SON DAKİKA TUTAK HABERLERİ

Son Dakika Tutak Haberleri

11:09
Uzmanlardan Yarı Yıl Tatilinde Sağlık Kontrolü Tavsiyesi Okulların kapalı olduğu yarı yıl tatili, çocuk sağlığı kontrollerinin yapılması için önemli bir zaman dilimi olarak değerlendiriliyor.
16:15
Dbp, Ağrı'da Eğitim Çalışması Düzenledi Demokratik Bölgeler Partisi (DBP), Ağrı’da eğitim çalışması düzenledi.
Dbp, Ağrı'da Eğitim Çalışması Düzenledi
17:54
Serka Mali Destek Programları Bilgilendirme Toplantıları Başladı Serhat Kalkınma Ajansı (SERKA) 2015 Yılı Mali Destek Programları bilgilendirme toplantıları Ağrı’da başladı.
Serka Mali Destek Programları Bilgilendirme Toplantıları Başladı
18:03
Belediye Şoförlerine Saldırı Ağrı Belediyesi Eş Başkanı Sırrı Sakık, belediyeye ait şehir içi otobüslerini kullanan şoförlere yönelik saldırıları kınadı.
Belediye Şoförlerine Saldırı
19:05
Ağrı Işid'le Girdiği Çatışmada Ölen Ypg'li Ağrı'da Toprağa Verildi Işid'le girdiği çatışmada ölen YPG'li Ağrı'da toprağa verildi Irak'ta Ezidilerin yaşadığı Sincar'da (Şengal) Irak-Şam İslam Devleti (IŞİD) militanlarıyla girdiği çatışmada ölen PKK'nın bu ülkedeki kolu olan YPG'li 'Bahoz Ararat' kod adlı İshak Kaya'nın cenazesi Ağrı'nın Taşlıçay İlçesi'nde toprağa verildi.
Ağrı Işid'le Girdiği Çatışmada Ölen Ypg'li Ağrı'da Toprağa Verildi
13:10
Tutak'ta Karla Mücadele Tutak ilçesinde kar yağışı ve tipi nedeniyle kapanan köy yollarını açma çalışması devam ediyor.
11:28
Ağrı-Erzurum Kara Yolu Ulaşıma Kapandı Ağrı-Erzurum kara yolu yoğun kar yağışı ve tipi nedeniyle ulaşıma kapandı.
10:38
Ağrı-Erzurum Karayolu Ulaşıma Kapandı Ağrı-Erzurum karayolunda yoğun kar yağışı ve tipi nedeniyle ulaşım sağlanamıyor.
Ağrı-Erzurum Karayolu Ulaşıma Kapandı
14:29
Ağrı'da Acil Servisi Açılışı Ağrı Devlet Hastanesi Acil Servisi, bakım onarım çalışmasının ardından yeniden hizmete açıldı.
Ağrı'da Acil Servisi Açılışı
12:40
Ağrı'daki Acil Servis Modern Görünüme Kavuştu Ağrı Devlet Hastanesinin Acil Servisi, bakım onarım çalışmasının ardından törenle hizmete açıldı.
Ağrı'daki Acil Servis Modern Görünüme Kavuştu
14:43
Alt Islatma Kalıtsal Olabilir" Doç. Dr. Tutak: "Çocuklarda genelde birincil alt ıslatma ile karşı karşıya kalınmaktadır.
17:54
Yavuz Özcan'dan, Tutak Kaymakamı Kendüzler'e Ziyaret AK Parti Tutak İlçe Başkanı Yavuz Özcan, Tutak Kaymakamı Ramazan Kendüzler'i ziyaret etti.
19:13
Öğrenci Servisi Alev Topuna Döndü MANİSA (İHA) – Manisa’nın Selendi ilçesinde, seyir halindeki öğrenci servis aracı alev alev yandı.
Öğrenci Servisi Alev Topuna Döndü
09:32
Vali Yardımcıların İade-İ Ziyaret Ağrı Vali yardımcıları Rıza Gençoğlu ve Erkan Kalender; ilçe kaymakamları, kurum müdürleri ve sivil toplum kuruluşlarına iade-i ziyarete devam ediyor.
Vali Yardımcıların İade-İ Ziyaret
13:21
Elazığ'da Doğal Gaz Sobası Patladı: 2 Yaralı Elazığ'da bir iş yerinde doğal gaz sobasının patlaması sonucu 2 kişi yaralandı.
Elazığ'da Doğal Gaz Sobası Patladı: 2 Yaralı
12:52
Doğalgaz Sobası Patladı: 2 Yaralı Elazığ'da bir işyerindeki doğalgaz sobasının patlaması sonucu müşteri olarak orada bulunan 33 yaşındaki Hakan Tutak ile 25 yaşındaki Gökhan Bulut yaralandı.
Doğalgaz Sobası Patladı: 2 Yaralı
12:13
Doğalgaz Sobası Patladı: 2 Yaralı Elazığ'da bir iş yerinde doğalgaz sobasının patlaması sonucu yaralanan 2 kişi, hastaneye kaldırıldı.
Doğalgaz Sobası Patladı: 2 Yaralı
17:18
Ek - Sarıyer Belediyesi Başkan Yardımcısı Hayatını Kaybetti Bir CANI KAYBETTİK Başkan Yardımcısı Yüksel Tutak için Sarıyer Belediye Başkanlık Binası'nda, ardından Park ve Bahçeler Müdürlüğü'nde tören düzenlendi.
Ek - Sarıyer Belediyesi Başkan Yardımcısı Hayatını Kaybetti
12:24
Sarıyer Belediyesinin Acı Günü Sarıyer Belediyesi Başkan Yardımcısı Yüksel Tutak, geçirdiği ani bir rahatsızlık sonucu hayatını kaybetti.
Sarıyer Belediyesinin Acı Günü
10:59
Sarıyer Belediyesi Başkan Yardımcısı Hayatını Kaybetti Sarıyer Belediyesi Başkan Yardımcısı Orman Mühendisi Yüksel Tutak, geçirdiği ani bir rahatsızlık sonucu kalp krizi geçirerek hayatını kaybetti.
Sarıyer Belediyesi Başkan Yardımcısı Hayatını Kaybetti
10:34
Başbakan Davutoğlu Amasya Mitinginden Sonra Ziyaretlerde Bulundu Başbakan Ahmet Davutoğlu, mitingin ardından valinin ve belediye başkanının makamını, şehit Hatipoğlu'nun ailesinin ve bazı vatandaşların ise evlerini ziyaret etti.
Başbakan Davutoğlu Amasya Mitinginden Sonra Ziyaretlerde Bulundu
17:57
Ağrı ve Civarı Depreme Hazır Mı?" Paneli Ağrı İbrahim Çeçen Üniversitesi tarafından, "Ağrı ve Civarı Depreme Hazır mı?" paneli düzenlendi.
14:57
Ağrı'da Deprem Paneli Ağrı İbrahim Çeçen Üniversitesi’nde ‘Ağrı ve civarı depreme hazır mı?’ konulu bir panel düzenlendi.
Ağrı'da Deprem Paneli
12:00
'AĞRI Ve Civarı Depreme Hazır Mı? Paneli Gerçekleştirildi Ağrı İbrahim Çeçen Üniversitesinde 'Ağrı ve Civarı Depreme Hazır mı?' paneli gerçekleştirildi.
22:47
Tutak Belediyesinden Esnafa Destek Ağrı'nın Tutak Belediyesi, Kobani'ye destek amacıyla düzenlenen izinsiz gösterilerde iş yerleri zarar gören esnafa maddi yardım yaparak destek oluyor.
Tutak Belediyesinden Esnafa Destek
20:15
Işid Bahanesiyle İzinsiz Gösteriler Tutak Belediyesi, IŞİD bahanesiyle düzenlenen izinsiz gösterilerde iş yerleri zarar gören esnafa yardım ediyor.
22:04
Işid Bahanesiyle İzinsiz Gösteriler Tutak'ta IŞİD'in Kobani'ye (Ayn el Arap) yönelik saldırıları bahane edilerek düzenlenen izinsiz gösterilerde yakalanan alınan 5 kişi tutuklandı.
10:46
Şehre İnen Domuz Sürüsü, Görenleri Şaşırttı Ağrı'nın Tutak ilçesi sınırları içerisinde sürüler halinde ilerleyen domuz sürüsünü gören sürücüler şaşkınlıklarını gizleyemedi.
Şehre İnen Domuz Sürüsü, Görenleri Şaşırttı
10:23
Ağrı'da Sürüler Halinde İlerleyen Domuz Sürüsü Görenleri Hayrete Düşürdü Ağrı’nın Tutak ilçesi sınırları içerisinde sürüler halinde ilerleyen domuz sürüsünü gören sürücüler şaşkınlıklarını gizleyemedi.
Ağrı'da Sürüler Halinde İlerleyen Domuz Sürüsü Görenleri Hayrete Düşürdü
00:28
AK Parti Ağrı Milletvekili Çelebi Sel Bölgesinde İncelemelerde Bulundu AK Parti Ağrı Milletvekili Ekrem Çelebi, geçtiğimiz günlerde sel felaketinin yaşandığı Tutak ilçesinde incelemelerde bulundu.
AK Parti Ağrı Milletvekili Çelebi Sel Bölgesinde İncelemelerde Bulundu
09:43
Ağrı'nın Asırlık Sosyal Yapısı Araştırıldı Ağrı İbrahim Çeçen Üniversitesi Eğitim Fakültesi Öğretim Üyesi Doç. Dr. Faruk Kaya, 100 yıl önceki Ağrı'nın sıhhi ve içtimai durumu konulu araştırma yaptı.
11:22
Başkan Özrtük Çalışma Alanlarını İnceledi Tutak Belediye Başkanı Fırat Öztürk, şantiye alanına dönen ilçede çalışma alanlarını inceledi.
Başkan Özrtük Çalışma Alanlarını İnceledi
17:00
Ağrı'lı Dağcılar Kılıçgediği Zirvesinde Ağrı'lı bir gurup dağcı Ağrı'nın Eleşkirt ve Tutak ilçelerini birbirine bağlayan Kılıçgediği dağına zirve tırmanışını gerçekleştirdi.
Ağrı'lı Dağcılar Kılıçgediği Zirvesinde
17:49
Ağrı'da Kaçakçılık Operasyonu Ağrı’da, jandarma ekiplerince yapılan yol kontrolleri sırasında kaçak sigara, motorin, alkollü içecek, tarihi eser, silah ve kaçak eşya ele geçirildi.
Ağrı'da Kaçakçılık Operasyonu
18:07
Kaçak Eserler Kontrol Aramalarına Takıldı Ağrı İl Jandarma Komutanlığı tarafından kaçakçılıkla mücadele kapsamında merkez ilçe, Eleşkirt, Taşlıçay, Diyadin, Doğubayazıt ve Tutak ilçe Jandarma komutanlıkları sorumluluk bölgesinde yapılan yol kontrol ve arama faaliyetleri neticesinde kaçak sigara, tarihi eser silah yakalandı.
12:00
Bebeğiniz Zamanında Ama Küçük Dünyaya Geldiyse Yenidoğan Yoğun Bakım Sorumlusu Uz. Dr. Ercan Tutak, SGA olarak adlandırılan annenin gebelik zamanına göre küçük doğan bebeklerin bakımı hakkında bilgi verdi.
Bebeğiniz Zamanında Ama Küçük Dünyaya Geldiyse
18:36
Serinlemek İçin Sulama Göletine 2 Genç Boğuldu Amasya'ın Suluova İlçesi'nde serinlemek için sulama göletine giren 18 yaşındaki Murat Bedirhan ile arkadaşı 15 yaşındaki Emre Çatal boğularak yaşamını yitirdi.
Serinlemek İçin Sulama Göletine 2 Genç Boğuldu
00:21
MHP'li Adan: Türk Milletinin İhsanoğlu'na Destek Vereceğine İnanıyoruz MHP'li Celal Adan, "Türk milletinin daha huzurlu ve daha istikrar içinde kendi iradesini ön plana çıkarması konusunda İhsanoğlu'na destek vereceği inanıyoruz." dedi.
MHP'li Adan: Türk Milletinin İhsanoğlu'na Destek Vereceğine İnanıyoruz
16:20
Cumhurbaşkanı Seçimine Doğru MHP Genel Başkan Yardımcısı Adan: "Türk milletinin birlik ve beraberlik içerisinde daha huzurlu ve daha istikrar içinde kendi iradesini ön plana çıkarması konusunda Ekmeleddin İhsanoğlu'na destek vereceği inancını taşıyoruz.
Cumhurbaşkanı Seçimine Doğru
18:03
Tutak'ta Bayramlaşma Ağrı’nın Tutak Kaymakamlığı tarafından bayramlaşma programı düzenlendi.
Tutak'ta Bayramlaşma
15:19
Ramazan Bayramı Ağrı'nın Tutak ilçesinde bayramlaşma programı düzenlendi.
12:51
Tutak'ta Hijyen Eğitimi Verildi Ağrı'nın Tutak ilçesinde, hijyen eğitimi alan kursiyerlere sertifikaları verildi.
16:43
Türk Bayrağına Saldırdığı İddia Edilen C.ö. Serbest Bırakıldı Antalya’da bayrak gönderine tırmandığı sırada polis tarafından etkisiz hale getirilen şahıs, savcılıktaki sorgunun ardından serbest bırakıldı.
Türk Bayrağına Saldırdığı İddia Edilen C.ö. Serbest Bırakıldı
23:47
Bayrağı İndirmeye Çalışan Hain Bacağından Vuruldu Antalya’da polis karakolunun bahçesinde bulunan Türk bayrağını indirmek için bayrak direğine tırmanan bir kişi, polisin uyarılarını dinlemeyince bacağından vuruldu.
Bayrağı İndirmeye Çalışan Hain Bacağından Vuruldu
22:58
Karakolun Bahçesindeki Türk Bayrağını İndirmeye Çalıştı Antalya’da polis karakolunun bahçesinde bulunan Türk bayrağını indirmek için bayrak direğine tırmanan bir kişi, polisin uyarılarını dinlemeyince bacağından vuruldu.
Karakolun Bahçesindeki Türk Bayrağını İndirmeye Çalıştı
17:47
Ramazan Boyunca İftar Yemeği Verecekler Tutak Belediyesi tarafından ramazan ayı boyunca iftar yemeği verileceği bildirildi.
10:33
Kamuda Yaz Atamaları: Kamil Bostan Başbakanlık Esk Başkanı Kamu kurum ve kuruluşlarıyla bakanlıklarda çok sayıda görevden alma ve atamalar gerçekleşti.
Kamuda Yaz Atamaları: Kamil Bostan Başbakanlık Esk Başkanı
05:22
Başbakanlık ve 12 Bakanlıkta Kritik Atamalar Başbakanlık, Hazine Müsteşarlığı ve 12 bakanlıkta yapılan atamalar ve görevden almalar Resmi Gazete'nin bugünkü sayfasında yayımlandı.
Başbakanlık ve 12 Bakanlıkta Kritik Atamalar
04:41
Başbakanlık, Hazine Müsteşarlığı ve 12 Bakanlıkta Atamalar Başbakanlık, Hazine Müsteşarlığı ve 12 bakanlıkta yapılan atamalar ve görevden almalar Resmi Gazetenin bugünkü sayfasında yayımlandı.
Başbakanlık, Hazine Müsteşarlığı ve 12 Bakanlıkta Atamalar
11:47
Ramazanda Sağlıklı Beslenme İçin 10 Öneri CÜ Tıp Fakültesi Halk Sağlığı Ana Bilim Dalı Öğretim Üyesi Prof. Dr. Gülay Koçoğlu, ramazan ayında sağlıklı beslenmek için "Mutlaka sahura kalkın", "Sahurda süt, iftarda ayran için", "Hamur işlerinden kaçının, tam tahıllı yiyecekleri tercih edin", "İftarda tatlı yemeyin", "İftardan sonra uyumayın", "Öğün sayısını 4'e çıkarın", "Günde en az 2 litre su için" gibi önerilerde bulundu.
Ramazanda Sağlıklı Beslenme İçin 10 Öneri
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 01.02.2015 15:14:57. #1.13#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA TUTAK HABERLERİ
[Hata Bildir]