SON DAKİKA TÜVTÜRK HABERLERİ

Son Dakika Tüvtürk Haberleri

15:10
Bigadiç Mahallerine Tüvturk Gezici Aracıyla Muayene Hizmeti Bigadiç'te Traktörlerin Zorunlu Araç Muayenesi 17 ve 22 Kasım tarihlerinde Yapılacak
16:11
Çiftçinin Traktör Vize İşlemleri Gezici TÜVTÜRK Aracı ile Yapılıyor Antalya'nın Manavgat ilçesinde çiftçilerden gelen talep üzerine traktör vizeleri TÜVTÜRK gezici aracı ile yapılmaya başlandı.
Çiftçinin Traktör Vize İşlemleri Gezici TÜVTÜRK Aracı ile Yapılıyor
16:30
TüvTürk Sahte Randevu Siteleri Türvtürkün benzeri siteler arama motorlarında üst sıraya çıkıyor ve kullanıcılar o siteyi tüvtürk zannederek randevuyu 14 tlye alıyor.
10:55
Tüvtürk Koltuk Sayısını 'Ağır Kusur' Unsuru Sayıyor Bazı araçların ruhsatındaki koltuk sayısı, kusurlar tablosunun güncellenmesi nedeniyle muayenede 'ağır kusur'luk oldu.
Tüvtürk Koltuk Sayısını 'Ağır Kusur' Unsuru Sayıyor
09:30
Tüvtürk, Cıta Toplantısında Araç Muayene Sürecini Anlattı TÜVTÜRK Genel Müdürü Kemal Ören ile üst düzey yöneticileri Aykut Özgülsün, Ahmet Bulut ve Emre Büyükkalfa'nın da katıldığı toplantıda, birçok ülkedeki araç muayene süreçleri, elektrikli ve hibrit araçların muayenesi ve trafik güvenliği gibi konular paylaşıldı.
Tüvtürk, Cıta Toplantısında Araç Muayene Sürecini Anlattı
08:00
Tüvtürk Müdürü Otomobil Kulübü'ne Konuk Oldu! Bugün TV'de canlı olarak yayınlanan Otomobil Kulübü'nün 2. haftaki konuğu Kemal Ören oldu.
Tüvtürk Müdürü Otomobil Kulübü'ne Konuk Oldu!
14:00
Tuvtürk Basın Açıklaması Yaptı. TUVTÜRK, E-Mail ve İnternet yoluyla yayılan dedikoduların gerçekdışı olduğunu açıkladı.
Tuvtürk Basın Açıklaması Yaptı.
12:12
Tüvturk "Ücretsiz Randevuyu Kaldırdı" İddialarını Yargıya Taşıyacak TÜVTURK, internet sitesi ve çağrı merkezi üzerinden ücretsiz verilen araç muayene randevu hizmetinin kaldırılmasının kesinlikle söz konusu olmadığını, bu iddiaları ortaya atan ve yayan kişiler hakkında yasal yollara başvurulacağını açıkladı...
11:56
TÜVTURK 14'ncı İstasyonu'nu Hizmete Açtı TÜVTURK İstanbul'daki 16'ncı İstasyonu'nu Tuzla'da hizmete açtı!
TÜVTURK 14'ncı İstasyonu'nu Hizmete Açtı
12:46
Tüvturk İletişim ve İş Geliştirme Direktörü Özcan Açıklaması Necip Fazıl Çelik - TÜVTURK İletişim ve İş Geliştirme Direktörü Koray Özcan, Türkiye'de toplam 4,7 milyon aracın muayenesiz olarak trafikte olduğunu belirterek, "Yaklaşık her 4 araçtan 1'i muayenesiz, 1 milyon motosikletten ise sadece 194 bini"...
08:30
TÜVTURK, Motosikletlere Özel Muayene İstasyonu Açtı Motosiklet kullanıcılarına muayene kolaylığı getiren TÜVTURK, şehir içinde, ulaşımı kolay noktalarda motosikletlere özel istasyonları hizmete soktu.
TÜVTURK, Motosikletlere Özel Muayene İstasyonu Açtı
15:41
TÜVTURK Özel Muayene İstasyonu Açtı TÜVTURK, şehir içinde, ulaşımı kolay noktalarda motosikletlere özel istasyonları hizmete soktu.
TÜVTURK Özel Muayene İstasyonu Açtı
14:00
Tüvturk Genel Müdürü Bulgurlu, Kaymakam Güldibi'ni Ziyaret Etti Tüvturk araç muayene istasyonları Genel Müdürü Ahmet Bulgurlu, Tarsus Kaymakamı Orhan Şefik Güldibi'ni ziyaret etti.
17:00
Rakamlarla Tüvtürk! Tüvtürk Genel Müdürü Kenan Ören ve diğer yöneticileri dijital medya ile buluştu. İşte rakamlarla TÜVTÜRK hizmetleri ve çalışmalar.
Rakamlarla Tüvtürk!
18:12
Tüvturk İstasyonları Hizmet Vermeye Başladı TÜVTURK, araç muayene istasyonlarında yaşanan bir günlük aksaklığın giderildiğini ve istasyonların hizmet vermeye başladığını açıkladı TÜVTURK, araç muayene istasyonlarında yaşanan bir günlük aksaklığın giderildiğini ve istasyonların hizmet...
19:31
Gezici Tüvtürk Mudanya'da Zor Şartlarda Çalışıyor Ulaştırma Bakanlığı TÜVTÜRK Gezici Araç Muayene İstasyonu Mudanya'da ocak ayından bu yana 480 aracın fenni muayene yaptı.muayene olabiliyor.
Gezici Tüvtürk Mudanya'da Zor Şartlarda Çalışıyor
15:18
Tüvturk Gezici İstasyonlarla Egsoz Gazı Emisyonu Ölçecek İzmir'de 8, Türkiye genelinde 193 sabit istasyonunda araç muayenesi hizmetlerine ek olarak egsoz gazı emisyon ölçüm hizmeti veren TÜVTURK, sabit istasyon bulunmayan 800'ün üzerindeki ilçeye 73 gezici istasyonla ulaşacak.
Tüvturk Gezici İstasyonlarla Egsoz Gazı Emisyonu Ölçecek
11:40
Tüvturk, Malatya'nın İlçelerinde Egzoz Gazı Emisyon Ölçümü Yapacak Gezici istasyon ile periyodik araç muayene hizmetini Malatya'nın ilçelerine götüren TÜVTURK, artık ilçelerde egzoz gazı emisyon ölçümü de yapacak.
20:00
Tüvturk Genel Müdürlük Görevine'ne A. Kemal Ören Getirildi Türkiye'de 2008 yılından beri araç muayene hizmeti veren TÜVTURK A.Ş'nin genel müdürlük görevine A. Kemal Ören getirildi. Daha önce bu görevde bulunan E. Naci Başerdem ise Doğuş Holding Turizm Grup Başkanı oldu.
Tüvturk Genel Müdürlük Görevine'ne A. Kemal Ören Getirildi
17:20
Tüvturk Genel Müdürü Kemal Ören Oldu TÜVTURK A TÜVTURK A. Ş. 'de Genel Müdürlük görevine Kemal Ören'in getirildiği, bu görevde bulunan Naci Başerdem'in ise Doğuş Holding Turizm Grup Başkanı olduğu bildirildi.
Tüvturk Genel Müdürü Kemal Ören Oldu
20:00
Tüvtürk Örnek Oldu! Uluslararası Motorlu Araç Muayene Komitesi'nin Berlin'de düzenlediği yıllık toplantısında Türkiye'yi TÜVTURK temsil etti.
16:59
TÜVTURK Kurumsal Gelişim Direktörü Büyükkalfa Açıklaması TÜVTURK Kurumsal Gelişim Direktörü Büyükkalfa, Türkiye genelinde bulunan araç muayene istasyonlarının tümünde kullanılan ölçüm araçlarının en son teknolojiye sahip olduğunu söyledi
16:02
Tüvtürk Gezici Araç Muayene İstasyonu İmamoğlu'nda Tüvtürk Gezici Araç Muayene İstasyonu İmamoğlu'nun Çörten Köyünde Traktörlerin Fenni Muayenesini Gerçekleştirdi.
17:49
Gemlik'te Tüvturk Araç Muayene İstasyonu Hizmete Girdi Bursa'nın Gemlik İlçesinde Tüvturk Araç Muayene İstasyonu'nun Açılışı Yapıldı.
Gemlik'te Tüvturk Araç Muayene İstasyonu Hizmete Girdi
16:23
Tüvturk Gemlik Araç Muayene İstasyonu Açıldı Tüvturk Genel Müdürü Naci Başerdem, İstasyon Sayılarının 193'e, Kanal Sayılarının İse 481'e Yükseldiğini Söyledi
11:08
Tüvtürk Genel Müdürü Başerdem: Aycan Demirel - Tüvtürk Genel Müdürü Ethem Naci Başerdem, 'Türkiye'deki Yaklaşık 14 Milyon Araçtan 10 Milyonunu Muayene Etmiş Durumdayız' Dedi
14:38
Tüvturk: 2009'da 250 Bin Kişi Sahte Araç Muayenesi Kurbanı Tüvturk Genel Müdürü Naci Başerdem, Araç Kullanıcılarının Sahte Muayenelere Karşı Dikkatli Olmaları Gerektiğini Belirterek, 2009 Yılında Yaklaşık 250 Bin Kişinin Sahte Muayene Mağduru Olduğunu Bildirdi.
17:23
Tüvturk Genel Müdürü Naci Başerdem: 'Türkiye Genelinde 200 Tüvturk Genel Müdürü Naci Başerdem, Özelleştirme Bedeli de Dahil Olmak Üzere Türkiye Genelinde Bir Milyar Dolar Yatırım Yaptıklarını Bildirdi
12:23
Tüvturk Gemlik İstasyonu Yeni Adresinde Hizmete Başladı Tüvturk'ün Bursa'da Hizmet Veren 6 İstasyonundan Biri Olan Gemlik İstasyonunun, Kapasite, Alan ve Kanal Sayısı Artırıldı
11:12
Tüvturk: Araç Kullanıcılarının Sahte Muayenelere Karşı Dikkatli Olmaları Gerekiyor. 10 Binlerce Kişi Sahte Muayene Mağduru' Tüvturk Araç Muayene İstasyonları Yetkilileri, Araç Kullanıcılarının Sahte Muayenelere Karşı Dikkatli Olmaları Gerektiğini Belirterek, 10 Binlerce Kişinin Sahte Muayene Mağduru Olduğunu Bildirdi
11:56
Tüvturk "Yola Elverişlilik Belgesi" Vermeye Başladı Periyodik Araç Muayenesi Konusunda Tek Yetkili Kuruluş Olan Tüvturk, Avrupa Ülkelerine Yük Taşımacılığı Yapan Kamyon, Çekici ve Römork Gibi Araçların Bu Ülkelerde Seyri İçin Zorunlu Olan "Yola Elverişlilik Belgesi" Düzenlemek İçin de Yetkili Kılındı.
Tüvturk 'Yola Elverişlilik Belgesi' Vermeye Başladı
10:21
Tüvturk Sahte Muayene Konusunda Uyardı Tüvturk, Araç Muayenelerinin Her Yıl Kasım – Aralık Aylarında Daha da Arttığını ve Bu Dönemlerde Muayene Yaptıracak Araç Kullanıcılarının Sahte Muayenelere Karşı Dikkatli Olmaları Gerektiğini Belirtti.
Tüvturk Sahte Muayene Konusunda Uyardı
16:47
Tüvturk İzmir Sarnıç İstasyonu da Randevulu Sisteme Geçiyor Tüvturk, Arabaların Muayene İşlemlerinin Daha Kolay Yapılabilmesi İçin İzmir'deki Sarnıç İstasyonunda da 16 Kasım'dan İtibaren Randevulu Sisteme Geçecek.
16:57
Tüvtürk Araç Muayenesinde Randevulu Sisteme Geçecek Motorlu Araç Muayenelerini Özelleştirmeyle Devralan Tüvtürk Firmasının Genel Müdürü Naci Başerdem, Sıra Beklemeyi Azaltmak İçin Yakında Randevulu Sisteme Geçeceklerini Söyledi.
Tüvtürk Araç Muayenesinde Randevulu Sisteme Geçecek
17:20
Tüvturk, Arvin'de Araç Muayene Hizmetine Başladı Doğuş Grubu, Akfen ve Tüvsüd Ortaklığı ile Kurulan Tüvturk'ün Uluslararası Standartlarda Araç Muayene Hizmeti Veren İstasyonlar Zincirine Artvin'de Bir Halka Daha Eklendi.
Tüvturk, Arvin'de Araç Muayene Hizmetine Başladı
17:23
Kayseri'de Tüvturk Araç Muayene İstasyonu Açıldı Doğuş Grubu, Akfen ve Tüv Süd Ortaklığı ile Kurulan Tüvturk'ün Uluslararası Standartlarda Araç Muayene Hizmeti Veren İstasyonlar Zincirinin Yeni Halkası, Kayseri'de Faaliyete Geçti.
Kayseri'de Tüvturk Araç Muayene İstasyonu Açıldı
15:11
Araç Muayene İstasyonu İhalesini Kazanan Tüvtürk, Devlete 10 Milyar Dolar Kazandıracak Trafikte Güvenliği Artırmak ve Vatandaşa Daha İyi Hizmet Verilebilmesi İçin Özelleştirilen Araç Muayene İstasyonlarının İhalesini Kazanan Tüvtürk, Konya'da 8 Araç Muayene İstasyonu Açtı.
14:40
Tüvturk, Hazineye 20 Yılda 10 Milyar Dolar Katkı Sağlayacak 2008 Yılı Sonuna Kadar Türkiye Çapında 189'u Sabit, 80'i Gezici Olmak Üzere Toplam 269 Adet Yeni Araç Muayene İstasyonu Açarak Ülke Çapında Uluslararası Standartlarda Hizmet Sunmayı Hedefleyen Tüvturk, 8 Yeni İstasyonuyla İzmir'de Faaliyete Geçti.
Tüvturk, Hazineye 20 Yılda 10 Milyar Dolar Katkı Sağlayacak
14:40
Tüvturk, Yalova Araç Muayene İstasyonu'nu Hizmete Açtı Doğuş Otomotiv, Akfen ve Tüv Süd Ortaklığı ile Kurulan Tüvturk, Uluslararası Standartlardaki Yalova Araç Muayene İstasyonunu Hizmete Açtı. Tüvturk Araç Muayene İstasyonu, Tüvturk'ün Kurucu Ortaklarından Olan Alman Tüv Süd Grubu Bünyesindeki "Tüv Süd Bursa Taşıt Muayene İstasyonları İşletim A.ş." Tarafından İşletilecek.
20:07
Tüvturk Genel Müdürü Başerdem; 20 Yılda Türk Ekonomisine 10 Milyar Dolar Katkı Sağlayacağız Doğuş Otomotiv ile Akfen Tüv Süd Konsorsiyumu Tarafından Kurulan Tüvturk Genel Müdürü Naci Başerdem, 81 İlde 189 Sabit Araç Muayene İstasyonu Açarak 20 Yılda Türk Ekonomisine 10 Milyar Dolar Katkı Sağlayacaklarını Söyledi.
Tüvturk Genel Müdürü Başerdem; 20 Yılda Türk Ekonomisine 10 Milyar Dolar Katkı Sağlayacağız
16:16
Tüvturk, Akdeniz Bölgesi’nin İlk Araç Muayene İstasyonunu Adana'da Hizmete Açtı Doğuş Otomotiv-akfen-tüv Süd Konsorsiyumu Tarafından Kurulan Tüvturk, Akdeniz Bölgesi’nin İlk Araç Muayene İstasyonunu Adana'da Hizmete Açtı.
10:24
Tüvturk, Muayene İstasyon Sayısını 13'e Çıkardı Doğuş Otomotiv, Akfen ve Tüvsüd Konsorsiyumu Tarafından Kurulan Tüvturk, Denizli'de Üç Muayene İstasyonunu Hizmete Soktu. Tüvturk, Türkiye Genelindeki Araç Muayene İstasyonu Sayısını 13'e Yükseltti.
Tüvturk, Muayene İstasyon Sayısını 13'e Çıkardı
14:27
Tüvturk, İç Anadolu'daki İlk Araç Muayene İstasyonunu Niğde'de Açtı Doğuş Otomotiv-akfen-tüv Süd Konsorsiyumu Tarafından Kurulan Tüvturk, AB Standartlarındaki Araç Muayene İstasyonları Zincirinin Yeni Halkasını Niğde'de Hizmete Açtı.
12:44
TÜVTURK, 2 yeni araç muayene istasyonunu daha hizmete açtı Doğuş Otomotiv-Akfen-TÜV SÜD konsorsiyumu tarafından kurulan TÜVTURK, AB standartlarındaki araç muayene istasyonları zincirinin yeni halkalarını Tekirdağ ve Çorlu'da hizmete açtı.
TÜVTURK, 2 yeni araç muayene istasyonunu daha hizmete açtı
11:24
TÜVTURK, 2 yeni araç muayene istasyonunu hizmete açtı Doğuş Otomotiv-Akfen-TÜV SÜD konsorsiyumu tarafından kurulan TÜVTURK, AB standartlarındaki araç muayene istasyonları zincirinin yeni halkalarını Tekirdağ ve Çorlu'da hizmete açtı.
TÜVTURK, 2 yeni araç muayene istasyonunu hizmete açtı
16:54
Tüvturk, İlk Araç Muayene İstasyonunu Elazığ'da Açacak Türkiye Çapında AB Standartlarında Araç Muayenesi ile İlgili Özelleştirme İhalesini Kazanan Doğuş Otomotiv-akfen-tüv Süd Konsorsiyumu Tarafından Kurulan Tüvturk'ün İlk Araç Muayene İstasyonunu Elazığ'da Açacağı Bildirildi.
02:23
İhalesi 2004'te Yapıldı, Tüvturk Araç Muayene İstasyonlarını Yeni Devralabildi Özelleştirme İdaresi Başkanlığı, Yaklaşık 3 Yıl Önce İhalesini Yaptığı Araç Muayene İstasyonlarını Ancak Devretti. İptali Yönünde Açılan Davalar Sebebiyle Bir Türlü Gerçekleştirilemeyen Özelleştirmeye İlişkin Sözleşme Dün İmzalandı.
18:23
TÜVTURK, 20 yıllığına araç muayene istasyonlarını işletecek Avrupa Birliği (AB) kriterlerinde araç muayenesi yaparak trafik ve taşıt güvenliğine katkı sağlayacak TÜVTURK, 20 yıllığına araç muayene istasyonlarını işletecek.
TÜVTURK, 20 yıllığına araç muayene istasyonlarını işletecek
13:26
Tüvturk 227 Yeni Araç Muayene İstasyonu Kuracak –araç Muayene İstasyonlarını Devralan Doğuş Otomotiv-akfen-tüv Süd Konsorsiyumu Tarafından Kurulan Tüvturk, 227 Yeni İstasyon Kuracağını Bildirdi.
18:12
Tuvturk, 227 Yenı Muayene Istasyonu Acacak Danistay'in Onay Kararini Aciklamasiyla Birlikte AB Standartlarinda Yeni Arac Muayene İstasyonlarinin Yapim ve İsletimiyle İlgili Olarak Acilan İhaleyi Kazanan Tuvturk, Yetki Devrinin Ardindan 227 Muayene İstasyonu Acacak.
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 01.02.2015 21:42:20. #1.12#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA TÜVTÜRK HABERLERİ
[Hata Bildir]