SON DAKİKA ÜNYE BELEDİYESİ HABERLERİ

Son Dakika Ünye Belediyesi Haberleri

 • 14:03Ünye'de Mevsimlik Tarım İşçileri İçin HazırlıkÜnye'de Mevsimlik Tarım İşçileri İçin HazırlıkÜnye Belediyesi, her yıl bölgeye gelen fındık işçileri için gerekli alt yapı hazırlıklarını gerçekleştiriyor.
 • 11:10Ünye'ye Yeni Pazar AlanıÜnye'ye Yeni Pazar AlanıOrdu’nun Ünye ilçesinde eski pazar yerinin taşınacağı eski minibüs garajı alanında yapılan çalışmalarda sona geliniyor.
 • 19:08Ünye'de Merdiven ve Duvarlar RengarenkÜnye'de Merdiven ve Duvarlar RengarenkÜnye Belediyesi’nin desteği ve Ünye Kültür ve Sanat Derneği işbirliği ile ara sokaklara çıkan merdivenler ve merkezi yerlerde bulunan duvarlar kentin ruhunu ve kimliğini yansıtacak şekilde rengarenk boyanıyor.
 • 18:01Engellilerin Sandalye SevinciEngellilerin Sandalye SevinciÜnye Belediyesi ve Ünye Sakatlar Derneği işbirliği ile 30 engelli vatandaş tekerlekli sandalye sahibi oldu.
 • 12:30Benzerlikleriyle Jüriyi ZorladılarBenzerlikleriyle Jüriyi ZorladılarOrdu’nun Ünye ilçesinde “En Benzer İkizler Yarışması”nın üçüncüsü Ramazan etkinlikleri kapsamında gerçekleştirildi.
 • 12:13Ünye Belediyesi Personeli İftarda Bir Araya GeldiÜnye Belediyesi Personeli İftarda Bir Araya GeldiÜnye Belediyesi personeli iftarda bir araya geldi.
 • 17:25Ünye Sahilleri TemizleniyorÜnye Sahilleri TemizleniyorBir süre önce mavi bayrak alan plajlardan biri olan Ünye ilçesinde kumsalların da aynı oranda temiz kalması için çalışmalara hız veren Ünye Belediyesi, bu kapsamda kumsal temizleme aracını hizmete soktu.
 • 14:00Doka'dan Bölge Turizminin Geliştirilmesine DestekDoğu Karadeniz Kalkınma Ajansı (DOKA), Ordu'nun Ünye ilçesinde belediye tarafından yürütülecek "Ünye Turizminin Merkezinde 4 Arasta Bir Orta Çarşı" projesine 500 bin lira destek sağlayacak.
 • 13:30Ünye'nin Tarihi Orta Çarşısı Yeniden Hayat BulacakArtvin, Giresun, Gümüşhane, Rize, Ordu ve Trabzon illerini bünyesinde bulunduran Doğu Karadeniz Kalkınma Ajansı (DOKA) tarafından desteklenen ve Ünye Belediyesi tarafından yürütülecek olan ‘Ünye Turizminin Merkezinde 4 Arasta Bir Orta Çarşı’ Projesinin sözleşmesi imzalandı.
 • 14:35İkram Çeşmesi'nden Kışın Çorba, Yazın Şerbet Akıyorİkram Çeşmesi'nden Kışın Çorba, Yazın Şerbet AkıyorÜnye Belediyesi tarafından hayata geçirilen ve kış aylarında vatandaşların çorba ihtiyacını karşılayan İkram Çeşmesi’nden Ramazan ayı boyunca Osmanlı şerbeti akıyor.
 • 02:56Başbakan Yardımcısı Kurtulmuş, Ünye Kent Konseyi Üyeleri ile Sahurda Bir Araya GeldiBaşbakan Yardımcısı Kurtulmuş, Ünye Kent Konseyi Üyeleri ile Sahurda Bir Araya GeldiGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: Başbakan Yardımcısı Kurtulmuş Ordu'da Kurtulmuş, Ünye Kent Konseyi üyeleri ile sahurda bir araya geldi Başbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş, Ünye Kent Konseyi üyeleri ile sahur programında bir araya geldi.
 • 02:38Başbakan Yardımcısı Kurtulmuş Ordu'daBaşbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş, Ünye Kent Konseyi üyeleri ile sahur programında bir araya geldi.
 • 00:19Ordu-Kurtulmuş: Türkiye'yi Uğraştırmak İstiyorlarOrdu-Kurtulmuş: Türkiye'yi Uğraştırmak İstiyorlarBaşbakan Yardımcısı ve Hükümet Sözcüsü Numan Kurtulmuş, güvenlik güçleri tarafından terörle mücadele çalışmalarının etkin bir şekilde sürdürüldüğünü belirterek, 'Türkiye'yi uğraştırmak istiyorlar, ayaklarından çekmek istiyorlar" dedi.
 • 00:19Ordu-Kurtulmuş: Türkiye'yi Uğraştırmak İstiyorlarOrdu-Kurtulmuş: Türkiye'yi Uğraştırmak İstiyorlarBaşbakan Yardımcısı ve Hükümet Sözcüsü Numan Kurtulmuş, güvenlik güçleri tarafından terörle mücadele çalışmalarının etkin bir şekilde sürdürüldüğünü belirterek, 'Türkiye'yi uğraştırmak istiyorlar, ayaklarından çekmek istiyorlar" dedi.
 • 22:14Başbakan Yardımcısı Kurtulmuş, Temel Atma Törenine KatıldıBaşbakan Yardımcısı Kurtulmuş, Temel Atma Törenine KatıldıGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: Başbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş'un konuşması Başbakan Yardımcısı Kurtulmuş: "İnşallah Türkiye siyasi ve iktisadi istikrarıyla, kaoslar ve krizler içerisine düşmeden, diğer taraftan da terör ve terör örgütlerini sonlandırarak onların arkasındaki hain odakların emellerini boşa çıkararak yoluna devam edecektir" "Gerek Doğu ve Güneydoğu Anadolu'daki bazı il ve ilçelerimizde sürdürülen terör faaliyetleri, gerekse hem PKK hem DEAŞ tarafından ülkenin birçok yerinde canlı bombalar vasıtasıyla ortaya konulan terör çalışmalarının esas amacı Türkiye'nin yolunu kesmektir" "Asla buna müsaade etmeyeceğiz.
 • 21:34Kurtulmuş: Kurtulmuş: "Hainlerin Emellerini Boşa Çıkaracağız"Başbakan Yardımcısı ve Hükümet Sözcüsü Numan Kurtulmuş, güvenlik güçleri tarafından terörle mücadele çalışmalarının etkin bir şekilde sürdürüldüğünü belirterek, hainlerin emellerini boşa çıkaracaklarını söyledi.
 • 20:33Kurtulmuş: Türkiye'yi Uğraştırmak İstiyorlarKurtulmuş: Türkiye'yi Uğraştırmak İstiyorlar– BAŞBAKAN Yardımcısı ve Hükümet Sözcüsü Numan Kurtulmuş, güvenlik güçleri tarafından terörle mücadele çalışmalarının etkin bir şekilde sürdürüldüğünü belirterek, "Türkiye'yi uğraştırmak istiyorlar, ayaklarından çekmek istiyorlar" dedi.
 • 20:28Başbakan Yardımcısı Kurtulmuş AçıklamasıBaşbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş, "İnşallah Türkiye siyasi ve iktisadi istikrarıyla, kaoslar ve krizler içerisine düşmeden, diğer taraftan da terör ve terör örgütlerini sonlandırarak onların arkasındaki hain odakların emellerini boşa çıkararak yoluna devam edecektir.
 • 15:44Ünye Belediyesi'nde Sosyal Denge Sözleşmesi İmzaladıÜnye Belediyesi'nde Sosyal Denge Sözleşmesi İmzaladıÜnye Belediyesi ile Bem-Bir-Sen arasında, Ünye Belediyesi’nde çalışan memurların ekonomik hayat koşullarının iyileştirilmesine yönelik Sosyal Denge Sözleşmesi (SDS) imzalandı.
 • 13:16Ünye'de Açık Hava İftarlarına Yoğun İlgiÜnye'de Açık Hava İftarlarına Yoğun İlgiÜnye Belediyesi, Ramazan ayı dolayısı ile organize ettiği açık hava iftarları ile binlerce kişiyi aynı masada buluşturmaya devam ediyor.
 • 13:53Ünye'de Balkonlar Çiçek AçacakÜnye'de Balkonlar Çiçek AçacakÜnye Kent Konseyi Kadın Meclisi “Balkonlar Çiçek Açtı” projesini hayata geçirerek, Ünye Cumhuriyet Meydanı’ndan Çamlık mevkisine kadar 3 mahalledeki tüm balkonlar için saksıda çiçek dağıtıyor.
 • 14:57Ünye Kent Konseyi'nde Ünye Kent Konseyi'nde "Yalın" DönemiÜnye Kent Konseyi 3. Olağan Genel Kurulu’nda Prof. Dr. Ayşe Yalın, 3 yıllığına başkan seçildi.
 • 14:16Ünye'de Ramazan YardımıÜnye Belediyesi, ihtiyaç sahibi aileler için hazırladığı 2 bin 500 adet ramazan ayı gıda kolisinin dağıtımına başladı.
 • 13:55Ünye'de Şehitler İçin DuaÜnye'de Şehitler İçin DuaÜnye Belediyesi ve Ünye Mehmet Refik Güven Fen Lisesi tarafından düzenlenen iftar yemeğinde Van’da zırhlı polis aracının geçişi sırasında, teröristlerin yola döşedikleri el yapımı patlayıcının infilak ettirilmesi sonucu şehit olan Samsunlu Polis Memuru Yakup Kurt ve Giresunlu Polis Memuru Osman Bodur için toplu dua edildi.
 • 13:20Ünye Belediyesi'nden 2 Bin 500 Aileye Ramazan YardımıÜnye Belediyesi'nden 2 Bin 500 Aileye Ramazan YardımıÜnye Belediyesi, Ramazan ayı dolayısıyla ihtiyaç sahibi aileler için hazırlanan 2 bin 500 adet gıda paketinin dağıtımına başladı.
 • 17:37Ordu'da Nikah Yaptıranların "6.6.2016" HeyecanıÜnye ilçesinde nikah yaptıran gençler kendilerine uğur getirmesi ve unutamayacakları bir gün olması için "06.06.2016" tarihini seçti.
 • 10:36Ünye'de Ramazan HeyecanıÜnye'de Ramazan HeyecanıÜnye Belediyesi tarafından bu yıl 5’incisi düzenlenen Geleneksel Ramazan Etkinlikleri, Sünnet Şöleni ve Kortej Yürüyüşü ile başladı.
 • 12:02Ahmet Çamyar, Yılın Büyükşehir İlçe Belediye BaşkanıAhmet Çamyar, Yılın Büyükşehir İlçe Belediye BaşkanıÜnye Belediye Başkanı Ahmet Çamyar, Özel Kalem Dergisi Yerel Yönetim Ödülleri’nde, Kültür Yolu projesi ile ödüle layık görülerek "Yılın Büyükşehir İlçe Belediye Başkanı" seçildi.
 • 17:53Ünye?de Selin Açtığı Yaralar SarılıyorÜnye?de Selin Açtığı Yaralar SarılıyorOrdu'nun Ünye İlçesi'nde dün sağanak yağmur sonrası meydana gelen selde 18 ev ve 3 işyerinin zarar gördüğü, istinat duvarı yıkılan 20 dairelik bir apartmanın da tedbir amaçlı boşaltıldığı belirtildi.
 • 16:49Ünye'de Selin Açtığı Yaralar SarılıyorÜnye'de Selin Açtığı Yaralar SarılıyorOrdu'nun Ünye İlçesi'nde dün sağanak yağmur sonrası meydana gelen selde 18 ev ve 3 işyerinin zarar gördüğü, istinat duvarı yıkılan 20 dairelik bir apartmanın da tedbir amaçlı boşaltıldığı belirtildi.
 • 12:52Ünye Sele TeslimÜnye Sele TeslimOrdu’nun Ünye ilçesinde gece saatlerinde başlayan sağanak yağış nedeniyle ilçenin birçok yeri sular altında kaldı.
 • 11:18Şırnak'taki Askerlerden Ünye'ye TeşekkürŞırnak'taki Askerlerden Ünye'ye TeşekkürÜnye Belediyesi tarafından Şırnak’ta görev yapan askerlere gönderilen 3 bin paket kavrulmuş fındık için askerlerden teşekkür mesajları geldi.
 • 16:03Müzeler HaftasıÜnye ilçesinde, Müzeler Haftası kapsamında öğrencilerin yaptığı resimler sergilendi.
 • 12:28Ünye Belediyesi'nden Vergi UyarısıÜnye Belediyesi, emlak ve çevre temizlik vergisi(ÇTV) ödemesi gereken mükelleflerine, son ödeme gününün 31 Mayıs 2016 tarihi olduğunu bildirdi.
 • 16:18Ünye Şantiye GibiÜnye Şantiye GibiÜnye’de, Büyükşehir Belediyesi ve Ünye Belediyesi tarafından yürütülen altyapı ve üst yapı çalışmaları ile şehir adeta şantiye alanına döndü.
 • 15:22Ünye Belediyesi'nde Bir İlkÜnye Belediyesi'nde Bir İlkÜnye Belediye Başkanı Ahmet Çamyar çeşitli ziyaretler amacıyla Ankara’ya giderken, başkanlık koltuğuna Emine Sabire Dönmez vekalet etti.
 • 17:28Ünye'de Engelliler Piknikte BuluştuÜnye Belediyesi, Engelliler Haftası dolayısıyla piknikte engellileri bir araya getirdi.
 • 17:14Başkan Engellilerle Bir AdadaBaşkan Engellilerle Bir AdadaÜnye Belediye Başkanı Ahmet Çamyar, Ünye Belediyesi tarafından Engelliler Haftası nedeni ile verilen yemekte engelli vatandaşlarla bir araya geldi.
 • 13:21Ünye Ticaret Merkezi BaşladıÜnye Ticaret Merkezi BaşladıÜnye Belediyesi tarafından eski Belediye Sineması ve Kültür Sarayı binalarının olduğu alana inşa edilecek olan Belediye Ticaret Merkezi projesinde çalışmalar devam ediyor.
 • 14:45Ünye'de Yollar ModernleşecekÜnye'de Yollar Modernleşecek2015 yılında, 52 bin metrekare ile belediye tarihinin en büyük yol ihalesini gerçekleştiren Ünye Belediyesi, 2016 yılında 75 bin metrekarelik beton yol ihalesi gerçekleştirerek yol yatırımını artırdı.
 • 18:55Ünye'de Mahalle İsminde Değişiklik YapıldıÜnye Belediyesi, mayıs ayı meclis toplantısını gerçekleştirdi.
 • 11:12Minik Öğrencilerden Askerlere MektupMinik Öğrencilerden Askerlere MektupAylardır Güneydoğu’da terörle mücadele eden güvenlik güçlerine bir destekte Ordu’nun Ünye ilçesinde minik öğrencilerden geldi.
 • 18:43Mehmetçik'e Fındık ve Hurmayla Moral DesteğiOrdu'nun Ünye ilçesinde toplanan fındık ile hurma ve öğrenciler tarafından yazılan mektuplar, terörle mücadele eden Mehmetçik'e gönderildi.
 • 18:13Ünye'den Güneydoğu'daki Askerlere MoralÜnye'den Güneydoğu'daki Askerlere MoralÜnye Belediyesi tarafından başlatılan kampanya kapsamında toplanan 3 bin paket kavrulmuş fındık ve kurutulmuş hurma, terörle mücadele eden askerlere ulaştırılmak üzere yola çıktı.
 • 17:27Ünye'de "Çocuklarda Obezite" ProjesiÜnye ilçesinde "Çocuklarda Obezite" projesinin tanıtımı yapıldı.
 • 15:47Obeziteden Çocukları Korumak İçin Proje YapıldıObeziteden Çocukları Korumak İçin Proje YapıldıTürkiye ve dünyada önemli bir sorun haline gelen obezite konusunda Ünye Kent Konseyi, geliştirdiği proje ile çocukların hareketli bir yaşama yönlenmesine vesile olacak.
 • 19:45Duygusal VedaDuygusal VedaUluslararası Çocuk Şenliği için 4 ülkeden Ünye’ye gelen 52 misafir çocuk, 5 günlük ziyaretin ardından ülkelerine döndü.
 • 17:30Ünyeliler İstanbul'da BuluştuÜnyeliler İstanbul'da BuluştuÜnye Belediye Başkanı Ahmet Çamyar, hafta sonu İstanbul’da düzenlenen kaynaşma ve dayanışma programına katılarak hemşehrileri ile bir araya geldi.
 • 15:49Ünye'de Cenaze Evlerine Ücretsiz Yemek ServisiÜnye Belediyesi, cenaze evlerine yemek servisi uygulaması başlattı.
 • 12:23Ünye Belediyesi'nden Cenaze Evine YemekÜnye Belediyesi'nden Cenaze Evine YemekÜnye Belediyesi, cenaze evlerine yemek servisi uygulamasını başlattı.