SON DAKİKA TURKİYE SEKER FABRİKALARİ HABERLERİ

Son Dakika Turkiye Seker Fabrikalari Haberleri

 • 15:51CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu Bartın'da7 Haziran 2015 genel seçimleri öncesinde Bartın’da miting yapan CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, “13 yıl kredi açtık. Gelinen nokta iç açıcı değil. Ben sizden 4 yıllık yetki istiyorum” dedi.
 • 22:17Kamalak'tan Erdoğan'a: 'Deva' Dediğin Başkanlığı Mısır, Libya, Irak'ta GördükSaadet Partisi (SP) Genel Başkanı Mustafa Kamalak, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın meydanlarda başkanlık sistemi istemesine sert tepki gösterdi.
 • 18:59MHP'li Yıldız: MHP'li Yıldız: "Dilek ve Malatya Hak Ettiği Hizmetlere Kavuşacak"MHP Malatya Milletvekili adayları, Dilek Mahallesi’ne çıkarma yaptı.
 • 09:28Melih Gökçek'ten Melih Gökçek'ten "Dinozor" AçıklamasıAnkara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, AOÇ Kavşağı’ndaki robot heykelinin kaldırılarak yerine dinozor heykeli koyulmasına yönelik, "Dinozoru da kaldırtacağım, başka bir şey koyacağım. O reklam, yani siz reklamı her zaman parayla yaptırabilir misiniz?
 • 09:59Kayseri Kamalak'tan, Partililere Geri Dönün ÇağrısıKayseri Kamalak'tan, Partililere Geri Dönün ÇağrısıSp Lideri Mustafa Kamalak, BBP Genel Başkanı Mustafa Destici, basın açıklamasından sonra Büyükşehir Belediyesi Tiyatro Salonu'nda düzenlenen aday tanıtım toplantısına katıldı.
 • 09:27Ülkeyi Kimse Bölemez Diyorlar Ama Koskoca Balkanlar'da Elimizden Böyle Çıktı'Ülkeyi Kimse Bölemez Diyorlar Ama Koskoca Balkanlar'da Elimizden Böyle Çıktı'BBP eski Genel Başkanı Mustafa Destici, "Bize, korkmayın ülkeyi kimse bölemez diyorlar.
 • 01:52Kamalak'tan, Partililere Geri Dönün ÇağrısıKamalak'tan, Partililere Geri Dönün ÇağrısıSp Lideri Mustafa Kamalak, BBP Genel Başkanı Mustafa Destici, basın açıklamasından sonra Büyükşehir Belediyesi Tiyatro Salonu'nda düzenlenen aday tanıtım toplantısına katıldı.
 • 01:16Milli İttifakMilli İttifak" Kayseri'de Milletvekili Adaylarını Tanıttı"Milli ittifak" Kayseri'de milletvekili adaylarını tanıttı- SP Genel Başkanı Kamalak: "Yeniden büyük Türkiye'yi kurabilmek, ecdadın yolunda yürüyebilmek için her bir kardeşimiz 7 Haziran'a kadar her gün telefonla en az 10 vatandaşımıza ulaşmalıdır"- Eski BBP Genel Başkanı Destici: "Bu ittifakı gerçekleştirerek milletimizi kamplaştırmaya, ayrıştırmaya ve oradan da çatıştırmaya çalışanlara inat biz birlik dedik, milli ittifak dedik öylede demeye devam edeceğiz" Saadet Partisi Genel Başkanı Mustafa Kamalak, "Yeniden büyük Türkiye'yi kurabilmek, ecdadın yolunda yürüyebilmek için her bir kardeşimiz 7 Haziran'a kadar her gün telefonla en az 10 vatandaşımıza ulaşmalıdır" dedi.
 • 00:24Kamalak: Hedefimiz Milli İktidar (2)Kamalak: Hedefimiz Milli İktidar (2)Kamalak'tan,partililere GERİ DÖNÜN ÇAĞRISI SP Lideri Mustafa Kamalak, BBP Genel Başkanı Mustafa Destici, basın açıklamasından sonra Büyükşehir Belediyesi Tiyatro Salonu'nda düzenlenen aday tanıtım toplantısına katıldı.
 • 00:17Milli İttifak" Kayseri'de Milletvekili Adaylarını TanıttıSaadet Partisi Genel Başkanı Mustafa Kamalak, "Yeniden büyük Türkiye'yi kurabilmek, ecdadın yolunda yürüyebilmek için her bir kardeşimiz 7 Haziran'a kadar her gün telefonla en az 10 vatandaşımıza ulaşmalıdır" dedi.
 • 20:35Çiçek: "Yaptığım Görev Son Görev, Seçildiğim Dönem Son Dönemdir"GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - TBMM Başkanı Cemil Çiçek Kazan Federal Üniversitesi'nde konuşması - Üniversite öğrencilerinin soru sorması TBMM Başkanı Çiçek, Tataristan'da- Cemil Çiçek: - "Soğuk Savaş dönemini hatırladığımızda, 'gün gelecek, Türkiye-Rusya ilişkileri böyle olacak, biz gelip Kazan'da konuşacağız' diye tahayyül etmek mümkün değildi"- "(Ticaret hacminde 100 milyar dolar) Bu hedef hayali değildir.
 • 20:32Çiçek: Çiçek: "Yaptığım Görev Son Görev, Seçildiğim Dönem Son Dönemdir"GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - TBMM Başkanı Cemil Çiçek Kazan Federal Üniversitesi'nde konuşması - Üniversite öğrencilerinin soru sorması TBMM Başkanı Çiçek, Tataristan'da- Cemil Çiçek: - "Soğuk Savaş dönemini hatırladığımızda, 'gün gelecek, Türkiye-Rusya ilişkileri böyle olacak, biz gelip Kazan'da konuşacağız' diye tahayyül etmek mümkün değildi"- "(Ticaret hacminde 100 milyar dolar) Bu hedef hayali değildir.
 • 18:15TBMM Başkanı Çiçek, Tataristan'daKAZAN (AA) – TBMM Başkanı Cemil Çiçek, son dönemde gelişen Türkiye-Rusya ilişkilerine dair, "Soğuk Savaş dönemini hatırladığımızda, 'gün gelecek, Türkiye-Rusya ilişkileri böyle olacak, biz gelip Kazan'da konuşacağız' diye tahayyül etmek mümkün değildi" dedi.
 • 21:21Kuruluşu ve Kardemir'in Temelinin Atılışının 78. Yıl DönümüKuruluşu ve Kardemir'in Temelinin Atılışının 78. Yıl DönümüKarabük'ün kuruluşu ve KARDEMİR'in temelinin atılışının 78. yıl dönümü- KARDEMİR Genel Müdürü Yılmaz: - "Kömür ve cevherin alın teriyle çeliğe dönüştüğü bu fabrika, kimi zaman Adana ovalarında çimento, Konya bozkırlarında şeker fabrikası, kimi zaman da Fırat'ta köprü, Karakaya'da baraj olmuş, Türkiye'nin endüstriyel atılımlarına öncülük ederek 'fabrikalar yapan fabrika' unvanını almıştır" Karabük Demir ve Çelik Fabrikaları (KARDEMİR) Genel Müdürü Mesut Uğur Yılmaz, kömür ve cevherin alın teriyle çeliğe dönüştüğü fabrikanın, kimi zaman Adana ovalarında çimento, Konya bozkırlarında şeker fabrikası, kimi zaman da Fırat'ta köprü, Karakaya'da baraj olduğunu belirterek, "Türkiye'nin endüstriyel atılımlarına öncülük ederek 'fabrikalar yapan fabrika' unvanını almıştır" dedi.
 • 14:52Karabük'ün Kuruluşu ve Kardemir'in Temelinin Atılışının 78. Yıl DönümüKarabük Demir ve Çelik Fabrikaları (KARDEMİR) Genel Müdürü Mesut Uğur Yılmaz, kömür ve cevherin alın teriyle çeliğe dönüştüğü fabrikanın, kimi zaman Adana ovalarında çimento, Konya bozkırlarında şeker fabrikası, kimi zaman da Fırat'ta köprü, Karakaya'da baraj olduğunu belirterek, "Türkiye'nin endüstriyel atılımlarına öncülük ederek 'fabrikalar yapan fabrika' unvanını almıştır" dedi.
 • 12:59Türkiye Genelinde Elektrik Kesildi, Hayat Durdu (2)Türkiye Genelinde Elektrik Kesildi, Hayat Durdu (2)Van'ı İRAN BESLEDİ Türkiye genelinde saat 1036'dan itibaren elektrik kesilirken, Van şehir merkezinde kesinti yaşanmadı.
 • 14:32Karamoçu: Şeker Fabrikasına Torpille Adam Alınmaya Göz YumamazdıkŞeker Sanayii İşçileri Sendikası (Şeker-İş) Afyonkarahisar Şube Başkanı Murat Karamoçu, Türkiye Şeker Fabrikaları'na alınacak 43 daimi işçi için torpil yapılmak istenmesine tepki gösterdi.
 • 15:59Dr.kerim Cangır CHP'den Muğla Milletvekili Aday Adayılığını Partililerle PaylaştıDr.kerim Cangır CHP'den Muğla Milletvekili Aday Adayılığını Partililerle PaylaştıCumhuriyet Halk Partisi geçmiş dönem İlçe Başkanı Dr.Kerim Cangır CHP Muğla Milletvekilliği için aday adayı olduğunu açıkladı.
 • 18:39Türkiye Şeker Fabrikaları AŞ'ye KPSS ile İşçi Alımı KararıTürkiye Şeker ve Gıda Sanayii İşçileri Sendikası (Şeker-İş) Kastamonu Şube Başkanı Ali Çuhadaroğlu, Türkiye Şeker Fabrikaları AŞ'ye KPSS ile işçi alımı kararına ilişkin, "Soruyorum, bu fabrikalarımızda 25-30 senedir mevsimlik çalışarak ömrünü buraya veren arkadaşlarımız dururken, dışarıdan atama yoluyla işçi almak ne insanlığa, ne hakkaniyete ne de Allah rızasına sığar mı?" dedi.
 • 15:34Başkan Özgökçe Güven TazelediBaşkan Özgökçe Güven TazelediVan’ın Tuşba Ziraat Odası Başkanlığı’nın yapılan 1. Olağan Genel Kurulu’nda oylamaya katılan 74 delegenin tümünün oyunu alan mevcut başkan Lütfü Özgökçe, tekrar seçilerek güven tazeledi.
 • 15:56Tüsiad'ın Yeni Yönetim KuruluTÜSİAD 45. Olağan Genel Kurul toplantısı gerçekleştirildi.
 • 12:57Sabancı, Masadan Kalktı; Sançim Bilecik Çimento'yu Aşkale Çimento AldıSabancı, Masadan Kalktı; Sançim Bilecik Çimento'yu Aşkale Çimento AldıSabancı Holding'in sahibi olduğu Çimsa'nın son anda nikah masasından kalktığı Sançim Bilecik Çimento'nun yeni sahibi Aşkale Çimento oldu.
 • 12:42Kırşehir'de Bu Yıl 65 Bin Ton Şeker ÜretilecekKırşehir'de Bu Yıl 65 Bin Ton Şeker ÜretilecekTürkiye Şeker Fabrikaları AŞ'ye bağlı Kırşehir Şeker Fabrikasında bu sezon 465 bin ton pancar işlenerek, 65 bin ton şeker elde edilmesi planlanıyor.
 • 18:50Hisarcıklıoğlu - TOBB Etü Mezuniyet TöreniHisarcıklıoğlu - TOBB Etü Mezuniyet TöreniTOBB Başkanı Hisarcıklıoğlu: - "Bütün gençlere söylüyorum.
 • 17:45TOBB Başkanı Hisarcıklıoğlu Açıklaması"Bütün gençlere söylüyorum.
 • 19:30Ford Otosan, Ar-Ge'ye Ayırdığı Kaynakta 2023 Hedefini AştıGenel Müdür Yenigün: "Ar Ge harcamalarımızda 2023 yılı hedefi yüzde 3'ü şimdiden geçmiş durumdayız. Burada üretilen mühendisliği yurt dışına satmaya başladık yani lisans geliri almaya başladık, bu da Türkiye'de bir ilktir"
 • 17:57Kayseri Şeker'den Çiftçiye Ekstra DestekKayseri Şeker Fabrikası, çiftçiye Türkiye Şeker Fabrikaları tarafından açıklanan taban fiyattan ton başına 7,5 lira fazla ödeme yapacak.
 • 11:05Kayseri Şeker Pancar Taban Fiyatı Desteği ve Pastırma Yazı Çiftçinin Yüzünü GüldürdüKayseri Şeker Pancar Taban Fiyatı Desteği ve Pastırma Yazı Çiftçinin Yüzünü Güldürdü2014-2015 Şeker Pancarı Kampanya dönemi içerisinde Kasım ayı başında Türkiye Şeker Fabrikaları A.Ş. tarafından Şeker Pancarı Taban fiyatı 157.5 TL/Ton olarak açıklandı.
 • 09:59Pancar Avans ÖdemesiPancar Avans ÖdemesiTürkiye Şeker Fabrikaları AŞ "Eylül ayında alımına başlanan pancara karşılık üreticilere 110 milyon lira tutarında avans 30 Ekim 2014'te ödenecektir." dedi.
 • 11:43Alimlerin Yüz AkıAlimlerin Yüz AkıKürt alim Molla Süleyman Kurşun, dünyanın çeşitli ülkelerindeki Kürt iş adamlarının getirdiği yüzbinlerce liralık yardımları dağıtıyor.
 • 14:22Şeker-İş Sendikası Genel Başkanı İsa Gök AçıklamasıŞeker-İş Sendikası Genel Başkanı İsa Gök AçıklamasıŞeker-İş Sendikası Genel Başkanı İsa Gök, taşeronlaştırmanın iş kazalarına nasıl davetiye çıkartabileceğini Türkiye Şeker Fabrikaları örneğiyle kamuoyunun dikkatine sunmak istediklerini belirterek, “Hemen her gün tersanelerde, inşaatlarda, madenlerde, merdiven altı işyerlerinde; iş kazası sonucunda kimisi sigortasız çalıştırılan işçilerin ölüm haberlerinin gelmesiyle uyandık, kaptırmadığımız OECD ülkeleri arasında ikinci, Avrupa ülkeleri arasında ise birinciliğimizle dikkatleri üzerime topladık” dedi.
 • 15:10Erdemir'e Tepki EylemiErdemir'e Tepki EylemiZonguldak'ın Ereğli ilçesinde kurulan 'Ereğli için Mücadele Platformu' tarafından düzenlenen Erdemir'e tepki eylemi Uzunkum Caddesi'nde gerçekleştirildi.
 • 08:57Kırşehir Şeker Fabrikasında Gelir Oranında Yüzde Yüz ArtışKırşehir Şeker Fabrikasında Gelir Oranında Yüzde Yüz ArtışŞeker İş Sendikası Kırşehir Şube Başkanı Işık Şimşek, Türkiye’nin şeker fabrikaları içerisinde gelir oranı yüzde yüz artan fabrika konumuna geldiklerini söyledi.
 • 14:30Şahin: Şahin: "Şeker Fabrikası'nın Atık Su Arıtma Tesisi Programa Alınmadı"Elbistan Şeker Fabrikası’na kurulması planlanan atık su arıtma tesisi, Türkiye Şeker Fabrikaları’nın 2014 yılı yatırım programına alınmadı.
 • 11:01Çukurova'da Binlerce İnsana İş Kapısı AçılıyorKentsel dönüşüm projesi hakkında bilgi veren Çukurova Belediye Başkanı Soner Çetin, "Türkiye'ye örnek bu proje sayesinde binlerce insana iş kapısı açılacak." dedi.
 • 09:42Pancar Avans ÖdemesiPancar Avans ÖdemesiTürkiye Şeker Fabrikaları AŞ: "2014 yılı eylül ayından itibaren alımına başlanacak pancara karşılık üreticilere 113 milyon lira tutarında ikinci nakdi sulama avansı 19 Ağustos 2014 tarihinde ödenecektir"
 • 09:33İmar Planı Değişikliği OnayıÖzelleştirme Yüksek Kurulu, mülkiyeti Türkiye Şeker Fabrikaları adına kayıtlı Afyon Merkez'deki t35 bin 601 metrekare yüzölçümlü parsel ile Tütün, Tütün Mamulleri, Tuz ve Alkol İşletmeleri A.Ş. adına kayıtlı Diyarbakır Kayapınar'daki 660 bi 336 metrekare toplam yüzölçümlü parsellerin imar planı değişikliklerini onayladı.
 • 15:13Kardemir Hızlı Tren Ray ve Makasından Sonra Teker Üretimine BaşlayacakKardemir Hızlı Tren Ray ve Makasından Sonra Teker Üretimine BaşlayacakKarabük Demir ve Çelik İşletmeleri (KARDEMİR) A.Ş Yönetim Kurulu Başkanvekili Kamil Güleç, KARDEMİR’in sadece Türkiye’de değil dünya ölçeğinde de yıldızı parlayan bir şirket olarak yoluna devam edeceğini söyledi.
 • 09:54Pancar Çiftçisine 122 Milyon Lira Avans ÖdenecekPancar Çiftçisine 122 Milyon Lira Avans ÖdenecekTürkiye Şeker Fabrikaları AŞ, eylül ayında alımına başlanacak pancara karşılık yarın üreticilere 122 milyon lira nakdi bakım avansı ödemesi yapacak.
 • 15:35MÜSİAD'tan Demiryolu ile İlgili RaporMÜSİAD'tan Demiryolu ile İlgili RaporMüstakil Sanayici ve İşadamları Derneği Çorum Şubesi, kentin demiryolu talebine ilişkin bir rapor hazırladı.
 • 14:13Cumhurbaşkanı Gül Kütahya'daCumhurbaşkanı Gül Kütahya'daKütahya'da çeşitli temas ve incelemeler gerçekleştiren Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, vatandaşların yoğun sevgi gösterileriyle karşılandı.
 • 00:52İslam: Bu ülkede Türk Silahlı Kuvvetleri, artık devletine karşı değil, milleti için çalışacakİslam: Bu ülkede Türk Silahlı Kuvvetleri, artık devletine karşı değil, milleti için çalışacak" -Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Ayşenur İslam, "Bu ülkede Türk Silahlı Kuvvetleri, artık devletine karşı değil, milleti için çalışacak" dedi.
 • 18:06Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı İslam, Sakarya'da AçıklamasıAile ve Sosyal Politikalar Bakanı İslam, Sakarya'da Açıklaması"Bu ülkede Türk Silahlı Kuvvetleri, artık devletine karşı değil, milleti için çalışacak"
 • 13:43Türkşeker'in 5 İldeki 15 Taşınmazının Satışına OnayTürkşeker'in 5 İldeki 15 Taşınmazının Satışına OnayÖzelleştirme İdaresi Başkanlığı (ÖİB), Türkiye Şeker Fabrikaları'na (Türkşeker) ait 5 ildeki toplam 15 taşınmazın, TTA Gayrimenkul'ün Tekirdağ'daki, Türkiye Elektrik Dağıtım A.Ş.'nin Mersin'deki gayrimenkulünün özelleştirme ihalelerinde en yüksek teklifi veren kişi ve kuruluşlara satışına karar verdi.
 • 16:20Tahsin Babaş, Su Tasarrufu Konusunda Vatandaşları UyardıTahsin Babaş, Su Tasarrufu Konusunda Vatandaşları UyardıKastamonu Belediye Başkan Adayı Babaş, Kastamonu'da yaşanan su sorunu nedeniyle vatandaşları su tasarrufunda bulunmaları konusunda uyardı.
 • 17:08Sp Genel Başkanı Kamalak Akhisar'daSp Genel Başkanı Kamalak Akhisar'daSaadet Partisi (SP) Genel Başkanı Mustafa Kamalak, Akhisar ilçe teşkilatını ziyaret ederek gündeme ilişkin açıklamalarda bulundu.
 • 16:45CHP Lideri Kılıçdaroğlu, Manisa Belediye Başkan Adaylarını AçıkladıCHP Lideri Kılıçdaroğlu, Manisa Belediye Başkan Adaylarını AçıkladıCHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Manisa Cumhuriyet Meydanı'nda binlerce partilinin katılımıyla Manisa'nın belediye başkan adaylarını açıkladı.
 • 16:07Afyonkarahisar'da Şeker Pancarı Üretim RakamlarıAfyonkarahisar'da Şeker Pancarı Üretim RakamlarıTürkiye Şeker Fabrikaları Afyon Şeker Fabrikası Müdürü Ali Erdoğmuş, fabrikada bu yıl 850 bin tona yakın pancar işlenmesinin hedeflendiğini kaydederek, bu üretim miktarına karşılık, kentte pancar alınan çiftçilere ise 110 milyon TL'ye yakın bir...
 • 11:48Şeker-İş Sendikası Genel Başkanı Gök: Şeker-İş Sendikası Genel Başkanı Gök: "Şeker Sektörü İşgal mi Edilmek İsteniyor?"Şeker-İş Sendikası Genel Başkanı İsa Gök, Türkiye Şeker Fabrikaları'nın yüksek maliyet ve tam kapasite çalışamamaktan ötürü zarar eden bir kurum olduğu iddialarının gündeme getirildiğini belirterek, "Amacı sadece ve sadece Türk şeker sektörünü...