08:4600
SON DAKİKA TÜRKİYE FİNANS HABERLERİ

Son Dakika Türkiye Finans Haberleri


... Devamı

   

  Bimeks'ten Televizyon Alanlar Üzerine Para Kazanıyor

  Bimeks'ten televizyon alanlar bir sonraki alışverişlerinde kullanabilecekleri BiPara'ları KazanıyorBu kampanya 31 Temmuz 2014 tarihine kadar geçerlidir. (21 Temmuz 2014 Pazartesi )

   

  Kosgeb'den 4 İlçede Kobi'lere ve Esnafa Kredi Desteği

  Zor durumdaki Soma, Kırkağaç, Ceylanpınar ve Akçakale esnafına yönelik sıfır faizli, bir yıl geri ödemesiz, 50 bin liralık kredi başvuruları 21 Temmuz'da alınmaya başlayacak. (18 Temmuz 2014 Cuma )

   

  Türkiye Finans Ödüle Doymuyor

  Türkiye Finans, dünyanın önde gelen ekonomi yayınlarından Global Banking&Finance Review tarafından geçen yıl olduğu gibi bu yıl da 4 farklı kategoride ödüle layık görüldü. (18 Temmuz 2014 Cuma )

   

  Katılım Bankaları Vergi Rekortmeni Türkiye Finans Oldu

  Katılım Bankaları Vergi Rekortmeni Türkiye Finans Oldu

  Türkiye Finans, en fazla kurumlar vergisi ödeyen şirketler listesinde katılım bankaları arasında ilk sırada yer aldı. (08 Temmuz 2014 Salı )

   

  Alex de Souza Türkiye Finans'ın Faal Kartı İçin Esnaf Oldu

  Türkiye Finans, finansör kartın reklamlarında Arda Turan'a yer verdikten sonra "Faal Kart" reklamı için de Alex de Souza'yı "esnaf" yaptı. (04 Temmuz 2014 Cuma )

   

  Ramazan Sofralarına Türkiye Finans Desteği

  Ramazan Sofralarına Türkiye Finans Desteği

  Türkiye'nin öncü katılım bankası Türkiye Finans, Kızılay işbirliğiyle ramazana özel kampanya düzenliyor. (04 Temmuz 2014 Cuma )

   

  Malezya Ringit'i Cinsinden İlk Sukuk İhracı

  Katılım Bankacılığında sektöre yön veren Türkiye Finans, yaptığı sukuk ihraç işleminde iki ilki bir arada gerçekleştirerek sektöründe öncü duruşunu sürdürdü. (03 Temmuz 2014 Perşembe )

   

  Bimeks'ten İntel İşlemli Bilgisayar Alanlara, Hediye

  Bimeks'ten İntel İşlemli Bilgisayar Alanlara, Hediye

  Bimeks'ten satın alacağınız İntel işlemcili bilgisayarlar ile 500 lira değerinde hediye kazanma fırsatına sahip olacaksınız. (02 Temmuz 2014 Çarşamba )

   

  İnşaatçıdan 'Oturum ve Tapu' Sitemi

  İnşaatçıdan 'Oturum ve Tapu' Sitemi

  İnşaat sektörü, yabancı yatırımcıların oturum izni ve tapu sorunundan yana dertli. Sektörün önde gelen gruplarından Ağaoğlu’nun Uluslararası Satış Koordinatörü Halil İbrahim Demirhan, yatırımcılara kolay kolay oturum izni alamadığından, 6-7 ayda tapu elde edebildiğinden yakınıyor. (02 Temmuz 2014 Çarşamba )

   

  Büyük Mükelleflerin Vergi Rekortmenleri Açıklandı

  BMVDB'ye bağlı en fazla kurumlar vergisi ödeyen ilk 10 şirketten 7'sini bankalar oluştururken, diğer 3 şirket telekomünikasyon, otomotiv lastik ve yan sanayi ile perakende sektöründe faaliyet gösterenler oldu 2013 yılında bankacılık sigortacılığın tahakkuk ettiği vergi tutarında büyük düşüş yaşandı. (01 Temmuz 2014 Salı )

   

  Alex'in Favorisi Fatih Terim

  Alex'in Favorisi Fatih Terim

  Türkiye'de en başarılı teknik adamın Fatih Terim olduğunu söyleyen Alex De Souza, "En beğendiğim futbolcu ise Arda Turan." dedi. (28 Haziran 2014 Cumartesi )

   

  Türkiye'nin Öncü Katılım Bankası Türkiye Finans, Anadolu'daki İşadamlarına Desteğini Sürdürüyor.

  Türkiye'nin Öncü Katılım Bankası Türkiye Finans, Anadolu'daki İşadamlarına Desteğini Sürdürüyor.

  Van'da Katılım Bankacılığının Adresi Türkiye Finans Türkiye Finans'ın Van'da yerleşik ticari işletmelere kaynak sağlamak üzere imzaladığı protokol, işletmeler için önemli ekonomik değer ve destek sağlayacak. (26 Haziran 2014 Perşembe )

   

 

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
01.08.2014 08:46:48. #1.11#