SON DAKİKA UĞUR AKBAŞ HABERLERİ

Son Dakika Uğur Akbaş Haberleri

13:23
Kozan'da Zafer ve Teşekkür Coşkusu Adana Büyükşehir Belediyesi’nin MHP’nin kazandığı ilçelerde düzenlediği teşekkür konserlerinin sondan bir önceki durağı Kozan oldu.
Kozan'da Zafer ve Teşekkür Coşkusu
17:39
Yeliz Yeşilmen'den Seçim Sonucu Açıklaması Adana'da merkez Çukurova ilçesinde eşi, MHP'den belediye başkan adayı olan Yeliz Yeşilmen, seçim sonuçlarıyla ilgili olarak, "Kemikleşmiş fikirleler mücadele ettik, ancak bize oy vermeyenler bizim hizmetlerimizden mahrum kalmaya mahkum oldu" yazısını sosyal medyadan paylaştı.
Yeliz Yeşilmen'den Seçim Sonucu Açıklaması
15:19
Durak'tan Çalışkan ve Akbaş'a Destek Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Aytaç Durak, MHP Seyhan Belediye başkan adayı Abdullah Çalışkan ve Çukurova adayı Ali Uğur Akbaş'a destek verdi.
Durak'tan Çalışkan ve Akbaş'a Destek
01:49
Yeliz Yeşilmen, Devlet Bahçeli'yle Fotoğrafını Paylaştı MHP'li Belediye Başkan Adayı Ali Uğur Akbaş'ın eşi Yeliz Yeşilmen, Devlet Bahçeli ile çektirdiği fotoğrafı Instagram'da paylaştı.
Yeliz Yeşilmen, Devlet Bahçeli'yle Fotoğrafını Paylaştı
18:04
Bahçeli, Seyhan ve Çukurova'da - MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, "Siyasi iktidar 99 günden bu yana yolsuzluk ve rüşvetin üzerine gitme cesaretini göstermiyor.
Bahçeli, Seyhan ve Çukurova'da -
17:39
Bahçeli: Korku Bacayı Sarmış, Recep Tayyip Erdoğan Sen Bittin (3) Yeşilmen, BAHÇELİ İLE INI PAYLAŞTI MHP'nin Adana'nın merkez Çukurova İlçe Belediye Başkan Adayı Ali Uğur Akbaş'ın eşi sunucu Yeliz Yeşilmen, Devlet Bahçeli ile çektirdiği fotoğrafı Instagram hesabında paylaştı.
Bahçeli: Korku Bacayı Sarmış, Recep Tayyip Erdoğan Sen Bittin (3)
15:31
MHP Genel Başkanı Bahçeli, Adana'da Açıklaması "Siyasi iktidar 99 günden bu yana yolsuzluk ve rüşvetin üzerine gitme cesaretini göstermiyor.
MHP Genel Başkanı Bahçeli, Adana'da Açıklaması
09:59
Marina Projesi Yarışması Sonuçlandı Adana Genç İşadamları Derneği’nin (Adana GİAD) Seyhan Baraj Gölü’ne yönelik organize ettiği Adana Marina Port/Ekolojik Çekim Merkezi Proje Yarışması’nda derece alan eserler kamuoyuna açıklandı.
Marina Projesi Yarışması Sonuçlandı
17:27
MHP Adayı Akbaş: Kentsel Dönüşümde Kimse Mağdur Edilemeyecek MHP Çukurova Belediye başkan adayı Ali Uğur Akbaş, hazırladıkları kentsel dönüşüm projesiyle kimseyi mağdur etmeyeceklerini söyledi.
MHP Adayı Akbaş: Kentsel Dönüşümde Kimse Mağdur Edilemeyecek
12:20
Spor Parkı Dolup Taşıyor Adana Büyükşehir Belediyesi’nce Toros Mahallesi’nde 24 dönüm üzerine kurulan Spor Parkı, özellikle hafta sonları vatandaşların akınına uğruyor.
Spor Parkı Dolup Taşıyor
11:24
Aldırmaz'dan, Akbaş'a İade-i Ziyaret Adana Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili Zihni Aldırmaz, MHP Çukurova Belediye Başkan Adayı Ali Uğur Akbaş'a iade-i ziyarette bulundu.
Aldırmaz'dan, Akbaş'a İade-i Ziyaret
17:43
MHP Adana Adayı Sözlü'den, Katılımcı Demokrasi Sözü MHP Adana Büyükşehir Belediye Başkan adayı Hüseyin Sözlü, katılımcı demokrasiyi belediyecilikte egemen kılacaklarını söyledi.
MHP Adana Adayı Sözlü'den, Katılımcı Demokrasi Sözü
15:46
MHP Seyhan Adayı Çalışkan: Yönetimde Zihniyet Devrimi Yapacağız Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Seyhan Belediye başkan adayı Abdullah Çalışkan, OTO Center’de esnafı ziyaret etti ve Şehitduran, Mestanzade ile Hadırlı’da mahalle toplantılarına katıldı.
MHP Seyhan Adayı Çalışkan: Yönetimde Zihniyet Devrimi Yapacağız
12:06
Sözlü'den "Katılımcı Demokrasi" Sözü Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Adana Büyükşehir Belediye Başkan Adayı ve Ceyhan Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü, katılımcı demokrasiyi belediyecilikte egemen kılacaklarını söyledi.
Sözlü'den 'Katılımcı Demokrasi' Sözü
11:33
Durak Sözlü'nün Yanında Meydanlara Çıktı İçişleri Bakanlığınca geçici olarak görevinden alınan Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Aytaç Durak, MHP Adana Büyükşehir Belediye Başkan Adayı ve Ceyhan Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü ile birlikte Sarıçam’da düzenlenen mitinge katıldı.
Durak Sözlü'nün Yanında Meydanlara Çıktı
09:17
Gazi ve Şehit Yakınları Dayanışma Yemeğinde Bir Araya Geldi Türkiye Harp Malülü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği tarafından 18 Mart Şehitleri Anma Günü etkinlikleri kapsamında dayanışma yemeği düzenlendi.
Gazi ve Şehit Yakınları Dayanışma Yemeğinde Bir Araya Geldi
10:10
Çalıkan: Ayrımcılığa Son Vereceğiz MHP Seyhan Belediye Başkan Adayı Abdullah Çalışkan, herkese eşit ve adil hizmet götüreceklerini söyledi.
Çalıkan: Ayrımcılığa Son Vereceğiz
17:55
Adanaspor, Gaziantep Büyükşehir Maçına Hazırlanıyor PTT 1. Lig ekiplerinden Adanaspor, hafta sonu oynayacağı Gaziantep Büyükşehir Belediyespor maçının hazırlıklarını sürdürüyor.
Adanaspor, Gaziantep Büyükşehir Maçına Hazırlanıyor
17:36
Tuğba Özay'dan Yeliz Yeşilmen'e Seçim Desteği Tuğba Özay, Yeliz Yeşilmen'in eşi MHP Çukurova Belediye Başkan adayı Ali Uğur Akbaş'ın Kadınlar Günü nedeniyle düzenlediği etkinlikte konser verdi.
Tuğba Özay'dan Yeliz Yeşilmen'e Seçim Desteği
16:52
MHP Adayları, Veterinerler Odasında Projelerini Anlattı MHP Adana Büyükşehir Belediye başkan adayı Hüseyin Sözlü, hayata geçireceği projeler hakkında bilgi verdi.
MHP Adayları, Veterinerler Odasında Projelerini Anlattı
09:59
Çalışkan Esnaf ve Stk'ları Ziyaret Etti Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Seyhan Belediye Başkan Adayı Abdullah Çalışkan, seçim çalışmaları kapsamında mahalle, esnaf ve sivil toplum kuruluşlarına ziyaretlerini sürdürüyor.
Çalışkan Esnaf ve Stk'ları Ziyaret Etti
16:16
Trabzonlular Dayanışma ve Yardımlaşma Gecesi Adana Trabzonlular Derneği tarafından her yıl geleneksel olarak düzenlenen ‘Dayanışma ve Kaynaşma Gecesi’nde Trabzonlular gönüllerince eğlendi.
09:24
"Ulaşılabilen Belediye Başkanı Olacağız" MHP Seyhan Belediye Başkan Adayı Abdullah Çalışkan, belediyenin kapısının herkese açık olacağını söyledi.
'Ulaşılabilen Belediye Başkanı Olacağız'
22:57
Yeliz Yeşilmen'den, Başkan Adayı Olan MHP'li Kocasına Destek Yeşilmen, MHP Çukurova Belediye Başkan adayı olan kocası Uğur Akbaş'ın seçim arabasındaki fotoğrafını işaret ederek eşine olan desteğini gösterdi.
Yeliz Yeşilmen'den, Başkan Adayı Olan MHP'li Kocasına Destek
14:45
MHP Adayları Karaisalı'da Muhtarlarla Bir Araya Geldi MHP Büyükşehir Belediye başkan adayı ve Ceyhan Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü, Karaisalı ilçesinde muhtarlarla bir araya geldi.
MHP Adayları Karaisalı'da Muhtarlarla Bir Araya Geldi
12:43
MHP Adayları, Sivil Toplum Örgütleriyle Buluştu Adana Sanayici ve Işadamları Derneği, MHP Büyükşehir ve merkez ilçe belediye başkan adaylarını sivil toplum örgütleriyle buluşturdu.
MHP Adayları, Sivil Toplum Örgütleriyle Buluştu
12:04
Eski Bakan Koçak ve Muhtarlardan MHP Adaylarına Destek Karaisalılı muhtarların MHP adaylarına verdiği yemekte ANAP döneminin Devlet Bakanlarından Ersin Koçak da, MHP adaylarına destek verdi.
Eski Bakan Koçak ve Muhtarlardan MHP Adaylarına Destek
09:53
MHP Adayları Stö'lerle Buluştu Adana Sanayici ve İşadamları Derneği (ADSİAD), ‘Nasıl Bir Adana?’ konulu toplantı serisinin ilk bölümünde Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Adana Büyükşehir ve 4 merkez ilçe belediye başkan adaylarını sivil toplum örgütleriyle buluşturdu.
MHP Adayları Stö'lerle Buluştu
10:29
Petrol-İş Sendikası'ndan MHP'li Adaylara Tam Destek MHP Adana Büyükşehir Belediye Başkan Adayı ve Ceyhan Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü, MHP Seyhan Belediye Başkan Adayı Abdullah Çalışkan, MHP Çukurova Belediye Başkan Adayı Ali Uğur Akbaş, MHP Sarıçam Belediye Başkan Adayı Bilal Uludağ, Petrol-İş Sendikası tarafından düzenlenen toplantıya katıldı.
Petrol-İş Sendikası'ndan MHP'li Adaylara Tam Destek
12:46
MHP'den Pozantı Çıkarması MHP Adana İl Başkanı Mustafa İzgioğlu, Milletvekili Seyfettin Yılmaz, Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ceyhan Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü, Çukurova Belediye Başkan Adayı Ali Uğur Akbaş başta olmak üzere parti kurmayları Pozantı’ya adeta çıkarma yaptı.
MHP'den Pozantı Çıkarması
14:55
Ingiltere'de Restoran Zinciri Kuran Özer: Türkiye'yi Tanıtmak İçin Çalışıyorum Ingiltere’deki Sofra, Özer ve Granita restoran zincirlerinin sahibi Hüseyin Özer, Türkiye’yi rezil etmekten korktuğunu belirterek, "Yurtdışında bunu yapan çok insan var. Bana da rezil etmeme görevi düştü.
Ingiltere'de Restoran Zinciri Kuran Özer: Türkiye'yi Tanıtmak İçin Çalışıyorum
13:50
Sözlü: "Kadınsız Medeniyet Öksüzdür" MHP Adana Büyükşehir Belediye Başkan Adayı ve Ceyhan Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü, “Kadınsız medeniyet olmaz; kadınsız medeniyet öksüzdür” dedi.
Sözlü: 'Kadınsız Medeniyet Öksüzdür'
10:03
Yeliz Yeşilmen Kadınlar Matinesi Düzenleyip Eşine Oy İstedi MHP Çukurova Belediye Başkan Adayı Ali Uğur Akbaş'ın eşi Yeliz Yeşilmen, düzenlediği kadınlar matinesinde kocası için oy istedi.
Yeliz Yeşilmen Kadınlar Matinesi Düzenleyip Eşine Oy İstedi
12:50
MHP'li Adaylardan Seri Ziyaretler Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Adana Büyükşehir Belediye Başkan Adayı ve Ceyhan Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü, "Adana'yı yeniden şahlandırmaya talibiz" dedi.
MHP'li Adaylardan Seri Ziyaretler
11:54
Ayamder MHP'li Başkan Adaylarını Ağırladı Adana Yapı Müteahhitleri Derneği (AYAMDER) MHP büyükşehir ve ilçe belediye başkan adaylarıyla buluştu.
Ayamder MHP'li Başkan Adaylarını Ağırladı
11:34
Müteahhitler, MHP'li Başkan Adaylarını Ağırladı Adana Yapı Müteahhitleri Derneği (AYAMDER) üyeleri, Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Büyükşehir ve ilçe belediye başkan adaylarıyla buluştu.
Müteahhitler, MHP'li Başkan Adaylarını Ağırladı
13:49
MHP'li Adaylar Metal İşleri Sanayi Sitesini Ziyaret Etti Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Adana Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Başkanı Hüseyin Sözlü, Seyhan Belediye Başkan Adayı Abdullah Çalışkan ve Çukurova Belediye Başkan Adayı Ali Uğur Akbaş, Metal İşleri Sanayi Sitesini birlikte gezdiler.
MHP'li Adaylar Metal İşleri Sanayi Sitesini Ziyaret Etti
12:37
MHP Adayları, Projelerini Genç İşadamlarına Anlattı Çukurova Genç Işadamları Derneği (Çukurova GIAD) Başkanı Ömer Faruk Sakarya, Adana’nın yıllar süren kötü gidişine ‘dur’ denilmesi için 30 Mart yerel seçimlerinin milat olduğunu vurguladı.
MHP Adayları, Projelerini Genç İşadamlarına Anlattı
11:08
Çukurova Giad, Başkan Adaylarını Üyeleriyle Buluşturuyor Çukurova Genç İşadamları Derneği (Çukurova GİAD) Başkanı Ömer Faruk Sakarya, Adana’nın yıllar süren kötü gidişine ‘Dur’ denilmesi için 30 Mart yerel seçimlerinin milat olduğunu vurgulayarak, “Bu seçimde Adana’nın kaderi yeniden yazılacak” dedi.
Çukurova Giad, Başkan Adaylarını Üyeleriyle Buluşturuyor
12:53
Sözlü Zamanla Yarışıyor “Çağdaş, huzurlu, üretken ve güvenli bir Adana” sloganıyla yaklaşık 18 ay önce seçim çalışmalarına başlayan MHP Adana Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Hüseyin Sözlü, adeta zamanla yarışıyor.
Sözlü Zamanla Yarışıyor
12:03
Sözlü: "Dua Almaya Geliyoruz" Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Adana Büyükşehir Belediye Başkan Adayı ve Ceyhan Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü, "Biz, beddua almaya değil duanızı almaya geliyoruz" dedi.
Sözlü: 'Dua Almaya Geliyoruz'
17:35
Amatör Spor Kulüpleri MHP Adaylarını Ağırladı Adana Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu (AKSF), Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Adana Büyükşehir Belediye başkan adayı Hüseyin Sözlü ve ilçe belediye başkan adaylarını ağırladı.
Amatör Spor Kulüpleri MHP Adaylarını Ağırladı
12:20
MHP'li Adaylardan Spora Destek MHP Adana Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Hüseyin Sözlü ve merkez ilçe belediye başkan adayları Adana’da sporu atağa geçirecek çalışmalar için söz verdi.
MHP'li Adaylardan Spora Destek
10:39
MHP Çukurova Adayı Akbaş, ATO Üyelerine Projelerini Anlattı MHP Çukurova Belediye Başkan Adayı Ali Uğur Akbaş, Adana Ticaret Odasını ziyaret etti.
MHP Çukurova Adayı Akbaş, ATO Üyelerine Projelerini Anlattı
10:10
MHP Seyhan Adayı Çalışkan İşçi Temsilcileriyle Buluştu MHP Seyhan Belediye Başkan Adayı Çalışkan, Genel İş 2 Nolu Şube Başkanı ve DİSK Bölge Temsilcisi Kemal Aslan ve işçi temsilcilerini ziyaret etti.
MHP Seyhan Adayı Çalışkan İşçi Temsilcileriyle Buluştu
18:09
Akbaş: Çukurova'yı Türkiye'nin Cazibe Merkezi Haline Getireceğiz MHP Adana Çukurova Belediye Başkan adayı Ali Uğur Akbaş, ilçeyi Türkiye’nin cazibe merkezi haline getireceklerini söyledi.
Akbaş: Çukurova'yı Türkiye'nin Cazibe Merkezi Haline Getireceğiz
17:26
Oyuncu Yeliz Yeşilmen'den Belediye Başkan Adayı Eşine Destek Adana'da Milliyetçi Hareket Partisi'nin (MHP) merkez Çukurova İlçe Belediye Başkan adayı Ali Uğur Akbaş, projelerini anlattıı tanıtım toplantısına oyuncu eşi Yeliz Yeşilmen'le birlikte katıldı.
Oyuncu Yeliz Yeşilmen'den Belediye Başkan Adayı Eşine Destek
18:58
MHP'li Esenyurt İçin Adana'da Gıyabi Cenaze Namazı İstanbul Esenyurt'ta MHP Seçim Bürosu'na yapılan silahlı saldırıda yaşamını yitiren partinin basın danışması Cengiz Akyıldız için Adana ve Mersin'de gıyabi cenaze namazları kılındı.
MHP'li Esenyurt İçin Adana'da Gıyabi Cenaze Namazı
18:24
MHP'li Esenyurt İçin Adana ve Mersin'de Gıyabi Cenaze Namazı İstanbul Esenyurt'ta MHP Seçim Bürosu'na yapılan silahlı saldırıda yaşamını yitiren partinin basın danışması Cengiz Akyıldız için Adana ve Mersin'de gıyabi cenaze namazları kılındı.
MHP'li Esenyurt İçin Adana ve Mersin'de Gıyabi Cenaze Namazı
17:49
MHP'li Akyıldız İçin Adana ve Mersin'de Gıyabi Cenaze Namazı İstanbul Esenyurt'ta MHP Seçim Bürosu'na yapılan silahlı saldırıda yaşamını yitiren partinin basın danışması Cengiz Akyıldız için Adana ve Mersin'de gıyabi cenaze namazı kılındı.
MHP'li Akyıldız İçin Adana ve Mersin'de Gıyabi Cenaze Namazı
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 31.01.2015 10:35:16. #1.12#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA UĞUR AKBAŞ HABERLERİ
[Hata Bildir]