06:2500
SON DAKİKA UZUNDERE HABERLERİ

Son Dakika Uzundere Haberleri

  Gaziantep "Enerji"Sinin Geleceğini Planlıyor

  Gaziantep Büyükşehir Belediyesi tarafından hazırlanan Enerji Master Planıyla halkın elektrik ihtiyacının karşılanması ve yeni yatırımların hayata geçirilmesi hedefleniyor. (13 Aralık 2014 Cumartesi )

   

  Uzundere Standına Yoğun İlgi

  Uzundere Standına Yoğun İlgi

  Winterfest 2104 Kış Festivali kapsamında Erzurum’da düzenlenen festivalin bir ayağı olan ilçelerin tanıtım stantları açtığı Yakutiye Kent Meydanı’da dolup taşıyor. (13 Aralık 2014 Cumartesi )

   

  Göztepe Başkanı Sepil'den Stat Açıklaması

  Göztepe Başkanı Sepil'den Stat Açıklaması

  Göztepe Başkanı Mehmet Sepil, kamuoyunun merakla beklediği yeni statla ilgili çarpıcı açıklamalarda bulundu. (11 Aralık 2014 Perşembe )

   

  Giresun'da Beton Mikseri Devrildi: 1 Ölü

  Giresun'un Dereli ilçesinde beton mikserinin devrilmesiyle meydana gelen trafik kazasında bir kişi hayatını kaybetti. (08 Aralık 2014 Pazartesi )

   

  Engelliler Sevindirildi

  Engelliler Sevindirildi

  Erzurum'un Şenkay'a İlçesi'nde belediye tarafından düzenlenen törenle 110 akülü, 60 da tekerlekli sandalye olmak üzere 170 bedensel engelli sevindirildi. (07 Aralık 2014 Pazar )

   

  Engelliler Sevindirildi

  Engelliler Sevindirildi

  Erzurum'un Şenkay'a İlçesi'nde belediye tarafından düzenlenen törenle 110 akülü, 60 da tekerlekli sandalye olmak üzere 170 bedensel engelli sevindirildi. (07 Aralık 2014 Pazar )

   

  Güzel Yürekler Engellileri Mutlu Etti

  3 Aralık Dünya Engelliler Haftası münasebetiyle Şenkaya Belediyesi ve hayırsever işadamları tarafından engelli vatandaşlara 110 akülü araba, 60 tekerlekli sandalye dağıtıldı. (07 Aralık 2014 Pazar )

   

  Fıstık" Gibi Lokum: Lokipa

  GAÜN'de Antep fıstığı reçinesi kullanarak üretilen lokum, tadı ve aromasıyla farklı lezzet sunarken, dişe yapışmayan özelliğiyle de dikkati çekiyor "Lopika" adı verilen lokumun Ar Ge çalışmalarını yürüten araştırma görevlisi Barazi: "Reçinenin ihtiva ettiği maddelerin üst solunum yolu enfeksiyonlarına, (05 Aralık 2014 Cuma )

   

  Ebru Müzede Yaşatılacak

  77 metrekarelik ebruyla Guinness Rekorlar Kitabına giren Osmanlıoğlu, kente bir ebru müzesi kazandırmak için girişim başlattı. (03 Aralık 2014 Çarşamba )

   

  Rekortmen Ebru Sanatçısının Unesco Sevinci

  UNESCO'nun, ebruyu, "Dünya Somut Olmayan Kültürel Miras Listesi"ne dahil etmesi, sanat camiasını mutlu etti Geçen yıl 77 metrekarelik ebru yaparak Guinness Rekorlar Kitabı'na giren Osmanlıoğlu: "Haberi duyunca mutluluktan sabaha kadar uyuyamadım. Bu gelişme ebruya ilgiyi artıracak" (29 Kasım 2014 Cumartesi )

   

  İzmir 251 Proje ile Büyüyecek

  İzmir 251 Proje ile Büyüyecek

  İzmir Büyükşehir Belediyesi'nin 2015 Mali Yılı Performans Programı ve 2015-2017 Mali Yılları Bütçesi, Belediye Meclisi'nde onaylandı. (27 Kasım 2014 Perşembe )

   

  İzmir Büyükşehir Bütçesinin 2,5 Milyar Liralık Bölümü Yatırıma

  İzmir Büyükşehir Bütçesinin 2,5 Milyar Liralık Bölümü Yatırıma

  İzmir Büyükşehir Belediyesi'nin 2015 mali yılı performans programı ve 2015-2017 mali yılları bütçesi onaylandı. (27 Kasım 2014 Perşembe )

   

  Tortum ve Uzundereli Esnafa 'Kalkınma' Eğitimi Verildi

  Tarım ve Kırsal Kalkınmayı Destekleme Kurumu (TKDK) Erzurum İl Koordinatörlüğü ile Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği (ESOB), Tortum ve Uzundere’de esnafa yönelik bilgilendirme toplantısı düzenledi. (24 Kasım 2014 Pazartesi )

   

  Büyükşehir, Uzundere İçin İhaleye Çıkıyor

  Büyükşehir, Uzundere İçin İhaleye Çıkıyor

  İzmir Büyükşehir Belediyesi, İzmir-Aydın-Çeşme otobanı yanındaki 32 hektarlık alanda gerçekleştireceği dönüşümün uygulama projeleri için 8 Aralık'ta ihaleye çıkıyor. (21 Kasım 2014 Cuma )

   

  İzmir'de Taraftardan Statlar İçin Protesto Yürüyüşü

  Geçmişte Akdeniz Oyunları ve Dünya Üniversite Oyunları gibi iki büyük organizasyona ev sahipliği yapmasına rağmen, şimdilerde sıradan bir lig maçı oynanacak stat bile bulunamayan İzmir'deki tesis sorununa isyan eden futbolseverler, yarın meydanlara inecek. (14 Kasım 2014 Cuma )

   

  Kentsel Dönüşüm İçin 'Sosyal Patlama' Uyarısı

  Kentsel Dönüşüm İçin 'Sosyal Patlama' Uyarısı

  İzmir'de kentsel dönüşüme en çok ihtiyaç duyulan Karabağlar'da Belediye Başkanı CHP'li Muhittin Selvitopu, 540 hektarlık alanda dönüşüme hazırlanan Çevre ve Şehircilik Bakanlığı'nın halkın endişelerini gideremediğini söyledi. (10 Kasım 2014 Pazartesi )

   

  Budak Dere Kanyonu Turizme Kazandırılacak

  Budak Dere Kanyonu Turizme Kazandırılacak

  Çamaş İlçesi'nde bulunan Türkiye'nin 'En uzun dere kanyonu' olarak bilinen Budak Dere Kanyonu'nun turizme kazandırılması için çalışma başlattıklarını söyledi. (09 Kasım 2014 Pazar )

   

  145 Kiloluk Kadın, Boşandığı Kocasına İnat 8 Ayda 65 Kilo Verdi

  145 Kiloluk Kadın, Boşandığı Kocasına İnat 8 Ayda 65 Kilo Verdi

  Gaziantep'te, stres ve üzüntüden bir yılda 145 kiloya ulaşan Ayten Büyükaydınlı, eşinin boşaması, çocuklarının da kendisinden utanması üzerine 8 ayda 80 kiloya düştü. (09 Kasım 2014 Pazar )

   

  İzmirli Taraftarlardan Ortak İsyan

  İzmir'deki Karşıyaka, Göztepe, Altay, Bucaspor, Altınordu ve İzmirspor taraftarları kentteki stat sıkıntısı ve kente yeni yapılacak 2 stadyumla ilgili tartışmalar ile ilgili aynı bildiriye imza atarak hükümet ve yerel yönetimi eleştirdi. (08 Kasım 2014 Cumartesi )

   

 

  İzmir'deki Cinayet

  İzmir'de geçtiğimiz yıl bir kadını başını taşla ezerek öldüren, müebbet ve 5 yıl hapis cezası istemiyle yargılanan sanık, cinayet suçundan 15, hırsızlık suçundan da 2 yıl 11 ay hapis cezasına çarptırıldı. (05 Kasım 2014 Çarşamba )

   

  Karşıyaka Stadı ya Çiğli'ye Yapılacak ya İptal Edilecek

  Karşıyaka'ya yapılması planlanan yeni stadın yeriyle ilgili tartışmalar yılan hikayesine dönerken 28 Ocak'ta gerçekleşen ihaleyi kazanan Ali Acar İnşaat'ın Genel Müdürü Ufuk Bekdemir, "Stat ya Çiğli'ye inşa edilecek ya da proje iptal olacak" dedi. (05 Kasım 2014 Çarşamba )

   

  Milli Dağcı, Dayısının Vasiyetini Yerine Getiriyor

  Datça'da zıpkınla balık avlamak için denize açılan ve sığ su bayılmasına bağlı hayatını kaybeden 33 yaşındaki milli dağcı Emrah Özbay'ın kendisi gibi dağcı olan yeğeni Rüya Gökçe, dayısının yarım bıraktığı tırmanışları tamamlıyor Gökçe: "Dayımın hayallerinin yaşadığı, ayak izlerinin dolaştığı bu kayalara. (01 Kasım 2014 Cumartesi )

   

  Gaziantepli Kadınlar Ticaret Hayatına Yön Veriyor

  Çalışma hayatında her geçen gün daha fazla yer edinen kadınlar, Gaziantep Ticaret Odasındaki çalışan profilinde yüksek oranıyla dikkati çekiyor. (25 Ekim 2014 Cumartesi )

   

  Erzurum'da Dağcılık Yeni Bir İvme Kazanacak

  Erzurum'da Dağcılık Yeni Bir İvme Kazanacak

  Türkiye'de buz tırmanışıyla kaya tırmanışlarının aynı anda yapıldığı Erzurum'un Uzundere ilçesinde, dağcılık ve doğa sporlarının geliştirilmesi amacıyla kamp eğitim merkezi yapılıyor Ünlü dağcıların buz ve kaya tırmanışı antrenmanlarını yaptığı Uzundere'de, hizmete açılacak olan Doğa ve Dağcılık Sporları. (23 Ekim 2014 Perşembe )

   

  Şehit Er Kadir Bozan, Son Kez Baba Ocağına Götürüldü

  Şehit Er Kadir Bozan, Son Kez Baba Ocağına Götürüldü

  Samsun'da meydana gelen trafik kazasında ölen Jandarma Er Kadir Bozan, kılınan cenaze namazının ardından Sultanbeyli'deki baba evine götürüldü. (21 Ekim 2014 Salı )

   

  İzmir'de Kentsel Dönüşüm Tartışıldı

  İzmir'de Kentsel Dönüşüm Tartışıldı

  İzmir'de Avrupa'dan gelen yapı denetim kurulu üyelerinin katılımıyla düzenlenen kentsel dönüşüm toplantısında, İzmir'deki yapı stoğunun %40'ının riskli olduğu açıklandı. (13 Ekim 2014 Pazartesi )

   

  Avrupa Yapı Denetim Kurulu İzmir Toplantısı

  Çevre ve Şehircilik Bakanlığı İzmir Bölge Müdürü Varan: "Ülkedeki yaklaşık 19 milyon yapının sadece 5 milyonu 1998 yılından sonra inşa edildiği için daha iyi durumda. (13 Ekim 2014 Pazartesi )

   

  Kocaoğlu'ndan Hemşehri Derneklerine Ziyaret

  İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu, İzmir Erzurum İlini Sevenler Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği ile Ege Bölgesi Şanlıurfa Kültür ve Dayanışma Derneği'ni ziyaret etti. (09 Ekim 2014 Perşembe )

   

  Başkan Kocaoğlu, Hemşeri Dernekleriyle Buluştu

  Başkan Kocaoğlu, Hemşeri Dernekleriyle Buluştu

  İzmir Erzurum İlini Sevenler Derneği ile Şanlıurfa Kültür ve Dayanışma Derneği’ni ziyaret eden İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu, “Hata yapmamaya, eşit davranmaya, adil olmaya çalışıyoruz” dedi. (09 Ekim 2014 Perşembe )

   

  İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Kocaoğlu, Hemşehri Derneklerini Ziyaret Etti

  Kocaoğlu: "Hata yapmamaya, eşit davranmaya, adil olmaya çalışıyoruz" (09 Ekim 2014 Perşembe )

   

  İzmir'de Markete Molotoflu Saldırı

  IŞİD’in Kobani’ye saldırısını bahane ederek İzmir’de eylemlerine devam eden terör örgütü yandaşlarının dün gece bir süpermarketi ateşe verme anları vatandaşlar tarafından cep telefonuyla kayda alındı. (09 Ekim 2014 Perşembe )

   

  Kobani Olayları İzmir'in İlçelerini Yakıyor

  Kobani Olayları İzmir'in İlçelerini Yakıyor

  İzmir'in çeşitli ilçelerinde, IŞİD terör örgütünün Kobani'ye saldırılarını protesto etmek için çıkan olaylarda yine ortalık savaş alanına döndü, üç kişi gözaltına alındı. (09 Ekim 2014 Perşembe )

   

  Başkan Aziz Kocaoğlu, Hemşehri Derneklerini Ziyaret Etti

  Başkan Aziz Kocaoğlu, Hemşehri Derneklerini Ziyaret Etti

  İzmir Erzurum İlini Sevenler Derneği ile Şanlıurfa Kültür ve Dayanışma Derneği'ni ziyaret eden İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu, "Hata yapmamaya, eşit davranmaya, adil olmaya çalışıyoruz" dedi. (09 Ekim 2014 Perşembe )

   

  İzmir'de Bir Markete Molotoflu Saldırı

  İzmir'in Karabağlar ilçesinde, radikal selefi IŞİD örgütünün Kobani'ye saldırılarını protesto etmek için çıkan olaylarda bir market ateşe verildi. (09 Ekim 2014 Perşembe )

   

  İzmir'de Göstericiler Market Yaktı

  İzmir'de Göstericiler Market Yaktı

  İzmir'de IŞİD'in saldırılarını bahane eden bir grup, yol kapatıp polisle çatışırken cadde üzerinde büyük bir marketi molotofkokteyliyle ateşe verdi. (08 Ekim 2014 Çarşamba )

   

  İzmir'de Göstericiler Marketi Yaktı

  İzmir'de Göstericiler Marketi Yaktı

  İzmir’de IŞİD’in saldırılarını bahane eden bir grup, yol kapatıp polisle çatışırken cadde üzerinde büyük bir marketi molotofkokteyliyle ateşe verdi. (08 Ekim 2014 Çarşamba )

   

  Mesire Yerleri Piknikçilerle Doldu

  Mesire Yerleri Piknikçilerle Doldu

  Erzurum'da kurbanlarını kesen vatandaşlar bayramın ikinci günü havanın da güneşli olmasıyla mesire alanlarına akın etti. (05 Ekim 2014 Pazar )

   

  El Ele Verip Avrupa'yı "Fethettiler"

  Rehber atleti Eriş'le el ele verip Avrupa Engelliler Atletizm Şampiyonası'nda koşan görme engelli Yılmazer, şampiyonada 3 birincilik alan ilk atlet olarak tarihe geçti Türkçe öğretmeni eşinin maaşıyla şampiyonalara hazırlanan başarılı atlet, dünya ve olimpiyat şampiyonluğunu hedefliyor. (03 Ekim 2014 Cuma )

   

  Kocaoğlu: Bir Gazete Haberini İhbar Kabul Edenler, Konuşmalarımı Etmiyor

  İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu, Gaziemir’deki yeni fuar alanı inşaatının durdurulmasını değerlendirdi. (01 Ekim 2014 Çarşamba )

   

  Hasankeyf'in 8 Köyü Parke Taşları ile Döşenecek

  Hasankeyf'in 8 Köyü Parke Taşları ile Döşenecek

  Batman’ın Hasankeyf ilçesine bağlı 8 köy parke taşları ile döşenecek. (01 Ekim 2014 Çarşamba )

   

  İzmir'de Büyük Kanal Arıtmasının 4. Faz Ünitesinin Temeli Atıldı

  İzmir'de Büyük Kanal Arıtmasının 4. Faz Ünitesinin Temeli Atıldı

  İzmir Büyükşehir Belediyesi, Çiğli Atık Su Arıtma Tesisinin kapasitesini yüzde 36 oranında artıracak 4. faz ünitelerinin temelini attı. (27 Eylül 2014 Cumartesi )

   

  İzmir İl Özel İdaresi'ne Ait Mallarının Paylaşımı

  İzmir İl Özel İdaresi'ne Ait Mallarının Paylaşımı

  İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Kocaoğlu: "Davamız İzmir’in, 4 milyon İzmirli’nin davasıdır. (27 Eylül 2014 Cumartesi )

   

  İzmir Bayrama Hazırlanıyor, 30 Tane Kesim Çadırı Kuruldu

  İzmir Bayrama Hazırlanıyor, 30 Tane Kesim Çadırı Kuruldu

  İzmir, Kurban Bayramı’na hazırlanıyor. (25 Eylül 2014 Perşembe )

   

  Hatay Dağ Ceylanlarına Nüfus Arttırma Çalışması

  Dünyada sadece Hatay'ın Suriye sınırında yaşayan ve nesli tükenme tehlikesiyle karşı karşıya olan Hatay dağ ceylanlarının nüfusunu artırmak için çalışma başlatıldı. (23 Eylül 2014 Salı )

   

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
23.12.2014 06:25:39. #1.12#