SON DAKİKA UĞUR DÜNDAR HABERLERİ

Son Dakika Uğur Dündar Haberleri

 • 24 Şubat 2017 22:44 Yılmaz Özdil: Nisan Ayında Referandumu CHP İstedi Diyecekler Yılmaz Özdil: Nisan Ayında Referandumu CHP İstedi Diyecekler Duayen Gazeteci Uğur Dündar'ın hazırlayıp sunduğu Halk Arenası programına katılan usta yazar Yılmaz Özdil referanduma doğru gidilirken başta Başbakan Binali Yıldırım olmak üzere AKP'nin yapmış olduğu ve birbiriyle çelişen açıklamalardan örnekler verdi.
 • 24 Şubat 2017 22:19 Müjdat Gezen İstanbul Valisi'ne ve O Bakanlara Sordu: Siz İnsan Mısınız? Müjdat Gezen İstanbul Valisi'ne ve O Bakanlara Sordu: Siz İnsan Mısınız? Duayen Gazeteci Uğur Dündar'ın hazırlayıp sunduğu Halk Arenası programına konuk olan usta tiyatrocu Müjdat Gezen, kundaklama olayından sonra kendisini İstanbul Valisi, Kültür Bakanı ya da Milli Eğitim Bakanı'nın aramadığını belirtti.
 • 24 Şubat 2017 22:09 Müjdat Gezen Manidar Karikatürü Alkışladı Müjdat Gezen Manidar Karikatürü Alkışladı Duayen Gazeteci Uğur Dündar'ın hazırlayıp sunduğu Halk Arenası programına konuk olan usta tiyatrocu Müjdat Gezen, kundaklanma olayıyla ilgili çizilen bir karikatürü böyle alkışladı.
 • 24 Şubat 2017 22:04 Müjdat Gezen Kundaklama Gecesi Yaşananları Anlattı! Müjdat Gezen Kundaklama Gecesi Yaşananları Anlattı! Duayen Gazeteci Uğur Dündar'ın hazırlayıp sunduğu Halk Arenası programına konuk olan usta tiyatrocu Müjdat Gezen, Müjdat Gezen Sanat Merkezi'nin kundaklandığı gece yaşananları anlattı.
 • 15 Şubat 2017 15:39 Uğur Dündar Paylaştı Sosyal Medya Sallandı! Uğur Dündar Paylaştı Sosyal Medya Sallandı! Uğur Dündar, 'İşte güzel İzmir budur!
 • 14 Şubat 2017 18:50 New York'ta Türkler, Türkiye'deki Referandumu Tartıştı New York'ta Türkler, Türkiye'deki Referandumu Tartıştı ABD'nin New York kenti ve çevresinde yaşayan Türkler, 'Barışın ve dostluğun korunması, cumhuriyet ve demokrasiye sahip çıkmak için 'New York Cumhuriyet Buluşması'nda bir araya geldi.
 • 14 Şubat 2017 18:32 New York'ta Türkler, Türkiye'deki Referandumu Tartıştı New York'ta Türkler, Türkiye'deki Referandumu Tartıştı New York'ta Türkler, Türkiye'deki referandumu tartıştıNafiz Albayrak / New York, 14 Şubat (DHA) - ABD'nin New York kenti ve çevresinde yaşayan Türkler, 'Barışın ve dostluğun korunması, cumhuriyet ve demokrasiye sahip çıkmak için 'New York Cumhuriyet Buluşması'nda bir araya geldi.
 • 14 Şubat 2017 18:17 New York'ta Türkler, Türkiye'deki Referandumu Tartıştı New York'ta Türkler, Türkiye'deki Referandumu Tartıştı ABD'nin New York kenti ve çevresinde yaşayan Türkler, 'Barışın ve dostluğun korunması, cumhuriyet ve demokrasiye sahip çıkmak için 'New York Cumhuriyet Buluşması'nda bir araya geldi.
 • 14 Şubat 2017 16:52 Uğur Dündar'dan 'Terörist' Yakıştırmasına Tepki Uğur Dündar'dan 'Terörist' Yakıştırmasına Tepki İZMİR'in Bergama İlçesi'nde düzenlenen bir söyleşiye katılan gazeteci Uğur Dündar, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın referandumda "Hayır oyu verecekler, 15 Temmuz'da bizim karşımıza çıkanlardır" sözlerine yanıt vererek kendisi gibi 'hayır' oyu kullanacaklara 'terörist' yakıştırması...
 • 14 Şubat 2017 16:26 Uğur Dündar'dan 'Terörist' Yakıştırmasına Tepki Uğur Dündar'dan 'Terörist' Yakıştırmasına Tepki Izmir'in Bergama İlçesi'nde düzenlenen bir söyleşiye katılan gazeteci Uğur Dündar, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın referandumda "Hayır oyu verecekler, 15 Temmuz'da bizim karşımıza çıkanlardır" sözlerine yanıt vererek kendisi gibi 'hayır' oyu kullanacaklara 'terörist' yakıştırması...
 • 14 Şubat 2017 15:52 Dha Yurt Bülteni-11 1)AMANOSLARDAKİ OPERASYONDA 1 ŞEHİTHATAY İl Jandarma Komutanlığı ekipleri tarafından Amanos Dağları'nda gerçekleştirilen operasyonda 1 uzman çavuş şehit oldu.
 • 14 Şubat 2017 14:58 Uğur Dündar'dan 'Terörist' Yakıştırmasına Tepki Uğur Dündar'dan 'Terörist' Yakıştırmasına Tepki İZMİR'in Bergama İlçesi'nde düzenlenen bir söyleşiye katılan gazeteci Uğur Dündar, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın referandumda "Hayır oyu verecekler, 15 Temmuz'da bizim karşımıza çıkanlardır" sözlerine yanıt vererek kendisi gibi 'hayır' oyu kullanacaklara 'terörist' yakıştırması...
 • 13 Şubat 2017 13:45 Adana'daki Fetö/pdy Davası Adana'daki Fetö/pdy Davası Adana'da Fetullahçı Terör Örgütü/Paralel Devlet Yapılanması (FETÖ/PDY) soruşturması kapsamında kapatılan Kanuni Üniversitesinin genel sekreteri Mahmut Açıl ile Burç Okullarında öğretmenlik yapan Uğur Dündar Bakan'ın yargılanmasına devam edildi.
 • 11 Şubat 2017 17:49 Kırıkkaleli Vatandaştan Uğur Dündar ve Bekir Coşkun'a Suç Duyurusu Kırıkkaleli Vatandaştan Uğur Dündar ve Bekir Coşkun'a Suç Duyurusu Kırıkkale’nin Delice ilçesinde bir vatandaş, gazeteci-yazar Uğur Dündar ve Bekir Coşkun hakkında suç duyurusunda bulundu.
 • 11 Şubat 2017 00:37 2. Abdülhamid'in Torunu: Ölüm Tehditleri Alıyorum, Davacı Olacağım 2. Abdülhamid'in Torunu: Ölüm Tehditleri Alıyorum, Davacı Olacağım Nilhan Osmanoğlu, kendisine canlı yayında hakaret eden Müjdat Gezen ve Yılmaz Özdil'den davacı olacağını ve referandumda "Evet" diyeceği için ölüm tehditleri aldığını söyledi.
 • 06 Şubat 2017 11:39 'Çok Şükür Hayır Diyeceğiz Ama Yok Olmayacağız 'Çok Şükür Hayır Diyeceğiz Ama Yok Olmayacağız" Başbakan Binali Yıldırım'ın: ''Hayır diyenler yok olacak'' sözlerine karşılık olarak Halk TV ekranlarında yayınlanan Halk Arenası programında Duayen Gazeteci Uğur Dündar'a telefonla bağlanarak konuşan Duayen Sanatçı Müjdat Gezen, ''Çok şükür hayır...
 • 06 Şubat 2017 11:19 Yılmaz Özdil'den Başbakan'ın Sözlerine Yanıt: Yılmaz Özdil'den Başbakan'ın Sözlerine Yanıt: "Evet Çıkarsa Önce Kendisi Yok Olacak" Duayen Gazeteci Uğur Dündar'ın hazırlayıp sunduğu Halk Arenası programına katılan SÖZCÜ yazarı Yılmaz Özdil, Başbakan Binali Yıldırım'ın Mersin'de açılan hastanin açılış töreninde söylemiş olduğu; ''Hayır diyenler yok olacak'' sözleri üzerine, ''Evet...
 • 06 Şubat 2017 11:14 Bekir Coşkun: Korkmayacağız, Sinmeyeceğiz, Kaçmayacağız Bekir Coşkun: Korkmayacağız, Sinmeyeceğiz, Kaçmayacağız Duayen Gazeteci Uğur Dündar'ın hazırlayıp sunduğu Halk Arenası programına telefonla bağlanan SÖZCÜ yazarı Bekir Coşkun canlı yayında kendisini hedef gösterip linç kampanyası başlatanlara karşı: ''Korkmayacağız, sinmeyeceğiz, kaçmayacağız'' diyerek...
 • 06 Şubat 2017 11:07 Uğur Dündar ile Halk Arenası Bu Kez Karşıyaka'da Uğur Dündar ile Halk Arenası Bu Kez Karşıyaka'da Uğur Dündar’ın sunduğu Halk Arenası, İzmir’in Karşıyaka ilçesindeki Bostanlı Suat Taşer Açıkhava Tiyatrosunda siyaset ve hukuk dünyasının önemli isimleri seyirciyle buluşturacak.
 • 08 Ocak 2017 10:30 Uğur Dündar ile Halk Arenası' Karşıyaka'da Uğur Dündar ile Halk Arenası' Karşıyaka'da Uzun yıllardır ilgiyle izlenen Uğur Dündar ile Halk Arenası, 13 Ocak’ta Karşıyaka’ya konuk oluyor.
 • 15 Aralık 2016 14:28 Bylock' Kullanan Üniversite Genel Sekreterinin Yargılanması Başladı Bylock' Kullanan Üniversite Genel Sekreterinin Yargılanması Başladı ADANA'da Fethullahçı Terör Örgütü/Paralel Devlet Yapılanması (FETÖ/PDY) ile ilgili başlatılan soruşturmalar kapsamında kapatılan Kanuni Üniversitesi'nin Genel Sekreteri Mahmut Açıl ile Burç Okulları'nda öğretmen Uğur Dündar ilk kez hakim karşısına çıktı.
 • 03 Aralık 2016 16:07 Adana'da Uğur Dündar'a Yoğun İlgi Adana'da Uğur Dündar'a Yoğun İlgi Halk TV ekranlarında yayınlanan Halk Arenası programı bu haftaki yayınını Adana’nın Seyhan ilçesinden gerçekleştirdi.
 • 24 Kasım 2016 14:30 Halk Arenasi Halk Arenasi" Kuşadası'ndan Yayınlanacak Halk TV’nin ilgiyle izlenen programı “Uğur Dündar’la Halk Arenası” bu hafta Kuşadası’na konuk olacak.
 • 11 Kasım 2016 17:48 Faili Meçhul Cinayetlere İlişkin Dava Bazı faili meçhul cinayetlere ilişkin Mehmet Ağar, özel harekat polisleri ve "Yeşil" kod adlı Mahmut Yıldırım'ın aralarında yer aldığı 19 kişinin yargılandığı davada tanık olarak dinlenen Yaman Namlı, "Ölüm listesini gördüm. Gri bir kağıtta, eski fotokopi tarzı bir kağıtta alt alta isimlerdi.
 • 31 Ekim 2016 15:58 Vefa Lisesi Önünde 'Proje Okul' Protestosu Vefa Lisesi Önünde 'Proje Okul' Protestosu VEFA Lisesi önünde bir araya gelen öğrenci, veli ve mezunlar, 'Proje Okul' projesini protesto etti.