04:1900
SON DAKİKA VAN HABERLERİ

Son Dakika Van Haberleri

  Hakkari'de Karla Mücadele Aralıksız Devam Ediyor

  Hakkari'de Karla Mücadele Aralıksız Devam Ediyor

  Hakkari'de etkili olan kar yağışı nedeniyle kapanan yolların açılması için İl Özel İdaresi'ne bağlı ekipler çalışma başlattı. (Dün 16:08)

   

  Erciş'te Ambulans Takla Attı

  Erciş'te Ambulans Takla Attı

  Van’ın Erciş ilçesinde hasta nakli sonrası görev yerine dönen ambulans, yoğun kar yağışı nedeniyle takla atarak şarampole yuvarlandı. (Dün 15:47)

   

  Omurgasındaki Eğrilik Ameliyatla Düzeltildi

  Van'da yaşayan ve rahatsızlığı nedeniyle ilkokul üçüncü sınıftan sonra okula devam edemeyen Haşim Ediş'in omurgasındaki eğrilik, Kayseri'de yapılan ameliyatla düzeltildi. (Dün 14:53)

   

  AÖF sınav giriş yerleri açıklandı

  AÖF sınav giriş yerleri açıklandı

  Açıköğretim Fakültesi öğrencilerinin ara sınav için giriş salonları açıklandı. Açık öğretim fakültesi yeni dönem için sınav tarihleri belirlendi. Güz Dönemi ara sınavları 6-7 Aralık tarihinde yapılacak. Yeni dönemde AÖF sınav yerlerine 10 yeni ilçe daha eklendi. (Dün 14:48)

   

  Omurgasındaki Eğrilik 10 Yıl Sonra Düzeltildi

  Omurgasındaki Eğrilik 10 Yıl Sonra Düzeltildi

  Van’da yaşayan 16 yaşındaki Haşim Ediş, 6 yaşından bu yana skolyoz hastalığıyla mücadele ediyordu. (Dün 14:28)

   

  Van'da Avukatların Gözaltına Alınmasına Tepki

  Van Barosu, Yüksekova ilçesinde iki avukatın evine gittiği sırada polisler tarafından, hiçbir gerekçe gösterilmeden gözaltına alınmasına tepki gösterdi. (Dün 14:18)

   

  Dünya Mutfağı ve Ünlü Şefler Türkiye'de Buluştu!

  İstanbul Kongre Merkezi'nde ünlü şeflerin ulusal ve uluslararası gastronomiyi tanıttığı fuara, yurt içi ve komşu ülkelerden 10 bin ziyaretçinin gelmesi bekleniyor. (Dün 13:42)

   

  Uçağa Yıldırım İsabet Etti

  Van'da dün etkili olan kar yağışı sırasında Van Ferit Melen Havalimanı'na inişe geçtiği sırada bir yolcu uçağına yıldırım isabet etti. (Dün 13:42)

   

  Sakarya Engelleri Kaldırdı

  Esenler Belediyesi'nin 'Kapakları Topla Gel, Kalmasın Artık Engel' sloganıyla yürüttüğü kapak toplama kampanyasına Sakarya'dan destek geldi. (Dün 13:40)

   

 

Manşet Haberleri

 • Ankara'da Taksi Ücretlerine Zam

  Ankara'da Taksi Ücretlerine Zam Ankara'da taksilerin taksimetre açılış ücreti 2,70 liradan 3,10 liraya, kilometre başına ücret de 2,40 liradan 2,70 liraya çıktı.

 • IŞİD, Kaçıracak Gazeteci Arıyor

  IŞİD, Kaçıracak Gazeteci Arıyor Taraf gazetesi yazarı Amberin Zaman, IŞİD terör örgütünün Türkiye sınırına yakın bölgede kaçıracak batılı gazeteci aradığını yazdı.

 • Kürşat Yılmaz Hastaneye Kaldırıldı

  Kürşat Yılmaz Hastaneye Kaldırıldı Tekirdağ Yüksek Güvenlikli F Tipi Cezaevi'nde bulunan yeraltı dünyasının ünlü isimlerinden Kürşat Yılmaz, yüksek tansiyon şikayetiyle hastaneye kaldırıldı.

[Hata Bildir]
29.11.2014 04:19:21. #1.12#