SON DAKİKA TURKİYE SEKER FABRİKALARİ HABERLERİ

Son Dakika Turkiye Seker Fabrikalari Haberleri

 • 24 Ocak 2017 00:06O Ses Türkiye 49. Bölüm TanıtımıO Ses Türkiye 49. Bölüm TanıtımıEkranların izlenme rekorları kıran ses yarışması O Ses Türkiye, yeni bölümüyle perşembe akşamı 20: 00'de TV8 ekranlarında.
 • 23 Ocak 2017 21:53Türkiye ve Rusya'dan El Bab'da Ortak Hava HarekatıTürkiye ve Rusya'dan El Bab'da Ortak Hava HarekatıTürk ve Rus hava kuvvetlerinin El Bab’daki terör örgütü DEAŞ hedeflerine ortak hava harekatı düzenlediği bildirildi.
 • 23 Ocak 2017 21:25Rusya: Türkiye ile El Bab'da Ortak Hava Operasyonu DüzenledikRusya: Türkiye ile El Bab'da Ortak Hava Operasyonu DüzenledikRusya, Türk Hava Kuvvetleri'ne ait jetlerle El Bab'daki DAEŞ hedeflerine ortak operasyon düzenlediklerini açıkladı. TSK'dan ise operasyonla ilgili bir açıklama gelmedi.
 • 23 Ocak 2017 20:55Erdoğan: Erdoğan: "Türkiye, Afrika'nın Sesi Olmaya Devam Edecek"Türkiye-Tanzanya İş Forumu'nda konuşan Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Afrika'nın, Afrikalı kardeşlerimizin sorunlarına buralara has çözümler bulunması için gayretlerimiz sürecektir.
 • 23 Ocak 2017 20:14Türkiye Genç Erkekler Ferdi Boks ŞampiyonasıTürkiye Genç Erkekler Ferdi Boks ŞampiyonasıYalova'da düzenlenen Türkiye Genç Erkekler Ferdi Boks Şampiyonası, ikinci gün müsabakalarıyla devam etti.
 • 23 Ocak 2017 20:04Neslihan Menteş ile Şeker Hamuru Peri Kız Pasta EğitimiNeslihan Menteş ile Şeker Hamuru Peri Kız Pasta Eğitimi4 yılda bir düzenlenen İKA Aşçılık Olimpiyatlarında 1 Altın ve 1 Gümüş madalya ayrıca Hırvatistan da düzenlenen International Culinary Festival de 1 Altın madalya ile ülkemizi başarı ile temsil eden Neslihan Menteş ile Şeker Hamuru Peri Kız Pasta Eğitimine bekleriz...
 • 23 Ocak 2017 19:12Türkiye AİHM'e Hakim Adayı SeçecekTürkiye AİHM'e Hakim Adayı SeçecekAvrupa İnsan Hakları Mahkemesi'nde görev yapacak hakim adaylarının belirlenmesi için başvurular başladı.
 • 23 Ocak 2017 18:59Işitme Engelliler Türkiye Badminton ŞampiyonasıIşitme Engelliler Türkiye Badminton ŞampiyonasıTürkiye İşitme Engelliler Federasyonu tarafından düzenlenen İşitme Engelliler Türkiye Badminton Şampiyonası, Karabük'ün Safranbolu ilçesinde tamamlandı.
 • 23 Ocak 2017 18:59Türkiye-Tanzanya İş ForumuTürkiye-Tanzanya İş ForumuDış Ekonomik İlişkiler Kurulu (DEİK) Başkanı Ömer Cihad Vardan, Tanzanya'nın imkanlarının, Türk iş dünyası için çok daha farklı fırsatlar sunduğunu, altyapı, inşaat, tarım ve turizm sektörlerinde rahatlıkla iş yapabilecekleri birçok alan bulunduğunu bildirdi.
 • 23 Ocak 2017 18:42İşitme Engelliler Türkiye Badminton Şampiyonası' Sona Erdiİşitme Engelliler Türkiye Badminton Şampiyonası' Sona ErdiKARABÜK'te düzenlenen 'İşitme Engelliler Türkiye Badminton Şampiyonası' nda dereceye giren sporculara ödülleri verildi.
 • 23 Ocak 2017 18:30Türkiye AİHM'e Hakim Adayı SeçecekTürkiye AİHM'e Hakim Adayı SeçecekAdalet Bakanlığı, Avrupa İnsan Hakları Mahkemesinde (AİHM) Türkiye adına görev yapacak hakimin belirlenmesi için adaylık başvurularının başladığını duyurdu.
 • 23 Ocak 2017 18:02Türkiye-Tanzanya İş ForumuTürkiye-Tanzanya İş ForumuDARÜSSELAM/ Tanzanya Devlet Başkanı John Pombe Joseph Magufuli, ülkesinin birçok sektörde yatırım potansiyeli barındırdığını ve iş yapmak için en iyi ülkelerden biri olduğunu belirterek, Türk yatırımcılara iş birliği çağrısı yaptı.
 • 23 Ocak 2017 17:59Akpm'de Türkiye Hakkında Yapılan OylamaAkpm'de Türkiye Hakkında Yapılan OylamaAvrupa Konseyi Parlamenterler Meclisi (AKPM) Türkiye Delegasyonu Başkanı Talip Küçükcan, Türkiye'deki son gelişmelerin acil gündeme alınarak tartışılması yönündeki talebin, Genel Kurul'da reddedilmesinin hem Türkiye hem de Avrupa Konseyi'nin yararına olduğunu bildirdi.
 • 23 Ocak 2017 17:57Türkiye-Tanzanya İş ForumuTürkiye-Tanzanya İş ForumuCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, "Gelin tüm dünya birleşelim ve 'Dünya beşten büyüktür' diyerek bütün Birleşmiş Milletler'in 193 üyesi arasında herkes, Birleşmiş Milletler daimi üyeleri arasında dönerli bir şekilde yerini alsın ve orada hepsi de temsil yetkisine sahip olsun." dedi.
 • 23 Ocak 2017 17:35Ümitler Türkiye Judo Şampiyonası'na DoğruÜmitler Türkiye Judo Şampiyonası'na DoğruOrdu Valisi İrfan Balkanlıoğlu, Ordu'nun her konuda ilerlemeye devam ettiğini, spor faaliyetlerinde de ivmesini artırdığını söyledi.
 • 23 Ocak 2017 17:33Türkiye-Tanzanya İş ForumuTürkiye-Tanzanya İş ForumuCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, "Ekonominin gelişmesi, sağlıklı bir kalkınma ve sanayileşme zemininin tesisi için istikrar ve güven şarttır.
 • 23 Ocak 2017 17:22Türkiye ile Tanzanya Arasında 9 Anlaşma İmzalandıTürkiye ile Tanzanya Arasında 9 Anlaşma İmzalandıCumhurbaşkanı Erdoğan'ın Afrika turunun ilk durağı olan Tanzanya ile Türkiye arasında 9 anlaşma, işbirliği protokolü ve mutabakat zaptı imzalandı.
 • 23 Ocak 2017 17:03CHP'li Özcan: Türkiye, Özerklik ya da Federasyona Cumharbaşkanı Kararnamesiyle GeçebilirCHP Bolu Milletvekili Tanju Özcan, TBMM'de kabul edilen yeni anayasa teklifini değerlendirerek, "Cumhurbaşkanı kamu tüzel kişilikleri kurabilecek, bürokrasiyi tek başına belirleyebilecek.
 • 23 Ocak 2017 17:02Türkiye Ile Tanzanya Arasında Işbirliği AnlaşmalarıTürkiye Ile Tanzanya Arasında Işbirliği Anlaşmaları- İşbirliği anlaşmasından detaylar İmzaların atılması - Türkiye ile Tanzanya arasındaki işbirliği anlaşmaları, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve Tanzanya Cumhurbaşkanı John Pombe Joseph Magufuliimza'nın katıldığı törenle imzalandı.
 • 23 Ocak 2017 17:02Türkiye ile Tanzanya Arasında 9 Anlaşma İmzalandıCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın Afrika turunun ilk durağı olan Tanzanya'da, Türkiye ile Tanzanya arasında 9 anlaşma, işbirliği protokolü ve mutabakat zaptı imzalandı.
 • 23 Ocak 2017 17:00Bolu CHP'li Özcan Türkiye, Özerklik ya da Federasyona Cumharbaşkanı Kararnamesiyle GeçebilirBolu CHP'li Özcan Türkiye, Özerklik ya da Federasyona Cumharbaşkanı Kararnamesiyle GeçebilirCHP'li Özcan: Türkiye, özerklik ya da federasyona cumharbaşkanı kararnamesiyle geçebilirCHP Bolu Milletvekili Tanju Özcan, TBMM'de kabul edilen yeni anayasa teklifini değerlendirerek, "Cumhurbaşkanı kamu tüzel kişilikleri kurabilecek, bürokrasiyi tek başına belirleyebilecek.
 • 23 Ocak 2017 16:59CHP'li Özcan: Türkiye, Özerklik ya da Federasyona Cumharbaşkanı Kararnamesiyle GeçebilirCHP'li Özcan: Türkiye, Özerklik ya da Federasyona Cumharbaşkanı Kararnamesiyle GeçebilirCHP Bolu Milletvekili Tanju Özcan, TBMM'de kabul edilen yeni anayasa teklifini değerlendirerek, "Cumhurbaşkanı kamu tüzel kişilikleri kurabilecek, bürokrasiyi tek başına belirleyebilecek.
 • 23 Ocak 2017 16:54İşitme Engelliler Türkiye Badminton ŞampiyonasıTürkiye İşitme Engelliler Federasyonu tarafından düzenlenen İşitme Engelliler Türkiye Badminton Şampiyonası, Karabük'ün Safranbolu ilçesinde tamamlandı.
 • 23 Ocak 2017 16:32Adıyaman Belediyesi Güreşçilerinden Türkiye DerecesiAdıyaman Belediyesi Güreşçilerinden Türkiye DerecesiAfyon’da gerçekleştirilen Türkiye Kadınlar Güreş Şampiyonasında Adıyaman’ı temsil eden Adıyaman Belediyesi Spor Kulübü güreşçileri Aslı Demir ile Fatma Serçe dereceye girdi.
 • 23 Ocak 2017 16:32Türkiye Şampiyonu Gör'den Kaymakam Turan'a ZiyaretTürkiye Güreş Şampiyonası'nda serbest stil 70 kiloda şampiyon olan Yakup Gör, Oltu Kaymakamı Şenol Turan'ı makamında ziyaret etti.