SON DAKİKA TÜRK HABER SEN HABERLERİ

Son Dakika Türk Haber Sen Haberleri

09:14
Bozüyük'ten Kısa Kısa Bursa'dan yola çıkarak 2 günde yaklaşık 160 kilometre yürüyerek Bozüyük ilçesine gelen Türk Haber-Sen üyesi 4 postacı, geceyi PTT şubesi bahçesine kurdukları çadırda geçirdi.
13:06
Postacılar Yıpranma Hakkı İçin Ankara'ya Yürüyür PTT'nın anonim şirket olmasını protesto eden Türk Haber-Sen Bursa Şubesi üyesi 4 postacı, seslerini duyurmak için Ankara'ya yürümeye başladı.
Postacılar Yıpranma Hakkı İçin Ankara'ya Yürüyür
13:01
Sırt Çantasıyla Ankara'ya Yürüyecekler PTT'nin anonim şirket olmasına karşı çıkan PTT çalışanları, 20'şer kiloluk sırt çantalarıyla Ankara'ya doğru yola çıktı.
Sırt Çantasıyla Ankara'ya Yürüyecekler
11:50
Postacı Ankara'ya Yürüyüşe Geçti Bursa'da, postacıların Türkiye'nin en ücra köşelerine bile hizmet verdiğini belirten 4 PTT çalışanı Ankara'ya yürüyüşe geçti.
Postacı Ankara'ya Yürüyüşe Geçti
15:36
Akil İnsanlar Heyeti'ne Protesto Akil İnsanlar Heyeti Karadeniz Bölgesi Grubu, Zonguldak'ta Karaelmas Gazeteciler Derneği çıkışında bir grup sendikacının tepkisiyle karşılaştı.
Akil İnsanlar Heyeti'ne Protesto
15:09
Memurlar Emeklilikte Maaş Adaleti İstedi Türkiye Kamu-Sen Balıkesir İl Temsilcisi ve Türk Sağlık-Sen Şube Başkanı Mustafa Koç, devlet memurlarının çalışırken aldığı maaş ile emekli olduktan sonra aldıkları maaş arasında büyük farklılıkların bulunduğunu belirnterek bunun giderilmesini...
Memurlar Emeklilikte Maaş Adaleti İstedi
14:23
Postacıların 'CİS' İsyanı Postacıların çalışıp çalışmadığını kontrol etmek için üzerlerine takılan 'CİS', PTT çalışanlarının tepkisini çekti.
Postacıların 'CİS' İsyanı
18:52
PTT Çalışanları, Afyonkarahisar'da İş Bıraktı Afyonkarahisar'da, "Posta Hizmetleri Kanunu Tasarısı'nın" geri çekilmesini isteyen, Posta Telgraf Teşkilatı (PTT) çalışanları bir günlük iş bırakma eylemi yaptılar.
PTT Çalışanları, Afyonkarahisar'da İş Bıraktı
17:06
Antalya Bürosu'nun Bölge Haberleri (6) Foto.FETHİYE'de küçük yaştaki çocuklara uygulamalı trafik eğitimi verilmesi için yapılan 'Trafik Eğitim Parkı' hizmete açıldı.
Antalya Bürosu'nun Bölge Haberleri (6)
16:54
PTT Çalışanlarından, PTT'nin Özelleştirilmesine Tepki Türk Haber-Sen, Birlik Haber-Sen ve Haber-Sen ve üyeleri, PTT'nin özelleştirilmesine tepki göstererek, grev yaptı.
PTT Çalışanlarından, PTT'nin Özelleştirilmesine Tepki
16:26
PTT'de İş Bırakma Eylemi Siirt'te haberleşme iş kolunda faaliyet yürüten sendika çalışanları, Posta Hizmetleri Kanunu Tasarısı'nı protesto etti.
PTT'de İş Bırakma Eylemi
15:46
PTT'nin Kanun Tasarısı Geri Çekilsin Çağrısı Posta emekçileri PTT'nin Kanun Tasarısı'nın geri çekilmesi talebiyle bir gün süreyle iş bıraktı.
PTT'nin Kanun Tasarısı Geri Çekilsin Çağrısı
15:44
PTT Çalışanları, Kızılay'a Yürüdü Başkent'te bir günlük iş bırakma eylemi yapan PTT çalışanları, PTT AŞ Yasa Tasarısı'nın geri çekilmesini istedi.
PTT Çalışanları, Kızılay'a Yürüdü
15:29
Grevdeki PTT Çalışanlarından Davullu Zurnalı Eylem Posta Hizmetleri Kanunu Tasarısı'nın geri çekilmesi için iş bırakan PTT çalışanları, Sirkeci davullu zurnalı eylem yaptı.
Grevdeki PTT Çalışanlarından Davullu Zurnalı Eylem
15:25
Çaycuma'da PTT Çalışanları İş Bıraktı Çaycuma İlçesinde PTT çalışanları, PTT'yi Anonim Şirket haline dönüştüren yasa tasarısının geri çekilmesi için tam gün iş bıraktı.
Çaycuma'da PTT Çalışanları İş Bıraktı
15:21
Bilecik'ten Kısa Kısa Bilecik Şeyh Edebali Üniversitesi'nde 49.Kütüphane Haftası etkinlikleri kapsamında "Kitap Okuma Etkinliği" gerçekleştirildi.
14:56
PTT Çalışanları Davul ve Zurnayla Yürüdü Yaklaşık 2 bin PTT çalışanı Karaköy İskelesi'nde toplandı.
PTT Çalışanları Davul ve Zurnayla Yürüdü
14:40
PTT'de Bir Günlük Grev İşe Yaradı İzmir'de PTT'nin anonim şirkete dönüştürülmesi için hazırlanan yasa tasarısının geri çekilmesi için çalışanlar eylem yaptı.
PTT'de Bir Günlük Grev İşe Yaradı
14:39
PTT Çalışanlarından "İş Bırakma Eylemi" Memur-Sen'e bağlı Birlik Haber Sen ve Kamu-Sen'e bağlı Türk Haber Sendikalarına bağlı PTT çalışanları 1 saatlik iş bırakma eylemi düzenledi.
PTT Çalışanlarından 'İş Bırakma Eylemi'
14:20
Hatay PTT Çalışanlarından İş Bırakma Eylemi PTT çalışanları, TBMM'de görüşülecek "PTT A.Ş.Kanun Tasarısı'nın geri çekilmesi için bir günlük iş bırakma eylemi yaptı."
14:17
Bartın Haber-Sen'den 'Ptt A.Ş.' Basın Açıklaması Bartın Haber-Sen Şubesi tarafından PTT'nin özelleştirilmesiyle ilgili bir bası açıklaması yapıldı.
Bartın Haber-Sen'den 'Ptt A.Ş.' Basın Açıklaması
14:11
Tek Başına Eylem Yaptı iş bırakma eylemi yaptı.
Tek Başına Eylem Yaptı
14:05
Posta Hizmetleri Kanunu Tasarısı Kars'ta PTT çalışanları Posta Hizmetleri Kanunu Tasarısı'nın geri çekilmesi bir günlük iş bırakma eylemi yaptı.
Posta Hizmetleri Kanunu Tasarısı
13:51
PTT Çalışanlarından İş Bırakma Eylemi Zonguldak'ta, PTT çalışanları davul, zurna eşliğinde halay çekerek iş bırakma eylemi yaptı.
PTT Çalışanlarından İş Bırakma Eylemi
13:30
İzmir'de PTT Çalışanları İş Bıraktı İzmir'de PTT çalışanları "Posta Hizmetleri Kanun Tasarısı"nın geri çekilmesi istemiyle bir günlük iş bırakma eylemi yaptı.
13:26
Bursa'da PTT Çalışanlarından Yasa Tasarısına Karşı Eylem Bursa'da PTT A.Ş.Kanun Tasarısı'nı eleştiren kurum çalışanları, Heykel Merkez Postanesi önünde eylem yaptı.
Bursa'da PTT Çalışanlarından Yasa Tasarısına Karşı Eylem
13:15
Alanya'da PTT Çalışanları İş Bırakma Eylemi Yaptı PTT'nin meclise verilen kanun tasarısıyla AŞ yapılmak istenmesine tepkiler sürerken, Alanya'da iş bırakma eylemi yapıldı.
Alanya'da PTT Çalışanları İş Bırakma Eylemi Yaptı
13:06
Türk Haber Sen Kırşehir Temsilciliği Eylemde Merkez PTT önünde toplanan bazı çalışanlar, Posta Hizmetleri Kanun Tasarısı'nı protesto etti.
Türk Haber Sen Kırşehir Temsilciliği Eylemde
13:05
PTT Çalışanlarından İş Bırakma Eylemi PTT çalışanları davul, zurna eşliğinde halay çekerek iş bırakma eylemi yaptı.
PTT Çalışanlarından İş Bırakma Eylemi
12:50
PTT Çalışanlarından Özelleştirme Eylemi Zonguldak'ta ve Ereğli İlçesi'nde PTT çalışanları, özelliştirmeye karşı yapılan ülke genelindeki 1 günlük iş bırakma eylemine destek verdi.
PTT Çalışanlarından Özelleştirme Eylemi
12:42
Posta Emekçileri Tüm Yurtta İş Bıraktı Posta emekçileri PTT A Posta emekçileri PTT A.Ş.Kanun Tasarısı'nın geri çekilmesi talebiyle tüm PTT işyerlerinde bir gün süreyle iş bıraktı.
Posta Emekçileri Tüm Yurtta İş Bıraktı
12:39
PTT Çalışanlardan İş Bırakma Eylemi PTT çalışanları, PTT A.Ş Yasa Tasarısı'nın geri çekilmesi için ülke genelinde bir günlük iş bırakma eylemi yaptı.
PTT Çalışanlardan İş Bırakma Eylemi
12:35
PTT Çalışanlarından İş Bırakma Eylemi (TBMM) görüşülmeye başlanacak "PTT A.Ş.Kanun Tasarısı"nın geri çekilmesi için bir günlük iş bırakma eylemi yaptı.
PTT Çalışanlarından İş Bırakma Eylemi
12:26
PTT Eylemi Nedeniyle Kuyruk Oluşturdular PTT'nin Anonim Şirkete dönüştürülmesiyle ilgili tasarının Meclis'ten geri çekilmesi için uzun kuyruklar oluşturdular.
PTT Eylemi Nedeniyle Kuyruk Oluşturdular
12:25
Kars'ta PTT Çalışanları İş Bıraktı Kars'ta PTT çalışanları, PTT'ye yönelik yasa tasarısını 1 günlük iş bırakma eylemi ile protesto etti.
Kars'ta PTT Çalışanları İş Bıraktı
12:18
Postacılar İş Bıraktı, Davul Zurna Eşliğinde Göbek Attı Zonguldak'ın Ereğli ilçesinde PTT'nin Anonim Şirkete dönüştürülmesi girişimlerine tepki gösteren PTT çalışanları, bir günlük iş bırakma eylemi yaptı.
Postacılar İş Bıraktı, Davul Zurna Eşliğinde Göbek Attı
12:14
Zonguldak PTT Çalışanları, Davullu Zurnalı İş Bırakma Eylemi Yaptı Zonguldak'ta PTT çalışanlarının iş bırakma eylemi, renkli görüntülere sahne oldu.
Zonguldak PTT Çalışanları, Davullu Zurnalı İş Bırakma Eylemi Yaptı
12:12
Amasya'da PTT Çalışanlarından İş Bırakma Eylemi Amasya'da PTT çalışanları, kurumun anonim şirket olacağı yönündeki iddialar üzerine bir günlük iş bırakma eylemi başlattı.
Amasya'da PTT Çalışanlarından İş Bırakma Eylemi
12:11
Bitlis'te PTT Çalışanlarından İş Bırakma Eylemi Bitlis'te, PTT çalışanları Türkiye Büyük Millet Meclisi'nde (TBMM) görüşülmeye başlanacak olan PTT A.Ş.Kanun Tasarısı'nın geri çekilmesi için bir günlük iş bırakma eylemi yaptı.
Bitlis'te PTT Çalışanlarından İş Bırakma Eylemi
12:10
Sendikalar PTT'nin AŞ Olmasını İstemiyor KESK, BASK ve Kamu-Sen konfederasyonlarına bağlı PTT çalışanları, PTT'nin Anonim Şirket (AŞ) olmasına karşı çıkmak için davullu-zurnalı basın açıklaması düzenlediler.
Sendikalar PTT'nin AŞ Olmasını İstemiyor
11:56
Mersin'de 'Ptt A.Ş.'ye Hayır' Eylemi Mersin'de PTT çalışanları, TBMM'de görüşülecek PTT A.Ş.Kanun Tasarısı'nın geri çekilmesini istedi.
Mersin'de 'Ptt A.Ş.'ye Hayır' Eylemi
11:50
PTT Çalışanlarından İş Bırakma Eylemi Antalya'da, PTT A.Ş.Kanun Tasarısı'na karşı çıkan PTT çalışanları iş bırakma eylemi yaptı.
PTT Çalışanlarından İş Bırakma Eylemi
11:19
PTT Çalışanlarından İş Bırakma Eylemi Mersin'de PTT çalışanları, bugün TBMM'de görüşülmeye başlanacak olan PTT A.Ş.Kanun Tasarısı'nın geri çekilmesi için bir günlük iş bırakma eylemi yaptı.
PTT Çalışanlarından İş Bırakma Eylemi
10:04
PTT Çalışanları İş Bıraktı, Kurum Önünde Halay Çekti PTT'nin yasa tasarısıyla anonim şirket haline döneceğini savunan 4 ayrı sendika üyesi bir grup memur, PTT jönünde eylem yaptı.
PTT Çalışanları İş Bıraktı, Kurum Önünde Halay Çekti
16:16
Ptt Grevi, Ankara'da Eyleme Dönüşecek PTT A PTT A.Ş.Yasa Tasarısı'nı protesto etmek amacıyla yarın ülke çapında iş bırakacak olan posta çalışanları, Ankara'da da iş yerlerini terk ederek TBMM Dikmen kapısı önünde eylem yapacak.
14:33
PTT Çalışanları 27 Mart'ta İş Bırakacak Zonguldak'ta PTT çalışanları bir günlüğüne iş bırakma eylemi yapacak.
PTT Çalışanları 27 Mart'ta İş Bırakacak
12:49
Posta Hizmetleri Kanun Tasarısı Bağımsız Haber-Sen Genel Başkanı Resul Akay, Meclis'te görüşmeleri devam eden "Posta Hizmetleri Kanun Tasarısı"nın geri çekilmesi için bir günlük iş bırakma eylemi yapılacağını bildirdi.
12:00
Tüm PTT İşyerlerinde Yarın Grev Var Posta çalışanları yarın ülke çapında tüm PTT işyerlerinde bir gün süreyle iş bırakacak.
15:28
TES Salonu Sığmadı Türk Eğitim-Sen 1 Nolu Şubesi 2. Dayanışma Gecesi düzenledi.
TES Salonu Sığmadı
14:49
Öğretmenler Türk Eğitim-Sen'in Dayanışma Gecesinde Buluştu Balıkesir'de öğretmenler Türkiye Kamu-Sen'e bağlı Türk Eğitim-Sen'in düzenlediği geleneksel dayanışma gecesinde bir araya geldi.
Öğretmenler Türk Eğitim-Sen'in Dayanışma Gecesinde Buluştu
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 02.02.2015 03:47:29. #1.12#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA TÜRK HABER SEN HABERLERİ
[Hata Bildir]