SON DAKİKA UZUNDERE HABERLERİ

Son Dakika Uzundere Haberleri

18:27
Bakan Kılıç'tan İzmir'de Stat Turu Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, İzmir'deki statlarda incelemelerde bulundu.
Bakan Kılıç'tan İzmir'de Stat Turu
09:08
Derelere "Maksimum" Güvenlik İzmir Büyükşehir Belediyesi, 7 ilçedeki 13 dereye 12.3 kilometrelik korkuluk takarak çocuklar ve araçlar için daha güvenli hale getiriyor.
Derelere 'Maksimum' Güvenlik
22:44
Vedat Altay; "Uosb Yeni Yatırımlarla Güçleniyor" Uşak Organize Sanayi Bölgesi’nin 24 yıldır Bölge Müdürlüğünde görevini başarıyla yerine getiren Elektrik Mühendisi Vedat Altay mesleğinin duayenleri arasında yer edindi.
Vedat Altay; 'Uosb Yeni Yatırımlarla Güçleniyor'
10:06
Karabağlar'da Kaldırım İşgal Eden Levhalar Kaldırılıyor İzmir'in Karabağlar Belediyesi ekipleri, trafiği ve yaya geçişini engelleyen plastik levha, saksı ve demir reklam tabelalarını toplayarak geri dönüşüme kazandırıyor.
Karabağlar'da Kaldırım İşgal Eden Levhalar Kaldırılıyor
08:58
Başkan Özsoy'dan Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Sekmen'e "Uluslararası Buz ve Kış Tırmanışı"... Türkiye ’de ilk kez Uzundere’de yapılan "Uluslararası Buz ve Kış Tırmanışı" organizasyonu ile Uzundere’nin ismini Dünya gündemine taşıyan Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Sekmen’e Uzundere Belediye Başkanı M.Halis Özsoy’dan teşekkür geldi.
Başkan Özsoy'dan Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Sekmen'e 'Uluslararası Buz ve Kış Tırmanışı'...
00:04
Uluslararası Buz Tırmanış Festivali Sona Erdi Uluslararası Buz Tırmanış Festivali, dünyaca tanınan dağcıların Türkçe müzik eşliğinde çiftetelli oynayıp halay çekmesiyle sona erdi.
Uluslararası Buz Tırmanış Festivali Sona Erdi
22:53
Uluslararası Buz Tırmanış Festivali Festival, dünyaca tanınan dağcıların Türkçe müzik eşliğinde çiftetelli oynayıp halay çekmesiyle sona erdi UIAA Yönetim Kurulu Üyesi Akıncı: "Bu sporun arzu edilen seviyeye gelmesi için beklenen adımlar gerçekleşecektir.
Uluslararası Buz Tırmanış Festivali
19:34
Erzurum'da Düzenlenen "Uluslararası Buz Tırmanış Festivali" Sona Erdi Erzurum Valiliği ve Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlenen "Uluslararası Buz Tırmanış Festivali" sona erdi.
Erzurum'da Düzenlenen 'Uluslararası Buz Tırmanış Festivali' Sona Erdi
22:23
Uluslararası Buz Tırmanış Festivali"Ne Doğru Erzurum'da, 172 dağcının katılımıyla festivalle ilgili bilgilendirme toplantısı yapıldı UIAA Yönetim Kurulu Üyesi Akıncı: "Bu yeni doğmuş bir bebek ve eminim süratle büyüyecek"
Uluslararası Buz Tırmanış Festivali'Ne Doğru
17:08
Türkiye'nin En Uzun Buz Şelalesi Erzurum'da Bulundu - Erzurum'da araştırma yapan dağcılar, 2900 metre yükseklikte 300 metre uzunluğa sahip Türkiye'nin en uzun buz şelalesini keşfetti.
Türkiye'nin En Uzun Buz Şelalesi Erzurum'da Bulundu
15:25
Türkiye'nin En Uzun Buz Şelalesi Erzurum'da Bulundu Erzurum'da araştırma yapan dağcılar, 2900 metre yükseklikte 300 metre uzunluğa sahip Türkiye'nin en uzun buz şelalesini keşfetti.
Türkiye'nin En Uzun Buz Şelalesi Erzurum'da Bulundu
11:37
Kar Leoparları Buzdan Şelalelere Tırmandı Rus ve Çinli iki ünlü dağcı, milli dağcı Tunç Fındık'ın yönlendirmesiyle Erzurum'daki buz tutan şelalelere keşif tırmanışı yaptı.
Kar Leoparları Buzdan Şelalelere Tırmandı
11:36
Kar Leoparları" Buzdan Şelalelere Tırmandı Rus ve Çinli iki ünlü dağcı, milli dağcı Tunç Fındık'ın yönlendirmesiyle Erzurum'daki buz tutan şelalelere keşif tırmanışı yaptı Çinli dağcı Wei: "Çin'de birçok tırmanış yeri var ve bizler de tırmanışlar gerçekleştiriyoruz.
14:18
Sokak Hayvanlarına Antifiriz Tehdidi Havaların soğumasıyla araçlarda kullanılan antifirizin sızmalar nedeniyle sokak hayvanlarını tehdit ettiği bildirildi Prof. Dr. Aytuğ: "Isınmak için araçların altına giren hayvanlar su ihtiyacını karşılamak için yerlerdeki antifiriz karışımı olan suları içince ölebiliyor.
15:03
Uluslararası Buz Tırmanış Festivali"Ne Doğru Erzurum Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlenen buz tırmanış festivalinde 18 ülkeden 176 dağcı, boyları 20 ila 130 metre arasında değişen 8 şelaleye tırmanacak ATAK Arama Kurtarma Derneği Başkanı Bayram: "Bu festival, Türkiye'de dağcılığın yönünü komple değiştirecek.
13:49
Madde Bağımlılarını Mobil Sosyologlar İkna Ediyor Gaziantep Büyükşehir Belediyesi Oya Bahadır Yüksel Gençlik Merkezi'nde tedavi gören hastalara, oluşturulan mobil ekip tarafından ulaşılıyor Yaklaşık 7 yıl önce hizmete açılan merkezde şu ana kadar bin kişi tedavi gördü Merkezin müdürü Yancar: "Türkiye'de tek olduğunu düşündüğümüz bu yöntem sayesinde.
11:28
Türkiye'nin İlk Olimpik Cimnastikçisi, Yeni Yeteneklerin Peşinde 2012 Londra Olimpiyatları'na katılarak Türkiye'yi cimnastik dalında ilk kez temsil eden milli sporcu, aktif sporu bıraktıktan sonra yerleştiği Gaziantep'te "yeni Göksular" yetiştirmek için çalışıyor Göksu Üçtaş Şanlı: "Gaziantep'te cimnastiğe karşı yoğun ilgi var ama yeterli yerimiz ve malzememiz.
Türkiye'nin İlk Olimpik Cimnastikçisi, Yeni Yeteneklerin Peşinde
11:57
Bir Yılda 320 Kez "Hayata" Uçtu Sağlık Bakanlığı tarafından hayata geçirilen sağlık uygulaması kapsamında Erzurum ve çevre illere hizmet veren ambulans helikopter, bir yılda 320 vaka taşıdı.
14:11
'Gaziantep'in Havası 2019'da Standartları Yakalayacak Gaziantep'te özellikle kış aylarında ısınma amaçlı kömür kullanılması nedeniyle oluşan hava kirliliği DSÖ ve AB standartlarının üzerinde seyrediyor.
10:23
Erzurum'da Eğitime Kar Engeli Erzurum'da etkili olan kar yağışı ve tipi nedeniyle 7 ilçedeki tüm okullarla 10 ilçenin kırsal kesimindekilere ve taşımalı eğitim yapılan okullara bugün ara verildi.
Erzurum'da Eğitime Kar Engeli
14:31
İzmir Statları İçin İzmir Ticaret Odası'nın Projelerine Tam Destek İTO'ya Tam Destek İzmir Ticaret Odası (İTO) Başkanı Ekrem Demirtaş'ın Alsancak Stadı'nın tribünlerini güçlendirip, Atatürk Stadı'nı yerinde yenileme ve Seha Aksoy Atletizm Pisti'ni 13 bin kişilik stada dönüştürme projelerine İzmir kulüpleri tam destek verdi.
17:23
Danıştay İzmir'deki Arsa Davasında Acele Kamulaştırmayı Durdurdu İzmir’in Balçova ilçesinde 3 bin arsa sahibini ilgilendiren ve varisleriyle 20 bin kişiyi bulan mağdurların 10 yıldır sürdürdüğü hukuk mücadelesinde Danıştay’dan kritik bir karar daha çıktı.
Danıştay İzmir'deki Arsa Davasında Acele Kamulaştırmayı Durdurdu
11:17
Taksicileri Gasp Eden İki Zanlı Yakalandı İzmir’de bindikleri iki taksiciyi bıçakla gasp edip kaçan iki kişi, polis ekiplerinin çalışmaları sonucu yakalandı.
Taksicileri Gasp Eden İki Zanlı Yakalandı
17:27
Büyükşehir'den Yatırım Yağmuru İzmir Büyükşehir Belediyesi, 2014'te kente 1 milyar 215 milyon liralık yatırım harcaması yaptı. Büyükşehir'in 11 yıllık yatırım harcaması ise 7 milyar 222 milyon liraya ulaştı.
15:59
Sekmen: "Çocuklarımızı İslam Şuuruyla Yetiştirelim" Erzurum Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Sekmen, 2014’ün son gününde hemşerileriyle "Müslümanların Tarihi" adlı konferansta bir araya geldi.
Sekmen: 'Çocuklarımızı İslam Şuuruyla Yetiştirelim'
09:43
Uzundere Kaymakamlığı Cittaslow Üyeliği İçin Proje Ekibi Oluşturdu 1999 yılında İtalya’nın Greve in Chianti kentinde kurulan Cittaslow Birliği’ne üye olmak için çalışmaları başlatan Uzundere Kaymakamı Hacı Arslan Uzan, Uzundere’nin bunu çoktan hak ettiğini inandıklarını belirterek bu birliğin dünyanın çok önemli bir şehir birlikliklerinden biri olduğunu dile getirdi.
Uzundere Kaymakamlığı Cittaslow Üyeliği İçin Proje Ekibi Oluşturdu
13:08
Göztepe'de Son Karar Uzundere Cumhurbaşkanı Başdanışmanı ve Ak Parti İzmir Milletvekili Binali Yıldırım, yeni Göztepe Stadı'nın Gürsel Aksel Stadı'nın bulunduğu araziye yapılacağını açıklarken sarı kırmızılı yönetimin Uzundere'de ısrarcı olduğu öğrenildi.
11:20
Erzurum Uluslararası Buz Tırmanış Festivali Türkiye’nin ilk Buz Tırmanış Festivali, 21-25 Ocak 2015 tarihleri arasında Erzurum’un Uzundere ilçesinde düzenlenecek.
Erzurum Uluslararası Buz Tırmanış Festivali
13:41
Kaymakam Uzan ve Başkan Özsoy'dan Aa'ya Ziyaret Uzundere İlçe Kaymakamı Hacı Arslan Uzan ile İlçe Belediye Başkanı Halis Özsoy, Anadolu Ajansı (AA) Erzurum Bölge Müdürlüğü'nü ziyaret etti.
11:05
Uzundere Kaymakamlığı Logosunu Arıyor Uzundere Kaymakamlığı ilçenin tanıtımını yapacak, çağa uygun, vizyonel ve fonksiyonel bir formda kullanılması, ilçeyi anlatacak bir formda olmasını istediği bir logo yarışması açtı.
Uzundere Kaymakamlığı Logosunu Arıyor
09:42
Uzundere Kaymakamlığı Logosunu Arıyor Uzundere Kaymakamlığı ilçenin tanıtımını yapacak, çağa uygun, vizyonel ve fonksiyonel bir formda kullanılması, ilçeyi anlatacak bir formda olmasını istediği bir logo yarışması açtı.
11:28
"Bölüm Kapanmasın" Diye İsim Değişikliğine Gidiyorlar Sanayiciden gelen ara eleman talebini karşılamak için 3 yıl önce kurulan GAÜN Naci Topçuoğlu Meslek Yüksekokulu Seramik ve Cam Bölümünde 2 öğrenci eğitim görüyor.
08:15
Çukurova Havalimanı'nı Yapacak İnşaat Firması İflas Erteleme İstedi Türkiye'nin 2.'inci en büyük havalimanı olması beklenen Çukurova Havalimanı'nı inşa eden Koçoğlu İnşaat iflas şoku yaşanıyor.
Çukurova Havalimanı'nı Yapacak İnşaat Firması İflas Erteleme İstedi
02:46
Uzundere Dönüşümünde Yeni Adım İzmir Büyükşehir Belediyesi’nin kentsel dönüşüm projesi uygulayacağı Uzundere Mahallesi’nde tapusuz yapı sahipleri de unutulmadı.
Uzundere Dönüşümünde Yeni Adım
18:27
Erzurum Dünya Gündeminde Ocak ayında gerçekleştirilecek olan Uluslararası Buz Tırmanış Festivali uluslararası arenada medyanın gündemi oldu.
Erzurum Dünya Gündeminde
12:07
Erzurum'da "Uluslararası Buz ve Kış Tırmanışı" Erzurum Büyükşehir Belediyesi sponsorluğunda Uzundere'de 21-25 Ocak 2015'te yapılacak olan "Uluslararası Buz ve Kış Tırmanışı" dünya medyasının da ilgisini çekti.
11:34
BM'den Türkiye'ye Övgü BMMYK Ortadoğu ve Kuzey Afrika Büro Direktörü Avad: "Türkiye çok etkilenilecek, olağanüstü bir iş yapıyor.
16:52
Erzurum Büyükşehir Belediyesi Araç Filosunu Büyütmeye Devam Ediyor Erzurum Büyükşehir Belediyesi tarafından araç filosunu büyütmeye devam ediyor.
Erzurum Büyükşehir Belediyesi Araç Filosunu Büyütmeye Devam Ediyor
11:42
Gaziantep "Enerji"Sinin Geleceğini Planlıyor Gaziantep Büyükşehir Belediyesi tarafından hazırlanan Enerji Master Planıyla halkın elektrik ihtiyacının karşılanması ve yeni yatırımların hayata geçirilmesi hedefleniyor.
10:33
Uzundere Standına Yoğun İlgi Winterfest 2104 Kış Festivali kapsamında Erzurum’da düzenlenen festivalin bir ayağı olan ilçelerin tanıtım stantları açtığı Yakutiye Kent Meydanı’da dolup taşıyor.
Uzundere Standına Yoğun İlgi
16:10
Göztepe Başkanı Sepil'den Stat Açıklaması Göztepe Başkanı Mehmet Sepil, kamuoyunun merakla beklediği yeni statla ilgili çarpıcı açıklamalarda bulundu.
Göztepe Başkanı Sepil'den Stat Açıklaması
22:18
Giresun'da Beton Mikseri Devrildi: 1 Ölü Giresun'un Dereli ilçesinde beton mikserinin devrilmesiyle meydana gelen trafik kazasında bir kişi hayatını kaybetti.
14:07
Engelliler Sevindirildi Erzurum'un Şenkay'a İlçesi'nde belediye tarafından düzenlenen törenle 110 akülü, 60 da tekerlekli sandalye olmak üzere 170 bedensel engelli sevindirildi.
Engelliler Sevindirildi
11:35
Engelliler Sevindirildi Erzurum'un Şenkay'a İlçesi'nde belediye tarafından düzenlenen törenle 110 akülü, 60 da tekerlekli sandalye olmak üzere 170 bedensel engelli sevindirildi.
Engelliler Sevindirildi
10:30
Güzel Yürekler Engellileri Mutlu Etti 3 Aralık Dünya Engelliler Haftası münasebetiyle Şenkaya Belediyesi ve hayırsever işadamları tarafından engelli vatandaşlara 110 akülü araba, 60 tekerlekli sandalye dağıtıldı.
13:26
Fıstık" Gibi Lokum: Lokipa GAÜN'de Antep fıstığı reçinesi kullanarak üretilen lokum, tadı ve aromasıyla farklı lezzet sunarken, dişe yapışmayan özelliğiyle de dikkati çekiyor "Lopika" adı verilen lokumun Ar Ge çalışmalarını yürüten araştırma görevlisi Barazi: "Reçinenin ihtiva ettiği maddelerin üst solunum yolu enfeksiyonlarına,
12:29
Ebru Müzede Yaşatılacak 77 metrekarelik ebruyla Guinness Rekorlar Kitabına giren Osmanlıoğlu, kente bir ebru müzesi kazandırmak için girişim başlattı.
11:35
Rekortmen Ebru Sanatçısının Unesco Sevinci UNESCO'nun, ebruyu, "Dünya Somut Olmayan Kültürel Miras Listesi"ne dahil etmesi, sanat camiasını mutlu etti Geçen yıl 77 metrekarelik ebru yaparak Guinness Rekorlar Kitabı'na giren Osmanlıoğlu: "Haberi duyunca mutluluktan sabaha kadar uyuyamadım. Bu gelişme ebruya ilgiyi artıracak"
11:01
İzmir 251 Proje ile Büyüyecek İzmir Büyükşehir Belediyesi'nin 2015 Mali Yılı Performans Programı ve 2015-2017 Mali Yılları Bütçesi, Belediye Meclisi'nde onaylandı.
İzmir 251 Proje ile Büyüyecek
09:53
İzmir Büyükşehir Bütçesinin 2,5 Milyar Liralık Bölümü Yatırıma İzmir Büyükşehir Belediyesi'nin 2015 mali yılı performans programı ve 2015-2017 mali yılları bütçesi onaylandı.
İzmir Büyükşehir Bütçesinin 2,5 Milyar Liralık Bölümü Yatırıma
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 02.02.2015 00:45:02. #1.12#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA UZUNDERE HABERLERİ
[Hata Bildir]