SON DAKİKA ÜCRETLİ ÖĞRETMEN HABERLERİ

Son Dakika Ücretli Öğretmen Haberleri

 • 16:07 Şanlıurfa?da Suriyeli Öğretmenlerin Sahte Öğretmen Protestosu Şanlıurfa?da Suriyeli Öğretmenlerin Sahte Öğretmen Protestosu Şanlıurfa'da Suriyeli öğretmenler, sığınmacılara eğitim verilen okullardaki görevlilerin yüzde 35'inin sahte diplomayla çalıştığını, bu nedenle iş bulamadıklarını önü sürerek protesto eylemi yaptı.
 • 15:50 Şanlıurfa'da Suriyeli Öğretmenlerin Sahte Öğretmen Protestosu Şanlıurfa'da Suriyeli Öğretmenlerin Sahte Öğretmen Protestosu Şanlıurfa'da Suriyeli öğretmenler, sığınmacılara eğitim verilen okullardaki görevlilerin yüzde 35'inin sahte diplomayla çalıştığını, bu nedenle iş bulamadıklarını önü sürerek protesto eylemi yaptı.
 • 17:36 Yerköy'de Öğretmenler Yemekte Buluştu Yerköy Nurdoğdu Ortaokulu öğretmen ve idarecileri öğle yemeğinde bir araya geldi.
 • 12:52 Tunceli'de Otomobilin Munzur Çayı'na Düşmesi Tunceli'nin Ovacık ilçesinde otomobilinin Munzur Çayı'na düşmesi sonucu hayatını kaybeden öğretmenlerden Bektaş İlker Uysal'ın (34) cenazesi memleketi Çorum'da toprağa verildi.
 • 15:18 TBMM Genel Kurulu Toplandı TBMM Genel Kurulu, TBMM Başkanvekili Akif Hamzaçebi başkanlığında toplandı.
 • 15:06 Atanmayı Bekleyen Öğretmen Sayısı 350 Bine Ulaştı Atanmayı Bekleyen Öğretmen Sayısı 350 Bine Ulaştı CHP Ankara Milletvekili Dr. Murat Emir, her yıl on binlerce kişinin daha bu sayıya eklendiğini ifade ederek, "AKP iktidara geldiğinde birçok sorun gibi atanamayan öğretmen sorunu da yoktu.
 • 13:01 Bakan Avcı: Öğretmen İhtiyacı 66 Bin 574 Bakan Avcı: Öğretmen İhtiyacı 66 Bin 574 Bakan Avcı, CHP Ankara Milletvekili Murat Emir'in soru önergesine verdiği yazılı yanıtta, bakanlık eğitim kurumlarının öğretmen ihtiyacının, bütçe kanunlarının sağladığı yetkinin yanında Bakanlar Kurulu'nca bakanlığa tahsis edilen ve Maliye Bakanlığı'nca kullanım izni verilen kadro sınırlılığında karşılanabildiğini anımsattı.
 • 12:34 Mili Eğitim Bakanı Avcı Açıklaması Milli Eğitim Bakanı Nabi Avcı, resmi eğitim kurumlarındaki net öğretmen ihtiyacının 66 bin 574 olduğunu bildirdi.
 • 11:48 Kızlar Okumaz Kızlar Okumaz" Diyenlere İnat "Azmin" Adı Oldu GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ : Ayşe Demir'in ders çalışma görüntüleri Ayşe Demir ile röportaj Ayşe Demir'in anne ve babasından detaylar Baba Mehmet Ali Demir ile röportaj "Kızlar okumaz" diyenlere inat "azmin" adı oldu Konya'da "kızlar okumaz" denilerek ilkokulu bitirince okula gönderilmeyen Ayşe Demir, 13 yıl aradan sonra başladığı eğitim hayatında ortaokulu ve liseyi dışarıdan bitirerek burslu kazandığı üniversitede yüksek lisans yapıyor Demir: "Okumak benim için bir tutku, bir aşktı.
 • 11:06 "Kızlar Okumaz" Diyenlere İnat Azmin Adı Oldu Konya'da, "kızlar okumaz" diyenlere inat 13 yıl sonra eğitim hayatına başlayan Ayşe Demir, ortaokulu ve liseyi dışarıdan bitirdi, burslu kazandığı üniversitede yüksek lisans yapıyor.
 • 11:28 Doğu'daki Çocuklar İlerde Ellerine Silah Değil Kalem Almalı" Hakkari'nin Irak sınırındaki Gündeş köyüne gönüllü gelen Gaziantepli bilgisayar öğretmeni Aslı Uyanık Acabay, aynı okulda görevli eşiyle çocukların eğitimi için büyük gayret gösteriyor.
 • 12:28 Ücretli Öğretmenler Muş'ta Dernek Kurdu Ücretli Öğretmenler Derneği Muş Şubesi, düzenlenen törenle açıldı.
 • 11:45 Kendi Spor Odalarını Kendileri Yaptı Kendi Spor Odalarını Kendileri Yaptı Kayseri’de, bir ortaokulda beden eğitim öğretmenliği yapan Hasan Efe Yuvacı, öğrencileri ile beraber okula spor odası yaptı.
 • 14:06 MEB 2016 Öğretmen atamaları, ek tamalar ne zaman ? MEB 2016 Öğretmen atamaları, ek tamalar ne zaman ? MEB 2016 Öğretmen atamaları, ek tamalar ne zaman yapılacak ? Öğretmen atamaları ile ilgili son gelişmeler ve açıklamalar. Seçim arefesinde adaylar Kasım ayında öğretmen ataması yapılmasını istiyor. Türkiye Kamu-Sen ve Türk Eğitim-Sen Genel Başkanı İsmail Koncuk, bu yılın sonuna kadar 100 bin atama yapılması konusunda ısrarcı olduklarını, bunun keyfi bir talep olmadığını bildirdi.
 • 10:10 Terör Propagandası Yapan Öğretmen Tutuklandı Terör Propagandası Yapan Öğretmen Tutuklandı Van'ın Başkale ilçesinde görev yapan bir öğretmen 'terör örgütü propagandası yapmak' suçundan tutuklandı.
 • 10:06 Sosyal Medyadan Terör Propagandasına Tutuklama Sosyal Medyadan Terör Propagandasına Tutuklama Van İl Emniyet Müdürlüğün'den yapılan açıklamada, İlçe Emniyet Müdürlüğü ekiplerince G.D'nin sosyal medya üzerinden terör örgütüyle ilgili paylaşımlarda bulunduğunun tespit edildiği belirtildi.
 • 09:51 Sosyal Medyadan Terör Propagandasına Tutuklama Van'ın Başkale ilçesinde sosyal medyada terör örgütünün propagandasını yaptığı tespit edilen kişi tutuklandı.
 • 11:55 Sokak Hayvanlarını Elleriyle Besliyor Muş Halk Eğitim Merkezinde ücretli öğretmenlik yapan Fatih Oğuzhan, gönüllü olarak sokak hayvanlarının bakımını yapıyor.
 • 17:22 Mgc ve Üniaklı Gençlerden Köy Okuluna Kitap Desteği Mgc ve Üniaklı Gençlerden Köy Okuluna Kitap Desteği Muş’un Bozbulut Köyü İlkokulu öğretmeninin başlattığı kitap kampanyasına Muş Gazeteciler Cemiyeti (MGC) ve Muş Alparslan Üniversitesi Aktif Gençler Topluluğu (ÜNİAK) üyeleri de destek verdi.
 • 14:54 Cumhurbaşkanına Hakarete Ceza Van'ın Başkale ilçesinde, sosyal medya hesabından Cumhurbaşkanına hakaret ettikleri gerekçesiyle 2 kişi tutuklandı.
 • 12:32 Sosyal Medyadan Terör Propagandasına 2 Tutuklama Van'da sosyal medya üzerinden Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a hakaret ettikleri ve terör propagandası yaptıkları öne sürülen biri ücretli öğretmen 2 kişi tutuklandı.
 • 12:06 Cumhurbaşkanı'na Hakaretten 2 Tutuklama Van’da "Türkiye Cumhuriyeti Cumhurbaşkanı’na Hakaret, Devlet Büyüklerine Hakaret ve Terör Örgütü Propagandası" yaptığı tespit edilen 2 kişi tutuklandı.
 • 11:36 Ücretli Köy Öğretmeninden Örnek Davranış Ücretli Köy Öğretmeninden Örnek Davranış Muş’un Malazgirt ilçesine bağlı Afşin Mahallesi’nde ek ders karşılığı öğretmenlik yapan Ceylan Altınmakas’ın öğrencileri için yardım talebine Sivas Cumhuriyet Üniversitesi Jeoloji Mühendisliliğinden cevap geldi.
 • 20:14 KPSS Sorularının Sızdırılması Davası KPSS Sorularının Sızdırılması Davası GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ : KPSS sorularının sızdırılması davası Fetullahçı Terör Örgütü KPSS sorularının sızdırılması davası KPSS sorularının sızdırılmasına ilişkin 54'ü tutuklu 230 kişi hakkında FETÖ kurucusu, yöneticisi ve üyesi olmak, resmi belgede sahtecilik ve kamu kurum ve kuruluşlarının zararına dolandırıcılık" suçlarından açılan davanın duruşmasının ikinci gün oturumu sona erdi Sanık Filiz: "Bu soruşturmada şüpheli duruma düşmemin ilk ve en önemli sebebi, KPSS eğitim bilimleri sınavında 100'ün üzerinde net yapmamdır.
 • 19:54 KPSS Sorularının Sızdırılması Davası KPSS sorularının sızdırılmasına ilişkin 54'ü tutuklu 230 kişi hakkında "Fetullahçı Terör Örgütü (FETÖ) kurucusu, yöneticisi ve üyesi olmak, resmi belgede sahtecilik ve kamu kurum ve kuruluşlarının zararına dolandırıcılık" suçlarından açılan davanın duruşmasının ikinci gün oturumu sona erdi.
 • 14:14 Kaymakam Kılıç Muhtarlarla Bir Araya Geldi Kaymakam Kılıç Muhtarlarla Bir Araya Geldi Bitlis’in Mutki Kaymakamı Mehmet Kılıç, köy ve mahalle muhtarlarıyla kahvaltıda bir araya geldi.
 • 15:48 Koncuk: "Terörle Mücadelede Emniyet Güçlerimizin Yanındayız" Türkiye Kamu-Sen ve Türk Eğitim-Sen Genel Başkanı İsmail Koncuk, "Terörle mücadelede, emniyet güçlerimizin ve Türk Silahlı Kuvvetlerimizin yanındayız" dedi.
 • 14:30 Ücretli Öğretmen Şahin'den Örnek Davranış Batman'ın Sason İlçesine Bağlı Binekli Köyü Yumurca Mezrası İlkokulu'nda ücretli öğretmenlik yapan Mehmet Şahin, hafta sonu tatilini okulun bakım, onarım ve bahçesini düzenlemekle geçiriyor.
 • 14:10 CHP'li Vekilden Bakan Ağbal'a: Sorduğumuz Sorulara Neden Cevap Vermiyorsunuz? CHP'li Vekilden Bakan Ağbal'a: Sorduğumuz Sorulara Neden Cevap Vermiyorsunuz? CHP Bursa Milletvekili Anayasa Komisyonu Üyesi Nurhayat Altaca Kayışoğlu, bütçe görüşmelerinin soru cevap kısmında sosyal medyadan gelen soruları Maliye Bakanı Naci Ağbal’a sordu.
 • 18:58 Eğitim Bir-senden Kadın Öğretmenlere Karanfil Eğitim Bir-senden Kadın Öğretmenlere Karanfil Eğitim Bir-Sen Babaeski Temsilciliği, ilçe merkezi, belde ve köyler ile Halk Eğitim Merkezi ve Öğretmenevi’nde çalışan usta öğretici, ücretli öğretmen ve kadrolu bayan öğretmenlere 8 Mart Dünya Kadınlar Günü münasebetiyle karanfil dağıtarak günlerini kutladı.
 • 18:04 Öğrenciler, Öğretmenlerine Kavuştu Başkale ilçesine bağlı Deringeçit Mahallesinde norm kadro ataması olmaması ve görevlendirilen ücretli öğretmenlerin de görevi bırakması nedeniyle eğitimden uzak kalan 8 öğrenci, görevlendirilen yeni ücretli öğretmenle eğitime başladı.
 • 12:49 Van Başkale'de 12 Öğrenci, 6 Ay Sonra Eğitime Başlayabildi Van Başkale'de 12 Öğrenci, 6 Ay Sonra Eğitime Başlayabildi Başkale'de 12 öğrenci, 6 ay sonra eğitime başlayabildiVan'ın Başkale İlçesi'ne bağlı kırsal kesimdeki Deringeçit Mahallesi'nde bulunan 12 öğrenci, yaklaşık 6 ay sonra eğitim alabilecekleri bir öğretmene kavuştu.
 • 12:04 Başkale'de 12 Öğrenci, 6 Ay Sonra Eğitime Başlayabildi Başkale'de 12 Öğrenci, 6 Ay Sonra Eğitime Başlayabildi Van'ın Başkale İlçesi'ne bağlı kırsal kesimdeki Deringeçit Mahallesi'nde bulunan 12 öğrenci, yaklaşık 6 ay sonra eğitim alabilecekleri bir öğretmene kavuştu.
 • 11:06 Öğretmen Atanmayınca Ders Zili Bir Dönem Geç Çaldı Öğretmen Atanmayınca Ders Zili Bir Dönem Geç Çaldı Van’ın Başkale ilçesinin Deringeçit mahallesindeki okula ücretli öğretmenin atanmasıyla öğrenciler ders başı yaptı.
 • 12:51 Fedakar Kadınlar Fedakar Kadınlar" Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nde Ağırlanacak (3) GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ : Sinem Aydemir'in arşiv görüntüleri ve röportajı Leyla Ildırlı'nın detayları ve röportajı Tülay Yazlık'ın detayları ve röportajı Türkan Harmankaya'nın detayları ve röportajı "Fedakar kadınlar" Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nde ağırlanacak Cumhurbaşkanı Erdoğan, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü dolayısıyla vereceği resepsiyonda, toplumun farklı kesimlerinden başarıları ve yaşam hikayeleriyle gündeme gelen kadınları ağırlayacak Ayakkabı boyacılığıyla çocuklarını okutan Çankırılı Sevim Koçak, apartmandaki yangında 44 yıllık yatalak eşini bırakmayan İstanbullu Mahinur Tunca, uçakta nefes borusu tıkanan 21 aylık bebeğin hayatını kurtaran kabin memuru Sinem Aydemir, Türkiye'nin ilk kadın akrobasi pilotu Eskişehirli Semin Öztürk, ambulans şoförü Bursalı Hülya Durmaz, görme ve işitme engelli 85 yaşındaki yatalak hastaya akrabalık bağı bulunmamasına rağmen yıllarca bakan Konyalı Leyla Ildırlı, Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'ne konuk olacak Evlat edindiği engelli Enes'e kimsenin kendisi gibi bakamayacağı düşüncesiyle üzülerek resepsiyona katılamayacağını bildiren Konyalı Harmankaya, durumundan haberdar olan Erdoğan'ın talimatıyla yeniden çağrıldığı programda ailesiyle yer alacak Resepsiyonda, 86 yaşındaki Mersinli Meziyet Coşkun, başbakanlığı döneminden bu yana Cumhurbaşkanı Erdoğan için yazdığı şiirleri sunacak Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü dolayısıyla vereceği resepsiyonda, toplumun farklı kesimlerinden başarıları ve yaşam hikayeleriyle gündeme gelen "fedakar kadınlar"ı ağırlayacak.
 • 12:40 Fedakar Kadınlar Fedakar Kadınlar" Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nde Ağırlanacak (2) GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ : Emine Erdoğan'ın aileyi ziyareti Şehit annesi Seniha Örül'ün açıklaması Mahinur Tunca'nın detayları ve röportajı Hülya Durmaz'ın detayları ve röportajı "Fedakar kadınlar" Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nde ağırlanacak Cumhurbaşkanı Erdoğan, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü dolayısıyla vereceği resepsiyonda, toplumun farklı kesimlerinden başarıları ve yaşam hikayeleriyle gündeme gelen kadınları ağırlayacak Ayakkabı boyacılığıyla çocuklarını okutan Çankırılı Sevim Koçak, apartmandaki yangında 44 yıllık yatalak eşini bırakmayan İstanbullu Mahinur Tunca, uçakta nefes borusu tıkanan 21 aylık bebeğin hayatını kurtaran kabin memuru Sinem Aydemir, Türkiye'nin ilk kadın akrobasi pilotu Eskişehirli Semin Öztürk, ambulans şoförü Bursalı Hülya Durmaz, görme ve işitme engelli 85 yaşındaki yatalak hastaya akrabalık bağı bulunmamasına rağmen yıllarca bakan Konyalı Leyla Ildırlı, Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'ne konuk olacak Evlat edindiği engelli Enes'e kimsenin kendisi gibi bakamayacağı düşüncesiyle üzülerek resepsiyona katılamayacağını bildiren Konyalı Harmankaya, durumundan haberdar olan Erdoğan'ın talimatıyla yeniden çağrıldığı programda ailesiyle yer alacak Resepsiyonda, 86 yaşındaki Mersinli Meziyet Coşkun, başbakanlığı döneminden bu yana Cumhurbaşkanı Erdoğan için yazdığı şiirleri sunacak Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü dolayısıyla vereceği resepsiyonda, toplumun farklı kesimlerinden başarıları ve yaşam hikayeleriyle gündeme gelen "fedakar kadınlar"ı ağırlayacak.
 • 12:36 Fedakar Kadınlar Fedakar Kadınlar" Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nde Ağırlanacak (1) GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: Ayakkabı boyacı Sevim Koçak'ın detayları ve röportajı Meziyet Coşkun'un detayları ve röportajı Ayşe Ulu'nun detayları ve röportajı "Fedakar kadınlar" Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nde ağırlanacak Cumhurbaşkanı Erdoğan, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü dolayısıyla vereceği resepsiyonda, toplumun farklı kesimlerinden başarıları ve yaşam hikayeleriyle gündeme gelen kadınları ağırlayacak Ayakkabı boyacılığıyla çocuklarını okutan Çankırılı Sevim Koçak, apartmandaki yangında 44 yıllık yatalak eşini bırakmayan İstanbullu Mahinur Tunca, uçakta nefes borusu tıkanan 21 aylık bebeğin hayatını kurtaran kabin memuru Sinem Aydemir, Türkiye'nin ilk kadın akrobasi pilotu Eskişehirli Semin Öztürk, ambulans şoförü Bursalı Hülya Durmaz, görme ve işitme engelli 85 yaşındaki yatalak hastaya akrabalık bağı bulunmamasına rağmen yıllarca bakan Konyalı Leyla Ildırlı, Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'ne konuk olacak Evlat edindiği engelli Enes'e kimsenin kendisi gibi bakamayacağı düşüncesiyle üzülerek resepsiyona katılamayacağını bildiren Konyalı Harmankaya, durumundan haberdar olan Erdoğan'ın talimatıyla yeniden çağrıldığı programda ailesiyle yer alacak Resepsiyonda, 86 yaşındaki Mersinli Meziyet Coşkun, başbakanlığı döneminden bu yana Cumhurbaşkanı Erdoğan için yazdığı şiirleri sunacak Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü dolayısıyla vereceği resepsiyonda, toplumun farklı kesimlerinden başarıları ve yaşam hikayeleriyle gündeme gelen "fedakar kadınlar"ı ağırlayacak.
 • 11:05 Fedakar Kadınlar" Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nde Ağırlanacak Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü dolayısıyla vereceği resepsiyonda, toplumun farklı kesimlerinden başarıları ve yaşam hikayeleriyle gündeme gelen "fedakar kadınlar"ı ağırlayacak.
 • 17:21 Etüt Merkezi ve Kadın Kültür Merkezi Tophane'ye 'Renk' Katacak Rize Valisi Ersin Yazıcı ve Rize Belediye Başkanı Prof. Dr. Reşat Kasap, Tophane Mahallesinde vatandaşların hizmetinde olan Rize Belediyesi Etüt Merkezi'ni ziyaret etti.
 • 13:45 25 Günlük Öğretmen Feci Kazada Hayatını Kaybetti 25 Günlük Öğretmen Feci Kazada Hayatını Kaybetti Ağrı'nın Doğubayazıt ilçesinde 25 gün önce ücretli öğretmenlik yapmaya başlayan 23 yaşındaki Naime Kekesar, yolun karşı tarafına geçmeye çalışırken bir aracın çarpması sonucu öldü.
 • 13:41 Ücretli Öğretmen Kendi İmkanlarıyla, Okul Kütüphanesi Oluşturdu Ücretli Öğretmen Kendi İmkanlarıyla, Okul Kütüphanesi Oluşturdu Muş’un Malazgirt ilçesine bağlı Koçali köyünde ek ders karşılığı öğretmenlik yapan Sami Özçelik, kendi imkânlarıyla sosyal medya üzerinden irtibata geçtiği arkadaşları vasıtasıyla getirttiği kitaplarla, okulunda bir kütüphane oluşturdu.
 • 17:22 Bakan Avcı: Türkiye'de 45 Bin 351 Ücretli Öğretmen Var Milli Eğitim Bakanı Nabi Avcı, ücretli öğretmen sayısının 45 bin 351 olduğunu açıkladı.
 • 13:54 Coşkun, 'Cemaatin Yerini Memur-Sen Aldı' Sözlerine Yanıt Verdi Coşkun, 'Cemaatin Yerini Memur-Sen Aldı' Sözlerine Yanıt Verdi Memur-Sen Şanlıurfa İl Temsilcisi Coşkun, 'Cemaatin yerini Memur-Sen alıyor' çıkışlarına karşı "Sendika sendikacılığını bilecek, var olan sorunları dile getirecek" dedi.
 • 12:34 28 Şubat"In Yaralarını Sarmaya Çalışıyorlar Iğdır'da yaşayan 28 Şubat mağdurları, "kara gün" diye nitelendirdikleri o günün, hayatlarında açtığı yaraları sarmaya çalışıyor.
 • 12:06 28 Şubat Mağduru, Kur'an Kursu Temizliyor NURTEN ASLAN/FİKRET KAVGALI - Diyarbakır'da, 28 Şubat sürecinde başörtüsü nedeniyle Dicle Üniversitesi (DÜ) Fen Edebiyat Fakültesi Kimya Bölümündeki eğitimini yarıda bırakmak zorunda kalan ve afla döndüğü okulundan 2 yıl önce mezun olmasına rağmen atanamayan Aysel Erdoğan (42), bir Kur'an kursunda temizlik yapıyor.
 • 11:38 Genç Girişimci, Sığır Kemiğinden Jelatin Üretti Genç Girişimci, Sığır Kemiğinden Jelatin Üretti GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ : Laboratuvardan detaylar Genç girişimci Serdal Dursun'un çalışmasından detaylar Jelatinden detaylar Dursun'un konuşması Genç girişimci, sığır kemiğinden jelatin üretti Şanlıurfa'da girişimci Serdal Dursun, KOSGEB'den aldığı destekle yürüttüğü proje sayesinde sığır kemiğinden jelatin elde etti Girişimci Dursun: "Yürüttüğümüz Ar-Ge çalışması kapsamında bir yıl boyunca yaptığımız 75 deney sonucunda en uygun sonucu elde ettik ve sığır kemiğinden jelatin üretmeyi başardık" "Türkiye'ye gelen jelatinin büyük kısmı domuz atıklarından üretilen jelatindir.
 • 11:14 Genç Girişimci, Sığır Kemiğinden Jelatin Üretti Şanlıurfa'da genç bir girişimci, Ar-Ge çalışması kapsamında sığır kemiğinden jelatin üretti.
 • 14:41 Güroymak'ta İş Sağlığı ve Güvenliği Eğitimi Verildi Güroymak İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü bünyesinde çalışan ücretli öğretmenlere yönelik iş sağlığı ve güvenliği eğitimi verildi.
 • 10:14 Demir Yeniden Güven Tazeledi Demir Yeniden Güven Tazeledi Sınıf Öğretmenleri Derneği (SÖDER) Muş Şubesi Başkanı Serkan Demir güven tazeledi.
 • 13:09 Ücretli Öğretmenlere "Temel İş Sağlığı ve Güvenliği Eğitimi" Verildi Beypazarı Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından ilçedeki okullarda görevli ücretli öğretmenlere, "Temel İş Sağlığı ve Güvenliği Eğitimi" verildi.