SON DAKİKA TUZLA HABERLERİ

Son Dakika Tuzla Haberleri

12:48
İstanbul'da Havaray'ın Güzergahı Belli Oldu İstanbul'da kent trafiğini rahatlatmak amacıyla yapılacak "havaray" için Tuzla'da düğmeye basıldı. Tuzla Havaray Projesi 2 Şubat'ta ihale edilecek.
İstanbul'da Havaray'ın Güzergahı Belli Oldu
17:39
Kdz. Ereğli'ye Karakol Gemisi Zonguldak’ın Ereğli ilçesinde Karadeniz Bölge ve Garnizon Komutanlığına ait limana TCG KDZ Ereğli(P-1214) adlı Karakol Gemisi konuşlandı.
17:21
35 Yıllık Mezunlar, 91 Yaşındaki Öğretmenleriyle Buluştu Sakarya Arifiye Öğretmen Lisesi’nin 35 yıl önceki mezunları, geleneksel hale getirdikleri buluşmalarında, 91 yaşındaki öğretmenleriyle biraraya geldi.
35 Yıllık Mezunlar, 91 Yaşındaki Öğretmenleriyle Buluştu
17:04
İstanbul'da Kar Yağışı Kentte sabah saatlerinde başlayan yağmur ve fırtına, yüksek kesimlerde kar yağışına dönüştü.
12:55
Diplomalı "Tellaklar" Geliyor Türkiye Kaplıca Talasso ve Kür Merkezleri Derneği ile Yaşar Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezi arasında imzalanan protokolle SPA tesisleri ve kaplıcalarda çalışacak ara elamanların eğitimi için SPA Akademi kuruldu Dernek yönetim kurulu üyesi Nacakoğlu: "Pek çok otelde 'Türk hamamı' dediğimiz tesislerde Uzakdoğulu veya Rus elemanlar çalışıyor.
12:54
Hayvanat Bahçesi Bazı Hayvanlarını Satışa Çıkardı Saraybosna'daki hayvanat bahçesi bazı hayvanlarını satışa çıkardı- Pionirska Dolina Hayvanat Bahçesi'nde bulunan 3 kuğu, 14 alageyik, 2 midilli, 4 lama ve inekler vatandaşlara satılacak Bosna Hersek'in başkenti Saraybosna'daki kamu hizmeti şirketi "Park", Pionirska Dolina Hayvanat Bahçesi'nde yeni hayvan türlerine yer açılması amacıyla bazı hayvanların satışa çıkarılmasına karar verdi.
Hayvanat Bahçesi Bazı Hayvanlarını Satışa Çıkardı
11:59
Saraybosna'daki Hayvanat Bahçesi Bazı Hayvanlarını Satışa Çıkardı Saraybosna'daki kamu hizmeti şirketi Park, Pionirska Dolina Hayvanat Bahçesinde yeni hayvan türlerine yer açılması amacıyla bazı hayvanları satışa çıkardı.
17:34
Güllüce'den Mezun Olduğu Okula Ziyaret Çevre ve Şehircilik Bakanı Güllüce, mezun olduğu Haydarpaşa Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi'ni ziyaret ederek, öğretmenleriyle görüştü.
11:53
İlkadım'da Ermeni Meselesi Konuşuldu Samsun’da Acem Tekkesi’nde gerçekleştirilen “Geçmişten Günümüze Ermeni Meselesi” paneli, tarih meraklılarını aynı ortamda buluşturdu.
İlkadım'da Ermeni Meselesi Konuşuldu
19:06
İstanbul'daki Büyük Elektrik Kesintisinde Yeni Gelişme İstanbul'un her iki yakası için de alınan elektrik kesintileri ile ilgili AYEDAŞ kesintileri iptal etti. BEDAŞ ise kararı uygulayacak.
İstanbul'daki Büyük Elektrik Kesintisinde Yeni Gelişme
16:54
İstanbul'da Kar Yağışı Hafta başından bu yana devam eden yağışın gece sona ermesi bekleniyor.
16:00
İstanbul -11 Dereceyi Gördü 11 dereceyle Kınalı ile Selimpaşa oldu.
İstanbul -11 Dereceyi Gördü
12:28
İBB'den Son Uyarı: Eksi 8 Derece Olacak, Don ve Buzlanmaya Dikkat İstanbul Büyükşehir Belediyesi, bu gece hava sıcaklığının eksi 8 dereceye kadar düşeceğini açıklayıp vatandaşları soğuk ve don olayına karşı uyardı.
İBB'den Son Uyarı: Eksi 8 Derece Olacak, Don ve Buzlanmaya Dikkat
10:02
İstanbul'da Büyük Elektrik Kesintisi,Hangi İlçelerde Yaşanacak ? İstanbul'da hangi ilçelerde elektrikler kesilecek ? İstanbul Avrupa ve Anadolu Yakası'nda bazı ilçelere, 10 Ocak Cumartesi günü belirli saatlerde elektrik verilemeyecek.
İstanbul'da Büyük Elektrik Kesintisi,Hangi İlçelerde Yaşanacak ?
08:04
İstanbul'da Büyük Elektrik Kesintisi İstanbul Avrupa ve Anadolu Yakası'nda bazı ilçelere, 10 Ocak Cumartesi günü belirli saatlerde elektrik verilemeyecek.
İstanbul'da Büyük Elektrik Kesintisi
23:27
Silivri'de Kar Yağışı Beraberinde Kazaları Getirdi Silivri’de akşam saatlerinde kar yağışı şiddetini arttırarak devam ederken buzlanan yolda kayan bir araç köprüden dereye uçtu.
Silivri'de Kar Yağışı Beraberinde Kazaları Getirdi
23:22
Kar Yağışı Akşam Saatlerinde Etkisini Artırdı İstanbul'da akşam saatlerinde kar yağışı etkisini artırdı.
Kar Yağışı Akşam Saatlerinde Etkisini Artırdı
22:53
Silivri'de Kar Yağışı Beraberinde Kazaları Getirdi Silivri’de akşam saatlerinde kar yağışı şiddetini arttırarak devam ederken buzlanan yolda kayan bir araç köprüden dereye uçtu.
Silivri'de Kar Yağışı Beraberinde Kazaları Getirdi
22:14
Kar Yağışı Akşam Saatlerinde Etkisini Artırdı Büyükşehir Belediyesi: "Saat 21.00 itibariyle Beykoz, Pendik, Silivri, Ömerli ve Sancaktepe'de kar kalınlığı 20 santimi buldu" "Yağışın Perşembe öğle saatlerine kadar devam edeceği, bu gece saatlerinde ise hava sıcaklığının eksi 8 derece civarına kadar düşeceği tahmin ediliyor" Haber-Kamera: Naci YÖNER - Ramazan EĞRİ / İstanbul DHA İstanbul'da akşam saatlerinde kar yağışı etkisini artırdı.
Kar Yağışı Akşam Saatlerinde Etkisini Artırdı
21:51
İstanbul'da Kar Yağışı Kentte bazı yerlerde kar kalınlığı 20 santimetreye ulaşırken sıcaklık gece 8 dereceye kadar düşecek İstanbul genelinde gece kuvvetli buzlanma ve don olayı bekleniyor.
İstanbul'da Kar Yağışı
21:43
İstanbul Büyükşehir Belediyesinden 'Don' Uyarısı İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığından yapılan açıklamada sürücüler için don uyarısı yapıldı.
18:31
Cumartesi Günü İstanbul'un İki Yakasında da Elektrik Kesintisi Var Bakım ve onarım çalışmaları nedeniyle 10 Ocak Cumartesi günü İstanbul'un iki yakasında bazı ilçelerine belirli saatlerde elektrik verilemeyecek.
Cumartesi Günü İstanbul'un İki Yakasında da Elektrik Kesintisi Var
10:00
İbb, 4 Bin 815 Personelle Karla Mücadele Etti İstanbul Büyükşehir Belediyesi karla mücadele çalışmalarını aralıksız sürdürüyor.
İbb, 4 Bin 815 Personelle Karla Mücadele Etti
09:34
Güneştepe-Bağcılar Metro Hattında Seferler Yapılamıyor Bağcılar-Kabataş hafif metro hattında saat 06.10'daki enerji arızası nedeniyle Güneştepe-Bağcılar arası seferler yapılamıyor.
Güneştepe-Bağcılar Metro Hattında Seferler Yapılamıyor
09:30
İstanbul'da Kar Yağışı Büyükşehir Belediyesi'nin son ölçümlerine göre kar kalınlığı Anadolu Yakası'nda 15, Avrupa Yakası'nda ise 12 santimetreye kadar ulaştı.
18:40
Polis Memurlarına "Rüşvet Almak" Suçundan Dava Trafik kontrolü sırasında bir sürücünün ehliyetine el koyarak rüşvet aldığı iddia edilen 2 polis memuru hakkında 12'şer yıla kadar hapis cezası istemiyle dava açıldı.
18:30
Osmancık'ta Kar Hayatı Felç Etti Çorum Osmancık'ta aşırı yağan kar hayatı felç ederken trafik kazalarını da beraberinde getirdi.
Osmancık'ta Kar Hayatı Felç Etti
17:17
Pfdk Kararları Açıklandı Profesyonel Futbol Disiplin Kurulu’ndan (PFDK), Beşiktaş görevlisi Ahmet Ateş sportmenliğe aykırı açıklamasından dolayı 21 Gün hak mahrumiyeti cezası verirken, Bursaspor futbolcusu Ertuğrul Ersoy’a rakibine yaptığı faulden dolayı 2 resmi müsabakadan men cezası verdi.
16:05
Batı Karadeniz'de Petrol ve Doğalgaz Arama Çalışmaları Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Yıldız: "(Batman'daki sondaj kulelerinin TPAO'ya devri) Batman'daki işçi kardeşlerimizle ilgili herhangi bir çıkarım olmamıştır.
13:48
Bakan Yıldız: "Orada Petrol Varsa, Biz Onu Bulacağız" İSTANBUL (İHA) – Batı Karadeniz’de sondaj yapacak olan gemi, İstanbul’dan yola çıktı.
13:16
Türkiye'nin Petrolünü Aramak İçin İstanbul'dan Yola Çıktı Batı Karadeniz'de sondaj yapacak olan gemi, İstanbul'dan yola çıktı.
Türkiye'nin Petrolünü Aramak İçin İstanbul'dan Yola Çıktı
11:30
İstanbul'da Kar Yağışı Meteoroloji Mühendisleri Odası 2. Başkanı Köse: "Şu an Üsküdar'da, Kısıklı'da, Çamlıca Tepesi'nde kar yağışı devam ediyor.
10:11
Yunus Parkları Kapatılsın Diyenler Çoğaldı Yunuslara Özgürlük Platformu, yunus gösteri merkezilerindeki esarete karşı 2014 yılında Türkiye'de yürütülen kampanya, eylem ve yasal başvuruları kronolojik sırayla ayrıntılı biçimde derledi.
17:12
Bosna Hersek'te Heyelan: 1 Ölü, 3 Yaralı Bosna Hersek'in Kakany şehri yakınlarındaki Bare köyünde meydana gelen heyelanda 3 ev yıkıldı.
Bosna Hersek'te Heyelan: 1 Ölü, 3 Yaralı
14:09
Bosnalı Evsizlerin Dondurucu Soğuklarda Yaşam Mücadelesi (2) Bosnalı evsizlerin dondurucu soğuklarda yaşam mücadelesi-Son yılların en şiddetli soğuklarının yaşandığı ve geçtiğimiz günlerde 4 kişinin soğuktan donarak öldüğü Bosna Hersek'te bazı evsizlerin yaşamı yürek burkuyor-Saraybosna'da terkedilmiş eski bir evin giriş katında yaşayan Kadriya Muyiç ile Zenitsa'daki bir mağarada yaşayan Jarko Hrgiç, Balkanlar'ın dondurucu soğuklarında zorlu bir yaşam mücadelesi veriyor Son yılların en şiddetli soğuklarının yaşandığı ve geçtiğimiz günlerde 4 kişinin
Bosnalı Evsizlerin Dondurucu Soğuklarda Yaşam Mücadelesi (2)
12:12
Adapazarı Ekspresi 3 Yıl Aradan Sonra Seferlerine Başladı Yüksek Hızlı Tren hattı inşası nedeniyle 1 Şubat 2012 tarihinden itibaren seferlerine ara verilen Adapazarı-İstanbul banliyö tren seferleri, yeniden başladı.
Adapazarı Ekspresi 3 Yıl Aradan Sonra Seferlerine Başladı
14:29
Bosna'da Soğuklar Bir Can Daha Aldı Tesliç yakınlarındaki Mladikovats köyünde, 44 yaşındaki Milorad Çeliç isimli vatandaşın donmuş cesedine ulaşıldı Bosna Hersek'te, hafta başından beri etkili olan dondurucu soğuklarda hayatını kaybedenlerin sayısı dörde yükseldi.
22:36
Bakan Çağatay Kılıç Jandarma Arama Kurtarma Ekibini Tebrik Etti Sarıkamış Harekatı'nın 100. yılı anma etkinlikleri kapsamında Bakan Çağatay Kılıç, kayakla meşaleli iniş gösterisi yapan Jandarma Arama Kurtarma (JAK) ekiplerini kutladı.
Bakan Çağatay Kılıç Jandarma Arama Kurtarma Ekibini Tebrik Etti
20:21
Kars'ta Sarıkamış Şehitleri Anılıyor Kars'ta Sarıkamış Harekatının 100. yılı anma etkinlikleri kapsamında, Jandarma Arama Kurtarma ekipleri, kayakla meşaleli iniş gösterisi yaptı.
Kars'ta Sarıkamış Şehitleri Anılıyor
19:43
Sarıkamış Şehitleri Anılıyor Jandarma Arama Kurtarma ekipleri tarafından kayakla meşaleli iniş gösterisi gerçekleştirildi.
16:07
Balkanlar'da Soğuk Hava Etkisini Sürdürüyor Balkanlar'da soğuk hava etkisini sürdürüyor-Dondurucu soğuklar Bosna Hersek'te şu ana kadar toplam üç can aldı-Makedonya'da kar yağışından en çok etkilenen Mavrovo ve Rostuşe belediyelerine bağlı yaklaşık 20 köy elektriksiz kaldı Bosna Hersek'te geçen hafta başlayan kar yağışının ardından etkili olan dondurucu soğuklar şu ana kadar toplam 3 can aldı.
Balkanlar'da Soğuk Hava Etkisini Sürdürüyor
14:05
Balkanlar'da Soğuk Hava Etkisini Sürdürüyor Dondurucu soğuklar Bosna Hersek'te şu ana kadar toplam üç can aldı Makedonya'da kar yağışından en çok etkilenen Mavrovo ve Rostuşe belediyelerine bağlı yaklaşık 20 köy elektriksiz kaldı.
14:03
Tuzla'daki Patlama İGDAŞ: "İlk bulgulara göre bir gözü açık olan ocaktan sızan gazın ortama dolduğu ve bir kıvılcım etkisiyle patlamaya sebebiyet verdiği kanaatine varılmıştır.
13:43
İgdaş: Açık Unutulan Ocak, Patlamaya Neden Oldu İstanbul Gaz Dağıtım A.Ş. (İGDAŞ), Tuzla'da gaz sıkışması sonucu meydana gelen ve 4 kişinin yaralandığı patlamaya açık unutulan ocağın neden olduğunu açıkladı.
13:39
İgdaş: "Açık Unutulan Ocak Patlamaya Neden Oldu" Tuzla’da 3 katlı bir evde doğalgaz sıkışmasından meydana gelen patlamayla ilgili açıklama yapan İGDAŞ, doğalgaz tesisatında projeye aykırı herhangi bir durumun olmadığını belirtti.
12:51
Tuzla'da Patlama Tuzla Şifa Mahallesi'nde bir apartman dairesinde meydana gelen patlamada, 2'si çocuk 4 kişi yaralandı.
Tuzla'da Patlama
12:11
Tuzla'daki Patlamanın Nedeni Gaz Sıkışması Tuzla'da 3 katlı apartmanın ikinci katında meydana gelen patlamanın doğalgazdan kaynaklandığı belirlendi.
Tuzla'daki Patlamanın Nedeni Gaz Sıkışması
12:10
Tuzla'da Patlama Tuzla Şifa Mahallesi'nde bir apartman dairesinde meydana gelen patlamada, 2'si çocuk 4 kişi yaralandı.
Tuzla'da Patlama
12:07
Tuzla'da Doğalgaz Patlaması (Tür: İstanbul)Haberhttp://sondakika.com/haber/haber-tuzla-da-dogalgaz-patlamasi-6830867/
Tuzla'da Doğalgaz Patlaması
12:07
Tuzla'da Doğalgaz Patlaması: 4 Yaralı Tuzla'da 3 katlı apartmanın ikinci katında doğalgaz sıkışması sonucu meydana gelen patlamada 4 kişi yaralandı.
Tuzla'da Doğalgaz Patlaması: 4 Yaralı
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 01.02.2015 15:08:45. #1.12#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA TUZLA HABERLERİ
[Hata Bildir]