SON DAKİKA ULUBORLU HABERLERİ

Son Dakika Uluborlu Haberleri

12:43
Isparta'da Kar Hayatı Felç Etti Isparta'da dün gece yarısı başlayan kar yağışı nedeniyle Isparta- Burdur dağ yolunda araçlarında mahsur kalanları, AFAD ekipleri kurtardı.
Isparta'da Kar Hayatı Felç Etti
10:51
Eğirdir İlçesinde Eğitime Kar Engeli Eğirdir ilçesinde yoğun kar yağışı nedeniyle eğitime bir gün ara verildi.
Eğirdir İlçesinde Eğitime Kar Engeli
13:32
Antalya'daki Kuvvetli Yağış Antalya'da etkili olan yağış nedeniyle su basan ev ve iş yerlerinde temizlik çalışmaları başladı Su baskınları nedeniyle evlerinde, iş yerlerinde ve araçlarında mahsur kalan 100'den fazla vatandaş, ekipler tarafından kurtarıldı Son 24 saatte metrekareye Döşemealtı Nebiler'de 203,3 kilogram, Antalya merkezde ise 185 kilogram yağış düştü Yağışların öğleden sonra doğu ilçelerinde etkisini sürdüreceği, denizlerde ise fırtına beklendiği bildirildi Kaldıkları çadırlara su basan Suriyeliler ise
Antalya'daki Kuvvetli Yağış
14:23
Öğrencilere Yeni Yurtlar Geliyor Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Yapı İşleri Genel Müdürlüğünce 21 yurdun inşaatı sürdürülüyor.
12:45
Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Yurt İnşaatı Projelerine Devam Ediyor Çevre ve Şehircilik Bakanlığı, öğrenci yurt inşaatlarına ara vermeden devam edildiğini bildirdi.
17:36
Isparta'da Kamyonet ile Midibüs Çarpıştı: 1 Ölü, 12 Yaralı Uluborlu'da kamyonet ile midibüsün çarpışması sonucu 1 kişi öldü, 12 kişi yaralandı.
13:32
Kiraz Bu Yıl Üreticinin de İhracatçının da Yüzünü Güldürmedi Türkiye'nin dünyada üretiminde birinci olduğu kiraz, bu yıl hasadından önce yaşanan yağmur ve dolu nedeniyle üreticisini ve ihracatçısını sevindirmedi.
22:08
Gençlik ve Spor Bakanı Kılıç Isparta'da Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, Isparta'da çeşitli ziyaretlerde bulundu.
Gençlik ve Spor Bakanı Kılıç Isparta'da
20:52
Gençlik ve Spor Bakanı Kılıç Isparta'da Bakan Kılıç, Isparta'da AK Parti İl Başkanlığı'nı, Gençlik Merkezini ve özel bir göz hastanesini ziyaret etti.
Gençlik ve Spor Bakanı Kılıç Isparta'da
19:31
Bakan Kılıç Isparta'da Şarkikaraağaç ve Yalvaç ilçelerini ziyaret eden Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, ardından Uluborlu'da 38. Yağlı Güreş Şenlikleri'ni izledi.
Bakan Kılıç Isparta'da
17:57
Bakan Kılıç Isparta'da (3) Spor BAKANI GÜREŞ İZLEDİ Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, Isparta'nın Uluborlu İlçesi'nde düzenlenen 38'inci Geleneksel Uluborlu Yağlı Pehlivan Güreşleri'ni izledi.
Bakan Kılıç Isparta'da (3)
17:25
Gençlik ve Spor Bakanı Kılıç, Isparta'da Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, "Bizim aldığımız eğitim, aldığımız terbiye her an milletin hizmetkarı olmayı gösterir" dedi.
Gençlik ve Spor Bakanı Kılıç, Isparta'da
16:34
Gençlik ve Spor Bakanı Kılıç, Isparta'da Açıklaması "Bizim aldığımız eğitim, aldığımız terbiye her an milletin hizmetkarı olmayı gösterir" "Şu anda temelleri atılan 2023, 2053, 2071 vizyonları için hep beraber yoğun bir şekilde çalışacağız"
Gençlik ve Spor Bakanı Kılıç, Isparta'da Açıklaması
16:13
Bakan Kılıç Isparta'da Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, Isparta ve ilçelerine yaptığı ziyaretlere Şarkikarağaç'tan başladı.
Bakan Kılıç Isparta'da
13:51
Gençlik ve Spor Bakanı Kılıç Isparta'da Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, Isparta ve ilçelerine yaptığı ziyaretlere Şarkikarağaç'tan başladı.
Gençlik ve Spor Bakanı Kılıç Isparta'da
09:04
Gündem / 2 Ağustos 2014
11:30
Kraliyet Kirazı" Yok Satıyor Bir dönem sipariş üzerine İngiliz Kraliyet ailesine gönderilen Uluborlu kirazının tamamına yakını bugün AB ülkelerinin yanı sıra Rusya ve Uzakdoğu'ya ihraç ediliyor Uluborlu Belediye Başkanı Ünverdi: "Avrupa Birliği ülkelerinin tamamına, Rusya ve Uzakdoğu'ya kiraz ihracatı yapıyoruz.
11:08
700 Yıllık Tarihi Şehirden Geriye Bir Minare ve Çeşme Kaldı Taş medrese, köprü, hamam, cami gibi tescilli tarihi eserlerin bulunduğu 18 mahalleden oluşan tarihi yerleşim yerinin, taşınma, tabiat şartları, halkın bilinçsizliği ve definecilerin kaçak kazıları nedeniyle son 30 yıl içinde yok olduğu bildirildi Anadolu Selçuklu Devleti'nin yerleşim yerlerinden ve.
15:00
Tzob Başkanı Bayraktar Açıklaması "Kuraklık, don, fırtına ve dolu gibi hadiselerden ürünleri zarar gören üreticilerimizin bankalara ve Tarım Kredi Kooperatiflerine olan borçları ile prim ve elektrik borçları faizsiz ertelenmeli"
Tzob Başkanı Bayraktar Açıklaması
13:47
Çiftçiyi Bu Kez Dolu Vurdu Türkiye Ziraat Odaları Birliği (TZOB) Genel Başkanı Şemsi Bayraktar, Ekim ayından bu yana yaşanan kuraklığın, Mart ayı sonunda görülen donun ürüne önemli kayıplar verdiğini bildirdi.
Çiftçiyi Bu Kez Dolu Vurdu
13:14
Çiftçiyi Önce Kuraklık ve Don, Şimdi de Dolu Vurdu TZOB Genel Başkanı Şemsi Bayraktar, Ekim ayında yaşanan kuraklık, Mart ayı sonunda görülen don olayının çiftçiye önemli kayıplar verdiğini söyledi.
Çiftçiyi Önce Kuraklık ve Don, Şimdi de Dolu Vurdu
12:46
Tzob Genel Başkanı Bayraktar: Çiftçiyi Bu Kez de Dolu Vurdu Türkiye Ziraat Odaları Birliği (TZOB) Genel Başkanı Şemsi Bayraktar, Mart ayı sonunda görülen donun ürüne önemli kayıplar verdiğini vurgulayarak, "Kuraklık, don, fırtınanın ardından dün yaşanan dolu yağışı da İzmir'in Kemalpaşa, Isparta'nın Uluborlu, Aydın'ın Efeler ve İncirliova ilçelerinde kiraz, şeftali, kayısı, erik, kestane, ceviz bahçelerini ve bağ alanlarını, Muğla'nın Fethiye ve Seydikemer ilçelerinde seraları, meyve ağaçlarını ve zeytinlikleri vurdu" dedi.
Tzob Genel Başkanı Bayraktar: Çiftçiyi Bu Kez de Dolu Vurdu
12:42
Tzob: Çiftçiyi Bu Kez de Dolu Vurdu Türkiye Ziraat Odaları Birliği (TZOB) Genel Başkanı Şemsi Bayraktar, Ekim ayından bu yana yaşanan kuraklığın ardından Mart ayı sonunda görülen donun tarımsal ürüne önemli kayıplar verdiğini ileri sürdü.
14:01
Don, Kirazda Rekolteyi Düşürdü Türkiye'nin kiraz üretiminin yaklaşık yüzde 15'ini karşılayan Isparta'nın Uluborlu ilçesindeki üretim, mart ayında yaşanan don nedeniyle azaldı Uluborlu Belediye Başkanı ve Merkez Tarımsal Kalkınma Kooperatifi Başkanı Ünverdi: "Tarım teşkilatlarımızın tuttuğu raporlarda kiraz ağaçlarında yüzde 80 90 zarar belirlendi" "Türkiye genelinde böyle bir zarar görünüyorsa kirazda ürün az olur ama yine talep olur.
15:55
Uluborlu'da Meyve Ağaçlarının İlaçlanması Yasaklandı Isparta'nın Uluborlu ilçesinde meyve ağaçlarının çiçeklenmesiyle birlikte, sabah 08.00 ile akşam 18.00 saatleri arasında ilaçlama yasağı getirildi.
Uluborlu'da Meyve Ağaçlarının İlaçlanması Yasaklandı
16:04
Isparta'nın İl Genel Meclisi Başkanı Seçildi 30 Mart Yerel Seçimleri sonrası 20 AK Parti 12 MHP ve 2 CHP'yi üyeden oluşan 23. Dönem İl Genel Meclisi, ilk kez toplandı.
Isparta'nın İl Genel Meclisi Başkanı Seçildi
16:40
Uluborlu'da 3. Defa Belediye Başkanı Seçilen Ünverdi Mazbatasını Aldı Isparta'nın Uluborlu ilçesinde, 2004 ve 2009 seçimleri ardından 2014 seçimlerinde de AK Parti'den Uluborlu Belediye Başkanı seçilen Mehmet Ünverdi, mazbatasını aldı.
Uluborlu'da 3. Defa Belediye Başkanı Seçilen Ünverdi Mazbatasını Aldı
15:59
Isparta Seçim Sonuçları 30 Mart Yerel Seçimlerinde Isparta merkezde Belediye Başkanlığı seçimini MHP’nin adayı Yusuf Ziya Günaydın kazandı.
13:36
2014 Yerel Seçim Sonuçları Isparta'da 12 ilçenin 6'sında başkanlığa AK Parti'li adaylar seçildi, MHP ve CHP 2'şer ilçede seçimi kazanırken, DP ve BBP adayları da birer ilçede başarılı oldu Daha önce tamamı AK Parti'li olan merkez ve ilçelerine bağlı 9 beldenin 6'sında AK Parti, 3'ünde ise MHP adayları seçimi kazandı.
03:50
2014 Yerel Seçim Sonuçları Resmi olmayan sonuçlara göre Isparta'da belli olan ilçe belediye başkanlıklarının 5'ini AK Parti, 2'sini CHP, 2'sini MHP, 1'ini BBP ve 1'ini DP kazandı.
12:05
MHP'li Vural: Sayın Başbakan Bu Andın Neresinden Rahatsızsın? MHP Grup Başkanvekili Oktay Vural, "Çocuklarımızın okullarda okuduğu andımızın kaldırıldığını gururla söyleyen bir Başbakan. Sayın Başbakan bu andın neresinden rahatsızsın?
MHP'li Vural: Sayın Başbakan Bu Andın Neresinden Rahatsızsın?
13:45
Isparta'da Barajlarda Su Seviyesi Düştü Ocak ve şubat ayında beklenen yağışların yetersizliği, Isparta'da baraj ve göletlerde su seviyesinde azalmaya neden oldu.
Isparta'da Barajlarda Su Seviyesi Düştü
10:30
Yalancı Peygamber' Sözüne Biri Çıkıp 'Dediğiniz Gibi Değil Başbakan' Demeliydi" Ulvi Akpınar, Abdurrahman Ablak ve Bayram Tır Antalya'dan emekli din görevlileri. Başbakan Erdoğan'ın yalancı peygamber ifadeleri onları derinden üzmüş. Yıllarca cemaate dini sohbetler yapan din görevlileri bu ifadenin cevapsız bırakılamayacak kadar ağır olduğunu söylüyor.
Yalancı Peygamber' Sözüne Biri Çıkıp 'Dediğiniz Gibi Değil Başbakan' Demeliydi'
16:16
Keçiborlu ve Uluborlu'da Binlerce Kişi Yağmur Duasına 'Amin' Dedi Isparta'nın Keçiborlu ve Uluborlu ilçelerinde yapılan yağmur dualarına yoğun katılım oldu.
Keçiborlu ve Uluborlu'da Binlerce Kişi Yağmur Duasına 'Amin' Dedi
02:50
AK Parti'nin 35 İldeki İlçe Adayları Belli Oldu AK Parti'nin 35 ildeki ilçe belediye başkan adayları daha belli oldu.
AK Parti'nin 35 İldeki İlçe Adayları Belli Oldu
00:30
AK Parti'nin 35 İlde İlçe Başkan Adayları Belli Oldu AK Parti, ikisi büyükşehir olmak üzere 35 ildeki ilçe belediye başkan adaylarını açıkladı.
AK Parti'nin 35 İlde İlçe Başkan Adayları Belli Oldu
10:45
Uluborlu'ya Avrupa Standartlarında Tesis Türkiye’nin kiraz bahçesi Isparta’nın Uluborlu ilçesi Belediye Başkanı Mehmet Ünverdi’nin girişimleriyle yapılan soğuk hava deposu ve paketleme tesisleri inşasında son aşamaya gelindi.
Uluborlu'ya Avrupa Standartlarında Tesis
16:53
CHP'nin Kesinleşen Belediye Başkan Aday Sayısı 746 CHP'nin 746 belediye başkan adayının kesinleştiği bildirildi.
CHP'nin Kesinleşen Belediye Başkan Aday Sayısı 746
16:40
Bakan Kılıç: Kimse Ev Baskını Beklemesin (2) Gençlik ve Spor Bakanı Suat Kılıç, Isparta ziyareti kapsamında esnafı ziyaret etti.
Bakan Kılıç: Kimse Ev Baskını Beklemesin (2)
15:57
Gençlik ve Spor Bakanı Kılıç Açıklaması "Gençlik merkezlerinden yetişen nesiller, polisine molotof kokteyli atmayacak, kamu araçlarını ters çevirip yakmayacak, devlet binalarını taş yağmuruna tutmayacak gençler olacak"
Gençlik ve Spor Bakanı Kılıç Açıklaması
09:31
Isparta'nın Bayramları ve Festivalleri Litvanya'da Tanıtıldı Litvanya'nın Kaunas kentinde gerçekleştirilen proje toplantısına Isparta'dan Gülbirlik İlkokulu katıldı.
Isparta'nın Bayramları ve Festivalleri Litvanya'da Tanıtıldı
13:10
Isparta Gülbirlik İlköğretim Okulu Litvanya'daki Projeye Katıldı Isparta Gülbirlik İlköğretim Okulu, Avrupa Birliği Eğitim ve Gençlik Programları Başkanlığı'nca desteklenen ve Hırvatistan koordinatörlüğünde Litvanya'da gerçekleştirilen 'Kültürlerimizin Buluştuğu Yerde Buluşalım' adlı Comenius Projesi'ne katıldı.
Isparta Gülbirlik İlköğretim Okulu Litvanya'daki Projeye Katıldı
23:29
MHP Genel Başkanı Bahçeli Açıklaması "Demokrasi içinde bir siyasi iktidarı durdurmak, uyarmak, görevden almak demokrasinin içindeki bir müesseseyle mümkündür. O müessesenin adı da seçimdir" "31 Mart 2014'te yapılacak yerel seçimlerde sandığa gitmenizi istiyorum. Vatandaşlık görevinizi yapın. Tencereyi tavayı yine çalın, o sizin bileceğiniz bir iş. Suyun karşısına geçip çimmek istiyorsanız çimin, o da sizin bileceğiniz iş. Gazla kovalanmak isterseniz kovalananın. O da sizi bileceğiniz iş. Ama vatandaş olarak sandığa gidin"
MHP Genel Başkanı Bahçeli Açıklaması
22:32
Bahçeli, Isparta'da Nikah Şahitliği Yaptı MHP Genel Başkanı Bahçeli, Isparta Belediye Başkanı Yusuf Ziya Günaydın'ın kızı Müesser Günaydın'ın düğün töreninde nikah şehitliği yaptı.
Bahçeli, Isparta'da Nikah Şahitliği Yaptı
22:09
Bahçeli, Isparta'da Ziyaretlerde Bulundu Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Isparta Belediye Başkanı Yusuf Ziya Günaydın'ın kızı Müyesser Günaydın'ın düğününe katılmak için geldiği şehirde, bir süre önce babasını kaybeden Senirkent Belediye Başkanı Hüseyin...
Bahçeli, Isparta'da Ziyaretlerde Bulundu
20:38
Bahçeli, Vatandaşları Sandığa Giderek Oy Kullanmaya Çağırdı MHP lideri Bahçeli, "Suyun karşısına geçip çimmek istiyorsanız çimin, o da sizin bileceğiniz iş ama sandığa gidip vatandaşlık görevinizi yapın." dedi.
Bahçeli, Vatandaşları Sandığa Giderek Oy Kullanmaya Çağırdı
20:09
Devlet Bahçeli Uluborlu'da ISPARTA Devlet Bahçeli Uluborlu'da ISPARTA
Devlet Bahçeli Uluborlu'da   ISPARTA
19:59
Bahçeli Uluborlu'da Konuştu Bahçeli Uluborlu'da Konuştu
Bahçeli Uluborlu'da Konuştu
18:31
MHP Genel Başkanı Bahçeli, Isparta'da MHP Genel Başkanı Bahçeli, Isparta'da
MHP Genel Başkanı Bahçeli, Isparta'da
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 01.02.2015 10:42:47. #1.11#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA ULUBORLU HABERLERİ
[Hata Bildir]