04:1500
SON DAKİKA TUVTURK HABERLERİ

Son Dakika Tuvturk Haberleri

  Alman Tüv, Tekkon A.ş'yi Satın Aldı

  Alman TÜV SÜD şirketi , kalite kontrol ve kalite güvence, tahribatsız test ve muayene alanlarında hizmet veren Ankara merkezli TEKKON A.Ş’yi satın aldı. (30 Eylül 2014 Salı )

   

  Traktörlere Kasım Ayında Köylerde Fenni Muayene Yapılacak

  Traktörlere Kasım Ayında Köylerde Fenni Muayene Yapılacak

  Osmaneli Ziraat Odası Başkanı Ertuğrul Ünver, TÜVTÜRK ile yapılan anlaşmayla köylerde bulunan ve fenni muayenesi olmayan traktörlerin muayene işlemlerinin kasım ayında köylerde yapılacağını söyledi. (30 Eylül 2014 Salı )

   

  Başkan Murat Hazinedar, Büyük Ortaklığı Bitirdi

  Beşiktaş Belediye Başkanı Av. Murat Hazinedar, Ordu ve Giresun’da faaliyet gösteren ORGİ Taşıt Muayene İstasyonları A.Ş.’yi Alman-İngiliz-Türk ortaklığı olan TÜVTÜRK’e devretti. (27 Eylül 2014 Cumartesi )

   

  Tüvtürk'ten Taksi Şoförlerine Bilgilendirme

  TÜVTÜRK, taksilerin güvenlik seviyesini artırmak ve taksi şoförlerinin kendi kendine düzeltebileceği kusurları nedeniyle muayene tekrarına gelmelerini önlemeyi amaçlayan bir iletişim kampanyasını hayata geçirdi. (22 Eylül 2014 Pazartesi )

   

  Gecikme Cezaları Yeniden Yapılandırıldı

  Gecikme Cezaları Yeniden Yapılandırıldı

  TÜVTÜRK, milyonlarca araç sahibini yakından ilgilendiren ve ülkemizdeki trafik güvenliğine büyük katkısı olacak kanun düzenlemesiyle ilgili merak edilen noktaları kamuoyuyla paylaştı (13 Eylül 2014 Cumartesi )

   

  Tüv Türk'ten Emniyet Mensuplarına Eğitim

  Tüv Türk'ten Emniyet Mensuplarına Eğitim

  TÜVTÜRK Bölge Müdürü Alper Demirel, Türkiye’de motosiklet ve traktörlerde muayenesizlik oranının yüzde 80 olduğunu söyledi. (20 Ağustos 2014 Çarşamba )

   

 

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
21.11.2014 04:15:48. #1.13#