SON DAKİKA ÜZÜMÖREN HABERLERİ

Son Dakika Üzümören Haberleri

15:09
Tokat'ta 60 Yaşındaki Kadın Sulama Kanalında Ölü Bulundu Tokat'ın Pazar ilçesinde 60 yaşındaki bir kadın, sulama kanalında ölü bulundu.
14:53
Sulama Kanalında Yaşlı Kadının Cesedi Bulundu Tokat'ta sulama kanalında yaşlı kadının cesedi bulundu.
Sulama Kanalında Yaşlı Kadının Cesedi Bulundu
13:06
Sulama Kanalında Kadın Cesedi Bulundu Pazar ilçesinde, 60 yaşındaki Hande Özhan, sulama kanalında ölü olarak bulundu.
Sulama Kanalında Kadın Cesedi Bulundu
23:18
Otomobil Sulama Kanalına Düştü: 1 Ölü, 2 Yaralı Tokat'ın Pazar ilçesine bağlı Üzümören beldesinde sulama kanalına düşen otomobilde bulunan bir kişi öldü, 2 kişi yaralandı.
17:51
AK Parti Tokat Milletvekili Aslan, Trafik Kazası Geçirdi Aslan ve beraberindekiler, kazadan yara almadan kurtuldu
16:37
MHP'li Başkan AK Parti'ye Geçti AK Parti Tokat İl Başkanı Eyüp Eroğlu, MHP'li Artova Belediye Başkanı Abdullah Öztürk'ün, AK Parti'ye katıldığını söyledi.
MHP'li Başkan AK Parti'ye Geçti
10:44
Traktörden Düşen Kadın Hayatını Kaybetti Tokat'ın Pazar ilçesinde seyir halindeki traktörden düşen kadın hayatını kaybetti.
21:55
AK Parti Tokat Milletvekili Yüksel'den Geçmiş Olsun Ziyareti AK Parti Tokat Milletvekili Dilek Yüksel, 3 gün önce Kırıkkale'de geçirdikleri trafik kazasında yaralanan parti üyelerini ziyaret ederek, geçmiş olsun temennisinde bulundu.
AK Parti Tokat Milletvekili Yüksel'den Geçmiş Olsun Ziyareti
19:23
Milletvekili Yüksel'den Geçmiş Olsun Ziyareti AK Parti Tokat Milletvekili Dilek Yüksel, 3 gün önce trafik kazası sonucu yaranarak hastaneye kaldırılan partililerini ziyaret etti.
Milletvekili Yüksel'den Geçmiş Olsun Ziyareti
16:10
Ak Partili Başkanlardan, Üzümören Belediye Başkanı Çağlar'a Geçmiş Olsun Ziyareti AK Parti Kırıkkale İl Başkanı Mehmet Demir ve AK Parti Reşadiye İlçe Başkanı Sefa Yiğit, geçirdiği trafik kazası sonucu Kırıkkale Yüksek İhtisas Hastanesinde tedavi altına alınan Tokat'ın Üzümören Belde Belediye Başkanı Ali Çağlar'a ziyaret ettiler.
Ak Partili Başkanlardan, Üzümören Belediye Başkanı Çağlar'a Geçmiş Olsun Ziyareti
01:15
Kırıkkale'de Trafik Kazası Kırıkkale'de meydana gelen trafik kazasında 5 kişi yaralandı.
21:44
Kırıkkale'de Trafik Kazası: 5 Yaralı Kırıkkale 'de meydana gelen trafik kazasında aralarında Tokat'ın Pazar İlçesi AK Parti İlçe Başkanı ve Üzümören Belediye Başkanı ile diğer partililerin bulunduğu 5 kişi yaralandı.
Kırıkkale'de Trafik Kazası: 5 Yaralı
16:40
Bem-Bir-Sen Tokat Şube Sekreteri İşbilir."Mahalli İdarelerde Yapılacak Sosyal Denge Tazminatı... "Mahalli idarelerde yapılacak sosyal denge tazminatı sözleşmesi için son viraja gelindi" dedi.
16:00
Domates Altın Yılını Yaşayacak Tokat Merkez Sebze Ürünleri Tarımsal Üretim Birliği Başkanı Gürsel Somuncu, bu yıl domatesin altın dönemini yaşayacağını belirtti.
Domates Altın Yılını Yaşayacak
18:49
CHP'li Düzgün, Dolu Mağduru Çiftçileri Ziyaret Etti Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Tokat Milletvekili Orhan Düzgün, dolu afeti yaşayan köyleri ziyaret ederek vatandaşlara 'geçmiş olsun' dileklerinde bulundu.
CHP'li Düzgün, Dolu Mağduru Çiftçileri Ziyaret Etti
19:00
Pazar İlçesine, 22 Yabancı Öğrenci Geldi Pazar ilçesine bağlı Üzümören beldesine, 5 ülkeden 22 yabancı öğrenci geldi.
18:03
5 Ülkeden 22 Öğrenci Tokat'ta Tokat'a AB projesi kapsamında 5 ülkeden gelen yabancı öğretmen ve öğrenciler doğa harikası yerleri gezme imkanı buldu.
5 Ülkeden 22 Öğrenci Tokat'ta
13:48
Alparslan Güven Tazeledi Turhal Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalat Kooperatifi'nin olağan genel kurulu yapıldı.
Alparslan Güven Tazeledi
14:46
‘Müzebüs’ Yeni Eğitim Döneminde Tokat’ta Rahmi M. Koç Müzesi'nin Türkiye'nin Her Yerindeki Öğrencilere Ulaşmak İçin Hayata Geçirdiği 'Müzebüs'ün Yeni Durağı Tokat.
‘Müzebüs’ Yeni Eğitim Döneminde Tokat’ta
09:07
Seçim Yaklaşınca Vekiller İl ve İlçe Teklifi Yarışına Girdi Seçim İçin Geri Sayım Başlarken, Milletvekilleri İlçe ve İl Teklifi İçin Adeta Yarışa Girdi.
18:47
Doludan Ve Aşırı Yağıştan Zarar Gören Çiftçilerimize Valimizden Müjde Valimiz Sayın Şerif Yılmaz, Tarım İl Müdürümüz Yaşar Kavak İle İlimizin En Önemli Tarımsal Bölgelerinden Birisi Olan Pazar İlçemize Bağlı Üzümören Beldemizi Ziyaret Etti.
Doludan Ve Aşırı Yağıştan Zarar Gören Çiftçilerimize Valimizden  Müjde
16:39
Domuz Gribi Şüphesiyle Tedavi Gören Tarih Öğretmeni Hayatını Kaybetti Samsun'un Gazi Devlet Hastanesi Klinik Mikrobiyoloji ve Enfeksiyon Hastalıkları Servisi'nde Domuz Gribi Şüphesiyle Tedavi Gören Tarih Öğretmeni Yaşar Ayan (30) Hayatını Kaybetti.
03:10
Babasını Kızgın Yağ Döküp Eşarpla Boğan Kıza 15 Yıl Tokat'ın Üzümören Belde -Si'nde, Geçen Yıl Eve Alkollü Gelen Babası Muhittin Altun'u (47), Üzerine Kızgın Yağ Döküp Sopayla Kafasına Vurduktan Sonra Eşarpla Boğarak Öldürdüğü İddiasıyla Yargılanan Özlem Altun (19) Hakkındaki Dava Karara Bağlandı.
10:18
Nevşehir Belediyesi Türk Halk Müziği Topluluğu, Türkiye Birinciliği Yarışmalarına Katılacak Nevşehir Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü Türk Halk Müziği Topluluğu, Başbakanlık Gençlik ve Spor Genel Müdürlüğü Tarafından Düzenlenen Kulüp, Dernek, Kurum ve Kuruluşlar Arası Türk Halk Müziği Solist ve Solo Çalgı Yarışması'na Katılacak.
Nevşehir Belediyesi Türk Halk Müziği Topluluğu, Türkiye Birinciliği Yarışmalarına Katılacak
23:09
Üzümören Beldesinde Belediye Meclis Üyesi Seçimi Tokat'ın Pazar İlçesine Bağlı Üzümören Beldesinde Refandumla Birlikte, Danıştay'ın Kararıyla Feshedilen Belediye Meclis Üyeliği Seçimi Yapıldı.
19:19
Bakan Eker'in Tokat Gezisi Tarım ve Köyişleri Bakanı Mehdi Eker, 2009 Yılında Hedeflerinin Diyarbakır ve İzmir Gibi İllerde Yerel Seçimleri Kazanmak Olduğunu Söyledi.
Bakan Eker'in Tokat Gezisi
18:23
Bakan Eker, Halkı Referandumda "Evet" Oyu Vermeye Davet Etti Tarım ve Köyişleri Bakanı Mehdi Eker, Halkı Sandığa Gitmeye ve "Evet" Oyu Kullanmaya Davet Etti.
18:23
Bakan Eker, Halkı Referandumda "Evet" Oyu Vermeye Davet Etti Tarım ve Köyişleri Bakanı Mehdi Eker, Halkı Sandığa Gitmeye ve "Evet" Oyu Kullanmaya Çağırdı.
16:51
Tarım Bakanı Eker Tokat'ta Tarım ve Köyişleri Bakanı Mehdi Eker, "Hakem Millettir, Karar Merci Millettir" Dedi.
15:36
Çocuklar Salıncaksız Kaldı Tokat'ın Pazar İlçesine Bağlı Üzümören Beldesinde Salıncakların Arızalı Olması Nedeniyle Salıncak Özlemi Çeken Çocuklar, Beldeye Kurulan Sekoline (Dönen Salıncak) Akın Etti. Seyyar Sekolini Kuran Vatandaş Para Kazanmanın Sevincini, Parası Olmayan Çocuklar İse Hüznü Yaşadı.
Çocuklar Salıncaksız Kaldı
10:21
Üzümören'de domates festivali yapıldı Tokat Üzümören Belediyesi tarafından bu yıl dördüncüsü düzenlenen Altın Domates Festivali sona erdi. Çiftçi Mehmet Oruk'un yetiştirdiği domates birinci seçildiği festivalde, bu yıl ilk defa domatesle ilgili en güzel şiiri yazan kişiller de ödüllendirildi.
Üzümören'de domates festivali yapıldı
10:21
Tokat: Köy Bazlı Katılımcı Yatırım Programı'nın 2. Etap Hibe Başvuruları Köy Bazlı Katılımcı Yatırım Programı'nın 2. Etabına Hibe Başvurularında Yapılan Değerlendirme Sonucu Tokat'ta, 4'ü Kamuya Ait 19 Projenin Onay Aldığı Bildirildi.
18:42
Tokat: Zile'de 9 Asırlık Panayır Osmanlı Döneminin Padişah Fermanıyla Belirlenen 6 Büyük Panayırından Biri Olan Asırlık Zile Panayırı'nın Bu Yıl 937.'si Yapılacak.
18:44
Tokat: Tokat'ta Domates Korteji Tokat'ta, Kazova-Kelkit-Topçam 4. Altın Domates Festivali etkinlikleri kapsamında "Domates Korteji" yürüyüşü yapıldı.
Tokat: Tokat'ta Domates Korteji
03:31
Bir çiftçi daha kene kurbanı oldu Tokat'ın Pazar ilçesine bağlı Üzümören beldesinde 28 gün önce kene ısıran ve bir hafta önce Kırım Kongo Kanamalı Ateşi teşhisi konulan 58 yaşındaki Dursun Tüter adlı çiftçi, tedavi gördüğü Sivas Cumhuriyet Üniversitesi Hastanesi'nde dün sabah yaşamını yitirdi. Hastalığı süresince eniştesi Dursun Tüter'in yanında bulunduğunu anlatan Gazi Sağdıç, "Eniştem tarlada çalışırken sol bacağından
19:41
Tokat: Tokat'ta Kene Isırması Sonucu Hayatını Kaybeden Çiftçi Toprağa Verildi Kene ısırması sonucu tedavi gördüğü Sivas Cumhuriyet Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde hayatını kaybeden çiftçi, memleketi Tokat'ta gözyaşları arasında toprağa verildi.
17:20
Tokat: Tokat'ta Kene Isıran Çiftçi Hayatını Kaybetti Tokat'ta bir kişinin, kene ısırması sonucu bulaşan Kırım Kongo Kanamalı Ateşi (KKKA) hastalığından hayatını kaybettiği bildirildi.
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 02.02.2015 02:15:35. #1.12#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA ÜZÜMÖREN HABERLERİ
[Hata Bildir]