07:0500
SON DAKİKA UĞURLU HABERLERİ

Son Dakika Uğurlu Haberleri

  Tarsus'a Soğuk Hava Deposu ve Paketleme Tesisi

  Tarım ve Kırsal Kalkınmayı Destekleme Kurumu'nun (TKDK) desteğiyle, 18 dönüm alana kurulan ve 4 milyon liraya mal olan soğuk hava deposu ve paketleme tesisi, törenle hizmete açıldı. (Dün 13:46)

   

  Cizrespor, Yunanistan'ın 2. Ligi'nden Dijehoua'yı Transfer Etti

  Amatör Futbol Ligi Bal Grubu takımlarından Cizrespor, Yunanistan'ın 2. Ligi'nde oynayan Dijehoua ile anlaştı Dijehoua, havalimanında taraftarlarca karşılandı. (Dün 12:49)

   

  Başkonsolos Yılmaz'ın annesi ve babasının komşuları -

  Başkonsolos Yılmaz'ın annesi ve babasının komşuları -

  Irak Şam İslam Devleti (IŞİD) adlı terör örgütü tarafından rehin alınan kişilerden Türkiye'nin Musul Başkonsolosu Öztürk Yılmaz'ın annesi ve babasının Bursa'daki komşuları, konsolosluk görevlilerinin ülkeye getirilmesinin sevincini yaşıyor. (Dün 10:27)

   

  Musul'da Rehin Alınanlar Türkiye'de

  Terör örgütü IŞİD tarafından rehin alınanların Türkiye'ye getirilmesi, Başkonsolos Yılmaz'ın annesi ve babasının komşuları tarafından da sevinçle karşılandı Emekli öğretmen Raufoğlu: "Bayram ediyoruz. (Dün 09:47)

   

  Haberi Alan Komşuları, Başkonsolosun Bursa'daki Babaevine Koştu

  Haberi Alan Komşuları, Başkonsolosun Bursa'daki Babaevine Koştu

  IŞİD'in rehin aldığı 49 Türk konsolosluk çalışanının serbest bırakıldığı haberinin ardından, Musul Başkonsolosu Öztürk Yılmaz'ın komşuları başkonsolosun babaevine koştu. (Dün 09:25)

   

  Cizrespor, Djiehoua'yı Transfer Etti

  Cizrespor, Djiehoua'yı Transfer Etti

  Türkiye Futbol Federasyonu Amatör Futbol Liginde mücadele eden Cizrespor, Yunanistan 2. Liginde top koşturan Serge Pacome Djiehoua ile anlaştı. (19 Eylül 2014 Cuma )

   

 

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
21.09.2014 07:05:01. #1.13#