SON DAKİKA TÜRKİYE BAROLAR BİRLİĞİ HABERLERİ

Son Dakika Türkiye Barolar Birliği Haberleri

 • 30 Ağustos 2016 15:52Bakan Bozdağ'dan Adli Yıl Açılış Töreni'ne İlişkin AçıklamaAdalet Bakanı Bekir Bozdağ, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ve Türkiye Barolar Birliği (TBB) Başkanı Metin Feyzioğlu’nun da ideolojik mahalle baskısına rağmen adli yıl açılışına katılması gerektiğini ifade etti.
 • 30 Ağustos 2016 15:46Adalet Bakanı Bozdağ AçıklamasıAdalet Bakanı Bekir Bozdağ, "Yargı bağımsızlığı ve tarafsızlığını şekilde, ideolojimize uygunlukta, adli yıl açılışı yapılacak yerde aramak ilkelliğe teslim olmaktır, işin özünü ve önemini kavramamaktır, ideolojiye ve mahalle baskısına teslim olmaktır.
 • 30 Ağustos 2016 15:30Bozdağ'dan Kılıçdaroğlu ve Feyzioğlu'na Çağrı: Adli Yıl Açılışına KatılmalılarBozdağ'dan Kılıçdaroğlu ve Feyzioğlu'na Çağrı: Adli Yıl Açılışına KatılmalılarAdalet Bakanı Bekir Bozdağ, "Kılıçdaroğlu ve Feyzioğlu, şekilciliğe ve ideolojik mahalle baskısına rağmen adli yıl açılışına katılmalıdır" dedi.
 • 29 Ağustos 2016 17:03Yargıtay Başkanlığı AçıklamasıYargıtay Başkanlığı AçıklamasıYargıtay Başkanlığından yapılan açıklamada, yargı bağımsızlığı ve tarafsızlığının kurum tarafından büyük bir özenle ve titizlikle korunduğu belirtilerek, "Kapasitesi sınırlı ve güvenlik açısından sıkıntılı olabileceği anlaşılan bir otelin toplantı salonu yerine sahibi devlet ve millet olan bir kongre salonunda bu toplantının yapılacak olmasının nasıl yargı bağımsızlığı ve tarafsızlığını zedeleyeceğini anlamakta zorluk çekmekteyiz.
 • 29 Ağustos 2016 17:01Yargıtay'dan Adli Yıl Açılış Törenine İlişkin AçıklamaYargıtay'dan Adli Yıl Açılış Törenine İlişkin AçıklamaYargıtay Başkanlığı’ndan Cumhurbaşkanlığı Külliyesi’nde gerçekleştirilecek Adli Yıl Açılış Törenine ilişkin yapılan açıklamada, "Yargı bağımsızlığı ve tarafsızlığı kurumumuz tarafından büyük bir özenle ve titizlikle korunmakta olup; kapasitesi sınırlı ve güvenlik açısından sıkıntılı olabileceği anlaşılan bir otelin toplantı salonu yerine sahibi devlet ve millet olan bir kongre salonunda bu toplantının yapılacak olmasının nasıl yargı bağımsızlığı ve tarafsızlığını zedeleyeceğini anlamakta zorluk çekmekteyiz" denildi.
 • 29 Ağustos 2016 16:43Yargıtay'dan 'Adli Yıl Açılışı' Açıklaması: Yargı Bağımsızlığı ve Tarafsızlığını Zedeleyeceğini...Yargıtay'dan 'Adli Yıl Açılışı' Açıklaması: Yargı Bağımsızlığı ve Tarafsızlığını Zedeleyeceğini...YARGITAY Başkanlığı, Adli Yıl Açılış Töreni'nin Beştepe'deki Millet Kongre ve Kültür Merkezi'nde yapılacak olmasıyla ilgili "Bilinmelidir ki yargı bağımsızlığı ve tarafsızlığı kurumumuz tarafından büyük bir özenle ve titizlikle korunmakta olup; kapasitesi sınırlı ve güvenlik açısından sıkıntılı olabileceği anlaşılan bir otelin toplantı salonu yerine sahibi devlet ve millet olan bir kongre salonunda bu toplantının yapılacak olmasının nasıl yargı bağımsızlığı ve tarafsızlığını zedeleyeceğini anlamakta zorluk çekmekteyiz" dedi.
 • 29 Ağustos 2016 16:28Yargıtay'dan Beştepe'de Tören Savunması: Anlamakta Güçlük Çekiyoruz!Yargıtay'dan Beştepe'de Tören Savunması: Anlamakta Güçlük Çekiyoruz!Yargıtay, Adli Yıl Açılış Töreni'nin Beştepe'deki Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nde yapılacak olmasına karşı gelen 'Yargı bağımsızlığı zedelenir.' itirazlarına cevap verdi.
 • 29 Ağustos 2016 13:45Bahçeli: MHP ile İlişkisini Bildiğimiz Kim Varsa İlişkisini KeserizMHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Fethullahçı Terör Örgütü mensuplarının siyasette yer alıp almadığı yönündeki yorumlarla ilgili "Toplumu oluşturan, her alanda var olanlar acaba siyasette de var mıdırlar?
 • 29 Ağustos 2016 12:34Bahçeli'den Hükümet ve TSK'ya Tam Destek: Alayını Birden İmha EdinBahçeli'den Hükümet ve TSK'ya Tam Destek: Alayını Birden İmha EdinMHP lideri Devlet Bahçeli, "Kahramanlarımıza diyorum ki, ne kadar katil örgüt varsa gidin bulun, alayını birden imha edin. Biz yanınızdayız, sonuna kadar arkanızdayız" dedi.
 • 28 Ağustos 2016 19:25Adli Yıl Açılış Töreni TartışmalarıAfyonkarahisar Baro Başkanı Turgay Şahin, Türkiye Barolar Birliği'nin (TBB) katılmayacağını açıkladığı Adli Yıl Açılış Töreni'ne davet geldiği takdirde katılacaklarını söyledi.
 • 27 Ağustos 2016 14:33CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu (3) AçıklamasıCHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, dün hizmete açılan Yavuz Sultan Selim Köprüsü'ne ilişkin, "Güzel ama biz olsaydık iktidarda, mesela tüp geçit yapardık.
 • 27 Ağustos 2016 13:40Kılıçdaroğlu: "Türkiye'nin Cerablus'a Girmesi, Oraya Müdahalenin Yapılmasını Olağan, Normal...CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, “Türkiye’nin Cerablus’a girmesi, Şam’a, Rusya’ya, Amerika’ya bu konuda bilgi verilmesi, dolayısıyla oraya müdahalenin yapılmasını olağan, normal karşılıyoruz, destekliyoruz.
 • 27 Ağustos 2016 12:36Adli Yıl Açılış TöreniAdli Yıl Açılış TöreniTürkiye Barolar Birliği (TBB), 2016-2017 Adli Yıl Açılış Töreni'ne katılmama kararı aldı.
 • 27 Ağustos 2016 12:17Türkiye Barolar Birliği Adli Yıl Açılışına KatılmayacakTürkiye Barolar Birliği Adli Yıl Açılışına KatılmayacakTBB Başkanı Feyzioğlu'nun 'güzel müjdeli bir haber' deyip katılacağını duyurduğu açılışla ilgili yazılı açıklama geldi. TBB Başkanlığı açılışın Külliye'de yapılacak olmasından dolayı katılmama kararı aldı.
 • 23 Ağustos 2016 19:35Serdar Özersin ve Oğlu Son Yolculuğuna UğurlandıSerdar Özersin ve Oğlu Son Yolculuğuna UğurlandıGeçirdikleri trafik kazasında hayatlarını kaybeden Ankaragücü Kulübünün eski başkanı Serdar Özersin ve oğlu İsmail Can, toprağa verildi.
 • 23 Ağustos 2016 18:55CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu: (2)CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, yargı bağımsızlığının çok önemli olduğunu, bu konuda ilk adımın atılması gerektiğini belirterek, "Şu anda resmi olmayan birliktelikler devam ediyor, büyük ölçüde uzlaşma da sağlandı yargı meselesinde.
 • 20 Ağustos 2016 14:52FETÖ'cü Üsteğmen 'Bere Çıkar' Emri Verip, Askerleri Ölüme YollamışFETÖ'cü Üsteğmen 'Bere Çıkar' Emri Verip, Askerleri Ölüme YollamışTürkiye Barolar Birliği Başkanı Metin Feyzioğlu 15 Temmuz darbe gecesi özel kuvvetlerdeki FETÖ'cü üsteğmenin ihanetini anlattı, ekran başındakilerin tüyleri diken diken oldu.
 • 17 Ağustos 2016 16:12Türkiye ile AB'nin Mülteci Anlaşması ÇatırdıyorTürkiye ile AB'nin Mülteci Anlaşması ÇatırdıyorTürkiye ile Avrupa Birliği (AB) arasında varılan mülteci anlaşması çatırdarken, taraflar arasında tansiyon giderek yükseliyor.
 • 16 Ağustos 2016 19:48Bozdağ: Bozdağ: "Fetö'ye Bağlılığını Öne Çıkaran Pek Çok Yargı Mensubuna Türkiye'miz Şahit Oldu"Adalet Bakanı Bekir Bozdağ, "Maalesef yargımızın içerisinde anayasa, kanun ve hukuka bağlılıklarını görmezden gelip FETÖ'ye bağlılığı öne çıkaran ve bunu adli süreçlere ve verdiği kararlara yansıtan pek çok yargı mensubuna Türkiye'miz şahit oldu.
 • 16 Ağustos 2016 19:19Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın TBB Heyetini KabulüTürkiye Barolar Birliği (TBB) Başkanı Metin Feyzioğlu, "Avukatlar, savunma hakkı, adil yargılanma hakkı, yapılan soruşturmaların hukuka uygun olmasını sağlayacak, suçlunun suçsuzdan ayrılmasını temin edecek ve tüm dünyaya 'Türkiye Cumhuriyeti işgal girişimine karşı meşru savunma hakkını bir demokratik hukuk devletinde olması gerektiği gibi kullanıyor' dedirtecektir.
 • 16 Ağustos 2016 18:27Erdoğan: Erdoğan: "Bizdeki Birkaç Aylık Pkk, Daiş Terör Eylemleri Avrupa'nın Herhangi Bir Ülkesinde...GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın gelişi ve açıklamaları Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nde, Türkiye Barolar Birliği Başkanı Metin Feyzioğlu ve beraberindeki baro başkanlarından oluşan heyeti kabul etti.
 • 16 Ağustos 2016 18:19Erdoğan'la Görüşen Feyzioğlu: Size Bir Müjdem VarErdoğan'la Görüşen Feyzioğlu: Size Bir Müjdem VarTürkiye Barolar Birliği Başkanı Metin Feyzioğlu, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile yaptığı görüşme sornasında artık adli yıl açılışının ortak yapılacağını söyledi.
 • 16 Ağustos 2016 17:55Tahir Elçi'nin Eşinden Sitem Dolu MesajTahir Elçi'nin Eşinden Sitem Dolu MesajUğradığı silahlı saldırı sonucu yaşamını yitiren Diyarbakır Baro Başkanı Tahir Elçi'nin eşi, Barolar Birliği'nin Cumhurbaşkalığı ziyaretiyle ilgili sitem dolu bir mesaj yayınladı.
 • 16 Ağustos 2016 17:41Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın KabulüCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Türkiye Barolar Birliği (TBB) Başkanı Metin Feyzioğlu ve beraberindeki heyeti kabul etti.
 • 16 Ağustos 2016 17:40Feyzioğlu: Feyzioğlu: "Zatıaliniz Bu İşgal Girişiminin Püskürtülmesinde Özel ve Çok Önemli Bir Liderlik Görevi...GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın gelişi - Erdoğan'ın heyeti selamlaması - Türkiye Barolar Birliği Başkanı Metin Feyzioğlu'nun kürsüye gelişi ve açıklamaları Türkiye Barolar Birliği Başkanı Metin Feyzioğlu, Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nde, Türkiye Barolar Birliği toplantısında konuşma yaptı.
 • 16 Ağustos 2016 17:18Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın TBB Heyetini KabulüCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, "Bakıyorsunuz Uluslararası Af Örgütü açıklama yapıyor, bazı şeylerden endişe duyduklarını söylüyorlar.
 • 16 Ağustos 2016 17:16Feyzioğlu: Feyzioğlu: "Tüm Dünyaya, Türkiye'de Olanları En Önde Anlatmaya Talibiz"GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: Türkiye Barolar Birliği Başkanı Metin Feyzioğlu'nun kürsüye gelişi ve açıklamaları Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın TBB heyetini kabulüTBB Başkanı Feyzioğlu: "Sizin ve Sayın Başbakan'ın açıklamalarını televizyonda dinlediğimizde de yüreğimiz ferahladı ve bu girişimin püskürtüleceğine inancımız arttı" "FETÖ'nün en çok istediği, suçlunun suçsuzdan ayrılmaması, böylece gerçek FETÖ mensuplarının da orta vadede mağdur konumunu zorlayıp, özellikle uluslararası kamuoyunda da itibar kazanmaya çalışmasıdır" "Bir çalışma grubu oluşturulacak ise burada en etkin şekilde yer almaya ve tüm dünyaya Türkiye'de olanları ve meşru savunmamızı en önde anlatmaya talibiz" Türkiye Barolar Birliği (TBB) Başkanı Metin Feyzioğlu, 15 Temmuz akşamı, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile Başbakan Binali Yıldırım'ın televizyondaki açıklamalarının yürekleri ferahlattığını ve bu girişimin püskürtüleceğine inancı artırdığını belirtti.
 • 16 Ağustos 2016 17:13Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın TBB Heyetini KabulüCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, "Baro başkanlarımız şundan emin olsunlar, Türkiye bir hukuk devletidir ve hukuk devleti olarak kalmaya devam edecektir.
 • 16 Ağustos 2016 17:04Cumhurbaşkanı Erdoğan, Feyzioğlu ve Baro Başkanlarını Kabul EttiCumhurbaşkanı Erdoğan, Feyzioğlu ve Baro Başkanlarını Kabul EttiCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, 15 Temmuz darbe girişiminde bulunanlara karşı bugüne kadar anayasa ve yasalar dışında hiçbir adım atılmadığını belirterek, göçmen meselesi ve idam tartışmalarına yönelik Türkiye’yi suçlayan Avrupa ülkelerine sert tepki gösterdi.
 • 16 Ağustos 2016 17:04Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın TBB Heyetini KabulüTürkiye Barolar Birliği (TBB) Başkanı Metin Feyzioğlu, 15 Temmuz akşamı, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile Başbakan Binali Yıldırım'ın televizyondaki açıklamalarının yürekleri ferahlattığını ve bu girişimin püskürtüleceğine inancı artırdığını belirtti.
 • 16 Ağustos 2016 16:57Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın TBB Heyetini KabulüAdalet Bakanı Bekir Bozdağ, "Maalesef yargımızın içerisinde anayasa, kanun ve hukuka bağlılıklarını görmezden gelip FETÖ'ye bağlılığı öne çıkaran ve bunu adli süreçlere ve verdiği kararlara yansıtan pek çok yargı mensubuna Türkiye'miz şahit oldu.
 • 16 Ağustos 2016 16:451-Cumhurbaşkanı: Bizdeki Eylemler Avrupa'da Olsun, İdam da Getirirler, Kesintisiz Ohal de İlan...1-Cumhurbaşkanı: Bizdeki Eylemler Avrupa'da Olsun, İdam da Getirirler, Kesintisiz Ohal de İlan...Cumhurbaşkanı Erdoğan Bizdeki eylemler Avrupa'da olsun, idam da getirirler, kesintisiz OHAL de ilan ederlerDHA ANKARA - Cumhurbaşkanı Erdoğan, TBB Başkanı Metin Feyzioğlu ve beraberindeki heyeti kabul etti (3)Cumhurbaşkanı Erdoğan: Bizdeki eylemler Avrupa'da olsun, idam da getirirler, kesintisiz OHAL de ilan ederlerCumhurbaşkanı Erdoğan, idam cezası tartışmalarına ilişkin AB üyesi ülkelerden gelen eleştirilere yanıt vererek, "İnanın bana, bırakın darbe teşebbüsünü, bizdeki birkaç aylık PKK, DAİŞ terör eylemleri Avrupa'nın bir ülkesinde yaşansın, idam cezasını da getirirler, kesintisiz OHAL de ilan ederler" dedi.
 • 16 Ağustos 2016 16:45Fevzioğlu: Sizin ve Başbakanımızın Konuşmalarını Televizyonda Dinlediğimizde Yüreğimiz FerahladıFevzioğlu: Sizin ve Başbakanımızın Konuşmalarını Televizyonda Dinlediğimizde Yüreğimiz FerahladıCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Cumhurbaşkanlığı Sarayı'nda Türkiye Barolar Birliği Başkanı Metin Feyzioğlu ve beraberindeki heyeti kabul etti.
 • 16 Ağustos 2016 16:452-Cumhurbaşkanı: Bizdeki Eylemler Avrupa'da Olsun, İdam da Getirirler, Kesintisiz Ohal de İlan...2-Cumhurbaşkanı: Bizdeki Eylemler Avrupa'da Olsun, İdam da Getirirler, Kesintisiz Ohal de İlan...Cumhurbaşkanı Erdoğan Bizdeki eylemler Avrupa'da olsun, idam da getirirler, kesintisiz OHAL de ilan ederlerDHA ANKARA - Cumhurbaşkanı Erdoğan, TBB Başkanı Metin Feyzioğlu ve beraberindeki heyeti kabul etti (3)Cumhurbaşkanı Erdoğan: Bizdeki eylemler Avrupa'da olsun, idam da getirirler, kesintisiz OHAL de ilan ederlerCumhurbaşkanı Erdoğan, idam cezası tartışmalarına ilişkin AB üyesi ülkelerden gelen eleştirilere yanıt vererek, "İnanın bana, bırakın darbe teşebbüsünü, bizdeki birkaç aylık PKK, DAİŞ terör eylemleri Avrupa'nın bir ülkesinde yaşansın, idam cezasını da getirirler, kesintisiz OHAL de ilan ederler" dedi.
 • 16 Ağustos 2016 16:45Cumhurbaşkanı Erdoğan, TBB Başkanı Metin Feyzioğlu ve Beraberindeki Heyeti Kabul Etti (2)Cumhurbaşkanı Erdoğan, TBB Başkanı Metin Feyzioğlu ve Beraberindeki Heyeti Kabul Etti (2)ERDOĞAN: BİZDEKİ EYLEMLER AVRUPA'DA OLSUN, İDAM DA GETİRİRLER, KESİNTİSİZ OHAL DE İLAN EDERLERCumhurbaşkanı Erdoğan, idam cezası tartışmalarına ilişkin AB üyesi ülkelerden gelen eleştirilere yanıt vererek, "İnanın bana, bırakın darbe teşebbüsünü, bizdeki birkaç aylık PKK, DAİŞ terör eylemleri Avrupa'nın bir ülkesinde yaşansın, idam cezasını da getirirler, kesintisiz OHAL de ilan ederler" dedi.
 • 16 Ağustos 2016 16:20Cumhurbaşkanı Erdoğan, TBB Başkanı Metin Feyzioğlu ve Beraberindeki Heyeti Kabul Etti (1)FEVZİOĞLU: SİZİN VE BAŞBAKANIMIZIN KONUŞMALARINI TELEVİZYONDA DİNLEDİĞİMİZDE YÜREĞİMİZ FERAHLADICumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Cumhurbaşkanlığı Sarayı'nda Türkiye Barolar Birliği Başkanı Metin Feyzioğlu ve beraberindeki heyeti kabul etti.
 • 16 Ağustos 2016 15:55Cumhurbaşkanı Erdoğan: Tankların Önüne Seçkinler YatmadıCumhurbaşkanı Erdoğan: Tankların Önüne Seçkinler YatmadıCumhurbaşkanı Erdoğan, "15 Temmuz gecesi bunların hiçbiri ortada yoktu. Tankların karşısına dikilenler bu seçkinler değil ülkenin ortalama vatandaşıydı" dedi.
 • 16 Ağustos 2016 15:44Feyzioğlu Külliye'de Konuştu: Sizi Dinlediğimizde Yüreğimiz FerahladıFeyzioğlu Külliye'de Konuştu: Sizi Dinlediğimizde Yüreğimiz FerahladıErdoğan, 2 yıl önce gerginlik yaşadığı Metin Feyzioğlu'nu Beştepe'de ağırladı. Feyzioğlu görüşme sonrası "Sizin yaptığınız açıklamayı dinlediğimizde bu girişimin püskürtüleceğini anladık" dedi.
 • 16 Ağustos 2016 10:33Cumhurbaşkanı Erdoğan, Metin Feyzioğlu'nu Kabul EdecekCumhurbaşkanı Erdoğan, Metin Feyzioğlu'nu Kabul EdecekCumhurbaşkanı Erdoğan, bugün saat 15.00'te Cumhurbaşkanlığı Sarayı'nda Türkiye Barolar Birliği Başkanı Metin Feyzioğlu ve beraberindeki heyeti kabul edecek.
 • 16 Ağustos 2016 09:01Gündem/ 16 Ağustos 2016Gündem/ 16 Ağustos 2016Kurucusu: Mustafa Kemal Atatürk/ 6 Nisan 19201- Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nde, Türkiye Barolar Birliği Başkanı Metin Feyzioğlu ve beraberindeki heyet ile Avrupa Güvenli·k İşbi·rli·ği· Teşki·latı Parlamenter Asamblesi· Başkanı Chri·sti·ne Muttonen'i ayrı ayrı kabul edecek.
 • 16 Ağustos 2016 00:58Gündem Özetine Ek- Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nde Türkiye Barolar Birliği Başkanı Metin Feyzioğlu ve beraberindeki heyeti ile AGİT Parlamenter Asamblesi Başkanı Christine Muttonen'i ayrı ayrı kabul edecek.
 • 12 Ağustos 2016 19:00TBB Başkanı Feyzioğlu, Şehit Halisdemir'in Ailesini Ziyaret Etti - NiğdettiTBB Başkanı Feyzioğlu, Şehit Halisdemir'in Ailesini Ziyaret Etti - NiğdettiTürkiye Barolar Birliği (TBB) Başkanı Metin Feyzioğlu, Ankara'da Özel Kuvvetler Komutanlığında darbeci generali vurduktan sonra şehit edilen Piyade Astsubay Kıdemli Başçavuş Ömer Halisdemir'in Niğde'deki ailesini ziyaret etti.
 • 12 Ağustos 2016 17:49Niğde Feyzioğlu Adil Yargılamayı Kim Sınırlıyorsa, Kripto Fetö'cüdürNiğde Feyzioğlu Adil Yargılamayı Kim Sınırlıyorsa, Kripto Fetö'cüdürFeyzioğlu: Adil yargılamayı kim sınırlıyorsa, kripto FETÖ'cüdürTürkiye Barolar Birliği Başkanı Metin Feyzioğlu, darbe girişiminde bulunanların adil yargılanması gerektiğini bunun için de avukatların çekinmeden davalarda görev almasını isteyerek, "Adil yargılamayı kim sınırlıyorsa biliniz ki ya istemeden ya da kripto FETÖ'cü olarak FETÖ'ye destek veriyordur" dedi.
 • 12 Ağustos 2016 17:16Feyzioğlu: Adil Yargılamayı Kim Sınırlıyorsa, Kripto Fetö'cüdürFeyzioğlu: Adil Yargılamayı Kim Sınırlıyorsa, Kripto Fetö'cüdürTÜRKİYE Barolar Birliği Başkanı Metin Feyzioğlu, darbe girişiminde bulunanların adil yargılanması gerektiğini bunun için de avukatların çekinmeden davalarda görev almasını isteyerek, "Adil yargılamayı kim sınırlıyorsa biliniz ki ya istemeden ya da kripto FETÖ'cü olarak FETÖ'ye destek veriyordur" dedi.
 • 12 Ağustos 2016 16:38TBB Başkanı Feyzioğlu, Şehit Halisdemir'in Ailesini Ziyaret EttiTürkiye Barolar Birliği (TBB) Başkanı Metin Feyzioğlu, Ankara'da Özel Kuvvetler Komutanlığında darbeci generali vurduktan sonra şehit edilen Piyade Astsubay Kıdemli Başçavuş Ömer Halisdemir'in Niğde'deki ailesini ziyaret etti.
 • 12 Ağustos 2016 16:26Türkiye Barolar Birliği Başkanı Feyzioğlu: Türkiye Barolar Birliği Başkanı Feyzioğlu: "Fetö İşgalcileri Başarılı Olsalardı Hukuku Askıya...Niğde’de şehit Astsubay Ömer Halisdemir’in kabrini ziyaret eden Türkiye Barolar Birliği Başkanı Metin Feyzioğlu, “FETÖ işgalcileri başarılı olsalardı hukuku askıya alacaklardı” dedi.
 • 09 Ağustos 2016 13:36TBB Başkanı Feyzioğlu ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Anıtkabir'i Ziyaret EttiTBB Başkanı Feyzioğlu ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Anıtkabir'i Ziyaret EttiTürkiye Barolar Birliği (TBB) Başkanı Metin Feyzioğlu ve beraberindeki yönetim kurulu üyeleri, TBB'nin 47. kuruluş yıl dönümü dolayısıyla Anıtkabir'i ziyaret etti.
 • 09 Ağustos 2016 12:12TBB'nin 47. Kuruluş Yıl DönümüTürkiye Barolar Birliği (TBB) Başkanı Metin Feyzioğlu ve beraberindeki yönetim kurulu üyeleri, TBB'nin 47. kuruluş yıl dönümü dolayısıyla Anıtkabir'i ziyaret etti.
 • 05 Ağustos 2016 14:05Bakan Ağbal: "Vergi Dairelerine Borcunuz 50 Liranın Altındaysa Biz Bu Borçları Siliyoruz"Maliye Bakanı Naci Ağbal, “Her ne şekilde olursa olsun vergi dairelerine borcunuz varsa, bu borcun tutarı 50 liranın altındaysa bu takdirde biz maliye olarak bu borçları siliyoruz.
 • 05 Ağustos 2016 13:21Maliye Bakanı Ağbal: (4)Maliye Bakanı Naci Ağbal, "Yapılan yasal düzenleme (yeniden yapılandırma) 2016 yılının haziran ayı ve öncesini kapsıyor.