13:1800
SON DAKİKA UNIVERSITE HABERLERİ

Son Dakika Unıversıte Haberleri

  Dedesinin Öldüğü Uçak Kazasının Belgeselini Yaptı

  1979 yılında Samsun'dan havalanan ve Ankara'nın Çubuk ilçesindeki Türbe Tepe'ye düşen THY'ye ait Trabzon uçağında hayatını kaybeden 39 kişiden biri olan Ömer Bakırcı'nın torunu Yücel Turgut kazanın belgeselini yaptı Turgut: "Belgesel dedemi hiç tanıyamamamın özlemi ve onu yakından tanımak isteğimin bir. (Bugün 12:39)

   

  Mimarlar Talas'ta Buluşuyor

  Mimarlar Talas'ta Buluşuyor

  Talas Belediyesi, Mimarlar Odası Kayseri Şubesi ve ERÜ Mimarlık Fakültesi işbirliğiyle mimarlık haftası etkinlikleri düzenlenecek. (Bugün 12:30)

   

  Kendinize Bir Yön Vermeniz Gerektiğinin Bilincine Varın'

  Kendinize Bir Yön Vermeniz Gerektiğinin Bilincine Varın"

  Gaziantep Üniversitesi (GAÜN) 8. Sanat Topluluğu tarafından hazırlanan “Üniversite Sanayi İşbirliğini Geliştirmek ve İş İmkanları Sağlamak” konulu panel GAÜN Atatürk Kültür Merkezinde düzenlendi. (Bugün 12:25)

   

  İnsan Kaynakları İzmirde Buluştu

  Türkiye İnsan Yönetimi Derneği bu yıl 11'incisini düzenlediği Ege İnsan Yönetimi Zirvesi'nin açılışını renkli bir gösteri ile yaptı. (Bugün 12:23)

   

  Gece Yarısı İç Isıtan İkram

  Gece Yarısı İç Isıtan İkram

  Anadolu Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Naci Gündoğan’ın 2014-2015 akademik yılıyla birlikte başlattığı 7 gün 24 saat kütüphane hizmeti öğrencileri memnun ederken, gece yarıları sağlanan ücretsiz çorba, kahve ve çay ikramı adeta iç ısıtıyor. (Bugün 12:04)

   

  Spor Alanlarında 'Dumansız Hava Sahası' Genişletiliyor

  Spor Alanlarında "Dumansız Hava Sahası" Genişletiliyor

  Gençlik ve Spor Bakanı Kılıç: "Spor tesislerimizin içinde sigara kullanımı zaten yasak ancak tesiste olmasa bile sınırlar içinde sigara kullanımlarını görüyoruz. (Bugün 11:16)

   

  Çelik Sektörünün Üniversitelerle İşbirliği Devam Ediyor

  Çelik Sektörünün Üniversitelerle İşbirliği Devam Ediyor

  Çelik İhracatçıları Birliği'nden 'çelik zihinler'e burs ve eğitim desteği (Bugün 11:13)

   

  Özyeğin Üniversitesi Dansçıları Uluslararası Arenada Mücadele Verdi

  Özyeğin Üniversitesi öğrencileri Tutkum Çeçim ve Turgut Sert Uluslararası Dans Örgütü tarafından 18-19 Ekim tarihlerinde Bosna Hersek - Saraybosna'da düzenlenen Avrupa Dans Şampiyona'sına katıldı. (Bugün 11:08)

   

  Işığın İzinde" Fotoğraf Sergisi

  "Işığın İzinde" fotoğraf sergisiVAN (AA) - Yüzüncü Yıl Üniversitesi (YYÜ) Basın-Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü Görevlisi Murat Cacim, "Işığın İzinde" adlı fotoğraf sergi açtı. (Bugün 10:49)

   

 

Manşet Haberleri

 • Terk Edilince Penisini Kesti

  Terk Edilince Penisini Kesti Sevgilisi tarafından terk edilen 22 yaşındaki çılgın aşık Oliver Ilic, sevgilisinin yatakta çok kötü olduğunu söylemesi üzerine penisini kesti.

 • Türkiye, 13 Kabusundan Uyandı

  Türkiye, 13 Kabusundan Uyandı Galatasaray yenilip, Olympiakos kazanınca Yunanistan Türkiye'ye geçilmişti. Beşiktaş ve Trabzonspor kazanıp üç Yunan takımı bir puan alınca 12'nci sıraya geri döndük.

 • Dev Örümcek Kertenkeleyi Canlı Canlı Yedi

  Dev Örümcek Kertenkeleyi Canlı Canlı Yedi Tuzağa düşürdüğü kertenkeleyi, ölmesini beklemeden yiyen örümcek amatör bir kamera tarafından görüntülendi.

[Hata Bildir]
24.10.2014 13:18:01. #1.11#