14:5000
SON DAKİKA ÜNYE HABERLERİ

Son Dakika Ünye Haberleri

   

  Boğulma tehlikesi geçiren kız kardeşler -

  Boğulma tehlikesi geçiren kız kardeşler -

  Ünye ilçesinde boğulma tehlikesi geçirdikten sonra vatandaşlar tarafından kurtarılan kız kardeşlerden 27 yaşındaki Aysun Yalçınkaya, yoğun bakımın ardından 18 gün sonra hayata yeniden "merhaba" dedi. (15 Ağustos 2014 Cuma )

   

  18 Günlük Yaşam Mücadelesinde Mutlu Son

  18 Günlük Yaşam Mücadelesinde Mutlu Son

  Ünye ilçesinde boğulma tehlikesi geçiren ve kaldırıldığı hastanede hayatını kaybeden Ayşe Yalçınkaya'nın ablası Aysun Yalçınkaya, yoğun bakım servisindeki 18 günlük yaşam mücadelesi sonunda yaşama tutundu. (15 Ağustos 2014 Cuma )

   

  Ünye'de Eğitim Yatırımları

  Ünye'de Eğitim Yatırımları

  Ünye Milli Eğitim Müdürü Musa Erdem, "Yeni eğitim öğretim döneminde faaliyete geçecek olan Fatih Saca İlköğretim Okulu ve Gölevi Anaokulu'nun Ünye'ye hayırlı olmasını diliyorum" dedi. (15 Ağustos 2014 Cuma )

   

  Karadeniz Bölgesi'ndeki Gürcüler Üzerine Araştırma

  Tiflis Üniversitesi’nden 7 profesör, Türkiye’de yaşayan Gürcülerin yaşam tarzlarını, geldiği aşamayı, dününü ve bugününü, dillerinde son durumu araştırmak üzere Karadeniz Bölgesi’nde inceleme yapıyor. (15 Ağustos 2014 Cuma )

   

  Çed Toplantısında Kavga Çıktı

  Çed Toplantısında Kavga Çıktı

  Kozluk Akçay mevkiine yapılması planlanan termik santral için ÇED raporu hazırlayan heyet toplantı için geldiği Kozlukta toplantı yapamadan gitti. (14 Ağustos 2014 Perşembe )

   

  Terme'de Santral Gerginliği

  Terme'de Santral Gerginliği

  Samsun’un Terme ilçesine bağlı Kozluk Mahallesi’nde kurulması planlanan enerji üretim santralinin halkın katılım toplantısı gergin geçti. (14 Ağustos 2014 Perşembe )

   

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
30.09.2014 14:50:12. #1.13#