00:2400
SON DAKİKA ÜMRANİYE HABERLERİ

Son Dakika Ümraniye Haberleri

   

  Hastenede Alçı Yerine Kolunu Kestiler

  Hastenede Alçı Yerine Kolunu Kestiler

  İstanbul Ümraniye'de kolu kırılan 2.5 yaşındaki Zeynep'in kolundaki alçıyı çıkarmaya çalışan hastane görevlisi dalgınlıkla çocuğun kolunu kesti. Aile şikâyetçi oldu. (Dün 11:23)

   

  Obez Hastayı Robotla Ameliyat Daha Kolay

  Obez Hastayı Robotla Ameliyat Daha Kolay

  Ümraniye Eğitim ve Araştırma Hastanesi Kadın Hastalıkları Klinik Şefi Prof. Dr. Ahmet Göçmen, obez hastaları robotla daha kolay ameliyat ettiklerini söyledi. (Dün 10:54)

   

  Yyü'de 6. Ulusal Katı Atık Yönetimi Kongresi

  Katı Atık Kirlenmesi Araştırma ve Denetimi Türk Milli Komitesi Başkanı Prof. Dr. Kocasoy: "Çöplük alanları doğru şekilde hazırlanıp kullanılmadığı takdirde 1990'lı yıllarda Ümraniye'de şahit olduğumuz ve 39 kişinin hayatını kaybettiği olay gibi kazaları yaşayabiliriz" (01 Eylül 2014 Pazartesi )

   

  Beşiktaş'ta Demba Ba'nın Durumu İyi

  Beşiktaş'ta Demba Ba'nın Durumu İyi

  Beşiktaş kulüp doktoru, sakatlanan Demba Ba'nın kronik sakatlığının bulunmadığını ve durumunun iyiye gittiğini duyurdu. (01 Eylül 2014 Pazartesi )

   

  Ameliyatlarda 'Robotik Cerrahi' Dönemi

  Ameliyatlarda "Robotik Cerrahi" Dönemi

  Ümraniye Eğitim ve Araştırma Hastanesi Kadın Hastalıkları Klinik Şefi Prof. Dr. Göçmen: "Robotik cerrahi, hastanın ameliyattan sonra kısa sürede normal hayatına dönmesi, vücudunda daha az dikiş izi olması, daha estetik bir görüntü elde etmesi, dolayısıyla hayatına erken başlamasını sağlıyor" "Robotik cerrahiyi çok yaygın olarak yapıyoruz. (01 Eylül 2014 Pazartesi )

   

  Kasa Hırsızları Asya'dan Avrupa'ya Geçemedi

  Kasa Hırsızları Asya'dan Avrupa'ya Geçemedi

  Ümraniye'de bir işadamının evine girerek 200 kilo ağırlığındaki çelik kasayı çalan hırsızlar, polisin nefes kesen takibiyle 45 dakika sonra FSM Köprüsü'nde yakalandı. (28 Ağustos 2014 Perşembe )

   

 

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
03.09.2014 00:24:00. #1.13#