SON DAKİKA TÜRK TABİPLER BİRLİĞİ HABERLERİ

Son Dakika Türk Tabipler Birliği Haberleri

12:30
Antalya Tabip Odası Yeni Başkanını Belirledi Antalya Tabip Odası Yönetim Kurulu, yaptığı ilk toplantıda Prof. Dr. Ertan Yılmaz'ı Yönetim Kurulu Başkanı olarak belirledi.
Antalya Tabip Odası Yeni Başkanını Belirledi
18:34
Zonguldak'ta Hayvan Deney Yönetmeliğine Tepki Zonguldak Hayvan Hakları Derneği Başkanı Evren Türeci Sezgin, Türk Tabipler Birliği'nin, Hayvan Deneyleri Etik Kurullarının Çalışma Usul ve Esaslarına Dair Yönetmeliğin yürütmesinin durdurulması ve iptali istemiyle Danıştay'a açtığı davaya müdahil olmak için Zonguldak Nöbetçi İdare Mahkemesi Başkanlığı'na dilekçe ile başvurdu.
14:46
Ttb'nin, Sahipsiz Hayvanlarla İlgili Danıştay'a Açtığı Dava Osmaniye'de hayvan hakları savunucusu Tülücü, sahipsiz hayvanların deneylerde kullanılmasını ön gören yönetmeliğin iptali ve yürütmenin durdurulması için açılan davaya müdahil oldu.
Ttb'nin, Sahipsiz Hayvanlarla İlgili Danıştay'a Açtığı Dava
15:00
Gezi Davasında Doktorlar Savunma Yaptı Gezi olayları sırasında Dolmabahçe'deki Bezmialem Valide Sultan Camii'nde yaralılara yardım eden 2 doktor, davanın 2. duruşmasında savunma yaptı.
Gezi Davasında Doktorlar Savunma Yaptı
14:24
Gezi Olayları Davasında Yargılanan Doktorlara Destek Eylemi Türk Tabipler Birliği Başkanı Özdemir Aktan, "Bugün burada yargılanan hükümettir, devlettir.
Gezi Olayları Davasında Yargılanan Doktorlara Destek Eylemi
14:06
Ttb'den Gezi Davasında Yargılanan İki Doktora Destek Türk Tabipler Birliği (TTB), Gezi olayları sırasında 2 Haziran gecesi Dolmabahçe Bezmialem Valide Sultan Camii'ne sığının yaralıları tedavi eden ve 255 sanıklı Gezi davasında 'suçluyu kayırma' ve 'ibadethaneyi kirletme' suçlamasıyla yargılanan Dr. Erenç Yasemin Dokudan ve Sercan Yüksel'e destek açıklaması yaptı.
12:40
1 Mayıs Gözaltıları İçin Adliye Önünde Açıklama 1 Mayıs'ta İstanbul'da gözaltına alınanlar adliyeye çıkartılırken, gözaltılarla ilgili Çağlayan'daki İstanbul Adliyesi önünde basın açıklaması yapıldı.
14:29
Disk Başkanı Kani Beko'dan 1 Mayıs Açıklaması DİSK Başkanı Kani Beko, Taksim’de kutlanmasına izin verilmeyen 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü nedeniyle çıkan olaylara ilişkin basın toplantısı düzenledi.
Disk Başkanı Kani Beko'dan 1 Mayıs Açıklaması
12:51
Sağlıkçıların Mesai Dışı Çalışması İçin Düzenleme Türkiye Kamu Hastaneleri Kurumunca, mesai dışı çalışma yapan personel için ek ödemeleri düzenleyen yönetmelik hükümlerinin yürütmesi durdurulduğu için yeni düzenleme yapıldı Mesai dışı çalışma yapan personel için mesai dışı tavan ek ödeme tutarı dikkate alınarak ve mesai dışı ek ödeme hesaplama formülleri kullanılarak ek ödeme hesaplanmayacak.
19:18
Aydın'da İşçi Bayramı Yağmur Altında Kutlandı Aydın'da 1 Mayıs Emek Dayanışma Günü, iki ayrı etkinlikle kutlandı.
Aydın'da İşçi Bayramı Yağmur Altında Kutlandı
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 30.01.2015 04:39:24. #1.13#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA TÜRK TABİPLER BİRLİĞİ HABERLERİ
[Hata Bildir]