05:1200
SON DAKİKA TÜRKİYE EMEKLİ ASTSUBAYLAR DERNEĞİ HABERLERİ

Son Dakika Türkiye Emekli Astsubaylar Derneği Haberleri

   

  Çelenk Yasağının Uygulanmadığı Antalya'daki Kutlamalarda Bakan Günay'a Tepki

  Çelenk Yasağının Uygulanmadığı Antalya'daki Kutlamalarda Bakan Günay'a Tepki

  Antalya'daki 19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı törenlerine katılan Kültür ve Turizm Bakanı Ertuğrul Günay, kutlamaların yapıldığı Cumhuriyet Meydanı'na girişi sırasında bir grup tarafından protesto edildi. (19 Mayıs 2012 Cumartesi )

   

  Bakan Günay'a Antalya'da Protesto

  Bakan Günay'a Antalya'da Protesto

  Antalya'daki 19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı törenlerine katılan Kültür ve Turizm Bakanı Ertuğrul Günay, kutlamaların yapıldığı Cumhuriyet Meydanı'na girişi sırasında kalabalık bir grup tarafından protesto edildi. (19 Mayıs 2012 Cumartesi )

   

  TEMAD Bursa Şubesini Ziyaret Ettik

  TEMAD Bursa Şubesini Ziyaret Ettik

  Emekli Astsubayların bu günkü sıkıntıları ve istekleri ile Türkiye gündemi hakkındaki konular dile getirildi. (19 Mayıs 2012 Cumartesi )

   

  Türkiye Emekli Astsubaylar Derneği Genel Başkanı Keser."Astsubayların Yaşadıkları Olumsuzluklar Ne...

  Türkiye Emekli Astsubaylar Derneği Genel Başkanı Ahmet Keser, astsubayların yaşadıkları olumsuzluklar ne olursa olsun, konunun TBMM'de tartışılmaya açılmasına ihtiyaçlarının olmadığını belirtti. (11 Mayıs 2012 Cuma )

   

  Keser, Astsubayların Sorunlarının Meclis'e Taşınmasına Karşı Çıktı

  Türkiye Emekli Astsubaylar Derneği Genel Başkanı Ahmet Keser, "Yaşadığımız olumsuzluklar ne olursa olsun, bizim Barış ve Demokrasi Partili bir milletvekilinin soru önergesi ile konunun Türkiye Büyük Millet Meclisi'nde tartışılmaya açılmasına"... (11 Mayıs 2012 Cuma )

   

  Hem Eğitimlerine Katılan Avcılar Belgelerini Aldı

  Hem Eğitimlerine Katılan Avcılar Belgelerini Aldı

  Balıkesir'in Ayvalık ilçesinde, Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğü'nce (HEM) açılan Avcı Eğitimi Kursları'na katılan 27 kursiyere önceki gün Ayvalık Kaymakamı Nihat Nalbant'ın da katıldığı bir törenle kurs bitirme sertifikaları verildi. (10 Mayıs 2012 Perşembe )

   

  Kıbrıs Sorunu

  Kıbrıs Sorunu

  KKTC Cumhurbaşkanı Derviş Eroğlu, "maalesef BM bazı ülkelerin bağımsızlığını memnuniyetle kabul ederken, bizim bağımsızlığımızı engellemiştir." (09 Mayıs 2012 Çarşamba )

   

Manşet Haberleri