SON DAKİKA UZMAN ERBAŞ HABERLERİ

Son Dakika Uzman Erbaş Haberleri

13:27
Sevimsiz Lekeler Çözümsüz Değil! Dermatoloji Uzmanı Dr.Elif Ebru Güner, bir çok faktöre bağlı olarak oluşabilen lekelerin psikolojik olarak da kişileri rahatsız edici boyuta getirebildiğini belirtti.
Sevimsiz Lekeler Çözümsüz Değil!
13:12
Ağrı Patnos'ta Taşıma Servis Şoförlerine Seminer Verildi Ağrı’nın Patnos ilçesinde ilköğretim ve ortaöğretim kurumlarına taşımalı eğitim kapsamında öğrenci taşıyan firmalar ve bunlara bağlı olarak çalışan araç şoförlerine seminer verildi.
Ağrı Patnos'ta Taşıma Servis Şoförlerine Seminer Verildi
13:08
Kütahya'da Sözleşmeli Erlerin Yemin Töreni Kütahya Hava Er Eğitim Tugay Komutanlığı'nda eğitimlerinin ilk bölümünü tamamlayan ikinci dönem sözleşmeli erler için yemin töreni yapıldı.
13:05
Metropollerden Gelip Ekolojik Tarıma Katkı Sağlıyorlar Ekolojik turizme açılan Gölpazarı ilçesi Kurşunlu köyüne büyükşehirlerden gelen 40 aile, kerpiç evlerin sobalı odalarında konaklayıp köylülerle ekmek ve tereyağı yapıyor, hasır dokuyor Kurşunlu Köyü Güzelleştirme ve Yardımlaşma Derneği Proje Sözcüsü Oğuş: "Eski kullanılmayan okulu toplanma alanı olarak.
11:46
Gap Bölge Kalkınma İdaresi Başkanlığı ile Ziraat Odası Arasında Protokol İmzalandı Gap Bölge Kalkınma İdaresi Başkanlığı Bölge Müdürlüğü ile Gercüş Ziraat Odası Başkanlığı arasında ’çiftçi örgütleri merkezli çoğulcu yayım modelli uygulama planı işbirliği’ protokolü imzalandı.
Gap Bölge Kalkınma İdaresi Başkanlığı ile Ziraat Odası Arasında Protokol İmzalandı
11:42
Öğrenciler Uzay Kampını Gezdi Konak Belediyesi, başarılı karneleriyle göz dolduran öğrencileri yarı yıl tatilinde Uzay Kampına götürerek ödüllendirdi.
Öğrenciler Uzay Kampını Gezdi
11:27
Çocuklar Renklerle Dans Ediyor Dicle Üniversitesi Sağlık, Kültür ve Spor (SKS) Daire Başkanlığı'nca Sömestr tatilinde çocukların hayal dünyalarını geliştirmek adına ücretsiz resim kursu düzenledi.
Çocuklar Renklerle Dans Ediyor
11:11
Savcılar ve Adli Tıp Uzmanları, Adli Tıp Uygulamalarını Değerlendirdi Adana Cumhuriyet Başsavcısı Ali Yeldan, "Adli Tıp, soruşturma ve kovuşturmada raporlarıyla birçok hakikatin ortaya çıkmasında önemli rol oynuyor." dedi.
Savcılar ve Adli Tıp Uzmanları, Adli Tıp Uygulamalarını Değerlendirdi
09:51
Kore-Türkiye İşadamları Derneği Yeni Yıl Resepsiyonu Düzenledi Güney Kore’de faaliyet gösteren Kore-Türkiye İşadamları Derneği (KOTUBA) Rönesans Seul Hotel’de yeni yıl resepsiyonu düzenledi.
Kore-Türkiye İşadamları Derneği Yeni Yıl Resepsiyonu Düzenledi
09:45
Kadınların Dikkatine Kadınların korkulu rüyalarından meme kanseri, ölümcül bir hastalık olmaktan çıkma aşamasına ulaştı.
Kadınların Dikkatine
08:51
Kobani'de Bulunan IŞİD Roketlerinde Sır Detay IŞİD'in Kobani'den çıkarılmasının ardından örgüt ile ilgili ilginç bir detay ortaya çıktı. Kentte patlamamış bomba ve roketlerin büyük çoğunluğunun seri numaraları tamamen silinmiş.
Kobani'de Bulunan IŞİD Roketlerinde Sır Detay
00:23
Autodesk Engelleri Kaldırıyor Autodesk DesignNext Ulusal Öğrenci Tasarım Yarışması sonuçlandı.
15:36
Avrasya Üroonkoloji Derneği 6. Kış Kongresi Sağlık Bakanlığı Müsteşarı Gümüş: "Türkiye'deki sağlık eğitimini tek basamak haline getirmek, birleştirmek istiyoruz.
15:26
Faili Meçhul Cinayetlere İlişkin Dava Bazı faili meçhul cinayetlere ilişkin Mehmet Ağar, özel harekat polisleri ve "Yeşil" kod adlı Mahmut Yıldırım'ın da aralarında bulunduğu 19 kişinin yargılandığı davada, Ağar'ın çapraz sorgu için duruşmada hazır edilmesine, eski MİT Kontrterör Dairesi Başkanı Eymür'ün tanık olarak dinlenmesine karar verildi.
15:25
Canlı Video Platformu Younow İçin Uyarı Çocuk yaştaki kullanıcıların diledikleri her yerden canlı yayın yaptıkları video portalı YouNow Alman kullanıcılardan büyük ilgi görüyor.
Canlı Video Platformu Younow İçin Uyarı
15:24
Güvenlikte "EĞİTİMSİZ Sertifika En Büyük Kriz Sebebi" Sektörün tüm bileşenlerini tek çatıda toplayan ve Ankara'da ilk kez düzenlenen Securitex Eurasia, seminer programı ile de sektörel istişare yapılmasını sağladı.
Güvenlikte 'EĞİTİMSİZ Sertifika En Büyük Kriz Sebebi'
15:23
Bu Alışkanlıklar Kabız Yapıyor Can sıkıcı sağlık sorunlarından biri olan kabızlığın özellikle çocuklarda, gençlerde ve hamile bayanlarda sık görüldüğünü belirten Uzman Diyetisyen Pınar Kural Enç, "Her geçen gün daha fazla kişi bu problemi yaşıyor. Posasız gıdalarla beslenme kabızlığa neden" dedi.
Bu Alışkanlıklar Kabız Yapıyor
15:19
Avrasya Üroonkoloji Derneği 6. Kış Kongresi Avrasya Üroonkoloji Derneği 6. Kış Kongresi-Sağlık Bakanlığı Müsteşarı Gümüş: -"Türkiye'deki sağlık eğitimini tek basamak haline getirmek, birleştirmek istiyoruz.
Avrasya Üroonkoloji Derneği 6. Kış Kongresi
14:55
Ereğli'de Diş Sağlığı Hastanesi İçin Arazi Arayışı Ereğli Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi Başhekimi Yüksel Tuncer, yeni hizmet binası için 5 bin metrekarelik bir alana ihtiyaç duyduklarını söyledi.
14:05
Siad 'Öfke Kontrolü, Paradigma' Semineri Düzenledi Soma İşadamları Derneği (SİAD) tarafından, “Öfke Kontrolü, Paradigma” konulu bir eğitim semineri düzenlendi.
14:01
Karanlıktan Aydınlığa Çıkmanın Tam Zamanı" Projesi Samsun Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü (İŞKUR), madde bağımlısı ve suça yönelmiş 15 yaş üstü gençlerle ilgili, “Karanlıktan Aydınlığa Çıkmanın Tam Zamanı” isimli bir proje hazırladı.
Karanlıktan Aydınlığa Çıkmanın Tam Zamanı' Projesi
12:48
Lise Mezunları Alaylı Yönetici Oluyor' Yetişmiş personel açığı çeken özel sektör lise mezunlarını istihdam ediyor, şirket içinde eğitiyor ve yöneticiliğe giden bir kariyer yolu çiziyor.
12:38
Türkiye'nin Tek "Yaşlı Sağlığı Ana Bilim Dalı" Aydın'da ADÜ Sağlık Bilimleri Enstitüsü bünyesindeki Türkiye'nin ilk "Yaşlı Sağlığı Ana Bilim Dalı", 2013 yılından bu yana faaliyet gösteriyor.
12:04
Dolar Gün Boyu Rekor Tazeledi Faiz indirimi beklentisi ile dün 2.41'i görerek tarihi zirveye yükselen dolar, bugün yeni rekorlar kırdı.
Dolar Gün Boyu Rekor Tazeledi
11:51
Lise Mezunları Alaylı Yönetici Oluyor Yetişmiş personel açığı çeken özel sektör lise mezunlarını istihdam ediyor, şirket içinde eğitiyor ve yöneticiliğe giden bir kariyer yolu çiziyor.
Lise Mezunları Alaylı Yönetici Oluyor
11:51
Lise Mezunları Alaylı Yönetici Oluyor Yetişmiş personel açığı çeken özel sektör lise mezunlarını istihdam ediyor, şirket içinde eğitiyor ve yöneticiliğe giden bir kariyer yolu çiziyor.
11:47
Şifre Değiştirirken Bilgisayar Korsanlarının Tuzağına Düşmeyin TÜSODER Hukuk Komisyonu Üyesi Yıldız: "Bilgisayar korsanları, internet kullanıcılarını yanıltarak mail ve sosyal medya hesaplarını ele geçirmek için yeni yöntemler kullanmaya başladı" "Son yöntem Google adına, 'hesabınıza giriş yapılmak istendi.
11:19
Balı Şekerleme Yaptılar Akdeniz Üniversitesi Mühendislik Fakültesinde uzmanlar, balı çocuklar ve yetişkinlerin severek yiyeceği yumuşak şekerleme formuna getirdi Gıda Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyesi Doç. Dr. Erbaş: "Bir tane 'Jelibal' şekerlemesi yiyen, bir çay kaşığı bal yemiş gibi olacak"
11:17
Başkan'dan Çocuk Merkezleri İçin Yer Tespiti TURGUTLU Belediye Başkanı Turgay Şirin, Manisa Büyükşehir Belediyesi işbirliği ile inşa edilecek olan Çocuk Kültür Sanat Merkezleri'ne yönelik yer tespiti yaptı.
Başkan'dan Çocuk Merkezleri İçin Yer Tespiti
11:07
Samsung Galaxy Note N5105 16gb 8" 3g Siyah Brown Tablet Samsung Galaxy Note N5105 16gb 8" 3g Siyah Brown Tablet Özellikleri.
Samsung Galaxy Note N5105 16gb 8' 3g Siyah Brown Tablet
10:50
Dünyayı Değiştiren Tasarımcılar İstanbul'da Buluşacak Userspots, kullanıcı deneyimi (UX) konusunda önemli bir adım atarak, MENA (Orta Doğu ve Kuzey Afrika) bölgesinin ilk ve en büyük UX Alive Konferansı'nı İstanbul'da gerçekleştirecek.
10:46
İç Güvenlik Sektörü İstanbul'da Toplandı İç Güvenlik Sektörünün Sivil Gözetiminin Geliştirilmesi Projesi kapsamında organize edilen 2. Bölgesel Konferans İstanbul'da gerçekleştirildi.
10:19
Dünyanın En Yüksek Binasının Temizliği Nasıl Yapılıyor? Dubai'de bulunan ve dünyanın en yüksek binası olan 160 katlı Burj Khalifa'nın dış cephe temizliğinin nasıl yapıldığını hiç düşündünüz mü?
Dünyanın En Yüksek Binasının Temizliği Nasıl Yapılıyor?
10:14
Duhok Valisi Etruşi'den, Türkiye'nin Yardımlarına Övgü "Türkiye, sığınmacıların barındırılması ve ihtiyaçlarının karşılanmasında bize çok yardımcı oldu.
09:49
Brandistanbul İletişim Sektörüne Yeni Bir Soluk Getirdi Butik hizmet ve seçkin iş modeliyle Halkla İlişkiler sektörüne bambaşka bir anlayış getiren Brandistanbul PR İletişim Ajansı, yeni yıla hızlı giriş yaptı.
Brandistanbul İletişim Sektörüne Yeni Bir Soluk Getirdi
09:33
Ülkemizde Kosher Tesis Var Helal Tesis Yok" Gıda ve İhtiyaç Maddeleri Denetleme ve Sertifikalama Araştırmaları Derneği (GİMDES) Başkanı Dr. Hüseyin Kâmi Büyüközer, otel, restoran, seyahat incirlerinin ’Helal Turizm’ sertifikalandırmalarının Müslümanların talep ettikleri ve olması gereken helal standartları taşımadığını belirtti.
Ülkemizde Kosher Tesis Var Helal Tesis Yok'
09:29
Nevşehir Belediyesi İtfaiyesi Geçen Yıl 93 Yangına Müdahale Etti Nevşehir Belediyesi İtfaiye Müdürlüğü tarafından geçen yıl içerisinde Nevşehir kent merkezi başta olmak üzere merkez ilçeye bağlı belde ve köylerinde meydana gelen toplam 93 yangına müdahalede bulundu.
Nevşehir Belediyesi İtfaiyesi Geçen Yıl 93 Yangına Müdahale Etti
09:06
Asus Z97-A Z97 Ddr3 Sata3 Glan Usb3 1150p 16x Anakart Asus Z97-A Z97 Ddr3 Sata3 Glan Usb3 1150p 16x Anakart Özellikleri.
Asus Z97-A Z97 Ddr3 Sata3 Glan Usb3 1150p 16x Anakart
08:57
Altın Toparlanmaya Başladı Altın, iki haftanın en düşük seviyesinden yükseldi ve haftalık kaybını daralttı.
Altın Toparlanmaya Başladı
08:46
Koto İle Beyaz Diş İşbirliği Protokolü İmzaladı Kocaeli Ticaret Odası, Özel Beyaz Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği ile işbirliği protokolü imzaladı
Koto İle Beyaz Diş  İşbirliği Protokolü İmzaladı
08:38
Erzincan'da Zincirleme Kaza;2 Yaralı Erzincan da 7 TIR ve 1 askeri aracında içinde bulunduğu zincirleme trafik kazasında biri askeri personel olmak üzere 2 kişi yaralandı.
Erzincan'da Zincirleme Kaza;2 Yaralı
08:11
Çoktan Seçmeli Sınav Devri Kapanıyor Sık sık eleştirilere neden olan çoktan seçmeli test usulü sınav sistemi 2015'te yerini 'yazılı' sınava bırakacak.
Çoktan Seçmeli Sınav Devri Kapanıyor
08:01
İkinci Maaşı Almanın Şartları Belli Oldu Ailenin Paketi'nde yer alan doğum sonrası 6 aya kadar yarım gün çalışmada 961 liralık ikinci maaşı almak için son 3 yılda en az 600 gün prim ödeme şartı konuldu.
İkinci Maaşı Almanın Şartları Belli Oldu
00:43
Uxpa Türkiye'de Kullanıcı Deneyimini Geliştirecek Dünya çapında 55 noktada binlerce üyesiyle kullanıcı deneyimiyle ilgilenen herkesi bir araya getiren UXPA'nın Türkiye birimi kuruldu.
00:38
Cordisnetwork Fıt Solutions ile İşbirliğine Gitti CordisNetwork, e-Dönüşüm sürecinde, şirketlerin iş süreçleri ile devlet ile olan ilişkilerini dijital ortamda sorunsuzca yönetilmesini sağlıyor.
22:03
Torba Kanun" Plan ve Bütçe Komisyonu'nda Gençlik ve Spor Bakanlığı, internet suçları, İGDAŞ'ın özelleştirilmesi, Sağlık Bilimleri Üniversitesi kurulması, Kızılay ve Yeşilay ile ilgili düzenlemeleri de içeren teklifin ilk 4 maddesi kabul edildi.
19:38
İran ile Nükleer Müzakereler İran ile 5+1 ülkeleri arasında yürütülen nükleer müzakerelerin İstanbul buluşması sona erdi İran Dışişleri Bakan Yardımcısı Başmüzakereci Arakçi: "Uranyum zenginleştirme ve yaptırımlar hakkında konuştuk. Daha bir sonuca varmak için erken" "Ayrıntılara girdikçe ihtilaflar artıyor"
18:36
Örnek İmam Balıkesir’in Ayvalık ilçesinin en büyük mahallelerinden biri olan Küçükköy’de, Merkez Camii’nin imam hatibi İlhan Köse, camiye daha fazla çocuk ve gencin gelmesini sağlamayı başarıyor.
Örnek İmam
17:49
İtfaiyeciler Sıkı Bir Eğitimden Geçiyor Malatya Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Daire Başkanlığı bünyesinde görev yapan itfaiye erleri sıkı bir eğitimden geçiyor.
İtfaiyeciler Sıkı Bir Eğitimden Geçiyor
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 31.01.2015 13:38:18. #1.13#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA UZMAN ERBAŞ HABERLERİ
[Hata Bildir]