14:5700
SON DAKİKA ÜNYE HABERLERİ

Son Dakika Ünye Haberleri

   

  Ordu Demiryolu İstiyor

  Ordu Demiryolu İstiyor

  Ordu Ticaret Borsası, Ordu’nun öncelikli 3 sorununu liman, demiryolu ve fındık kanunu olarak olarak özetledi. (Bugün 12:46)

   

  Enver Yılmaz Ankara'da Yatırımları Görüştü

  Enver Yılmaz Ankara'da Yatırımları Görüştü

  Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Enver Yılmaz, yatırımlar konusunda 3 gün boyunca Ankara'da bakanlıklar düzeyinde görüşmelerde bulundu. (Bugün 11:05)

   

  Ordu'da Cinayet

  Ünye ilçesinde bedensel engelli kişi evinde bıçaklanarak öldürüldü. (Dün 16:14)

   

  Kivi Rekoltesinde Düşüş

  Kivi Rekoltesinde Düşüş

  Ordu Gıda, Tarım ve Hayvancılık İl Müdürü Yılmaz, Ordu'da kivi rekoltesinin geçen yılki rekoltenin 3'te 1'i olduğunu belirterek, bin 825 ton kivi çıkacağını söyledi. (23 Ekim 2014 Perşembe )

   

  Ordif52 Açıldı

  Ordif52 Açıldı

  Ordu Valiliği, Ordu Büyükşehir Belediye Başkanlığı, Ordu Üniversitesi, Ordu Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü, Ordu Sanayi ve Ticaret Odası, Fatsa Ticaret ve Sanayi Odası, Ünye Ticaret ve Sanayi Odası ve Ordu Esnaf ve Sanatkarlar Odası işbirliği ile gerçekleştirilen ‘Ordu İnsan Kaynakları ve istihdam Fuarı (ORDİF’52)’ açıldı. (22 Ekim 2014 Çarşamba )

   

  300 Yataklı Fatsa Devlet Hastanesi İnşaatı

  Ordu Kamu Hastaneleri Birliği (OKHB) Genel Sekreteri Murat Küçükoğlu, yapımı devam eden 300 yataklı Fatsa Devlet Hastanesini ve parça yıkımı gerçekleşen mevcut hastaneyi ziyaret ederek çalışmalar hakkında bilgi aldı. (22 Ekim 2014 Çarşamba )

   

  Minibüsün Arka Kapısının Çarptığı Yaya Yaralandı

  Ünye’de yürüdüğü sırada hareket halindeki minibüsün açılan arka kapısının çarptığı genç yaralandı. (22 Ekim 2014 Çarşamba )

   

  CHP'lilerden Meclis'te Çevre Eylemi

  CHP İstanbul Milletvekili Melda Onur, "CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, CHP içerisinde özellikle Karadeniz’deki çevre sorunlarına odaklı bir çalışma komisyonu oluşturulması yönünde bir talimat verdi" dedi. (22 Ekim 2014 Çarşamba )

   

  Görünmez Kaza

  Görünmez Kaza

  Ordu’nun Ünye ilçesinde hareket halindeki bir minibüsün arka kapısı açılarak, kaldırımda yürüyen gence çarpıp yaralanmasına yol açtı. (22 Ekim 2014 Çarşamba )

   

  Ordu Esnafı 135 Milyon TL Kredi Kullandı

  Ordu Esnafı 135 Milyon TL Kredi Kullandı

  Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifleri Birlikleri Bölge Başkanı Yüksel Kaya, Ordu genelinde esnaf kooperatifi ortaklarının yılın ilk 10 ayında 135 milyon TL kredi kullandığını söyledi. (21 Ekim 2014 Salı )

   

  Medya Açılım Projesi

  Medya Açılım Projesi

  Türk Yerel Medyası, Avrupa Yerel Medyası ile entegrasyonunu Ünye üzerinden gerçekleştirecek. (19 Ekim 2014 Pazar )

   

  Fatsa'da 300 Yataklı Devlet Hastanesi İnşaatı

  Türkiye Kamu Hastaneleri Kurumu Başkanı Uzm. Dr. Zafer Çukurova, yapımı devam eden 300 yataklı yeni Fatsa Devlet Hastanesi inşaatında incelemelerde bulundu. (17 Ekim 2014 Cuma )

   

  Çukurova, Fdh İnşaatını İnceledi

  Çukurova, Fdh İnşaatını İnceledi

  Türkiye Kamu Hastaneleri Kurumu Başkanı Uzm. Dr. Zafer Çukurova, Fatsa Devlet Hastanesi’ni ziyaret ederek yapılan yeni hastane inşaatı ile ilgili incelemelerde bulundu. (17 Ekim 2014 Cuma )

   

  Ünye Jandarma Komutanlığından Hırsızlara Karşı Uyarı

  Ünye Jandarma ve Garnizon Komutanı Jandarma Yüzbaşı Gökhan Coşkun, “Son dönemlerde bazı hırsızlık olayları ile karşılaşıyoruz. (16 Ekim 2014 Perşembe )

   

  Dünya Gıda Günü

  Ünye Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğünce Dünya Gıda Günü dolayısıyla "Kırsal Alanda Kadın Girişimciliği" konulu seminer düzenlendi. (16 Ekim 2014 Perşembe )

   

  Ordu'da "Eğitime Can Suyu"

  Ordu İl Milli Eğitim Müdürlüğü’nün DOKA 2014 Yılı Teknik Destek Programı kapsamında hazırladığı "Eğitime Can Suyu" adlı proje kapsamında Ünye’de öğretmenlere seminer verildi. (15 Ekim 2014 Çarşamba )

   

  Ünye'de 'Eğitime Can Suyu' Verilecek

  Ünye'de "Eğitime Can Suyu" Verilecek

  Ordu İl Milli Eğitim Müdürlüğünün DOKA 2014 Yılı Teknik Destek Programı kapsamında hazırladığı "Eğitime Can Suyu" adlı projesi desteklenmeye değer bulundu. (15 Ekim 2014 Çarşamba )

   

  Ordu'da Trafik Kazaları: 1 Ölü, 2 Yaralı

  Ordu'da Trafik Kazaları: 1 Ölü, 2 Yaralı

  Fatsa ilçesinde meydana gelen trafik kazalarında 1 kişi öldü, 2 kişi yaralandı. (14 Ekim 2014 Salı )

   

  309 Milyon TL'lik Yatırım Başlıyor

  309 Milyon TL'lik Yatırım Başlıyor

  Ordu Büyükşehir Belediyesi’nce kısa bir süre önce ihalesi yapılan ve 309 milyon TL’lik 752 kilometrelik asfalt yol ihalesinin çalışmalarına Perşembe günü başlanıyor. (14 Ekim 2014 Salı )

   

  Mr Cihazına Sığamadı

  Mr Cihazına Sığamadı

  Ordu'nun Ünye ilçesinde emekli Temel Öztürk, sağlık problemleri yüzünden gittiği hastanede 160 kilo olduğu için MR çektiremedi. (14 Ekim 2014 Salı )

   

  Hava Değişimine Geldi, Bıçaklandı

  Hava Değişimine Geldi, Bıçaklandı

  TEKİRDAĞ (İHA) – Ordu’nun Ünye ilçesinde vatani görevini yapan genç, hava değişimi için geldiği Tekirdağ’ın Kapaklı ilçesinde çıkan kavgada bacağından bıçaklandı. (14 Ekim 2014 Salı )

   

  Ünye'de Uyuşturucudan Tutuklandı, Cezaevinde Canına Kıydı

  Ünye'de Uyuşturucudan Tutuklandı, Cezaevinde Canına Kıydı

  Ordu'nun Ünye ilçesinde uyuşturucu madde kullanmaktan sabıkalı Soner Hamarat, tutuklu bulunduğu Ünye Cezaevinde intihar etti. (13 Ekim 2014 Pazartesi )

   

  Kayın Mantarı Yetiştiren Öğrenci Destek Bekliyor

  Kayın Mantarı Yetiştiren Öğrenci Destek Bekliyor

  Artvin Çoruh Üniversitesi Orman Mühendisliği 4. sınıf öğrencisi olan ve Ünye’nin Kadılar Mahallesi’nde kayın mantarı yetiştiren İlker Yılmaz, vatandaşların bu ürüne sahip çıkmasını istedi. (13 Ekim 2014 Pazartesi )

   

  Ordu'da Kamyonetle Otomobil Çarpıştı: 1 Ölü, 9 Yaralı

  Ünye’deki trafik kazasında 1 kişi öldü, 9 kişi yaralandı. (12 Ekim 2014 Pazar )

   

  Ünye'de Kaza: 1 Ölü, 9 Yaralı

  Ünye'de Kaza: 1 Ölü, 9 Yaralı

  Ordu'nun Ünye ilçesinde iki otomobilin kafa kafaya çarpıştığı kazada 1 kişi hayatını kaybetti, 9 kişi yaralandı. (12 Ekim 2014 Pazar )

   

 

  Ünye'de Kaza: 1 Ölü, 9 Yaralı

  Ünye'de Kaza: 1 Ölü, 9 Yaralı

  Ordu’nun Ünye ilçesinde iki otomobilin kafa kafaya çarpıştığı kazada 1 kişi hayatını kaybetti, 9 kişi yaralandı. (12 Ekim 2014 Pazar )

   

  Ünye Otogarına Kavuşuyor

  Ünye Otogarına Kavuşuyor

  Ordu’nun Ünye ilçesindeki Şehirlerarası Otobüs Terminali inşaatında sona gelindi. (11 Ekim 2014 Cumartesi )

   

  Düzce'de Mantar Zehirlenmesi

  Yedikleri mantardan zehirlenen 4 kişi hastanede tedavi altına alındı. (07 Ekim 2014 Salı )

   

  Fatsa'da Siyanürle Altın Çıkarılmasına Tepki

  Fatsa'da Siyanürle Altın Çıkarılmasına Tepki

  Ordu'nun Fatsa ilçesinde siyanürle altın çıkarılmasına tepki gösteren köylüler ve çevreciler eylem yaptı. (06 Ekim 2014 Pazartesi )

   

  Fatsa'da Siyanürle Altın Madeni Çıkarılması Protesto Edildi

  Bahçeler Mahallesi'nde özel bir firmanın siyanürle altın madeni çıkarttığını öne süren çevre derneği üyeleri, hükümet konağı önünde eylem yaptı. (06 Ekim 2014 Pazartesi )

   

  Milletvekili Şener: 'Dünyada Mazlum Milletlerin Tek Umudur Türkiye'

  Milletvekili Şener: "Dünyada Mazlum Milletlerin Tek Umudur Türkiye"

  AK Parti Ünye İlçe Teşkilatı’nda gerçekleşen bayramlaşma programına katılan AK Parti Ordu Milletvekili İhsan Şener, her gün binlerce insanın Türkiye’ye sığındığını belirterek, “Osmanlı’dan bu yana mazlum milletlerin tek umudu Türkiye olmuştur” dedi. (05 Ekim 2014 Pazar )

   

  Şeyh Yunus'ta Kabe'ye Canlı Bağlantı

  Şeyh Yunus'ta Kabe'ye Canlı Bağlantı

  Ünye Şeyh Yunus Emre Camisinde cuma namazının ardından Kabe'ye yapılan canlı bağlantı ile vakfe duası gerçekleştirildi. (03 Ekim 2014 Cuma )

   

  Ordu'da Sağlık Hizmetinde Dev Adımlar

  Ordu'da Sağlık Hizmetinde Dev Adımlar

  Ordu Sağlık Müdür Vekili Dr. Özgür Eren, 10 yıl öncesine kadar 8 bin kişiye 1 doktorun düştüğü Ordu’da bugün ise bin 495 kişiye 1 doktor düştüğünü söyledi. (02 Ekim 2014 Perşembe )

   

  17 Yıllık Bebek Hasretleri Sona Erdi

  17 Yıllık Bebek Hasretleri Sona Erdi

  Ordu'nun Ünye ilçesinde çocuk sahibi olmak için yıllardır değişik tedavi yöntemlerini deneyen Aysel-Ali Karayiğit çiftinin bebek hasreti, Fatmagül ile sona erdi. (02 Ekim 2014 Perşembe )

   

  Fatsa'da Siyanürle Altın Madeni Çıkarılması

  Vali İrfan Balkanlıoğlu, Bahçeler Mahallesi'nde siyanürle altın madeni çıkarılmasınıalışmalarını protesto etmek isteyen çevrecilerin 6 Ekim’de yapacağı eylemde herhangi bir sorun çıkmaması için Fatsa’da toplantı düzenledi. (01 Ekim 2014 Çarşamba )

   

  Ordu'da İstihdam Fuarı Açılıyor

  Ordu'da İstihdam Fuarı Açılıyor

  Ordu Çalışma ve İş Kurumu Müdürlüğü, 22-23 Ekim tarihlerinde Ordu Kültür ve Sanat Merkezi Fuaye alanında 'ORDİF 52 Ordu İnsan Kaynakları ve İstihdam Fuarı' düzenleyecek. (01 Ekim 2014 Çarşamba )

   

  AK Parti'li Şener, Fatsa Sgk Binasını İnceledi

  AK Parti Tanıtım ve Medya Başkan Yardımcısı, Ordu Milletvekili İhsan Şener, Fatsa'da yapımı tamamlanan Sosyal Güvenlik Merkezi binasında Ünye, Akkuş, Aybastı, Korgan, Kumru, Çaybaşı, İkizce, Çatalpınar, Çamaş, Kabataş ilçelerindeki vatandaşlara da hizmet verileceğini söyledi. (28 Eylül 2014 Pazar )

   

  Taksim'de Fatsa İçin Siyanür Eylemi

  Taksim'de Fatsa İçin Siyanür Eylemi

  Taksim meydanında toplanan bir grup, Fatsa ve Ünye’de siyanürle altın madeni çıkarılmasını protesto ederek eylem yaptı. (28 Eylül 2014 Pazar )

   

  İstiklal Caddesi'nde Siyanürlü Altın Arama Protestosu

  İstiklal Caddesi'nde Siyanürlü Altın Arama Protestosu

  Ünye Doğa Koruma Platformu üyeleri, Fatsa'nın Yukarı Bahçeler Mahallesi'ndeki altın madeninde siyanürle altın aranacağını ileri sürerek, Beyoğlu'nda eylem yaptı. (28 Eylül 2014 Pazar )

   

  Ünye Kent Konseyi, Santral İçin Komisyon İstedi

  Ünye Kent Konseyi, Santral İçin Komisyon İstedi

  Ordu’nun Ünye Kent Konseyi Başkanı İbrahim Cerrahoğlu, Terme Akçay’da kurulması planlanan ve kömürle enerji üretecek termik santralin doğa ve çevreye vereceği zararların tespiti için komisyon kurulması gerektiğini belirtti. (27 Eylül 2014 Cumartesi )

   

  Ünye'de Okullar Hayat Bulsun

  Ünye'de Okullar Hayat Bulsun

  Ünye Belediyesi ve Milli Eğitim Müdürlüğü’nün ortak çalışması olan ‘Okullar Hayat Bulsun’ projesi kapsamında Ticaret Lisesi ve Saraçlı Mahallesi’nde spor aletleri ve çocuk parkı açılışları gerçekleştirildi. (27 Eylül 2014 Cumartesi )

   

  Hiç Sıra Beklemeden Hacca Gittiler

  Hiç Sıra Beklemeden Hacca Gittiler

  Ordu’nun Ünye ilçesinde yaşayan Mehmet ve Fatma Ütü çifti, Gürcistan’dan çifte vatandaşlık alarak hac ibadetlerini hiç sıra beklemeden gerçekleştirme imkanı buldu. (27 Eylül 2014 Cumartesi )

   

  Uganda Büyükelçisi Ünye'de

  Uganda Büyükelçisi Ünye'de

  Uganda Cumhuriyeti Büyükelçisi Johnson Agora Olwa, Uganda ile Türkiye arasında iyi ilişkilerin kurulması için çalıştığını söyledi. (26 Eylül 2014 Cuma )

   

  Niksar'da Otomobil Uçuruma Yuvarlandı

  Niksar'da Otomobil Uçuruma Yuvarlandı

  Tokat’ın Niksar ilçesinde otomobilin uçuruma yuvarlandığı kazada ölen ya da yaralanan olmadı. (24 Eylül 2014 Çarşamba )

   

  Vali Balkanlıoğlu, Kaymakam Demir'i Başarılı Buldu

  Vali Balkanlıoğlu, Kaymakam Demir'i Başarılı Buldu

  Ordu Valisi İrfan Balkanlıoğlu Ünye'ye bir dizi ziyaret gerçekleştirdi. (23 Eylül 2014 Salı )

   

  Denizde Ölü Bulundu

  Denizde Ölü Bulundu

  Ordu'nun Ünye İlçesi'nde, denizde bir kadın cesedi bulundu. (23 Eylül 2014 Salı )

   

  Denizde Bayan Cesedi Bulundu

  Denizde Bayan Cesedi Bulundu

  Ordu’nun Ünye ilçesinde denizde bir bayan cesedi bulundu. (23 Eylül 2014 Salı )

   

  Tkdk Ordu'ya 10 Milyon TL Hibe Verdi

  Tkdk Ordu'ya 10 Milyon TL Hibe Verdi

  Tarım ve Kırsal Kalkınmayı Destekleme Kurumu(TKDK) Başkan Vekili Kerem Akgündüz, Ordu’da daha çok arıcılıkla ilgili proje başvurularının çoğunlukta olduğunu belirterek, “Ödeme yapılan projelerin yüzde 75’i arıcılık faaliyetlerine, yüzde 11 kırsal alanlarda bulunması zorunlu olan turizm tesislerine yapıldı” dedi. (22 Eylül 2014 Pazartesi )

   

  Eski İçişleri Bakanı İdris Naim Şahin'in Annesi Hayatını Kaybetti

  Eski İçişleri Bakanı İdris Naim Şahin'in Annesi Hayatını Kaybetti

  Eski İçişleri Bakanı ve Ordu Bağımsız Milletvekili İdris Naim Şahin'in yaşamını yitiren annesi Huriye Şahin, Ordu'nun Ünye ilçesinde toprağa verildi. (21 Eylül 2014 Pazar )

   

  Eski İçişleri Bakanı İdris Naim Şahin'in Annesi Vefat Etti

  Eski İçişleri Bakanı İdris Naim Şahin'in Annesi Vefat Etti

  Eski İçişleri Bakanı, Ordu Bağımsız Milletvekili İdris Naim Şahin’in annesi Huriye Şahin hayatını kaybetti. (21 Eylül 2014 Pazar )

   

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
25.10.2014 14:57:22. #1.11#