SON DAKİKA UŞAK HABERLERİ

Son Dakika Uşak Haberleri

 • 12:29Uşak Devlet Hastanesi Yönetiminden Doktor Kamil Furtun İçin İş Bırakanlara CezaUşak Devlet Hastanesi yönetimi tarafından, mayıs ayında, hastanede uğradığı silahlı saldırı sonucu hayatını kaybeden Doktor Kamil Furtun'a yapılan saldırıyı kınamak için 1 Haziran'da iş bırakanlara ceza verildi.
 • 09:0813 İlde Sağanak Yağış Var13 İlde Sağanak Yağış VarÇankırı, Trabzon, Rize, Artvin, Ardahan, Manisa, Denizli, Uşak, Aydın, Ankara, Erzurum, Kars ve İzmir'de sağanak ve gök gürültülü sağanak yağış görülecek.
 • 23:09Uşak'ta Fuhuş Operasyonu: 7 Kişi Gözaltına AlındıUşak'ta Fuhuş Operasyonu: 7 Kişi Gözaltına AlındıGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Gözaltına alınan 7 kişinin adliyeye getirilmesi Uşak'ta fuhuş operasyonu- Fuhşa aracılık ettikleri ve fuhuş yaptıkları iddiasıyla 7 kişi gözaltına alındı Uşak'ta düzenlenen fuhuş operasyonunda 7 kişi gözaltına alındı.
 • 19:08Uşak'ta Esrar ve Kaçak Sigara Ele GeçirildiUşak'ta Esrar ve Kaçak Sigara Ele GeçirildiUşak'ta esrar ve kaçak sigara ele geçirildi Uşak'ta gerçekleştirilen iki ayrı operasyonda polis, 7 kilo 340 gram esrar maddesi ile 2 bin 360 paket gümrük kaçağı sigara ele geçirdi.
 • 19:08Uşak'ta Fuhuş Operasyonuna 7 GözaltıUşak'ta Fuhuş Operasyonuna 7 GözaltıUşak'ta fuhuş operasyonuna 7 gözaltı Uşak'ta, bir eve yapılan baskında, 3'ü fuhuşa aracılık ile yer temin ettiği, 4'ü fuhuş yaptığı gerekçesiyle, 2'si erkek 7 kişi gözaltına aldı.
 • 18:57Uşak'ta Esrar ve Kaçak Sigara Ele GeçirildiUşak'ta Esrar ve Kaçak Sigara Ele GeçirildiUşak'ta polisin düzenlediği operasyonda, 7 kilo 340 gram esrar ile 2 bin 360 paket gümrük kaçağı sigara ele geçirildi.
 • 18:49Uşak'ta Fuhuş Operasyonuna 7 GözaltıUşak'ta Fuhuş Operasyonuna 7 GözaltıUşak'ta, bir eve yapılan baskında, 3'ü fuhuşa aracılık ile yer temin ettiği, 4'ü fuhuş yaptığı gerekçesiyle, 2'si erkek 7 kişi gözaltına aldı.
 • 14:14Uşak Sameks Temmuz Ayı Endeksi AçıklandıUşak Sameks Temmuz Ayı Endeksi AçıklandıSameks Temmuz Ayı Endeksi açıklandı Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği'nin (MÜSİAD) her ay düzenli olarak açıkladığı SAMEKS (Satın Alma Müdürleri Endeksi) Temmuz ayı verileri, Uşak'ta açıklandı.
 • 13:55SAMEKS Temmuz Ayı Endeksi Uşak'ta AçıklandıSAMEKS Temmuz Ayı Endeksi Uşak'ta AçıklandıMüstakil Sanayici ve İşadamları Derneğinin her ay düzenli olarak açıkladığı Satın Alma Müdürleri Endeksi Temmuz ayı verileri, Uşak'ta açıklandı.
 • 17:55Manisa Salihli Bir Hafta'da İki Şehidini UğurladıManisa Salihli Bir Hafta'da İki Şehidini Uğurladı3 gün önce şehit olan Başçavuş İsmail Yavuz'un cenazesini uğurlayan Manisa Salihli, bugün de hain saldırıda şehit düşen polis memuru Mehmet Uyar'ın cenazesini uğurladı.
 • 17:39Şehit Polis Mehmet Uyar'ın Cenazesi Memleketine GetirildiŞehit Polis Mehmet Uyar'ın Cenazesi Memleketine GetirildiGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Şehit düşen polis memuru Mehmet Uyar'ın cenazesi uçaktan indirilişi- Şehit polisin cenazesinin meslektaşlarının omuzlarında taşınması- Şehit polisin eşinin ambulansa taşınması Şehit polis son yolculuğuna uğurlanıyor- Diyarbakır'ın Çınar ilçesinde terör örgütü PKK mensuplarınca gerçekleştirilen saldırıda şehit düşen polis memuru Mehmet Uyar'ın cenazesi askeri uçakla Uşak'a getirildi Diyarbakır'ın Çınar ilçesinde dün terör örgütü PKK üyeleri tarafından şehit edilen polis memuru Mehmet Uyar'ın cenazesi, askeri uçakla Uşak'a getirildi.
 • 16:40Şehit Polis Memurunun Naaşı Uşak'a GetirildiŞehit Polis Memurunun Naaşı Uşak'a GetirildiDiyarbakır'ın Çınar ilçesinde uğradığı silahlı saldırı sonucu şehit düşen polis memuru Mehmet Uyar'ın naaşı, askeri uçakla Uşak Havalimanına götürüldü.
 • 16:5312 Kişi Zehirlendikten Sonra 'İlaçlama Yapılmıştır' Yazısı Asıldı12 Kişi Zehirlendikten Sonra 'İlaçlama Yapılmıştır' Yazısı AsıldıUşak'ta yapılan ilaçlamanın ardından zehirlenenlerin olduğu iş hanında, denetleme görevlilerinin gelmesinden sonra binaya "İlaçlama yapılmıştır." yazısı yazıldı.
 • 16:23Haşere İlaçlarken Apartman Sakinleri ZehirlendiHaşere İlaçlarken Apartman Sakinleri ZehirlendiGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - İşyerinin ve binanın görüntüsü-Çevre sakinlerinin apartman önünde toplanması-Zehirlenmenin yaşandığı apartman-Apartmanın kapısındaki uyarı yazısı Haşere ilaçlarken apartman sakinleri zehirlendi- Uşak'ta bir apartmanın bodrum katında yapılan haşere ilaçlaması nedeniyle binadaki 11 kişi zelirlendi Uşak'ta bir apartmanın bodrum katındaki haşereler için atılan ilaçtan zehirlenen binadaki 11 kişi hastaneye kaldırıldı.
 • 16:03Huzur 64Huzur 64" OperasyonuGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Polisin trafikteki araçlarda denetim yapması- Sürücülere alkol testi- Araçların aranması Uşak'ta "Huzur 64" operasyonu- Operasyonda haklarında yakalama kararı bulunan ve gözaltına alınan 35 kişiden, 13'ü tutuklandı Uşak'ta, "Huzur 64" adıyla yapılan genel asayiş operasyonunda, haklarında yakalama kararı bulunan ve gözaltına alınan 35 kişiden, 13'ü tutuklandı.
 • 13:55Müsiad Temmuz Ayı Sameks Verilerini Uşak'ta AçıklayacakMüstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD), temmuz ayı Satın Alma Müdürleri Endeksi (SAMEKS) verilerini Uşak'ta açıklayacak.
 • 09:32'Yolsuzluğa Dur' Diyen Müdür Bakana Tosladı'Yolsuzluğa Dur' Diyen Müdür Bakana Tosladıİş yerlerinin bedelinin altında kiraya verilmesini engelleyen Alanya Milli Emlak Müdürü Ömer ERTÜZÜN, görev süresi dolmadığı halde Uşak'a atandı.
 • 12:55Uşak'ta Kaçak Sigara ve Cep Telefonu Ele GeçirildiUşak'ta Kaçak Sigara ve Cep Telefonu Ele GeçirildiUşak'ta gerçekleştirilen iki ayrı operasyonda polis, 175 bin paket gümrük kaçağı sigarayla, kaçak klonlanmış 92 cep telefonu ele geçirdi.
 • 12:29Uşak'ta Kaçak Sigara ve Klonlanmış Cep Telefonu Ele GeçirildiUşak'ta Kaçak Sigara ve Klonlanmış Cep Telefonu Ele GeçirildiUşak'ta kaçak sigara ve klonlanmış cep telefonu ele geçirildi UŞAK'ta gerçekleştirilen iki ayrı operasyonda polis, 175 bin paket gümrük kaçağı sigarayla, 92 adet kaçak klonlanmış cep telefonu ele geçirdi.
 • 23:08175 Bin Paket Kaçak Sigara Ele Geçirildi175 Bin Paket Kaçak Sigara Ele GeçirildiGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - 175 bin paket kaçak sigara- Kaçak sigara operasyonundan detaylar Uşak'ta 175 bin paket kaçak sigara ele geçirildi Uşak'ta yol kontrolü yapan polis ekiplerince bir tırda 175 bin paket kaçak sigara ele geçirildi.
 • 20:35Şüpheli Pakete Polis MüdahelesiŞüpheli Pakete Polis MüdahelesiGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Şüpheli paketin olduğu bölgede güvenlik önlemleri- Sivil bomba imha uzmanının çantayı eliyle alıp bölgeden ayrılması Şüpheli pakete polis müdahelesi Uşak'ta parkta unutulan kadın çantası, bomba imha uzmanı tarafından bölgeden uzaklaştırıldı.
 • 18:42Uşak - TOKİ Başkanı Turan, Uşak - TOKİ Başkanı Turan, "Uşak'ın Vizyonu Değişecek"TOKİ Başkanı Turan, "Uşak'ın vizyonu değişecek" Uşak'ta yapımı süren Kentsel Dönüşüm Projesi şantiyesini yerinde inceleyen TOKİ Başkanı Mehmet Ergün Turan, "Kentsel Dönüşüm'de Türkiye'nin örnek projesini beklenilenden önce bitirerek Uşak'ın vizyonunu değiştireceğiz" dedi.
 • 17:35TOKİ Başkanı Turan: Uşak'ın Vizyonu DeğişecekTOKİ Başkanı Turan: Uşak'ın Vizyonu DeğişecekUşak'ta yapımı süren Kentsel Dönüşüm Projesi şantiyesini yerinde inceleyen TOKİ Başkanı Mehmet Ergün Turan, "Kentsel Dönüşüm'de Türkiye'nin örnek projesini beklenilenden önce bitirerek Uşak'ın vizyonunu değiştireceğiz" dedi.
 • 16:197 Kez Hamile Kalan ve 6 Kez Düşük Yapan Kadının Sonunda Bebeği Oldu7 Kez Hamile Kalan ve 6 Kez Düşük Yapan Kadının Sonunda Bebeği OlduUşak'ta 7 kez hamile kalıp 6 kez düşük yapan 38 yaşındaki kadın, 18 yıl sonra annelik sevinci yaşadı.
 • 23:09Kayıp İhbarı Verilen İşçinin Toprağa Gömülü Halde Bulunması - 2 Kişi TutuklandıKayıp İhbarı Verilen İşçinin Toprağa Gömülü Halde Bulunması - 2 Kişi TutuklandıGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Zanlıların il emniyet müdürlüğünde çıkışı- Polislerin elindeki kürekler Kayıp ihbarı verilen işçinin toprağa gömülü halde bulunması- Uşak'ta, kayıp olarak aranan ve toprağa gömülü halde bulunan işçinin öldürülmesiyle ilgili gözaltına alınan 3 kişiden 2'si tutuklandı Uşak'ta, kayıp olarak aranan ve toprağa gömülü halde cesedi bulunan işçinin öldürülmesine ilişkin gözaltına alınan 3 kişiden 2'si tutuklandı.
 • 18:55Uşak'ta İşlenen Cinayetin Zanlıları Hakim Karşına ÇıktıUşak'ta İşlenen Cinayetin Zanlıları Hakim Karşına ÇıktıUşak’ta eski eşiyle ilişkisi olduğunu düşündüğü kişiyi bıçaklayarak öldüren S.M. ve cinayete yardım eden arkadaşı V.A. tutuklandı.
 • 18:11Uşak'taki Cinayetin Nedeni Eski Eşle İlişki İddiasıUşak'taki Cinayetin Nedeni Eski Eşle İlişki İddiasıUşak'taki cinayetin nedeni eski eşle ilişki iddiası Uşak'ta, eski eşiyle gönül ilişkisi yaşadığını iddia ettiği 35 yaşındaki Akın Keçe'yi öldürüp gömen 31 yaşındaki S.M.'nin ifadesi sonrası babası 55 yaşındaki K.M. ile arkadaşı 20 yaşındaki V.A. da gözaltına alındı.
 • 12:26Karı-Koca, Kapı Komşusunun Altınlarını ÇaldıKarı-Koca, Kapı Komşusunun Altınlarını ÇaldıUşak'ta, aynı apartmanda yıllardır görüştüğü kapı komşusunun evinden 10 bin lira değerindeki ziynet eşyasını çalan Ünal U. ile karısı Fatma U., polis tarafından yakalandı.
 • 11:46Komşusunun Altınlarını Çalan Çift TutuklandıKomşusunun Altınlarını Çalan Çift TutuklandıUşak'ta, aynı apartmanda yıllardır görüştüğü kapı komşusunun evinden 10 bin lira değerindeki ziynet eşyasını çalan Ünal U. ile eşi Fatma U., polis tarafından yakalandı.
 • 16:52Öldülüp Gömdü Ama Olayın Üstünü ÖrtemediÖldülüp Gömdü Ama Olayın Üstünü ÖrtemediUşak'ta bir fabrikada işçi olarak çalışan S.M., kadın meselesi yüzünden aralarında husumet bulunan Akın Keçe'yi konuşmak için buluştukları sırada bıçaklayarak öldürüp ormana gömdü.
 • 11:44O Tam Bir GezginO Tam Bir GezginDünyayı dolaşan 46 yaşındaki Sevde Sevan Uşak, bugüne kadar gezdiği 74 ülke ve yüzlerce şehire ait fotoğrafları bir sergi altında toplamaya hazırlanıyor.
 • 16:15Bayram Tatilinde 5 Günlük Kaza Bilançosu Ağır: 74 Ölü, 377 YaralıBayram Tatilinde 5 Günlük Kaza Bilançosu Ağır: 74 Ölü, 377 YaralıBayramı tatilini kapsayan 5 gün boyunca, yurdun dört bir yanında meydana gelen 100'e yakın trafik kazasında, toplam 74 kişi öldü, 377 kişi de yaralandı.
 • 11:47Arda Turan'a Bodrum Tatilinde Uşak Hizmet EttiArda Turan'a Bodrum Tatilinde Uşak Hizmet EttiBarcelona'da forma giyen milli futbolcumuz Arda Turan, sevgilisiyle yaptığı 4 günlük Bodrum tatiline 22 bin TL ödedi. Çifte, bir de uşak hizmet etti.
 • 14:36Kanlı Bayram! 4 Günlük Kaza Bilançosu: 64 Ölü, 312 YaralıKanlı Bayram! 4 Günlük Kaza Bilançosu: 64 Ölü, 312 YaralıBayram tatili öncesindeki 2 gün ile bayramın 1 ve 2. günü boyunca, yurdun dört bir yanında meydana gelen trafik kazalarında toplam 64 kişi öldü, 312 kişi yaralandı.
 • 11:06Genç Uşakspor Şahin'e EmanetGenç Uşakspor Şahin'e EmanetUşak'ı Kadınlar Hentbol Süper Ligi'nde temsil edecek Genç Uşakspor'da antrenörlük görevine Rüştü Şahin getirildi.
 • 18:09Hastaneye Taşınan Kızın Kalbi Ambulans Helikopterde DurduHastaneye Taşınan Kızın Kalbi Ambulans Helikopterde DurduUşak'ta başından yaralanan 10 yaşındaki kız, kendisini hastaneye taşıyan helikopterde kalp krizi geçirince helikopter piste geri döndü ve küçük kızın kalbi çalıştırıldı.
 • 17:10Uşak İki Otomobil Çarpıştı: 1 Ölü, 4 YaralıUşak İki Otomobil Çarpıştı: 1 Ölü, 4 YaralıUşak'ta, sürücüsünün kontrolünden çıkarak karşı şeride geçen otomobilin başka bir otomobille çarpıştığı kazada bir kişi öldü, ikisi çocuk dört kişi ise yaralandı.
 • 16:14Uşak'ta İki Otomobil Çarpıştı: 1 Ölü, 4 YaralıUşak'ta İki Otomobil Çarpıştı: 1 Ölü, 4 YaralıUşak'ta sürücüsünün kontrolünden çıkarak karşı şeride geçen otomobilin başka bir otomobille çarpıştığı kazada 1 kişi öldü, 2'si çocuk 4 kişi yaralandı.
 • 15:10Trabzonspor Madıcal Park'ta 3 Yeni TransferTürkiye Basketbol Süper Lig takımlarından Trabzon Medical Park; İbrahim Yıldırım, Berkay Candan ve Sertaç Şanlı ile anlaştı.
 • 11:19Uşak'ta Trafik Kazası: 1 Ölü, 4 YaralıUşak'ta Trafik Kazası: 1 Ölü, 4 YaralıUşak’ta kontrolden çıkarak karşı şeride geçen otomobilin başka bir otomobille çarpışması sonucu meydana gelen kazada 1 kişi öldü, 4 kişi yaralandı.
 • 11:02Uşak'ta Trafik Kazası: 1 Ölü, 4 YaralıUşak'ta Trafik Kazası: 1 Ölü, 4 YaralıUşak'ta bir otomobilin kontrolünden çıkarak karşı şeride geçmesi sonucu meydana gelen kazada 1 kişi öldü, 4 kişi yaralandı.
 • 10:56Konut Fiyatları Haziranda En Çok Yalova'da ArttıMetrekare başına konut satış fiyatları haziran ayında en fazla Yalova'da artarken, kiralar ise en çok Uşak'ta yükseldi.
 • 13:46Uşak'ta Trafik Kazası: 1 Ölü, 4 YaralıUşak'ta Trafik Kazası: 1 Ölü, 4 YaralıGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Kaza yerinden detay görüntü Uşak'ın Eşme ilçesinde meydana gelen trafik kazasında 1 kişi öldü, 4 kişi yaralandı.
 • 10:10Uşak Sportif Yunus Akçay ile AnlaştıTürkiye Basketbol Süper Ligi takımlarından Muratbey Uşak Sportif, Trabzon Medical Park’tan Yunus Akçay’la anlaştı.
 • 00:36Kadir GecesiKadir GecesiGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: -Camide dua edenler-Camide namaz kılanlar Uşak'ta Kadir Gecesi dolayısıyla şehir merkezindeki camilerde yoğunluk yaşandı.
 • 12:32İftar Sonrası Termal Havuzİftar Sonrası Termal HavuzGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Havuzda yüzen çocukların görüntüsü- Havuzlardan detay görüntüler- Su ile oynayan çocuklar- Havuza atlayanların görüntüsü- Yüzen vatandaşlardan görüntüler- Havuzda vatandaşlar ile röportaj - Termal tesiste sahur yapanlardan detaylar İftar sonrası termal havuz- Uşak'ta ramazan süresince sahura kadar hizmet veren belediyeye bağlı termal tesis iftar sonrası vatandaşların akınına uğruyor- Kayaağıl Termal Tesisi Müdürü Dost: - "Ramazan'da tesise ilgi iki kat arttı.
 • 12:25Uşak Sportif'te 2 Genç Oyuncu A TakımdaTürkiye Basketbol Süper Ligi'nde 3'üncü sezonunu geçirmeye hazırlanan Uşak Sportif'te altyapı hamlesi ilk meyvelerini verdi.
 • 00:19AK Parti TBMM Başkanvekili Bostancı: Bütün Türkiye'yi KucaklıyoruzAK Parti TBMM Başkanvekili Bostancı: Bütün Türkiye'yi KucaklıyoruzUşak'ta, partisinin il başkanlığı tarafından düzenlenen iftar programına katılan AK Parti TBMM Başkanvekili Naci Bostancı, "Ak Parti düşmanlığı yapanlar en büyük zararı Türkiye'ye veriyor.
 • 16:42Uyuşturucu OperasyonuUyuşturucu OperasyonuGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Adliye önünden genel görüntü- Zanlıların adliyeye getirilişi- Genel görüntü ve detaylar Narkotik polisi düzenlediği operasyonda 900 gram bonzai ele geçirdi.
 • 16:08Uşak'ta Bonzai Operasyonu: 5 GözaltıUşak'ta Bonzai Operasyonu: 5 GözaltıUşak’ta polisin düzenlediği operasyonda, bugüne kadar kentte yakalanan en fazla miktar olan 900 gram bonzai maddesi ele geçirildi.