12:0200
SON DAKİKA ÜNYE BELEDİYESİ HABERLERİ

Son Dakika Ünye Belediyesi Haberleri

   

  1500'e Aşkın Öğrenci Aynı Anda Kitap Okudu

  1500'e Aşkın Öğrenci Aynı Anda Kitap Okudu

  Ordu Valisi Kenan Çiftçi’nin öncülüğünde başlatılan Bencmarking Projesi kapsamında Ünye okuyor projesinin 2. etabı Adnan Menderes Ticaret Meslek Lisesi, İnönü İlkokulu, Arif Nihat Asya Kız Meslek Lisesi'nde gerçekleşti. (22 Nisan 2014 Salı )

   

  Ünye Belediyesi Üniversitelere Danışıyor

  Ünye Belediye Başkanı Ahmet Çamyar, Mimar Sinan Üniversitesi, Ordu Üniversitesi ve Giresun Üniversitesi’nden akademisyenlerle bir araya gelerek adaylık sürecinde kamuoyu ile paylaştığı 81 projenin başlangıç toplantısını yaptı. (17 Nisan 2014 Perşembe )

   

  İsim Değiştirmelerin' Yasalara Aykırı Yapıldığı İddiası

  İsim Değiştirmelerin" Yasalara Aykırı Yapıldığı İddiası

  CHP Kepez İlçe Başkanı Bahar: "İsim değiştirmeler 5393 sayılı Belediyeler Kanunu'nun 81. maddesine açıkça aykırıdır" (15 Nisan 2014 Salı )

   

  Muhtarlar Tanışma Toplantısı Düzenledi

  Ünye’nin 85 mahalle muhtarı 30 Mart 2014 yerel seçimleri sonrası ilk toplantısını tanışmaya ayırdı. (14 Nisan 2014 Pazartesi )

   

  Ordu'nun Suyu Yer Altından

  Ordu'nun Suyu Yer Altından

  Yerüstü su kaynaklarıyla dikkat çeken Ordu'da bulunan belediyelerin içme ve kullanma suyunu daha çok yer altından sağladığı belirlendi. (14 Nisan 2014 Pazartesi )

   

  Hakan Şükür'ün İsmi Esenyurt'taki Stattan Söküldü

  Hakan Şükür'ün İsmi Esenyurt'taki Stattan Söküldü

  Galatasaraylı eski milli futbolcu ve AK Parti'den istifa eden İstanbul Bağımsız Milletvekili Hakan Şükür'ün ismi, Esenyurt'taki stattan da söküldü. (13 Nisan 2014 Pazar )

   

Manşet Haberleri