafa BalbayAli BalkızEskişehir Milletvekili Süheyl BatumBenan BaykalHakan BayrakçıEnis BerberoğluCHP Genel Başkan Yardımcısı Tekin BingölTrabzon. (06 Eylül 2014 Cumartesi )

   

  CHP Kırklareli Milletvekili Dibek'ten 30 Ağustos Mesajı

  CHP Kırklareli Milletvekili Dibek'ten 30 Ağustos Mesajı

  CHP Kırklareli Milletvekili Turgut Dibek, 30 Ağustos Zafer Bayramı mesajında Türk ulusunun tarih boyunca onuruyla yaşadığını, özgürlüğünden ödün vermediğini ifade etti. (29 Ağustos 2014 Cuma )

   

  Maliye Bakanı Şimşek: 969 Bin 889 Mektup Gönderdik

  Maliye Bakanı Şimşek: 969 Bin 889 Mektup Gönderdik

  Maliye Bakanı Mehmet Şimşek, 2014 yılı içerisinde, mükelleflere, borçlarını ve yükümlülüklerini hatırlatıcı mahiyette 969 bin 889 mektup gönderildiğini bildirdi. (15 Ağustos 2014 Cuma )

   

  Maliye'den Vatandaşa "Borç" Mektubu

  Maliye Bakanı Mehmet Şimşek, 2014 yılı içerisinde mükelleflere, borçlarını ve yükümlülüklerini hatırlatıcı mahiyette olan ve bu borçlarını ödememeleri durumunda karşılaşacakları yasal müeyyidelere yer verilen toplam 969 bin 889 adet mektup gönderildiğini açıkladı. (15 Ağustos 2014 Cuma )

   

  Kırklarelilerden 'Atatürk Posteri' Tepkisi

  Kırklarelilerden "Atatürk Posteri" Tepkisi

  Kırklareli Belediyesi tarafından İstasyon Caddesi üzerine konulmak istenen Atatürk posterlerinin asılmasının engellendiği iddiasına Kırklarelililer tepki gösterdi. (13 Ağustos 2014 Çarşamba )

   

  Vali Konağı önündeki oturma eylemi -

  Vali Konağı önündeki oturma eylemi -

  Kırklareli'ndeki İstasyon Caddesi üzerine Atatürk resimleri ve panoları asılmak istendiği ancak Valiliğin polis tarafından bu düzenlemeyi engellediği iddiasının gerçeği yansıtmadığını bildirildi. (13 Ağustos 2014 Çarşamba )

   

  Kırklareli'nde Atatürk Posterine Polis Engeli

  Kırklareli'nde Atatürk Posterine Polis Engeli

  Kırklareli Valiliği, "İstasyon Caddesi üzerine Atatürk resimleri ve panoları asılmak istendiği ancak polis marifetiyle bu düzenleme engellendi." açıklamasında bulundu. (13 Ağustos 2014 Çarşamba )

   

  Milli Eğitim Bakanı Avcı Açıklaması

  Milli Eğitim Bakanı Avcı Açıklaması

  " 4 5 Ocak 2014 tarihlerinde yapılan Açıköğretim Lisesi Sınavları, sınav güvenliği açısından hazırlık aşaması tamamlanıncaya kadar her türlü güvenlik tedbiri alınarak sağlıklı bir şekilde yürütülmüştür" (06 Ağustos 2014 Çarşamba )

   

  Milli Eğitim Bakanı Açık Öğretim Sınavı ile İlgili İddialara Yanıt Verdi

  Milli Eğitim Bakanı Nabi Avcı, açık öğretim sınavı kitapçığının özel bir matbaada basıldığı iddialarına ilişkin, "4-5 Ocak 2014 tarihlerinde yapılan Açıköğretim Lisesi Sınavları da sınav güvenliği açısından hazırlık aşaması tamamlanıncaya kadar her türlü güvenlik tedbiri alınarak sağlıklı bir şekilde yürütülmüştür" dedi. (06 Ağustos 2014 Çarşamba )

   

  Küçükbaş hayvan ölümleri -

  Küçükbaş hayvan ölümleri -

  Kırklareli Gıda, Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü, besicileri "mavi dil hastalığı"na karşı bilgilendirdi. (04 Ağustos 2014 Pazartesi )

   

  Kırklareli'nde Ramazan Bayramı

  Lüleburgaz'da, bayramlaşma töreni düzenlendi. (29 Temmuz 2014 Salı )

   

  Ramazan Bayramı

  CHP Kırklareli Milletvekili Dibek: "Bayramlar, hoşgörü ve paylaşımın en güzel örneklerinin sergilendiği kutsal günlerimizdir" (28 Temmuz 2014 Pazartesi )

   

  CHP'li Dibek: İhraç Edilen Düveler Kimlere Verildi?

  CHP Kırklareli Milletvekili Turgut Dibek, 2 Haziran'da Kırklareli'nden Azerbaycan'a yapılan ihracatla gönderilen damızlık düvelerin kimlere verildiğini sordu. (25 Temmuz 2014 Cuma )

   

  Aa'dan Taraf'ın İddialarına Yalanlama

  "Türk basın tarihine kara leke olarak geçecek Taraf gazetesinin bu habercilik tarzının bugünlerde tekrar etmesinin nedeni yaklaşan Cumhurbaşkanlığı seçimleridir. (24 Temmuz 2014 Perşembe )

   

  Arınç: Anadolu Ajansının Gazetelerden Takibi Yapılan Alacağı Yaklaşık 1 Milyon 228 Bin Tl

  Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç, Anadolu Ajansının, ulusal yayın yapan gazetelerden 2013 yılından kalan vadesi geçmiş ve takibi yapılan alacağının yaklaşık 1 milyon 228 bin TL olduğunu belirterek, "Abonelik bedellerini ödemedikleri gerekçesiyle, ulusal yayın yapan 1 gazetenin abonelik iptali gerçekleştirilmiş, 2 gazetenin de yayınları kesilmiştir" dedi. (24 Temmuz 2014 Perşembe )

   

  CHP'li Dibek'ten 24 Temmuz Basın Bayramı Mesajı

  CHP'li Dibek'ten 24 Temmuz Basın Bayramı Mesajı

  CHP Kırklareli Milletvekili Turgut Dibek, 24 Temmuz Basın Bayramı dolayısıyla mesaj yayımladı. (24 Temmuz 2014 Perşembe )

   

  İsrail'in Gazze'ye Saldırısı

  İsrail'in Gazze'ye Saldırısı

  Bakanlar Kurulu'nun, 3 günlük yas ilan edilmesi kararı doğrultusunda Kırklareli'nde bayraklar yarıya indirildi CHP Kırklareli Milletvekili Dibek: "İsrail'in Gazze'ye yönelik saldırılarını kınıyorum" (22 Temmuz 2014 Salı )

   

  Avukatlar Soruşturma Dosyasını Göremeyecek

  AK Parti Kırıkkale Milletvekili Ramazan Can tarafından Türkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM) Başkanlığı'na verilen 'Ceza Muhakemesi Kanununda Değişiklik Yapılması Hakkında Kanun Teklifi', Adalet Komisyonu'nda kabul edildi. (16 Temmuz 2014 Çarşamba )

   

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
01.11.2014 06:45:20. #1.11#