SON DAKİKA UĞUR DÜNDAR HABERLERİ

Son Dakika Uğur Dündar Haberleri


UĞUR DÜNDAR

İstanbul ilinin Silivri ilçesi Akören Köyü'nde doğdu. Vefa Lisesi'ni bitirdi. İstanbul Üniversitesi İktisat Fakültesi Gazetecilik Enstitüsü'nden mezun oldu. 1970 yılında TRT tarafından açılan bir sınavı kazandı ve televizyon yapımcısı olarak çalışmaya başladı. Aynı yıl içinde İngiltere'de BBC'nin... Devamı

18:52
Çetin Emeç Gazetecilik Ödülleri'ne Başvurular Devam Ediyor Çetin emeç'in anısını yaşatmak, halkın bilgilenme ve gerçekleri öğrenme hakkının kullanılması adına başarılı gazetecileri teşvik etmek amacıyla, Türkiye Gazeteciler Cemiyeti, Galatasaray Üniversitesi İletişim Fakültesi ve Hürriyet Gazetesi'nce düzenlenen "Çetin Emeç Gazetecilik Ödülleri"ne başvurular devam ediyor.
12:48
CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu'ndan, Emeç Ailesine Ziyaret CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, uğradığı silahlı saldırı sonucu hayatını kaybeden gazeteci yazar Çetin Emeç'in ailesini ziyaret etti.
13:39
Çetin Emeç Gazetecilik Ödülleri 2014 yılı içerisinde yayınlanmış haber, fotoğraf ve karikatürlerin değerlendirmeye alınacağı yarışmaya başvurular başladı.
11:11
Çetin Emeç Gazetecilik Ödülleri'ne Başvurular Başladı Gazeteci Çetin Emeç'in anısına, Türkiye Gazeteciler Cemiyeti (TGC), Galatasaray Üniversitesi İletişim Fakültesi ve Hürriyet Gazetesi başarılı gazetecileri ödüllendiriyor.
Çetin Emeç Gazetecilik Ödülleri'ne Başvurular Başladı
10:57
Karşıyakalı Kadınlar Güçlerini Birleştirdi Siyasi ve sosyal arenada seslerini daha gür duyurmak için mücadele eden Karşıyakalı kadınlar, Kadın Gücü Derneği çatısı altında buluştu.
13:14
Altınordu U18 Takımı Yemin Etti Futbolda yabancı oyuncu oynatmayan Altınordu, şimdi de tümü profesyonel sözleşmeye imzalayan U18 takımı için yemin töreni düzenleyerek fark yarattı.
Altınordu U18 Takımı Yemin Etti
12:35
Altınordu, Genç Futbolcuları İçin Yemin Töreni Düzenledi Formasını yabancı oyuncuya teslim etmeme ilkesiyle yola çıkan Altınordu kulübü, U18 takımındaki 18 genç futbolcu için bir yemin töreni düzenleyip oyuncularla profesyonel sözleşme imzaladı.
Altınordu, Genç Futbolcuları İçin Yemin Töreni Düzenledi
11:21
Bu da Futbolcu Yemini PTT 1. Lig’in yabancı oyuncu oynatmayan tek ekibi Altınordu, U-18 takımındaki 18 futbolcusu için bir yemin töreni düzenleyip oyuncularla profesyonel sözleşme imzaladı.
Bu da Futbolcu Yemini
11:05
Yabancı Oyuncuya Karşı Olan Altınordu'dan Yeminli İmza Töreni Formasını yabancı oyuncuya teslim etmeme ilkesiyle yola çıkan Altınordu, 18 takımındaki 18 genci için bir yemin töreni düzenleyip oyuncularla profesyonel sözleşme imzaladı.
Yabancı Oyuncuya Karşı Olan Altınordu'dan Yeminli İmza Töreni
17:07
Turkuvaz Medya Temsilcisi, Gazeteci ve CHP'li Siyasilere 'Puşt' Dedi Sabah ve atv gibi medya kuruluşlarını bünyesinde barındıran Turkuvaz Medya Grubu'nun Ege temsilcisi ve Yeni Asır gazetesi yazarı Hüseyin Kocabıyık, Halk TV'de yayımlanan 'Halk Arenası' programında yolsuzluklar konuşulduğu sırada Twitter hesabından hakaret içeren bir mesaj yayımladı.
17:02
Haluk Koç : Türkiye Bugün Türkiye'yi Yöneten Bu Karanlık Zihniyetten Biran Önce Kurtulmak Zorundadır Chp Sözcüsü ve Genel Başkan Yardımcısı Haluk Koç, Halk Tv'de Nedim Şener, ve Aykut Erdoğdu ile birlikte Uğur Dündar'ın sorularını yanıtladı.
14:12
TOKİ'den Ev Alan Vekil Haberini Yapan Gazetecinin Eşi, Görevden Alındı AK Parti İstanbul Milletvekili Mustafa Ataş'ın Tunceli'de TOKİ konutlarından ev aldığını ortaya çıkaran muhabir Ferit Demir'in hemşire eşi görevinden alındı.
TOKİ'den Ev Alan Vekil Haberini Yapan Gazetecinin Eşi, Görevden Alındı
11:24
Yavuz Bingöl'ün Babası: Keşke Ben de Alzheimer Olsaydım Berkin Elvan'ın annesi için kullandığı ifadelerden ötürü eleştiri oklarının hedefi olan Yavuz Bingöl'ün babası Yılmaz Bingöl, sözlerinden dolayı oğlunu eleştirdi.
Yavuz Bingöl'ün Babası: Keşke Ben de Alzheimer Olsaydım
09:54
İş Adamları, Gazeteciler ve Askerler 'Kod Adı' Verilerek Dinlenmiş 2008-2009 yılları arasında sektörlerinin ileri gelen 160 ünlü ismi, "istihbari dinleme" adı altında, terör ve organize suç örgütü üyesi oldukları gerekçesiyle dinlenmiş.
İş Adamları, Gazeteciler ve Askerler 'Kod Adı' Verilerek Dinlenmiş
08:58
' ZÜBÜK' İZMİR'de "ZÜBÜK" oyunu 2, 3 Aralık tarihlerinde İZMİR'de seyirciyle buluşacak
14:14
Uğur Dündar Zübük'te! ZÜBÜK'te bir sunucu olarak rol alacak olan Uğur DÜNDAR, daha önce tiyatro deneyiminin olmadığını dile getirirken, oyunun içinde barkovizyondan seyirciyle buluşacak.
13:08
Kılıçdaroğlu: CHP Bir Düşünce Kuruluşu Değildir Chp Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Maltepe Belediyesi Türkan Saylan Kültür Merkezi'nde Uğur Dündar'ın sunduğu "Halkın Arenası"proğramında, "Cumhuriyet Halk Partililere göre ulusalcılık vatanseverliktir.
Kılıçdaroğlu: CHP Bir Düşünce Kuruluşu Değildir
01:28
Kılıçdaroğlu'ndan Erdoğan'ın İftarına Katılan Alevilere Tepki CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın verdiği iftara katılan Alevileri sert bir dille eleştirdi.
Kılıçdaroğlu'ndan Erdoğan'ın İftarına Katılan Alevilere Tepki
00:56
Kılıçdaroğlu'ndan Erdoğan İftirana Katılan Alevilere Tepki CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın verdiği iftara katılan Alevileri sert bir dille eleştirdi.
Kılıçdaroğlu'ndan Erdoğan İftirana Katılan Alevilere Tepki
00:54
Kılıçdaroğlu'ndan Erdoğan İftirana Katılan Alevilere Tepki CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın verdiği iftara katılan Alevileri sert bir dille eleştirdi.
Kılıçdaroğlu'ndan Erdoğan İftirana Katılan Alevilere Tepki
00:52
Kılıçdaroğlu'ndan Erdoğan İftirana Katılan Alevilere Tepki CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın verdiği iftara katılan Alevileri sert bir dille eleştirdi.
Kılıçdaroğlu'ndan Erdoğan İftirana Katılan Alevilere Tepki
22:58
Ermenek'ten Gelen Acı Habere Kılıçdaroğlu'ndan İlk Tepki CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Ermenek'te 2 işçinin cansız bedenine ulaşılmasının ardından yaptığı ilk açıklamada, "Bunun sorumlusu siyasi iktidardır." dedi.
Ermenek'ten Gelen Acı Habere Kılıçdaroğlu'ndan İlk Tepki
23:18
Gökmen Ulu, Sözcü İzmir Temsilciliğine Atandı Sözcü Gazetesi Haber Muhabiri Gökmen Ulu, İzmir Temsilciliğine atandı.
Gökmen Ulu, Sözcü İzmir Temsilciliğine Atandı
15:22
91 Efe Cumhuriyet İçin Oynadı Buca Belediyesi’nin düzenlediği Cumhuriyet Haftası etkinliği kapsamında 91 efe, belediye önünde zeybek oynadı.
91 Efe Cumhuriyet İçin Oynadı
18:26
Adresleri Karıştıran Uğur Dündar'a Eleştiri Gazeteci Uğur Dündar, bir köşe yazısında işadamı Fahrettin Tivnikli ile IŞİD terör örgütüne destek verdiği ileri sürülen internet sitesinin domain sahibinin adreslerini karıştırınca Tivnikli yasal yollarla Dündar’dan bu hatanın düzeltilmesini istedi.
10:14
Yenimahalle'de Cumhuriyet Coşkusu Yenimahalle’de Cumhuriyet'in kuruluşunun 91. yıl dönümü coşkuyla kutlandı.
13:10
Buca'da "Cumhuriyet Bayramı" Dolu Dolu Kutlanacak Buca Belediyesi Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün Türk milletine armağanı olan 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nı adına yakışır bir şekilde kutlamak için hazırlıklarını tamamladı.
Buca'da 'Cumhuriyet Bayramı' Dolu Dolu Kutlanacak
10:44
Yenimahalle'de 'Cumhuriyet' Coşkusu Yenimahalle’de Cumhuriyetin kuruluşunun 91’inci yıldönümü her yıl olduğu gibi bu yıl da büyük bir coşkuyla kutlanacak.
Yenimahalle'de 'Cumhuriyet' Coşkusu
14:58
Osman Pamukoğlu, IŞİD'in Nasıl Yok Edileceğini Anlattı Pamukoğlu, Kobani'de YPG güçleri ile çatışan IŞİD'in yok edilmesi için Türkiye sınırında 40-50 kilometre kadar içeri girilmesi gerektiğini belirtti.
Osman Pamukoğlu, IŞİD'in Nasıl Yok Edileceğini Anlattı
14:57
Aydın'dan Kısa Kısa Söke Belediye Bandosu’nun hizmet sözleşmesi feshedildi.
Aydın'dan Kısa Kısa
15:42
Yeni Dünya Vakfı Gençleri Geleceğine Sahip Çıkıyor Yeni Dünya Vakfı (YDV) Ankara Şubesi, Türkiye’nin önemli kültür merkezlerini kapsayan bir gezi programı düzenledi.
Yeni Dünya Vakfı Gençleri Geleceğine Sahip Çıkıyor
19:25
Uğur Dündar Hayranlarını Korkuttu Gazeteci Uğur Dündar göz rahatsızlığı nedeniyle ameliyat masasına yattı.
Uğur Dündar Hayranlarını Korkuttu
22:55
Zeytin Memleketinde, Zeytin Tadında Futbol İçin 28 Eylül tarihinde Akhisar Belediyespor ve Fenerbahçe takımları arasında Manisa’da oynanan karşılaşmaya futbolda centilmenliğin yeni tadı “Akhisar Zeytin” damgasını vurdu.
Zeytin Memleketinde, Zeytin Tadında Futbol İçin
22:03
'Halk Arenası' Bayındır'dan Canlı Yayınlandı İzmir'de çiçeğin başkenti Bayındır, "Halk Arenası" ile televizyon tarihinde bir ilki gerçekleştirerek stadyumdan canlı yayınlanan ilk açık oturum programı oldu.
'Halk Arenası' Bayındır'dan Canlı Yayınlandı
12:07
Feyzioğlu ve Tuncay Özkan Canlı Yayında Birbirine Girdi Uğur Dündar'ın Halk TV'de sunduğu programa konuk olan Tuncay Özkan ile Türkiye Barolar Birliği Başkanı Metin Feyzioğlu arasında tartışma yaşandı.
Feyzioğlu ve Tuncay Özkan Canlı Yayında Birbirine Girdi
19:48
Hülya Koçyiğit'in 2 Bin Fotoğrafı Sergilenecek Hülya Koçyiğit'in 2 bine yakın film setinde çekilmiş fotoğrafı "Geçmişten Geleceğe İz Bırakanlar Fotoğraf Sergisi" ile vatandaşların beğenisine sunulacak.
Hülya Koçyiğit'in 2 Bin Fotoğrafı Sergilenecek
14:41
Fuar'ın En Renkli Standı Bornova Belediyesi'nin Oldu Bornova Belediyesi 83. İzmir Enternasyonal Fuarı'nda 10 gün boyunca ilçenin kültürel, sosyal ve ekonomik zenginliklerini tanıttı.
Fuar'ın En Renkli Standı Bornova Belediyesi'nin Oldu
16:00
Halk Arenası'nda Gündem Uğur Dündar, Halk TV'de canlı yayınlanan programda sezonu İzmir 83. İEF'de açtı.
Halk Arenası'nda Gündem
11:42
Halk Arenası'nda Gündem Özel İdare Malları Oldu Halk TV’de yayınlanan “Uğur Dündar ile Halk Arenası” programının yeni sezon ilk canlı yayını, 83. İzmir Enternasyonal Fuarı’nda kalabalık bir izleyici kitlesi önünde gerçekleştirildi.
Halk Arenası'nda Gündem Özel İdare Malları Oldu
12:47
Uğur Dündar İzmirli Oldu Gazeteci Uğur Dündar, İzmir Enternasyonal Fuarında katıldığı söyleşide, "İzmir'e yerleşmeye karar verdim." dedi.
Uğur Dündar İzmirli Oldu
12:06
Uğur Dündar İstanbul'u Terk Etti Yılların deneyimli gazetecisi Uğur Dündar İstanbul'u terk etti, artık İzmir'den yayın yapacak.
Uğur Dündar İstanbul'u Terk Etti
15:47
Fuar'da Bornova Rüzgarı Esecek Bornova Belediyesi 83. İzmir Enternasyonal Fuarı'nda ilçenin kültürel, sosyal ve ekonomik zenginliklerini tanıtacak.
09:25
Usta Gazeteciler Kuşadası'nda Cumhuriyet'i Konuşacak Aydın'ın Kuşadası ilçesinde Türkiye Gazeteciler Federasyonu tarafından düzenlenecek söyleşi ve imza günlerinde usta gazeteci ve yazarlar okurlarıyla buluşacak.
Usta Gazeteciler Kuşadası'nda Cumhuriyet'i Konuşacak
12:45
Aydın'dan Kısa Kısa "Gençlik Şühedanın İzinde: Kocatepe'den Dumlupınar Zafertepe'ye, Bağımsızlığa Giden Yolda'' adlı proje.
Aydın'dan Kısa Kısa
17:48
Uğur Dündar'dan Boykotçulara Tepki Günlerdir "Şezlongunu bırak oy ver" kampanyasına destek veren Uğur Dündar, seçim günü başarılı olamadığını görünce "boykotçuları" eleştirdi.
Uğur Dündar'dan Boykotçulara Tepki
13:22
Gezi"Nin Belgeseli 'Direniş' Karşıyaka'da Gazeteci Gökmen Ulu tarafından gerçek görüntüler derlenerek hazırlanan ve Gezi Parkı olayları sırasında yaşananları konu alan Direniş Belgeseli’nin gösterimi, Karşıyaka’da yapılacak.
Gezi'Nin Belgeseli 'Direniş' Karşıyaka'da
12:13
Türkan Şoray'a Yaşam Boyu Sevgi Ödülü Büyükçekmece Kültür ve Sanat Festivalinin Yaşam Boyu Sevgi Ödülü sinema dalında Türkan Şoray'a, tiyatro dalında Müjdat Gezen'e, basın dalında Uğur Dündar'a verildi.
Türkan Şoray'a Yaşam Boyu Sevgi Ödülü
10:05
Türkan Şoray'a Yaşam Boyu Başarı Ödülü 15. Uluslararası Kültür ve Sanat Festivali kapsamında ünlü oyuncu Türkan Şoray'a 'Yaşam Boyu Başarı Ödülü' verildi.
Türkan Şoray'a Yaşam Boyu Başarı Ödülü
13:01
Dündar: Sandığa Gitmeyen, Bir Daha Atatürk'ün Adını Ağzına Almasın Aydın'da Efeler Belediyesi Kent Konseyi tarafından düzenlenen sohbete katılan gazeteci Uğur Dündar, "Sandığa gitmeyen, bir daha Atatürk'ün adını ağzına almasın" dedi.
Dündar: Sandığa Gitmeyen, Bir Daha Atatürk'ün Adını Ağzına Almasın
11:34
Basın Özgürlüğü Ödülü Soner Yalçın'a İzmir'in Karşıyaka Belediyesi ve İzmir Gazeteciler Cemiyeti tarafından düzenlenen Basın Özgürlüğü Ödülü, Gazeteci- Yazar Soner Yalçın'a verildi.
Basın Özgürlüğü Ödülü Soner Yalçın'a
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 31.01.2015 12:02:53. #1.11#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA UĞUR DÜNDAR HABERLERİ
[Hata Bildir]