SON DAKİKA TÜRKİYE BAROLAR BİRLİĞİ HABERLERİ

Son Dakika Türkiye Barolar Birliği Haberleri

 • 26 Mart 2017 00:27 Metin Feyzioğlu: Sandıktan Çıkacak Sonuç, Türkiye'nin Zaferi Olacak (2) Metin Feyzioğlu: Sandıktan Çıkacak Sonuç, Türkiye'nin Zaferi Olacak (2) HALAÇOĞLU: PADİŞAHLAR BİLE BU YETKİYE SAHİP DEĞİLDİTürkiye Barolar Birliği Başkanı Metin Feyzioğlu, eski milletvekili tarihçi Yusuf Halaçoğlu ve anayasa hukukçusu Süheyl Batum, Atatürkçü Düşünce Derneği tarafından Isparta'da düzenlenen 'Anayasa Değişikliğini Tartışıyoruz' konulu konferansa katıldı.
 • 26 Mart 2017 00:10 Anayasa Değişikliğini Tartışıyoruz Anayasa Değişikliğini Tartışıyoruz" Konferansı Türkiye Barolar Birliği (TBB) Başkanı Metin Feyzioğlu, 16 Nisan'da yapılacak anayasa değişikliği halk oylamasına ilişkin, "17 Nisan'ın zafer olması için 'evet' verenin de 'hayır' verenin de bu milletin ferdi olduğunu unutturmamamız lazım." dedi.
 • 25 Mart 2017 23:39 Feyzioğlu: 'Milletin Zaferidir' Diyecekler! Feyzioğlu: 'Milletin Zaferidir' Diyecekler! Türkiye Barolar Birliği (TBB) Başkanı Metin Feyzioğlu, 16 Nisan'daki referardumla ilgili olarak, "16'sı akşamı sandıktan hayır çıktığında Sayın Cumhurbaşkanımızın, Sayın Başbakanımızın ilk söyleyeceği şey, ben eminim ki 'Milletin zaferidir.
 • 25 Mart 2017 21:20 Halk Oylamasına Doğru Halk Oylamasına Doğru AK Parti Karabük İl Başkanı Timurçin Saylar, Türkiye Barolar Birliği (TBB) Genel Başkanı Metin Feyzioğlu'nun Karabük'te yaptığı açıklamalarla ilgili olarak, dedesinin döneminde duyduklarını, kendi belleğinde kalanları söylediğini belirtti.
 • 25 Mart 2017 20:20 Metin Feyzioğlu: Sandıktan Çıkacak Sonuç, Türkiye'nin Zaferi Olacak Metin Feyzioğlu: Sandıktan Çıkacak Sonuç, Türkiye'nin Zaferi Olacak TÜRKİYE Barolar Birliği (TBB) Başkanı Metin Feyzioğlu, 16 Nisan'daki referardumla ilgili olarak, "16'sı akşamı sandıktan hayır çıktığında Sayın Cumhurbaşkanımızın, Sayın Başbakanımızın ilk söyleyeceği şey, ben eminim ki 'Milletin zaferidir.
 • 25 Mart 2017 20:11 Eskişehir Metin Feyzioğlu: Sandıktan Çıkacak Sonuç, Türkiye'nin Zaferi Olacak Eskişehir Metin Feyzioğlu: Sandıktan Çıkacak Sonuç, Türkiye'nin Zaferi Olacak Metin Feyzioğlu: Sandıktan çıkacak sonuç, Türkiye'nin zaferi olacakTÜRKİYE Barolar Birliği (TBB) Başkanı Metin Feyzioğlu, 16 Nisan'daki referardumla ilgili olarak, "16'sı akşamı sandıktan hayır çıktığında Sayın Cumhurbaşkanımızın, Sayın Başbakanımızın ilk söyleyeceği şey, ben eminim ki...
 • 25 Mart 2017 19:53 Dha Yurt Bülteni - 17 Dha Yurt Bülteni - 17 Veysi Kaynak: Aynı tarihte ezanı yasaklayıp Dersim'i bombaladılar (2)'CERABLUS'TA 550 KÜRTAJ VAKASI GERÇEKLEŞTİRİLDİ'Başbakan Yardımcısı Veysi Kaynak, Pazarcık Cemevi'ni ziyaret ettikten sonra Kahramanmaraş'ta, Ak Parti Onikişubat İlçe Teşkilatı'nın 'Evet Ofisi'nin açılışına katıldı.
 • 25 Mart 2017 19:45 Metin Feyzioğlu: Sandıktan Çıkacak Sonuç, Türkiye'nin Zaferi Olacak Metin Feyzioğlu: Sandıktan Çıkacak Sonuç, Türkiye'nin Zaferi Olacak TÜRKİYE Barolar Birliği (TBB) Başkanı Metin Feyzioğlu, 16 Nisan'daki referardumla ilgili olarak, "16'sı akşamı sandıktan hayır çıktığında Sayın Cumhurbaşkanımızın, Sayın Başbakanımızın ilk söyleyeceği şey, ben eminim ki 'Milletin zaferidir.
 • 25 Mart 2017 08:36 Dha Yurt Bülteni - 1 Dha Yurt Bülteni - 1 1)CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN ANTALYA' DA MAÇ İZLEDİA Milli Futbol Takımı'nın 2018 FIFA Dünya Kupası Avrupa Elemeleri I Grubu'nda Finlandiya ile yaptığı maçı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan da izledi.
 • 25 Mart 2017 01:14 Bilecik - Metin Feyzioğlu Bilecik'te Sandalyeye Çıkıp Konuştu Bilecik - Metin Feyzioğlu Bilecik'te Sandalyeye Çıkıp Konuştu Metin Feyzioğlu Bilecik'te sandalyeye çıkıp konuştuTÜRİYE Barolar Birliği (TBB) Başkanı Metin Feyzioğlu, Bilecik'teki toplantıda iki sandalye üzerine çıkıp yaptığı konuşmasında, "Halk oylamasına sunulacak bir anayasa paketinin hiç kuşkusuz anlatılacak yeri halktır.
 • 25 Mart 2017 01:05 Dha Yurt Bülteni - 22 Dha Yurt Bülteni - 22 Kuşadası'nda bot faciası: 11 kaçak öldü (4)CESETLER İZMİR ADLİ TIP KURUMU'NDAAydın'ın Kuşadası İlçesi'nde, kaçakları taşıyan lastik botun batması sonucu yaşamını yitiren 11 kişinin cesetleri, İzmir Adli Tıp Kurumu'nun morguna getirildi.
 • 25 Mart 2017 00:18 Metin Feyzioğlu Bilecik'te Sandalyeye Çıkıp Konuştu Metin Feyzioğlu Bilecik'te Sandalyeye Çıkıp Konuştu TÜRİYE Barolar Birliği (TBB) Başkanı Metin Feyzioğlu, Bilecik'teki toplantıda iki sandalye üzerine çıkıp yaptığı konuşmasında, "Halk oylamasına sunulacak bir anayasa paketinin hiç kuşkusuz anlatılacak yeri halktır.
 • 24 Mart 2017 16:01 Bakan Kılıç: Avrupa Yalan Konuşuyor Bakan Kılıç: Avrupa Yalan Konuşuyor Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, bir süredir Türkiye'de 16 Nisan'da gerçekleştirilecek halk oylamasına yönelik 'hayır' kampanyası yürüten Avrupa ülkelerini "dürüst bir yaklaşım içinde olmamakla ve yalan konuşmakla" suçladı.
 • 24 Mart 2017 15:47 Bakan Çağatay Kılıç: Bakan Çağatay Kılıç: "Avrupa Yalan Konuşuyor" Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, bir süredir Türkiye’de 16 Nisan’da gerçekleştirilecek halkoylamasına yönelik ‘hayır’ kampanyası yürüten Avrupa ülkelerini “dürüst bir yaklaşım içinde olmamakla ve yalan konuşmakla” suçladı.
 • 24 Mart 2017 01:31 Dha Yurt Bülteni - 17 Dha Yurt Bülteni - 17 Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Fatma Betül Sayan Kaya, Fethiye ve Seydikemer'de vatandaşlara seslendi - EKBAKAN KAYA'DAN GENÇLERE ÖVGÜFethiye İlçesi'ndeki ziyaretlerinin ardından Muğla'ya gelen Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Fatma Betül Sayan Kaya, Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi'nde...
 • 24 Mart 2017 00:19 Feyzioğlu: Yeni Anayasa Küresel Kuklacıların Oyunu Feyzioğlu: Yeni Anayasa Küresel Kuklacıların Oyunu Türkiye Barolar Birliği (TBB) Başkanı Metin Feyzioğlu, yeni anayasa değişikliğinin küresel kuklacıların yeni bir oyunu olduğunu belirterek, "Biz sayın Cumhurbaşkanımızın 2010'da yanıltılmış olmasına çok üzülmüş ve bundan çok çekmiş bir millet olarak...
 • 23 Mart 2017 23:34 TBB Başkanı Feyzioğlu: Yeni Anayasa Küresel Kuklacıların Oyunu TBB Başkanı Feyzioğlu: Yeni Anayasa Küresel Kuklacıların Oyunu TÜRKİYE Barolar Birliği (TBB) Başkanı Metin Feyzioğlu, yeni anayasa değişikliğinin küresel kuklacıların yeni bir oyunu olduğunu belirterek, "Biz sayın Cumhurbaşkanımızın 2010'da yanıltılmış olmasına çok üzülmüş ve bundan çok çekmiş bir millet olarak bir kez daha zat-ı alilerinin...
 • 23 Mart 2017 23:32 Karabük TBB Başkanı Feyzioğlu: Yeni Anayasa Küresel Kuklacıların Oyunu Karabük TBB Başkanı Feyzioğlu: Yeni Anayasa Küresel Kuklacıların Oyunu TBB Başkanı Feyzioğlu: Yeni anayasa küresel kuklacıların oyunuTÜRKİYE Barolar Birliği Başkanı Metin Feyzioğlu, yeni anayasa değişikliğinin küresel kuklacıların yeni bir oyunu olduğunu belirterek, "Biz sayın Cumhurbaşkanımızın 2010'da yanıltılmış olmasına çok üzülmüş ve bundan çok çekmiş bir...
 • 23 Mart 2017 23:27 TBB Başkanı Feyzioğlu: Yeni Anayasa Küresel Kuklacıların Oyunu TBB Başkanı Feyzioğlu: Yeni Anayasa Küresel Kuklacıların Oyunu TÜRKİYE Barolar Birliği (TBB) Başkanı Metin Feyzioğlu, yeni anayasa değişikliğinin küresel kuklacıların yeni bir oyunu olduğunu belirterek, "Biz sayın Cumhurbaşkanımızın 2010'da yanıltılmış olmasına çok üzülmüş ve bundan çok çekmiş bir millet olarak bir kez daha zat-ı alilerinin...
 • 23 Mart 2017 11:56 Kahramanmaraş'ta, 6 Avukat Tutuklandı, Baro Başkanı Serbest Bırakıldı Kahramanmaraş'ta, 6 Avukat Tutuklandı, Baro Başkanı Serbest Bırakıldı FETHULLAHÇI Terör Örgütü/ Paralel Devlet Yapılanması (FETÖ/PDY) soruşturması kapsamında dün gözaltına alınan 6 avukat tutuklandı, Baro Başkanı Vahit Bağcı ise adli kontrol kararıyla serbest bırakıldı.
 • 23 Mart 2017 10:06 Bakan Bozdağ'dan Türkiye Barolar Birliğine Eleştiri Bakan Bozdağ'dan Türkiye Barolar Birliğine Eleştiri Adalet Bakanı Bekir Bozdağ, "Maalesef Barolar Birliği ve diğer bazı birlikler, kanunların kendilerine tayin ettiği sınırların dışında işler yapıyorlar.
 • 23 Mart 2017 09:34 Bakan Bozdağ'dan Türkiye Barolar Birliğine Eleştiri Bakan Bozdağ'dan Türkiye Barolar Birliğine Eleştiri Adalet Bakanı Bekir Bozdağ, "Maalesef Barolar Birliği ve diğer bazı birlikler, kanunların kendilerine tayin ettiği sınırların dışında işler yapıyorlar.
 • 23 Mart 2017 08:49 Dha Yurt Bülteni - 1 Dha Yurt Bülteni - 1 1)ÇUKURCA'DA ÜS BÖLGESİNE SIZMA GİRİŞİMİ; 1 ŞEHİT, 3 YARALIHAKKARİ'nin Çukurca İlçesi'nde 2. Hudut Tugay Komutanlığı'na bağlı Gerki Tepe Üs bölgesine sızma girişiminde bulunan PKK'lı teröristlerin roketatarlı saldırısında 1 asker şehit oldu, 3 asker de yaralandı.
 • 22 Mart 2017 23:57 Dha Yurt Bülteni-22 Dha Yurt Bülteni-22 Metin Feyzioğlu: 16 Nisan sonucunun hayır olacağını görüyorumTürkiye Barolar Birliği Başkanı Metin Feyzioğlu, Türkiye'nin her yerine gittiklerini kimisinin fısıltı ile, kimisinin gözleri ile kimisinin ise gözleriyle cevap verdiğini belirterek, "Ben 16 Nisan'ın sonucunun hayır olacağını...
 • 22 Mart 2017 23:52 Metin Feyzioğlu: 16 Nisan Sonucunun Hayır Olacağını Görüyorum Metin Feyzioğlu: 16 Nisan Sonucunun Hayır Olacağını Görüyorum Türkiye Barolar Birliği Başkanı Metin Feyzioğlu, Türkiye'nin her yerine gittiklerini kimisinin fısıltı ile, kimisinin gözleri ile kimisinin ise gözleriyle cevap verdiğini belirterek, "Ben 16 Nisan'ın sonucunun hayır olacağını görüyorum" dedi.