SON DAKİKA ÜNYE HABERLERİ

Son Dakika Ünye Haberleri

14:01
Öğrencilerin Twitter Baskısı Okulları Tatil Ettirdi Ordu’da yoğun kar yağışı sebebiyle Ünye ve Fatsa ilçeleri dışında tüm ilçelerde okulların tatil edilmesiyle birlikte twitter adeta yıkıldı.
Öğrencilerin Twitter Baskısı Okulları Tatil Ettirdi
10:34
Merzifon'da Kaza Yerinde Önlem Alan Polislerin Otosuna Kamyon Çarptı Merzifon'da kaza yapan tıra önlem almak için gelen bölge trafik ekiplerine buzlanma nedeni ile duramayan başka bir kamyon çarptı yol 1 saat trafiğe kapandı.
Merzifon'da Kaza Yerinde Önlem Alan Polislerin Otosuna Kamyon Çarptı
09:41
Kaza Yerinde Önlem Alan Polislerin Otosuna Kamyon Çarptı Amasya'nın Merzifon ilçesinde buzlanma nedeniyle kaza yapan tırın çevresinde önlem alan polislerin ekip aracına kamyon çarptı Kazalarda yaralanan olmazken yol bir saat trafiğe kapandı.
Kaza Yerinde Önlem Alan Polislerin Otosuna Kamyon Çarptı
09:00
Ünye Beyaz Gelinliğini Giydi Hafta başında yurdun çeşitli bölgelerinde etkili olan kar yağışı, Ünye’yi de etkisi altına aldı.
Ünye Beyaz Gelinliğini Giydi
00:01
Eğitime Kar Engeli Gümüşhane, Rize, Bursa, Çorum, Uşak, Şırnak, Isparta, Kayseri, Tunceli, Muş, Hakkari, Malatya, Ordu ve Bitlis'te olumsuz hava şartları nedeniyle okullar tatil edildi.
Eğitime Kar Engeli
23:43
Ordu'da Eğitime Kar Engeli Ordu'da kar yağışı nedeniyle Ünye ve Fatsa ilçe merkezlerindeki okullar hariç diğer ilçelerin tamamında okulların tatil edildiği bildirildi.
Ordu'da Eğitime Kar Engeli
21:23
Ordu Belediyesi, Arı Gibi Çalışıyor Ordu Belediyesi, 3 gündür etkili olan kar yağışı nedeniyle kapanan mahalle yollarının tekrar ulaşıma açılması için 86 ekip ve 295 iş makinesiyle çalışma yapıyor.
Ordu Belediyesi, Arı Gibi Çalışıyor
20:05
Ordu'da Eğitime Kar Engeli Kar yağışı nedeniyle bazı ilçelerde eğitime yarın ara verilecek.
17:53
Ordu'da Eğitime Kar Engeli Ordu’da yoğun kar yağışı sebebiyle 17 ilçede 1 gün, Akkuş’ta 2 gün boyunca okullar tatil edildi.
16:50
Yurtta Kış Ordu Büyükşehir Belediyesi, il genelinde üç gündür etkili olan kar yağışı nedeniyle kapanan mahalle yollarının tekrar ulaşıma açılması için 86 ekip ve 295 iş makinesiyle çalışmalarını sürdürüyor Kar kalınlığının yüksek kesimlerde bir metreyi aştığı kentte bazı ilçelerde mahsur kalan 70'a yakın hasta, belediye ve sağlık ekiplerinin çalışması sonucu hastanelere ulaştırıldı.
12:56
Ünye Devlet Hastanesi Başhekimi Yılmaz, Görevine Başladı Ünye Devlet Hastanesi Başhekimi ve Hastane Yöneticisi Plastik Cerrahi Uzmanı Dr. Güray Yılmaz, görevine başladı.
Ünye Devlet Hastanesi Başhekimi Yılmaz, Görevine Başladı
19:15
Bu Okulda Engelli Öğrencilere Merdivenler Engel Değil Bu okulda engelli öğrencilere merdivenler engel değil- Ordu'nun Ünye ilçesinde asansör bulunan tek okul Meçhul Asker Ortaokulu'nda, engelli öğrenciler merdivenler engel olmadan her katta eğitim görebiliyor Ordu'nun Ünye ilçesinde asansör bulunan tek okul Meçhul Asker Ortaokulu'nda, engelli öğrenciler merdivenler engel olmadan her katta eğitim görebiliyorÜnye Meçhul Asker Ortaokulu Müdürü Seçkin Öbaş, AA muhabirine yaptığı açıklamada, ilçede 81 yıldır eğitim öğretime devam eden okulda engelli
Bu Okulda Engelli Öğrencilere Merdivenler Engel Değil
18:48
Ordu'da Eğitime Kar Engeli Kar yağışı nedeniyle bazı ilçelerde eğitime bir gün ara verildi.
19:03
Odü'de İnternet Hızı 4 Kat Arttı Ordu Üniversitesi (ODÜ), bilişim alt yapısını güçlendirdi.
09:26
Karayollarında Durum Karayollarının bazı kesimlerinde yol yapım, bakım ve onarımı nedeniyle ulaşım kontrollü sağlanıyor.
16:10
Ünye Halk Eğitim Merkezi Kurslarına İlgi Ünye Mürüvvet Vidinli Halk Eğitim Merkezi Müdürü Erdoğan: "2014 2015 eğitim ve öğretim yılında, 2014 sonuna kadar açtığımız 246 kursa 4 bin 347 kursiyer katıldı"
10:40
Peygamber Efendimiz'in (Sas) Doğumu Onları Bir Araya Getirdi Peygamber Efendimiz'in (sas) doğum yıl dönümü insanları birleştirici, bir araya getirme, kaynaştırma vesilesi oldu.
Peygamber Efendimiz'in (Sas) Doğumu Onları Bir Araya Getirdi
10:40
Ordu İzcileri, Sarıkamış Asımın Nesli Asrın Yürüyüşünde Türkiye İzcilik Federasyonu Ordu İl Temsilcisi Dr. Selim Akçay, “Ordu, Ünye, Fatsa ve Altınordu ilçelerinden toplam 140 izci, 4 Ocak Pazar günü Sarıkamış Şehitleri Anma Programına katılacak” dedi.
15:54
Başkan Çelik: "5 Milletvekilliğine de Talibiz" AK Parti Tokat İl Başkanı Adem Çelik, genel seçimleri de Tokat’ta tarihe bir not düşecek şekilde yapacaklarına inandıklarını ifade ederek, “5 milletvekili çıkaran ilimizde 5 milletvekilliğine de talibiz” dedi.
Başkan Çelik: '5 Milletvekilliğine de Talibiz'
12:14
Havaalanına Gitmek İçin 20 TL Havaş'a,40 TL de Taksiye Ödüyor Ordu'nun Ünye ilçesinde yaşayanlar Samsun Çarşamba Havaalanı'na gidip gelebilmek için HAVAŞ servisine 20 TL ödeyip ilçe sınırına geliyor.
Havaalanına Gitmek İçin 20 TL Havaş'a,40 TL de Taksiye Ödüyor
10:10
Ünişad Girişimcilere Köprü Olmaya Devam Ediyor Ordu Ünye’de 'İş Fikrini Girişimciliğe Dönüştürme Projesi' kapsamında düzenlenen Ünye İşadamları Derneği (ÜNİŞAD) ve KOSGEB iş birliğinde yürütülen kurs sona erdi.
Ünişad Girişimcilere Köprü Olmaya Devam Ediyor
10:09
Ünye Çatom'dan Kursiyerlerine İngilizce Eğitimi Ünye ÇATOM, dokuma evi, tekstil kursu gibi faaliyetlerine bir yenisini daha ekleyerek, Ünye Halk Eğitim Merkezinin desteği ile kursiyerlere İngilizce eğitimi vermeye başladı.
11:54
Minibüsün Çarptığı Motosiklet Sürücüsü Hayatını Kaybetti Ordu’nun Ünye ilçesinde meydana gelen trafik kazasında bir kişi hayatını kaybetti.
15:42
Ünye Ziraat Odası'ndan Çks Uyarısı Ünye Ziraat Odası Başkanı Osman Sarıkahraman, "Alan Bazlı Gelir Desteği’nin 3 yıl daha uzaması söz konusu, eğer bu konu kanunlaşırsa Çiftçi Kayıt Sistemi (ÇKS) yaptırmamış üreticilerimiz bundan yararlanamayacaklar" dedi.
Ünye Ziraat Odası'ndan Çks Uyarısı
15:12
Ünye'de Sydv Yardımları Ünye Kaymakamlığı Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı (SYDV) Müdür Vekili Hakan Kuzu, 2014 yılında 19 bin 795 kişiye 14 milyon 457 bin 189 TL yardımda bulunduklarını söyledi.
00:26
Ordu'da Trafik Kazası: 4 Yaralı Motosiklet ile iki otomobilin karıştığı trafik kazasında 4 kişi yaralandı.
Ordu'da Trafik Kazası: 4 Yaralı
22:58
Ünye'de Trafik Kazası: 4 Yaralı Ordu’nun Ünye ilçesinde motosiklet ve iki otomobilin karıştığı trafik kazasında 4 kişi yaralandı.
Ünye'de Trafik Kazası: 4 Yaralı
16:57
Yırca'dan Bozcaada'ya Çevreciler Kent ve Doğa Mitinginde Buluştu (2) İstanbul kent Savunması ve Kuzey Ormanları Savunması'nın çağrısıyla Marmara Bölgesinden gelen çevrecileri bir araya getiren "Marmara Kent ve Doğa Mitingi"ne binlerce kişi katıldı.
15:47
Medya Seminerinde Sertifika Töreni Türk yerel medyasının Avrupa yerel medyası ile entegrasyonunu sağlaması hedeflenen, 15 Ekim 2014 tarihinde başlayan ve bir yıl sürecek olan "Ünye’den dünyaya AB ile medya açılımı’ projesi kapsamında Altınordu ilçesinde 4 gün süren seminere katılanlara sertifika verildi.
22:56
Sosyal Medyaya Ailemizden Fazla Zaman Ayırıyoruz' 'Ünye’den Dünya’ya AB İle Medya Açılımı' projesi kapsamında düzenlenen 'Medyada Yeni İletişim Teknolojileri' konulu eğitime konuşmacı olarak katılan İnternet ve Bilişim Medya Federasyonu Başkanı Süleyman Basa, “Sosyal medyada günde 2,5 saat vakit geçiriyoruz.
Sosyal Medyaya Ailemizden Fazla Zaman Ayırıyoruz'
18:20
Hayatımız İnternette Geçiyor" İnternet ve Bilişim Medya Federasyon Başkanı Süleyman Basa, 75 milyon nüfusa sahip Türkiye’de 39 milyon facebook hesabı bulunduğunu belirterek, “Sosyal medyada günde 2.5 saat vakit geçiriyoruz.
Hayatımız İnternette Geçiyor'
18:12
Fatsa'da Siyanür Konferansı Ordu’nun Fatsa ilçesinde Fatsa-Ünye Doğa Koruma Platformu tarafından düzenlenen ’Bergama Fatsa El Ele’ konferansı, Fatsa Belediyesi Kültür Sarayı’nda gerçekleşti.
Fatsa'da Siyanür Konferansı
17:01
Ordu'da Kestiği Ağacın Altında Kalan Kişi Öldü Ünye ilçesinde kestiği ağaç üzerine devrilen kişi hayatını kaybetti.
16:12
Fatsa'da Orman Yangını Ordu’nun Fatsa ilçesinde çıkan orman yangınında 40 dönüm alan zarar gördü.
Fatsa'da Orman Yangını
20:40
Ünye'den Dünyaya AB ile Medya Açılımı, Karadeniz'de Başladı 'Ünye'den Dünyaya AB ile Medya Açılımı' projesi kapsamında, medya mensuplarına yeni yayıncılık teknolojileri hakkında 4 gün süreli eğitim programı başladı.
Ünye'den Dünyaya AB ile Medya Açılımı, Karadeniz'de Başladı
16:46
Ordu'daki Fındık Hırsızlığı Ünye ilçesinde iki evin alt katında çuvallar halindeki toplam 4,5 ton fındığı çaldığı öne sürülen 4 zanlı tutuklandı.
15:59
Fatsa Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Küçüköksüz'den Yetki Belgesi Uyarısı Tarifeli veya tarifesiz olarak il içinde 100 kilometreye kadar yolcu taşımacılığı yapan şahıs veya şirketlere verilen 'D4' yetki belgesinin, Ordu’nun Büyükşehir olmasından dolayı 'çalışma ruhsatı' olarak değiştiği ve bu belgelerin yenilenmesi gerektiği bildirildi.
15:10
Ünye'de Sahte İçki Denetimleri Ünye Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü ekipleri, yaklaşan yılbaşı öncesinde alkollü içki tüketimi ve satışı yapan iş yerlerinde sahte içki ve temizlik kurallarına uyulup uyulmadığını denetledi.
Ünye'de Sahte İçki Denetimleri
18:12
Vali Balkanlıoğlu'nu Yarışma Hakkında Bilgilendirdiler Ordu İdeal Gençlik Spor ve İzcilik Kulübü ve Ordu Sosyal Gelişim Derneği Yönetim Kurulu üyeleri, “Ufka Yolculuk Kültür Yarışmaları 3 İdeal İnsan Son Peygamber’in Hayatı” konulu kitap okuma yarışmasını tanıtım ve bilgilendirme amacıyla Ordu Valisi İrfan Balkanlıoğlu’nu ziyaret etti.
Vali Balkanlıoğlu'nu Yarışma Hakkında Bilgilendirdiler
16:21
Yaşadığımız Süreç 12 Eylül Darbe Dönemini Bile Aratacak Nitelikte' Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Ünye İlçe Başkanı Orhan Bodancı, 17 – 25 Aralık süreci ile ilgili yaptıkları basın açıklaması ve CHP binasına astıkları pankartın emniyet mensupları tarafından kaldırıldığını söyledi.
Yaşadığımız Süreç 12 Eylül Darbe Dönemini Bile Aratacak Nitelikte'
15:36
Bırakın Kol Kopartmayı Abisinden Emir Almadığı İçin Tırnak Bile Kesemiyor' Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Ünye İlçe Başkanı Orhan Bodancı, Başbakan Ahmet Davutoğlu’nun tasarruf tedbirleri konusunda yaptığı açıklamaları eleştirdi.
Bırakın Kol Kopartmayı Abisinden Emir Almadığı İçin Tırnak Bile Kesemiyor'
14:42
1982 Anayasası'nın Mimarlarından Gökçe, Son Yolculuğuna Uğurlandı Danışma Meclisi üyeliği yapan ve 1982 Anayasası'nın mimarlarından olan Abbas Gökçe'nin cenazesi, Üsküdar'da toprağa verildi.
1982 Anayasası'nın Mimarlarından Gökçe, Son Yolculuğuna Uğurlandı
21:58
1982 Anayasası'nın Mimarlarından Abbas Gökçe Vefat Etti Danışma Meclisi üyeliği yapan ve 1982 Anayasası'nın mimarlarından olan Abbas Gökçe vefat etti.
14:04
Ordu Valisi Balkanlıoğlu'nun Ünye Ziyaretleri Ordu Valisi Balkanlıoğlu: "81 il var, Ordu ise başarı sıralamasında 60'larda.
Ordu Valisi Balkanlıoğlu'nun Ünye Ziyaretleri
21:43
Ordu'da Osmanlıca Eğitimlerine 7 Yıldır Yoğun İlgi Var Ordu'da Osmanlıca eğitimlerine 7 yıldır yoğun ilgi var Ünye ilçesinde Osmanlıca eğitimlerine 7 yıldır yoğun ilginin olduğu bildirildi.
Ordu'da Osmanlıca Eğitimlerine 7 Yıldır Yoğun İlgi Var
17:48
Ordu'da Osmanlıca Eğitimlerine 7 Yıldır Yoğun İlgi Var Ünye ilçesinde Osmanlıca eğitimlerine 7 yıldır yoğun ilginin olduğu bildirildi.
17:04
Tam 4.5 Ton Fındık Çalındı Ordu’nun Ünye ilçesinde 4.5 ton fındık çalındı.
Tam 4.5 Ton Fındık Çalındı
14:49
Ünye'de Osmanlıca Kursu İlgi Görüyor Ünye Mürüvvet Vidinli Halk Eğitim Merkezi Müdürü Mustafa Erdoğan, Osmanlıca kurslarına ilginin arttığını belirtti.
Ünye'de Osmanlıca Kursu İlgi Görüyor
12:14
4,5 Ton Fındık Çalındı Ordu'nun Ünye ilçesinde 4,5 ton fındık çalındı.
4,5 Ton Fındık Çalındı
15:44
Ordu'daki Trafik Kazası Ordu'daki trafik kazası Ordu'nun Ünye ilçesinde meydana gelen trafik kazasında hayatını kaybeden 22 yaşındaki Sercan Billay ve 19 yaşındaki Ertuğrul Sulluk'un cenazeleri toprağa verildi.
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 31.01.2015 07:30:46. #1.12#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA ÜNYE HABERLERİ
[Hata Bildir]