SON DAKİKA URLA HABERLERİ

Son Dakika Urla Haberleri

18:21
İzmir'de Elektrik Kesintisi Altyapı çalışmaları nedeniyle 26 Aralık Cuma günü İzmir'in bazı ilçelerinde elektrik kesintisi uygulanacağı bildirildi.
15:07
Savcı, Tacizle Suçlanan Öğretmenin Cezalandırılmasını İstedi İzmir'in Urla İlçesi'ndeki bir lisede görev yaparken, 11 kız öğrenciye taciz ve cinsel istismarda bulunmakla suçlanan edebiyat öğretmeni 38 yaşındaki O.O.Ö.'nün yargılanmasına devam edildi.
Savcı, Tacizle Suçlanan Öğretmenin Cezalandırılmasını İstedi
20:27
Lions Kulüpleri Elmadere'yi Kardeş Köy İlan Etti (Yeniden) NOT: Haber başlığı değiştirilerek yeniden geçildi.
Lions Kulüpleri Elmadere'yi Kardeş Köy İlan Etti (Yeniden)
14:48
Kınık Lions Kulüpleri Elmadere'yi Kardeş Mahalle İlan Etti İzmirli Lions kulüplerin üyeleri, Soma'daki maden faciasında 11 kişiyle en fazla kaybı yaşayan İzmir'in Kınık İlçesi'nin mahalleye dönüştürülen Elmadere Köyü'nde eğitimden sağlığa çeşitli konularda detaylı bir çalışma yaptı.
Kınık Lions Kulüpleri Elmadere'yi Kardeş Mahalle İlan Etti
12:34
Lionslar, Elmadere'yi Kardeş Mahalle İlan Etti Cevdet ŞEN/KINIK (İzmir), DHA)- İZMİRLİ Lions kulüplerin üyeleri, Soma'daki maden faciasında 11 kişiyle en fazla kaybı yaşayan İzmir'in Kınık İlçesi'nin mahalleye dönüştürülen Elmadere Köyü'nde eğitimden sağlığa çeşitli konularda detaylı bir çalışma yaptı.
Lionslar, Elmadere'yi Kardeş Mahalle İlan Etti
13:05
İzmir'de Demokrasi Nöbeti 8. Günde de Devam Ediyor Özgür ve bağımsız medyaya yönelik darbe operasyonuna tepkiler 8’inci günde de devam ediyor.
İzmir'de Demokrasi Nöbeti 8. Günde de Devam Ediyor
12:40
Batmanlı Yazara Edebiyat Ödülü URLA Belediyesi ile Cumalı-Seferis Gökyüzü Kültür ve Sanat Derneği işbirliğiyle bu yıl ikincisi düzenlenen Necati Cumalı Edebiyat Ödülü'nün kazananı belli oldu.
Batmanlı Yazara Edebiyat Ödülü
01:31
Güzelbahçe Işıl Işıl Güzelbahçe Belediyesi, ilçenin önemli cadde ve kavşaklarını yılbaşı nedeniyle süsledi.
Güzelbahçe Işıl Işıl
17:06
Urla'da "Tapulu Arazimden İzinsiz Yol Geçirildi" İddiası Urla ilçesinde bir vatandaş, tapulu arazisinden izin alınmadan yol ve kanalizasyon geçirildiği iddiasıyla yolu trafiğe kapattı.
11:26
Şeb-İ Arus, Urla'da "Tasavvuf ve İnsan" Temasıyla Gerçekleşti Urla Belediyesi ve Urla Kent Konseyi, Mevlana Celaleddin Rumi’yi anmak için yapılan Şeb-i Arus Törenleri dolayısı ile "Tasavvuf ve İnsan Paneli" ve "Tasavvuf Müziği Dinletisi" düzenledi.
Şeb-İ Arus, Urla'da 'Tasavvuf ve İnsan' Temasıyla Gerçekleşti
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 01.02.2015 00:39:02. #1.11#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA URLA HABERLERİ
[Hata Bildir]