16:4500
SON DAKİKA UĞUR IŞILAK HABERLERİ

Son Dakika Uğur Işılak Haberleri


UĞUR IŞILAK

Uğur Işılak (11 Kasım 1971,Neviges) Türk halk müziği sanatçısı, besteci ve sunucu.
1971 yılında Almanya'nın Neviges şehrinde dünyaya gelen Uğur Işılak aslen Şereflikoçhisarlıdır. Küçük yaşlarda müziğe ve şiire ilgi duymaya başladı. Ağabeyinden bağlama dersleri aldı. Bu arada 12 yaşındayken... Devamı

   

  Simav'da da Programlar İptal Edildi

  Manisa'nın Soma ilçesinde meydana gelen maden ocağı faciasının ardından Kütahya'nın Simav ilçesindeki bazı programlar iptal edildi. (14 Mayıs 2014 Çarşamba )

   

  Simav Yasta

  Simav Yasta

  Simav Belediye Başkanı Süleyman Özkan, Soma'daki maden faciasında 3 Simavlı işçinin de hayatını kaybettiğini bildirdi. (14 Mayıs 2014 Çarşamba )

   

  Simav'da Toplu Sünnet ve Büyük Hayır Heyecanı

  Simav'da Toplu Sünnet ve Büyük Hayır Heyecanı

  Kütahya’nın Simav ilçesinde bu günlerde tatlı bir heyecan yaşanıyor. (13 Mayıs 2014 Salı )

   

  Bahar Şenliğinde Coşkulu Konser

  Bahar Şenliğinde Coşkulu Konser

  Elbistan'daki Bahar Şenlikleri'nde konser veren Uğur Işılak şarkılarıyla izleyenleri coşturdu. (12 Mayıs 2014 Pazartesi )

   

  12. Geleneksel Gençlik Şöleni

  12. Geleneksel Gençlik Şöleni

  AK Parti Malatya Gençlik Kolları Başkanı Miraç Göçmez, Gençlik Şöleni'nin 17 Mayıs'ta Malatya'da yapılacağını söyledi. (10 Mayıs 2014 Cumartesi )

   

  Şölen Öncesi Sünnet Oldular

  Şölen Öncesi Sünnet Oldular

  Kütahya’nın Simav ilçesinde belediye 17 ve 18 Mayıs 2014 tarihlerinde hayırsever vatandaşlarında desteği ile 20 bin kişiye hayır yemeği ile dar gelirli ve kimsesiz çocuklar için toplu sünnet şöleni düzenledi. (10 Mayıs 2014 Cumartesi )

   

  17 Aralık" Röportajları

  Gazeteci Hüseyin Kulaoğlu, "17 Aralık" sürecine ilişkin bazı gazeteci, sivil toplum kuruluşu temsilcileri, sanatçı ve siyasetçilerle yaptığı röportajları bir kitapta derledi. (08 Mayıs 2014 Perşembe )

   

  Mttb Sakarya İl Başkanlığı Üstat Necip Fazıl'ı Anma Programı Düzenliyor

  Mttb Sakarya İl Başkanlığı Üstat Necip Fazıl'ı Anma Programı Düzenliyor

  Milli Türk Talebe Birliği (MTTB) Sakarya İl Başkanlığı doğumunun 110’uncu yılında Üstat Necip Fazıl Kısakürek’i anma programı düzenliyor. (07 Mayıs 2014 Çarşamba )

   

  Arınç: Ibıdık Ibıdık Şeyler Çalacağınıza Bunu Çalın

  Arınç: Ibıdık Ibıdık Şeyler Çalacağınıza Bunu Çalın

  AK Parti'nin seçim şarkısı Dombra'yı öven Arınç "Öyle ıbıdık ıbıdık şeyler var, onları çalacağınıza hep bunu çalın" dedi. (05 Mayıs 2014 Pazartesi )

   

  Başbakan Yardımcısı Arınç Açıklaması

  "Ankara'da aday tanıtım toplantısında sevgili kardeşimiz Uğur Işılak bu 'Dombra'nın içerisine Recep Tayyip Erdoğan'ı öyle bir yerleştirdi ki yerimizde duramaz olduk. İşte bu seçimlerde de alın 3 puan 'Dombra'dan. AK Parti böyle. En sıkıştığında en zor günlerinde, en kritik anlarda Allah bir şeyler gönderiveriyor, işimiz rast gidiyor" "Müzikler böyle, gönüllere işlersen etkisini yapıyor. (04 Mayıs 2014 Pazar )

   

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
01.09.2014 16:45:47. #1.11#