21:5100
SON DAKİKA ÜNYE HABERLERİ

Son Dakika Ünye Haberleri

   

  Ünye Hem'de Yıl Sonu Sergisi

  Ünye Hem'de Yıl Sonu Sergisi

  Ünye Mürüvvet Vidinli Halk Eğitim Merkezi (HEM) Müdürlüğü tarafından 2013 2014 eğitim öğretim yılı tekstil, giyim, makine nakışı, el sanatları, resim ve çocuk gelişimi kurslarına ait yıl sonu sergisi Adnan Menderes Ticaret Meslek Lisesi Salonu’nda açıldı. (12 Haziran 2014 Perşembe )

   

  Berat Kandili

  Berat Kandili

  AK Parti Ordu Milletvekili Hamarat, mesaj yayımladı. (12 Haziran 2014 Perşembe )

   

  Atık Su Borusu, Saksı ve Tepsiden Yüzen Deniz Aracı Yaptı

  Atık Su Borusu, Saksı ve Tepsiden Yüzen Deniz Aracı Yaptı

  Ünye’de esnaflık yapan ve hobi olarak balıkçılıkla uğraşan Cemal İhtiyaroğlu, atıklardan yüzen deniz aracı yaptı. (12 Haziran 2014 Perşembe )

   

  Ordu'da 'Bir Kitap da Sen Anlat' Yarışması

  Ordu'da "Bir Kitap da Sen Anlat" Yarışması

  Ordu'da “Bir Kitap Da Sen Anlat Yarışması” sonucunda dereceye giren öğrencilere ödülleri Vali Yardımcısı Halil Karbuz tarafından verildi. (11 Haziran 2014 Çarşamba )

   

  Süs Balığı Yetiştiriciliği Disiplin Suçlarını Azalttı

  Süs Balığı Yetiştiriciliği Disiplin Suçlarını Azalttı

  Ordu’nun Ünye ilçesinde öğrencilere doğa sevgisini aşılamak amacıyla Fevzi Çakmak İlk ve Ortaokulunda iki yıl önce başlatılan çalışma kapsamında yetiştirilen balıklar, çocukların psikolojik gelişimi üzerinde olumlu etki yaparak disiplin suçlarını azalttı Her sınıfa konulan akvaryumlarda yetiştirilen süs balıklarından yavru satışı da yapan okul yönetimi, elde edilen 3 bin liralık gelirle okula 3 projeksiyon cihazı kazandırdı Okul Müdürü Çaloğlu: "Eskiden ileri düzey disiplin suçlarının (11 Haziran 2014 Çarşamba )

   

  Akkuş'ta İstihdam Toplantısı

  Akkuş'ta İstihdam Toplantısı

  Ordu’nun Akkuş ilçesinde kaymakamlık ve belediyenin öncülüğünde istihdamın artırılması için esnaflarla bir toplantı gerçekleştirildi. (10 Haziran 2014 Salı )

   

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
29.07.2014 21:51:23. #1.11#