SON DAKİKA TÜRKİYE FİNANS HABERLERİ

Son Dakika Türkiye Finans Haberleri


... Devamı

19:16
Kırşehir Tso ile Türkiye Finans Arasında Protokol İmzalandı Kırşehir Ticaret ve Sanayi Odası (TSO) ile Türkiye Finans arasında, oda üyelerine uygun koşullarda hizmet sunulmasına ilişkin protokol imzalandı.
18:47
Londra'da "İstanbul: Bölgesel Merkez, Küresel Aktör Forumu" Londra Borsası Grubu Üst Yöneticisi Rolet: "Bazı gelişmekte olan piyasalarda koruma eğilimi ve dünyanın geri kalan piyasalarıyla irtibat kuramama gibi bir endişe görüyoruz.
11:09
Türkiye Finans World Finance 100 Listesinde Türkiye'nin öncü katılım bankası Türkiye Finans, dünya genelinden alanlarında en başarılı isimlerden oluşan 100 firma arasında yer aldı.
16:26
Türkiye Finans, 2015'e Yeni Sukuk İhracı ile Başladı Türkiye Finans, iştiraki TFKB Varlık Kiralama A.Ş. aracılığı ile kurumsal bir müşterisi adına kira sertifikası ihracı gerçekleştirdi.
15:45
"Satınalma ve Tedarik Zinciri Yönetimi Konferansı" Yoğun İlgi Gördü 'Satın Alma ve Tedarik Zinciri Yönetimi Konferansı' 18 Aralık günü İstanbul Üniversitesi Kongre ve Kültür Merkezi'nde gerçekleşti.
'Satınalma ve Tedarik Zinciri Yönetimi Konferansı' Yoğun İlgi Gördü
17:06
Cisco'nun Uygulama Merkezli Altyapısını Türkiye'de İlk Kullanan Şirket Oldu LEED Gold Sertifikalı Veri Merkezi Tasarım Projesi'nde Cisco ile işbirliğini artıran Halkbank, Türkiye'deki ilk yazılım tanımlı ağ altyapısını hayata geçiriyor.
15:36
"Aile Şirketleri 2023" Etkinliği İstanbul'da Gerçekleşti Bizz Consulting ,Capital ve Ekonomist Dergileri işbirliğiyle düzenlenen "Aile Şirketleri 2023 - Dönüşüm Zamanı" etkinliğinde ana sponsor olarak yer aldı.
17:48
2014 Yılının Anadolu Markaları Açıklandı Makro, Büyük Şirketler Ticaret Kategorisinde ödüle layık görüldü.
2014 Yılının Anadolu Markaları Açıklandı
13:36
2014 Yılının Anadolu Markaları Açıklandı Bu yıl 8.'si düzenlenen ve her yıl en başarılı Anadolu Markaları'nı belirleyen yarışmanın ödül töreni ve gala gecesi, 9 Aralık günü İstanbul Marriot Şişli Hotel'de yapıldı.
16:19
Türkiye Finans'tan Yepyeni Bir Platform Döviz alım-satımı TFX Target ile artık hem daha kolay hem de hızlı olacak.
07:17
AK Partili Başkan'dan Çağlayan'a: Bu Para Trafiğinin Kaynağı Ne? AK Partili Komisyon Başkanı Hakkı Köylü, eski Bakan Zafer Çağlayan'a excel çizelgesine yer alan para trafiğini sordu: Bunu bize izah eder misiniz?
AK Partili Başkan'dan Çağlayan'a: Bu Para Trafiğinin Kaynağı Ne?
16:38
Fitch, Türkiye Finans'ın Kredi Notunu Teyit Etti Uluslararası reyting kurumu Fitch, Türkiye Finans’ın yabancı para cinsinden uzun vadeli kredi notunu durağan görünüm ile BBB olarak teyit etti.
Fitch, Türkiye Finans'ın Kredi Notunu Teyit Etti
10:25
Kiraya Devlet Yardımı Devlet binlerce kişiye hem kira yardımında bulunuyor hem de kredisine faiz desteği veriyor.
Kiraya Devlet Yardımı
22:31
Eczacılık Sektörü 1. Eczane Yönetimi Zirvesi'nde Buluştu 1. Eczane Yönetimi Zirvesi KKTC’de yapıldı.
21:28
Eczacılık Sektörü 1. Eczane Yönetimi Zirvesi'nde Buluştu 1. Eczane Yönetimi Zirvesi KKTC’de yapıldı.
Eczacılık Sektörü 1. Eczane Yönetimi Zirvesi'nde Buluştu
15:37
Türkiye Finans Genel Müdür Yardımcısı Osman Çelik Açıklaması Kayseri’de düzenlenen ‘Anadolu Güneşi Elektrik Üretiyor’ buluşmasına katılan Türkiye Finans Genel Müdür Yardımcısı Osman Çelik, “Türkiye Finans, aktif yapımız ve çalışmalarımızla Türkiye’de kredi notu yüksek 5 bankadan biri olmuştur” dedi.
Türkiye Finans Genel Müdür Yardımcısı Osman Çelik Açıklaması
14:24
Türkiye Finans, İkinci Kez Yılın CIO'su Ödülü'nü Aldı Türkiye'nin öncü katılım bankası Türkiye Finans, CIO dergisi tarafından düzenlenen CIO 2014 Ödülleri'nde ikinci kez CIO Ödülü'nün sahibi oldu.
Türkiye Finans, İkinci Kez Yılın CIO'su Ödülü'nü Aldı
15:26
Türkiye Finans Katılım Bankası'nda, Alıcık'a Ziyaret Family Finans ve Anadolu Finans kurumlarının birleşmesi ile 2005 yılında kurulan Türkiye Finans Katılım Bankası Nazilli Şubesi Müdürü Adem Kartal ile İşletme Bankacılığı yetkilisi Emrah Çakmak Nazilli Belediye Başkanı Haluk Alıcık’ı makamında ziyaret etti.
Türkiye Finans Katılım Bankası'nda, Alıcık'a Ziyaret
12:38
Yıldız Teknik Üniversitesi Finans ve Yazılım Günleri'ne Davetlisiniz! Yıldız Teknik Üniversitesi organizasyonu Finans ve Yazılım Günleri'nin 5'incisi 24-25-26-27 Kasım'da düzenleniyor.
Yıldız Teknik Üniversitesi Finans ve Yazılım Günleri'ne Davetlisiniz!
16:57
Avea'dan 1. Agile Zirvesi Avea, bu yıl kurum içi hizmet birimi olarak hayata geçirdiği Agile (Çevik) Studio ile kendi sektöründe bir ilki gerçekleştirirken, Türkiye'nin en büyük kurum içi agile etkinliği olan "Avea 1. Agile Zirvesi"ni düzenledi.
17:42
Ifn Roadshow 2014, İstanbul'da Gerçekleştirildi Islamic Finance News Turkey Roadshow'da, faizsiz bankacılık ve finansman konularında Türkiye ve dünyadaki son gelişmeler ele alındı.
14:34
Türkiye Finans, IFN Turkey Forum 2014'ün Ana Sponsoru Oldu Türkiye Finans ana sponsorluğu ve Türkiye Katılım Bankaları Birliği'nin medya sponsorluğunda düzenlenen IFN Turkey Forum, finans dünyasının önemli isimlerini ve sektör temsilcilerini bir araya getirdi.
11:45
Kırkpınar'da Dereceye Giren Pelivanların Özel Kıspetleri Verildi Tarihi Kırkpınar Güreşleri'nin ana sponsoru Türkiye Finans, geçtiğimiz Haziran ayında söz verdiği, tarihi Kırkpınar Yağlı Güreşleri’nde dereceye giren 55 pehlivanın kıspetlerini dağıttı.
Kırkpınar'da Dereceye Giren Pelivanların Özel Kıspetleri Verildi
14:37
Katılım Endeksleri'nde 3 Aylık Performanslar Başarılı Bizim Menkul Değerler Genel Müdürü, Endeks Danışmanlığı'nı yürüttükleri Katılım 50 Endeksi ve Katılım Model Portföy Endeksi'nin 3 aylık performans sonuçlarından memnun olduklarını söyledi
12:10
Türk Halkı Katılım Bankasını Dini Hassasiyetinden Dolayı Tercih Ediyor' Faizsiz bankacılığa alternatif olarak ortaya çıkan katılım bankaları müşterilerinin, dinî sebepler, yüksek kâr oranı ve bankacılık kalitesi gibi avantajlar sebebi ile tercih ettiği ortaya çıktı.
16:41
İslami Sigorta Pazarı 14 Milyar Dolara Dayandı Ama Türkiye'de Düzenlemesi Yok İslami sigorta (tekafül) pazarının 2014 yılında bir önceki yıla oranla yüzde 14 büyüyerek 14 milyar dolara ulaşacağı tahmin ediliyor.
16:41
Bankalara Çelik Zırhlı Önlem Batman'da çıkan olaylardan dolayı bankalar saldırıların hedefi olunca, kentteki bir çok banka çelik zırhla korunma altına alınmaya başladı.
Bankalara Çelik Zırhlı Önlem
16:15
Hayatta Kal Derneğİ Ile Toplu Kalp Masaji Hayat Kurtarıyor Hayatta Kal Derneği Ortaköy Meydan'ında düzenlenen "Erişkinlerde Temel Yaşam Kurtarma Zinciri Etkinliği'nde toplu kalp masajı yaptı.
Hayatta Kal Derneğİ Ile Toplu Kalp Masaji Hayat Kurtarıyor
11:06
'Kurban Paylaşmaktır' Sloganı İle Yola Çıktılar Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi, STK'ların da yardımıyla "Kurban Paylaşmaktır" adlı kampanyanın startını verdi.
'Kurban Paylaşmaktır' Sloganı İle Yola Çıktılar
15:35
DTSO'dan Şengal ve Rojava Bilgilendirmesi DTSO Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Sayar, Êzidî sığınmacılar ve Rojava ile dayanışmak için sürdürdükleri kampanyalar hakkında bilgi verdi.
DTSO'dan Şengal ve Rojava Bilgilendirmesi
17:32
TDV, Kurban Kesim Organizasyonu Bölge Toplantılarına Başladı Türkiye Diyanet Vakfı, vekalet yoluyla kurban kesim organizasyonu kapsamında yurt içinde tanıtım ve bilgilendirme toplantılarına başladı.
TDV, Kurban Kesim Organizasyonu Bölge Toplantılarına Başladı
12:07
Vekalet Yoluyla Kurban Kesim Organizasyonu Toplantısı Düzenlendi Türkiye Diyanet Vakfı(TDV) 'Vekalet yoluyla kurban kesim organizasyonu toplantısı' il, ilçe müftüleri, din adamları ve STK temsilcilerinin katılımıyla Erzurum İl Müftülüğü Konferans Salonunda gerçekleştirildi.
10:43
TDV'den Vekaletle Kurban Kesimi Toplantısı Türkiye Diyanet Vakfı, vekalet yoluyla kurban kesim organizasyonu kapsamında yurt içinde tanıtım ve bilgilendirme toplantılarına başladı.
TDV'den Vekaletle Kurban Kesimi Toplantısı
16:41
Vekalet Yoluyla Kurban Kesim Organizasyonu Bölge Toplantısı TDV Genel Müdürü Palakoğlu: "1993 yılında 2 bin 634 hisse ile başlayan kurban organizasyonumuzda bugüne kadar toplam 558 bin 588 hisse kurbanın kesim ve dağıtımı gerçekleştirdik.
Vekalet Yoluyla Kurban Kesim Organizasyonu Bölge Toplantısı
13:29
Darüşşafaka'da 5C Sınıfının Kitap Velisi Oldu Katılım Bankası Türkiye Finans, Herkese Her Yerde Kitap Vakfı ve Darüşşafaka Cemiyeti işbirliği ile başlatılan 'Darüşşafaka Kitapcan Velisi' projesine destek verdi.
Darüşşafaka'da 5C Sınıfının Kitap Velisi Oldu
16:38
Metro Marketlerde Teknoloji Ürünlerinde 150 TL Bonus Hediye Bonus Kart ile 04 - 18 Eylül 2014 tarihleri arasında METRO Toptancı Marketler'de seçili teknoloji ürünlerde tek seferde yapılan harcamalarda 499 TL - 998 TL arası 50 TL bonus, 999 TL – 1.498 TL arası 100 TL bonus, 1.499 ve üzeri 150 TL bonus hediye edilecektir.
09:23
Türkiye Finans'tan 825 milyon TL'lik Sermaye Artırımı 2014 yılı sonunda 280 şubeye ulaşmayı amaçlayan Türkiye Finans, sermaye artışıyla sağlanan kaynaktan yeni şubeler açarak istihdama katkıda bulunacak.
14:22
Su Faturası Ödemeleri İçin Önemli Açıklama MASKİ Genel Müdür Yardımcısı Bilgen, merkez ilçelerindeki vatandaşların bu 14 banka veznesinden ödeme yapabileceklerini söyledi.
14:48
Konut Kredisi Faiz Oranlarında Son Durum Piyasaların gözü şimdi de 27 Ağustos'taki başbakanın belli olacağı güne çevrildi.
22:02
Türkiye Finans KOSGEB İşbirliğiyle İşletmelere Destek Türkiye Finans, Manisa'nın Soma ve Kırkağaç ile Şanlıurfa'nın Ceylanpınar ve Akçakale ilçelerinde ekonomiyi canlandırmak üzere harekete geçti.
15:07
Bimeks'te Öğrencilere Özel İpad Kampanyası Mac ve iPad'de okula dönüş kampanyası başladı.
Bimeks'te Öğrencilere Özel İpad Kampanyası
15:02
Kimse Yok mu Erzurum Şubesi, Türkmenlere Bir Tır Yardım Malzemesi Gönderdi Kimse Yok Mu Derneği Erzurum Şubesi, Irak'taki Türkmenlere bir TIR dolusu gıda yardım malzemesini gönderdi.
Kimse Yok mu Erzurum Şubesi, Türkmenlere Bir Tır Yardım Malzemesi Gönderdi
11:54
Türkiye Finans'a Yurtdışından 6 Ödül Türkiye Finans, halkla ilişkiler sektöründe profesyoneller arasında sınıfının en iyisini belirlemek amacıyla 2001 yılında kurulan LACP tarafından düzenlenen 2013 Vision Awards ödül töreninde altı ödül birden kazandı.
11:23
Küçük Ev Aletleri Bimeks'ten Alınır Bimeks Teknoloji mağazalarından küçük ev aletlerinde büyük kampanya.Bu kampanya 15 Ağustos 2014 tarihine kadar geçerlidir.
Küçük Ev Aletleri Bimeks'ten Alınır
11:38
Bimeks'ten Televizyon Alanlar Üzerine Para Kazanıyor Bimeks'ten televizyon alanlar bir sonraki alışverişlerinde kullanabilecekleri BiPara'ları KazanıyorBu kampanya 31 Temmuz 2014 tarihine kadar geçerlidir.
12:10
Kosgeb'den 4 İlçede Kobi'lere ve Esnafa Kredi Desteği Zor durumdaki Soma, Kırkağaç, Ceylanpınar ve Akçakale esnafına yönelik sıfır faizli, bir yıl geri ödemesiz, 50 bin liralık kredi başvuruları 21 Temmuz'da alınmaya başlayacak.
11:49
Türkiye Finans Ödüle Doymuyor Türkiye Finans, dünyanın önde gelen ekonomi yayınlarından Global Banking&Finance Review tarafından geçen yıl olduğu gibi bu yıl da 4 farklı kategoride ödüle layık görüldü.
11:17
Katılım Bankaları Vergi Rekortmeni Türkiye Finans Büyük Mükellefler Vergi Dairesi Başkanlığı'na bağlı en fazla kurumlar vergisi ödeyen şirketlerin listesi açıklandı.
09:02
Soma'daki KOBİ'lere Sıfır Faizli 50 Bin TL Kredi Soma, Kırkağaç, Ceylanpınar ve Akçakale esnafına yönelik sıfır faizli, ilk yıl geri ödemesiz 50 bin TL'lik kredi başvuruları, bayram öncesi başladı.
Soma'daki KOBİ'lere Sıfır Faizli 50 Bin TL Kredi
17:17
Türkiye Finans ile Bayramı Yeni Evinizde Geçirin Türkiye Finans kendi evine taşınmak isteyenlere Ramazan Bayramı'na özel kampanya düzenledi.
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 27.01.2015 10:23:26. #1.13#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA TÜRKİYE FİNANS HABERLERİ
[Hata Bildir]